ساده‌ترین روش‌های خرید ارز دیجیتال در بیت پین

تاریخ انتشار: 6 اردیبهشت 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 24 خرداد 1402
زمان مطالعه:  9 دقیقه
ساده‌ترین روش‌های خرید ارز دیجیتال در بیت پین

کاربران ایرانی در فرایند خرید و فروش در صرافی بیت پین، به‌راحتی می‌توانند از پلتفرم معاملاتی حرفه‌ای این صرافی بهره‌مند شده و سفارشات خود را با امنیت بالا ثبت کنند. صرافی آنلاین ارز دیجیتال بیت پین، در سال ۱۳۹۹ برای ایجاد بستر معاملاتی حرفه‌ای راه‌اندازی شد و امکان خرید و فروش رمزارزهای متنوعی را با روش‌های مختلف با پول فیات ملی (ریال) فراهم کرد.

پیش‌تر در مقاله‌ی آموزشی کیف پول بیت پین چیست و چه کاربردی دارد؟ درباره‌ی والت اختصاصی این پلتفرم و نحوه واریز و برداشت با آن توضیح دادیم، حال در این مقاله از بیت پین، قصد داریم نحوه ثبت سفارش و انواع خرید و فروش در صرافی بیت پین را آموزش دهیم.

صرافی بیت پین علاوه بر ابزار خرید و فروش آسان، ابزارهای حرفه‌ای نیز برای انجام معاملات ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در این صرافی با مشخص کردن حد ضرر/سود یا OCO سفارش‌های خود را ثبت کنید و در کنار کسب درآمد، خطرات احتمالی از دست رفتن سرمایه‌ی خود را کاهش دهید. صرافی بیت پین از بیش از ۸۰ نوع ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند و با بهره‌مندی از سیستم احراز هویت یکپارچه و سریع و کیف پول اختصاصی، بستری امن و مجهز را برای کاربران فراهم می‌کند.

آموزش خرید و فروش در صرافی بیت پین

شما می‌توانید پس از تکمیل مراحل اولیه احراز هویت، فرایند خرید و فروش در صرافی بیت پین را آغاز کنید. در این صرافی امکان خرید رمزارز هم با تتر و هم با تومان فراهم است و برای شروع به خرید و فروش در صرافی بیت پین، دو راه پیش رو خواهید داشت:

خرید و فروش آسان

برای نوع آسانِ خرید و فروش در صرافی بیت پین، کافی است تا در صفحه‌ی اصلی این پلتفرم روی گزینه‌ی خرید آسان کلیک کنید تا بتوانید خرید یا فروش خود را به‌صورت مستقیم از خودِ صرافی بیت‌ پین انجام دهید؛ این نوع سفارش، مخصوص کاربرانی است که علاقه‌مند به انجام سفارش به‌صورت سریع هستند.

خرید و فروش در صرافی بیت پین

پس از وارد شدن به صفحه‌ی خرید آسان، علاوه بر دو بخش خرید و فروش، موجودی کیف پول و قیمت رمزارز انتخاب‌شده، را مشاهده خواهید کرد. برای خرید باید موجودی کیف پول شما کافی باشد، سپس مبلغی از موجودی‌تان را که می‌خواهید با آن، ارز دیجیتال بخرید یا مقدار ارز دیجیتال مورد نظر خود را وارد کرده و روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید.

خرید و فروش آسان بیت پین

بعد از ثبت سفارش خرید، رمزارز خریداری شده را می‌توانید در کیف پول بیت پین قرار داده یا مستقیما دارایی دیجیتال را به کیف پول خارجی مانند تراست والت ارسال کنید. این موضوع در مورد ثبت سفارش فروش هم صدق می‌کند؛ در این صفحه موجودی رمزارزی که می‌خواهید به فروش برسانید، نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید هر میزان از آن رمزارز یا مبلغ ریالی آن را، در باکس موردنظر وارد کرده و روی گزینه‌ی ثبت سفارش فروش ضربه بزنید.

در قسمتِ خرید آسان، هنگام خرید یا فروش، قیمت معامله به شما نمایش داده می‌شود که در صورت تمایل می‌توانید با همان قیمت، سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش، خرید یا فروش بلافاصله با همان قیمت و بدون دریافت کارمزد در قسمت سفارشات قابل مشاهده است.

