واچ لیست ویژه سال نو 2023، 8 ارزهای دیجیتال پیشنهادی 2023 را اینجا ببینید!

توسط آکادمی بیت‌پین
|
19 دی 1401
|
زمان مطالعه:  10 دقیقه

بهترین ارز دیجیتال 2023 کدام است؟! بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ بازار جذابی برای سرمایه‌گذاری نبود. اکثر سرمایه‌گذاران بنیادی و افرادی که در طی یک‌سال گذشته به این بازار ورود کرده‌اند، ضرر کردند. دلایل زیادی در این اتفاق تاثیر داشت؛ مانند قانون‌گذاری و ممنوعیت‌هایی برای ارزهای دیجیتال، جریانات اقتصادی ناخوشایند و شرایط عرضه و تقاضای بازار نقش مهمی در ریزش‌های اخیر داشته اند.

یکی از مهمترین دلایل، قانون‌گذاری بود. هدف این قانون‌گذاری‌ها بیشتر به‌ دست گرفتن کنترل بازار ارزهای دیجیتال توسط دولت‌ها بود. قانون‌گذاری‌هایی مانند ممنوعیت استخراج بیت کوین در کشور چین و مالیات بر ارزهای دیجیتال در برخی از کشورها.

با توجه به این که این قانون‌گذاری‌ها محدودیت‌های زیادی را در پی داشته است، به‌نظر می‌رسد جامعه کریپتو به سمت ارزهایی با حریم خصوصی پیش برود تا در صورت ادامه این قانون‌گذاری‌ها، از عواقب آن در امان باشند. به همین دلیل پرایسوی کوین‌ها (Privacy Coins) احتمال ترند شدن در سال جدید را خواهند داشت.

از طرفی اتریوم و اکوسیستم آن که همیشه ترند بازار بوده‌اند، با به‌روزرسانی اخیر خود، می‌تواند انتخاب خوبی برای سرمایه‌گذاری باشد. مرج اتریوم باعث رفع مشکلات بنیادی شبکه اتریوم می‌شود که در ادامه درباره آن توضیح خواهیم داد.

گروه بعدی که می‌تواند انتخاب خوبی برای سرمایه‌گذاری‌ها باشد، توکن‌های بومی صرافی‌ها هستند. این ارزها در مقابل سایر ارزها، ریزش کمتری داشته‌اند و عملکرد آن‌ها قابل توجه بوده است. در نمودار زیر گزارش Arcane Research درباره میزان ریزش گروه‌های مختلف بازار در اتفاقات اخیر بازار نشان داده شده است:

بهترین ارز دیجیتال در سال 2023

‌همان طور که مشاهده ‌می‌کنید، پرایوسی کوین‌ها و توکن‌های بومی صرافی، کمترین ریزش را در میان سایر گروه‌ها داشته‌اند.

حال با توجه به دیتا‌های گفته شده، تعدادی از کوین‌هایی که پتانسیل رشد بالایی نسبت به شاخص بازار یعنی بیت کوین را دارند معرفی خواهیم کرد. اگر شما هم مشتاق هستید بدانید بهترین ارزهای دیجتال 2023 برای سرمایه‌گذاری کدام‌ها هستند با این تحلیل از آکادمی بیت‌پین همراه باشید.

این واچ لیست تنها برای ارائه دید بهتر از سال 2023 است و به هیچ عنوان، پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست!

8 ارز دیجیتال پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری در سال 2023

Newslatter Vector

دریافت مطالب اختصاصی در خبرنامه بیت پین

  Newslatter avatar شما هم به جمع ۲۴۰۰۰ نفری خبرنامه ما بپیوندید.

  ارز دیجیتال اتریوم (ETH)

  چرا در سال 2023 ارز دیجیتال اتریوم را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنیم؟

  با توجه به دلایل زیر پیشنهاد می‌کنیم رمزارز اتر را در سبد سرما‌یه‌گذاری خود قرار دهید.

  اتریوم ارز دیجیتال دوم دنیای بلاکچین و مرکز اجرای پروژه‌های دیفای، متاورس وسایر قراردادهای هوشمند است.

