بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده، چطور امکان‌پذیر است؟

تاریخ: 11 آبان 1402
زمان مطالعه:  7 دقیقه
بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده

بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده، ممکن است از دید عموم کاری بسیار دشوار و در برخی موارد حتی غیرممکن به نظر برسد. با گسترش رمزارزها و فناوری‌های مربوط به این حوزه، حفاظت از این دارایی‌های دارایی‌ دیجیتال، با توجه به ماهیت‌شان به چالشی بزرگ تبدیل شده و احتمال سرقت آن‌ها بسیار بالا است.

اساس نگه‌داری ارزهای دیجیتال بر پایه کلید خصوصی و کلید عمومی است و هر شخصی که به کلید خصوصی کیف پولی دسترسی پیدا کند، مالک ارزهای دیجیتال موجود در آن به حساب می‌آید. بنابراین، اگر فردی بتواند به هر روشی به کلید خصوصی کیف پول شما دسترسی پیدا کند، می‌تواند ارزهای دیجیتال شما را به سرقت ببرد؛ اما با وجود تمامی این مشکلات، هنوز هم امیدی برای بازگشت و بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده‌ شما وجود دارد.

پیش‌تر در مقاله «آیا بازیابی بیت کوین‌های دزدیده شده امکان‌پذیر است؟‌» درباره‌ چالش‌های بازیابی بیت کوین‌های دزدیده شده و راه‌های قانونی برای بازیابی آن‌ها صحبت کردیم، حال در این مقاله از بیت پین قصد داریم با رویکردی کلی‌تر، چند راهکار برای بازپس‌گرفتن ارز دیجیتال ربوده شده را معرفی کنیم.

چگونگی بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده

تبادل ارزهای دیجیتال در بستر شبکه‌ای به نام بلاک چین و براساس مفاهیم کلید خصوصی و کلید عمومی انجام می‌شود. برای خرج کردن ارز دیجیتال یا ارسال آن به کیف پولی دیگر به کلید خصوصی نیاز داریم؛ این کلید خصوصی رشته متنی ۲۵۶ بیتی و محرمانه ‌است که از ترکیب تعدادی حروف (بزرگ و کوچک) و اعداد (هگزادسیمال) تشکیل شده و در زمان راه‌اندازی کیف پول، به صورت تصادفی تولید می‌شود.

سرقت ارز دیجیتال

با توجه به اینکه اطلاعات هویتی افراد در بلاک چین ثبت نمی‌شود، بنابراین هر فردی که کلید خصوصی مربوط به کیف پولی را در اختیار داشته باشد، مالک ارزهای دیجیتال موجود در آن تلقی می‌شود.

با توجه به موارد بالا، اگر فردی بتواند به هر طریقی به کلید خصوصی کیف پول شما دسترسی پیدا کند، بازیابی ارز دیجیتال به سرقت رفته کمی مشکل و گاهی غیرممکن خواهد بود. با‌این‌وجود، اگر سارق پس از سرقت ارز دیجیتال، سعی کند آن را از طریق صرافی به پول تبدیل کند، شاید بتوان او را براساس سرنخ‌هایی که از خود به جای می‌گذارد، شناسایی و اقدامات لازم را برای بازیابی ارز دیجیتال انجام داد.

پس قبل از هر اقدامی، آرامش خود را حفظ کنید و به دنبال پیدا کردن ردی از سارق باشید. برای بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده، اقدامات زیر را انجام دهید.

تغییر اطلاعات حساب

اولین کاری که در چنین شرایطی باید انجام دهید، تغییر اطلاعات ورود به حساب کاربری صرافی یا کیف پول است. اگر همچنان می‌توانید به حساب خود وارد شوید، روش عادی را برای بازنشانی رمز عبور و سایر اطلاعات امنیتی خود دنبال کنید. علاوه‌براین، احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کنید. این اقدام می‌تواند ادامه عملیات مجرمانه سارق را متوقف کند.

ردگیری آدرس حساب سارق

اولین سرنخ شما برای بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده، مربوط به آدرسی است که سارق ارزهای دیجیتال شما را به آن منتقل کرده است. شما با استفاده از ابزارهایی مانند Blockchain Explorer می‌توانید تاریخچه جابجایی ارزهای دیجیتال را در شبکه بلاک چین مشاهده کنید. اگر سارق قصد نقد کردن یا تبادل ارزهای دیجیتال خود را در صرافی داشته باشد، شاید بتوانید با همکاری صرافی موردنظر، گزارش به پلیس و ارائه شواهد و مدارک لازم و کافی، تمامی اقدامات قانونی لازم را برای بازیابی رمزارزهای ربوده شده انجام دهید:

 • در صورتی‌که دارایی شما به یک صرافی انتقال داده ‌شده باشد، اطلاعات وی در سایت صرافی ثبت شده و قابل ردگیری ‌است.
 • با بخش پشتیبانی کیف پول خود ارتباط برقرار کنید و آدرس حساب سارق را در اختیار آن‌ها قرار دهید.
 • اگر ارز دیجیتال شما از داخل یک صرافی دزدیده ‌شده است، سریعا به صرافی خود اطلاع دهید. در این صورت امکان شناسایی سارق از طریق صرافی وجود دارد.
 • در صورتی که دارایی دیجیتال شما به یک صرافی منتقل‌ شده است، موضوع را به صرافی مقصد اطلاع دهید.
 • برای پیگیری قانونی نیازمند گزارش سرقت به پلیس هستید، پس کلیه شواهد را در اختیار پلیس قرار دهید.

تماس با پشتیبانی کیف پول

در صورت هک شدن یا فاش شدن ناخواسته کلید خصوصی شما، ممکن است بتوانید با تماس با پشتیبانی کيف پول خود و ارائه مدارک لازم، بتوانید كليد خصوصی کیف پول خود را تغییر دهید. البته این روش را تنها در صورتی می‌توان به کار برد که از کيف پول‌های آنلاين يا سرويس‌دهنده‌های ثالث استفاده کرده باشید.

تغيير كليد خصوصی

چنانچه احتمال می‌دهید که كليد خصوصی کیف پول‌تان در معرض خطر قرار گرفته باشد، برای بازیابی ارز دیجیتال خود، می‌توانید كليد خصوصی جديدی ایجاد کرده و ارزهای ديجيتال باقی‌مانده خود را به آن منتقل كنيد. اين اقدام کمک می‌کند تا سارق ديگر نتواند به دارايی‌های شما دسترسی پيدا كند؛ البته اين روش تنها در صورتی موثر است كه سارق هنوز اقدامی برای انتقال ارزهای ديجیتال نكرده باشد.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  راه‌های پیشگیری از سرقت ارز دیجیتال

  ماهیت ارزهای دیجیتال به‌ گونه‌ای ‌است که ردیابی آن‌ها کار بسیار دشواری بوده و در صورت دزدیده شدن، شانس کمی برای بازیابی کریپتو وجود دارد. از این رو به نظر می‌رسد بهترین راه برای جلوگیری از سرقت ارزهای دیجیتال و بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده به شکلی ساده، انجام اقدامات پیشگیرانه‌ای مانند احتیاط، اعتماد نکردن به دیگران و انتخاب کیف پولی مطمئن ‌است.

  جلوگیری از سرقت کریپتو

  انتخاب کیف پول دیجیتال مناسب

  کیف پول‌های مختلفی برای نگهداری ارزهای دیجیتال وجود دارند که شامل کیف پول سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، موبایل، آنلاین و حتی کاغذی ‌است. میزان امنیتی که این کیف پول‌ها ارائه می‌دهند، متفاوت است؛ برای مثال، کیف پول آنلاین امنیت کمتری نسبت به کیف پول آفلاین دارد؛ به طور کلی، کیف پول‌های سخت افزاری دارای امنیت بیشتری هستند.

  گاهی شگرد هکرها برای سرقت دارایی‌های دیجیتالی شما، جعل کیف پول است و برای این کار هم از نام‌هایی مشابه کیف پول‌های اصلی استفاده می‌کنند. برای این‌که در دام هکرها نیفتید، اپلیکیشن‌های مربوط به کیف پول‌های نرم‌افزاری را از وب سایت رسمی آن کیف پول دانلود کنید.

  محافظت از کلیدهای خصوصی، رمز عبور و عبارات بازیابی

  مالکیت دارایی دیجیتال به کسی تعلق دارد که کلید خصوصی آن را داشته باشد. پس اگر فردی به کلید خصوصی یا عبارت بازیابی شما دسترسی پیدا کند، به راحتی می‌تواند ارزهای دیجیتال شما را به سرقت ببرد. بنابراین باید در حفظ کلیدهای خصوصی، رمز عبور و عبارات بازیابی کیف پول خود نهایت دقت را داشته باشید و به هیچ عنوان این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار ندهید. عبارات بازیابی (Seed Phrase) کیف پول کاملا محرمانه است و باید به خوبی از آن محافظت کرد؛ بازیابی کیف پول تنها با استفاده از این عبارات امکان‌پذیر است.

  اجتناب از حمله فیشینگ

  در حمله فیشینگ، هکرها سعی می‌کنند با ایجاد وب‌سایتی مشابه وب‌سایت صرافی معتبر، به اطلاعات محرمانه اعضای آن دست پیدا کنند. حمله فیشینگ در دنیای ارزهای دیجیتال با هدف تله‌گذاری برای هک کیف پول دیجیتال انجام می‌شود. برای پیشگیری از حمله فیشینگ، باید دقت داشته باشید که روی لینک‌های نامعتبر کلیک نکنید.

  مقابله با بدافزارها

  در این روش هکرها به طریقی برنامه‌هایی مخرب را روی موبایل یا لپ‌تاپ شما نصب می‌کنند و هنگام انتقال ارز دیجیتال، آدرس کیف ‌پول خود را به جای آدرس کیف پول شما قرار می‌دهند؛ شما هم ناخواسته به حساب این فرد ارز دیجیتال ارسال می‌کنید. کی ‌لاگرها (keylogger) بد‌افزارهایی هستند که کلید خصوصی و رمز عبور وارد شده در دستگاه شما را ذخیره کرده و در اختیار هکرها قرار می‌دهند. برخی افزونه‌‌های مرورگر نیز قابلیت خواندن اطلاعاتی ورودی شما به سایت‌‌ها را دارند. اگر فکر می‌کنید بدافزاری به دستگاه شما نفوذ کرده است، سیستم خود را پاک‌سازی کرده و رمزهای عبور و دیگر اطلاعات محرمانه خود را تغییر دهید.

  گفتار پایانی

  همان طور که می‌دانید برای نگهداری ارزهای دیجیتال به کیف پولی دیجیتال نیاز دارید و هکرها از این موضوع سواستفاده کرده و برای ربودن ارز دیجیتال، کیف پول شما را هک می‌کنند. بنابراین برای پیشگیری از سرقت ارز دیجیتال خود، باید راه نفوذ به کیف پول خود را ببندید. علاوه‌براین، حفظ کلید خصوصی در برقراری امنیت ارزهای دیجیتال بسیار حیاتی است. با توجه به اینکه اطلاعات هویتی در بلاک چین ثبت نمی‌‌شود، بنابراین هر فردی که کلید خصوصی مربوط به کیف پولی را در اختیار داشته باشد، مالک ارزهای دیجیتال موجود در آن تلقی می‌شود.

  اگر فردی بتواند به هر طریقی به کلید خصوصی کیف پول شما دسترسی پیدا کند، بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده، مشکل و گاهی هم غیرممکن خواهد بود. با این وجود، اگر سارق پس از سرقت ارز دیجیتال سعی کند، دارایی دیجیتالی شما را در صرافی ارز دیجیتالی نقد کند، شاید بتوان بر اساس سرنخ‌هایی که از خود به جای می‌گذارد، او را شناسایی کرده و اقدامات لازم را برای بازیابی ارز دیجیتال به سرقت رفته انجام دهید.

  آیا تابه‌حال تجربه به سرقت رفتن ارزهای دیجیتال خود را داشته‌اید؟ چه اقداماتی را برای بازپس‌گرفتن آن‌ها انجام دادید؟ تجربیات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.

  سوالات متداول

  • آیا دسترسی به ارزهای دیجیتال موجود در کیف‌ پول، بدون دانستن کلید خصوصی امکان‌پذیر است؟

  خیر! دسترسی به ارزهای دیجیتال موجود در کیف ‌پول، بدون دانستن کلید خصوصی ممکن نیست.

  • آیا از طریق کلید عمومی می‌توان به کلید خصوصی رسید؟

  با وجود اینکه کلید عمومی به کمک توابع رمزنگاری از روی کلید خصوصی به دست می‌‌آید، اما پیدا کردن کلید خصوصی از روی کلید عمومی، غیرممکن است.

  • آیا نگهداری ارز دیجیتال در کیف پول صرافی‌ها خطرناک است؟

  در کل توصیه می‌شود کیف پولی امن تهیه کرده و دارایی دیجیتالی خود را در آن نگهداری کنید تا در صورتی که صرافی مورد حمله یا هک قرار بگیرد، سرمایه شما در امان باشد.

  • در صورت مفقود شدن گوشی، امکان از دست رفتن ارز دیجیتال وجود دارد؟

  اگر به کلید خصوصی خود دسترسی نداشته باشید، امکان بازیابی ارز دیجیتال موجود در کیف پول، پس از مفقود شدن گوشی، وجود ندارد.

  • آیا در صورت دزدیده شدن کیف پول سخت افزاری، امکان دسترسی به رمزارزهای آن وجود دارد؟

  خیر! در این صورت دیگر به رمزارزهای خود دسترسی نخواهید داشت.

  کارن آهنگری

  کارن آهنگری

  بازی با کلمات، یکی از بهترین سرگرمی‌هاست. در کنارش، کمک به دیده شدن این کلمات با کمک SEO هم مهمترین وظیفه‌ی من تو بیت‌پینه. سعی می‌کنم دانسته‌هام رو تو حوزه کریپتو با کاربرها به اشتراک بذارم و با سئو به دیده شدن این دانسته‌ها، کمک کنم.

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  بررسی کوتاه وایت پیپر آربیتروم؛ راه‌حل لایه دوم مبتنی بر رول‌آپ خوش‌بینانه

  پروژه  اتریوم، پیش‌گام دنیای بلاک چین، با وجود تمام نوآوری‌ه ...

  آشنایی با تلگرام استارز؛ ارز درون برنامه‌ای تلگرام

  تلگرام از ارائه ویژگی‌های جدید و منحصربه‌فرد خسته نمی‌شود. ا ...

  چگونه بیت کوین و آزادی مالی را برای نسل زد (Gen-Z) تعریف کنیم؟

  بدون شک نسل زد دوستدار و عاشق تکنولوژی است. آنها که از روز ا ...

  دیدگاه‌ها 481 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. محسن
   محسن | 2 تیر 1403

   کسی ارز wincoin خریده؟

  2. علیرضا ایران نژاد
   علیرضا ایران نژاد | 27 خرداد 1403

   جاوید رادمهر
   کلاه برداره زندگی منو با خاک یکسان کرد من ۱۷ هزار دلار ارز FEL و FEP ,
   خریدم که قابل فروش نیست و جعلی هست .
   من رفتم شکایت کردم .
   حتما و حتما برید شکایت کنید که بگیرنش و پولتون را مطالبه کنید .
   مراحلش راحته
   اول برین دادسرای ۳۱ خیابان ابوذر در آیت الله کاشانی .
   اونجا نامه میدن تا بروید پلیس فتا خیابان مطهری تقاطع شریعتی.
   و تمام
   حتما و حتما شکایت کنید

   • حیدر
    حیدر | 29 خرداد 1403

    سلام
    منم مثل شما تمام زندگیم رفت.
    ۱۲هزار دلار
    منم شکایت کردم

  3. هانیه فرحمند
   هانیه فرحمند | 26 خرداد 1403

   سلام من خریت کردم رمز تونکیپرمو دادم نات کوینمو دزدیدن یسری مدارک هم دارم از جمله پیام جیمیل و آدرس ولت طرف
   میشه لطفأ کمکم کنید

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 27 خرداد 1403

    سلام هانیه عزیز
    از طریق پلیس فتا اقدام کنین.

  4. الهام عباسیان
   الهام عباسیان | 21 خرداد 1403

   سلام شبتون بخیر کیف پول همسر من چند ساعت از دسترس خارج شد و الان هم که اومده چندین تا ارزی که داشته نیست و داخل تراکنش ها نشون میده که این ارزها انتقال داده شده اند. ولی همسر من 12 کلمه رو اصلا جایی وارد نکرده و روی کاغذ نوشته بودند. الان یعنی هک شده کیف پولشون؟ راهی برای بازگشتش هست؟

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 27 خرداد 1403

    سلام الهام عزیز
    اگر تراکنش ارسال تایید شده، احتمال زیاد بله هک شده. امکان بازگشت وجه وجود نداره توی بلاک چین.

  5. لیلا ایمانی
   لیلا ایمانی | 19 خرداد 1403

   چطور میشه از جاوید رادمهر شکایت کرد؟ ایشون با ساخت ارز فیک FEL و FEP و تبلیغ و فروشش در تلگرام از طریق صرافی غیرمتمرکز پنکک سواپ درحال کلاهبرداری و دزدیه

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 27 خرداد 1403

    سلام لیلای عزیز
    باید به پلیس فتا مراجعه کنین.

   • حیدر
    حیدر | 28 خرداد 1403

    سلام برید خدمات قضایی شکایتش کنید و ارجاع میشه به پلیس فتا.
    هم سریع برید و هم اطلاع رسانی کنید.
    سر خیلیامون کلاه گذاشته رادمهر

  6. کژال
   کژال | 19 خرداد 1403

   سلام روزتون بخیر
   من نات کویینامو انتقال دادم به تون کیپر، اونو یکی هک کرده، نات کویینامو انتقال داده به صرافی ایرانی خودش، میشه پیگیری کرد؟

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 27 خرداد 1403

    سلام کژال عزیز
    باید از طریق پلیس فتا اقدام کنین.