خرید و فروش در پلتفرم معاملاتی حرفه‌ای

پلتفرم خرید و فروش در صرافی بیت‌ پین، بستری برای معامله کاربران با یکدیگر است و برعکس پلتفرم خرید و فروش آسان، خودِ صرافی در آن دخالتی ندارد. دقت داشته باشید، از آن جهت که سفارشات شما بر اساس تقاضای باقی کاربرها باید کامل شود، ممکن است که سفارش شما با چند کاربر انجام شود و زمان‌بر باشد. درصد پُرشده‌‌ی سفارشات خود را می‌توانید در قسمت تاریخچه و بخشِ سفارشات ملاحظه کنید.

این پلتفرم، بستری حرفه‌ای با انواع سفارش‌گذاری‌ها ارائه می‌دهد و رمزارزهای موجود در آن، هم به تومان و هم به تتر قابل معامله هستند. برای وارد شدن به این بخش کافی است تا در صفحه‌ی اصلی پلتفرم بیت پین، گزینه‌ی خرید و فروش را انتخاب کنید. پس از ورود به این بخش، از قسمت بالایی صفحه، ابتدا مشخص کنید که قصد دارید معاملات خود را با تتر انجام دهید یا تومان، سپس رمزارز موردنظر خود را نیز برای ثبت سفارش انتخاب کنید.

معامله بیت پین

در این صفحه شما، نمودار جزئیات قیمتی ارز دیجیتالِ انتخابی هم در بازار جهانی هم در بازار بیت پین (کاربران این پلتفرم) را مشاهده می‌کنید و علاوه‌بر‌این می‌توانید سفارشات ثبت شده و معاملات انجام شده را نیز ببینید. در قسمت میانی صفحه، روش‌های مختلف برای ثبت سفارشات خرید و فروش در صرافی بیت پین وجود دارند که درادامه به معرفی انواع آن می‌پردازیم:

سفارش فوری

سفارش فوری، در واقع همان سفارش با قیمت بازار (Market Order) است که در آن، در صورت ثبت سفارش، خرید از کم‌ترین قیمت در دفتر سفارشات تا بیشترین قیمت به صورت تجمیعی انجام شده و سفارش به سریع‌ترین شکل ممکن اجرایی می‌شود. ثبت سفارش فروش هم از بیشترین قیمت تا کم‌ترین قیمت، به صورت تجمیعی انجام شده و سفارش در سریع‌ترین زمان ممکن، نهایی می‌شود.

سفارش فوری، برای کاربرانی مناسب است که عجله دارند و نمی‌خواهند برای خرید یا فروش منتظر بمانند. لازم به ذکر است که در این نوع سفارش، ممکن است براساس صف فروشندگان یا خریداران، معاملات با قیمت بالاتری (برای خرید) یا پایین‌تری (برای فروش) انجام شود. برای ثبت سفارش‌های فوری و خرید و فروش در صرافی بیت پین، در پنل سفارشات، سفارش فوری را انتخاب کنید.

در قسمت خرید یا فروش، مقدار رمزارز موردنظر خود یا درصدی از آن را انتخاب کنید. پس از آن در باکس پایینی ارزش همان مقدار را به تتر مشاهده خواهید کرد. پس از وارد کردن مقدار یا درصد، تنها کافی است روی دکمه خرید یا فروش ضربه بزنید تا سفارش اضافه شده و بلافاصله انجام شود.

سفارش محدود

سفارش محدود، سفارشی در پلتفرم خرید و فروش در صرافی بیت پین است که در آن، کاربر در قیمتی خاص، تصمیم به خرید یا فروش یک رمزارز می‌گیرد. زمانی که چنین سفارشی را ثبت می‌کنید، خرید یا فروش در دفتر سفارشات ثبت شده و تا زمانی که قیمت ارز دیجیتال به آن قیمت تعیین شده نرسد، معامله انجام نمی‌شود.