  اتریوم اولین پروژه‌ای بود، که توانایی اجرای قراردادهای هوشمند را در بلاکچین ایجاد کرد؛ اما اتریوم در مسیر خود به مشکل مقیاس‌پذیری و کارمزدهای بالای تراکنش برخورد کرد و این مشکل بدلیل استقبال غیر قابل انتظار کاربران از این پروژه بود. ویتالیک بوترین و تیم توسعه‌دهنده اتریوم طرحی به نام اتریوم ۲ پیشنهاد داده‌اند و آن را مرج اتریوم نامیدند.

  اتریوم در سپتامبر ۲۰۲۲ به‌روزرسانی مرج خود را انجام داد.در این‌ هاردفورک، الگوریتم اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام تغییر نمود و این به‌روزرسانی باعث شد که مقیاس‌پذیری شبکه افزایش یابد و در کنار این افزایش سرعت، کارمزد‌های شبکه کاهش یافت. آپدیت مرج به تغییر الگوریتم اجماع منجر می‌شود و استفاده از الگوریتم اثبات سهام سبب شده است مصرف انرژی شبکه کاهش یابد و اثرات مخراب آن در محیط زیست نیز کم شود. از طرف دیگر، این آپدیت عرضه کوین اتر را در شبکه به طرز قابل چشم‌گیری کاهش داده است و در صورت افزایش تقاضا، قیمت این رمزارز افزایش پیدا خواهد کرد.

  ارز دیجیتال اتریوم | ETH

  با افزایش سرعت شبکه اتریوم، به احتمال زیاد برنامه‌های غیرمتمرکز بیشتری در این پروژه اجرا ‌می‌شوند و ‌سرمایه‌گذاری در پروژه افزایش ‌می‌یابد. این همان چیزی است که ‌می‌تواند این پروژه را در امسال با ارزش‌تر کند.(یادمان باشد که شاردینگ اتریوم هنوز اتفاق نیفتاده است و آپدیت بعدی فقط روی هزینه تراکنش لایه دوم‌های اتریوم تاثیر خواهد گذاشت و کارمزد اصلی شبکه تغییری نخواهد کرد.)

  همچنین طبق داده‌های آنچین، سرمایه‌گذاران این ارز به دنبال انباشت اتریوم‌ها هستند که این نشان دهنده استقبال سرمایه‌گذاران از این ارز و احتمال رشد در بلند‌مدت است.

  خرید اتر

  ارز دیجیتال زی کش (ZEC)

  چرا ارز دیجیتال زی کش برای سرمایه‌گذاری در سال 2023 مناسب است؟

  در سالی که گذشت، دولت‌ها سعی کردند قوانین مختلف و گاهاً نامتعارفی را برای ارز‌های دیجیتال تصویب کنند. به عنوان مثال، قانون مالیات بر رمزارز‌ها در برخی کشور‌ها یا ممنوعیت استخراج کردن در چین. بنابراین قانون‌گذاری یکی از موضوعات مهم در بازار ارزهای دیجیتال است.

  برای فرار از قوانین مخرب، نیاز به یک سیستم با حریم خصوصی بالا است؛ که آدرس‌ها و مقدار تراکنش‌ها در ابهام بماند و نهایت حریم خصوصی و امنیت را داشته باشد.

  زی کش یکی از ارزهای مطرح در زمینه پرایوسی است. زی کش اولین پروژه‌ای بود که از سیستم ZK Stark و ZK Snark استفاده کرد. این پروژه با الگوریتم Zero Knowledge Proof (اثبات دانش صفر) کار ‌می‌کند که به حریم خصوصی کاربران بسیار توجه شده است و آدرس تراکنش‌ها، مقدار تراکنش و اطلاعاتی که به حریم خصوصی افراد مرتبط است را به سایر کاربران عمومی نمایش نمی‌دهد.

  زی کش برنامه‌های توسعه‌ای خوبی دارد و طبق آن به‌روزرسانی‌هایی انجام می‌دهد که آخرین آن اپدیت NU5 بوده که در راستای افزایش امنیت شبکه است.

  زی کش یکی از ارز‌های مورد علاقه و تحت حمایت ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار اتریوم بوده است و برنامه‌های مشترکی با هم تجربه کرده‌اند.

  عرضه اولیه زی کش مانند بیت کوین، ۲۱ میلیون کوین و محدود بودن عرضه این ارز هم نکته مثبتی در این پروژه است.

