بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده، چطور امکان‌پذیر است؟

بررسی راه‌های پیشگیری از سرقت دیجیتال؛

82 16,906

بازیابی ارز دیجیتال: با گسترش رمز ارزها، حفظ دارایی‌ دیجیتال به یک چالش تبدیل شده است. چرا که با توجه به ویژگی‌های ارزهای دیجیتال، احتمال سرقت آن‌ها بسیار بالاست. همان طور که می‌دانید برای نگهداری ارزهای دیجیتال به یک کیف پول دیجیتال نیاز دارید. در واقع برای دزدیدن ارز دیجیتال، کیف پول آن را هک می‌کنند. در ادامه قصد داریم روش بازیابی ارز دیجیتال ربوده شده را بررسی کنیم.

روش بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده

تبادل ارزهای دیجیتال در بستر شبکه‌ای به نام بلاکچین انجام می‌شود که بر اساس مفاهیم کلید خصوصی و کلید عمومی کار می‌کند. در واقع، برای خرج کردن ارز دیجیتال یا ارسال آن به کیف پول دیگر تنها به کلید خصوصی نیاز است. کلید خصوصی یک رشته متنی ۲۵۶ بیتی محرمانه ‌است که از ترکیبت تعدادی حروف (بزرگ و کوچک) و اعداد (هگزادسیمال) تشکیل شده است. وقتی که شما یک کیف پول می‌سازید، برای آن یک کلید خصوصی به صورت تصادفی تولید می‌گردد. با توجه به اینکه اطلاعات هویتی در بلاکچین ثبت نمی ‌شود، بنابراین هر فردی که کلید خصوصی مربوط به یک کیف پول را در اختیار داشته باشد، مالک ارزهای دیجیتال موجود در آن تلقی می‌شود.

با توجه به موارد بالا، اگر فردی بتواند به هر طریقی به کلید خصوصی کیف پول شما دسترسی پیدا کند، بازیابی ارزهای دیجیتال به سرقت رفته بسیار مشکل و در بیشتر موارد غیر ممکن خواهد بود. با این وجود، اگر سارق پس از سرقت ارز دیجیتال سعی کند آن را در یک صرافی نقد نماید، شاید بتوان بر اساس سرنخ‌هایی که از خود به جای می‌گذارد، وی را شناسایی کرد. پس قبل از هر چیز، آرامش خود را حفظ کنید و به دنبال پیدا کردن ردی از سارق باشید. برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال دزدیده شده خود را بازیابی کنید، اقدامات زیر را انجام دهید.

 • اولین سرنخ مربوط به آدرسی است که سارق، رمز ارزهای ربوده شده را به آن انتقال می‌دهد.
 • در صورتی‌که دارایی شما به یک صرافی انتقال داده ‌شده باشد، اطلاعات وی در سایت صرافی ثبت شده و قابل ردگیری ‌است.
 • با بخش پشتیبانی کیف پول خود ارتباط برقرار کنید و آدرس حساب سارق را در اختیار آن‌ها قرار دهید.
 • اگر ارز دیجیتال شما از داخل یک صرافی دزدیده ‌شده است، سریعا به صرافی خود اطلاع دهید. در این صورت امکان شناسایی سارق از طریق صرافی وجود دارد.
 • در صورتی که دارایی دیجیتال شما به یک صرافی منتقل‌ شده است، موضوع را به صرافی مقصد اطلاع دهید.
 • برای پیگیری قانونی نیازمند گزارش سرقت به پلیس هستید، پس کلیه شواهد را در اختیار پلیس قرار دهید.