  7. علی
   علی | 17 خرداد 1403

   دوستان گول سود های بالا را نخورید مثل ما گول این دزدی ها را نخورید خیلی ها ضرر کردن یکیش خود من یک کانال بود که از پرافت اسمارت میگفت تو تراست والت که سود ۱۰ درصد میده و من گولش خوردم و پولم را دزدیدن دوستان شماهایی که مثل من بلند پروازید گول نخورید همش دروغ اگه تو یک کانال بهت میگن که اره سود میکنی خیلی و ۱۰ درصد اصلا سودهای بزرگ همش دروغ و کلاه برداری همشون بی پدر و مادر هستن و دزدی میکنن ازتون اصلا بهشون اعتماد نکنین من پولم را به تراست والت ارسال کردم ولی هچی به یک ثانیه پولم را بردن

  8. بابک
   بابک | 17 خرداد 1403

   سلام خسته نباشید…یه ادمی تهمت زده به من که با ۱۲ کلمه وارد تراس ولتم شدی و این موضوع رو بعد از چند ماه که من ۱۰ ملیون پول بهش قرض دادم و طلب رو خاستم بیان کرد و بریم پلیس فتا قابل پیگیری هست؟؟ میتونم حقمو بگیرم ؟؟

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 27 خرداد 1403

    سلام بابک عزیز
    از طریق پلیس فتا پیگیری کنین. امیدوارم به نتیجه برسین.

  9. مهرداد زارعی
   مهرداد زارعی | 16 خرداد 1403

   سلام نات کوین من صفر شده کیف پول تونکیپر پاک شده چیکار کنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 4 تیر 1403

    سلام مهرداد عزیز
    اگر 24 کلمه خودتون رو دارین، کیف پولتون رو دوباره import کنین تا به دارایی خودتون دسترسی پیدا کنین. اگر 24 کلمه رو ندارین، متاسفانه راهی برای بازیابی دارایی‌ها و کیف پول وجود نداره.

  10. عباس غبیشاوی
   عباس غبیشاوی | 13 خرداد 1403

   من نات کوین داشتم و اونها رودزدیدن میشه اونها برگردوند

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 خرداد 1403

    سلام عباس عزیز
    متاسفام بابت اتفاقی که افتاده. متاسفانه راهی برای بازگشت نیست.

  11. مهدی
   مهدی | 6 خرداد 1403

   سلام مراقب کلاهبرداری عرضه اولیه ارز دیجیتال باشید
   شخصی به نام مستعار جاوید رادمهر در تلگرام داره با فروش ارزی که خودش میسازه از مردم کلاهبرداری می‌کنه هیچوقت طرف این ارز ها نرید. تا میتونید نشر بدید اسم این افراد کلاهبردار رو تا همه بشناسند

   جاوید رادمهر کلاهبردار

  12. محمد روشن
   محمد روشن | 6 خرداد 1403

   سلام خسته نباشید
   شخصی گرفته ارز ترون رو از صرافی به تراست ولت انتقال داده و بعد به تراست ولت دیگه فرستاده و به صرافی ایرانی زده و نقد کرده ممکنه این شخص رو پیدا کرد یا غیر ممکن هسن با این تراکنش ها

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 13 خرداد 1403

    سلام محمد عزیز
    تقریبا ناممکن هستش. کار ساده‌ای نیست پیدا کردنش. اگر موضوع خیلی حیاتی هست و ارزششو داره، با وکیل مشورت کنین.

  13. محمد رسول‌الله
   محمد رسول‌الله | 6 خرداد 1403

   سلام دوستان شخصی کلاهبردار به اسم مستعار جاوید رادمهر دو کانال پر مخاطب تلگرام داره و ارز تقلبی معرفی می کنه من متاسفانه گول خوردم و مقدار حدود نود میلیون لیب کوین از صرافی پنکیک سواپ گرفتم که فروخته نمی سه پنکیک سواپ یک صرافی غیر متمرکزه و هر معامله ای میشه و آنها تعهدی ندارند

   • ...h
    …h | 20 خرداد 1403

    سلام
    من هم ۴خرداد
    و ۱۱خرداد
    دو ارز fel و fep
    توسط جاوید رادمهر خریدم
    که امکان فروش نداره و کلاهبرداریه
    و حدود ۴۱میلیونم پرید. واقعا ما تو این جامعه کم بدبختی داریم بااین گرونی ی عده بی وجدان هم پول مردمو میکشن بالا

  14. حاتمی
   حاتمی | 3 خرداد 1403

   سلام ، ببخشید، این درسته که میگن ارز دیجیتال مونرو ، نه قابلیت ردیابی داره نه هش تراکنش مشخصه نه میشه این ارز رو فریز کرد و هیچی نمیشه ازش فهمید ؟؟ این موارد حتی با دستور مقام قضایی هم نمیشه؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 خرداد 1403

    سلام دوست عزیز
    بله درسته، ارز مونرو یه ارز حریم خصوصی هستش و از هیچ طریقی نمیشه طرفین یه تراکنش رو پیدا کرد.

    • حاتمی
     حاتمی | 13 خرداد 1403

     اگه انتقال مونرو داخلی باشه چطور؟ یعنی از صرافی ایرانی به صرافی ایرانی منتقل بشه؟!

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 14 خرداد 1403

      در این حالت ممکنه که بشه پیدا کرد.

  15. yousef
   yousef | 2 خرداد 1403

   سلام من اکنت ینی سواپم هک شده شما میتویند کمک کنین برای بازیابی!؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 خرداد 1403

    سلام یوسف عزیز
    در بلاک چین هیچ راهی برای بازیابی دارایی‌های سرقت شده وجود نداره. مگر اینکه دزد سوتی بده و خودشو توی دام بندازه که بسیار بعید هست، کسی که اینکار می‌کنه انقدری بلد هست که خودشو لو نده.

  16. حسین عبدالهی
   حسین عبدالهی | 29 اردیبهشت 1403

   سلام لطفا جواب بدید اگر کسی 12 کلمه تراست ولت مارو داشته باشه و ابتدا به تراست ولت خودش ارزی انتقال بده و از تراست ولت خودش به صرافی ایرانی بفرسته ایا میشه فهمید کیه یا 12 کلمه که از دستمون دربیاد ثابت نمیشه کرد پلیس فتا کاری میتونه بکنه؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 30 اردیبهشت 1403

    سلام حسین عزیز
    شناسایی هویت اینطور تراکنش‌هایی بسیار سخته و اصلا آسون نیست. اگر بشه ثابت کرد کیه، خب احتمالا پیدا میشه.
    درغیر این صورت شناسایی از روی آدرس اصلا ساده نیست.

    • محمد
     محمد | 7 خرداد 1403

     ی سوال الان یعنی نمیشه فهمید این ادرس مربوط به کدوم صرافیه پسوند چیزی ندارن که فهمید مال فلان شرکته پلیس فتا چییی؟

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 13 خرداد 1403

      عرض کردم، پیدا کردن صاحب آدرس اصلا کار ساده‌ای نیست. آدرس‌ها هم پسوند و پیشوند ندارن.

  17. امیرعلی
   امیرعلی | 28 اردیبهشت 1403

   سلام کیف پول بنده توسط هکرهک شده ودارایی هارابه صرافی منتقل کرده چگونه میتوانم بفهم کدام صرافی هست

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 30 اردیبهشت 1403

    سلام امیرعلی عزیز
    فهمیدنش کار ساده‌ای نیست. می‌تونین لیست آدرس‌های صرافی‌ها رو جستجو کنین.

  18. رحیم زاده
   رحیم زاده | 28 اردیبهشت 1403

   سلام ، اگه تتر از صرافی ایرانی ( نوبیتکس ) به کیف پول شخصی متامسک انتقال داده بشه ، میشه هویت طرف رو شناسایی کرد ؟؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 30 اردیبهشت 1403

    سلام رحیم عزیز
    با دستور قضایی، ممکنه که بشه.

  19. حسین محمدی
   حسین محمدی | 27 اردیبهشت 1403

   سلام جناب حسینی، یکی از آشناهای بنده مقداری از ارزهاش از کوینومی به یک آدرس دیگه و از اون آدرس به آدرس دیگه ای منتقل شده، از کجا میشه فهمید آدرسا کیفه پوله یا صرافی؟ و اگه صرافی باشه میشه فهمید ارزا فروخته شدن و یا تبدیل؟ و اگه صرافی خارجی باشه ایران هم تحریم باشه کمک میکنن؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 30 اردیبهشت 1403

    سلام حسین عزیز
    دقیقا نمیشه متوجه شد که اون آدرس صرافی هست یا خیر. ولی از روی مقدار و نوع تراکنش‌ها، ممکنه بشه حدس زد.
    اگر صرافی باشه، نمیشه فهمید چه اتفاقی افتاده اونجا. ممکنه که کمک بکنن، جواب قطعی برای این موضوع نیست.

  20. هادی
   هادی | 19 اردیبهشت 1403

   با سلام و احترام. من در موقع ساخت تراست ولتم فقط 3حرفهای اول از 12کلمه بازیابی رو یادداشت کردم یعنی الان 12تا سه حرف دارم(چون به اشتباه فکر میکردم درهنگام بازیابی 12کلمه بمن نشون داده میشه و من ترتیب اونارو باید انتخاب کنم و بخیال خودم امنیتی ش کردم)
   حالا ازلیست bip39 کلماتی رو که با این 3حرفهایی که دارم شروع میشه رو استخراج کردم و دادم برنامه نویس حالتهای مختلفشو دراورده حدودا شده هزارتا ترکیب 12تایی و ازاونا حدود شصت تا کیف باز شده که هم موجودیشون صفره و هم ادرسشون ماله من نیست(مثلا ادرس ارز بی ان بی).
   من مطمئن هستم که 3حرفهارو درست نوشتم.
   احتراما:
   ایا با توضیحی که دادم امکان داره تراست ولت کیف منو نشون نمیده؟! چکار کنم نشون بده؟
   (جایی خوندم فردی که 12کلمه بازیابیشو کامل داشته بعد از دوسه بار بازیابی که درست کیفش بازیابی شده، بار اخر موجودیش صفر و ادرسش عوض شده)

   مثلا میشه این شصت تا ترکیب 12تایی رو که الان صفر هستن جای دیگه ای یا توی کیف شرکتهای دیگه وارد کنم که تستشون کنم؟

   روش فایندر اتر بدرد مورد من میخوره؟ خودم میتونم انجامش بدم؟

   لطفا راهنماییم بفرمایید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 30 اردیبهشت 1403

    سلام هادی عزیز
    پیدا کردن کیف صحیح از بین هزاران کلمه (حتی با راهنمایی) کار بسیار سختیه.
    اگر 12 کلمه رو به صورت صحیح وارد کنین، دارایی شما توی کیف پول به نمایش در میاد. از این بابت نگرانی وجود نداره.
    امکان ریست شدن کلمات بازیابی هم وجود نداره، چنین چیزی نیست.
    در سایر کیف‌پول‌های معتبر دیگه هم میشه وارد کرد، بله.
    درمورد اترفایندر اطلاعی ندارم حقیقتا.

    • هادی
     هادی | 31 اردیبهشت 1403

     سلام جناب حسینی
     ممنونم از پاسخ شما
     آیا با داشتن 12تا سه حرف اول از 12کلمه بازیابی(منظورم اینه ازکلمه اول سه حرف اولشو دارم از کلمه دوم سه حرف اولشو داره وهمچنین تا کلمه دوازده) و آدرس کیف پول، میشه کیف پول رو بازیابی کرد؟
     با سایتی توی اینترنت برخورد کردم و تماس گرفتم، میگن به احتمال زیاد انجامش میدن!
     آیا از نظر علمی و عملی شدنی هست؟
     باسپاس

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 31 اردیبهشت 1403

      خواهش می‌کنم.
      بعید می‌دونم به این سادگی باشه. مراقب افراد کلاهبردار هم باشین.

      • لیلا
       لیلا | 8 خرداد 1403

       سلام وقت بخیر چند روزه تراست ولتم هک شده کاری میتونم بکنم برای برگشتشون؟

      • مبین حسینی
       مبین حسینی | 14 خرداد 1403

       سلام لیلا عزیز
       متاسفم بابت اتفاقی که افتاده. متاسفانه راهی برای بازگشت نیست.

  21. صدیقه مرادی
   صدیقه مرادی | 14 اردیبهشت 1403

   سلام خسته نباشید من رمز ۱۲رقمی کیف پولم رو یادداشت نکردم وکیف پولم پاک شد از گوشیم چیکار باید کنم راهی هست

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 29 اردیبهشت 1403

    سلام دوست عزیز
    متاسفانه راهی برای بازگشت اون کیف پول، بدون داشتن 12 کلمه نیست.

  22. رحیم زاده
   رحیم زاده | 11 اردیبهشت 1403

   سلام ، اگه تتر از تراست ولت به تراست ولت انتقال داده بشه میشه هویت طرف رو شناسایی کرد ؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 29 اردیبهشت 1403

    سلام رحیم عزیز
    خیر. مگر اینکه رد منشا پول زده بشه.

  23. سعید
   سعید | 9 اردیبهشت 1403

   سلام بنده از صرافی نوبیتکس ارز اتریوم درشبکه آربیتروم ارسال کردم به ادرس کیف پول متامسک، اما از حساب صرافی برداشت شد و به کیف واریز نشد از پشتیبانی سوال کردم گفتن تراکنش موفق بوده و باید از پلتفرم مقصد پیگیری کنید اما نمیدونم چطور با پشتیبانی کیف پول ارتباط بگیرم، داخل arbscan بررسی کردم همون مبلغ ارز به آدرسم واریز شده و همون لحظه به ادرس دیگری out شده، حالا یعنی چی؟ چیکار کنم؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 18 اردیبهشت 1403

    سلام سعید عزیز
    اگر بلافاصله بعد از واریز، برداشت شده از کیف پولتون، احتمالا کیف پول شما مورد سرقت قرار گرفته یه جایی به سارق دسترسی دادین.
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. احتمالا هیچ راه برگشتی نیست.

  24. محسن يارى
   محسن يارى | 8 اردیبهشت 1403

   سلام وقت بخیر
   ببخشید من ٢٠٠٠ دلار ارز تتر در تراست ولت داشتم كه متاسفانه بعد از يك مدت ارز تتر از كيف پول بنده برداشت شده امكان داره راهنمايى بفرماييد چكارى ميتونم انجام بدم و يا قابل بازگشت هست يا نه ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 18 اردیبهشت 1403

    سلام محسن عزیز
    ممکنه که کیف پول شما هک شده باشه و بهش نفوذ کرده باشن. متاسفانه هیچ راهی برای بازگشت نیست.

  25. عبدالمجید
   عبدالمجید | 8 اردیبهشت 1403

   سلام استاد گرامی ببخشید چند وقت پیش ارز ماتیک 34.2خرید کردم و در متامسک یه سیگنال خرید کردم واز حساب کرد شد وحالا اون پیدا نمیکنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 18 اردیبهشت 1403

    سلام دوست عزیز
    آدرس کیف پول خودتون رو در بلاک چین اکسپلورر جستجو کنین و مطمئن بشین که متیک در کیف پول شما موجود باشه.
    احتمالا باید به صورت دستی، ارز متیک رو به متامسک خودتون اضافه کنید. یا شبکه متامسک خودتون رو روی متیک قرار بدین.

  26. سهيل محمدی
   سهيل محمدی | 6 اردیبهشت 1403

   سلام
   دیشب خواستم ارزمو از تراست ولت به صرافی انتقال بدم برای کارمزد به یکی توی اینستا پیام دادم که چطور انتقال بدم ایشون گفت برو روی discover و Syncnet.pages.dev بزن منم زدم رفت روی صحفه که 12 کلمه رو میخواست منم وارد کردم بعد موجودی کیف پولم 0شد باید چیکار کنم همه ارزها انتقال داده شدن چطور هک شده خواهشا کسی میدونه راهنماییم کنه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 8 اردیبهشت 1403

    سلام سهیل عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. همونطورکه قبلا هم گفته شده، تحت هیچ شرایطی نباید 12 کلمه خودتون رو در اختیار کسی قرار بدین یا جایی بجز کیف پول وارد کنین. دارایی شما به سرقت رفته.
    درنهایت می‌تونین از کسی که این سایت رو بهتون داد شکایت کنین.

