بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده، چطور امکان‌پذیر است؟

توسط کارن آهنگری
|
14 آذر 1400
|
زمان مطالعه:  6 دقیقه
بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده، چطور امکان‌پذیر است؟

بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده، ممکن است از دید عموم کاری بسیار دشوار و در برخی موارد حتی غیرممکن به نظر برسد. با گسترش رمزارزها و فناوری‌های مربوط به این حوزه، حفاظت از این دارایی‌های دارایی‌ دیجیتال، با توجه به ماهیت‌شان به چالشی بزرگ تبدیل شده و احتمال سرقت آن‌ها بسیار بالا است.

اساس نگه‌داری ارزهای دیجیتال بر پایه کلید خصوصی و کلید عمومی است و هر شخصی که به کلید خصوصی کیف پولی دسترسی پیدا کند، مالک ارزهای دیجیتال موجود در آن به حساب می‌آید. بنابراین، اگر فردی بتواند به هر روشی به کلید خصوصی کیف پول شما دسترسی پیدا کند، می‌تواند ارزهای دیجیتال شما را به سرقت ببرد. اما با وجود تمامی این مشکلات، هنوز هم امیدی برای بازگشت و بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده‌ شما وجود دارد.

پیش‌تر در مقاله آیا بازیابی بیت کوین‌های دزدیده شده امکان‌پذیر است؟‌ درباره‌ چالش‌های بازیابی بیت کوین‌های دزدیده شده و راه‌های قانونی برای بازیابی آن‌ها صحبت کردیم، حال در این مقاله از بیت پین قصد داریم با رویکردی کلی‌تر، چند راهکار برای بازیابی ارز دیجیتال ربوده شده را معرفی کنیم.

بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده

همانطور که گفتیم تبادل ارزهای دیجیتال در بستر شبکه‌ای به نام بلاک چین و براساس مفاهیم کلید خصوصی و کلید عمومی انجام می‌شود. برای خرج کردن ارز دیجیتال یا ارسال آن به کیف پولی دیگر به کلید خصوصی نیاز داریم؛ این کلید خصوصی رشته متنی ۲۵۶ بیتی و محرمانه ‌است که از ترکیب تعدادی حروف (بزرگ و کوچک) و اعداد (هگزادسیمال) تشکیل شده و در زمان راه‌اندازی کیف پول، به صورت تصادفی تولید می‌شود.

ارز دیجیتال دزدیده شده

با توجه به اینکه اطلاعات هویتی افراد در بلاک چین ثبت نمی‌شود، بنابراین هر فردی که کلید خصوصی مربوط به کیف پولی را در اختیار داشته باشد، مالک ارزهای دیجیتال موجود در آن تلقی می‌شود.

با توجه به موارد بالا، اگر فردی بتواند به هر طریقی به کلید خصوصی کیف پول شما دسترسی پیدا کند، بازیابی ارز دیجیتال به سرقت رفته کمی مشکل و گاهی غیرممکن خواهد بود. با‌این‌وجود، اگر سارق پس از سرقت ارز دیجیتال، سعی کند آن را از طریق صرافی به پول تبدیل کند، شاید بتوان او را براساس سرنخ‌هایی که از خود به جای می‌گذارد، شناسایی و اقدامات لازم را برای بازیابی ارز دیجیتال انجام داد.

پس قبل از هر اقدامی، آرامش خود را حفظ کنید و به دنبال پیدا کردن ردی از سارق باشید. برای بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده، اقدامات زیر را انجام دهید.

Newslatter Vector

دریافت مطالب اختصاصی در خبرنامه بیت پین

  Newslatter avatar شما هم به جمع ۲۴۰۰۰ نفری خبرنامه ما بپیوندید.

  ردگیری آدرس حساب سارق

  اولین سرنخ شما برای بازیابی ارز دیجیتال دزدیده شده، مربوط به آدرسی است که سارق ارزهای دیجیتال شما را به آن منتقل کرده است. شما با استفاده از ابزارهایی مانند Blockchain Explorer می‌توانید تاریخچه جابجایی ارزهای دیجیتال را در شبکه بلاک چین مشاهده کنید. اگر سارق قصد نقد کردن یا تبادل ارزهای دیجیتال خود را در صرافی داشته باشد، شاید بتوانید با همکاری صرافی موردنظر، گزارش به پلیس و ارائه شواهد و مدارک لازم و کافی، تمامی اقدامات قانونی لازم را برای بازیابی ارز دیجیتال ربوده شده انجام دهید:

  ردیابی ارز دیجیتال

  • در صورتی‌که دارایی شما به یک صرافی انتقال داده ‌شده باشد، اطلاعات وی در سایت صرافی ثبت شده و قابل ردگیری ‌است.
  • با بخش پشتیبانی کیف پول خود ارتباط برقرار کنید و آدرس حساب سارق را در اختیار آن‌ها قرار دهید.
  • اگر ارز دیجیتال شما از داخل یک صرافی دزدیده ‌شده است، سریعا به صرافی خود اطلاع دهید. در این صورت امکان شناسایی سارق از طریق صرافی وجود دارد.
  • در صورتی که دارایی دیجیتال شما به یک صرافی منتقل‌ شده است، موضوع را به صرافی مقصد اطلاع دهید.
  • برای پیگیری قانونی نیازمند گزارش سرقت به پلیس هستید، پس کلیه شواهد را در اختیار پلیس قرار دهید.

  تماس با پشتیبانی کیف پول

  در صورت هک شدن یا فاش شدن ناخواسته کلید خصوصی شما، ممکن است بتوانید با تماس با پشتیبانی کيف پول خود و ارائه مدارک لازم، بتوانید كليد خصوصی کیف پول خود را تغییر دهید. البته این روش بازیابی ارز دیجیتال را تنها در صورتی می‌توان به کار برد که از کيف پول‌های آنلاين يا سرويس‌دهنده‌های ثالث استفاده کرده باشید.

  تغيير كليد خصوصی

  چنانچه احتمال می‌دهید که كليد خصوصی کیف پول‌تان در معرض خطر قرار گرفته باشد، برای بازیابی ارز دیجیتال خود، می‌توانید كليد خصوصی جديدی ایجاد کرده و ارزهای ديجيتال باقی‌مانده خود را به آن منتقل كنيد. اين اقدام کمک می‌کند تا سارق ديگر نتواند به دارايی‌های شما دسترسی پيدا كند؛ البته اين روش تنها در صورتی موثر است كه سارق هنوز اقدامی برای انتقال ارزهای ديجیتال نكرده باشد.

  راه‌های پیشگیری از سرقت ارز دیجیتال

  ماهیت ارزهای دیجیتال به‌ گونه‌ای ‌است که ردیابی آن‌ها کار بسیار دشواری بوده و در صورت دزدیده شدن، شانس کمی برای بازیابی ارز دیجیتال وجود دارد. از این رو به نظر می‌رسد بهترین راه برای جلوگیری از سرقت ارزهای دیجیتال، انجام اقدامات پیشگیرانه‌ای مانند احتیاط، اعتماد نکردن به دیگران و انتخاب کیف پولی مطمئن ‌است:

  انتخاب کیف پول دیجیتال مناسب

  کیف پول‌های مختلفی برای نگهداری ارزهای دیجیتال وجود دارند که شامل کیف پول سخت‌افزاری، نرم‌افزاری، موبایل، آنلاین و حتی کاغذی ‌است. میزان امنیتی که این کیف پول‌ها ارائه می‌دهند، متفاوت است؛ برای مثال، کیف پول آنلاین امنیت کمتری نسبت به کیف پول آفلاین دارد؛ به طور کلی، کیف پول‌های سخت افزاری دارای امنیت بیشتری هستند.