راه‌های پیشگیری از سرقت ارز دیجیتال

راه‌های پیشگیری از سرقت ارز دیجیتال
راه‌های پیشگیری از سرقت ارز دیجیتال

ماهیت ارز دیجیتال به‌ گونه ‌ای ‌است که ردیابی آن بسیار دشوار است و در صورت دزدیده شدن، شانس کمی برای بازیابی آن‌ وجود دارد. از این رو، به نظر می‌رسد بهترین کار، انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از وقوع سرقت مانند احتیاط، عدم اعتماد به دیگران و انتخاب کیف پول مطمئن ‌است. برخی از مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از سرقت ارزهای دیجیتال به شرح زیر است:

انتخاب کیف پول دیجیتال مناسب

کیف پول‌های مختلفی برای نگهداری ارز دیجیتال وجود دارد که شامل کیف پول سخت افزاری، نرم افزاری، موبایل، آنلاین و حتی کاغذی ‌است. امنیت این کیف پول‌ها متفاوت است؛ به عنوان مثال یک کیف پول آنلاین امنیت کمتری نسبت به کیف پول آفلاین دارد. به طور کلی، کیف پول‌های سخت افزاری دارای امنیت بیشتری هستند. هکرها از طریق کیف پول جعلی اقدام به سرقت رمز ارز می‌کنند و برای این کار از نام‌های مشابه کیف پول‌های اصلی استفاده می‌کنند. برای اینکه دچار مشکل نشوید، برنامه را از وب سایت رسمی کیف پول دانلود نمایید.

محافظت از کلیدهای خصوصی، رمز عبور و عبارت بازیابی

مالکیت دارایی دیجیتال به کسی تعلق دارد که کلید خصوصی آن را داشته باشد. پس اگر فردی به کلید خصوصی یا عبارت بازیابی شما دسترسی پیدا کند، به راحتی می‌تواند رمز ارزهای شما را سرقت نماید. بنابراین باید در حفظ کلیدهای خصوصی، رمز عبور و عبارت بازیابی نهایت دقت را داشته باشید و به هیچ عنوان این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار ندهید. عبارت بازیابی کیف پول کاملا محرمانه است و باید به خوبی از آن محافظت کنید. بازیابی کیف پول با استفاده از این عبارت امکان پذیر است.

اجتناب از حمله فیشینگ

در حمله فیشینگ، هکرها سعی می‌کنند با ایجاد وب سایتی مشابه یک سایت صرافی معتبر، به اطلاعات محرمانه اعضای آن دست پیدا کنند. حمله فیشینگ در دنیای رمز ارزها با هدف تله گذاری برای هک کیف پول دیجیتال انجام می‌شود. برای پیشگیری از حمله فیشینگ، شما باید دقت داشته باشید که روی لینک‌های نامعتبر کلیک نکنید.

مقابله با بدافزارها

در این روش هکرها به طریقی برنامه مخرب را بر روی موبایل یا لپ تاپ شما نصب می‌کنند و هنگام انتقال ارز دیجیتال، آدرس کیف ‌پول خود را قرار می‌دهند و شما ناخواسته به حساب این فرد ارز دیجیتال ارسال می‌کنید. کی ‌لاگرها (keylogger) بد افزارهایی هستند که کلید خصوصی و رمز عبور وارد شده در دستگاه شما را ذخیره کرده و در اختیار هکرها قرار می‌دهند. برخی افزونه‌‌های مرورگر نیز قابلیت خواندن اطلاعاتی ورودی شما به سایت‌‌ها را دارند. اگر فکر می‌کنید یک بدافزار به دستگاه شما نفوذ کرده است، آن را پاک سازی کرده و رمزهای عبور و دیگر اطلاعات محرمانه خود را تغییر دهید.

برای پیشگیری از سرقت ارز دیجیتال خود، باید راه نفوذ به کیف پول خود را ببندید.
برای پیشگیری از سرقت ارز دیجیتال خود، باید راه نفوذ به کیف پول خود را ببندید.

گفتار پایانی

همان طور که می‌دانید برای نگهداری ارزهای دیجیتال به یک کیف پول دیجیتال نیاز دارید. در واقع برای ربودن ارز دیجیتال، کیف پول آن را هک می‌کنند. بنابراین برای پیشگیری از سرقت ارز دیجیتال خود، باید راه نفوذ به کیف پول خود را ببندید. علاوه بر این، حفظ کلید خصوصی در برقراری امنیت ارزهای دیجیتال بسیار حیاتی است. با توجه به اینکه اطلاعات هویتی در بلاکچین ثبت نمی‌‌شود، بنابراین هر فردی که کلید خصوصی مربوط به یک کیف پول را در اختیار داشته باشد، مالک ارزهای دیجیتال موجود در آن تلقی می‌شود.