  27. مرتضی کرامتی
   مرتضی کرامتی | 2 اردیبهشت 1403

   سلام وقتتون بخیر.
   قطعا همگی میدونید که کلاهبرداری در کریپتوکارنسی این روزها داره بیداد میکنه. متاسفانه من هم علی رغم اینکه تازه وارد نیستم و مهندس کامپیوتر هستم، گول خوردم و کلاه سرم رفت. درواقع طمع کردم برای سود چند برابری توکن هایی که قرار بود لانج بشن در صرافی های غیرمتمرکز خارجی، بدون اطلاع قبلی و بدون تحقیقات و فقط با انگیزه و حرص و طمع سودگیری بیشتر، در همون دقایق اولیه لانچ شدن و بوجود اومدن توکن، از صرافی پنکیک سواپ خرید کردم، ولی بعد یه ساعت با تحقیقات سریع فهمیدم کلاه سرم رفته و همه سایتهای اسکن بلاک چین، همگی اون عرض رو ناسالم و اسکم و هانی پات تشخیص دادن. درواقع الان که دارم تایپ میکنم کلاهبرداری با نام مستعار “جاوید رادمهر” در تلگرام مشغول تلکه کردن مردم (برای چندمین بار در دو سال اخیر) هست، حتی همین الان. این آقا در بستر اسمارت چین بایننس توکن میسازه و زیلیز میکنه، استخر نقدینگی توکن رو قفل نمیکنه!! و با روش های فیک قیمت توکن رو پامپ میده ولی هیچ نقدینگی نمیزاره تو استخر بمونه و همه رو که مردم میریزن تو استخر سریع برداشت میکنه احتمالا، جالبه قیمت توکنش هم همش داره میره بالا. من با اسکن دستی تمام تراکنش های اون قرارداد هوشمند به این نتیجه رسیدم که این اتفاقات داره میوفته. الانم فکر میکنم وقتشه که یه راهی اساسی پیدا کنم برا شناسایی این کلاهبردار که دو ساله با کثیف ترین ترفندا در تلگرام مردم رو به هرکاری وادار میکنه که وقتی آدم میفهمه حالش بد میشه. مثلا اشخاص وقتی میبینن توکنشون قابل فروش نیس و کلاه سرشون رفته، به آیدیش پیام میدن و اون در جواب میگه فیلم از خودت بده که از سود چند صد درصدی خودت خیلی خوشحالی و پولتو برداشت کردی!!!!! همون رو سند میکنه و بعنوان تبلیغات خودش میزاره تو کانال دویست هزار نفریش!!! و اون اشخاص رو بلافاصله بلاک میکنه و اسنادش هم در یه کانالی با تمام توضیحات فنی موجود هست، شیطان الان برام مفهوم پیدا کرده!!

   از دوستان خواهش میکنم اگه راه مناسبی برای پیگیری این مورد بلدید بگید تا پیگیری کنیم. آدرس ولتی که این دزد پول مردمو بالاکشیده رو دارم و همچنین چندتا آدرس ولتی که همون پولا رو انتقال داده رو هم پیدا کردم، همش قطعا مال خودشه و داخل صرافیهای ایرانی هست.

   با در نظر گرفتن اینکه این یه دزدی بسیار بزرگ هست و بالای 1 میلیون دلار تاکنون از جیب مردم در دو روز خارج کرده، آیا پلیس فتا حاضر میشه که از همه صرافی های ایرانی بخواد که اون کیف پول رو شناسایی کنن و هویتشو دربیارن؟
   بنظزم ارزش این پیگیریها رو داره برای پلیس فتا. مبالغ هنگفت اینچنینی برای بار چندم در فاصله های زمانی کوتاه هی توسط این فرد دزدیده میشه و بنظرم پلیس فتا باید تمام زورشو بزاره برا پیدا کردن این فرد. وگرنه تا مردم بیان سطح آگاهیشونو ببرن بالا، همچین دزدایی کل سرمایه مردم رو بالا میکشن.

   بنظر شما اگه من آدرس کیف پول این دزد رو که مستقیما با اون قرارداد هوشمند کزایی خودش در ارتباط هست رو بدم به پلیس فتا، فتا حاضر میشه از همه صرافی های داخلی بخواد هویت این فرد رو سریعا بدن به فتا؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 اردیبهشت 1403

    سلام مرتضی عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم.
    از طریق پلیس فتا پیگیری کنین، احتمالا اون فرد پیدا میشه.

   • H
    H | 8 اردیبهشت 1403

    دقیقا همچین اتفاقی دیشب واسه من افتاد بنظرت میشه کاری کرد طرف گیر بیوفته مثلا ادرس ولتشو به پشتیبانی کیف پولمون یا صرافی های ایرانی بدیم تا موقع چنج کردن پولش بتونن رهگیریش کنن ؟

   • محمد سجاد
    محمد سجاد | 18 اردیبهشت 1403

    آقا این آقا کاملا راست میگه ۲۵۰ دلار منم رفت آقای کرامتی ما و بقیه که گول خوردیم باید شکایت کنیم به نظر شما نباید یه گروه بسازیم من خودم تا الان ده نفر رو شناسایی کردم

    • بیتا یگانه
     بیتا یگانه | 8 خرداد 1403

     سلام لطفاً اسامی کانال های یا افراد کلاهبردار را بذارین مردم مطلع بشن حالا تا پلیس فتا بیاد شناسایی کنه حداقل مردم خودشون به خودشون کمک کنند من الان رفتم تلگرام میخواستم پول بزنم ارز جدید بخرم تو همین کانال رادمهر ولی گفتم بیام سه سرچ بزنم خداروشکر میکنم که چندتا انسان اینجا پیدا شدن و این کلاهبردار پست فطرت رو لو دادن خدا خیرتون بده

   • نن
    نن | 24 اردیبهشت 1403

    سلام این بلا سر منم اومده لطفا اگه راهی پیدا کردید که بشه پولمونو برگردونیم اطلاع رسانی کنید جاوید رادمهر یه کلاهبرداری شیاده

   • مجید
    مجید | 25 اردیبهشت 1403

    متاسفانه من گول خوردم و حدود 780 دلار از دست دادم به توکن جعلی جاوید رادمهر کلاهبردار

   • یک خانم معلم
    یک خانم معلم | 25 اردیبهشت 1403

    سلام. وقتتون بخیر. منم متاسفانه از قربانیان جاوید رادمهرکثیفم. توروخدا اگه اطلاعاتی داریدکه به شکایت بهتر کمک میکنه به من هم اطلاع بدین… بیست میلیون پول وامم رو بالاکشید.

   • محسن
    محسن | 28 اردیبهشت 1403

    سلام دوست عزیز
    متاسفانه من هم تو دام رادمهر قلابی و طمع خودم افتادم به نظرم اگه تعداد افراد شاکی بیشتر بشه و متحد بشیم نتیجه بهتری بده و پلیس فتا جدی تر پیگیری کنه

   • رضا محمدی
    رضا محمدی | 9 خرداد 1403

    سلام آقای کرامتی، متاسفانه منم توی دام این مردک شیطان صفت افتادم و بیچاره شدم، حدود 40 میلیون پولم ب فنا رفت، این رادمهر شیطان صفت همه رو بیچاره کرده. من به پلیس فتا زنگ زدم گفت توی این چند وقت اخیر شکایتهایی از این مردک شده و ب منم گفت که برم دفتر قضایی حتما شکایت کنم. شنبه میرم ازش شکایت کنم ولی فکر نکنم بجایی برسه

   • شاهین علیرضایی
    شاهین علیرضایی | 19 خرداد 1403

    سلام داداش از منم کلاهبرداری کرده. پیداش کردی طرفو ؟

   • شهاب
    شهاب | 22 خرداد 1403

    سلام دوست من کاش میشد این شماره ها رو در اختیار میزاشتین تا امثال من هم که سرشون کلاه رفته برای شکایت به پلیس فتا این شماره ها رو اعلام میکردن یا حد اقل یک راه ارتباطی از خودتون میزاشتین تا بشه ازتون گرفت

   • علیرضا
    علیرضا | 24 خرداد 1403

    جاوید رادمهر حرام زاده زندگی منم بالا کشید و نابود کرد .
    من رفتم دادسرا و پلیس فتا شکایت کردم .
    ولی باید شاکی ها زیاد باشن .
    لطفا شما که آدرس ولتش را داری حتما یجوری شماره بدید که هم دیگه را پیدا کنیم .
    با کمک هم گیرش بیاریم.

    • حیدر
     حیدر | 28 خرداد 1403

     سلام
     منم ازش شکایت کردم
     امیدوارم همه سریع برو شکایتش کنن تا تعداد زیاد بشه
     اینطوری سریعتر رسیدگی میشه

  28. مهرداد فتحی
   مهرداد فتحی | 1 اردیبهشت 1403

   سلام وقتتون بخیر ،من عضو یه کانال تلگرام هستم که تقریبا۵۰ هزار عضو داره و پشتیبانی هم داره با شماره ایرانسل که بصورت یکطرفست،توی گروه اعلام کرد هر کس بخاد ۱۰۰۰ تتر بر پایه ترون به کیف پول تراست ولت انتقال بده بعد ایشان یه سایتی مگن که اون ۱۰۰۰ تتر را انتقال بدن با استفاده از وصل شدن به کیف پول ودرنهایت ترید انجام بشه واز سود ۸ درصد به ایشان پرداخت بشه،من همین کار انجام دادم اما متاسفانه بعد از اینکه تتها از تراست ولت انتقال داده شد نتونستم وارد سایت مقصد بشم و ترید کنم،توی تلگرام ایشون راهنمایی میکرد ولی متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم ،دوباره تلگرام بهشون پیام دادم گفت شماره بده تماس میگیرم ،شماره دادم تماس گرفت اما متاسفانه بازم به نتیجه ای نرسیدم از همه پیامها تسکرین شات دارم و هردو شماره تلفن هم ازش دارم حالا منو مسدود کرده و کانالش هم در تلگرام فعاله،میتونم از طریق پلیس فتا پیگیری کنم آیا به نتیجه ای میرسم ،ممنونم راهنمایی کنید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 اردیبهشت 1403

    سلام مهرداد عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. با پلیس فتا در ارتباط باشین، امیدوارم که حل بشه مشکلتون.

  29. کرمی
   کرمی | 30 فروردین 1403

   سلام وقتتون بخیر ، اگر من از صرافی ایرانی نوبیتکس به کیف پول یک فرد دیگر که اون هم در صرافی نوبیتکس هست ، ارز دیجیتال مونرو انتقال بدم ، میتونم هویت طرف رو شناسایی کنم و بفهمم کی هست ؟؟ پلیس فتا می‌تونه متوجه بشه یا نه ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 اردیبهشت 1403

    سلام دوست عزیز
    اگر انتقال داخلی انجام بدین، ممکنه که بشه صاحب اون کیف پول رو پیدا کرد، درغیراین صورت، فکر نمی‌کنم راهی باشه.

  30. رحیم پور
   رحیم پور | 30 فروردین 1403

   ببخشید ، اگر مونرو به صرافی ایرانی انتقال داده بشه میشه هویت طرف رو شناسایی کرد ؟؟!

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 اردیبهشت 1403

    سلام رحیم عزیز
    ارز مونرو یکی ارز ارزهای حریم خصوصیه و ردیابی اون بسیار بسیار سخت و حتی تقریبا ناممکنه.

  31. مسعود امیدی
   مسعود امیدی | 29 فروردین 1403

   سلام وقت بخیر . دوروز پیش یه انتقال از کیف پول کوینومی میخواستم بزنم که هرکاری میکردم قبول نمیکرد بعد اومدم معادل ۱۰ دلار بیتکوین به یکی دیگه از کیف پولهای خودم انتقال دادم که کارمزد رو معادل ۲ دلار تعیین کرد و منم انتقال رو تایید کردم ولی بعدش ۷۸۸دلار بیتکوین از کیفم برای کارمزد کم شد . میتونید راهنمایی کنید چکار میتونم انجام بدم برا برگردوندنش

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 29 فروردین 1403

    سلام مسعود عزیز
    اتفاق عجیبی هستش. قبل از تایید تراکنش، مقدار کارمزد رو مشاهده کردین؟ درست بود؟

  32. رحیم پور
   رحیم پور | 28 فروردین 1403

   سلام ، ارز مونرو توسط دولت ها یا افراد قابل ردیابی و بلوکه شدن هست ؟ در صورتی که مقصد صرافی ایرانی باشه ؟ متاسفانه ۳ مونرو به آدرس یک فرد در صرافی ایرانی فرستادم کلاهبردار بوده پلیس فتا می‌تونه کاری کنه ؟ممنون میشم راهنمایی کنید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 29 فروردین 1403

    سلام رحیم عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم.
    مونرو قابل ردیابی نیست و متاسفانه کسی نمی‌تونه کاری کنه.

    • رحیم پور
     رحیم پور | 29 فروردین 1403

     حتی پلیس. فتا هم کاری از دستش بر نمیاد؟!

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 1 اردیبهشت 1403

      فکر نمی‌کنم بشه کاری کرد. یعنی کاری ازشون بربیاد.

  33. رحیم عظیمی
   رحیم عظیمی | 25 فروردین 1403

   سلام
   از کیف پول کوینومی من، یه مقدار بیت کوین خارج کردن، آدرس کیف پول مقصد هم توی سوابق تراکنش ها هست.
   دوتا سوال دارم از خدمتتون
   آیا میشه آیپی کسی که به کیف پول من دسترسی و از کیف پول من برداشت کرده رو مشخص کرد تا شاید یه نشونی ازش پیدا کنم؟
   و سوال دوم: آیا میشه صاحب کیف پولی که بیت کوین بهش منتقل شده رو پیدا کرد؟
   ممنونم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 28 فروردین 1403

    سلام رحیم عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم.
    نمیشه مشخصات دستگاه کسی که دسترسی داشته و مشخصات صاحب آدرس کیف پولی که بهت منتقل شده رو پیدا کرد.

  34. زهرا
   زهرا | 24 فروردین 1403

   سلام وقت بخیر
   چند روز پیش ارزی رو خریداری کردیم که متاسفانه کلاهبرداری بود و اصلا نتونستیم بفروشیم حالا من یکی رو پیدا کردم که مدعی هست میگه من به کیف پول ترست والت شما وصل بشم و سرمایتون رو برگردونم
   این هم بگم که چیزی به غیر از این ارز بی ارزش در کیف پول نداریم
   به نظرتون این کارو انجام بدم

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 25 فروردین 1403

    سلام زهرای عزیز
    هیچ وقت هیچ وقت اطلاعات کیف پولتون رو در اختیار اشخاص دیگه‌ای قرار ندین تا ازتون سواستفاده نشه

  35. کاویان سهرابی
   کاویان سهرابی | 24 فروردین 1403

   درود من یه تراست از تو گوگل دانلود کردم و بعد از دو روز الان کل ارزهام صفر شدن احتمالا اون برنامه تراست که دانلود کردم بدافزار بوده لیست تاریخچه تمام تراکنش هایی که انجام گرفته و همش منتقل شده داخل تراست ام هست الان کل کیفم خالی شده گفتم فردا برم پلیس فتا شکایت کنم گفتم راهی داره بتانم پول هام پس بگیرم

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 25 فروردین 1403

    سلام کاویان عزیز
    بله از طریق پلیس فتا پیگیری کنین
    نرم افزارهای کیف پول‌ها رو هم حتما از وبسایت رسمی یا گوگل پلی دانلود کنین

  36. مهدی منحزی
   مهدی منحزی | 24 فروردین 1403

   سلام بنده خودم 90تتر برای شخصی فرستادم حالا گرفته منو بلاک کرده و حذف حساب کرده صرافی هم میگه ما فقط میتونیم هش تراکتش رو بدیم به شما باید فتا پیگیری کنیپ لطفا بگید اگر برم فتا چیزی دستگیرم میشه یا نه
   طرف میگه هر کاری میخای بکن میگم ازم چیز خریده ت با خاست خودت فرستادی لطفا کمک کنید پول بر میگرده یا قابل پیگیری نیست

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 25 فروردین 1403

    سلام مهدی عزیز
    بله از طریق فتا پیگیری کنین، احتمالش کمه ولی شاید تونستین پولتونو برگردونین

  37. فریبا
   فریبا | 23 فروردین 1403

   سلام وقت بخیر دو سال پیش مقدار زیادی ارز از کیف پول دوستمون دزدیده شد و ایشون جدیدا برای پیگیری اقدام‌کردن و تنها سرنخی که به دست اوردن اینه که از طریق ابان تتر من سه دلار بی ان بی برای کارمزد به کیف پول ایشون ارسال شده بعد ارزها دزدیده شده و به کیف پول نامشخصی ارسال شده (این مقدار بی ان بی هم بعد از انتقال از سه تا کیف‌پول در نهایت برای ایشون واریز شده)در صورتیکه‌من اصلا هیچ‌وقت برای ایشون ارز نفرستادم ولی برای خیلی از دوستای دیگم ارز میخریدم و نمیدونم کی کلاه سرم گذاشته و از طریق من رد گم کنی کرده اگاهی میگفت ما تو‌رو‌متهم میدونیم در صورتیکه من روحمم خبر نداشت و نه به کیف پول من نه حساب بانکیم همچین پولی نیومده ایا همچین چیزی امکان داره و میتونن من رو دزد بشناسن؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 28 فروردین 1403

    سلام فریبا عزیز
    دراین باره بهتره با پلیس فتا مشورت کنین.

  38. منصور سیاح
   منصور سیاح | 21 فروردین 1403

   سلام و احترام ادمین محترم
   از طریق تلگرام و شماره مجازی با یک نفر آشنا شدم و کیف پول سیوپل را جهت سرمایهگذاری به من معرفی کرد بعد از دو سه روز کلیه موجودی من رو برداشت کرده به پلیس فتا مراجعه کردم و نتونستند کلاهبردار را پیدا کنند از نحوه چت در تلگرام مطمئن هستم ایرانی است
   آیا روشی برای ردیابی شماره مجازی تلگرام کلاهبردار وجود دارد
   با تشکر

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 28 فروردین 1403

    سلام منصور عزیز
    متاسفم بابت اتفاقی که افتاده. هیچ راهی برای پیگیری نیست.

  39. مهدی زواری
   مهدی زواری | 10 فروردین 1403

   سلام وقت بخیر ،من یه مقداری بیت کوین در کیف پول مولتی بیت دارم ( کیف پول مولتی بیت خیلی قدیمیه و منقضی شده و به ایمیل هم وصل نیست و پشتیبانی هم نداره ) و الان کیف پول رو پاک کردم ولی خود برنامه هنوز هست و میتونم واردش بشم ،میخواستم بپرسم شما راه حلی دارید برای بازیابی کیف پولم ؟؟ پسورد کیف پول هم یادم نیست

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 11 فروردین 1403

    سلام مهدی عزیز
    تنها راه دسترسی به دارایی و ورود به کیف پول، داشتن 12 کلمه هستش.