  گاهی شگرد هکرها برای سرقت دارایی‌های دیجیتالی شما، جعل کیف پول است و برای این کار هم از نام‌هایی مشابه کیف پول‌های اصلی استفاده می‌کنند. برای این در دام هکرها نیفتید، اپلیکیشن‌های مربوط به کیف پول‌های نرم‌افزاری را از وب سایت رسمی آن کیف پول دانلود کنید.

  کیف پول امن

  محافظت از کلیدهای خصوصی، رمز عبور و عبارات بازیابی

  مالکیت دارایی دیجیتال به کسی تعلق دارد که کلید خصوصی آن را داشته باشد. پس اگر فردی به کلید خصوصی یا عبارت بازیابی شما دسترسی پیدا کند، به راحتی می‌تواند ارزهای دیجیتال شما را به سرقت ببرد. بنابراین باید در حفظ کلیدهای خصوصی، رمز عبور و عبارات بازیابی کیف پول خود نهایت دقت را داشته باشید و به هیچ عنوان این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار ندهید. عبارات بازیابی (Seed Phrase) کیف پول کاملا محرمانه است و باید به خوبی از آن محافظت کرد؛ بازیابی کیف پول تنها با استفاده از این عبارات امکان‌پذیر است.

  اجتناب از حمله فیشینگ

  در حمله فیشینگ، هکرها سعی می‌کنند با ایجاد وب‌سایتی مشابه وب‌سایت صرافی معتبر، به اطلاعات محرمانه اعضای آن دست پیدا کنند. حمله فیشینگ در دنیای ارزهای دیجیتال با هدف تله‌گذاری برای هک کیف پول دیجیتال انجام می‌شود. برای پیشگیری از حمله فیشینگ، باید دقت داشته باشید که روی لینک‌های نامعتبر کلیک نکنید.

  مقابله با بدافزارها

  در این روش هکرها به طریقی برنامه‌هایی مخرب را روی موبایل یا لپ‌تاپ شما نصب می‌کنند و هنگام انتقال ارز دیجیتال، آدرس کیف ‌پول خود را به جای آدرس کیف پول شما قرار می‌دهند؛ شما هم ناخواسته به حساب این فرد ارز دیجیتال ارسال می‌کنید. کی ‌لاگرها (keylogger) بد‌افزارهایی هستند که کلید خصوصی و رمز عبور وارد شده در دستگاه شما را ذخیره کرده و در اختیار هکرها قرار می‌دهند. برخی افزونه‌‌های مرورگر نیز قابلیت خواندن اطلاعاتی ورودی شما به سایت‌‌ها را دارند. اگر فکر می‌کنید بدافزاری به دستگاه شما نفوذ کرده، سیستم خود را پاک‌سازی کرده و رمزهای عبور و دیگر اطلاعات محرمانه خود را تغییر دهید.

  گفتار پایانی

  همان طور که می‌دانید برای نگهداری ارزهای دیجیتال به کیف پولی دیجیتال نیاز دارید و هکرها از این موضوع سواستفاده کرده و برای ربودن ارز دیجیتال، کیف پول شما را هک می‌کنند. بنابراین برای پیشگیری از سرقت ارز دیجیتال خود، باید راه نفوذ به کیف پول خود را ببندید. علاوه بر این، حفظ کلید خصوصی در برقراری امنیت ارزهای دیجیتال بسیار حیاتی است. با توجه به اینکه اطلاعات هویتی در بلاک چین ثبت نمی‌‌شود، بنابراین هر فردی که کلید خصوصی مربوط به کیف پولی را در اختیار داشته باشد، مالک ارزهای دیجیتال موجود در آن تلقی می‌شود.

  اگر فردی بتواند به هر طریقی به کلید خصوصی کیف پول شما دسترسی پیدا کند، بازیابی ارز دیجیتال به سرقت رفته، مشکل و گاهی هم غیرممکن خواهد بود. با این وجود، اگر سارق پس از سرقت ارز دیجیتال سعی کند، دارایی دیجیتالی شما را در صرافی ارز دیجیتالی نقد کند، شاید بتوان بر اساس سرنخ‌هایی که از خود به جای می‌گذارد، او را شناسایی کرده و اقدامات لارم را برای بازیابی ارز دیجیتال به سرقت رفته انجام دهید.

  سوالات متداول

  • آیا دسترسی به ارزهای دیجیتال موجود در کیف‌ پول، بدون دانستن کلید خصوصی امکان‌پذیر است؟

  خیر! دسترسی به ارزهای دیجیتال موجود در کیف ‌پول، بدون دانستن کلید خصوصی ممکن نیست.

  • آیا از طریق کلید عمومی می‌توان به کلید خصوصی رسید؟

  با وجود اینکه کلید عمومی به کمک توابع رمزنگاری از روی کلید خصوصی به دست می‌‌آید، اما پیدا کردن کلید خصوصی از روی کلید عمومی، غیرممکن است.

  • آیا نگهداری ارز دیجیتال در کیف پول صرافی‌ها خطرناک است؟

  در کل توصیه می‌شود کیف پولی امن تهیه کرده و دارایی دیجیتالی خود را در آن نگهداری کنید تا در صورتی که صرافی مورد حمله یا هک قرار بگیرد، سرمایه شما در امان باشد.

  • در صورت مفقود شدن گوشی، امکان از دست رفتن ارز دیجیتال وجود دارد؟

  اگر به کلید خصوصی خود دسترسی نداشته باشید، امکان بازیابی ارز دیجیتال موجود در کیف پول، پس از مفقود شدن گوشی، وجود ندارد.

  • آیا در صورت دزدیده شدن کیف پول سخت افزاری، امکان دسترسی به رمزارزهای آن وجود دارد؟

  خیر! در این صورت دیگر به رمزارزهای خود دسترسی نخواهید داشت.

  3.8/5 - (75 امتیاز)
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها 162 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. سوگندمحمدی
   سوگندمحمدی | 25 شهریور 1402

   تراس والتم خالی کردن یه نفردزدیده چکارکنم ازش هیچی ندارم فقط یه لینک

  2. سارا
   سارا | 7 شهریور 1402

   سلام ببخشید امروز ی لینک برای ما اومد و ما وارد لینک شدیم و بعد فهمیدیم ک هک شدیم و دوتا از ارز دیجیتال هامون رفته ب پلیس فتا هم اطلاع دادیم گفتن ک فردا بریم میخواستم بدونم آیا امکان بازگشتش هست؟ یا کلا پولمون پرید؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 8 شهریور 1402

    سلام سارا عزیز
    لطفا مراقب لینک‌های حعلی باشید. اطلاع‌رسانی‌های گسترده‌ای درباره‌ی این لینک‌های مخرب توسط پلیس فتا انجام شده.
    احتمال بازگشت رمزارزهای شما وجود داره. ولی بستگی به این داره که سارق رمزارزهای شما رو به کجا انتقال داده باشه. اگر به نهاد متمرکزی منتقل کرده باشه، امکان بازیابی رمزارزهای شما احتمالا وجود داره.
    موفق باشید.

    • سارا
     سارا | 8 شهریور 1402

     ممنون ولی ما ب پلیس فتا رفتیم امروز و گفتن نمیشه از همه دوستان می‌خوام وارد هیچ لینکی ک نمیدونن چیه نشن

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 8 شهریور 1402

      بابت اتفاقی که افتاده متاسفیم. امیدوارم راهی پیدا بشه و دارایی شما برگرده.