اگر فردی بتواند به هر طریقی به کلید خصوصی کیف پول شما دسترسی پیدا کند، بازیابی ارزهای دیجیتال به سرقت رفته بسیار مشکل و در بیشتر موارد غیر ممکن خواهد بود. با این وجود، اگر سارق پس از سرقت ارز دیجیتال سعی کند آن را در یک صرافی نقد کند، شاید بتوان سارق را بر اساس سرنخ‌هایی که از خود به جای می‌گذارد، او را شناسایی نمود.

سوالات متداول

 1. آیا دسترسی به ارزهای دیجیتال موجود در کیف‌ پول، بدون دانستن کلید خصوصی امکان پذیر است؟

خیر! دسترسی به ارزهای دیجیتال موجود در کیف ‌پول، بدون دانستن کلید خصوصی ممکن نیست.

 1. آیا از طریق کلید عمومی می‌توان به کلید خصوصی رسید؟

با وجود اینکه کلید عمومی به کمک توابع رمزنگاری از روی کلید خصوصی به دست می‌‌آید، اما پیدا کردن کلید خصوصی از روی کلید عمومی، غیر ممکن است.

 1. آیا نگه داشتن رمز ارز در کیف پول صرافی‌ها خطرناک است؟

بهتر است که یک کیف پول امن تهیه کرده و دارایی دیجیتالی خود را در آن نگهداری کنید تا در صورتی که صرافی مورد سرقت قرار بگیرد، سرمایه شما در امان باشد.

 1. در صورت مفقود شدن گوشی، امکان از دست رفتن ارز دیجیتال وجود دارد؟

اگر به کلید خصوصی خود دسترسی نداشته باشید، امکان بازیابی کیف پول پس از مفقود شدن گوشی، وجود ندارد.

 1. آیا در صورت دزدیده شدن کیف پول سخت افزاری، امکان دسترسی به رمز ارزهای آن وجود دارد؟

خیر! در این صورت دیگر به رمز ارزهای خود دسترسی نخواهید داشت.

3.9/5 - (70 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest

82 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کیان

سلام من تعدادی ارز داخل تراست داشتم ولی الان دوتاشون صفر شده و یکی مقدارش هست ولی نمیتونم انتقالش بدم به نظرتون چکارکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

کیان

سلام من کیف پول تراست ولت دارم یک نفر گفت که مقداری ارز لونا کلاسیک داشتم که نمیدونستم کجا منتقل شده بعد هش تراکنش رو بهش دادم که بازیابی کنه ولی الان کیف پولم دوتا از ارزهام صفر شدن و یکی دیگه ارزترون هست داخل کیفم ولی نمیتونم جابجا کنم نه 12 کلمه کیف رو دادم نه چیزی فقط میخوام بدونم چطور بفهمم کیفم بااین توضیحات هک شده یا مشکل دیگه ای پیش اومده ممنون

عارف

سلام از تراست ولت من ۸۲ دلار دزدی شده چکار کنم

بردیا

دیشب کیف تراست ولت رو باز کردم یه پنجره اومد تهدید امنیتی بعد رفتم قسمت ویروس یاب گوشیم دیدم خود کیف تراست رو پیدا کرده منم پاک کردم بعد دوباره دانلود کردم با اون کلمات قبلا داشتم بازیابی کردم ولی هیچ ارزی نیست سرچ هم کردم ولی موجودی صفر
جان عزیزت اگر علمی داری کمکم کن
سپاسگزارم

بردیا

سلامدیشب کیف تراست ولت رو باز کردم یه پنجره اومد تهدید امنیتی بعد رفتم قسمت ویروس یاب گوشیم دیدم خود کیف تراست رو پیدا کرده منم پاک کردم بعد دوباره دانلود کردم با اون کلمات قبلا داشتم بازیابی کردم ولی هیچ ارزی نیست سرچ هم کردم ولی موجودی صفر
جان عزیزت اگر علمی داری کمکم کن
سپاسگزارم