  خرید زی کش

  ارز دیجیتال آوالانچ (AVAX)

  چرا ارز دیجیتال آوالانچ، برای سرمایه‌گذاری در سال 2023 مناسب است؟

  یکی از بهترین پروژه‌های نسل سوم بلاکچین، قطعا پروژه آوالانچ است. این پروژه مشکلات نسل دو که مقیاس‌پذیری و سرعت پایین انتقال و همچنین کارمزد بالا بود را توانسته حل کند.

  آوالانچ با پردازش ۴۵۰۰ تراکنش در ثانیه و زمان تایید تراکنش در یک کمتر از ثانیه توانسته محبوبیت زیادی در میان سایر بلاکچین‌ها کسب کند.

  همچنین آوالانچ یک پلتفرم متن‌باز برای راه‌اندازی قرارداد‌های هوشمند توسعه داده است که در نهایت مانند اتریوم می‌توان بر روی آن برنامه‌های امور مالی غیرمتمرکز (دیفای)، NFT و… راه‌اندازی کرد. تصویر پایین پروژه‌های اجرا شده برروی پلتفرم آوالانچ را نشان ‌می‌دهد.

  پروژه‌های آوالانچ

  الگوریتم اجماع آوالانچ یکی از تفاوت‌های این پروژه با سایر رقبای نسل سه آن است. ولیدیتور‌ها ‌می‌توانند بلاکچین‌های مختلف خود را بسازند و با قوانین جداگانه کار کنند، که البته تمامی این تراکنش‌ها باید به تایید ساب نت پیش فرض آوالانچ برسد.

  عرضه آوالانچ محدوده است و ۷۲۰ میلیون کوین آواکس وجود دارد، که تقریبا ۴۰۰ میلیون آزاد شده است و مازاد آن به عنوان پاداش اعتبار دهندگان به مرور به آن‌ها داده ‌می‌شود. محدود بودن عرضه یکی از نکات قابل توجه دیگر این پروژه است.

  خرید آوالانچ

  ارز دیجیتال کازماس (ATOM)

  چرا ارز دیجیتال کازماس، برای سرمایه‌گذاری در سال 2023 مناسب است؟

  یکی دیگر از ارز‌های نسل سه، کازماس است. هدف کازماس ایجاد ارتباط بین بلاکچین‌ها است و بیشتر آن را با نام اینترنت بلاکچین‌ها ‌می‌شناسند.

  سیستم اجماع تندرمیت که الگوریتم خود شبکه کازماس است، این امکان را فراهم ‌می‌کند که پردازش ۱۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه و زمان تایید تراکنش دو ثانیه برای این پروژه امکان‌پذیر شود.

  جذابیت اصلی کازماس توانایی ایجاد ارتباط بین بلاکچین‌ها است. کازماس با استفاده از پروتکل ارتباط بین بلاکچینی (IBC) ‌می‌تواند دو بلاکچین را به هم متصل کند. قبل از کازماس، هیچ بلاکچینی قادر به این کار نبود و بلاکچین‌های دیگر بدون هیچ ارتباطی با هم به کار خود ادامه می‌دادند.

  با استقاده از این ابزار شما ‌می‌توانید قرارداد هوشمندی در چند بلاکچین (برای مثال در اتریوم و بایننس اسمارت چین) اجرا کنید.

  خرید کازماس

  ارز دیجیتال چین لینک (LINK)

  چرا ارز دیجیتال چین لینک، برای سرمایه‌گذاری در سال 2023 مناسب است؟

  پروژه چین لینک اخیراً پیشرفت‌های زیادی داشته است. یکی از پروژه‌های چین لینک، پروتکل ارتباطی بین زنجیره‌ای است که کمک ‌می‌کند قراردادهای هوشنمد و DApp ها به صورت آف‌چین و با سرعت بالا با هم ارتباط داشته باشند.

  همچنین پروژه لینک از بهترین اوراکل‌های بازار رمزارز‌ها و در زمینه وب ۳ هم فعال است.چین لینک، یکی از ارز‌هایی است که به اکثر پروژه‌های بلاکچینی به عنوان اوراکل متصل ‌می‌شود.

  باتوجه به اقبال نهنگ‌ها از ارز دیجیتال چین لینک، این ارز توانسته رشد غیر قابل انتظاری داشته باشد.

  چین لینک در حال آماده‌سازی سرویسی است، که می‌تواند به تبادل بین بلاکچینی با سرعت بالاتر کمک کند.