  3. ستاره
   ستاره | 4 شهریور 1402

   سلام و خسته نباشید حساب منو هک کردن و مسدود شد از طرف صرافی طبق اقدامات انجام شده برای احراز هویت متاسفانه صرافی کوینکس پیام داد که حسابی با ایمیل خودم وجود نداره و حساب منو به ایمیل یک نفر دیگه تغییر داده شده در اصل اون فرد با هک من اطلاعات منو داشته و کاملا حساب منو دستش هست و به ایمیل خودش انتقال داده آیا راهی هست حسابمو پس بگیرم؟ به صرافی هم در خواست فرستادن ایمیل اون فرد رو دادم اما نفرستادن ؛و فقط ی ایمیل پنهان شده برای من فرستادن الان چه جوری به ایمیل اون طرف دسترسی داشته باشم که بتونم با مراجعه به مراجع قانونی پیگیری کنم؟؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 6 شهریور 1402

    سلام ستاره عزیز
    این موضوع به صرافی کوینکس مربوط می‌شه، لطفا با پشتیبانی صرافی کوینکس درباره حل این مشکل در ارتباط باشید.
    موفق باشید.

  4. Yashar Tabrizi
   Yashar Tabrizi | 3 شهریور 1402

   سلام وقت بخیر من رمز کیف پول خودم را گم کردم کسی می تواند کمک کند پول خوبی میدم

  5. رامین
   رامین | 23 مرداد 1402

   سلام تراست والت پشتیبانی نداره

  6. مبین حسینی
   مبین حسینی | 27 تیر 1402

   سلام حسن عزیز
   ابتدا مقاله آموزشی کار با تراست والت رو مطالعه کنید.
   https://bitpin.ir/academy/trust-wallet-a-secure-wallet/
   اگر مشکلی بود، لطفا با پشتیبانی آنلاین یا تلفنی بیت پین در ارتباط باشید تا شما رو راهنمایی کنند.
   ۰۱۳۹۱۰۳۳۳۳۳
   موفق باشید.

  7. سهیل
   سهیل | 27 تیر 1402

   سلام من یک حساب ترون دارم که امروز موجودی آن خالی شده در کیف پول I token از شما کمک میخواستم لطفن کمکم کنین از فشار و استرس دارم میمیرم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 27 تیر 1402

    سلام سهیل عزیز
    اول خون‌سردی خودتون رو حفظ کنید.
    بهتره که از پشتیبانی کیف پول خودتون کمک بگیرید.
    موفق باشید.

    • سهیل
     سهیل | 27 تیر 1402

     من نمی‌دانم که چگونه باید به پشتیبان کیف پول خود اطلاع دهم

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 27 تیر 1402

      احتمالا باید توی بخش تنظیمات کیف پول باشه. بهتره که خودتون جستجو کنید و دنبال Support یا Contact us در کیف پول خودتون باشید.

    • سوگندمحمدی
     سوگندمحمدی | 25 شهریور 1402

     پشتیبانی تراس والت جواب نمیدن .امروزیه لینک فرستادن واردشدم کل دارایی ام رف طرف ازاینستابودناشناس نمیدونم چرااعتمادکردم به پلیس فتاگفتم گف بایدشکایت کنی ازاین چیزاراهی هس دارایی کیف پولم برگردن

     • متینه ممتاز
      متینه ممتاز | 26 شهریور 1402

      سلام دوست عزیز
      به هیچ عنوان نباید روی لینک‌هایی که از طریق شبکه‌های اجتماعی و افراد ناشناس براتون ارسال میشه، کلیک کنید.
      همونطوری هم که پلیس فتا بهتون اعلام کرده، بهترین راه پیگیری شکایت از جانب شماست.
      امیدواریم مشکلتون به زودی حل و داراییتون برگرده.
      موفق باشید.

  8. سعید
   سعید | 18 تیر 1402

   باسلام
   من کیف پول ترون لینک داشتم.الان موجودیم کلا صفر شده.ادرسی که انتقال شده هم دارم.
   امکان برگشت موجودی است.
   پشتیبانی هم پیام دادم گفت طول میکشه تا جواب بده.
   ممنون میشم راهنماییم کنید.

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 21 تیر 1402

    سلام سعید عزیز
    مشکل شما به واحد پشتیبانی ارجاع داده شد.
    در اسرع وقت به مشکلتون رسیدگی میشه
    ممنونیم از صبر و بردباریتون

    • سعید
     سعید | 21 تیر 1402

     ممنون.من منتظر شما هستم.

  9. ۰۹۳۶۱۵۵۹۹۸۲
   ۰۹۳۶۱۵۵۹۹۸۲ | 16 تیر 1402

   من در دام یک فرد که میخواستم استیک کنم افتادم.و تمام بی ان بی های مرا در تراس ولت سرقت کرد ایا میتوانید به من هم کمک کنید؟

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 21 تیر 1402

    سلام دوست عزیز
    راه‌های شناسایی سارق در این مقاله آورده شده است.
    با شناسایی سارق و در دست داشتن مدارک، از مراجع قانونی اقدام کنید.

  10. حاجی
   حاجی | 6 تیر 1402

   سلام دیروز 1100دلار ارز تتر من در ترونلینک سرقت شده است. آیا راهی برای برگشت هست. در استخر ماینینگxrqb8882.com بوده لطفاً راهنمایی بفرمایید

  11. میلاد
   میلاد | 3 تیر 1402

   سلام دوستان من کد 12 رقمی کیف پول را دارم ولی یادم نیست کدوم کیف پول است چجوری میشه پیدا کرد

  12. مریم
   مریم | 1 تیر 1402

   سلام، تتر هام از تراس ولتم دزدیده شده آیا میتوانم سارق را پیدا کنم

  13. نیما
   نیما | 13 اردیبهشت 1402

   سلام ارزهام از تراست انتقال داده شده به یه آدرس دیگه میشه ردیابی کرد؟ (اگه تراست ولت باشه یا صرافی خارجی ) راهنماییم کنید لطفا

   • Djjansin
    Djjansin | 17 تیر 1402

    سلام چند روز پیش چند نفر منو خفت کردن و با تهدید از روی گوشیم براشون رمز ارز از کیف پولم به کیف پولشون ارسال کردم،آیا امکان شکایت یا راه قانونی داره؟در آخر بهم گفتند که معامله کردیم و به جای طلب به ما ارز دادی
    آیا این موضوع به جای طلب ارز داده شده راه به جایی داره
    ممنونم بهم بگید،

    • عارفه رهبری
     عارفه رهبری | 21 تیر 1402

     سلام دوست عزیز
     شما میتونید این مورد رو از مراجع قانونی پیگیری کنید.
     موفق و پرسود باشید.

  14. حسین
   حسین | 12 اردیبهشت 1402

   سلام ،موجودی کیف سیف پال من که حدود۴۵۰دلار بود هک شد تراکنش برداشت موجود است .ایا پشتیبانی وپیگیری میشه کرد؟

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 13 اردیبهشت 1402

    سلام وقت شما بخیر
    باید با پشتیبانی همون سایت در ارتباط باشید و ببینید که آیا میشه یا خیر
    موفق باشید.

  15. mitra
   mitra | 24 فروردین 1402

   تراست ولت من هک شد حدودا ده هزار دلار از رمرز ارزهای مختلف داشتم برای بیت کوین فقط آدرسی که پولم‌ را برداشته و تراکنشهای اون آدرس را پیدا کردم نمی دونم پلیس فتا می تونه کمک کنه؟

   • Girl
    Girl | 23 اردیبهشت 1402

    سلام. آدرس تراکنش های سارق را به چه صورت پیدا کردین؟؟

  16. مهرداد
   مهرداد | 28 اسفند 1401

   سلام
   من آدرس ایمیلی ک برای استخر ویا بی تی سی داشتم از طرف گوگل بلاک شده راهی هست بتونم ارز مو انتقال بدم لطفا راهنمایی کنید

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 9 فروردین 1402

    سلام وقتتون بخیر
    با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید لطقا.
    موفق باشید

  17. علی
   علی | 17 اسفند 1401

   سلام خسته نباشید من درصرافی Arz8xارز داشتم الان موجودی ۰ هست چیکاربایدبکنم

  18. محمد
   محمد | 12 اسفند 1401

   سلام من 2000دلار از کیف پول خارجی انتقال دادم به نوبیتکسم.اما نیومده .از پشتیبانی نوبیتکس سوال کردم گفتن هش تراکنش.اما رفتم دیدم هش تراکنش فقط چند شماره 10رقمی نوشته میشه راهنمایی کنید چکار کنم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 14 اسفند 1401

    سلام محمد عزیز
    در مورد این موضوع باید با پشتیبانی صرافی نوبیتکس بیشتر در ارتباط باشید. پشتیبانی تمام صرافی‌ها تلاش می‌کنن که مشکلات کاربرها رو رفع کنن.