ناد الهایی

سلام من واریز ارز داشتم برای یک کانال تلگرامی خارجی و یک ربات تحت نظر شرکت تلگرام خواستم ببینم ایا میتوانم پولم را پس بگیرم ۱۸۰۰۰دلار است کسی که کمکم کنه حاضرم ۳۰۰۰ دلارهدیه بدهم

مسیحا

بله راهش هست پس بگیری دوست عزیز با من تماس بگیر….

مرتضی کورد

سلام وقتتون بخیر
بنده چند شب پیش هر چی داخل کیف تراست والتم بود خالی کردن.
بخدا وام گرفته بودم و از پول وام بود هنوز حتی 1 قسط هم واریز نکردم.
داخل تلگرام یکی اومد و گفت که ارزی که داری داخل کیف پوات چند برابر میکنم و منم از خدا خواسته گفتم آره چرا که نه.
گفتش کد 12 رقمی والت رو بفرست که برات فریز کنم.
منم هیچی از این کیف پول و ارزها سر در نمیاوردم.
ولی متاسفانه به محض اینکه کد والت رو فرستادم در ظرف یک دقیقه کل داراییم رو خالی کردن.
حالا نمیدونم از چه راهی پیگیری کنم و ترو خدا اگه کسی راه حل بلده بهم بگه و از چه راهی پیداش کنم
کل پولی که ازم سرقت کردن 7 میلیون بود و برای من خیلی زیاده بود چون بخدا ثروتمند نیستم و زن و بچه دارم و کرایه نشین.
اگه پولدار بودم میگفتم مشکلی نداره.

مینا

سلام وقت بخیر
من چندماه پیش ارز فلوکی خریدم و گذاشتم موند یه ماه پیش متوجه شدم که این ارز آدرسشو تغییر داده و ارز های من ادرس قدیم موندن و الان هرچقد به ادرس جدید میخوام منتقل کنم نمیشه
ایا راهی هس؟؟ من چیکارمیتونم بکنم؟؟یعنی همه داراییم رف؟؟

وحید

درود.بزرگوار با شخصی کار اینترنتی انجام میدادم.انتقالات زیادی انجام دادم براش.اخرین انتقالم دیگه به من خدماتی نداد و پولم را نداد.آیا کاری میشه کرد؟

رضا

سلام
اگر ی نفر با گوشی من از نرم افزار بیت پین ارز خاصی رو برای خودش انتقال بده ، قابل ردیابی و شناسایی است؟ یعنی میشه فهمید به چه آدرسی ارسال شده و کی این کار رو کرده؟

مهدی

سلام امروز من فیشینگ شدم تراست ولتم خالی کردن و ارزها را به ولت شخصیش انتقال داده آیا پلیس فتا میتونه کاری برام انجام بده؟؟؟؟

اکبر

سلام دوروز پیش تو دام یه کلاه بردار افتادم که از طریق دایرکت پیجی کاملا شبیه صرافی نوبیتکس داشت که متاسفانه با پیج اصلی نوبیتکس اشتباه گرفتم خلاصه با ترفند خودشون ۶۰۰۰فانتوم رو به آدرس والت که دایرکت داده بود واریز کردم بعد از مشخص شدن اینکه تو دام کلاهبردار افتادم
فرداش دفتر قضایی شکایت و پرونده در داخل پلیس فتا تشکیل دادم
به نظر شما با توجه به آدرس والت مقصد و اینکه از صرافی نوبیتکس این انتقال صورت گرفته امیدی هست به پیدا شدن کلاهبردار یا ارز
ممنون

علی

سلام تراس ولت من خالی شده به هیچکس شک ندارم چیکار میتونم بکنم لطفا راهنما یی کنید