   • مسیحا
    مسیحا | 18 فروردین 1403

    ۱۲ تا کلمه رو داری؟

  40. امیر غلامپور
   امیر غلامپور | 9 فروردین 1403

   سلام خسته نباشید مقداری ارز سیبا داخل صرافی هات بیت داریم نتونستیم برداریم حتی قبلشم ک اخطار دادن تا ۳۱ خرداد بردارید نشد نردیک صد میلیون سیبا هست چطور میشه انتقال داد اصلا راهی هست و میشه به دارایی‌مون رو زنده کنیم ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 فروردین 1403

    سلام امیر عزیز
    مهلت برداشت تموم شده و متاسفانه درحال حاضر راهی نیست که دارایی رو برداشت کنین.

  41. نصیر
   نصیر | 9 فروردین 1403

   سلام تو را خدا کمکم کنین تو را خدا هرکس میتونه کمکم کنه راهنماییم کنه یه دزد از خدا بی خبر بی وجدان سرمایه ام را بهم گفت تبدیل به بی ان بی کن و بیار تراس ولت سواپ کن تا یه ارز را پیش از پامپ خرید کنیم من هم نادونسته و خدا چشمامو کور کرد قبول کردم و یه مراحلی را گفت من انجام دادم به غیر از یه مرحله اش را گفت تیک بزن من تیک نزدم جایی ک توی تراس ولت نوشته coustomize اما من تیک هاش را نزدم اون گفت ک تراس ولت ربات تشخیصت داده و پولت را بالا کشید و دیگه حتی جوابمو نداد و تلگراممو مسدود کرد. تو را خدا اگر راهی هست ک بتونم پولمو برگردونم کمکم کنین تو را خدا

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 فروردین 1403

    سلام نصیر عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفم.
    هیج راه بازگشتی نیست و از دست کسی کاری برنمیاد. تراکنش‌ها در بلاک چین غیرقابل بازگشت هستن.

    • نصیر
     نصیر | 10 فروردین 1403

     استاد حسینی من ادرس کیف پولی ک برای خرید ارز فیکش انتقال دادم را دارم یعنی هش داره از اون طریق هم نمیشه کاریش کرد؟

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 11 فروردین 1403

      از روی آدرس و هش تراکنش فقط میشه وضعیت و جزئیات تراکنش رو مشاهده کرد. و هیچ دسترسی از طریق هش تراکنش به دارایی‌ها ممکن نیست.

  42. حسین صالح نژاد
   حسین صالح نژاد | 3 فروردین 1403

   سلام وقت شما بخیر
   من یا آپارتمان به ۱.۱۳ بیتکوین فروختم و در تراست والت ریختم . امشب تمام پولم که به دلار امروز ۷۴ هزار تا بود. از کیف پولم به یک حساب نامعلوم منتقل شد. چه کاری می تونم انجام بدم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 فروردین 1403

    سلام حسین عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. احتمالا کیف پول شما هک شده. یعنی ممکنه در تلفن همراه خودتون بدافزاری داشتین که به کیف درسترسی داشته؛ دلایل زیادی می‌تونه داشته باشه.

  43. باقرزاده
   باقرزاده | 1 فروردین 1403

   سلام وقت بخیر تقریبا یک هفته قبل همه ی ارزهای موجود در کیف تراست والتم صفر شده بنده 12کلمه کیفم رو در اختیار هیچکس قرار نداده ام تقریبا 6هزار دلار ارزش دارایی هایم بود لطفاً راهنمایی بفرمایید چکار کنم ارزهایم برگردد .من 12کلمه رو داخل کاغذ داخل خونه ام نگه داشته ام و کسی دسترسی به آن را نداشت

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 فروردین 1403

    سلام دوست عزیز
    مشکل نشون ندادن ارزها در کیف پول، مشکل تراست والت هست و باید صبر کنین تا باگ رو برطرف بکنن.
    آدرس کیف پولتون رو در بلاک چین اکسپلورر جستجو کنین و موجودی خودتون رو مشاهده کنین.

   • امینی
    امینی | 11 اردیبهشت 1403

    میتونی کیف پولتا بروز کنی یا از کیف پول متامسک با ۱۲کلمه که داری وارد بشی تمام موجودیتا مشاهده کنی هکی در کار نیست

  44. متین
   متین | 28 اسفند 1402

   سلام یک کانالی است در تلگرام که اشتراک ولت یاب میفروشه آیا کلا ولت یاب وجود داره ؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 8 فروردین 1403

    سلام متین عزیز
    کلاهبرداریه. اگه انقدر ساده بود که امنیتی در بلاک چین وجود نداشت.

    • شهرزاد
     شهرزاد | 17 خرداد 1403

     سلام
     من متاسفانه گول این سیستم رو خوردم و جز آدرس انتقال ارز هیچ اطلاعاتی ندارم ازشون
     امکان شکایت وجود داره؟

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 4 تیر 1403

      سلام شهرزاد عزیز
      با پلیس فتا مشورت کنین.

  45. علی رضایی
   علی رضایی | 26 اسفند 1402

   سلام
   مقداری ارز داخل کیف پول تراست ولتم داشتم
   انتقال پیدا کرده به یه آدرس که هش تراکتش رو دارم
   اگه طرف ارز رو به یه کیف پول دیگه فرستاده باشه و از اونجا به یه صرافی ایرانی
   آیا قابل پیگیری هست
   یا سرمایم رو از دست رفته بدونم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 فروردین 1403

    سلام علی عزیز
    با پشتیبانی صرافی در ارتباط باشین.

  46. فربد
   فربد | 25 اسفند 1402

   امروز ۳۰۰۰ ترون از تراست ولت به یک آدرس انتقال دادم. تایید تراکنش در ترون اسکن هم دریافت کردم ولی گیرنده ترون اعلام میکند که ترون ها را دریافت نکرده است. چگونه میتوانم از صحت ادعای ایشان اطمینان حاصل کنم؟ ممنون از راهنمایی شما.

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 فروردین 1403

    سلام فربد عزیز
    اگر همه چیز در بلاک چین اکسپلورر، گواه این رو داره که ترون به کیف پولش واریز شده ولی بازم ایشون قبول نداره، احتمال داره که به دروغ ادعا کنه دریافت نکرده.

  47. رضا
   رضا | 24 اسفند 1402

   سلام وقت بخیر
   ببخشید من 1000 دلار ارز تو ولت داشتم و بعد از ی مدت ارز هارو برداشت زدن
   الان میخواستم بدونم با شکایت و مراجعه به پلیس فتا ، میشه کاری کرد ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 24 اسفند 1402

    سلام رضا عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. احتمالا راهی برای بازگشت نیست. مگر اینکه صاحب کیف پول سارق رو پیدا کنین.
    و البته احتمالا هزینه پیدا کردن اون رمزارزها چندین برابر ارزششون میشه، تازه باز هم قطعیت نداره که پیدا بشه.

    • رضا
     رضا | 26 اسفند 1402

     ممنون از پاسختون
     اگر کیف پول سارق از صرافی ایرانی باشه چطور؟

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 7 فروردین 1403

      اگر می‌شناسینش، خب شکایت و اثبات کنین. ممکنه برگرده.

   • مهناز
    مهناز | 2 فروردین 1403

    سلام ثقت بخیر لطفا کمکم کنید تو سیف پال ۵۸۰۰ تترمو‌بلاک ‌کرده و میگه خطا سیستم هست قفل شده و به صورت ترون تو استخر موجود هست
    ۱۱۶۰ تتر پرداخت کن تا ازاد شه
    پرداخت کنم یا همین هم بر میدارن ؟
    تورو‌خدا جواب بدید

    • مبین حسینی
     مبین حسینی | 9 فروردین 1403

     سلام مهناز عزیز
     لطفا وجهی واریز نکنین، کلاهبرداریه.

  48. ابوالفضل قبادی
   ابوالفضل قبادی | 21 اسفند 1402

   سلام امروز صبح به یک گروه ارز دیجیتال پیام دادم گفتم میخوام بی ان بی اسمارت چین به بی ان بی ساده تبدیل کنم کسی هست راهنمایی کنه بعدش بلافاصله دو شخص به پیروی من آمدن هردو نفر گفتن کمکت میکنین مشکلتو درست کنی منم طبق گفته اونها ۱۲ کلمه تو یک سایتی زدم بعد چند دقیقه کل موجودی کیف پولم صفر شد نزدیک ۵۰۰ دلار من تنها چیزی که از اون دو نفر دارم اکانت تلگرام هست که اونها هم بلافاصله دلیت اکانت کردن حسابشون میخواستم بدونم پلیس فتا پیگیری کنم نتیجه ای خواهد داشت

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 24 اسفند 1402

    سلام ابوالفضل عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. 12 کلمه خودتون رو در هیچ جایی نباید وارد کنین.
    متاسفانه راهی برای بازیابی نیست.

  49. ایمان داننده
   ایمان داننده | 21 اسفند 1402

   سلام خسته نباشید
   ارز من از کیف پولم به یه کیف پول تراست ولت دیگه ارسال شده خواستم بپرسم میتونم پیگیری کنم یا بیخیال بشم؟چون تراست ولت مال بایننس هست و به ایران خدمات نمیده
   ارزش داره شکایت کنم و پیگیری کنم چون صدرصد از اون کیف‌پول به یه صرافی فرستاده تا پولش رو تبدیل کنه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 24 اسفند 1402

    سلام ایمان عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. احتمالا راهی نیست. ارتباطی به بایننس هم نداره، کیف پول تراست والت غیرحضانتی هست و فقط پلی هست بین بلاک چین و شما.
    سارقین حرفه‌ای رمزارزهای سرقت شده رو به صرافی نمی‌فرستن. چون خیلی راحت گیر میوفتن. مگر اینکه سارق خیلی تابلد باشه که چنین کاری کنه.

  50. ابوالفضل قبادی
   ابوالفضل قبادی | 21 اسفند 1402

   سلام ولت من افراد ناشناسی خالی کردن امیدی هست سر نخی ازشون پیدا کنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 24 اسفند 1402

    سلام ابوالفضل عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم.
    احتمالا خیر. ردیابی و پیدا کردن صاحب کیف پول در بلاک چین کار تقریبا ناممکنی هست.

  51. فرید درمانی
   فرید درمانی | 21 اسفند 1402

   سلام‌
   مقداری bnb به کیف پولم ارسال شده
   با پیگیری ادرس فرسنده دیدم که ادرس فرسنده در هر دقیقه کلی تراکنش انجام‌ میده
   ممکنه فروشنده واسه رد گم کردن و یا پول شویی به صورت رندوم و شانسی برای ادرسهای مختلف ارز ارسال میکنه؟!؟ چون تعداد تراکنشش بسیار بالاست

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 24 اسفند 1402

    سلام فرید عزیز
    اطلاعی از این مورد ندارم. اگر مشکوک هستین، بهتره که با اون رمزارزها کاری نکنین.

  52. فریبا طاهری
   فریبا طاهری | 20 اسفند 1402

   سلام من ۵۷تترداخل کیف پول ترون لینک داشتم پریده نمی‌دونم گوشی دست بچم بوده بازی کرده اشتباهی جابجا شده وادرس هم ارسال شده ترون اسکن هست خواستم ببینم میشه بازیابی کرد وهزینش هرچقدر باشه مشکلی نیست و اینکه جرات نداشتم به کسی اعتماد کنم تا اینکه نظرات دوستان دیدم نظرم جلب کرد کمک از شما بگیرم ممنون میشم کمکم کنید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 20 اسفند 1402

    سلام دوست عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفم.
    تراکنش‌ها در بلاک چین غیرقابل بازیابی هستن. فقط کسی که دریافت کرده می‌تونه ارسال کنه.

  53. احسان
   احسان | 17 اسفند 1402

   سلام وقت بخیر.بنده ارز دیجیتال در کیف پول سخت افزاری لجر داشتم که در تاریخ=ه تراکنش یکسال بعد به ادرس های دیگری انتقال داده شده اند .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که باید چطور چیگیری کنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 17 اسفند 1402

    سلام احسان عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم.
    متاسفانه راهی برای پیگیری وجود نداره.

  54. الیاس
   الیاس | 15 اسفند 1402

   سلام و خسته نباشید . یک اکانت تلگرامی میاد به پی وی و میگه که آیدی و رمز اکانت صرافی شوهرم رو میدم بهتون برام ریالش کنید و یمقداری بهتون میدم که کاملا اسکم هست
   سایت اسکم مورد نظر btc-ok.com

  55. فاضل
   فاضل | 13 اسفند 1402

   سلام
   وقت بخیر
   متاسفانه من دو هفته پیش گول خوردم و به عنوان مدیریت سرمایه همه پولی که داشتم را در نوبیتکس تبدیل به تتر کردم و طی چند مرحله به کیف پول فردی به نام سیدحمیدرضا موسوی انتقال دادم. اونم بعد از یک هفته من را از کانال اخراج کرد و دار و ندارم را برد. پلیس فتا شکایت کردم. گفتند احتمال پیدا کردنش 1 درصد هست. نظر شما چیه؟ راهی هست که بشه کاری کرد.
   افراد دیگری هم هستند که همین بلا سرشون اومده. (حدود 200 نفر). با چند نفرشون در ارتباط هستم. آیا شکایت دسته جمعی کمک کننده هست؟
   ممنون بابت پاسخ گویی شما

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 اسفند 1402

    سلام فاضل عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. بهتره که از طریق پلیس فتا پیگیری کنین اگر که مسئله‌ای هست.

  56. کتایون الهامیان
   کتایون الهامیان | 10 اسفند 1402

   لطفا مشگل من رو حل کنید
   حدود دوهفته پیش برام پیام اومده بود که وری‌فای کنید در کوکوین
   ما اومدیم از کوکوین،بیت کوین رو خواستیم انتقال بدیم به ا کی اکسچنج ،شبکه رو اشتباه kcc وارد کردیم بجایBCS ،پول نیست شده
   تو رو خدا کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 اسفند 1402

    سلام دوست عزیز
    با پشتیبانی صرافی مورد نظرتون در ارتباط باشین تا شما رو راهنمایی کنن.

    • ‌پرستوفرامرزی
     ‌پرستوفرامرزی | 18 فروردین 1403

     سلام وقتتون بخیر من مقداری ارز بیت کوین رو راست ولتم داشتم ک یهو خالی شد. میشه لطفا کمکم کنید. باید چیکار کنم

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 27 فروردین 1403

      سلام پرستو عزیز
      اول آدرس خودتون رو در بلاک چین اکسپلورر جستجو کنین و وضعیت دارایی خودتون رو بررسی کنین که مطمئن بشین خطای نرم افزاری در نمایش موجودی نباشه. بعدش مطمئن بشین که روی گوشی‌تون بد افزاری نصب نکرده باشین که به کیف پول دسترسی داشته باشه.

  57. محمد
   محمد | 4 اسفند 1402

   سلام وقت بخیر
   ببخشید من یه مقدار تتر در تراس ولت داشتم و بعد از چند روز تتر ها رو برداشت زدن
   الان میخواستم بدونم با شکایت و مراجعه به پلیس فتا ، قابل برگشت هست یا خیر ؟
   اگر امکانش نیست که بی خود دنبال شکایت و این چیزا نباشم .
   با تشکر

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 5 اسفند 1402

    سلام محمد عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. بازگشت این ارزها تقریبا ناممکن هست.
    اگر مقدار کمی بوده که احتمالا ارزش پیگیری نداره. فقط دیگه از اون کیف پول استفاده نکنین که امن نیست.

  58. علی مقیمی
   علی مقیمی | 4 اسفند 1402

   با سلام بنده حدود 128 فانتوم بر بستر bep2 رو برای (تبدیل به فانتوم اصلی و انتقال به کیف پول تراست ولت) رو به صرافی EasyBit انتقال دادم تمام آدرس و کد ممو را هم درست وارد کردم ولی به کیف پولم ارسال نشده است
   آدرس مبدا از کیف تراست ولت خودم رو هم موقع انتقال وارد کردم که اگر مشکلی پیش بیاد برگشت بدن ولی هنوز واریز نشده
   لطفا راهنمایی کنین

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 5 اسفند 1402

    سلام علی عزیز
    با پشتیبانی پلتفرم مورد نظرتون در ارتباط باشین تا شما رو راهنمایی کنن.

  59. امین
   امین | 30 بهمن 1402

   سلام ، چند ماه پیش ی خانومی تو گروه تلگرامی از من درخواست کرد که یک پرسشنامه ی آنلاین و براشون پر کنم ، من روی لینکی که فرستادن نزدم و رفتم آدرس سایت و تو گوگل سرچ کردم و ی سایت برای دانشجویان روانشناسی بود ، بعد رو لینک زدم ولی وقتی دیدم صفحه راحت لود نمیشه ترسیدم و سریع بستم ، الآن ۲ تا سوال برام پیش اومد : ۱) وقتی ظاهر لینک برای یک سایت معتبره می‌تونیم به اون اعتماد کنیم ؟ یا ممکنه بعد کلیک یک صفحه ی دیگه برامون باز بشه ؟ ۲) وقتی کیف پولم خالی نشده یعنی هک نشدم دیگه ؟ یعنی امکانش هست به کلید خصوصی من دست پیدا کرده باشند ولی بعداً اقدام به خالی کردن کیف پول بکنن ؟ با تشکر از سایت خوبتون ، ممنون

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 30 بهمن 1402

    سلام امین عزیز
    در جواب سوال اولتون: بستگی داره. لینک‌های معتبر معمولا آدرس مشخصی دارن. مثلا اگر لینک پرسشنامه گوگل یا پرسلاین باشه، خب به نظر میاد مشکلی نباشه. ولی خب نمیشه واقعا به هر سایتی اعتماد کرد. بله امکان داره که یک آدرس به صفحه دیگه‌ای ری‌دایرکت بشه و شما بدون زدن هیچ دکمه‌ای، مستقیما به سایت دیگه‌ای برین. البته این انتقال و ری‌دایرکت رو مالک سایت باید ایجاد کنه و هرکسی نمی‌تونه آدرس رو ری‌دایرکت کنه.
    2- احتمالا هک نشده، بازم اگر مشکوک هستین که ممکنه اتفاقی افتاده باشه، دارایی رو به کیف پول جدیدی منتقل کنین و خیال خودتون رو راحت کنین. مورد داشتیم که چند هفته بعد از اتفاق کیف پول خالی شده.

