مقایسه ۱۵ مورد از بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی!

تاریخ انتشار: 19 مهر 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 19 تیر 1403
زمان مطالعه:  22 دقیقه
بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

بهترین صرافی ارز دیجیتال کدام است؟ کدام صرافی ایرانی امنیت بیشتری دارد؟ کدام صرافی ارز دیجیتال کارمزد کمتری دارد؟ امکانات کدام‌یک بهتر است؟ این‌ها از جمله سوالاتی هستند که بسیاری از مبتدی‌ها، سرمایه‌گذاران و حتی معامله‌گران حرفه‌ای بازار کریپتوکارنسی در ایران از خود می‌پرسند.

برای انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان، باید چند معیار مهم را در نظر گرفت: در دسترس بودن صرافی و پشتیبانی از روش‌های مختلف واریز و برداشت، بهره‌مندی از سیستم‌های حفاظتی قوی، احراز هویت ساده و سریع، کارمزدهای منصفانه و رقابتی، داشتن حجم معاملات بالا و پشتیبانی از تعداد زیاد و متنوع رمزارز‌ها.

بنابر همین معیارها، انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال معتبر و امن ایرانی برای خرید و فروش رمزارزها، کمی دشوار است. بااین‌حال ما در این مقاله از بیت پین، با تحقیق و بررسی میدانی و تست همه صرافی‌های ارز دیجیتال ایران، تلاش کردیم تا برترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی را به‌طور کامل و دقیق با یکدیگر مقایسه کنیم.

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی براساس چه معیارهایی باید انتخاب شود؟

روزبه‌روز به تعداد صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی اضافه می‌شود و کاربران بیشتر از پیش احساس سردرگمی می‌کنند. این که کدام یک برترین گزینه در لیست بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان قرار می‌گیرد و می‌تواند نیازهای آنان را برطرف کند، به دغدغه بزرگی تبدیل شده است. بااین‌حال، راه‌هایی برای انتخابی درست وجود دارد. کاربران می‌توانند بر اساس معیارهای زیاد، صرافی کریپتو برتر ایران را انتخاب کنند.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  امنیت دارایی‌ها

  قطعاً مهمترین معیار برای انتخاب صرافی ارز دیجیتال در ایران، اطمینان از امنیت دارایی‌هاست. یک صرافی معتبر، دارایی کاربران را در ولت‌های سرد چند امضایی ذخیره می‌کند و تیم امنیتی ویژه خود را دارد. همچنین پروتکل‌های امنیتی مثل احراز هویت دو مرحله‌ای، تأیید برداشت‌ها با پیامک و ایمیل و چندین سازوکار دیگر هم دارد تا دارایی کاربران در امن‌ترین حالت ممکن ذخیره شود.

  کارمزدها

  اگر شما هم جزو معامله‌گرانی هستید که تعداد تریدهای بالایی دارید و یا حجم معاملات شما بالاست، قطعاً کارمزدها اهمیتی دو چندان برایتان دارد. برخی از صرافی‌ها برای انواع معاملات میکر و تیکر، رمزارزهای مختلف و حتی سطوح کاربری مختلف، کارمزدهای متفاوتی را ارائه می‌دهند. بااین‌حال صرافی‌های ارز دیجیتال برتر جهان نشان داده‌اند که بازه‌ای بین ۰٫۲٪ تا ۰٫۴٪ کارمزد کاملاً معقول و استاندارد است.

  البته ممکن است برخی از کاربران برای جذب کاربر بیشتر، کارمزد همه یا دسته‌ای از معاملات خود را صفر در نظر بگیرند، اما باید توجه داشته باشید که این عدد هیچگاه همیشگی نیست و بعدها کارمزدهای این‌گونه پلتفرم‌ها افزایش می‌یابد. در ضمن بسیاری از صرافی‌های کلاهبردار مثل FTX هم با همین تله کارمزد ۰٪ سرمایه کاربران زیادی را جمع می‌کنند.

  پاسخگویی و پشتیبانی قوی

  وقتی با مسئله حساسی مثل سرمایه و دارایی مالی سروکار داریم، قطعاً مشکلات فنی، سوالات و نگرانی‌هایی برای ما پیش می‌آید. اینجاست که وجود یک تیم پشتیبانی قوی و در دسترس، بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال را از پلتفرم‌های معمولی متمایز می‌کند. یک تیم پشتیبانی باید به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته در دسترس کاربران باشد و در سریع‌ترین زمان ممکن برای حل مشکلات آن‌ها بکوشد.

  انجام معاملات با سرعت بالا

  سرعت بالای تکمیل معاملات و اسپرد کم، خصوصیتی است که با افزایش تعداد کاربران یک پلتفرم ایجاد می‌شود؛ بنابراین همین کم بودن اسپرد و نقدینگی بالای یک صرافی، نشان از اعتبار بالای آن است. پس قطعاً بهترین صرافی ارز دیجیتال ایران به دلیل نقدینگی بالایی که دارد، باید با سرعتی بالا معاملات را انجام دهد.

  تعداد رمزارزهای ارائه شده

  تنوع محصولات یک صرافی رمزارز ایده‌آل، مزیتی مهمی است که با تعداد بالای جفت‌ارزهای ارائه شده آن مشخص می‌شود. یک پلتفرم ایرانی خرید و فروش ارز دیجیتال کاربردی، باید ارزهای مختلف را بر مبنای دلار و تومان ارائه دهد و کوین‌های متنوعی را برای معامله ارائه دهد. همچنین لیست کردن کوین‌های جدید و پرطرفدار هم خصوصیت مهمی است که قطعاً در تصمیم‌گیری تأثیر خواهد داشت.

  ابزارهای پیشرفته برای مدیریت ریسک

  مدیریت ریسک و سرمایه، مهمترین اصلی‌ست که هر تریدر و سرمایه‌گذاری باید آن را رعایت کند؛ بنابراین بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایران و دنیا، همواره به دنبال راهی برای بهبود روند مدیریت ریسک هستند. یک پلتفرم ایده‌آل باید ابزارهای متنوعی برای مدیریت سرمایه ارائه دهد و با آمارها و چارت‌های درست و دقیق، تصویری صحیح از اموال کاربر را به او ارائه دهد.

  فهرست برترین و بهترین صرافی‌ ارز دیجیتال ایرانی

  اکنون که با معیارهای انتخاب صرافی ارز دیجیتال آشنا شدید، بهتر است به معرفی بهترین صرافی‌های ایرانی بپردازیم. با اینکه تعداد پلتفرم‌های خرید و فروش رمزارز در کشور چندان مشخص نیست؛ ما با تحقیق و بررسی کامل، ۱۵ مورد از معتبرترین صرافی ارز دیجیتال در ایران را گرد هم آورده‌ایم.

  نام صرافی رتبه سیمیلار وب جهان سرعت پاسخگویی پشتیبانی کارمزدها تعداد کوین اپلیکیشن رابط کاربری پلتفرم آموزشی
  بیت پین 47,317 ۲ دقیقه ۰٫۲ درصد ۳۰۰+ دارد ساده دارد
  نوبیتکس 27,366 ۱ دقیقه ۰٫۲ تا ۰٫۳۵ درصد ۱۹۰+ دارد ساده دارد
  والکس 147,494 بین 1 تا 2 دقیقه ۰٫۲ تا ۰٫۴ درصد ۱۲۰+ دارد متوسط دارد
  رمزینکس 118,847 ضعیف ۰٫۳ درصد ۲۰۰+ دارد متوسط دارد
  اوکی اکسچنچ 61,438 چت آنلاین ندارد ۰٫۲ درصد ۷۰۰+ دارد ساده دارد
  آبان تتر 107,277 بیشتر از ۳۰ دقیقه نامشخص ۴۰۰+ دارد ساده دارد
  تترلند 564,048 ۵ دقیقه  تا ۰٫۴۹ درصد ۵۰۰+ دارد ساده دارد
  تبدیل 52,308 قابلیت چت آنلاین ندارد ۰٫۳۵ درصد ۷۸۰+ فقط اندروید ساده دارد
  او ام پی فینکس 103,760 1 دقیقه  ۰٫۳۵ ۱۲۰+ دارد متوسط دارد
  اکسکوینو 338,985 قابلیت چت آنلاین ندارد ۰٫۲ درصد ۲۸۰+ دارد ساده دارد
  اکسیر 715,716 10 دقیقه ۰٫۳۵ درصد ۱۷۰+ دارد متوسط دارد
  بیتمکس 10,619,044 1 دقیقه ۰٫۳۵ درصد 100+ دارد ساده دارد
  نیک پرداخت 320,183 1 تا 2 دقیقه نامشخص ۱۰۰+ ندارد ساده دارد
  کوینینو 16,492,519 1 دقیقه ۰٫۳ درصد ۲۹۰+ دارد ساده دارد
  هیتوبیت 17,539,045 1 تا 2 دقیقه  ۰٫۲ درصد 170+ دارد ساده دارد