  چین‌لینک با توجه به پارتنرشیپ‌های قدرتمند خود از شبکه‌های اتریوم متیک و… پشتیبانی می‌کند و می‌تواند جایگاه بهتری نسبت به رقبا پیدا کند.

  خرید چین لینک

  ارز دیجیتال کاردانو (ADA)

  چرا ارز دیجیتال کاردانو، برای سرمایه‌گذاری در سال 2023 مناسب است؟

  در بازار نزولی فعلی که اکثر نهنگ‌ها در حال خروج از آلت‌کوین‌ها بوده‌اند، این ارز میان نهنگ‌ها محبوبیت ویژه‌ای داشته و در سبد سرمایه‌گذاری‌هایشان رمزارز کاردانو دیده می‌شود.

  انتظار می‌رود، دیفای کاردانو در سال ۲۰۲۳ رشد قابل‌توجهی داشته باشد. در سال جدید کاردانو استیبل کوین‌های الگوریتمی را منتشر خواهد کرد که در صورت بهتر شدن بازار در سال ۲۰۲۳ کاردانو به بالاترین حد خود برسد.

  ارز کاردانو با الگوریتم اثبات سهام کار ‌می‌کند و ۷۷ درصد عرضه آن انجام شده است. حجم بازار این ارز در طی یکسال اخیر کاهش چشم‌گیری داشته که انتظار ‌می‌رود امسال این کاهش را تا حدودی جبران کند.

  خرید کاردانو

  ارز دیجیتال فانتوم (FTM)

  چرا ارز دیجیتال فانتوم، برای سرمایه‌گذاری در سال 2023 مناسب است؟

  خیلی از سرمایه‌گذاران که بر روی فانتوم ‌سرمایه‌گذاری می‌کنند، فانتوم را جایگزین سریع‌تر برای اتریوم می‌دانند. در شرایط‌های فعلی یعنی اوایل سال ۲۰۲۳ اکثر رمزارز‌ها اصلاح شدید و قابل توجهی داشته‌اند؛ اما بعد از مناسب‌تر شدن بازار، قطعا ارز‌های بنیادی جایگاه ویژه خود را در بازار پیدا خواهند کرد. فانتوم در این بین با بهبود سرعت و امنیت رقیب بسیار جدی برای اتریوم خواهد بود. شبکه فانتوم یک شبکه غیر متمرکز با کامیونتی بالا است. البته که با گذشت زمان فانتوم با همکاری‌های خود قطعا کاربرد‌های بیشتری خواهد داشت.

  اکوسیستم فانتوم یکی از گسترده‌ترین اکوسیتم‌های بلاکچین است. پروژه‌های مطرحی اعم از پروژ‌های دیفای، DEX ها و کیف پول‌های مطرحی در آن پروژه قرار دارد. در عکس زیر کلیت اکوسیستم فانتوم را مشاهده ‌می‌کنید.

  ارزدیجیتال فانتوم

  حجم زیادی از سرمایه در اکوسیستم فانتوم وجود دارد و این به پشتوانه فانتوم کمک خواهد کرد. انتظار ‌می‌رود این حجم در سال ۲۰۲۳ رشد و این رشد در تمامی اکوسیستم این پروژه ادامه پیدا کند.

  خرید فانتوم

  ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB)

  چرا ارز دیجیال بایننس کوین، برای سرمایه‌گذاری در سال 2023 مناسب است؟

  رمزارز بایننس کوین که کوین بومی صرافی بایننس است؛ همیشه جایگاه خود را به دلیل وجود بزرگترین صرافی متمرکز ارز‌های دیجیتال در بازار حفظ کرده است. عملکرد بایننس کوین بسیار به وضعیت صرافی بستگی دارد و این علاوه بر داشتن نکات مثبت می‌تواند نکته‌ای منفی باشد، زیرا در صورت مشکلات عمده برای صرافی بایننس، ممکن است این کوین نوسانات شدیدی را تجربه کند. اما تا وقتی صرافی بایننس با قدرت در رتبه اول صرافی‌های ارز دیجیتال ایستاده، کوین این پروژه هم به راه خود ادامه خواهد داد.

  از طرفی بایننس اسمارت چین به دلیل کارمزد کم و سرعت بالا یکی از برجسته‌ترین اکوسیستم‌های امروزی است. بایننس اسمارت چین، یک شبکه مستقل از شبکه بایننس است و افراد راحت می‌توانند از بایننس چین به بایننس اسمارت چین منتقل شوند.