  19. ایرج
   ایرج | 26 بهمن 1401

   سلام من کلید ورودی دارم ..شماره حساب ارزی هم ارز واریز میکردم دارم آیا میشه کیف پولما پیدا کنم

  20. مسعود
   مسعود | 23 بهمن 1401

   سلام من یه مقدار bnb ,و یه مقدار هارمونی و یه مقدار سلونا داشتم تو تراست والت اما خالی کردن ایا می تونم پیگیری کنم

  21. محمد عالی زاده
   محمد عالی زاده | 12 بهمن 1401

   سلام وقت شما بخیر و خوشی من از تراست ولت ارز لونا کلاسیک رو به صرافی بایننس انتقال دادم اما نمیدونستم که ارز لونا در بایننس به لونا کلاسیک تغییر نکرده و ارز های من در صرافی بایننس به حساب من واریز نشد میخام ببینم شما خودتون امکان این رو دارید که برای من این ارز رو برگردونید و یا میتونید کسی رو به من معرفی بکنید که اون برام انجام بده؟ اگه جوابتون مثبته مبلغ هزینه رو هم بفرمایید

  22. میلاد
   میلاد | 7 بهمن 1401

   سلام . من مقداری پول تو ی صرافی ب اسم بلم داشتم ک نمیشه ن خودشو و سودشو برداشت کنم لغو برداشت میزنه خواهش میکنم اگه راهی هست بهم بگید

  23. Reza
   Reza | 6 بهمن 1401

   من که نفهمیدم چه چطوری میشه برگردوند ولی منم ۲سال پیش exduseبرنامش دو داشتم باهاس کار می‌کردم یه دوز دیدم کل دارایی هام ثفر سده و همه‌ ارزهام رو دزدیدن و نتونستم بدگردونم

  24. شهریار
   شهریار | 29 دی 1401

   تراست ولت من خالی کردن. تریس کردم رسیدم به کوکویین ازش برداشت کردن.جایی میشناسید که برای ارایه مدرک به کوکوین و تراست ولت کمک کنه؟ کوکوین گزارش پلیس ازم خواسته

  25. حسینی
   حسینی | 21 دی 1401

   سلام به حساب یکی از شرکت‌های رمز ارز دلار واریز کردم اما به بهانه کارمزد دوباره درخواست واریز کرد که واریز کردم ولی هیچ دلاری به حسابم واریز نکردند چطور میتوانم پیگیری کنم

  26. Rp jalali
   Rp jalali | 16 دی 1401

   سلام وقت بخیر
   متوجه شدم ۵ روز پیش تمام ترون های کیف پولم خالی شده
   سوالم اینه ممکنه که کلید خصوصی تمام کیف پول رو پیدا کرده باشن و بقیه ارز ها هم خالی بشه یا از کلید خصوصی میشه روی کیف پول های. مخصوص فقط ترون استفاده بشه و اینکه راهی نیست کلید خصوصی تراست والت تغییر داده بشه

  27. farid
   farid | 13 دی 1401

   سلام امروز 2200 تتر از کیف پول ترون لینک من به صورت خودکار برداشت انجلم شده چگونه پولم رو میتونم پس بگیرم؟

   • Dokiii
    Dokiii | 22 دی 1401

    حتما یک اسمارت کانترکت امضا کردید تا عمل ماینینگ انجام بدین

    • علی
     علی | 29 بهمن 1401

     سلام من هم همین مشکل برام پیش اومده و امضا کرده بودم برای پایین و الان کل تورهای انتقال پیدا کرده به سایت ماینر آیا امکان برگرداندن هست؟

    • Alireza
     Alireza | 17 فروردین 1402

     سلام من چند وقت پیش یه توکن خریدم بعدا که فهمیدم تقلبی بوده یه مراحلی رو انجام دادم و پولم به صورتت تتر به کیف پولم برگشت خورد ولی الان مسدوده .فقط تتر و ترون مسدود شدم.چطوری میتونم ازادش کنم وبرداشت بزنم .لطفا کمکم کنید

  28. حمید
   حمید | 12 دی 1401

   دیروز من متوجه شدم والت متامسک من هک شده و هکر تمام کیف پول منو خالی کرده که تقریبا مجموع ۸۵۰۰ دلار میشده . هیچ راهی هست که من بتونم پولم رو پس بگیرم یعنی ؟

  29. Ali
   Ali | 5 دی 1401

   سلام امروز ۳۰۱تتر از ترون لیک من یه سایتی به طور خودکار برداشت کرده چگونه بتونم پولم رو پس بگیرم

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 7 دی 1401

    سلام. بستگی به سایت داره، با روش های اعلام شده شاید بتونید ارز هاتونو برگردونید، ممکن هم هست واسه همیشه از دست رفته باشن.

  30. جهان
   جهان | 20 آذر 1401

   سلام من به یک شرکت ارزدیجیتال مبلغ 3160دلار واریز کردم ان شرکت سود مرا نمیدهد واز من واریز انتقال میخواهد ویک کیف پول اعتماد ازطریق لینک به من فرستاده و پول سود خود را میبینم اما نمیتوانم ان را انتقال دهم به حساب خودم کسی هست مرا راهنمایی کند

   • جواد
    جواد | 29 بهمن 1401

    سلام همين مشكل براي من بوجود اومده راهي پيدا كردي كمك كن

  31. رضا
   رضا | 20 آذر 1401

   دوستان ۲۰ زد داشتم دیروز سرقت شد چکار میشه کرد اصلا کاری میشه کرد ؟؟؟راهنمایی کنید اطلاعاتی در این خصوص ندارم

  32. نفیس
   نفیس | 6 آذر 1401

   من ارز یونی کورن داشتم از تراست والتم به سایت wmfa فروختم.میگن تو بستر اشتباه فروختی.ارزم از دست رفت.الان میگن 50 تتر واریز کن و عکس از فروشت بذار.منتها من گوشی جدید گرفتم تراست والت جدید نصب کردم سوابق فروشم نیست.کسی میدونه چیکار باید بکنم؟

  33. سلام من امروز کیف ول تراس ولت خالی شد
   سلام من امروز کیف ول تراس ولت خالی شد | 26 آبان 1401

   سلام ارز تتر داشتم امروز ساعت ۱ ظهر خالی شد چیکار کنم

  34. سلمان
   سلمان | 17 آبان 1401

   سلام دوستان.من مقداری ارز تو تراس ولتم داشتم الان صفر زده برنامه رو هم بروزکردم چیزی نمایش نمیده اگه کسی هست بتونه کمک کنه ممنون میشم

   • سامان
    سامان | 17 بهمن 1401

    آدرس تراست ولت در etherscan و bscScan وارد کن. ارزهای موجود میبینی. بعد مجدد به کیف پولت اضافه کن