سفارش محدود، یکی از پرکاربردترین و رایج‌ترین سفارشات، برای ثبت خرید و فروش در صرافی بیت پین است. تریدرها در شرایط مختلفی، مانند زمانی که قیمت یک دارایی به‌سرعت در حال صعود یا سقوط است و نگرانی بابت سود و ضرر وجود دارد، از نوع سفارش محدود استفاده می‌کنند. علاوه‌بر‌این، زمانی که کاربر قصد خرید رمزارزی را با قیمتی خاص دارد که فقط در آن صورت سود می‌کند، از این نوع سفارش استفاده می‌کند.

معامله بیت پین ۱

فرض کنید تحلیل‌گری پیش‌بینی کرده باشد که قیمت فعلی بیت‌ کوین، حباب بوده و در آینده‌ای نزدیک این ارز دیجیتال، افت قیمت را تجربه می‌کند. در چنین شرایطی، این تحلیل‌گر می‌تواند سفارشی محدود ثبت کند که تنها در صورت رسیدن قیمت بیت‌ کوین به قیمت احتمالی یا پایین‌تر، اجرایی شود. برای ثبت سفارش محدود، سه قسمت در پلتفرم خرید و فروش در صرافی بیت پین وجود دارد که با پر کردن دو مورد از آن‌ها سومی به‌طور خودکار پر می‌شود. این سه قسمت عبارت‌اند از:

 • قیمت – که قیمت موردنظر شما برای خرید یا فروش هر واحد رمزارز است.
 • مقدار – که تعداد یا اعشاری از واحد از ارز دیجیتالی است که قصد خرید آن را دارید.
 • کل – این عدد قیمت موردنظر شما ضرب در مقداری که قصد خرید آن را دارید و کل مبلغ پرداختی (برای خرید) یا دریافتی (برای فروش) را نشان می‌دهد.

برای ثبت سفارش محدود در پلتفرم خرید و فروش صرافی بیت پین، در قسمت سفارشات، سفارش محدود را انتخاب کرده و قیمت و مقدار موردنظر خود را در باکس مربوطه، مشخص کنید. در این مرحله پس از ثبت سفارش، اطلاعاتِ آن به شما نمایش داده می‌شود و با تایید سفارش، زمانی که قیمت آن رمزارز به سفارش شما برسد، سفارش شما اجرایی خواهد شد.

برای مثال، فرض کنید می‌خواهیم با ۲۵ درصد موجودی ریالی خود مقداری بیت کوین با قیمت ۸۰۰ میلیون تومان خریداری کنیم. این سفارش در قسمت پیشنهادات خرید در دفتر سفارشات ثبت می‌شود و هر زمان که قیمت بیت کوین به ۸۰۰ میلیون تومان برسد، سفارش انجام می‌پذیرد. پس از ثبت سفارش و تا زمان اجرایی شدنِ آن، می‌توانید وضعیت این سفارش را در قسمت سفارشات باز خود مشاهده کنید؛ درصد پر شده میزانی از سفارش شما که انجام شده است و شما امکان لغو سفارش را در این قسمت خواهید داشت.

سفارش با حد ضرر یا سود

سفارش با حد ضرر یا سود (استاپ لیمیت) در بخش خرید و فروش در صرافی بیت پین، ترکیبی از سفارش آسان و سفارش محدود است. در این نوع سفارش، شرطی گذاشته می‌شود که طبق آن، زمانی که قیمت یک ارز دیجیتال، از یک حدی پایین‌تر یا بالاتر برود، سفارش در قیمتی خاص ثبت می‌شود. حد ضرر یا حد سود، مقداری است که کاربر بیشتر از آن تحمل ضرر ندارد یا از روی تحلیل‌ها پیش‌بینی می‌کند که بیش‌تر از آن حد، روندِ سودآوری متوقف و برعکس شود.