  بایننس با ارز دیجیتال چین‌لینک نیز همکاری دارد و نیاز به زیرساخت اوراکل ندارد و از چین لینک برای ارتباط با دنیای واقعی استفاده‌ می‌کند. با استفاده از بایننس اسمارت چین، شما ‌می‌توانید قرارداد هوشمند اجرا کنید. پروژه‌هایی مانند پنکیک سوآپ، بیکری سوآپ، ریف پروتکل و… از پروژه‌های به‌وجود آمده بر بستر بایننس اسمارت چین هستند.

  بایننس کوین یک الگوریتم منظم در توکن‌سوزی دارد. هر سه ماه یک‌بار به اندازه میزان معینی از سود صرافی بایننس توکن‌های BNB از بازار جمع‌آوری و سوزانده ‌می‌شود. این کار باعث کاهش تعداد این ارز ‌می‌شود و بر روی قیمت این ارز به مرور تاثیر ‌می‌گذارد.

  خرید بایننس کوین

  گفتار پایانی درباره بهترین ارز دیجیتال 2023

  در این مقاله سعی کردیم بهترین ارزهای دیجیتال را در حوزه‌های مختلف بررسی و معرفی کنیم. ارزهایی که احتمال رشد در سال 2023 را خواهند داشت. معیار انتخاب لیست بهترین پروژه‌های احتمالی در سال 2023، بیشتر حریم خصوصی بوده است. ارزهای دیجیتالی مثل زی کش که به عنوان پرایوسی کوین شناخته می‌شود، می‌تواند رشد خوبی در سال 2023 داشته باشد! البته این پیش‌بینی بر اساس فرضیات فعلی بوده و هر اتفاق دیگری ممکن است در این بین رخ دهد که خارج از پیش‌بینی ما در آکادمی بیت پین است. رمزارزهای دیگری هم مثل بایننس کوین و پروژه‌های اجرا شده روی اسمارت چین بایننس وابسته به فعالیت و وضعیت رشد صرافی بایننس هستند و اتفاقات این صرافی، روی روند رشد پروژه‌های پلتفرم بایننس، تاثیر خواهد گذاشت.

  همیشه پیشنهاد کرده‌ایم که در انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در سال 2023، حتما بیشتر تحقیق کنید تا بتوانید از دارایی خود در این اوضاع سخت اقتصادی، به خوبی نگه‌داری کنید.

  به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  سوالات متداول!

  • بهترین ارز دیجیتال سال 2023 کدام است؟

  ارزهای دیجیتال اتریوم، زی کش، آوالانچ، کازماس، چین لینک، کاردانو، فانتوم و بایننس کوین، احتمالاً جزو بهترین ارزهای دیجیتال در سال 2023 باشند.

  • از کجا می‌توانیم بهترین ارزهای سال 2023 را بخریم؟

  شما به سادگی و با ثبت‌نام در سایت ارز دیجیتال بیت پین به سادگی می‌توانید بهترین ارزهای دیجیتال سال 2023 و بیش از 120 رمزارز دیگر را معامله کنید.

  4/5 - (120 امتیاز)
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها 73 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. فرهاد
   فرهاد | 2 بهمن 1401

   اطلاعات جامع و خوبی بود خسته نباشید

  2. Shirin
   Shirin | 1 بهمن 1401

   سلام.چرا من نمیتونم وارد صرافی بشم؟

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 4 بهمن 1401

    سلام دوست عزیز.
    برای مشکلات واریز و برداشت با پشتیبانی آنلاین 24 ساعته وب‌سایت درارتباط باشید.
    با تشکر.

  3. Ali
   Ali | 28 دی 1401

   سلام تحلیل آینده بیت تورنت را لطف میکنید

  4. سعید سبحان وردی
   سعید سبحان وردی | 27 دی 1401

   میشه در مورد ارز دوج برام تحلیل کنید ببینم سرمایه ای که گذاشتم الان تو ضررم بر میگرده یا نه

  5. فواد البوغبیش
   فواد البوغبیش | 27 دی 1401

   سلام

  6. ۹۳۰۳****۲۷
   ۹۳۰۳****۲۷ | 27 دی 1401

   سلام
   ارز FTX کی بازمیشه
   میشه بهمون اطلاع بدیدممنون

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 27 دی 1401

    سلام همراهِ عزیز، با توجه به حاشیه‌های ایجاد شده برای این ارز، هیچ تاریخ مشخصی رو نمیشه پیش‌بینی کرد. ما همیشه تلاش می‌کنیم تا از دارایی‌های کاربران مراقبت کنیم و بسته شدن معاملات مربوط به رمزارز اف تی ایکس هم شامل این مورد میشه.
    امیدوارم که معاملات پرسودی در بیت پین داشته باشید.