  بیت پین

  در این بخش از نوشتار بهترین صرافی ارز دیجیتال، به معرفی صرافی معتبر بیت‌ پین (Bitpin.ir) می‌پردازیم. در نگاه اول رابط کاربری صرافی بیت پین بسیار مینیمال و زیباست. بیت پین یکی از صرافی‌های ایرانی است که باوجود سابقه نه‌چندان زیاد، خدمات متنوعی را به کاربران برای معاملات ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد.

  پیت پین محصول شرکت دانش‌بنیان سنا ایمن مبادله از گروه شرکت‌های مطرح و باسابقه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و فین‌تک است. با توجه به حساسیت کاربران در امنیت و ضمانت معاملات، پنل کاربری صرافی ارز دیجیتال بیت پین از سیستمی امن، ساده و حرفه‌ای با در نظر گرفتن الزامات قانونی و حقوقی برای کاربران استفاده می‌کند.

  خرید و فروش ارز دیجیتال

  صرافی بیت پین

  در صرافی بیت پین می‌توانید با حداقل کارمزد حدود ۰٫۰۶ تا ۰٫۳۲ درصد در بازار ارز دیجیتال معامله کنید. این کارمزد پایین در دراز مدت تأثیر زیادی روی راندمان دارایی‌های شما خواهد شد. حداقل مبلغ موردنیاز برای انجام سفارش و خرید و فروش ارز دیجیتال در بیت پین ۱۰۰ هزارتومان است و نسخه‌ی پرسرعت وب و اپلیکیشن اندروید و آی‌او‌اس (iOS) آن هم در دسترس قرار گرفته است.

  جالب است بدانید که تایید احراز هویت آن نیز کمتر از ۴ ساعت و برداشت حساب از صرافی بیت‌ پین، بسته به مبلغ، از 5 دقیقه تا ۱۲ ساعت زمان می‌برد.

  صرافی بیت پین در یک نگاه:

  • رتبه سمیلاروب جهان: 47,317
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: ۲ دقیقه
  • کارمزد: ۰٫۳۲ درصد
  • سرعت واریزی برداشت‌ها: چند دوره در روز
  • تعداد کوین: ۳۰۰+
  • امنیت دو مرحله‌ای: دارد
  • معامله دو طرفه: ندارد
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: ساده و کاربردی
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  نوبیتکس

  نوبیتکس از ترکیب سه واژه نو به معنای جدید، بیت کوین و اکسچنج به معنای مبادله ساخته‌شده است. صرافی نوبیتکس ویژگی‌های اصلی خود را بستر امن، سریع و آسان برای خرید و فروش مستقیم ارزهای دیجیتال معرفی کرده است. این صرافی در زمستان ۱۳۹۶ راه‌اندازی شده و یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال است.

  صرافی نوبیتکس

  کارمزد معاملات در این صرافی به‌صورت درصدی از حجم دارایی درخواستی محاسبه می‌شود. مثلاً اگر مبتدی باشید کارمزد اولین معامله‌ی شما حدود ۰٫۳۵٪ خواهد بود. همچنین معاملات به‌صورت جفت ارز مثلاً اتریوم در مقابل تتر، با کارمزدی در حدود ۰٫۱۵٪ محاسبه می‌شود. یکی از معایب این صرافی این است که مراحل احراز هویت آن بسیار سفت‌وسخت بوده و تنها با انجام کامل آن می‌توانید به خریدوفروش بپردازید.

  صرافی نوبیتکس در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: ۲۷,۳۶۶
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: ۱ دقیقه
  • کارمزدها: ۰٫۲ تا ۰٫۳۵ درصد
  • تعداد کوین: ۱۹۰+
  • امنیت دو مرحله‌ای: دارد
  • معامله دو طرفه: ندارد
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: ساده
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  والکس

  صرافی والکس یکی دیگر از کسب‌وکارهایی است که توسط دانشجویان دانشگاه شریف پایه‌ریزی شده و به عنوان یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال شناخته می‌شود. تأیید هویت در این سایت نسبت به رقبا، کمی سخت‌گیرانه است؛ برای تأیید احراز هویت در این صرافی باید خط تلفن ثابتی معرفی کنید تا با هماهنگی قبلی با شما تماس بگیرند. این سایت از ورود دو مرحله‌ای استفاده می‌کند.

  صرافی والکس

  مدت‌زمان برداشت از حساب و واریز به بانک حدود ۲۴ ساعت بوده و نرخ کارمزد معاملات در این سایت بستگی به میانگین معاملات شما در ۳ ماه گذشته دارد. میزان کارمزد اولیه در این پلتفرم برابر با ۰٫۲٪ و مبلغ موردنیاز برای حداقل سفارش ۱۰۰ هزار تومان است.

  صرافی والکس در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: ۱۴۷,۴۹۴
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: بین ۱ تا ۲ دقیقه
  • کارمزدها: ۰٫۲ تا ۰٫۴ درصد
  • تعداد کوین: ۱۲۰+
  • امنیت دو مرحله‌ای: دارد
  • معامله دو طرفه: ندارد
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: متوسط
  • پلتفرم آموزشی: دارد

   رمزینکس

  رمزینکس سامانه‌‎ی مبادلاتی آنلاینی در حوزه‌ی کریپتوکارنسی است که توانسته با ایجاد سرعت، بالا بردن امنیت معامله و حذف واسطه‌ها، موانع و تهدید‌های پیش روی ایرانیان از جمله خطر بلوکه شدن سرمایه در صرافی‌های خارجی و خطر معامله با افراد ناشناس را مرتفع کند و با ایجاد بستری بی‌واسطه و معاملات همتا‌به‌همتا (Peer-To-Peer) قیمتی شفاف بر اساس پول ملی کشور ایران را برای کاربران مهیا کند.

  صرافی ارز دیجیتال رمزینکس

  دفتر عملیات این پلتفرم در ایستگاه نوآوری دانشگاه صنعتی شریف واقع شده است.

  صرافی رمزینکس در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: ۱۱۸,۸۴۷
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: ضعیف
  • کارمزد: ۰٫۳ درصد
  • تعداد کوین: ۲۰۰+
  • امنیت دو مرحله‌ای: دارد
  • معامله جفت ارزها: دارد
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: متوسط
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  اوکی اکسچنچ

  صرافی اوکی اکسچنج فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده و در ابتدای فعالیت خود تنها محدود به خرید و فروش چند ارز دیجیتال خاص بود. ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین، بیت کوین کش و لایت کوین تنها رمز ارزهایی بودند که در این صرافی مورد معامله قرار می‌گرفتند.

  صرافی اوکی اکسنچنچ

  پس از کسب محبوبیت صرافی اوکی اکسچنج در میان کاربران ایرانی، این صرافی سطح فعالیت خود را ارتقا بخشید و ارزهای دیجیتال بیشتری برای خرید و فروش در اختیار کاربران خود قرار داد. تمام صرافی‌های معتبری که در ایران استفاده می‌شوند، به دلیل داشتن برخی مزایا و معایب از درجه محبوبیت متفاوتی برخوردار هستند.