معامله بیت پین ۲

در سفارش با حد ضرر یا سود شما باید قیمت استاپ و قیمت لیمیت را مشخص کنید:

 • در سفارشات فروش، قیمت لیمیت باید از قیمت استاپ بیشتر باشد؛ به این معنی که اگر قیمت ارز دیجیتال موردنظر شما به قیمت استاپ برسد، سفارش شما با لیمیت‌ی که مشخص کرده‌اید و به‌اندازه‌ی مقدار رمزارز یا درصدی از آن که باز هم خودتان تعیین کرده‌اید، برای فروش ثبت می‌شود.
 • در سفارشات خرید، قیمت لیمیت باید از قیمت استاپ کمتر باشد؛ یعنی اگر قیمت ارز دیجیتال موردنظر شما به قیمت استاپ برسد، سفارش شما با لیمیت‌ی که مشخص کرده‌اید و به‌اندازه‌ی مقدار رمزارز یا درصدی از آن که باز هم خودتان تعیین کرده‌اید، برای خرید ثبت می‌شود.

لازم به ذکر است که معمولا ثبت سفارش با حد ضرر یا سود برای سفارشات فروش استفاده می‌شوند.

سفارش OCO

سفارش OCO (مخفف One Cancels the Other) در بخش خرید و فروش در صرافی بیت پین، یکی از سفارشات حرفه‌ای این پلتفرم به شمار می‌رود. درواقع این سفارش، ترکیبی از تمام سفارشات صرافی بیت پین است که امکان ثبت دو سفارش محدود و حدِ ضرر را به صورت هم‌‌زمان فراهم می‌کند.در این سفارش، کاربر یک سفارش برای استراتژی صعود و یک سفارش برای استراتژی کاهش قیمت ثبت می‌کند؛ وقتی یکی از این دو سفارش فعال و اجرایی شود، سفارش دیگر لغو خواهد شد.

تریدر‌ها با استفاده از این نوع سفارش می‌توانند با تنظیم همزمان دو سفارش محدود، فرصت کسب سود را به‌همراه کاهش ضررهای احتمالی به صورت توامان داشته باشد. اگر تریدری بخواهد در شکست یک سطح مقاومتی، به سمت بالا یا یک سطح حمایتی به سمت پایین، وارد معامله شود یا سفارشی ثبت کند، سفارش OCO راهی مناسب برای او است.

معامله بیت پین ۳

برای مثال اگر قیمت بیت کوین ۴۰,۰۰۰ دلار باشد و معامله‌گر سطح مقاومتی را در ۴۴,۰۰۰ دلار تشخیص داده باشد، می‌تواند با ثبت سفارشی محدود با رسیدن قیمت بیت‌کوین به ۴۴,۰۰۰ دلار، آن را بفروشد. در مقابل اگر حمایت در ۳۸,۵۰۰ دلار تشخیص داده شود و با شکستن این سطح، احتمال ریزش بیشتر هم وجود داشته باشد، با قرار دادن حد ضرر روی این قیمت می‌توان از ضرر بیشتر جلوگیری کرد.

سفارش OCO در جهت برعکس، یعنی برای خرید هم به کار می‌رود. برای مثال، گر فرض کنیم قیمت بیت کوین در حال حاضر ۵۰,۰۰۰ دلار است و قصد خرید در قیمت ۴۴,۰۰۰ دلار را داشته باشیم، سفارش محدود خود را در ۴۴,۰۰۰ دلار ثبت می‌کنیم. از طرفی اگر به فرض مقاومتی در قیمت ۶۴,۰۰۰ دلار وجود داشته باشد که در صورت عبور قیمت از آن احتمال می‌دهیم رشد بیشتری اتفاق بیافتد، سفارش استاپ لیمیت را بر روی ۶۴,۰۰۰ تنظیم می‌کنیم که از سود احتمالی جا نمانیم.

قسمت‌های مختلف بخش سفارش OCO در پلتفرم خرید و فروش در صرافی بیت پین، عبارت‌اند از:

 • قیمت: قیمت سفارش محدود تریدر، که در لیست سفارشات وارد می‌شود. پس از رسیدن قیمت ارز دیجیتال موردنظر به این نقطه، سفارش خرید یا فروش نهایی می‌‌شود.
 • استاپ: با رسیدن قیمت رمزارز موردنظر به استاپ، سفارش محدودی با قیمتی زیر لیمیت مشخص شده، فعال خواهد شد.
 • لیمیت: سفارش پس از فعال شدن استاپ، با این قیمت وارد لیست سفارشات خواهد شد.
 • مقدار: حجم سفارش از رمزارز موردنظر است.
 • کل: ارزش کل سفارش را نشان می‌دهد.