  35. مرتضی
   مرتضی | 16 آبان 1401

   سلام از کیف پول ترون لینک من 120 دلار سرقت شده. میشه پیگیری کرد ‌؟

  36. عرفان
   عرفان | 16 مهر 1401

   سلام. از گرین چنج من نزدیک ۴۰۰ دلار اتریوم برداشت شده . آدرس کشی هم که برداشت کرده هست . میشه کاریش کرد ؟

  37. کیان
   کیان | 20 شهریور 1401

   سلام من تعدادی ارز داخل تراست داشتم ولی الان دوتاشون صفر شده و یکی مقدارش هست ولی نمیتونم انتقالش بدم به نظرتون چکارکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  38. کیان
   کیان | 20 شهریور 1401

   سلام من کیف پول تراست ولت دارم یک نفر گفت که مقداری ارز لونا کلاسیک داشتم که نمیدونستم کجا منتقل شده بعد هش تراکنش رو بهش دادم که بازیابی کنه ولی الان کیف پولم دوتا از ارزهام صفر شدن و یکی دیگه ارزترون هست داخل کیفم ولی نمیتونم جابجا کنم نه 12 کلمه کیف رو دادم نه چیزی فقط میخوام بدونم چطور بفهمم کیفم بااین توضیحات هک شده یا مشکل دیگه ای پیش اومده ممنون

  39. عارف
   عارف | 18 شهریور 1401

   سلام از تراست ولت من ۸۲ دلار دزدی شده چکار کنم

  40. بردیا
   بردیا | 11 شهریور 1401

   دیشب کیف تراست ولت رو باز کردم یه پنجره اومد تهدید امنیتی بعد رفتم قسمت ویروس یاب گوشیم دیدم خود کیف تراست رو پیدا کرده منم پاک کردم بعد دوباره دانلود کردم با اون کلمات قبلا داشتم بازیابی کردم ولی هیچ ارزی نیست سرچ هم کردم ولی موجودی صفر
   جان عزیزت اگر علمی داری کمکم کن
   سپاسگزارم

   • فرهاد
    فرهاد | 12 آذر 1401

    دوست عزیز نگران نباش هست و جایی نرفته

    • مهلا
     مهلا | 15 آذر 1401

     کجا هست مال منم صفره بعد ریکاوری

  41. بردیا
   بردیا | 11 شهریور 1401

   سلامدیشب کیف تراست ولت رو باز کردم یه پنجره اومد تهدید امنیتی بعد رفتم قسمت ویروس یاب گوشیم دیدم خود کیف تراست رو پیدا کرده منم پاک کردم بعد دوباره دانلود کردم با اون کلمات قبلا داشتم بازیابی کردم ولی هیچ ارزی نیست سرچ هم کردم ولی موجودی صفر
   جان عزیزت اگر علمی داری کمکم کن
   سپاسگزارم

  42. ناد الهایی
   ناد الهایی | 8 شهریور 1401

   سلام من واریز ارز داشتم برای یک کانال تلگرامی خارجی و یک ربات تحت نظر شرکت تلگرام خواستم ببینم ایا میتوانم پولم را پس بگیرم ۱۸۰۰۰دلار است کسی که کمکم کنه حاضرم ۳۰۰۰ دلارهدیه بدهم

   • مسیحا
    مسیحا | 9 مهر 1401

    بله راهش هست پس بگیری دوست عزیز با من تماس بگیر….

    • سبحان
     سبحان | 19 آذر 1401

     توروخدا به منم کمک کن 🙏

     • مسیحا
      مسیحا | 19 آذر 1401

      سلام دوست عزیز اولا متاسفم از مشکلی که پیش اومده براتون میشه جریانو کامل شرح بدید تا ببینم چکار میتونم در جهت کمک به شما انجام بدم انشاله.

      • مرتضی
       مرتضی | 1 اسفند 1401

       سلام
       من در تلگرام به ربات دوبلی 170دلار 2430ترون واریز کردم که بشه دوبرابر اما همین که واریز کردم پشتیبانی ربات بلاکم کرد ایا امکان برگرداندن پول هست

      • مسیحا
       مسیحا | 30 اردیبهشت 1402

       متوجه شدید چی عرض کردم خدمتتون؟

    • حسینی
     حسینی | 25 دی 1401

     سلام میشه راهنمایی کنید من هم به حساب شرکتی واریز کردم ولی پولم را پس نمیدهد

     • مسیحا
      مسیحا | 25 دی 1401

      سلام دوست عزیز، شماره بگذارید باتون تماس میگیرم توضیح میدم چطور به نتیجه مطلوب برسید
      دلتون گرم تو این زمستون سرد…مسیحا.

      • مجتبی هوشنگی
       مجتبی هوشنگی | 26 دی 1401

       سلام من برنده جایزه ۳۰۰هزاردلار تتر جشنواره کوینکس شده ام آیا واقعیت دارد.میگن ۱۳میلیون اتریوم میخاد.زدم میگه فریزشده یه تومن کم زدی..دوباره بايد بزنی.چکنم؟یه خانم از سایت ارز دیجیتال دات کام پشتیبانی شه

      • کارن آهنگری
       کارن آهنگری | 26 دی 1401

       سلام مجتبی عزیز، اینکه برای دریافت یه جایزه باید واریز کنید یکی از ترفندهای کلاه‌بردارهاست!
       موقع برنده شدن نیازی به واریز کوین یا پول نیست، کلاه‌بردارها با این ترفندها و درخواست وجه قبل از واریز جایزه، سعی می‌کنن که کاربرها رو فریب بدن و بعد از دریافت جایزه، از دسترس خارج می‌شن.
       به هیچ وجه هزینه واریز نکنید و با یک فرد وارد تو این حوزه، مشورت کنید.

      • علیرضا
       علیرضا | 11 اسفند 1401

       سلام ،من در یک شرکت به نام bitminingltd , مقدار ۳۰۰۰ دلار واریز کردم ، آنها سود و پول من را نمیدهند ، و میگویند باید ۵۰۰۰ دلار سرمایه گزاری کنی تا سرمایه ات را برداشت کنی، آیا راهی هست بتوانم پولم را پس بگیرم

      • کارن آهنگری
       کارن آهنگری | 14 اسفند 1401

       سلام علیرضا عزیز
       متاسفانه بسیاری از پروژه‌هایی که وعده سود در کوتاه مدت می‌دن، هدف کلاهبرداری از کاربرها رو دارن! احتمالا دیگه شما نتونید دارایی از دست رفته رو به دست بیارید.
       حتما تو سرمایه گذاری، به طور کافی تحقیق کنید…

      • سعید
       سعید | 5 اردیبهشت 1402

       سلام وقت بخیر، منم. دچار کلاهبرداری شدم، و پول من مسدود شده، میخواستم اگه ممکنه کمک بفرمایید، ممنون

    • Alireza
     Alireza | 17 فروردین 1402

     سلام من چند وقت پیش یه توکن خریدم بعدا که فهمیدم تقلبی بوده یه سری مراحل انجام دادم پولم به صورت تتر به کیف پولم برگشت ولی حساب تتر و ترون مسدودم .خواهشا کمکم کنید اگر راهی هست برای برداشت

    • سعید
     سعید | 13 اردیبهشت 1402

     سلام، با چه شماره ای تماس بگیرم، لطفا شماره بزارید، ممنون میشم

    • فریبا شجاعی
     فریبا شجاعی | 6 شهریور 1402

     سلام من ۱۰۰۰ تتر در کیف پولم داشتم ولی صبح دیدم همش برداشت شده
     آدرسی که به اون انتقال دادن رو پیدا کردم
     می تونی کمک کنی

   • مجید
    مجید | 3 بهمن 1401

    سلام دوست من
    منم مثل شما چندروز پیش همین اتفاق برام افتاد
    خواستم ببینم شما موفق شدی پولتو بگیری
    واگه موفق شدی لطفا منو راهنمایی کن
    چون منم حدودا ۵۰۰۰ تتر به یک رباط تلگرام زدم
    ممنونم