  صرافی اوکی اکسچنچ در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: ۶۱,۴۳۸
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: چت آنلاین ندارد.
  • کارمزد: ۰٫۲ درصد
  • تعداد کوین: ۷۰۰+
  • امنیت دو مرحله‌ای: دارد
  • معامله دو طرفه: ندارد
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: خوب
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  آبان تتر

  صرافی آبان تتر یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال برتر ایرانی است که فعالیت خود را در سال ۱۳۹۷ در زمینه خرید و فروش تتر آغاز کرد و رفته رفته با گسترش حوزه فعالیتش، امروزه از تعداد رمزارزهای بیشتری پشتیبانی می‌کند. این صرافی توسط چند تن از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف راه‌اندازی شده و اداره می‌شود.

  صرافی رمزارز آبان تتر

  هدف صرافی آبان تتر در ابتدا فراهم کردن شرایط آسان خریدوفروش ارز تتر برای کاربران ایرانی بود، اما امروزه لیست بلند بالایی از تمام کریپتوکارنسی‌های پرمعامله جهانی از بیت کوین و اتریوم و تتر گرفته تا ارزهای نه چندان سرشناس، اما آینده‌داری مانند سوایپ، ترا، آراگون و الروند را نیز به پلتفرم خود اضافه کرده است.

  صرافی آبان تتر در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: ۱۰۷,۲۷۷
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: بیشتر از ۳۰ دقیقه
  • کارمزد: نامشخص
  • تعداد کوین: ۴۰۰+
  • امنیت دو مرحله‌ای: دارد
  • معاملات دو طرفه: ندارد
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: خوب
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  تترلند

  صرافی ارز دیجیتال تترلند یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های رمزارزی در ایران است و فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است. این صرافی تمرکز خود را بر روی بهبود سرعت معاملات، امنیت کافی و ارائه محتوای آموزشی تمرکز دارد و سعی می‌کند جایگاه خود را به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی حفظ کند.

  تترلند

  تترلند برای امنیت بیشتر دارایی کاربران و ریسک کمتر تحریم‌ها‌، به صورت مداوم، آدرس ولت‌های خود را به‌روز‌رسانی می‌کند و جای هیچ‌گونه نگرانی برای تراکنش‌های انجام شده در این پلتفرم وجود ندارد. این پلتفرم به تازگی امکان استیکینگ را نیز برای کاربران فراهم کرده است.

  صرافی تترلند در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: ۵۶۴,۰۴۸
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: ۵ دقیقه
  • کارمزدها: ۰ تا ۰٫۴۹ درصد
  • تعداد کوین: ۵۰۰+
  • امنیت دو مرحله‌ای: دارد
  • معامله دو طرفه: ندارد
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: ساده
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  تبدیل

  صرافی تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال است و با وجود پشتیبانی ۲۴ ساعته، کار با آن در تمام طول هفته امکان‌پذیر است. شما می‌توانید در صرافی تبدیل، کیف پول دیجیتالی خود را ایجاد کرده و از طریق شارژ ریالی کیف پول، وارد معاملات ارزهای دیجیتال شوید و خریدوفروش رمزارزهای مختلف را انجام دهید.

  صرافی تبدیل

  به گفته مدیریت صرافی تبدیل، تیم این صرافی از متخصصین با تجریه در ۳ حوزه مالی، سرمایه‌گذاری و تکنولوژی تشکیل شده و در تلاش است تا با ادغام دو حوزه تکنولوژی و علم مالی، ابزارهایی ساده و در عین حال کارآمد و تخصصی را در اختیار کاربران خود قرار دهند تا هر کاربر، در هر سطح دانش و تجربه‌ای که باشد بتواند مشکلات و دغدغه‌های خود را در زمینه سرمایه‌گذاری، حفظ و افزایش ارزش پس انداز خود را رفع کند.

  صرافی تبدیل در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: ۵۲,۳۰۸
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: قابلیت چت آنلاین ندارد
  • کارمزدها: 0.0035 درصد
  • تعداد کوین: ۷۸۰+
  • امنیت دو مرحله‌ای: دارد
  • معامله دو طرفه: ندارد
  • اپلیکیشن: فقط اندروید
  • رابط کاربری: خوب
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  او ام پی فینکس

  صرافی او ام پی فینکس (OPMFinex) یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است. با این که این صرافی هنوز بسیار جوان است، توانسته در همین مدت زمان کم در لیست بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی قرار بگیرد. مهم‌ترین موردی که باعث معتبر شدن آن شده، جلوگیری از حملات مخرب و هک است.

  صرافی او ام پی فینکس

  کارمزد معامله در او ام پی فینکس بسیار کم است و هر چه حجم معامله افزایش پیدا کند، کم‌تر هم می‌شود. این صرافی خدمات متعددی نظیر تبدیل دارایی‌های خرد، ابزار محاسباتی سود و زیان، چارت قیمتی با امکان محاسبه چندین بازار، واریز و برداشت آنی ریالی و ارزی، انواع گوناگون مدل‌‎های سفارش‌گذاری و ایجاد ربات معاملاتی را ارائه می‌دهد.

  صرافی او ام پی فینکس در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: ۱۰۳,۷۶۰
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: ۱ دقیقه
  • کارمزدها: ۰٫۳۵ درصد
  • تعداد کوین: ۱۲۰+
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: متوسط
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  اکسکوینو

  صرافی اکسکوینو یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ ارنیکاست که کار خود را از سال 1396 آغاز کرده است. این صرافی بستر مناسبی را برای معامله ارزهای دیجیتال فراهم کرده و امکانات ویژه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اکسکوینو مدعی است که هدف آن بی‌نیاز کردن کاربران ایرانی از پلتفرم‌های خارجی است. ایین صرافی سعی دارد با ارائه ویژگی‌هایی نظیر پشتیبانی 24 ساعته و تامین امنیت دارایی کاربران به هدف خود دست یابد.

  صرافی اکسکوینو

  اکسکوینو بیش از ۲۸۰ رمزارز را برای معامله ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند با کارمزد ۰٫۲٪ نسبت به معامله در این پلتفرم اقدام کنند. برای اطلاع از جزئیات آن به زیر توجه کنید:

  صرافی اکسکوینو در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: ۳۳۸,۹۸۵
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: ۱ تا ۵ دقیقه
  • کارمزدها: 0.2 درصد
  • تعداد کوین: ۲۸۳
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: ساده
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  اکسیر

  صرافی اکسیر متشکل از افراد علاقه‌مند به صنعت بلاک چین است که گرد هم آمده‌اند تا نیاز کاربران را در این زمینه برطرف کنند. اکسیر جزو بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که سعی می‌کند خود را به استانداردهای جهانی نزدیک کند. هنوز تعداد رمزارزهایی که این صرافی پشتیبانی می‌کند کم است، اما انتظار می‌رود تعداد آن در آینده بیشتر شود.

  صرافی اکسیر

  در صرافی اکسیر، امکان واریز و برداشت انواع کوین و توکن‌ها بدون واسطه، با قیمت واقعی وجود داشته و روند سریعی را برای انجام معاملات در نظر گرفته شده است.

  صرافی اکسیر در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: ۷۱۵,۷۱۶
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: 10 دقیقه
  • کارمزدها: 0.35 درصد
  • تعداد کوین: ۱۷۰+
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: ساده
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  بیتمکس

  صرافی ارز دیجیتال بیتمکس بازار معاملاتی رمزارزی قابل اطمینان و امنی است و به همین دلیل در فهرست بهترین صرافی ارز دیجیتال قرار دارد. پشتیبانی این صرافی 24 ساعته بوده و کاربران می‌توانند سوالات و ابهامات خود را از طریق چت آنلاین، ایمیل یا شماره تلفن بپرسند.

  صرافی بیتمکس

  بیتمکس بیش از 100 رمزارز را برای معامله در اختیار کاربران قرار داده و کارمزد معاملاتی 0.35 درصدی دریافت می‌کند.