سفارشات OCO ابزاری ساده و در عین حال قدرتمند برای حفظ سود، محدود کردن ریسک و حتی ورود و خروج به‌موقع در بازار است و تعداد اندکی از صرافی‌های ارز دیجیتال این امکان را برای کاربران پلتفرم خود فراهم کرده‌اند؛ پلتفرم خرید و فروش در صرافی بیت پین هم یکی از این پلتفرم‌ها است.

دانلود هفتمین ماهنامه دامیننس

سواد اقتصادی و ذهنیت برنده در دنیای کریپتوکارنسی

  گفتار پایانی

  در این مقاله نحوه‌ی خرید و فروش در صرافی بیت پین را آموزش دادیم، خرید آسان، سفارش محدود، فوری و با حد ضرر یا سود و OCO روش‌های مختلف ثبت سفارش در پلتفرم بیت پین هستند. این صرافی برای راحتی کاربران ایرانی، فرایندی امن و راحت را ارائه می‌دهد؛ تا جایی که حتی کاربران مبتدی هم می‌توانند با خیال راحت به معامله در این صرافی بپردازند. شما تا‌ به حال از کدام نوع خرید و فروش در صرافی بیت پین استفاده کرده‌اید؟ کدام روش برای شما مناسب‌تر است و آن را توصیه می‌کنید؟ تجربیات خود را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران بیت پین به اشتراک بگذارید.

  شبنم توایی

  شبنم توایی

  علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  لایتنینگ؛ کلید دروازه خرید و انتقال بیت کوین با کارمزد کم و مبالغ پایین

  کارمزدهای زیاد در شبکه بیت کوین معضلی جدی برای کاربران کریپت ...

  پولبک (Pullback)؛ فرصتی برای ورود یا هشداری برای خروج؟

  استراتژی معاملات پولبک یک تکنیک تریدینگ رایج است که به تریدر ...

  دپوزیت در ارزهای دیجیتال به چه معناست؟

  دپوزیت ارز دیجیتال یکی از مفاهیم ابتدایی و مهم در کریپتو است ...

  دیدگاه‌ها 66 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. رضا عزیزی
   رضا عزیزی | 7 فروردین 1403

   عرض درود و خسته نباشید..چگونه میتوان SELL گرفت و از روند نزولی یک عرض در بازار سود دریافت کنیم.آیا این گزینه همانند صرافی های خارجی موجوده..سپاس

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 فروردین 1403

    سلام رضا عزیز
    درحال حاضر این قابلیت در صرافی بیت‌پین وجود نداره، بزودی اضافه میشه.

  2. مهران
   مهران | 2 فروردین 1403

   سلام وقتتون بخیر ببیخشین ما بخواهیم لیمیت و حد ضرر رو موقع خرید یک ارز به قیمت دلاری بزنیم از کجا باید اقدام کنیم ؟ یا فقط خرید فروش به ریاله؟

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 5 فروردین 1403

    سلام مهران عزیز
    برای این کار لازمه که توی صفحه معامله روی اسم رمزارز/تومان کلیک کنین و همون رمزارز رو بر پایه تتر انتخاب کنین. الان میتونین حد ضرر و لیمیت رو بر اساس تتر یا همون دلار وارد کنین.

  3. اکبررازانی
   اکبررازانی | 25 اسفند 1402

   سلام مقدار۲۵دوج کویین برای فروش باقیمت ۱۱۰۰۰ تومان سفارش فروش گذاشته بودم میخواستم برنامه بیت پین رودرگوشیم بازکنم رمزورودرواشتباه زدم دوباره قسمت رمزورودروفراموش کردم روزدم ورمزجدیدروواردکردم حالاموجودیم رومیزنه صفرریال وقسمت تائیدهویت هم کدتائیدروبرام ارسال نمیکنه چرا؟؟؟چیکارکنم؟؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 فروردین 1403

    سلام اکبر عزیز
    با پشتیبانی در ارتباط باشین تا شما رو راهنمایی کنن.