  60. محمد حسینی
   محمد حسینی | 25 بهمن 1402

   ممنون میشم اگر کمکی میتونید بکنید متاسفانه در ایردراپ شرکت کردم و ولت متامسکم هک شده و ربات وصل شده نمیتونم اصلا دارایی انتقال بدم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 26 بهمن 1402

    سلام محمد عزیز
    بهتره دیگه از اون کیف پول استفاده نکنین. تقریبا ناممکن هست که بتونین ازش دارایی خارج کنین.

  61. احسان حیدری
   احسان حیدری | 22 بهمن 1402

   من حساب نوبیتکسمو هک کردن هر چه پول داشتم سولانا خرید و به کیف پول انتقالش داد به پشتیبانیم گفتم گفت نمیتانیم جلو انتقالش بگیریم خلاصه انتقال داد و رفت الان من دستم به جایی بند هست از طریق جیمیلم هک شدم گوگل اتنتیکو هم داشتم جالبیش اینجاست کد برداشت پیامکیمم هک کردن و داشتن واقعا همچین چیزی میشه؟ به نظرتان چکار کنم ؟ صرافیم گردن نمیگرفت در مقابل پول سرقت شدم ۱۳۰میلیون پولم رفته

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 23 بهمن 1402

    سلام احسان عزیز
    ممکنه که بدافزاری در تلفن همراه شما بوده که از طریقش به اطلاعات شما دسترسی پیدا کردن.
    درهر صورت باید از طریق صرافی نوبیتکس پیگیری کنین.

  62. محمدرضا
   محمدرضا | 20 بهمن 1402

   سلام منم از طریق بدافزار کیف پول سیف پالم هک شد و خیلی راحت و ساده تمام سرمایه ام رفت.. میخواستم بپرسم چطوری به پشتیبانی کیف پولم میتونم دسترسی پیدا کنم ؟؟؟ ممنونم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 23 بهمن 1402

    سلام محمدرضا عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم.
    از طریق سایت safepal می‌تونین ارتباط بگیرین:
    http://www.safepal.com/en/about/contact

  63. مسعود
   مسعود | 19 بهمن 1402

   سلام
   کل موجودی تتر کیف پول من(safepal) به یک آدرس برداشت شده از طریق app.tronkl.vip آیا کاری میشه کرد؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 23 بهمن 1402

    سلام مسعود عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفم. خیر، تراکنش‌ها در بلاکچین غیرقابل بازگشت هستش. مگر اینکه صاحب کیف پول رو پیدا کنین که کار بسیار بعیدی هست.

  64. مهراد سینایی
   مهراد سینایی | 18 بهمن 1402

   سلام جناب حسینی
   به سوال دارم من داخل تلگرام به کانالی عضوشدم بنام کریپتو که سرمایه گذاری یک هفته از داره ومبلغ حداقل ۱۰۰۰ وحداکثر۳۰۰۰۰ تترمیگه واریزکنیدوبعداز۷ روز۳ یا۴ برابربشمابرمیگردونه ودرطول این ۷ روز تمام مدارک وهش واریزی ،فیلم شرکت کنندگان وفیلم معاملات زنده رومیزاره ….میخواستم نظرشماروبدونم که آیادرسته ؟؟شماتاییدمیکنیدیانه؟؟مدعی هست که به اندیکاتورهوش مصنوعی دراختیارداره که معامله میکنه….لطفانظرتون روبفرماییدواگرتاییدنیست ،طریق کلاهبرداریش چطوریه……ممنون میشم ازشما

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 21 بهمن 1402

    سلام مهراد عزیز
    معلومه که درست نیست! اصلا گول فیلم و فیش واریزی و این چیزا رو نخورین. کی می‌تونه ثابت کنه واقعا داره اینکارو می‌کنه؟ هیچکس.
    اگر پول درآوردن انقدر آسون و مسخره بود که همه ما الان میلیاردر بودیم دیگه.
    کلاهبرداریش اینطوریه که پول می‌گیره، دیگه نمیده به هر بهونه و ترفندی.

   • فاضل
    فاضل | 13 اسفند 1402

    سلام. کاملا کلاهبرداری هست. متاسفانه من گول خوردم و در مدیریت سرمایه شرکت کردم . همه دارایی ام را از دست دادم. خیلی مواظب باشید.

  65. م
   م | 17 بهمن 1402

   سلام خسته نباشید ببخشید من تست نت آلت لایرو وصل کرده بودم کیف پول متاماسک مرورگر امروز اتفاقی دیدم حدود ۵۰ دلار اتریوم نوشته خواستم انتقال بدم به تراست والتم آدرس اتریوم تراست ولت رو زدم و انتقال تیک سبزم خورد اما هیچی نیومد فک کنم باید آدرس توکن آلت لایر رو باید میزدم یا چی موندم توروخدا کمکم کنید بلکه اونو برگردونم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 21 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    آلت لیر روی شبکه اتریوم هست و شبکه جدا نداره. این یعنی آدرسش با آدرس اتریوم یکی هست. الان فقط کافیه که توکن آلت لیر رو در تراست والت جستجو و روشن کنین، همین.

  66. س.م
   س.م | 17 بهمن 1402

   سلام وقت بخیر من درTronLink Pro حدود1500تترقراردادم که بهش سود تعلق گرفت وامروز یکدفعه 3000تتر ازکیف پولم به سرقت رفت.میشه راهنمایی کنید چه مراحلی رو باید طی بکنم برای پیگیری این سرقت

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 21 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    کیف پول Tronlink Pro از همون اول کلاهبرداری بوده و کنترل دارایی افراد برعهده داشته. فکر نمی‌کنم راهی باشه برای پیگیری. در بلاک چین کسی کنترلی بر تراکنش‌ها نداره.
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفم.

  67. آرش
   آرش | 16 بهمن 1402

   سلام
   من تقریبا 10 روز پیش برای برداشت ارزهای دیجیتال از صرافی هات بیت وارد شدم که در صفحه اصلی پشتیبانی هات بیت نوشته بود برای درخواست برداشت ارزهای دیجیتال آدرس کیف پول متامسک در شبکه آربیتروم را وارد کنم. من هم چون کیف پول متامسک نداشتم حدود یک هفته بعد از آن اقدام به ایجاد کیف پول متامسک کردم و یک روز بعد شبکه آربیتروم را در متامسک فعال نمودم. حالا که دیروز وارد سایت پشتیبانی صرافی هات بیت شدم تا آدرس کیف پول متامسک را برای درخواست برداشت ارزهای دیجیتالم وارد کنم بعد از ثبت درخواست در پایین صفحه دو تا آدرس کد هش برام اومد که 10روز قبل ارزهای دیجیتالم به شکل یو اس دی سی به کیف پولم واریز شده. درحالیکه من اصلا آدرس کیف پولی نداده بودم و معلوم نیست به چه آدرسی واریز کردن؟ از طریق کد هش و شبکه بلاکچین پیگیر شدم
   دیدم انتقال از طریق بلاکچین تایید هم شده.
   مجدد به پشتیبانی پیام دادم و گفتن که عملیات انتقال ارز در هات بیت کاملا بسته شده و هیچ ارزی انتقال نمیشه و از من اسکرین شات سوابق تراکنش های گذشته رو خواستن.
   بنظرتون برداشت کار خود صرافی هات بیت هست؟ چون به رمز دومرحله ای عیر از من و صرافی کسی دیگه ای دسرسی نداره؟ و سوال اصلیم اینه که اگر هات بیت جوابگو نباشه به چه صورت میتونم شکایت وپیگیری کنم با توجه به اینکه صرافی خارجی هست و نه ایرانی؟
   مقدار ارز هم قابل توجه هستش و نزدیک به یکصد هزار دلار

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 16 بهمن 1402

    سلام آرش عزیز
    صرافی هات بیت چند ماه پیش مهلتی داده که ارزها رو خارج کنین. الان دیگه بعید می‌دونم اجازه برداشت بدن.
    اول مطمئن بشین که با پشتیبانی اصلی صحبت کرده باشین. صرافی هات بیت خارجی هست. اطلاعی ندارم که میشه پیگیری کرد یا نه.

  68. azad
   azad | 16 بهمن 1402

   سلام عزیز وققتون بخیر کیف پول تراست ولت من هک شد یه مقدار لونا استیک کرده بودم ک نشد برداشت کنن ولی خودش ان استیک کرده فک میکنم ۲۱ روز بعد از ان استیک میاد به ولتم درسته واینکه میشه کاری کنم که این لونا رو به ادرس دیگه واریز کنن بگم هک شدم و کار دیگه ای کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 16 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفم.
    بعید می‌دونم بشه به آدرس دیگه‌ای برداشت کرد، چون این نقل و انتقالات از طریق اسمارت کانترکت انجام میشه و چیزی دستی نیست که قابل تغییر باشه.

  69. هستی
   هستی | 13 بهمن 1402

   سلام. من تقریبا دو هفته پیش، یک سایت کلاهبرداری سرمایه گذاری بنام daitoken.online تمام موجودی ارز دیجیتال دای من که تقریبا ۱۸۰۰۰ هزار دلار ارزش داشت را از طریق چهار آدرس کیف halo wallet که این کیف متعلق به صرافی KuCoin است را هک کرد و دزدید. با پیگیری از تیم پشتیبانی و ارسال مستندات برای انها، آدرس کیف سارق که تمام موجودی من در ان است را به من دادند و گفتند که ابتدا بایستی از طریق پلیس کشورت شکایت کنی. ایا راهی برای برگشت این ارزهای دزدیده شده و داشتن ادرس کیف ارز دیجیتال سارق یا سارقین وجود داره یا خیر؟ ایا با شکایت و پیگیری راهی برای برگشت ارزها هست یاخیر؟ لطفا راهنماییم کنید بیش از یک هفتس که خواب و خوراک ندارم. چون اون ارزها تماما پول قرض بود و الان بدهی بدی بالا اوردم. با تشکر

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 بهمن 1402

    سلام هستی عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم.
    از طریق پلیس فتا باید پیگیری کنید تا شما رو راهنمایی کنن.

  70. رامبد
   رامبد | 11 بهمن 1402

   سلام
   تا چند جابجایی بین کیف پول های مختلف را میشه متوجه شد؟ و اینکه اگر در یکی از کیف پولها ارز دزدیه شده را به یک ارز و شبکه دیگر تبدیل و آن را انتقال بده باز هم قابل رهگیری هست؟
   ممنون میشم راهنمایی کنید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 بهمن 1402

    سلام رامبد عزیز
    تا بی‌نهایت تراکنش و جابه‌جایی قابل رهگیری هست. فقط اگر تعداد انتقال‌ها زیاد باشه، هرچی بیشتر میریم جلو، به دلیل زیاد بودن اطلاعات، ممکنه کمی کار دشوار بشه.
    منظورتون استفاده از بریج هست؟ حقیقا اینو مطمئن نیست. ولی ممکنه که رد پول با ابزارهایی مانند تورنادوکش گم بشه و تشخصیش برای انسان سخت باشه. معمولا اینطور مواقع با ربات و الگوریتم دنبال پول می‌گردن.

  71. مصطفی
   مصطفی | 5 بهمن 1402

   سلام اگر ارز از کشور به کشور دیگری انتقال پیدا کنه آیا میشه کاری کرد برای بازپس گیری

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام مصطفی عزیز
    در بلاک چین اصلا کشور اهمیتی نداره. اگر رمزارزی سرقت شده باشه، دسترسی بهش کار بسیار سخت و پر هزینه‌ای خواهد بود. درنهایت هم هیچ تضمینی نیست که دست شما به رمزارز سرقت شده خواهد رسید یا خیر.

  72. سمیرا
   سمیرا | 4 بهمن 1402

   ۱۴۰۲
   سلام وقتتون بخیر
   من ۱۶۱ تتر ک تقریبا معادل ۴,۵۰۰,۰۰۰ بود ب ادرس کیف پولم انتقال دادم از طریق اکس نوین. موفقیت امیز بوده. اما الان ۶ ساعت گذشته و کیف پولم ‌شارژ نشده.
   میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام سمیرا عزیز
    با پشتیبانی صرافی مربوطه پیگیری کنین.

  73. امیر مس
   امیر مس | 30 دی 1402

   سلام یه نفر با حقه بازی کلید وازه های خصوصی کیف پولم رو گرفت و خالیش کرد
   میشه پیگیریش کرد؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام امیر عزیز
    متاسفم بابت اتفاقی که افتاده.
    بعید می‌دونم راهی باشه، با پلیس فتا پیگیری کنین.

    • سید رضا
     سید رضا | 13 بهمن 1402

     سلام … صرافی exmarket رو چقد شناخت دارید و آیا میشه ارزی انتقال داد و اونجا نقد کرد …. هیچ جا نظر درستی راجبش نیست … فقط چن نفر گفتن انتقال ارز دادن و نرسیده

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 14 بهمن 1402

      سلام رضا عزیز
      من شناختی نسبت بهشون ندارم. خب اگر کاربران طبق تجربه این حرف رو میزنن که خب بهتره باهاش کار نکنین.

  74. صادقی
   صادقی | 27 دی 1402

   سلام.ببخشید من ۱۰۰۰۰تتر از کیف پول تراست ولتم خالی شد با وارد کردن یک qrcode که از سمت سارق برام ارسال شده بود.اشتباه از خودم بود که اعتماد کردم.الان تنها چیزی که ازش دارم یک اکانت تلگرام و شماره تلفنی که در اکانتش هست.آیا میتونم از طریق شماره تلفنش شکایت و ردیابی کنم؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دست عزیز
    متاسفم بابت اتفاقی که افتاده.
    با پلیس فتا پیگیری کنین.

   • محسن
    محسن | 13 بهمن 1402

    سلام برای من هم این اتفاق افتاده شما توانستید کاری بکنید ؟

   • azad
    azad | 16 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز متاسفم بابت این سرقت به پدرشون لعنت دقیقا همین بلا سر من اومد سه روزه پلیس فتا گفت ۹۰ درصد اکانت تلگرام وشماره هم هک کردن ایشالا بتونید کاری کنید

  75. محمد زارع
   محمد زارع | 25 دی 1402

   سلام من ۵۰۰۰۰ هزار تتر در یکی از صرافی ها داشتم والان وارد حسابم شدم پیامی نمایش داده شده که نوشته ارز های شما به حساب دیگری ترانسفر شده .
   میتونم کاری کنم ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 25 دی 1402

    سلام محمد عزیز
    با پشتیبانی اون صرافی در ارتباط باشید.

  76. مصطفی فخار
   مصطفی فخار | 25 دی 1402

   سلام اقای حسینی عزیز ایشون فقط از من ادرس کیف پول میخواد نه چیز دیگه ای میگه صد درصد برمیگردونم بعد حق الزحمه منو بده داخل کیف پول منم چییزی نیست که

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 25 دی 1402

    تصمیم نهایی با خودتونه. من که اونجا نیستم از جزئیات خبر داشته باشم. فقط طبق شناختی که از بازار کریپو دارم، اخطارهای قبل از همکاری رو دادم.

  77. reza
   reza | 22 دی 1402

   سلام
   من داخل صرافی تتر داشتم انتقال دادن به کیف پول امکان پیگیری هست .ممنون میشم راهنمایی کنید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 23 دی 1402

    سلام رضا عزیز
    بعید میدونم راهی برای پیگیری باشه. با پشتیبانی صرافی در ارتباط باشین.

  78. amin
   amin | 22 دی 1402

   سلام
   از صرافی من مقدار زیادی تتر انتقال داده شده به تراس ولت
   امکان پیگیری از پلیس فتا هست

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 23 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفم. بعید می‌دونم راهی باشه. فقط کسی که تتر دستشه الان می‌تونه دارایی رو برگردونه.

  79. hosen
   hosen | 21 دی 1402

   سلام استاد عزیز
   من درصرافی btc-tx
   44 هزار دلار تتر داشتم
   و نام کاربری ورمز صرافی داخل گوشیم بوده الان تتر هام برداشت شده کارمزد هم پرداخت شده . رفته به کیف پول ادرس کیف پول هست امکان پیگیری وبازگشت داره ممنون میشم راهنمایی کنید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 23 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    متاسفانه راهی برای بازگشت نیست، مگر اینکه اون شخصی که پول دستش هست رو پیدا کنین.

  80. مصطفی فخار
   مصطفی فخار | 21 دی 1402

   سلام وقت بخیر من خودم از صرافی کوینکسم تقریبا 12 هزار لدار برای سرمایه گذاری انتقال دادم به یه پلن واون پلن کلا کلاهبرداری هست یه دوستی هست به من گفته من میتونم این 12 هزار تا رو برگردونم ولی باید یه کیف پول جدید بسازی و به محض برگردوند اونو انتقال بدی به یه تراست ولت دیگه که برگشت نخوره ومیگه باید تو ایت تراست ولتت 10 هزار تا ترون بابت کارمزد باشه به نظرتون اصلا امکان پذبیر هست این موضوع

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 21 دی 1402

    سلام مصطفی عزیز
    خیر، چنین چیزی نیست. بابت اتفاقی که افتاده متاسفم، ولی فقط و فقط کسی که ارزها رو داره می‌تونه برای شما ارسال کنه (که نمی‌کنه) پس بقیه مراحل هم امکان‌پذیر نیست.
    تو این فضا همه کلاهبردارن، مگر اینکه خلافش ثابت بشه.