  صرافی بیتمکس در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: ۱۰,۶۱۹,۰۴۴
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: 1 دقیقه
  • کارمزدها: ۰٫۳۵ درصد
  • تعداد کوین: 100+
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: ساده
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  نیک پرداخت

  نیک پرداخت، جنس متفاوتی از سایر صرافی‌هایی که در این لیست معرفی کردیم، دارد. این سایت نه‌تنها ارز دیجیتال که خدمات دیگری نظیر پی‌پال، سرویس‌های ارزی، پرداخت هاستینگ، خرید از سایت‌های خارجی و غیره را ارائه می‌دهد. در نیک پرداخت شما می‌توانید کلیه کارهای ارزی خود را انجام داده و در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه برسید. این سایت همچنین درگاه پرداخت ریالی نیز در اختیار کسب‌و‌کارها قرار می‌دهد.

  نیک پرداخت

  نیک پرداخت امکان خرید بیش از ۶۰ رمزارز را فراهم کرده و مدعی است که کاربران را از هر لحاظ بی‌نیاز می‌کند. بااین‌حال، گزینه معامله ارز دیجیتال در این سایت به چشم نمی‌خورد و تنها امکان خرید یا فروش رمزارز وجود دارد. لازم به ذکر است که برخلاف بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال، برای فروش رمزارز در نیک پرداخت، نیازی به احراز هویت نیست.

  صرافی نیک پرداخت در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: 28,943
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: 1 تا 2 دقیقه
  • کارمزدها: نامشخص
  • تعداد کوین: ۶۴+
  • اپلیکیشن: ندارد
  • رابط کاربری: ساده
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  کوینینو

  کوینینو صرافی مختص ارزهای دیجیتال است که از سه طریق خرید و فروش سریع، معاملات پیشرفته و سرمایه‌گذاری، کاربران را وارد دنیای رمزارزها می‌کند. این صرافی که بیش از ۲۹۰ رمزارز را پشتیبانی می‌کند، بسیار ایمن و سریع است. با این که بسیاری از صرافی‌ها ساده‎‌ترین راه احراز هویت را در پیش گرفته‌اند، کوینینو به روش قدیمی احراز هویت پایبند است؛ بنابراین، لازم است که تصویر سلفی خود به همراه تعهدنامه را در سایت آپلود کنید.

  صرافی کوینینو

  کوینینو دارای اپلیکیشن برای نسخه‌های اندرویدی هم هست، منتهی هنوز نسخه iOSای ارائه نداده است و خبر از انتشار آن، به زودی، می‌دهد.

  صرافی کوینینو در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: ۱۶,۴۹۲,۵۱۹
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: 1 دقیقه
  • کارمزدها: 0.33
  • تعداد کوین: ۲۹۰+
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: ساده
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  هیتوبیت

  هیتوبیت یکی از صرافی‌های نوپای ارز دیجیتال در ایران بوده و از سال 1401 فعالیت خود را آغاز کرده است. با این حال از جمله معدود وب‌سایت‌هایی است که دارای انسجام خوب و طراح کاربری چشم‌نواز است. همچنین بیش از 170 رمزارز را پشتیبانی می‌کند. این در حالی است که برخی از صرافی‌های قدیمی‌تر تعداد رمزارز کم‌تری پشتیبانی می‌کنند.

  صرافی هیتوبیت

  پشتیبانی 24 ساعته، احراز هویت سریع و کیف پول اختصاصی از جمله ویژگی‌های بارز صرافی هیتوبیت است. علاوه‌براین، این صرافی امکان خرید و فروش سریع رمزارز و انجام معاملات پیشرفته و تعیین حد سود و زیان را فراهم می‌کند.

  صرافی هیتوبیت در یک نگاه:

  • رتبه سیمیلار وب جهان: 17,539,045
  • سرعت پاسخگویی پشتیبانی: 1 تا 2 دقیقه
  • کارمزدها: 0.2
  • تعداد کوین: 170+
  • اپلیکیشن: دارد
  • رابط کاربری: ساده
  • پلتفرم آموزشی: دارد

  صرافی ارز دیجیتال ایرانی بهتر است یا خارجی؟

  در پاسخ به این سوال که صرافی ارز دیجیتال ایرانی بهتر است یا خارجی؟ نمی‌توان به طور قطع موضع‌گیری کرد! انتخاب بین بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی یا بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی برای ترید و معامله ارزهای دیجیتال، تا حد زیادی به سلیقه و هدف کاربر بستگی دارد؛ البته رابط کاربری روان و امکانات منحصر‌به‌فرد هم در این انتخاب تاثیرگذار هستند!

  در کل می‌توان گفت که انتخاب از میان صرافی‌های خارجی با توجه به محدودیت‌هایی که در این نوشتار به دفعات بسیار گفته‌ایم، ریسک بالایی برای کاربران ایرانی به همراه دارد! بنابراین، به نظر می‌رسد که استفاده از صرافی ارز دیجیتال ایرانی، گزینه‌ی بهتری نسبت به پلتفرم‌های مشابه خارجی است.

  گفتار پایانی

  در این نوشتار سعی کردیم لیست معتبرترین و بهترین صرافی ارز دیجیتال ایران را به‌صورت کوتاه مقایسه، بررسی و معرفی کنیم. ما استفاده از این صرافی‌ها را رد یا تأیید نمی‌کنیم. پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت‌نام در هر صرافی حتماً قوانین آن را به طور کامل و بادقت مطالعه کنید؛ چراکه مبنای حل اختلاف مشکلات پیش‌رو، این قوانین بوده و عضویت و درخواست احراز هویت در صرافی‌ها برابر با تأیید و امضای این قوانین است.

  بنابراین، تصمیم نهایی برای انتخاب مسیر با خود شماست و ما تنها ارائه‌دهنده پیشنهاد هستیم. برای ما بنویسید که شما برای انجام تراکنش‌های رمزارز خود از کدام صرافی ارز دیجیتال استفاده می‌کنید؟ به نظر شما بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان کدام است؟ بیشتر معاملات خود را در صرافی‌های ایرانی انجام می‌دهید یا خارجی؟

  اگر صرافی معتبری در لیست بالا فراموش‌شده است، حتماً عنوان صرافی ارز دیجیتال فعال خود را در نظرات بنویسید تا در به‌روزرسانی‌های آینده مقاله، آن را بررسی و معرفی کنیم.

  سؤالات متداول

  • آیا استفاده از بیت‌کوین در ایران جرم است؟

  خیر در حال حاضر برای این مبحث جرم‌انگاری انجام‌نشده است.

  • بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی کدام است؟

  ما در این مقاله لیست بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی را معرفی کرده‌ایم. با کمک این مقایسه می‌توانید بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی را انتخاب کنید.

  • مهم‌ترین ویژگی‌های صرافی معتبر ارز دیجیتال چیست؟

  پشتیبانی سریع، میزان کارمزد، حداقل مبلغ سفارش، تجربه‌کاربری و امکان پیگیری و شکایت مهم‌ترین ویژگی‌های یک صرافی معتبر ایرانی است!

  • برای ترید، صرافی ایرانی مناسب است یا صرافی رمزارز خارجی؟

  صرافی‌های خارجی به دلیل تحریم‌ها، محدودیت‌های زیادی برای کاربران ایرانی دارند. پیشنهاد ما استفاده از صرافی‌های ایرانی است.

  • آیا نگه‌داشتن ارزها در صرافی منطقی است؟

  به‌طور کلی ما چنین کاری را به شما پیشنهاد نمی‌دهیم. یعنی بعد از خرید و فروش ارز دیجیتال مورد نظر خود، بهتر است آن را به کیفت پول خود انتقال دهید. در این حالت مبلغی را به‌عنوان کارمزد پرداخت خواهید کرد اما دارایی شما در محلی امن قرار دارد و در بعضی از موارد شاهد این هستیم که یک صرافی، کیف پول اختصاصی برای خود دارد.

  عارفه رهبری

  عارفه رهبری

  تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  آموزش جامع انتقال و خرید و فروش ارز پیکسل ورس

  تب‌وتاب بازی‌های تلگرامی در ماه‌های گذشته بسیار داغ شده است. ...

  پری مارکت چیست؟ چگونه معاملات Pre-Market انجام دهیم؟

  اصطلاح پری مارکت (Pre-Market)، پس از خبر لیست‌شدن برخی از تو ...