  4. امیرحسن ایزانلو
   امیرحسن ایزانلو | 19 اسفند 1402

   سلام من میخوام ارزهایی که توی بیت پین دارم رو انتقال بدم به یه سرافی یا ولت دیگه
   باید چیکار کنم ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 20 اسفند 1402

    سلام امیر عزیز
    دکمه برداشت رمزارز مورد نظرتون در بیت پین بزنین و شبکه مورد نظرتون رو انتخاب کنین؛ آدرس واریز مقصد رو کپی کنین و در قسمت برداشت بیت پین وارد کنین. لطفا در انتخاب شبکه دقت کنین که واریز و برداشت در شبکه یکسان باشه.
    بعد درخواست برداشت رو بزنین و برداشت رو تایید کنین.

  5. حمیدرضاحیاتی
   حمیدرضاحیاتی | 14 اسفند 1402

   سلام صفحه اصلی بازار تغییر کرده یا من گوشیم به هم خورده ممنون میشم پاسخ

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 اسفند 1402

    سلام حمیدرضا عزیز
    بله، صفحه آپدیت شده و تغییرات داشته. خوشحالم میشیم که نظرات خودتون رو با ما درمیون بذارین.
    ممنون از همراهی شما.

  6. فرید غلامی
   فرید غلامی | 5 اسفند 1402

   سلام من ارز خرید کردم و یادم نمیاد چقدر خرید کردم جای هست که چک کنم خریدم رو چه قیمتی بوده

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 8 اسفند 1402

    سلام فرید عزیز
    اگر در بیت پین خریده باشین، در بخش سابقه معاملات می‌تونین تاریخچه و جزئیات خریدتون رو مشاهده کنین. اگر از جای دیگه باشه هم همینطور، وارد بخش سابقه معاملات بشین و جزئیات رو مشاهده کنین.

  7. رباب مزرعه
   رباب مزرعه | 23 بهمن 1402

   چگونه رمز ارز بفروشم

  8. حامد
   حامد | 23 دی 1402

   عالی بود

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 24 دی 1402

    سلام حامد عزیز
    خوشحالیم که از مطالب آکادمی بیت پین رضایت دارین.
    منتظر نظراتتون زیر سایر مطالب هم هستیم.

  9. سویزی
   سویزی | 23 دی 1402

   سلام خداقوت باکیف پول بیت پین میشه با الپاری واریز یا برداشت داشته باشیم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 23 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    بله میشه.

  10. سعید م
   سعید م | 19 آذر 1402

   با سلام و خسته نباشید
   من قسمت اهرم رو ها رو تو برنامه اندروید پیدا نکردم، یعنی تو صرافی بیت پین معاملات با اهرم وجود نداره؟ لطفا راهنمایی بفرمایید 🙏

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 21 آذر 1402

    سلام سعید عزیز
    فعلا معامله با اهرم در بیت‌پین وجود نداره. اگر شرایطش باشه، حتما اضافه میشه.
    به امید معاملات پرسود شما.

  11. مهدی دلشادی
   مهدی دلشادی | 27 آبان 1402

   سلام یک دوست در فیس بوک به من یک آدرس کیف دیجیتال داده و گفته که آن حساب تجاری من است اما الان میخواستم پولم را برداشت کنم چطور باید وارد حساب تجاری خود بشوم

  12. نقی پارامی
   نقی پارامی | 24 آبان 1402

   سلام وخسته نباشید
   آیا توموچین هم مثل انگرپروکتل مسدود شده من یک هفته هست که نمی تونم بفروشم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 24 آبان 1402

    سلام دوست عزیز
    طبق اطلاع رسانی‌هایی که توی کانال تلگرامی و اینستاگرام داشتیم، با توجه به اطلاعیه به‌روزرسانی رمزارز توموچین TOMO از سمت این پروژه واریز و برداشت این رمزارز از ساعت ۹ صبح ۲۲ آبان ۱۴۰۲ تا پایان عملیات به‌روزرسانی متوقف شده
    این عملیات خارج از کنترل ماست و پس از پایان به‌روزرسانی و اطمینان از پایداری شبکه، مجددا اطلاع‌رسانی از طریق بیت‌پین انجام می‌شه.