   • هستی محمدی
    هستی محمدی | 17 بهمن 1402

    اقای فخار این یه کلاهبرداری دیگست. میخوان کیف پول جدیدم با ترون برات هک کنن و خالیش کنن. اصلا اعتماد نکن. صررتو همینجا ببند و از طریق فتا پیگیری کن اگه راهی داره که بعید میدونم. منم یک سایت خارجی چهار تا ولتمو خالی کرد و رفتم فتا گفتن بعیده که پیدا بشه و مجبور شدم حتی شکایتم نکنم. منم مبلغ بالایی صرر کردم و اصلا حالم خوب نیست و تجربه خیلی بد و گرونی شد برام. بنظرم برای برگردوندنه مبلغی که متضرر شدید مجددا بکسی اعتماد نکنید و ضرر جدیدی نکنید.

   • صالح بهجت
    صالح بهجت | 13 اسفند 1402

    دقیقا این اتفاق هم داره برا من میفته، خوبه که قبلش اومدم اینارو خوندم.. تو سایت کلاهبرداری اتسی ۲۰۰۰ تترم اسکم شد.. ی ایرانیه مقیم لهستان تو تلگرام پیام داده ک میتونه پولامو برگردونه فقط کیف پول جدید درست کنم و چن هزار ترون شارژ کنم… پس معلوم میشه این ایرانی هم وطن بی ناموسم میخاد کلاهبرداری کنه… دم همتون گرم و دم آقای حسینی گرم

  81. Ali
   Ali | 20 دی 1402

   سلام داداش
   من سیف پال داشتم
   یه مدت بود وارد برنامه نشدم.
   11دلار داشتم
   بعد چند وقت دیدم حسابم صفر شده
   همش زدند گرفتند

  82. محمدرضا
   محمدرضا | 10 دی 1402

   سلام از کیف تراست ولت من ارز پنکیک شیبا و دوج و چندتا ارز دیگه خیلی راحت بسرقت بردند کسی هم در خانواده یافامیل نیس که از این چیزا سر در بیاره تا از گوشیم انتقال بده مطمعنم گوشیم دست کسی نیوفتاده و یا جایی نمونده فقط خودمم هنوز در تعجبم چه جوری برداشت زدند البته از کیف اتمیک هم سرقت کردند همزمان. از اتمیک ارز وی چین و یه ارز دیگه جمعا بپول ایران 50میلیون اینم بگم کلید خصوصی تراست رو در قسمت پیامهای ذخیره شده تلگرام ذخیره داشتم لطفا راهنمایی بکنید چه جوری بسرقت رفته

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 دی 1402

    سلام محمدرضا عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم.
    دلایل زیادی می‌تونه داشته باشه.
    مثلا ممکنه که بدافزاری روی گوشی داشتین که به کیف پول دسترسی پیدا کرده. یا از تلگرام غیراصلی استفاده می‌کردین (یا قبلا داشتین).

  83. کمالی
   کمالی | 9 دی 1402

   کدام کیف پول سخت افزاری برای نگهداری بیت کوین امنیت داره؟

  84. کمالی
   کمالی | 9 دی 1402

   سلام ، من حدود 4 بیت کوین و مقداری اتریوم دارم ، میتونم تو کیف پول سخت افزاری سیف پال نگهداری کنم و برنامه نرم افزاریش رو نصب کنم یا نه ؟ به نظرتون کیف پول سیف پال امن هست برای نگهداری ارز دیجیتال یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    تقریبا تمام کیف پول‌ها امن هستن، اگر موارد امنیتی رو رعایت کنین.

   • Arash
    Arash | 17 دی 1402

    دوست عزیز لطفا تو کیف پول سیف پال نگهداری نکن اصلا امن نیست چون تو این روزا از سیف پال خیلی سرقت شده یه کیف پول دیگه انتخاب کن

  85. ستایش
   ستایش | 7 دی 1402

   سلام آقای حسینی عزیز….همسرم ۲۰۰ دلار بیت کوین از کیف پولش برداشت کردن بدون تاییدیه چطور ممکنه ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 دی 1402

    سلام ستایش عزیز
    ممکنه که به طریقی به کیف پولشون نفوذ شده باشه، حالا یا از طریق بدافزارها و نرم‌افزارهای جعلی، یا به طریقی 12 کلمه کیف پولشون لو رفته.

  86. سعید
   سعید | 3 دی 1402

   سلام دوست عزیز.صرافی exmarkets خارجی هست، ایا میشه از طریق فتا پیگیر شد؟ اخه به یکی از دوستان گفتید که این کار رو بکنه

  87. امیر
   امیر | 1 دی 1402

   سلام من در کیف پول تراست والتم تمام ارزم دزدیده شده با نصب تراست والت جدید و رمز جدید مجددا بازم ارزم دزدیده شده چیکار کنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 دی 1402

    سلام امیر عزیز
    تراست والت رو که دوباره نصب کردین، کیف پول جدید ساختین یا دوباره کیف پول قدیمی رو وارد کردین و صرفا رمز برنامه رو عوض کردین؟ اگر کیف پول جدید ساختین، ممکنه که بدافزاری توی موبایل خودتون داشته باشین و سارقین از طریق اون به کیف پول شما دسترسی پیدا کرده باشن.

  88. جواد
   جواد | 30 آذر 1402

   از صرافی کوینکس 800دلار برداشته ده بنظرم ربات باشه چطور میتوان اون رو برگردونم اگه راهنمایی کنید ممنون میم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 دی 1402

    سلام جواد عزیز
    تراکنش‌ها در بلاک چین غیر قابل بازگشت هستن.

  89. متین
   متین | 22 آذر 1402

   سلام
   آیا در برنامه کوین مارکت کپ میتوان ارز نگهداشت

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 22 آذر 1402

    سلام دوست عزیز
    خیر
    کوین مارکت کپ فقط برای مشاهده وضعیت بازار و اطلاعات بازار رمزارزهاست.
    برای نگه‌داری ارزها می‌تونین از کیف پول‌های نرم‌افزاری و کیف پول صرافی‌ها، مثلا کیف پول بیت پین استفاده کنین.

  90. مهدی
   مهدی | 21 آذر 1402

   من هیچ رمز ۱۲ رقمی ندادم…ولی کل ارزها خالی شده تراکنش زده شده…نمیدونم چرا

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 21 آذر 1402

    سلام مهدی عزیز
    بابت اتقاقی که افتاده متاسفم.
    علل زیادی ممکنه داشته باشه. متصل کردن کیف پول به پلتفرم جعلی، بدافزارها و…

    • سپیده رزم ارا
     سپیده رزم ارا | 25 آذر 1402

     سلام اگه همچین اتفاقی در تراست ولت افتاده باشه قابل برگشته؟

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 25 آذر 1402

      سلام دوست عزیز
      خیر
      در بلاک چین هیچ راهی برای برگشتن تراکنش نیست.

    • محسن
     محسن | 12 دی 1402

     سلام من دوستم تراست ولت داره رمزشو فراموش کرده الان فقط ایمیلشو داره ایا امکان داره بتونه مجدد ب کیف پولش دسترسی داشته باشه

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 13 دی 1402

      سلام محسن عزیز
      تراست والت ارتباطی به ایمیل نداره و تنها راه ورود به تراست والت، داشتن 12 کلمه بازیابی هستش.

  91. یوسفی
   یوسفی | 15 آذر 1402

   سلام وقتتون بخیر
   بنده گوشی رو عوض کردم و در گوشی سابقم تراس ولتم فعال بود ولی با ورژن قدیمی ، در گوشی جدیدم تراس ولت نسخه جدید بود و بعد از وارد کردن رمز ۱۲ کلمه فعال شد ولی موجودی و هیچکدوم از ارزهام بالا نیومدن، پاک کردم نرم افزار رو و دوباره نصب کردم و ۲۴ ساعت صبر کردم ولی فعال نشد متاسفانه و در قسمت چک اسپلور ارزهام نوشته The account is not activated.پایین آدرس

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 17 آذر 1402

    سلام دوست عزیز
    وقت شما هم بخیر باشه
    طبیعتا با آپدیت کردن کیف پول، آدرس که نباید عوض بشه. بهتره که از داخل خود کیف پول تراست والت به پشتیبانی پیام بدین و علت رو جویا بشین. خودم اولین باره چنین موردی می‌بینم.

  92. عبدالرسول شجاع
   عبدالرسول شجاع | 14 آذر 1402

   با سلام
   یه کانال تلگرامی به نام cafe BITCOIN مدتی است با ادعای چند برابر کردن سرمایه سرمایه گذاران زندگی تعدادی از هم وطنان را به نابودی کشانده خود من یکی از اون ها هستم. البته بخش عمده ناشی از نا آگاهی خود ما است که پول خود را به یک اکانت ناشناس انتقال میدیم. این اکانت در هر دوره ۷ تا ۸ روزه با سرمایه ما که هرنفر حداقل ۲۰۰۰ تتر تا ۱۵۰۰۰ تتر سرمایه گذاری کرده به اصطلاح ترید فیوچر انجام میده که در هر پوزیشین بین ۱۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ تتر سود به دست میاد که در پایان سرمایه ۲۰۰۰ تتری میشه بیش از ۷۰۰۰ و ۱۰۰۰۰ تتری میشه بیش از ۴۰۰۰۰ تتر در پایان هر دوره لیست سرمایه گذاری و میزان سود را اعلام می کند. ابتدا ابه اصطلاح قبل از ارسال سود و سرمایه به والت از هرنفر می خواد که یک ویدیو با این مضمون به کانال ارسال کنند :که من سرمایه گذار کافه بیت کوین هستم فلان مقدار سرمایه گذاشتم و فلان مقدار سود کردم و متشکرم از کانال: و میگه آدرس والت رو بفرستید ویدیو رو که ارسال می کنید بلا فاصاله فرد را بلاک می کند من چند روز پیش در دوره ۵ شرکت کردم با ۳۵۰۲ تتر که در پایان به اصطلاح سرمایه ام شد ۱۳۱۳۲ تتر تا ویدیو و آدرس والت را فرستادم بلاک شدم و دیدم در کانالش پول رفته به یه والت دیگه و کسی دیگه به جای من نوشته ممنون استاد پول رسید دستم و دنیایی تشکر. در ضمن کاری می کنه که نشه از چت ها اسکرین شات گرفت.تنها مدرکی که ما داریم میزان ارسال تتر هست که تو کانالش هم این و تایید میکنه. با وجودی که من و چند نفر دیگه اعلام کردیم این کلاه برداری هنوز عده ای برای دوره های بعدی پول می فرستند و مشارکت می کنند. من می دونم که همه ی سرمایه ام رفته و دیگه برگشت ناپذیر دلم می خواد به شکل گسترده از طریق شما و سایر دوستان اطلاع رسانی بشه تا دیگران هستی خودشون به خطر نندازند. در ضمن کانالی هست به نام کویینکس ساپورت که مدعی است باید اعلام فیشینگ کنید و سرور بازیابی از ما به مبلغ ۳۸۵ دلار تهییه کنید تا ما پول شما را بر گردونیم این ادعا چقدر درست و حقیقی است؟ البته خودم شک دارم بشه همان طور که شما بار ها اعلام کردید روی شبکه برگشت ارز ممکن نیست. البته اگر ممکن باشه من دیگه ۱۰ دلار هم ندارم. ممنون از صبر و حوصله شما .اگر مدارک ارسال تتر به کیف پول شون یا آدرس کانال را خواستید می فرستم یکی از ارسالی ها م از صرافی بیت۲۴ است نمیدونم این و میشه کاری کرد. فعلا هدفم اطلاع رسانی است همین پول که رفته. باز هم ممنون از راهنماییهای ارزنده شما زنده و سالم باشید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 15 آذر 1402

    سلام دوست عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفم. متاسفانه راهی برای بازگشت نیست و به کسی اعتماد نکنید با وعده بازگشت پول و هک کیف پول یا اینکه بگه برمی‌گردونم.
    امیدوارم دوستان دیگه هم این متن شما رو مطالعه کنند.

   • امیر
    امیر | 22 دی 1402

    متاسفم منم قربانی شدم

    • علی دهقان
     علی دهقان | 8 بهمن 1402

     شماهم به کافه بیتکوین واریز کردین؟

   • علی دهقان
    علی دهقان | 8 بهمن 1402

    سلام داداش ممنون از اطلاع رسانی در مورد کافه بیتکوین .چون من امروز میخاستم واریز کنم گفتم قبلش یه تحقیق کنم . بازم تشکر

   • علی دهقان
    علی دهقان | 8 بهمن 1402

    ممنون بابت اطلاع رسانی

  93. Hasty
   Hasty | 14 آذر 1402

   سلام وقت بخیر من تو کیف پول ویا ارز اتریوم داشتم الان نمایش نمی‌ده کلا میگن چون اتریوم از حالت استخراج خارج شده برای همین. الان چه جوری میتونم برگردونم هیچ انتقالی هم صورت نگرفته

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 15 آذر 1402

    سلام دوست عزیز
    بعد از رویداد مرج اتریوم، تغییری در ارزها به وجود نیومده، بازم بهتره که از پشتیبانی کیف پولتون سوال کنین.

  94. Vgh
   Vgh | 11 آذر 1402

   سلام
   من ۱۲ رقم کیف پولم رو وارد سایتی کردم و بعد ارزها همه انتقال پیدا کرد به یک آدرسی
   راهی وجود داره ؟
   البته آیدی تلگرام کسی که این سایت رو معرفی کرد دارم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 آذر 1402

    سلام دوست عزیز
    متاسفانه همه جا قید شده که 12 کلمه کیف پول رو هیچ جایی وارد نکنین و به کسی ندین، تراکنش‌ها در بلاک چین غیرقابل بازگشت هستش، راهی برای برگشت نیست. متاسفم.

   • محسن کاظمیان
    محسن کاظمیان | 26 آذر 1402

    سلام تراس ولت فارسی تلگرام نبود ؟

   • رضا فرشته
    رضا فرشته | 26 آذر 1402

    سلام من مقداری ارز کیک رو تبدیل به متیس کردم تعداد رو نمایش میداد قیمت دلاری رو نمیزد یه ادمین تراس ولت فارسی تو تلگرام بود گفت داخل موتور جستجو تراس ولت بزن فک کنم با syncsetting شروع میشد بعد گزینه تراس ولت رو انتخاب کن دوازده حرف رو بزن درست میشه که ناگهان حسابم موجودی هر ارزش که داشتم صفر شد آیا کسی هست بتونه راهنمایی کنه

    • مبین حسینی
     مبین حسینی | 27 آذر 1402

     سلام رضا عزیز
     متاسفم بابت اتقاقی که افتاده، ولی شما دارایی خودت رو دو دستی تقدیم کلاهبردار کردی. لطفا به هیچکس در این فضای ناشناس اعتماد نکنین.

  95. حسین مجلی زاده
   حسین مجلی زاده | 9 آذر 1402

   سلام من تراس والتم هک شد
   چندتا ارز یهویی برداشت شدن
   نه لینکی زدم نه کسی رمز داره
   اتریوم هم بدون تاریخچه برداشت صفر شده

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 آذر 1402

    سلام حسین عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم.
    ممکنه که بدافزاری نصب کرده باشین. یا دلیلی داره که ممکنه به‌خاطر نیارین، چون بدون دلیل نیست این اتفاق.

  96. مهدی
   مهدی | 8 آذر 1402

   سلام.من 400تتر برداشت زدم و ریخته شده به ولت صرافی کوکوین.عکس تراکنش و کد هش رو هم زدم همه رو آورد بالا.ولی صرافی میگه همچین پولی به حساب ولت نیومده.همچین چیزی ممکنه آیا.ایا می‌توانند پولو ندند.برای خودشون هم فرستادم ولی میگن همچین تراکنشی نیست در صورتی که تو تورن اسکن آورد بالا به اون آدرس ولت صرافی ریخته شده.چیکار باید کنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 آذر 1402

    سلام مهدی عزیز
    اطلاعی ندارم حقیقتا
    باید با پشتیبانی خودشون کار رو پیگیری کنین.

  97. اوا
   اوا | 7 آذر 1402

   ایا میشود کیف پول تراست ولت رو پاک کرد و دوباره نصب کرد؟؟ احتمال میدم ولتم هک شده باشه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 آذر 1402

    سلام
    میشه، ولی قبلش حتما 12 کلمه رو داشته باشید و ارزهای خودتون رو انتقال بدید به والت جدید. حذف و نصب برنامه، وقتی که 12 کلمه رو داشته باشین، تاثیری نداره.
    برای امنیت، بهتره که ارزهای خودتون رو به والت دیگه‌ای انتقال بدین.

  98. آوا
   آوا | 7 آذر 1402

   سلام وقتتون بخیر
   من مقداری توکن سوییس چیز داشتم استباهی به سایت polygonscan.com منتقل شده ایا راهی برایه برگشت توکن وجود داره؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 آذر 1402

    سلام دوست عزیز
    در بلاک چین تراکنش‌های غیرقابل بازگشت هستن.

    • احمد
     احمد | 30 آذر 1402

     سلام من در برنامه سافی پال 300تتر داشتم ک صبح ازم برداشت شد ب حسابی ک رفته فقط میدونم کدومه خودشون برداشتن چکار میتونم بکنم راهی هست

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 2 دی 1402

      سلام احمد عزیز
      متاسفانه راهی نیست.