  43. مرتضی کورد
   مرتضی کورد | 18 مرداد 1401

   سلام وقتتون بخیر
   بنده چند شب پیش هر چی داخل کیف تراست والتم بود خالی کردن.
   بخدا وام گرفته بودم و از پول وام بود هنوز حتی 1 قسط هم واریز نکردم.
   داخل تلگرام یکی اومد و گفت که ارزی که داری داخل کیف پوات چند برابر میکنم و منم از خدا خواسته گفتم آره چرا که نه.
   گفتش کد 12 رقمی والت رو بفرست که برات فریز کنم.
   منم هیچی از این کیف پول و ارزها سر در نمیاوردم.
   ولی متاسفانه به محض اینکه کد والت رو فرستادم در ظرف یک دقیقه کل داراییم رو خالی کردن.
   حالا نمیدونم از چه راهی پیگیری کنم و ترو خدا اگه کسی راه حل بلده بهم بگه و از چه راهی پیداش کنم
   کل پولی که ازم سرقت کردن 7 میلیون بود و برای من خیلی زیاده بود چون بخدا ثروتمند نیستم و زن و بچه دارم و کرایه نشین.
   اگه پولدار بودم میگفتم مشکلی نداره.

   • مهدیه دهقانی
    مهدیه دهقانی | 3 مرداد 1402

    سلاام به نتیجه ای هم رسیدید ؟ک به منم کمک کنید؟

  44. مینا
   مینا | 12 مرداد 1401

   سلام وقت بخیر
   من چندماه پیش ارز فلوکی خریدم و گذاشتم موند یه ماه پیش متوجه شدم که این ارز آدرسشو تغییر داده و ارز های من ادرس قدیم موندن و الان هرچقد به ادرس جدید میخوام منتقل کنم نمیشه
   ایا راهی هس؟؟ من چیکارمیتونم بکنم؟؟یعنی همه داراییم رف؟؟

  45. وحید
   وحید | 9 مرداد 1401

   درود.بزرگوار با شخصی کار اینترنتی انجام میدادم.انتقالات زیادی انجام دادم براش.اخرین انتقالم دیگه به من خدماتی نداد و پولم را نداد.آیا کاری میشه کرد؟

  46. ارمان
   ارمان | 9 مرداد 1401

   سلام ایا میشه ای پی کسی که تراست ولت را خالی کرده پیدا کرد؟با راهه دیگه ای‌بگین؟

  47. رضا
   رضا | 6 مرداد 1401

   سلام
   اگر ی نفر با گوشی من از نرم افزار بیت پین ارز خاصی رو برای خودش انتقال بده ، قابل ردیابی و شناسایی است؟ یعنی میشه فهمید به چه آدرسی ارسال شده و کی این کار رو کرده؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 8 مرداد 1401

    سلام
    آدرس ارسالی رو میشه پیدا کرده، اما اگه به خارج از صرافی‌های ایرانی انتقال داده باشه، امکان ردیابی خیلی سخت خواهد بود.

  48. مهدی
   مهدی | 4 مرداد 1401

   سلام امروز من فیشینگ شدم تراست ولتم خالی کردن و ارزها را به ولت شخصیش انتقال داده آیا پلیس فتا میتونه کاری برام انجام بده؟؟؟؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 8 مرداد 1401

    سلام دوست عزیز
    برای راهنمایی بیشتر، با بخش پشتیبانی آنلاین 24 ساعته در تماس باشید.
    ممنون از همکاری شما

  49. اکبر
   اکبر | 27 تیر 1401

   سلام دوروز پیش تو دام یه کلاه بردار افتادم که از طریق دایرکت پیجی کاملا شبیه صرافی نوبیتکس داشت که متاسفانه با پیج اصلی نوبیتکس اشتباه گرفتم خلاصه با ترفند خودشون ۶۰۰۰فانتوم رو به آدرس والت که دایرکت داده بود واریز کردم بعد از مشخص شدن اینکه تو دام کلاهبردار افتادم
   فرداش دفتر قضایی شکایت و پرونده در داخل پلیس فتا تشکیل دادم
   به نظر شما با توجه به آدرس والت مقصد و اینکه از صرافی نوبیتکس این انتقال صورت گرفته امیدی هست به پیدا شدن کلاهبردار یا ارز
   ممنون

  50. علی
   علی | 17 تیر 1401

   سلام تراس ولت من خالی شده به هیچکس شک ندارم چیکار میتونم بکنم لطفا راهنما یی کنید

   • داود
    داود | 28 تیر 1401

    سلام.موقع انتقال تتر از کیف پول به صرافی زمان زیادی برا انتقال طول کشید و پس از دو سه دقیقه کیف پول من از دسترس خارج و دوباره رمز خواست که با دادن رمز (کد)نتونستم وارد کیف شم.آیا بعد از هک شدن کیف، امکان دوباره بازیابی با ۱۲ کلمه خصوصی وجود داره؟چند هزار دلارم رفته و هیچ ردی ازش ندارم

  51. علی
   علی | 14 تیر 1401

   سلام وقت بخیر من امروز وارد کیف پول تراست ولتم شدم دیدم ارزام صفر شدن…کلمه های عبورمم ب کسی ندادم…ینی همه چی تموم شد؟؟

   • مریم
    مریم | 23 تیر 1401

    سلام.برا منم همینطور شده.ارز استیک شدمم بردن.چطور ممکنه بدون دونستن رمز

  52. مصطفی
   مصطفی | 6 تیر 1401

   سلام من ارز خود را به یک سایت واریز کردم گفتن که در ازای سه روز به من ۲۰۰۰دلار میدن اما الان میگه باید 400دلار بپردازید تا تراکنش انجام بشه

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 7 تیر 1401

    سلام مصطفی عزیز
    متاسفانه به احتمال زیاد شما در طعمه کلاهبردارها قرار گرفتید و دارایی‌تون از دست رفته.
    بارها گفتیم که به هیچ وجه به این وعده‌ها توجه نکنید!

   • امید
    امید | 23 شهریور 1401

    کلاهبرداریه ۴۰۰دلار بریزی باز میگن ۵۰۰دلار دیگ باید بریزی ریسس امضا کنه خلاصه کلاهبرداریه من۲۰هزارتادلار از دست دادم

    • کارن آهنگری
     کارن آهنگری | 24 شهریور 1401

     امید عزیز، متاسفانه تعداد پروژه‌های اسکم این روزها زیاد شده و کاربرها هم دارایی‌هاشون رو دارن از دست می‌دن. ممنون از تجربه‌ای که در اختیار دیگر کاربران گذاشتید.

  53. مرتضی
   مرتضی | 4 تیر 1401

   سلام من کیف پول کوینمی دارم اگر کس دیگری به کلید خصوصی من دسترسی داشته باشه چطور میتونم از دسترسیش جلوگیری کنم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 5 تیر 1401

    سلام مرتضی عزیز
    به هیچ طریقی نمیشه. شما باید داراییتون رو به یه کیف پول دیگه انتقال بدین که فقط خودتون بهش دسترسی دارید.
    عبارت 12 کلمه‌ای به هیچ وجه قابل تغییر نیست و برای هر کیف پول، یکتاست.