  7. حجت
   حجت | 26 دی 1401

   سلام اف تی ایکس کی باز میشه بشه معامله انجام بدیم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 26 دی 1401

    حجت عزیز، ارز دیجیتال اف تی ایکس موجود هست اما معامله و برداشت این رمزارز، بسته شده.
    بخاطر ریسک بالا، فعلا زمان بازگشایی معامله این ارز دیجیتال، نامشخصه.

  8. مجیدی
   مجیدی | 25 دی 1401

   سلام ایا هشت رمرارز به ترتیب هست

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 26 دی 1401

    سلام جناب مجیدی
    خیر، به صورت تصادفی هستن این هشت ارز دیجیتال.

  9. شاهین حاجی میرزایی
   شاهین حاجی میرزایی | 25 دی 1401

   به نظر من لایت کوین آینده خیلی خوبی داره

  10. محمد
   محمد | 25 دی 1401

   سلام خسته نباشید چرا ارز های بیشتری را لیست نمیکنید بی بی بیتکون و بونک و خیلی ارز های دیگر

   • امین نجفی
    امین نجفی | 25 دی 1401

    آفرین

  11. Jalal Abbasi
   Jalal Abbasi | 25 دی 1401

   سلام وقت بخیر.
   تحلیل جامع و مفیدی بود،ممنون.
   البته برای این هشت ارز یه منطقه خرید هم بفرمایید که عالی میشه.

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 25 دی 1401

    سلام وقت شماهم بخیر.
    ممنون از نظرتون.

  12. arash
   arash | 25 دی 1401

   با درود ایا لونا به اوج قبلی برمیگردد ؟

  13. arash
   arash | 25 دی 1401

   سلام به دوستان
   به نظر شما بزرگواران ایا لونا به اوج قبلی باز میگرده

   • Ahmad
    Ahmad | 27 دی 1401

    صد درصد

   • حسین
    حسین | 27 دی 1401

    لونا مرده دیگه نهایت یکی دوسال باشه

  14. ظریفی
   ظریفی | 24 دی 1401

   ممنون از تیم تحلیلی آکادمی بیت پین بخاطر این تحلیل‌های تخصصی و عالی که میذارید فقط خواهشا ادامه دار باشه

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 25 دی 1401

    سلام وقتتون بخیر.
    بله حتما. واچ لیست های هفتگی و تحلیل‌ها ادامه دار هستن و هر هفته طبق زمانبندی اعلام شده منتشر می‌شن.
    ممنون از نظرتون.

  15. علی
   علی | 24 دی 1401

   انگار دارید حواسمونو از ارز های پر سود دگ پرت میکنین چرا سولانارو نزاشتیت یا بیت کوین.

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 24 دی 1401

    علی عزیز، ما سعی کردیم که از دسته‌بندی‌های ترند رو بررسی کینم، مثل پرایوسی کوین‌ها.
    بیت کوین، سولانا و ارزهای دیگه هم می‌تونن جزو این گزینه‌ها باشن.

    • ظریفی
     ظریفی | 24 دی 1401

     دمتون گرم جناب مهندس ،واقعا مطالب بسیار عالی در خصوص پروژه های این ارزها بیان نمودید ، واقعا استفاده کردیم ؛ انشاله این مطالب تخصصی و بررسی سایر ارزها رو هم بصورت هفتگی یا نهایت ماهانه همیشه برامون بذارید ، انشاالله که همیشه سلامت و پرسود باشید ، بازم ممنون از توضیحاتتون 🙏🙏🙏🙏

    • علی
     علی | 25 دی 1401

     خیلی ممنون ببخشید اشتباه از من بود

  16. مهتاب امین
   مهتاب امین | 24 دی 1401

   سلام ممنونم از تحلیل هاتون .

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 24 دی 1401

    ممنون از شما.

  17. mohsennasim666
   mohsennasim666 | 24 دی 1401

   لطفا درباره آینده ویچین و سلر نتورک اگه چیزی می دونید اطلاع رسانی کنید
   همین صحبت هاتون درباره زی کش و فانتوم رو درباره همین دو تا ارز میگفتن الان ببینین تا کجا سقوط کردن!!