  آموزش اتصال همستر کامبت به کیف پول

  ربات تلگرامی همستر کامبت، امروزه بسیاری از فعالان آشنا به ار ...

  دیدگاه‌ها 271 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. جلیل فلاحتی
   جلیل فلاحتی | 19 تیر 1403

   درود بر شما، خسته نباشید میگم. از سایت بیت‌پین بابت منتشر کردن این مقاله کامل و مفید ممنونم. من یه مقاله هم با عنوان «نوبیتکس یا والکس؟ | مزایا و معایب صرافی نوبیتکس و والکس» تو سایت اقتصاد آفرین خوندم که داود یوسفی نویسندش بود. اون مقاله هم به نکات جالب و خوبی اشاره کرده بود که میتونه مفید واقع باشه. من خوندن هر دو مقاله رو به دوستان توصیه میکنم.

  2. زهرا کریمی
   زهرا کریمی | 28 بهمن 1402

   سلام وقتتون بخیر من در صرافی متاماسک مقداری بیت کوین دارم چجوری میتونم انتقال بدم به نوبیتکس یا صرافی ایرانی ؟؟؟
   ممنون میشم کمکم کنید .

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 29 بهمن 1402

    سلام زهرا عزیز
    در متامسک نمیشه خود بیت کوین رو نگه داشت. احتمالا منظور شما wbtc هست، درسته؟
    اگر wbtc دارید، می‌تونین از طریق صرافی‌های غیرمتمرکز تبدیل به ارز دیگه‌ای بکنین که بتونین راحت‌تر انتقالش بدین به صرافی ایرانی.

  3. ح ش
   ح ش | 25 بهمن 1402

   آپدید جدید نوبیتکس رابط کاربری بسیار مشکل شده ‘ به درد ترید ساعتی و یا بدرد پیدا کردن نقاط STOP و فروش و .. نمی خوره اصلا دیدش کاملا از دست رفته فقط یه لیست عمودی بهت میده . بیت پین و والکس راحت تر است

  4. عرفان کوشکی
   عرفان کوشکی | 24 بهمن 1402

   با سلام خدمت شما دوست عزیز میخواستم بدونم نات کوین داخل کدام صرافی در تهران لیست شده وخریدار هستند ممنون میشم جواب بدین

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 25 بهمن 1402

    سلام عرفان عزیز
    درحال حاضر نات کوین قابل انتقال، خرید یا فروش نیست.

  5. رجبعلی خوش اندام
   رجبعلی خوش اندام | 18 بهمن 1402

   با سلام ، ضمن تشکر از مقاله خوب ومفیدتان ، می خواستم بپرسم که آیا صرافی شما محدودیت واریز و برداشت دارد ؟ چند تا از این صرافی با ویژگی را نام ببرید
   در صرافی شما می شود ارز خارجی مثل تتر ، بیت کوین ، اتریوم را از مبدا شرکتی خارجی به صرافی شما انتقال داد تبدیل به تومان کرد و به حساب بانکی فرد بدون محدودیت برداشت انتقال داد ؟ کیف پول خود صرافی برای نگهداری ارز خریداری شده بهتر است یا تراست والت ؟ با تشکر از پاسخگوئی تان

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 21 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز

    صرافی بیت‌پین محدودیت واریز رمزارز نداره. می‌تونین اینجا درباره‌ش بیشتر بخونین:
    سطوح کاربری در بیت‌پین
    بله، شما می‌تونین تتر، بیت کوین، اتریوم و بیش از 200 رمزارز دیگه رو به بیت پین واریز کنین و به راحتی معامله و به حساب بانکی خودتون برداشت کنین.
    تراست والت یه سری خصوصیات داره، صرافی یه سری خصوصیات دیگه. بستگی به نوع کاربری خود شما داره که کدوم براتون راحت‌تر باشه.

  6. فرهاد
   فرهاد | 14 بهمن 1402

   مرسی از مقاله خوبتون، به نظرم در مسیر موفقیت در بازار کریپتو، یکی از اساسی‌ترین گام‌ها انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال می باشد.

  7. حمید
   حمید | 10 بهمن 1402

   با سلامی بابت صرافی تبدیل کارمزد زده شده اشتباه است لطفا اصلاح کنید 0/35 درصد است که در توضیحات خودشان هم گمراه کننده همان ۰/۰۰۳۵ درصد را زده ولی ۰/۳۵ درصد کارمزد میگیرند میتوانید امتحان کنید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 بهمن 1402

    سلام حمید عزیز
    ممنون از توجه شما، اصلاح می‌کنم.

  8. فروزان محسنی
   فروزان محسنی | 9 بهمن 1402

   سلام من مقداری بیت کوین در ولت متامسک دارم امکان انتقال آن به صرافی بیت پین هست چون شبکه وکوین باهم متفاوته

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    کیف پول متامسک فقط از ارزهایی پشتیبانی می‌کنه که تحت EVM باشن. بیت کوین تحت EVM نیست، شما احتمالا wbtc رو منظورتون هست، درسته؟

  9. محسن خطیب
   محسن خطیب | 3 بهمن 1402

   سلام من درسه صرافی ایرانی هرکدوم 30ملیون ارزرمز مختلف خریدم که درکف پول اون صرافی هاست آیا ارزش دارد اینهمه ارز رو با ایجاد کیف تراست ولت انتقال بدم، میگن نصفیش برا کارمزد انتقال میره

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام محسن عزیز
    در کل بهتره که دارایی رو در کیف پول شخصی نگه‌داری کنین، مخصوصا اگر قصد نگه‌داری بلند مدت دارین.
    طبیعتا کارمزد شبکه کمی بالا رفته و هزینه‌هایی داره.
    بازم تصمیم با خود شماست.

  10. Sh
   Sh | 3 بهمن 1402

   سلام تروخدا تروخدا لطفا بهم بگید اینوzakaratrade.com معتبر هست؟؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    خیر، کلاهبرداریه.

  11. سعید جعفری نیارکی
   سعید جعفری نیارکی | 24 دی 1402

   من ارز بیت پین شیبا ایزی ترید تتر اترم

  12. فرهاد
   فرهاد | 15 دی 1402

   با سلام
   بهترین کیف پول برای نگهداری ارز کدام است. ممنون

  13. مهدی
   مهدی | 14 دی 1402

   سلام ممنون میشم جواب بدید،صرافی پادین معتبر هست یا نه

  14. حمید ناصری
   حمید ناصری | 3 دی 1402

   سلام و ممنون از مقاله کاملتون، من توی مجله افق اقتصادی خیلی درباره کوینکس شنیدم، لطفا اگه کسی استفاده کرده بگه ممنون

  15. امیررضانژاد
   امیررضانژاد | 1 دی 1402

   سلام وقت بخیر میخواستم بدونم نوبیتکس بهتره یا بیت پین از نظر سود وضرر

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 دی 1402

    سلام امیررضا عزیز
    قیمت در تمام صرافی‌ها تقریبا یکسان هستش و اختلاف خیلی خیلی کمی بین صرافی‌ها وجود داره. ضمن اینکه هر صرافی رابط کاربری و خواص خودش رو داره.

  16. سهیلا
   سهیلا | 22 آذر 1402

   سلام
   خیلی ناراحتم از اینکه شرکت هرمی ودزدی به اسم صرافی در جامعه ی امروزی رو به افزایش است و به اسم سود دهی و سرمایه گذاری تمامی اموال مردم را به کام خود می کشند من در مورد این دزدی زبانم قاصر است فقط اینو می گم اگه وجدان دارید از وجدان خود خجالت بکشید که نون حرام به سفره ی خود می برید

  17. محمود
   محمود | 18 آذر 1402

   سلام من مقداری ارز الف در صرافی سرمایکس دارم که پنل فروش آن فعال نیست و می خواهم به صرافی دیگری انتقال دهم که بفروشم . می توانید صرافی ایرانی معرفی کنید که پنل واریز در آن فعال باشد .