  54. محمد
   محمد | 28 خرداد 1401

   سلام وقت بخیر
   من ارز داخل ترون لینک داشتم ک امروز دیدم نیست 😢 و برداشت شده درحالی ک من همچین چیزی نکردم

   • علی یوسفی
    علی یوسفی | 21 تیر 1401

    من هم گرفتار همین موضوع شده ام.آنها با آن لینک به موجودی دسترسی پیدا می کنند.به سایت زیر گزارش سرقت رو بدید .اونها دارن یه کارهایی انجام میدن شاید مفید باشه.
    https://www.assetreality.com/report-lost-crypto

    • کارن آهنگری
     کارن آهنگری | 21 تیر 1401

     سلام علی عزیز.
     ممنون از ارائه تجربه، فقط اعتبار این سایت‌های پیشنهادی از سمت ما تایید نمیشه.

  55. هیروبکری
   هیروبکری | 27 خرداد 1401

   سلام برای بازیابی دارایی هاتون به پشتیبانی بلاک چین پیام بدید

   • علی فتلایی
    علی فتلایی | 7 مرداد 1401

    سلام تورو خدا ادرس پشتیبانی هر سایت و اپلیکیشن رو چطوری پیدا کنیم که تغلبی نباشه پشتیبانی بلاکچین ادرسش چیع

  56. حمید
   حمید | 3 خرداد 1401

   سلام در کیف پول saftpay مقدار کمی ارزBtitorrnt نمیدونم از کجا واریز شده بود روی ارز آمده کلیک کردم ،ببینم چقدر ارزش داره ۱۵۶Ustd که داشتم احساسم بدون اینکه من ارسالی داشته باشم به یک آدرس رفته مدارکش هم هست راهی داره برگشتی هست،

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 14 خرداد 1401

    سلام حمید عزیز
    احتمالا شما در دام کلاهبردارها افتادید و ارز دیجیتال دزدیده شده، امکان بازیابی نداره متاسفانه.
    بارها اعلام کردیم که روی هر لینکی کلیک نکنید، کلاهبردارها با روش‌های متنوع و مهندسی اجتماعی تلاش در فریب دادن کاربران دارند.
    لطفا با احتیاط بیشتر در بازار رمزارزها فعالیت کنید تا دارایی شما که نتیجه‌ی سال‌ها تلاشتونه، به سادگی از بین نره.

    موفق و شاد باشید.

    • جواد
     جواد | 25 خرداد 1401

     میشه کلمه های ۱۲ رو تغییر داد

     • کارن آهنگری
      کارن آهنگری | 7 تیر 1401

      جواد عزیز ممنون خواهیم بود اگه امکان تغییر 12 کلمه‌ای هست، نحوه‌ی تغییر رو برامون توضیح بدین تا در اختیار بقیه کاربران قرار بدیم!

   • هیروبکری
    هیروبکری | 27 خرداد 1401

    1

  57. برهان
   برهان | 27 اردیبهشت 1401

   سلام من به کیف پول متامسکم متیک انتقال دادم ولی تو متامسکم صفر نشون میدم وقتی پالیگان اسکن رو چک کردم نوشته که از ادرس کیف پول متامسکم به ی ادرس دیگه منتقل شده بدون اینکه من انتقال داده باشم…باید چکار کنم تا متیکم برگرده میشه لطفا راهنماییم کنید

  58. بهزاد
   بهزاد | 12 اردیبهشت 1401

   از تراس ولت برای من ایمیل آمده که 12رمز رو برای ما بفرست این یعنی چی؟؟

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 21 اردیبهشت 1401

    بهزاد جان سلام
    این ایمیلی که براتون اومده مطمئن کلاهبرداریه و از طرف پشتیبانی تراست ولت نمیتونه باشه چون کیف پولها کاملا امن هستند.
    به هیچ وجه و به هیچ کسی، ۱۲ کلمه عبور و بازیابیتون رو نفرستید.
    در صورت ارسال این ۱۲ کلمه تمام دارایی شما از بین میره.

    موفق باشی دوست خوبم.

  59. اسماعیل باقری
   اسماعیل باقری | 4 اردیبهشت 1401

   فعلا دارند با کمک برنامهای سامسونگ و نبود گوگل و محافظت نکردن آن تا حالا چند کیف پول خالی کردن و یکی مانده آن هم با برنامه مختصات مکانی گوگل در حال سرقت هستن به چند برنامه برای کمک پیام دادم خودم هم بلک چین دارم اما اجازه دست رسی نمیده چون سارق دست رسی ویژه سامسونگ و گوگل را دارد و برنامهای من به سختی به روز میشوند و و اینگونه با همکاری هم یک کسب کار را گرفتن از ما

  60. کیانوش
   کیانوش | 8 فروردین 1401

   سلام وقت بخیر کیف پوله داداشم رو خالی کردن‌ و به یه ادرس دیگه انتقال دادان به جز ارزهای داداشم خودش ارزه زیاد تو کیف پولش هست آیا میتونم پیگیری کنم

   • هیروبکری
    هیروبکری | 27 خرداد 1401

    سلام به پشتیبانی بلاک چین پیام بده

  61. توفیق
   توفیق | 8 فروردین 1401

   سلام میتونی برام کمک کنی تا پولم برگشت کنم از کیف پول سایت تمام شواهد و مدارک دارم

  62. رضا
   رضا | 3 فروردین 1401

   سلام امروز به تراست ولتم اسمارت چین ریختم درجا همین که اومد به حساب خودکار رفت به یه کیف پول ناشناس هرچی اسمارت چین بریزم فوری میره داخل اون کیف پول چیکار کنم؟

  63. علی
   علی | 22 اسفند 1400

   با درود از تراس ولتم مقداری ترون برداشت شده آیا میتوانم پیگیری کنم؟
   به نتیجه میرسم ؟

  64. سمیه نصیرلد
   سمیه نصیرلد | 19 اسفند 1400

   سلام من‌دیروز ترونو برداشت زدم به تراس ولتم نیومده باید جیکار کنم

  65. عماد
   عماد | 19 اسفند 1400

   سلام ادمین عزیز.
   از من مقداری بیت کوین باج گرفته شده
   آیا از طریق پلیس فتا میتونم نفری که اینکارو کرده شناسایی کنم؟؟
   میشه اونو ردیابی و شناسایی کرد؟؟

  66. سپیده
   سپیده | 19 اسفند 1400

   سلام اپلیکیشن نیوسنچری همش رمز عبورم رو اشتباه عنوان میکنه ولی من مطمینم همینه ینی کلاهبرداری کردن ؟امکان شکایت و برگشت سرمایم هست؟

  67. رضا
   رضا | 17 اسفند 1400

   با سلام متاسفانه مقدارکمی توکن scam ا ز pancakeswap خریداری کردم که امکان فروش ندارد. مشکلی که هست این توکن را به تراست والت منتقل کردم و approve کردم… آیا ممکن است والت من را خالی کنند؟ با تشکر

  68. سعید
   سعید | 14 اسفند 1400

   ازرمزینکس پدرم ۹۴۱ترون برای کیف پول من ترون لینک پرو من فرستاده وبه محض دریافت به یه حساب دیگه فرستاده شده کاری میشه کرد،،؟پلیس فتا میتونه کاری کنه

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 16 اسفند 1400

    سلام سعید عزیز
    متاسفانه بازار ارزهای دیجیتال و به خصوص ارز دیجیتال ترون، قابل ردیابی نیست یا خیلی سخته. اما حتما به پلیس فتا مراجعه و شکایتتون رو ثبت کنید.

  69. علی
   علی | 13 اسفند 1400

   من 13000 دلار توسط roi-forex توسط یک کارگزار سرمایه گذاری جعلی از دست دادم.
   من توسط یکی از دوستان به JOLLYINVESTIGATORS-com معرفی شدم. پس از ارائه تمام شواهد مورد نیاز، تحقیقات انجام شد و در نهایت پولم را گرفتم. با تشکر از JOLLYINVESTIGATERS. اگر پول یا بیت کوین را از دست داده اید، هرگز نباید امید خود را از دست بدهید، می توانید آنها را در گوگل پیدا کنید

   • توفیق
    توفیق | 7 فروردین 1401

    سلام میتونی برام کمک کنی تا پولم برگشت کنم از کیف پول سایت تمام شواهد و مدارک دارم

    • hamidreza
     hamidreza | 25 اردیبهشت 1401

     سلام. از شرکت Jollyinvestigators تونستین به جایی برسین؟ گویا خودشونم کلاهبردارن!