  18. mohsennasim666
   mohsennasim666 | 24 دی 1401

   واقعا طمع چیز خیلی بدی هستش من راحت میتونستم با سود خارج بشم ولی رفتم سکه هام رو هم فروختم
   الان اگه نگه داشته بودمشون همون سکه هام ۴ برابر شده بود قیمتش

  19. Mohammed
   Mohammed | 23 دی 1401

   فکر کنم بیت پین سنگین ورود زده به این ۸ ارز

  20. جواد نورالهی
   جواد نورالهی | 23 دی 1401

   لطفا واچ لیست رو هفته ای دوبار بذارید؟

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 25 دی 1401

    سلام وقتتون بخیر شماهم خسته نباشید.
    به دلیل شروع سال جدید واچ لیست این هفته به ارزهای پیشنهادی تو سال جدید اختصاص پیدا کرده، از هفته های آینده واچ لیست ها به روال قبلی خودشون برمیگردن.
    ممنون از نظرتون.

  21. مهدی
   مهدی | 22 دی 1401

   ببخشید آیا ترون ارز خوبیست

  22. علی اکبر کیوانی
   علی اکبر کیوانی | 22 دی 1401

   سلام تازه وارد هستم و هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم بیشتر راهنمایی بفرمایید تشکر

  23. مهدي
   مهدي | 22 دی 1401

   سلام با تشكر از واچ ليست هاي هفتگي شما سوالم اينه چطور ميشه اتريوم خريد و به كيف پول سخت افزاري وارد كرد

  24. مجتبی
   مجتبی | 22 دی 1401

   عالی و بی نظیر

  25. مهدی
   مهدی | 22 دی 1401

   با سلام و خسته نباشید به تیم تحلیلی پرتلاش بیت پین و با تشکر از ارایه تمام واچ لیست ها و راهنماییهای که در سال گذشته میلادی بادوستان به اشتراک گذاشتید 👏👏👏

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 25 دی 1401

    سلام وقت بخیر شماهم خسته نباشید.
    ممنون از نظرتون.

  26. A.F.Z
   A.F.Z | 21 دی 1401

   چرا اسمی از سولانا نسل چهارم ارزها نبردین به نظرم بعد از فانتوم سولانا با پردازش 65000 تراکنش در ثانیه و کارمزد ناچیزو رقابت با ویزا کارت بزرگترین رقیب اتریومه

  27. زیبا بالانشین
   زیبا بالانشین | 21 دی 1401

   کاردانو بالا میره
   به شرط اینکه یکی این رمز ارز رو از هاسکینسن بگیره

  28. Mohsen
   Mohsen | 21 دی 1401

   سلام.پیشنهادتون عالیه احتمال خیلی زیاد این ارزها رشد خوبی میکنن ولی بازار تو این سال که گذشت اوضاع خوبی نداشت واقعا آدم می‌ترسه یه شبه همه چی خراب شه

  29. سعید
   سعید | 21 دی 1401

   سلام لوناکلاسیک روجاانداختید بهترین هست دراین قیمت های فعلی فقط یک نظردادم نه سیگنال خریدیافروش…

  30. سید
   سید | 21 دی 1401

   سلام.شماره پشتیبانی بیت پین کسی داره؟ یک هفته هست نرم افزار من مورد پیدا کرده

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 25 دی 1401

    سلام وقتتون بخیر برای مشکلات سایت و نرم افزار بیت پین میتویند با پشتیبانی آنلاین در ارتباط باشید یا با شماره 01391033333 تماس بگیرید.
    موفق باشید.

  31. مهدی
   مهدی | 21 دی 1401

   ارز دیجیتال xausdt رو لطفا لیست کنین در صرافی

  32. محمد باقر
   محمد باقر | 20 دی 1401

   سلام سرعت ورود به برنامه پایین است
   یک سوال
   من وارد کیف پول میشم رمز میزنم مرحله بعد کد تایید رو گوشیم پیامک نمیشه

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 25 دی 1401

    سلام وقتتون بخیر، برای مشکلات اپلیکیشن و سایت لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

  33. پارسامنش
   پارسامنش | 20 دی 1401

   سلام خسته نباشید
   ببخشید چرا تحلیل هفتگی نذاشتید توی سایت ؟

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 25 دی 1401

    سلام وقتتون بخیر شماهم خسته نباشید
    به دلیل شروع سال جدید واچ لیست این هفته به ارزهای پیشنهادی تو سال جدید اختصاص پیدا کرده، از هفته های آینده واچ لیست ها به روال قبلی خودشون برمیگردن.
    ممنون از نظرتون.