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 19 آذر 1402

    سلام محمود عزیز
    تو اکثر صرافی‌ها میشه. از صرافی بیت‌پین می‌تونین استفاده کنید.

  18. محسن
   محسن | 9 آذر 1402

   سلام ببخشید اینکه در قسمت ویژگی صرافی ها نوشتید “معامله دوطرفه: ندارد” یعنی چی؟
   مگه هم در جهت خرید هم فروش نمیشه معامله کرد؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 آذر 1402

    سلام محسن عزیز
    منظور این هستش که درکنار معاملات لانگ یا اسپات، معامله شورت هم بشه گرفت. یعنی از ریزش بازار بشه سود گرفت.
    اگر اشتباه نکنم، یکی از صرافی‌ها چنین قابلیتی قرار داده بود، مطمئن نیستم ولی.

  19. سعید
   سعید | 17 آبان 1402

   سلام . یه صرافی می‌خوام که مبلغ ۳۳۰ دلار رو برام انتقال بده عربستان . اگه هست .لطفا معرفی کنید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 19 آبان 1402

    درود سعید عزیز
    اگر قصد ارسال تتر رو دارین، که از صرافی بیت‌پین می‌تونین استفاده کنین و تتر رو بدون محدودیت به عربستان بفرستین. اگر قصد ارسال حواله داری دارین، از صرافی‌های سطح شهر که حوالجات ارزی انجام میدن، می‌تونین استفاده کنین.

    • نظری
     نظری | 22 بهمن 1402

     سلام وقت بخیر بدون احراض هویت نمیشه خرید

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 23 بهمن 1402

      سلام دوست عزیز
      خیر، برای استفاده از بیت‌پین باید احراز هویت انجام بدین.

  20. سارا
   سارا | 15 آبان 1402

   سلام صرافی تاپ چنج معتبر هست؟

  21. محمد
   محمد | 14 آبان 1402

   سلام ممنون از اطلاعات.خوبی که در اختیار کاربران گذاشتید
   در باره صرافی ار یو مکس هم توضیحاتی بفرمایید ممنون میشم

  22. آرزو
   آرزو | 13 آبان 1402

   از اینکه لیست صرافی های ارز دیجیتال ایرانی رو منتشر کردید، ممنونم. مقایسه و بررسی رو آسون کرد برام.

  23. احمد جلالی
   احمد جلالی | 2 آبان 1402

   سلام خسته نباشید صرافیarzfi معتبر است؟

  24. عباس خس
   عباس خس | 8 مهر 1402

   سلام خسته نباشید. ببخشید صرافی کیوسک معتبر هست یا اینکه نه

  25. شاهرود
   شاهرود | 16 مرداد 1402

   سلام ضمن تشکر از اطلاعاتتان آیا صرافی سرمایه ایکس معتبر هست؟
   با تشکر

  26. سید موسوی
   سید موسوی | 22 تیر 1402

   سلام وقت بخیر
   باتشکر از نرم افزاربیت پین وسازنده عزیز واقعا کارتون عالیه فقد مشکلی که نرم افزار داره اینه که تویه گوشی این برنامه قفل مخصوص خودشو نداره لطفا یه قفل برای برنامه درست کنید مثلا اثر انگشت یا پین بازم تشکر از برنامه مفیدتون
   به امید پیشرفت بیت پین

  27. golyyyyy
   golyyyyy | 13 خرداد 1402

   تا چهار روز پیش خیلی شلوغ و عالی بودن ارزها ولی الان نه

  28. golyyyyy
   golyyyyy | 13 خرداد 1402

   سلام سه چهار روره معاملات سفارش باز در بیت پین کار نمیکنه و هیچ افزایش پولی نداریم کلا همه کاربرا اینجوری شدن چرا این مشکل بوجود امده؟؟

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 17 خرداد 1402

    سلام گلی عزیز
    لطفا مشکلتون رو با تماس پیگیری کنید تا کارشناسان کامل راهنماییتون کنن
    موفق باشید

  29. مصطفی کریمی
   مصطفی کریمی | 3 خرداد 1402

   مشکل آپ دیت دارم بالا نمیاد جدیدا تاریخ 2 /3/1402نسخه جدید بالا نمیادواسم اصلا علت چیست؟ 🤔؟ 🥺🥺

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 خرداد 1402

    سلام مصطفی عزیز
    با توجه به بروزرسانی اخیر و تغییر کلی برنامه، در ابتدای کار ممکنه مشکلاتی داشته باشیم، حل این مشکلات در اولویت ماست و سعی داریم در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکلات رو حل کنیم تا شما کاربران عزیز بتونید با خیال راحت و بدون مشکل خرید انجام بدید.
    موفق باشید

  30. میلاد
   میلاد | 27 اردیبهشت 1402

   سلام من از۵روز کیف پولم شارژ کردم اما می‌خوام انتقال بدم به تراست ولت میگه٧٢ساعت صبر کنیم خب مگه چقدر صبر کنیم حداقل برای ثبت نام هم مشکلی برخورد میشه میگه سند خونه خب خونه ندارم که اجاره نامه عکس گرفتم ٢٠بار دارم میفرستم باز مشکل برخورد میشه چجوری کار می‌کنه اینا

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 خرداد 1402

    سلام میلاد عزیز
    بابت مشکل پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم.
    به دستور پلیس فتا، تا 72 ساعت بعد از اولین واریزی بعد از ثبت نام در صرافی، اجازه برداشت رمزارز به شما داده نمیشه. قانون هست و دست صرافی نیست
    برای حل مشکلات به پشتیبانی در ارتباط باشید.
    موفق باشید.

  31. حمید
   حمید | 17 اردیبهشت 1402

   بنده مدت طولانی باصرافی بیت پین کار می کنم خیلی عالی است واز تیم پشتیبانی قوی و پاسخگویی برخوردار است

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 18 اردیبهشت 1402

    سلام حمید عزیز
    خوشحالیم که از عملکرد بیت پین رضایت دارید و ممنونیم که صادقانه همراه ما هستید.
    به امید معاملات پرسودتون در بیت پین

  32. قادر بنگینی
   قادر بنگینی | 16 اردیبهشت 1402

   دمتون گرم هرچی از بهتر بودن و عالی بودنش بگم کم گفتم انقدر که بیت پین عالی هستش حرف نداره
   ۲۰ باقلاوا شیرین یکی از بهترین ارزهای دیجیتال
   ممنونم از سازنده و کمکهایی که بهم کردین خوشحال میشم بیشتر کمک کنید چون همه به هم نیازمندیم و بنی آدم اعضای یکدیگرند…ممنونم از پشتیبانی شما عزیزانم

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 17 اردیبهشت 1402

    سلام قادر عزیز
    خوشحالیم که از صرافی بیت پین رضایت دارید.
    رضایت شما باعث افتخار ماست.
    به امید معاملات پرسودتون در بیت پین

  33. morteza
   morteza | 14 اردیبهشت 1402

   ارزیف معتبره یا نه…

  34. عادل عبدیل پور
   عادل عبدیل پور | 4 اردیبهشت 1402

   من می‌خواهم در شرکت Gubler finance سرمایه گذاری کنم ولی برای اینکار نیاز به باز کردن یک حساب کیف پول در یک صرافی معتبر دارم که بتوانم سود دلاری خودم را از اون برداشت کنم لطفا یک صرافی معتبر در این زمینه معرفی بفرمائید

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 12 اردیبهشت 1402

    سلام عادل عزیز
    بیت پین یکی از بهترین و معتبرترین صرافی های داخل ایران هست که درصد رضایت زیادی از کاربران رو به خودش اختصاص داده. برای ثبت نام و ورود به بیت پین میتونید از طریق لینک زیر اقدام کنید:
    https://bitpin.ir/login
    به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  35. زیبا
   زیبا | 1 اردیبهشت 1402