   • توفیق
    توفیق | 7 فروردین 1401

    سلام علی میتونم به این سایت اعتماد کنم

   • توفیق
    توفیق | 8 فروردین 1401

    سلام میتونم به آین شرکت اعتماد کنم که در موردش حرف می زنی

  70. امیرحسین
   امیرحسین | 7 اسفند 1400

   سلام دیروز از کیف پولم ارز برداشت شده
   نمیدونم چرا
   به کسی هم ۱۲ کلمه رو ندادم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 8 اسفند 1400

    سلام امیرحسین عزیز
    احتمالا سیستم یا موبایلتون هک شده.

  71. مسرور
   مسرور | 3 اسفند 1400

   سلام من نیاز به مشاوره داریم با یه نفری که وارد به ارز دیجیتال باشد ببینم چه کمکی میتوان بگیرم باحق مشاوره

   • Sadegh
    Sadegh | 28 اسفند 1400

    سلام دیروز مبلغ۵۰۰۰ترون من ازکیف پولم برزاشت شده آدرس ارسال موجوده ایامیتونم مقصدراپیگیری کتم ک ب کجاانتقال داده شده یانع

  72. Arezou Sanati
   Arezou Sanati | 2 اسفند 1400

   سلام وقت بخیر متاماسک من که متصل به یه گیم هست توسط هکر ها ارزهای موجودم خالی شده الان سوالم اینه که میتونم دوباره امنیت متامسکم و تامین کنم رمزشو عوض کنم یا یجوری که دیگه نتونن هکش کنن اخه تمام گیمی که سرکایه کذاری کردم متصل به اون متاماسک هست

  73. ستاره
   ستاره | 28 بهمن 1400

   از بیت‌پین ۴تا ارز به تراست فرستادم.به محض دریافت هکه‌ی ارزها از تراست به یه آدرس دیگه رفتن. امکانش هست که بیت‌پین یکی از ارزهارو آلوده کرده باشه و به ولت من فرستاده باشه و تز اون طریق بقیه ارزهارو هم برده باشه؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 2 اسفند 1400

    سلام کاربر عزیز
    متاسفانه به تازگی کلاهبردارها کیف پول تراست ولت رو هدف گرفتند و بسیاری از افراد در بازار ارزهای دیجیتال، این مشکل رو دارند.
    اینکه ارزی آلوده شده امکان‌پذیر نیست و احتمالا کلمات بازیابی کیف پول شما هک شده.

  74. امین سرابی
   امین سرابی | 28 بهمن 1400

   سلام من از ولتم ترون لینگ پرو دزدی شده و کسی که دزدی کرده شناسای کردم و ردشو کامل گرفتم و دوازده کلمه ولتمو داره آیا میتونم ازش شکایت کنم و ارز های که داشتم رو پس بگیرم؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 2 اسفند 1400

    سلام امین عزیز
    اگه طرف مقابل آشناست می‌تونید به پلیس فتا شکایت کنید. اما اثبات اینکه ولت متعلق به شماست کمی سخت خواهد بود. ممکنه که طرف مقابل هم ادعا که ولت برای ایشونه.

   • Sadegh
    Sadegh | 28 اسفند 1400

    سلام دوست عزیز چطوری تونستی ردشو پیداکنی

  75. علیپور
   علیپور | 26 بهمن 1400

   درود بر شما از تراست والت ارز برداشت شده آیا از طریق پلیس فتا می توان آی پی کسی که برداشته رو پیدا کرد؟!

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 26 بهمن 1400

    سلام
    به سختی امکانش وجود داره.

  76. حکیمی
   حکیمی | 21 بهمن 1400

   سلام من در صرافی والکس ارز داشتم وقتی میخواستم وارد بشم یک اپلیشن آمد زدم روش دیدم تمامی موجودی ام رفت آیا میتوانم کاری کنم ممنون تشکر فراوان

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 23 بهمن 1400

    سلام دوست عزیز
    با پشتیبانی صرافی والکس در تماس باشید تا مشکلتون رو رفع کنند.

  77. محمد
   محمد | 20 بهمن 1400

   blockchain.supoort.io@gmail.com سلام ایا این ایمیل معتبر است؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 23 بهمن 1400

    سلام
    به هیچ ایمیلی اعتماد نکنید! مخصوصا ایمیل‌هایی با دامنه‌های متفاوت.
    بیشتر در این مورد تحقیق کنید که آیا صحت ایمیل درست هست یا نه.

  78. حسین
   حسین | 19 بهمن 1400

   سلام از حساب کوکوین من با فیشینگ خالی شده و ارز تتر داشتم منتقل شده به یه آدرس دیگر کاری میتونم بکنم؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام حسین عزیز.
    از بابت این اتفاق متاسفیم! هیچ کاری نمیشه کرد.

  79. یاسین
   یاسین | 10 بهمن 1400

   سلام کیف پول تراست ولت من هک شده و همه ارزهامو به یه آدرس انتقال دادن. میشه کاری کرد؟؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 11 بهمن 1400

    سلام یاسین عزیز.
    متاسفانه خیر.

   • هولدبیت
    هولدبیت | 18 بهمن 1400

    به پشتیبانی بلاکچین پیام بدید اونا میتونن کمکتون کنن
    blockchain.supoort.io@gmail.com

  80. کیوان عبدی
   کیوان عبدی | 10 بهمن 1400

   سلام وقتتون بخیر
   یه سوال داشتم خدمتتون ازکیف پول تراس والتم ارز برداشتن ایا میتونم دوباره به کیف پول خودم این ارزو باز گردونم

   • رضا
    رضا | 28 بهمن 1400

    دیشب از بیت‌پین به تراست‌ولت ارز منتقل کردم. اما بمحض دریافت ارز داخل تراست‌ولت حسابم خالی شد. تراست‌ولت امنیت نداره‌. آیا میتونم ارز رو برگردونم یا پریده دیگه؟

    • کارن آهنگری
     کارن آهنگری | 2 اسفند 1400

     سلام دوست عزیز
     در این مورد با پشتیبانی انلاین در ارتباط باشید تا راهنمایی کنند اما با توجه به خالی شدن تراست ولت، امکان بازگرداندن دارایی وجود نداره.

     • محمد
      محمد | 17 خرداد 1401

      سلام از کیف پولم ارز دزدیده شده و به تراست والت انتقال دادن ایا میتونم کسی که این کارو کرده پیدا کنم

  81. تباک
   تباک | 18 آذر 1400

   درود خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز

   • سقف کاذب GST
    سقف کاذب GST | 17 خرداد 1401

    سلام تو کیف تراس ولت من 4 تا بیت بوده که کامل خالی شده. فقط تا جایی که پیگیری کردم تو هات بیت هست، هات بیت گفت ۲۰ هزار دلار بدید بگیم از کجا اومده دادیم گفتن فقط از بایننس اومده وسلام عصابم از این خورد نیست که 4 تا بیت هک شده یا به سرقت رفته بیشتر از این ناراحتم که هات بیت ۲۰ هزار دلار گرفته فقط گفته بایننس

    • حسین
     حسین | 14 بهمن 1401

     سلام ممکنِ منو راهنمایی کنید
     از استخر من مقداری ارز واریز شده به یه صرافی
     چطور میتونم اسم اون صرافی که ارزها بهش ریخته شده رو پیدا کنم