  99. زهرا
   زهرا | 7 آذر 1402

   سلام وقت بخیر
   من از طریق تلگرام با یه نفر آشنا شدم و با سیف پال آموزش دادن
   مقداری تتر خریداری کردم ولی امروز همه رو برداشت با آدرس کیف پول طرف میتوانم پیگیری کنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 آذر 1402

    سلام دوست عزیز
    فقط از طریق پلیس فتا می‌تونین پیگیری کنین. هرچند که بازگشت تقریبا ناممکن هستش.

   • امرداد
    امرداد | 9 آذر 1402

    سلام زهرا خانم این شخص آقای a.fخودش رامعرفی کرد؟

   • احمد
    احمد | 30 آذر 1402

    منم مثل شما شدم کاری تونستید بکنید آیا؟

   • محمد
    محمد | 4 دی 1402

    منم یه خانم مالزیایی تو تلگرام پیام بهم داد آموزش داد که تو safepal چگونه سود کنم بعد ۳۶۰۰ تتر از تو کیفم برداشت
    البته چند روزی سود برام واریز میشد بعدش همه را دزدید

  100. تابان
   تابان | 6 آذر 1402

   سلام وقتتون بخیر. من تمام ارزهام را در هات بیت هولد میکردم. در جریان نبودم که بسته شده. این دو سه روز اخیر دنبال کارهای بازیابی ارزهام بودم. رمز را که زدم وارد حساب نشد فقط یه مقدار کمتر از یک دلار htb به حساب ولتم ریخت. حالا چکار میتونم بکنم اقلا یک مقداریشو برگردونم؟ به support ایمیل دادم. ولی جواب ندادن هنوز. از طریق ایمیل و در ارتباط بودن باهاشون میشه ارزها را برگردوند؟ من اصلا نمیدونستم صرافی بسته شده و از مهلت برداشت ارزها گذشته…

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 6 آذر 1402

    سلام دوست عزیز
    مهلت کوتاهی برای برداشت ارزها دادن متاسفانه و طبق گفته خودشون، بعد از بسته شدن، راهی نیست مثل اینکه. اگر هم هست، من اطلاعی ندارم.

  101. مسلم
   مسلم | 5 آذر 1402

   سلام و خسته نباشد
   امروز کیف پول سیف پال منو خالی کردن 4000تتر
   با یک نفر در تلگرام آشنا شدم اون به من کسب درآمد آموزش داد در سیف پال و گفت هر روز درآمد شما بیشتر میشه این طور هم شد روز به روز بیشتر میشدن و من به اون فرد اعتماد کردم گفت پول بیشتری واریز می‌کنی به درآمد بیشتری می‌رسی من تمام سرمایه که داشتم واریز کردم تا 20روز سرمایه من بیشتر میشد یک روز پول لازم داشتم کمی برداشت کردم همون روز تمام پول من برداشت شد به سرقت رفت به پشتیبانی برنامه رفتم پرسیدم را پول من برداشت شد گفتن 1200تتر واریز کنید پول شما برگشت داده میشه به دلیل انرژی ناکافی استخر پول شما بلوک شده بعد چند روز مجبور شدم واریز کنم تمام پولم در دست اونها بود اصلا فکر نکردم کلاهبرداری هست پول واریز کردم این ها هم برداشت شدن گفتن این پول کم هست دوباره واریز کن دیگه فهمیدم از من کلاهبرداری شده من که تمام سرمایه خود را باختم ولی نمیخوام کسی دیگه این طور براش مشکل بشه لطفا به کسی اعتماد نکنید در فضای مجازی

   • علی
    علی | 18 آذر 1402

    دقیقا همین حرکت رو چشم بادمی ها با من زدند ۱۲۰۰ تتر پرید

   • ندا نوروزی
    ندا نوروزی | 18 آذر 1402

    سلام برای من هم این اتفاق افتاد
    برای من گفت باید هرمقدار در کیف پول داشتی همان مقدار را اضافه کنی ولی بعد از سرچ کردن دیدم آن پول هم برگشت نمی کند و من قید پولم را زدم
    حدود 16000 دلار بود متاسفانه
    دوستان اصلا اعتماد نکنید
    میامد می گفت روزی 5 درصد سود داره

    • محمد
     محمد | 4 دی 1402

     همین کارو با منم کردن ۳۶۰۰ دلار از من دزدیدن
     کاری میشه کرد؟

    • هستی
     هستی | 10 بهمن 1402

     سلام. متاسفانه با منم همینکارو کردن و موجودی ۴ ولتم که مجموعا ۱۸۰۰۰ دلار بود رو دزدیدند. دوستان اصلا به سایت های کلاهبرداری استخراج ابری مثل daitoken.online اعتماد نکنید.

   • عقیل
    عقیل | 9 بهمن 1402

    مشکل ما اینه که بعد از خالی شدن کیف پولمون دنبال راهکار برای برگرداندن اون هستیم. اونها اینقدر خوب و صمیمی کار میکنن تا ما حتی درصدی حدس نمیزنیم که این کلاهبرداریه. تترهای من هم مثل شما فریز شده است و درخواست پول بیشتری دارن برای آزاد شدن همه سرمایه . ولی فکر نکنم همچین اتفاقی بیافته . اگه کسی راهی پیدا کرد همینجا بگه.

   • هستی
    هستی | 10 بهمن 1402

    سلام. یه خانم با @Sarah317aa تبلیغ یک سایت کلاهبرداری سرمایه گذاری و استخر ابری بنام daitoken.online رو کرد که من چندین ماه دارم سود میگیرم و مدام عکس واریز سودهای روزانه شو میفرستاد تا اینکه علیرغم میل باطنیم من کم کم اعتماد کردم و 8000 ارز دای رو وارد ولتم کردم. تا کمتر از ده روز هر روز سود واریز میکردن تا اینکه یه روز یهو دیدم تموم ارزهامو به سرقت بردن و حالم بشدت از اون روز خرابه و دیگه آه در بساط ندارم چون اون پول قرض بود.
    خواستم به دوستان اطلاع بدم که به هیچ کسی در فضای تلگرام و اموزش پولدار شدنشون اعتماد نکنن و هرکسی با این عاناوین در تلگرام یا هربستری بهتون پیام داد فورا بلاکش کنید و هرگز ولتتونو تصادفی به هیچ سایت جعلی متصل نکنید. من اون پول تماما قرض بود و الان موندم با کلی بدهی.
    از خدا خواستم هرکسی یا کسانی که اونها رو به ناحق برده نابود شه و به زمین گرم بخوره و داغ عزیزترین اشو ببینه و بیاد جلو چمش که مجازات کدوم گناهشه. آمین 😭😭😭😭

    • مبین حسینی
     مبین حسینی | 12 بهمن 1402

     سلام هستی عزیز
     بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم.

  102. سمیه علی اکبر
   سمیه علی اکبر | 4 آذر 1402

   سلام وقت بخیر ،بنده مقداری توکن swisschees خریده بودم داخل تراست ولتم نگهداری کردم تا روزی که nft این توکن رو میخواستم دریافت کنم تمام توکن هامو برداشت کردن ، آیا راهی هست برای برگردوندن توکن ها؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 4 آذر 1402

    سلام سمیه عزیز
    متاسفانه در بلاک چین، تراکنش‌ها غیرقابل بازگشت هستن. احتمالا دسترسی به اون پلتفرم دادین و اون‌ها هم توکن‌هارو برداشت کردن.

    • babakashiri59@gmail.com
     babakashiri59@gmail.com | 9 آذر 1402

     سلام آقای حسینی حسابم هک شده با استفاده از شماره حسابهایی که جسابم خالی کرده میتونم به ولتش نفوذکنم وبرگردونم

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 12 آذر 1402

      سلام دوست عزیز
      بابت اتفاقی که افتاده متاسفم. خیر، راهی برای نفوذ به کیف پول کسی نیست.

   • بنیامین حسینی
    بنیامین حسینی | 8 آذر 1402

    مال منم همش رفت

  103. مهدی حقیقی
   مهدی حقیقی | 29 آبان 1402

   سلام چند روز پیش یکی بهم ادرس یک ارز رو داد و گفت bnb بخر با این چنج کن . اولش ارزش داشت ولی بعد ۱روز دیدم هیچ ارزشی نداره طرفم حساب تلگرامشو پاک کرده به نظرتون میشه کاری کرد؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 29 آبان 1402

    سلام مهدی عزیز
    متاسفم بابت اتفاقی که افتاده. خیر، کاری نمیشه کرد.

  104. مهدی
   مهدی | 29 آبان 1402

   سلام چجوری میشه با آدرس کانترکت یک ارز فهمید تو کدوم صرافی منتقل شده

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 29 آبان 1402

    سلام مهدی عزیز
    درصورتی میشه فهمید که اون آدرس نام‌گذاری شده باشه و مشخص باشه که مال صرافی هست. آدرس اسمارت کانترکت رو در بلاک چین اکسپلورر جستجو کنین، در بخش Holders می‌تونین مشاهده کنین.
    درغیر این صورت اگر روشی هست من اطلاعی ندارم.
    موفق باشید.

    • حسین
     حسین | 29 آذر 1402

     سلام مال باخته های .گرامی از جمله خودم اینا نیومدن من شمای بیچاره رو پول دار کنن اینا ارزها درست شده تا پول من شمارو از توی جیبمون در بیارن وبعدش خلاص یا توصرافی تو ترید میبازی یا تو کیف پول میدزدن یا نشد ارزه میرزه بیچاره میشم اینجا دنیای کلاهبردارن هستش دوستان

  105. کریم
   کریم | 28 آبان 1402

   سلام دوست گرامی من چندسال پیش ی مقدار بیت کووین خریداری کردم و الان چجوری میتونم بفهمم از طریق جیمیلم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 29 آبان 1402

    سلام کریم عزیز
    بستگی داره به نحوه‌ای که دریافت کردین. اطلاعات زیادی ارائه ندادین که بیشتر کمکتون کنم.

  106. سحر رضوانی
   سحر رضوانی | 26 آبان 1402

   سلام‌من در کیف پول تراستم مقداره یک اتریوم سرقت شده و به ادرس دیگه ای ارسال شده با بررسی فهمیدم اون ادرس مال یک‌ولت دیگه است
   چجوری میتونم پیگیری کنم
   و میخواستم بدونم چون ولت خارجیه از ساید ایران میتونم پیگیری کنم؟!

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 27 آبان 1402

    سلام سحر عزیز
    در بلاک چین تراکنش‌های غیرقابل بازگشت هستن و آدرس‌ها ناشناس. متاسفانه احتمالا کیف پول شما مورد حمله قرار گرفته. درکل بازیابی اون آسون نیست، مگر اینکه دارایی به صرافی متمرکز انتقال داده بشه و به نوعی بشه مسدودش کرد؛ درغیراین صورت بعید می‌دونم راهی برای بازگشت باشه.

    • سحر رضوانی
     سحر رضوانی | 27 آبان 1402

     با بررسی که کردم اتریوم ها انتقال پیدا کرده به یه ادرس دیگه ولی تبدیل به ارز دیگه ای نشده !
     پس پیگیری در پلیس فتا نمی تونه کمکم کنه ؟

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 28 آبان 1402

      بعید می‌دونم کاری از دست پلیس فتا بربیاد. چون تراکنش در بلاک چین هست و هیچکس نمی‌تونه دسترسی به ارزهای داشته باشه. تراکنش‌های غیرقابل بازیابی هستن.

    • سحر رضوانی
     سحر رضوانی | 27 آبان 1402

     اگر صرافی متمرکز خارجی باشه مثل بایننس و غیره
     نمیشه پیگیری کرد؟!
     فقط باید صرافی ایرانی باشه یعنی؟؟؟؟؟

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 28 آبان 1402

      فرض بر اینکه دارایی به بایننس واریز شد. چطور این موضوع رو می‌تونین اثبات کنین که دارای مال شما بوده؟ ضمن اینکه ایران در لیست تحریم هست و بایننس کلا خدماتی به ایرانی‌ها نمیده. تا مراحل اثبات رو بگذرونین، سارق دارایی رو نقد کرده و داره تو جزایر هاوایی پیناکولادا میزنه.
      صرافی ایرانی هم همینطور، کلا اثبات اینکه دارایی مال شما بوده و واقعا سرقتی انجام شده، کمی دشوار هست – نه اینکه نشدنی باشه.

  107. محمد
   محمد | 26 آبان 1402

   سلام من 600 تتر را صرافی ExMarkets ارسال کردم بعد از مدتی برداشت زدم ولی تراکنش انجام نمیشه و میگه در حال تراکنش و تتر ها را هم بلوکه کرده الان متوجه شدم این صرافی سر خیلی ها را کلاه گذاشته راهی هست

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 26 آبان 1402

    سلام محمد عزیز
    از مراجع قانونی و پلیس فتا پیگیری کنین.

   • سعید
    سعید | 2 دی 1402

    سلام.exmarkets یک صرافی خارجی هست. ایا میشه از طریق پلیس فتا پیگیر شد؟ چون به یک کاربر گفته بودید از فتا پیگیری کنه

  108. فرشید سل
   فرشید سل | 24 آبان 1402

   سلام من مقداری اتر از یک صرافی یه کیف پول متا مسک انتقال دادم و ارز اومد به کیفم ولی یک دقیقه بعد همش یهو ناپدید شد تراکنش کنترل. کردم دیدم به‌یک‌ کیف دیگه از طرف من سند شده است کیف من هک شده؟ اصلا چنین چیزی امکان داره ؟ پشمام ریخته 😑

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 26 آبان 1402

    سلام فرشید عزیز
    ممکنه که کیف پول شما هک شده باشه. یعنی کیف پول خودتون رو به جایی متصل کرده باشین، یا افزونه دیگه‌ای نصب کرده باشین که به کیف پول شما دسترسی پیدا کرده.

  109. میکائیل محرمخانی
   میکائیل محرمخانی | 23 آبان 1402

   سلام
   من از ترون لینک با معرفی یک نفر استفاده کردم و متاسفانه بعد از ۳ماه همان معرف تمام دارایی من و ۴نفر از دوستانم را که من معرف آنها بودم هک کرد آدرس هکر مشخص هست آیا می‌توان کاری کرد؟
   ممنون

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 26 آبان 1402

    سلام میکائیل عزیز
    در بلاک چین دارایی‌ها غیرقابل بازیابیه. بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم.

  110. حمید
   حمید | 21 آبان 1402

   سلام
   آیا میتوان در باز گرداندن تتر هایی که در ترون لینک پرو فریز شده و به ماینینگ پول (mining pool ) نگهداری میشه اقدامی انجام داد .

   • ملیحه
    ملیحه | 26 بهمن 1402

    سلام‌برا منم‌همین اتفاق افتاده اگه راهی پیدا کردین ممنون میشم منم راهنمایی کنید

  111. Sina
   Sina | 16 آبان 1402

   سلام حالتون چطوره من در یه سایتی سرمایه گذاری کردم حدودا ۲۰۰دلار بود تتر سایت اسکم شد و بررسی کردم دیدم به یه ولت زده شده و صرافی هستش اون ولت ولی به یه ولت دیگه انتقال داده شد حالا نمی‌دونم چنج‌کرد یا فروخت بنظرتون چیکار کنم امیدی هست یا نه ممنون میشم کمکم کنید❤️

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 19 آبان 1402

    سلام سینا عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم.
    در بلاک چین تراکنش‌ها غیرقابل بازگشت هستند.

  112. سعید
   سعید | 14 آبان 1402

   سلام من تراست ولتمو دوباره رو یه گوشی دیگه آوردم بالا ولی بعضی از ارزها نیستن و یادمم نیس چه ارزایی داشتم چطور میتونم بفهمم قبلاً چه ارزایی داشتم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 آبان 1402

    سلام سعید عزیز
    آدرس کیف پول خودتون رو در بلاک چین اکسپلورر جستجو کنین، لیست توکن‌هایی که دارین رو بهتون نشون میده، بعدش میتونین از داخل کیف پول اون ارزها رو انتخاب کنین که بهتون نمایش بده.

  113. کامبیز شاهی
   کامبیز شاهی | 14 آبان 1402

   سلام من ارز سایتاما دارم تو کیف پول تراست والت هست انتقال دادم به صرافی ولی ندونستم اول باید ارز رو به ورژن ۲ تبدیل میکردم بدن انتقال میدادم الان میگن ارز رفته تو استخر ایمیل دادیم به شرکت کد بهمون داد الان ۷ماه واریز نکردن الان ۲ماه یه موجودی تو کیف تراست والت میاره بالا تو ورژن ۲سایتاما تا میرم برای انتقال موجودی میشه صفر ولی روزی یک بار این موجودی میاره بالا و میر نمی‌دونم چیکار کنم لطفاً کمکم کنید مرسی

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 آبان 1402

    سلام کامبیز عزیز
    راستش اطلاعاتی در این مورد ندارم که شما رو راهنمایی کنم.

    • Hosseini milad
     Hosseini milad | 18 آبان 1402

     سلام. من دوستم کلمات امنیتی تراست ولتم و داشته، و کلا تخلیه کرده کیف پولم و ، امکان پیگیری هست؟
     فقط این اقا پسورد کیف و داشته و الان میگه من نبردم؟؟؟؟
     شکایت کردم، پلیس فتا.

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 19 آبان 1402

      سلام حسین عزیز
      کلمات امنیتی رو در اخیتار هیچکسی نباید قرار بدین. از طریق پلیس فتا پیگیری کنین.