   من صرافی اوکی ایکسچنح را به هیج عنوان توصیه نمی کنم. این صرافی بشدت دچار مشکل مالی شده و همیشه در برداشت ریالی بازی درمیاره و دوست داره که پول من و شما را تا حد ممکن به بهانه های مختلف مانند اینکه شماره شبای شما مشکل داره و یا تعداد درخواستها بالاست و در صف انتطارید و حرفایی از این قبیل پیش خودش نگهداره. اخرین بار برای برداشت 7 تومن یک ماه منو معطل کردند و بعد از هزار بار ثبت تیکت و تماس تلفنی پرداخت کردند مواظب سرمایه هایی که براش زحمت کشیدین باشین و بدونین پولهاتون رو دست کی می سپارین
   درود

  36. علی اکبر گلی
   علی اکبر گلی | 20 فروردین 1402

   سلام من سال ۹۹ ارز بیت کوین و ترون و دوج خریدم و اکنون رمز و کد کاربری و نحوه ورود را فراموش کردم فکر میکنم از طریق فرهاد مارکت و یا بایننس اقدام کردم لطفا منو راهنمایی فرمائید و کارگزاری من هم آگاه است متشکر میشم از طریق پیامک به همراه من پیام دهید

  37. متینه ممتاز
   متینه ممتاز | 7 اسفند 1401

   سلام سعید عزیز
   ممنون از نظر شما

  38. جواد
   جواد | 2 اسفند 1401

   سلام خسته نباشید میخوام احراز هویت کنم ولی دو روزه در مرحله دو کد ارسال نمیشه مشکل کجاست دوتا ایمیل ثبت شده ولی ارسال کد مشکل داره ممنونم راستی پشتیبانی ضعیفه

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 7 اسفند 1401

    سلام جواد عزیز
    برای برطرف شدن مشکلتون با پشتیبانی بیت پین به شماره 01391033333 تماس برقرار کنید.

  39. متینه ممتاز
   متینه ممتاز | 1 اسفند 1401

   سلام سعید عزیز
   خوشحالیم که از تیم بیت پین راضی هستین.
   به امید معاملات پرسود شما در بیت پین.

  40. Mahanshahin
   Mahanshahin | 27 بهمن 1401

   سلام نماد پلیس فتا هم داره ؟؟؟

  41. سعید
   سعید | 16 بهمن 1401

   صرافی عالی است
   پشتیبانی قوی دارد
   ارز های خوبی دارد
   امکان انتقال داخلی دارد
   کیف پول ایمن
   از فواید این صرافی است

  42. فریدون اشرفی راد
   فریدون اشرفی راد | 15 بهمن 1401

   امنیت وپشتیبانی عالی هست

   • مهران بابایی
    مهران بابایی | 16 بهمن 1401

    سلام فریدون عزیز.
    ممنون از نظرتون.

  43. مازیار
   مازیار | 14 بهمن 1401

   سلام. کدام صرافی ایرانی در حوزه ارزهای هوش مصنوعی هم فعالیت میکنه ؟ ممنون

  44. محمود لطیفی
   محمود لطیفی | 6 دی 1401

   آیا من دارای دارم

  45. نسترن
   نسترن | 5 دی 1401

   با سلام.
   در انتخاب صرافی باید به این موضوع توجه کنید که هیچ کدام از صرافی های ایرانی قابلیت معامله دوطرفه یا معاملات فیوچرز را ندارند و این موضوع فقط در صرافی های خارجی قابلیت انجام دارد برای بررسی صرافی های خارجی از سایت کوینگکو استفاده کنید. من خودم با صرافی OKX کار میکنم و راضی هستم. برای برداشت تا سقف 2 بیت کوین احتیاج به احراز هویت هم ندارد. صرافی BYBIT هم در بخش فیوچرز خوب هست. صرافی را با دقت انتخاب کنید.
   در صرافی داخلی صرافی نوبیتکس ارز پایینی ارائه میدهد، اما اگر اینقدر با ورود به سایت و بالا آمدنش مشکل نداشتم به بیت پین ترجیح میدادم آن هم به علت چارت خوبی که دارد و مشکلات چارت بیت پین راندارد.
   الان من از بیت پین استفاده میکنم و از سرعت آپلود سایت و ورود واقعا راضی هستم ولی از قسمت چارت اصلا رضایت ندارم. چارت بیت پین در حالت فول اسکرین هیچ کدام از ابزارهای تحلیل تکنیکال را ندارد و باید در حالت مینیمایز از ابزار ها استفاده کرد که اصلا جالب نیست و گاهی کار با ابزار ها سخت هست و در نقطه ای که باید جایگذاری نمی شود و اذیت کننده هست. تفاوت قیمتی که با چارت جهانی دارد خب درصدش تقریبا برای دنیای رمزارز زیاد هست. پشتیبانی متوسط رو به خوب هست. واریز و برداشت سرعت خوبی دارد. در کل صرافی خوبی است امید که مشکلات برطرف شود.

  46. مهرزاد
   مهرزاد | 3 آذر 1401

   با سلام خدمت تحقیق کنندگان رمزازها و یه خبر عالی به سنین زیر 18 سال ، بنده هم تصمیم گرفتم که تجاربم رو در رمزارزها و ترید در اختیار علاقمندان بگذارم که بتوانم کمکی کرده باشم که حداقل راه بنده را نرفته باشند و زودتر بتوانند به هدف خود برسند ببینید دوستان بنده هم اولیل راه که بودم داعم دنبال تحقیق و مطالعه بودم که بتونم ثبت نام و معامله رو در رمزارزها شروع کنم . روی خیلی صرافیها مطالعه کردم صرافیها در ایران هر کدام مزایا و معایبی دارند. فقط بخاطر اینکه شما هم مثل بنده وقت گرانبهاتون از دست نره و بتونید به زودی نتیجه بگیرید ۳ صرافی برتر؛ از تقریبا ده صرافی که عضو بودم و ترید میکردم رو معرفی میکنم خدمتتون *تجربه را تجربه کردن خطاست* اومیدوارم که با تجارب بنده مسیرتون به هدفتون نزدیکتر بشه ‌.

   صرافی نوبیتکس که ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید$برای تمام ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول داره $اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری که خیلی مهمه هم داره $ تقریبا از 50 ارز پشتیبانی میکنه که این ارزها در صدر رتبه بندی رمزارزها هستن ؛

   صرافی چنج کن بیش از 350 ارز رو پشتیبانی میکنه $ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول هم داره میتونید برا ترید همونجا ارزتون رو نگه دارید$ ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید $ برای تمام سیستمها اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری میتونید برای چند ارزی که خودش معرفی کرده انجام بدید .

   اینم لینک صرافی چنج کن برای دوستان علاقمند ، بعد از وارد شدن به لینک گزینه زرد رنگ میخواهم عضو شوم یا چنج کن رو بزنید سپس از قسمت ایجاد حساب ثبت نام رو انجام بدید،،

   یه صرافی خارجی هم معرفی میکنم خدمت علاقه مندان؛ و یه خبر ویژه برای دوستان به معامله رمزارزها که زیر 18 سال دارن ودر هیچ صرافی بدون احراز هویت نمیتونن کار کنن الا صرافی کوینکس که تنها صرافی هستش که ایرانیها میتونن بدون احراز هویت کار کنن ، البته اگه احراز هویت کنید از تسهیلات بهتری برخوردار میشید ، من چندین ساله فقط با یه ثبت نام دارم معامله میکنم مشکلیم نداشتم ، و به چندین زبان از جمله فارسی هم هستش و تا حالا تحریم نشده ! صرافی کوینکس در بین ایرانیها خیلی محبوب شناخته شده یجورایی بایننس ایرانیهاست ، کلیپهای آموزش فارسی و متنهای زیادی در اینترنت میتونید سرچ کنید و ببینید که به راحتی بتونید معامله انجام بدید،

   صرافی کوینکس دیگه ضعفهای صرافیهای ایرانی رو نداره و کامل هستش(آپ داره ٫ ۲۴ ساعته هستش ٫ سفارش گذاری دقیق و متنوع داره ٫ ارزهایی رو که پشتیبانی میکنه کیف پولشون رو داره ، توصیه میکنم در هر صرافی که قراره هولد کنید یعنی اینکه یه ارز رو برای دراز مدت نگه دارید از کیف پول مطمعن استفاده کنید درسته کمی کارمزد داره ولی خیالتون راحته

   در ضمن من تو این چند سال سرمایم رو داخل خود صرافی گذاشتم و کارمیکنم تا حالا مشکلیم نداشتم،

   در رمزارزها خیلی خوب میتونید سود کنید با معاملات و نوسانگیری خوب ، پورسود و شاد باشید عزیزان

  47. احمد
   احمد | 18 آبان 1401

   آبانتتر یکی از صرافی های بیخود است که نقل وانتقال خارجی ۷۲ ساعت زمان میبره و احراض هویت برای انتقال با تماس های زیاد عصبانیتان میکنه

  48. جانایرانیان از کدام صرافی‌ها می‌توانند با استفاده
   جانایرانیان از کدام صرافی‌ها می‌توانند با استفاده | 7 مهر 1401

   ایرانیان از کدام صرافی‌ها می‌توانند با استفاده از

  49. جان
   جان | 7 مهر 1401

   ایرانیان با استفاده از کارت بانکی کدام صرافی ها را می توانند کریپتو بخرند

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 10 مهر 1401

    سلام دوست عزیز
    متوجه دقیق سوال شما نشدم.
    با توضیح بیشتر ما هم بهتر و دقیق تر می‌توانیم شما را کمک کنیم.