  34. ابوالفضل فخری
   ابوالفضل فخری | 20 دی 1401

   سلام قبلاً دیدبان بهتری داشتید دقیقا اون ارز که پیشنهاد میدانید بالا می‌رفت اما الان واقعا دیدبان ضعیف شده

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 25 دی 1401

    سلام ابولفضل عزیز
    همیشه سعی شده واچ لیست ها بهترین بازدهی رو داشته باشن، این نظرتون رو حتما به دپارتمان تحلیل ارجاع میدیم، ممنون از نظرتون.
    به امید معاملات پر سود در بیت پین

  35. Amir
   Amir | 20 دی 1401

   خیلی از زحمات شما سپاس گذارییم ،لطفا ساختن یه کیف پول را توضیح دهید ویااینکه معرفی کنید از چه سایتی میتوونم یه کیف پول بسازم باتشکر از شما

  36. RASUOL
   RASUOL | 20 دی 1401

   سلام ارز توکن داخل صرافی لیست میشه

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 20 دی 1401

    سلام رسول عزیز
    این جمله شما سوالی است یا خیری؟

   • ممد
    ممد | 21 دی 1401

    اسم ارز رو به لاتین بنویسین بیزحمت فارسی تشابه اسمی زیاد داره

    • مهران بابایی
     مهران بابایی | 25 دی 1401

     سلام وقتتون بخیر.
     اسم هر کوین داخل پرانتز نوشته شده اما در واچ لیست های بعدی سعی میکنیم حتما این مورد رو رعایت کنیم.
     ممنون از نظرتون.

  37. hojjat khak
   hojjat khak | 20 دی 1401

   سلام وقت بخیر
   به نظر من کمی تحلیل بزارید تا کمک کند برای تریدر تا بهتر کار کنیم

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 20 دی 1401

    سلام دوست عزیز
    درخواست شما به تیم مربوط ارجاع داده خواهد شد
    در صورت صلاحدید انجام خواهد شد
    به امید معامات پر سود شما در بیت پین

  38. علیرضا زارعی
   علیرضا زارعی | 20 دی 1401

   عالیه

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 20 دی 1401

    علیرضای عزیز
    مرسی که همراه بیت پین هستید
    به امید معاملات پر سود شما در بیت پین

   • علیرضا زارعی
    علیرضا زارعی | 21 دی 1401

    سلام کدام ارز خوبه

   • علیرضا زارعی
    علیرضا زارعی | 21 دی 1401

    من میخوام ارز خوب بخرم کدام‌ ارز خوبه

  39. امین
   امین | 19 دی 1401

   سلام خدمت استاد عزیز ممنون از شما راهنمایی که دادید به نظر شخصی من یک ارز جا گذاشتین اون هم ماتیک بوده

  40. جعفر
   جعفر | 19 دی 1401

   عالی بود.

  41. reza
   reza | 19 دی 1401

   چرا میترسید تایید کنید

  42. reza
   reza | 19 دی 1401

   فعلا بیت کوین تا ۱۰ هزار نزول داره لطفا سیگنال خرید ندید .

  43. سجاد
   سجاد | 19 دی 1401

   سلام
   دلیل نیاوردن متیک polygan در واچ لیست چیه؟

  44. علی
   علی | 19 دی 1401

   همگی پرسود باشید

  45. جلال فراهانی
   جلال فراهانی | 19 دی 1401

   سلام، چرا میم‌کوین Bonk رو به سبد رمز ارز ها اضافه نمیکنید? لطفا اگه ممکنه این ارز رو هم اضافه کنید تا بیشتر از این گران نشده. اجازه بدهید تا مشتریان شما هم سود ببرند. ممنون از توجهتون

  46. مجید
   مجید | 19 دی 1401

   سلام ممنون

  47. پارسا
   پارسا | 19 دی 1401

   با سلام و خسته نباشید خدمت تیم حرفه ای بیت پین
   میخواستم بپرسم این هفته واچ لیست هفته رو برای چی نذاشتید