  13. داودحسن
   داودحسن | 24 شهریور 1402

   سلام یک ویدویی آموزشی درمورد او سی او .وحد ضرروسود بزارید چون نمیشه کارکرد باهاش فقط سفارش محدود وخرید آسان کار میکنه اززمان که آبدیت شد حدضرروسود واو سی او کارنمیکنه شما انجام بدید تا ماهم ببینیم چندین بار من این موضوع را باپشتیبانی مطرح کردم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 مهر 1402

    سلام دوست عزیز
    این مورد حتما پیگیری میشه. ممنون از توجه شما.

  14. غلامرضاشهبازی
   غلامرضاشهبازی | 23 شهریور 1402

   سلام خواستم بپرسم جهت ضمانت وام انی حداقل خرید مثلا بیت کوین برای دریافت چهل ملیون تومن وام چقدر باید باشد لطف کنید بفرمایید مبلغی که برای ضمانت خرید میکنم قبل از تسویه وام میتونم بفروشم یا این مبلغ باید برای ضمانت بفروش نرسه ممنون

  15. غلامرضا شهبازی
   غلامرضا شهبازی | 23 شهریور 1402

   سلام خسته نباشید خواستم بپرسم برای ضمانت وام انی چقدر باید خرید داشته باشم مثلا برای چهل ملیون تومن وام چقدر خرید کنیم حداقل خرید رالطفا بفرمایید ممنون

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 مهر 1402

    سلام دوست عزیز
    در بخش محاسبه وام، می‌تونید مقدار دقیق وام رو تعیین، و ضمانت مورد نیاز رو مشاهده کنید.
    موفق باشید.

  16. فردین
   فردین | 16 مرداد 1402

   باسلام من سطح ۲ هستم واحراز هویت شدم چرا روی دریافت جایزه میزنم میزنه جایزه ب شما تعلق نمی‌گیرد یعنی چ..

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 17 مرداد 1402

    سلام فردین عزیز
    با پشتیبانی داخل صرافی در ارتباط باشید تا شما رو راهنمایی کنند.
    موفق باشید.

  17. ابوالفضل علیخانی
   ابوالفضل علیخانی | 10 مرداد 1402

   سلام.خسته نباشید.میخواستم بگم که بعد از بروزرسانی چرا نمودار کار نمیکنه؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 11 مرداد 1402

    سلام ابوالفضل عزیز
    ممکنه اختلالاتی توی اینترنت وجود داشته باشه. حتما به تیم فنی ارجاع خواهد شد.

  18. محمد
   محمد | 6 مرداد 1402

   سلام خسته نباشید
   من یم مشکل داشتم این که
   برای ادامه تکمیل حساب کاربری
   نیاز به عکس کارت ملی داره و افرادی که هنوز به سن قانونی نرسیدن چکار کنن

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 8 مرداد 1402

    سلام محمد عزیز
    با پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته بیت پین در ارتباط باشید تا شما رو بیشتر راهنمایی کنند.
    باسپاس از همراهی شما

  19. مهران بابایی
   مهران بابایی | 24 تیر 1402

   سلام امیر عزیز
   لطفا این لینک رو دنبال کنید
   https://bitpin.ir/academy/start/
   موفق باشید

  20. ایوب
   ایوب | 18 تیر 1402

   عالی بود

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 21 تیر 1402

    سلام ایوب عزیز
    از لطفتون ممنونیم
    همیشه پر سود و موفق باشید

  21. متینه ممتاز
   متینه ممتاز | 11 تیر 1402

   سلام امیر عزیز
   از طریق لینک زیر میتونید به آموزش خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بیت پین دسترسی داشته باشید.
   https://bitpin.ir/academy/learning-how-to-trade-in-bitpin-platform/#:~:text=%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D9%86%D9%88%D8%B9%20%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%90%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D9%88,%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85%20%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%20%D8%A8%D9%87%E2%80%8C%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA%20%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B9%20%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF.
   به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  22. محمدرضا
   محمدرضا | 12 خرداد 1402

   سلام و خسته نباشید ببخشید من هیچ اطلاعاتی راجع بیت کوین ندارم و نپرسیدم میشه کمکم کنید و بهم بگید چجوریه