داود

سلام.موقع انتقال تتر از کیف پول به صرافی زمان زیادی برا انتقال طول کشید و پس از دو سه دقیقه کیف پول من از دسترس خارج و دوباره رمز خواست که با دادن رمز (کد)نتونستم وارد کیف شم.آیا بعد از هک شدن کیف، امکان دوباره بازیابی با ۱۲ کلمه خصوصی وجود داره؟چند هزار دلارم رفته و هیچ ردی ازش ندارم

علی

سلام وقت بخیر من امروز وارد کیف پول تراست ولتم شدم دیدم ارزام صفر شدن…کلمه های عبورمم ب کسی ندادم…ینی همه چی تموم شد؟؟

مریم

سلام.برا منم همینطور شده.ارز استیک شدمم بردن.چطور ممکنه بدون دونستن رمز

مصطفی

سلام من ارز خود را به یک سایت واریز کردم گفتن که در ازای سه روز به من ۲۰۰۰دلار میدن اما الان میگه باید 400دلار بپردازید تا تراکنش انجام بشه

امید

کلاهبرداریه ۴۰۰دلار بریزی باز میگن ۵۰۰دلار دیگ باید بریزی ریسس امضا کنه خلاصه کلاهبرداریه من۲۰هزارتادلار از دست دادم

مرتضی

سلام من کیف پول کوینمی دارم اگر کس دیگری به کلید خصوصی من دسترسی داشته باشه چطور میتونم از دسترسیش جلوگیری کنم

محمد

سلام وقت بخیر
من ارز داخل ترون لینک داشتم ک امروز دیدم نیست 😢 و برداشت شده درحالی ک من همچین چیزی نکردم

علی یوسفی

من هم گرفتار همین موضوع شده ام.آنها با آن لینک به موجودی دسترسی پیدا می کنند.به سایت زیر گزارش سرقت رو بدید .اونها دارن یه کارهایی انجام میدن شاید مفید باشه.
https://www.assetreality.com/report-lost-crypto

هیروبکری

سلام برای بازیابی دارایی هاتون به پشتیبانی بلاک چین پیام بدید

علی فتلایی

سلام تورو خدا ادرس پشتیبانی هر سایت و اپلیکیشن رو چطوری پیدا کنیم که تغلبی نباشه پشتیبانی بلاکچین ادرسش چیع

حمید

سلام در کیف پول saftpay مقدار کمی ارزBtitorrnt نمیدونم از کجا واریز شده بود روی ارز آمده کلیک کردم ،ببینم چقدر ارزش داره ۱۵۶Ustd که داشتم احساسم بدون اینکه من ارسالی داشته باشم به یک آدرس رفته مدارکش هم هست راهی داره برگشتی هست،

کارشناس محتوا

سلام حمید عزیز
احتمالا شما در دام کلاهبردارها افتادید و ارز دیجیتال دزدیده شده، امکان بازیابی نداره متاسفانه.
بارها اعلام کردیم که روی هر لینکی کلیک نکنید، کلاهبردارها با روش‌های متنوع و مهندسی اجتماعی تلاش در فریب دادن کاربران دارند.
لطفا با احتیاط بیشتر در بازار رمزارزها فعالیت کنید تا دارایی شما که نتیجه‌ی سال‌ها تلاشتونه، به سادگی از بین نره.

موفق و شاد باشید.

جواد

میشه کلمه های ۱۲ رو تغییر داد

هیروبکری

1

برهان

سلام من به کیف پول متامسکم متیک انتقال دادم ولی تو متامسکم صفر نشون میدم وقتی پالیگان اسکن رو چک کردم نوشته که از ادرس کیف پول متامسکم به ی ادرس دیگه منتقل شده بدون اینکه من انتقال داده باشم…باید چکار کنم تا متیکم برگرده میشه لطفا راهنماییم کنید

بهزاد

از تراس ولت برای من ایمیل آمده که 12رمز رو برای ما بفرست این یعنی چی؟؟

کارشناس محتوا

بهزاد جان سلام
این ایمیلی که براتون اومده مطمئن کلاهبرداریه و از طرف پشتیبانی تراست ولت نمیتونه باشه چون کیف پولها کاملا امن هستند.
به هیچ وجه و به هیچ کسی، ۱۲ کلمه عبور و بازیابیتون رو نفرستید.
در صورت ارسال این ۱۲ کلمه تمام دارایی شما از بین میره.