   • سعید
    سعید | 14 آبان 1402

    سلام در اکسپلور بلاکچین بلاکم چطوری میتونم پیدا کنم ارزامو
    ممنون

    • مبین حسینی
     مبین حسینی | 15 آبان 1402

     آدرس کیف پول خودتون رو در بلاک چین اکسپلورر جستجو کنین، تمام مشخصات و توکن‌های موجود در کیف پولتون میاد.
     برای مثال اگر می‌خواید که توکن‌های تحت بلاکچین اتریوم خودتون رو چک کنین، آدرس اتریوم کیف پولتون رو در اکسپلورر اتریوم جستجو کنین.

  114. کامران احمدی
   کامران احمدی | 13 آبان 1402

   سلام. من حدود چند روز پیش مقداری توکن BRGیا بریج داخل کیف پول تراست ولت خودم داشتم و مقداری از اون رو به BNBتبدیل کردم و بعدش دیدم الباقی توکنBRG داخل کیف وولم از کیف پولم کسر شده و موجودیش صفر شده و بعدش که پیگیری کردم تونستم بفهمم که حالت یک تراکنش که انجام میشه داخل پنکیک سواپ گیر افتاده و کدهش تراکنش رو دارم چجوری میتونم بزنم برگشت بشه به کیف پول تراست ولت.؟ میشه راهنمایی کنید ممنون میشم!

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 آبان 1402

    سلام کامران عزیز
    برای اینکه تراکتش گیر افتاده، انجام بشه، باید مقداری BNB برای کارمزد داخل کیف پول خودتون واریز کنین تا تراکنش انجام بشه. اینکه میشه کنسل کرد رو دقیقا مطمئن نیستم که میشه یا نه.
    درنهایت می‌تونین تراکنش نصفه و نیمه رو به ثمر برسونین، دوباره معامله کنین و به BRG تبدیل کنین.

    • کامران احمدی
     کامران احمدی | 15 آبان 1402

     سلام دوست عزیز و گرامی میرحسن بزرگوار. من درست قبل از اینکه این مقدار توکن BRG از کیف پولم کسر بشه خودم مقدار ۲۱۵۰۰۰تا از اون رو به BNBتبدیل کردم ولی بعداز نیمساعت دیدم اون مقدار که بهتون گفتم که حدود ۷۰۰۳۵۴ و خورده ایی از BRG از کیف پولم کسر شده‌موجودی این توکن صفر شده بدون اینکه من اصلاِ کاری کرده باشم. بعد از ۳ روز گشتن داخل پشتیبانی ها و بلاکچین های مختلف چون مقدار کسر شده رو میدونستم تونستم درداخل پشتیبانی همون BRG تراکنشی که بدون دخالت من انجام شده رو پیدا بکنم که زدم روی تراکنش و کد هش تراکنش و آدرسی که انتقال پیدا کرده بود روی آن رو هم دیدم و یاداشت کردم و برای شما میفرستم کدهش رو که شما هم برین ببینید که حرفهای من کاملاً درست است. و اینطور که من برداشت کردم مثل این بود که میخوایی تبدیل بکنی به BNB خود کیف پول وصل میشه به پنکیک و تونجا اونرو تبدیل میکنه به توکن اصلی پنکیک و بعدش به WBNBو سپس اگه بخواد به BNB داخل کیف پولت انتقال میده برای مهمین من گفتم انگار گیر افتاده و من داخل کیف پولم برای هزینه گس تراکنش BNB موجود دارم. حالا شما لطف کنید برین به همون آدرس هش تراکنش تا متوجه منظور من بشین و چون شما بهتراز من وارد هستین داخل این مسائل یه راهکار برای بازگرداندن این مقدار BRG کسر شده به کیف پول من یا به BNBتبدیلش کنید چون خدا شاهده به اندازه حقوق یکماه من است و بخاطر این مسئله چندروزه زندگیم بهم ریخته. تو این چندسال ۷یچ موقع اینطوری نشده بود ولی از وقتی کیف پول تراست ولت رو آپدیت کردیم به ورژن جدید کلی مشکل برامون پیش اومده. از کمکی که میکنی کمال تشکر رو دارم ازت دوست عزیز. خدا بهت عزت و مال فراوان بده.! 0x5571bcf37fa1969e90c0d9a0016e744e43dbe7996056c22c1c9074760893745f

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 16 آبان 1402

      من یه مقداری پرس‌وجو کردم، به نتیجه خاصی نرسیدم. 12 کلمه خودتون رو در کیف پول متامسک وارد کنین، اونجا شاید بشه بررسی کرد که این توکن‌ها کجا رفتن. بازم متاسفانه راه‌حل دقیقی نتونستم پیدا کنم.

  115. کیوان
   کیوان | 11 آبان 1402

   سلام وقت بخیر کیف پول کوینومی منو خالی کردن ۱۵۰۰۰ موجودی برداشتن الان پولم داخل ی ادرسه به پشتیبانی پیام دادم هنوز جواب ندادن چیکار باید بکنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 11 آبان 1402

    سلام کیوان عزیز
    متاسفانه احتمال داره که کیف پول شما به واسطه بدافزارهای مختلفی هک شده باشه. در بلاک چین هیچ تراکنشی قابل بازگشت نیست. تا پاسخگویی پشتیبانی کیف پول صبور باشید.

  116. علیرضا
   علیرضا | 9 آبان 1402

   سلام من خودم به حساب یه نفر ترون ریختم طرف کلاهبردار از آب در اومد میتونم ترون ها رو ردیابی کنم یا به پشتیبانی صرافی بگم اصلا پشتیبانی میتونه کاری کنه یا ارزا رو برگشت بده اگه توی کیف پول سیف پل ریخته شده باشه چی ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 آبان 1402

    سلام علیرضای عزیز
    شدن که میشه ولی چطوری اثبات می‌کنین که ارزهای شماست؟ کار تقریبا نشدنی هست.
    خیر، کسی دسترسی به کیف پولی شخص دیگه‌ای نداره. تراکنش‌ها غیرقابل بازگشت هستن.

  117. خسرو
   خسرو | 8 آبان 1402

   سلام. مبلغ زیادی پول من در یک شرکت خارجی سرقت شده .از یک هکر خارجی کمک گرفته ام .گفت کیف اینترنتی دانلود کنم و مبلغی که واریز خواهد کرد نصفش را به او بدهم. آیا در صورت موفقیت شرکت خارجی میتواند شکایت کند و پول را فریز کند؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 8 آبان 1402

    سلام خسرو عزیز
    راستش موضوع پیچیده‌ای هستش و جزئیات بیشتری ذکر نکردین، در این حد می‌تونم به شما کمک کنم که بگم مراقب اعتمادی که به فرد ناشناسی کردین و انواع کلاهبرداری و نفود به تلفن همراه خودتون باشین.
    در بلاک چین دارایی قابل فریز کردن نیست. فقط برخی توکن‌ها خودشون اعلام کردن که امکان فریز دارایی رو دارن، مثل تتر.

    • ژینا حسینی
     ژینا حسینی | 11 آبان 1402

     سلام وقت بخیر
     من امروز خریدی خارج از کشور انجام دادم و طرف مقابل بعد از دریافت تترها از طریق درگاه ترون من را بلاک کرد ایا میتونم از طریق قضایی شکایت کنم

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 13 آبان 1402

      سلام ژینا عزیز
      بابت اتفاقی که افتاده متاسفم. بعید می‌دونم راهی داشته باشه برای پیگیری. بازم تلاش خودتون رو بکنید.
      موفق باشید.

  118. دلسا
   دلسا | 7 آبان 1402

   سلام من امروز به کیف پول ترون لینک ۱۱۰۰تتر ریختم و همون موقع ازم برداشت شد و موجودیت صفر شد آدرس کیف پول هایی که رفته رو دارم میتونید پولم رو برگردونید؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 8 آبان 1402

    سلام دلسای عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. در بلاک چین هیچ دارایی قابل بازگشت نیست. متاسفانه احتمالا کیف پول شما از قبل هک شده و سارقین در کمین بودن. دیگه از اون کیف پول استفاده کنین و کیف پول جدیدی بسازین. ممکنه تلفن همراه شما آلوده به بدافزار بوده باشه. قبل از ساختن کیف پول جدید، حتما از امنیت تلفن همراه خودتون مطمئن بشین.

  119. کوثر
   کوثر | 18 مهر 1402

   من کیف پول ترون لینک داشتم.الان موجودیم کلا صفر شده.ادرسی که انتقال شده هم دارم.
   امکان برگشت موجودی است‌ ؟😭

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 19 مهر 1402

    سلام کوثر عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. متاسفانه احتمال بازگشت بسیار پایین هست. مگر اینکه اثبات بشه که رمزارزهای شما سرقت شده و اون پول به صرافی متمرکز واریز بشه که قابل فریز شدن باشه.

  120. صادق شادمان
   صادق شادمان | 9 مهر 1402

   سلام.من یک کیف پول ترولینک داشتم با مقداری تتر که منو یه نفر دعوت کرد به مایینگ وبعد از مدتی موجودیم و خالی کردن.تمام زندگیم همین ۲۲۰۰ دلار بود ترا خدا اگر راهی هست به من بگید برم دنبالش.الان یه ماه زندگیم حرام شده.لطفا

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 11 مهر 1402

    سلام صادق عزیز
    بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. بهتره که با پلیس فتا این موضوع رو عنوان کنید. اگر امکان ردیابی باشه و پول به صرافی داخلی واریز شده باشه، احتمالا امکان پس‌گرفتنش وجود داشته باشه.

  121. سوگندمحمدی
   سوگندمحمدی | 25 شهریور 1402

   تراس والتم خالی کردن یه نفردزدیده چکارکنم ازش هیچی ندارم فقط یه لینک

  122. سارا
   سارا | 7 شهریور 1402

   سلام ببخشید امروز ی لینک برای ما اومد و ما وارد لینک شدیم و بعد فهمیدیم ک هک شدیم و دوتا از ارز دیجیتال هامون رفته ب پلیس فتا هم اطلاع دادیم گفتن ک فردا بریم میخواستم بدونم آیا امکان بازگشتش هست؟ یا کلا پولمون پرید؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 8 شهریور 1402

    سلام سارا عزیز
    لطفا مراقب لینک‌های حعلی باشید. اطلاع‌رسانی‌های گسترده‌ای درباره‌ی این لینک‌های مخرب توسط پلیس فتا انجام شده.
    احتمال بازگشت رمزارزهای شما وجود داره. ولی بستگی به این داره که سارق رمزارزهای شما رو به کجا انتقال داده باشه. اگر به نهاد متمرکزی منتقل کرده باشه، امکان بازیابی رمزارزهای شما احتمالا وجود داره.
    موفق باشید.

    • سارا
     سارا | 8 شهریور 1402

     ممنون ولی ما ب پلیس فتا رفتیم امروز و گفتن نمیشه از همه دوستان می‌خوام وارد هیچ لینکی ک نمیدونن چیه نشن

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 8 شهریور 1402

      بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. امیدوارم راهی پیدا بشه و دارایی شما برگرده.

  123. ستاره
   ستاره | 4 شهریور 1402

   سلام و خسته نباشید حساب منو هک کردن و مسدود شد از طرف صرافی طبق اقدامات انجام شده برای احراز هویت متاسفانه صرافی کوینکس پیام داد که حسابی با ایمیل خودم وجود نداره و حساب منو به ایمیل یک نفر دیگه تغییر داده شده در اصل اون فرد با هک من اطلاعات منو داشته و کاملا حساب منو دستش هست و به ایمیل خودش انتقال داده آیا راهی هست حسابمو پس بگیرم؟ به صرافی هم در خواست فرستادن ایمیل اون فرد رو دادم اما نفرستادن ؛و فقط ی ایمیل پنهان شده برای من فرستادن الان چه جوری به ایمیل اون طرف دسترسی داشته باشم که بتونم با مراجعه به مراجع قانونی پیگیری کنم؟؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 6 شهریور 1402

    سلام ستاره عزیز
    این موضوع به صرافی کوینکس مربوط می‌شه، لطفا با پشتیبانی صرافی کوینکس درباره حل این مشکل در ارتباط باشید.
    موفق باشید.

  124. Yashar Tabrizi
   Yashar Tabrizi | 3 شهریور 1402

   سلام وقت بخیر من رمز کیف پول خودم را گم کردم کسی می تواند کمک کند پول خوبی میدم

  125. رامین
   رامین | 23 مرداد 1402

   سلام تراست والت پشتیبانی نداره

  126. مبین حسینی
   مبین حسینی | 27 تیر 1402

   سلام حسن عزیز
   ابتدا مقاله آموزشی کار با تراست والت رو مطالعه کنید.
   https://bitpin.ir/academy/trust-wallet-a-secure-wallet/
   اگر مشکلی بود، لطفا با پشتیبانی آنلاین یا تلفنی بیت پین در ارتباط باشید تا شما رو راهنمایی کنند.
   ۰۱۳۹۱۰۳۳۳۳۳
   موفق باشید.

  127. سهیل
   سهیل | 27 تیر 1402

   سلام من یک حساب ترون دارم که امروز موجودی آن خالی شده در کیف پول I token از شما کمک میخواستم لطفن کمکم کنین از فشار و استرس دارم میمیرم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 27 تیر 1402

    سلام سهیل عزیز
    اول خون‌سردی خودتون رو حفظ کنید.
    بهتره که از پشتیبانی کیف پول خودتون کمک بگیرید.
    موفق باشید.

    • سهیل
     سهیل | 27 تیر 1402

     من نمی‌دانم که چگونه باید به پشتیبان کیف پول خود اطلاع دهم

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 27 تیر 1402

      احتمالا باید توی بخش تنظیمات کیف پول باشه. بهتره که خودتون جستجو کنید و دنبال Support یا Contact us در کیف پول خودتون باشید.

    • سوگندمحمدی
     سوگندمحمدی | 25 شهریور 1402

     پشتیبانی تراس والت جواب نمیدن .امروزیه لینک فرستادن واردشدم کل دارایی ام رف طرف ازاینستابودناشناس نمیدونم چرااعتمادکردم به پلیس فتاگفتم گف بایدشکایت کنی ازاین چیزاراهی هس دارایی کیف پولم برگردن

     • متینه ممتاز
      متینه ممتاز | 26 شهریور 1402

      سلام دوست عزیز
      به هیچ عنوان نباید روی لینک‌هایی که از طریق شبکه‌های اجتماعی و افراد ناشناس براتون ارسال میشه، کلیک کنید.
      همونطوری هم که پلیس فتا بهتون اعلام کرده، بهترین راه پیگیری شکایت از جانب شماست.
      امیدواریم مشکلتون به زودی حل و داراییتون برگرده.
      موفق باشید.

  128. سعید
   سعید | 18 تیر 1402

   باسلام
   من کیف پول ترون لینک داشتم.الان موجودیم کلا صفر شده.ادرسی که انتقال شده هم دارم.
   امکان برگشت موجودی است.
   پشتیبانی هم پیام دادم گفت طول میکشه تا جواب بده.
   ممنون میشم راهنماییم کنید.

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 21 تیر 1402

    سلام سعید عزیز
    مشکل شما به واحد پشتیبانی ارجاع داده شد.
    در اسرع وقت به مشکلتون رسیدگی میشه
    ممنونیم از صبر و بردباریتون

    • سعید
     سعید | 21 تیر 1402

     ممنون.من منتظر شما هستم.

  129. ۰۹۳۶۱۵۵۹۹۸۲
   ۰۹۳۶۱۵۵۹۹۸۲ | 16 تیر 1402

   من در دام یک فرد که میخواستم استیک کنم افتادم.و تمام بی ان بی های مرا در تراس ولت سرقت کرد ایا میتوانید به من هم کمک کنید؟

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 21 تیر 1402

    سلام دوست عزیز
    راه‌های شناسایی سارق در این مقاله آورده شده است.
    با شناسایی سارق و در دست داشتن مدارک، از مراجع قانونی اقدام کنید.

  130. حاجی
   حاجی | 6 تیر 1402

   سلام دیروز 1100دلار ارز تتر من در ترونلینک سرقت شده است. آیا راهی برای برگشت هست. در استخر ماینینگxrqb8882.com بوده لطفاً راهنمایی بفرمایید

  131. میلاد
   میلاد | 3 تیر 1402

   سلام دوستان من کد 12 رقمی کیف پول را دارم ولی یادم نیست کدوم کیف پول است چجوری میشه پیدا کرد

  132. مریم
   مریم | 1 تیر 1402

   سلام، تتر هام از تراس ولتم دزدیده شده آیا میتوانم سارق را پیدا کنم

  133. نیما
   نیما | 13 اردیبهشت 1402

   سلام ارزهام از تراست انتقال داده شده به یه آدرس دیگه میشه ردیابی کرد؟ (اگه تراست ولت باشه یا صرافی خارجی ) راهنماییم کنید لطفا

   • Djjansin
    Djjansin | 17 تیر 1402

    سلام چند روز پیش چند نفر منو خفت کردن و با تهدید از روی گوشیم براشون رمز ارز از کیف پولم به کیف پولشون ارسال کردم،آیا امکان شکایت یا راه قانونی داره؟در آخر بهم گفتند که معامله کردیم و به جای طلب به ما ارز دادی
    آیا این موضوع به جای طلب ارز داده شده راه به جایی داره
    ممنونم بهم بگید،

    • عارفه رهبری
     عارفه رهبری | 21 تیر 1402

     سلام دوست عزیز
     شما میتونید این مورد رو از مراجع قانونی پیگیری کنید.
     موفق و پرسود باشید.

  134. حسین
   حسین | 12 اردیبهشت 1402

   سلام ،موجودی کیف سیف پال من که حدود۴۵۰دلار بود هک شد تراکنش برداشت موجود است .ایا پشتیبانی وپیگیری میشه کرد؟