  23. فاطمه محمدی
   فاطمه محمدی | 11 خرداد 1402

   برنامه جدید واقعا افتضاحه

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 24 تیر 1402

    سلام فاطمه عزیز
    در این مدت چند بروزرسانی انجام دادیم، لطفا برنامه رو بروزرسانی کنید خیلی از مشکلات حل شده
    موفق باشید

  24. نادر
   نادر | 7 خرداد 1402

   برنامه جدید خرابه

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 8 خرداد 1402

    سلام نادر عزیز
    همکاران ما در تلاشن تا تمامی مشکلات موجود رو برطرف کنن.
    از اینکه صبورانه همراه ما هستین، نهایت تشکر رو داریم.

  25. محمد
   محمد | 4 خرداد 1402

   با عرض سلام وقت بخیر
   امکانش هست ارز cfx دربازار بیت پین
   لیست کنید‌.
   ممنون از پرسنل زحمت کش بیت پین

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 4 خرداد 1402

    سلام محمد عزیز
    درخواست شما به تیم پشتیبانی ارجاع خواهد شد.
    پرسود باشید

  26. مجید
   مجید | 3 خرداد 1402

   خیلی خوبه

  27. مهدی
   مهدی | 3 خرداد 1402

   سلام بیت پین خیلی عالیه فقط بعد بروز رسانی ای نمودار بازار جهانی درست کار نمی کنه وفقط نمودار یک روز و نشون میده

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 خرداد 1402

    سلام مهدی عزیز
    با توجه به بروزرسانی اخیر و تغییر کلی برنامه، در ابتدای کار ممکنه مشکلاتی داشته باشیم، حل این مشکلات در اولویت ماست و سعی داریم در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکلات رو حل کنیم تا شما کاربران عزیز بتونید با خیال راحت و بدون مشکل با پلتفرم کار کنید.
    موفق باشید 🙏

  28. منصور
   منصور | 31 اردیبهشت 1402

   بروز رسانی کردم خیلی افتضا شده بی زحمت درستش کنین

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 1 خرداد 1402

    سلام منصور عزیز
    مشکلات اولیه بعد از اپدیت به زودی حل میشن تا شما بهترین تجربه کاربری رو داشته باشید
    موفق باشید

  29. فریدون باقری
   فریدون باقری | 31 اردیبهشت 1402

   سلام خسته نباشید چنانچه پول زیادی در این صرافی سرمایه گذاری کنیم موقع برداشت پولم بلوکه نشه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 خرداد 1402

    سلام فریدون عزیز
    24 ساعت شبانه روز برداشت از صرافی باز هست و پولی بلوکه نمی‌شه.
    موفق باشید 🙏

  30. Mansour
   Mansour | 31 اردیبهشت 1402

   ممنون از تیم خوب بیت پین

  31. Amir
   Amir | 30 اردیبهشت 1402

   این عالیه

  32. Amir
   Amir | 30 اردیبهشت 1402

   خوب بود

  33. meraj
   meraj | 30 اردیبهشت 1402

   mikham megdari befrosham

  34. Hassan
   Hassan | 24 اردیبهشت 1402

   چون اولین خرید و فروش داشتم روش آسان را انتخاب کردم تجربه لذت بخشی بود چون بعد فروش بلافاصله پول تو حسابم نشست

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 24 اردیبهشت 1402

    سلام حسن عزیز
    خوشحالیم که از اولین معاملتون در بیت پین رضایت داشتین.
    امیدواریم همیشه شاهد رضایت شما از بیت پین باشیم.
    به امید معاملات پرسود شما

   • محمد
    محمد | 11 مرداد 1402

    سلام خواستم بدونم همینکه ارز برا فروش بزاریم صرافی پولشو واریز می‌کنه یا باید یکی بیاد بخره تا پولش بیاد تو حساب

    • مبین حسینی
     مبین حسینی | 11 مرداد 1402

     سلام محمد عزیز
     در بخش خرید آسان، معامله خیلی سریع انجام میشه و رمزارزی اگر خریده باشید، در کمتر از چند ثانیه توی حساب کاربری شما نمایش داده میشه.