موفق باشی دوست خوبم.

اسماعیل باقری

فعلا دارند با کمک برنامهای سامسونگ و نبود گوگل و محافظت نکردن آن تا حالا چند کیف پول خالی کردن و یکی مانده آن هم با برنامه مختصات مکانی گوگل در حال سرقت هستن به چند برنامه برای کمک پیام دادم خودم هم بلک چین دارم اما اجازه دست رسی نمیده چون سارق دست رسی ویژه سامسونگ و گوگل را دارد و برنامهای من به سختی به روز میشوند و و اینگونه با همکاری هم یک کسب کار را گرفتن از ما

کیانوش

سلام وقت بخیر کیف پوله داداشم رو خالی کردن‌ و به یه ادرس دیگه انتقال دادان به جز ارزهای داداشم خودش ارزه زیاد تو کیف پولش هست آیا میتونم پیگیری کنم

هیروبکری

سلام به پشتیبانی بلاک چین پیام بده

توفیق

سلام میتونی برام کمک کنی تا پولم برگشت کنم از کیف پول سایت تمام شواهد و مدارک دارم

رضا

سلام امروز به تراست ولتم اسمارت چین ریختم درجا همین که اومد به حساب خودکار رفت به یه کیف پول ناشناس هرچی اسمارت چین بریزم فوری میره داخل اون کیف پول چیکار کنم؟

علی

با درود از تراس ولتم مقداری ترون برداشت شده آیا میتوانم پیگیری کنم؟
به نتیجه میرسم ؟

سمیه نصیرلد

سلام من‌دیروز ترونو برداشت زدم به تراس ولتم نیومده باید جیکار کنم

عماد

سلام ادمین عزیز.
از من مقداری بیت کوین باج گرفته شده
آیا از طریق پلیس فتا میتونم نفری که اینکارو کرده شناسایی کنم؟؟
میشه اونو ردیابی و شناسایی کرد؟؟

سپیده

سلام اپلیکیشن نیوسنچری همش رمز عبورم رو اشتباه عنوان میکنه ولی من مطمینم همینه ینی کلاهبرداری کردن ؟امکان شکایت و برگشت سرمایم هست؟

رضا

با سلام متاسفانه مقدارکمی توکن scam ا ز pancakeswap خریداری کردم که امکان فروش ندارد. مشکلی که هست این توکن را به تراست والت منتقل کردم و approve کردم… آیا ممکن است والت من را خالی کنند؟ با تشکر

سعید

ازرمزینکس پدرم ۹۴۱ترون برای کیف پول من ترون لینک پرو من فرستاده وبه محض دریافت به یه حساب دیگه فرستاده شده کاری میشه کرد،،؟پلیس فتا میتونه کاری کنه

علی

من 13000 دلار توسط roi-forex توسط یک کارگزار سرمایه گذاری جعلی از دست دادم.
من توسط یکی از دوستان به JOLLYINVESTIGATORS-com معرفی شدم. پس از ارائه تمام شواهد مورد نیاز، تحقیقات انجام شد و در نهایت پولم را گرفتم. با تشکر از JOLLYINVESTIGATERS. اگر پول یا بیت کوین را از دست داده اید، هرگز نباید امید خود را از دست بدهید، می توانید آنها را در گوگل پیدا کنید

توفیق

سلام میتونی برام کمک کنی تا پولم برگشت کنم از کیف پول سایت تمام شواهد و مدارک دارم

hamidreza

سلام. از شرکت Jollyinvestigators تونستین به جایی برسین؟ گویا خودشونم کلاهبردارن!

توفیق

سلام علی میتونم به این سایت اعتماد کنم

توفیق

سلام میتونم به آین شرکت اعتماد کنم که در موردش حرف می زنی

امیرحسین

سلام دیروز از کیف پولم ارز برداشت شده
نمیدونم چرا
به کسی هم ۱۲ کلمه رو ندادم

مسرور

سلام من نیاز به مشاوره داریم با یه نفری که وارد به ارز دیجیتال باشد ببینم چه کمکی میتوان بگیرم باحق مشاوره

Sadegh

سلام دیروز مبلغ۵۰۰۰ترون من ازکیف پولم برزاشت شده آدرس ارسال موجوده ایامیتونم مقصدراپیگیری کتم ک ب کجاانتقال داده شده یانع

Arezou Sanati

سلام وقت بخیر متاماسک من که متصل به یه گیم هست توسط هکر ها ارزهای موجودم خالی شده الان سوالم اینه که میتونم دوباره امنیت متامسکم و تامین کنم رمزشو عوض کنم یا یجوری که دیگه نتونن هکش کنن اخه تمام گیمی که سرکایه کذاری کردم متصل به اون متاماسک هست

ستاره

از بیت‌پین ۴تا ارز به تراست فرستادم.به محض دریافت هکه‌ی ارزها از تراست به یه آدرس دیگه رفتن. امکانش هست که بیت‌پین یکی از ارزهارو آلوده کرده باشه و به ولت من فرستاده باشه و تز اون طریق بقیه ارزهارو هم برده باشه؟

امین سرابی

سلام من از ولتم ترون لینگ پرو دزدی شده و کسی که دزدی کرده شناسای کردم و ردشو کامل گرفتم و دوازده کلمه ولتمو داره آیا میتونم ازش شکایت کنم و ارز های که داشتم رو پس بگیرم؟

Sadegh

سلام دوست عزیز چطوری تونستی ردشو پیداکنی

علیپور

درود بر شما از تراست والت ارز برداشت شده آیا از طریق پلیس فتا می توان آی پی کسی که برداشته رو پیدا کرد؟!

حکیمی

سلام من در صرافی والکس ارز داشتم وقتی میخواستم وارد بشم یک اپلیشن آمد زدم روش دیدم تمامی موجودی ام رفت آیا میتوانم کاری کنم ممنون تشکر فراوان

محمد

blockchain.supoort.io@gmail.com سلام ایا این ایمیل معتبر است؟

حسین

سلام از حساب کوکوین من با فیشینگ خالی شده و ارز تتر داشتم منتقل شده به یه آدرس دیگر کاری میتونم بکنم؟

یاسین

سلام کیف پول تراست ولت من هک شده و همه ارزهامو به یه آدرس انتقال دادن. میشه کاری کرد؟؟

هولدبیت

به پشتیبانی بلاکچین پیام بدید اونا میتونن کمکتون کنن
blockchain.supoort.io@gmail.com

کیوان عبدی

سلام وقتتون بخیر
یه سوال داشتم خدمتتون ازکیف پول تراس والتم ارز برداشتن ایا میتونم دوباره به کیف پول خودم این ارزو باز گردونم

رضا

دیشب از بیت‌پین به تراست‌ولت ارز منتقل کردم. اما بمحض دریافت ارز داخل تراست‌ولت حسابم خالی شد. تراست‌ولت امنیت نداره‌. آیا میتونم ارز رو برگردونم یا پریده دیگه؟

محمد

سلام از کیف پولم ارز دزدیده شده و به تراست والت انتقال دادن ایا میتونم کسی که این کارو کرده پیدا کنم

تباک

درود خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز

سقف کاذب GST

سلام تو کیف تراس ولت من 4 تا بیت بوده که کامل خالی شده. فقط تا جایی که پیگیری کردم تو هات بیت هست، هات بیت گفت ۲۰ هزار دلار بدید بگیم از کجا اومده دادیم گفتن فقط از بایننس اومده وسلام عصابم از این خورد نیست که 4 تا بیت هک شده یا به سرقت رفته بیشتر از این ناراحتم که هات بیت ۲۰ هزار دلار گرفته فقط گفته بایننس

82
0
دوست داریم نظرتون رو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسید!x