  50. پیام مختارنیا
   پیام مختارنیا | 7 شهریور 1401

   سلام
   دوست عزیز، اوکی اکسچنج بیشتر از دو ساله که اپلیکیشن اندروید و IOS داره
   لطفا اطلاعات شفاف و دقیق به کاربران اعلام کنید.
   با احترام.

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 14 شهریور 1401

    سلام پیام عزیز
    این مورد اصلاح و ویرایش شد.
    ممنون از اینکه اطلاع دادید.

  51. رحیمی
   رحیمی | 26 مرداد 1401

   سلام
   من یک نفر به اسم من و با حساب من از حساب دیگران پول برداشته و از طریق صرافی من تتر و ارز خریده الان متهم شدم و درگیر دادگاه، چطوری میتونم بفهمم که این تتر و ارزها به اسم من خریداری شده کجا رفته) خواهشا کمکم کنید ممنونم

   • شیرین
    شیرین | 14 شهریور 1401

    یعنی چی که باحساب شما ارز خریدن حتما حسابتو کرایه دادی با کارت بانکی وگرنه نمیشه

  52. حبیب
   حبیب | 23 مرداد 1401

   بنده تجربه تلخی از کار با صرافی بیت پین دارم. پشتیبانی فوق العاده ضعیف و عدم شفافیت و صداقت در اطلاع رسانی و عملکرد. تجربه کار من با دیگر صرافیها به من می‌گوید که اگر به هر دلیلی انجام تراکنشی به مقصدی منع می شود باید حداقل پس از درخواست مشتری از مرکز پشتیبانی نسبت به لغو تراکنش و بازگشت وجه در اسرع وقت اقدام شود. نه اینکه به بهانه بررسی ساعتها و روزها وجه را در حساب خود بلوکه کنند. این نقض فاحش حقوق شهروندی و کلاهبرداری آشکار است و منافعی که از هر دقیقه کار با وجوه بلوکه شده عاید صرافی شود حرام است و حرام. من کار با این صرافی را اصلا توصیه نمی کنم. البته اگر دوستان این نظر را بطور کامل انتشار بدهد…..

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 14 شهریور 1401

    سلام حبیب عزیز
    متاسفیم که تجربه‌ی تخلی رو از کار با بیت‌پین داشتید. ممنون که زمان صرف کردید و دیدگاهتون رو به صورت کامل گفتید. سعی می‌کنیم که تمام موارد اعلامی رو رفع کنیم و در این مسیر، نیاز به همکاری شما و بیان پیشنهادات و انتقادات داریم. این صفحه متعلق به صرافی بیت پین نیست و سعی می‌کنیم تمام نقدهای مثبت و منفی در مورد تمام صرافی‌ها رو منتشر کنیم. امیدواریم که بتونیم در آینده میزبان خوبی برای معاملات پرسود شما باشیم.

  53. نادر عظیمی
   نادر عظیمی | 29 تیر 1401
   1. سلام لطفا از سایت ارزفی هم مطلب بذارید هم تعداد ارزهایی بالایی دارد و هم مارکت حرفه ای با بیش از 330 ارز دارد مارکت حرفه ای و تبدیل هم نیازی به احراز هویت ندارد و فقط در صورت خرید با ریال یا فروش و دریافت ریال نیازمند احراز هویت میباشد با تشکر
  54. فرزنده درویشی
   فرزنده درویشی | 17 تیر 1401

   من میخام با شما معامله کنم و میخام زود پولدار شم

  55. حامد حسینی
   حامد حسینی | 12 تیر 1401

   ملحق شدن به صرافی

  56. علی
   علی | 31 خرداد 1401

   روش کار با بیت بین خیلی راحت و درامد زایی بالا .درصدهاش هم خیلی کم است موقع خرید و فروش .عالیه.

  57. حسن شیری اتشگاه
   حسن شیری اتشگاه | 4 اردیبهشت 1401

   سلام لطفا کنید شماره حساب‌های منو چک کنید چون دوتا شما حساب معرفی کردم تایید نمیشه

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 7 اردیبهشت 1401

    آقای شیری عزیز
    بزودی چک میشه.
    اگر هنور تایید نشده لطفا با پشتیبانی انلاین تماس برقرار کنید.
    ممنون از شکیباییتون.

  58. محمد
   محمد | 27 فروردین 1401

   سلام درمورد صرافی ارز پایا نظرتون چیه؟ راهنمایی میفرمایین.مچکرم

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 28 فروردین 1401

    دوست خوبم
    خودِ شما بهترین انتخاب رو خواهی داشت.
    و نظر خودت بعداز کمی تحقیق و مقایسه،بهترینه.
    شاد و پرسود باشی.

   • محمد محمدی پسند
    محمد محمدی پسند | 12 آذر 1402

    اصلن ابدن
    وارد صرافی ارزپایا نشین . ارز پایا خوب نیست . من 3 سال قبل وارد شدم و به … خوری افتادم . صفحات و رابطهای کاربری و …. خلاصه همه چی قدیمی و افتضاحه . خیلی کند هست . من در صرافی …. عضوم . همون که لوگوی زردی داره . ارز پایا اصلن به روز رسانی نداره و فقط در بازار تتری شاید 12 تا ارز گذاشته . چندین بار هم مشتری ها بهشون هشدار دادن که شکل شمایل صرافی رو عوض کنین تا مشتری زیاد بشه و خرید فروش تند انجام بشه اما هزینه نمیکنن میگن خرج داره !!! خخخ میخان همه چی مجانی مجانی براشون تموم بشه . برای برداشت ارز هم خیلی اذیت میکنن نمیزارن ارز بردارین و انتقال بدین

  59. میلاد
   میلاد | 26 فروردین 1401

   سلام دنیای ارز دیجیتال خیلی گسترده است پس نمیشه بدون احتیاط عمل کردم به نظر من صرافی یوبیتکس یکی از بهترین صرافی هایی هست که می تونه نیاز هرکسی رو در حوزه ارز دیجیتال برآورده کنه ولی این بستگی به فرد داره که می خواد تو چه رمزارزی سرمایه گذاری کنه ولی چون یوبیتکس به صورت جامعه ارزهای مختلفی را پوشش داده دیگر کار راحت تر انجام میشه

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 27 فروردین 1401

    دوست خوبم
    از هر پلتفرم معاملاتی استفاده می کنید، شاد و پرسود باشید.

  60. سلطانعلي گلستاني
   سلطانعلي گلستاني | 23 فروردین 1401

   با سلام استفاده از نرم افزار خيلي جذابه اما ايكاش در كيف پول سود يا زيان هم مشخص بشه
   ضمن اينكه در خريد اسان قيمت خريد خيلي بالاتر از پلتفرم هست وقيمت فروش هم پايين تر از قيمت بازار درنتيجه خريد پله اي اصلا مقرون به صرفه نيست
   كاش در اين مورد فكري مناسب تر اتخاذ گردد

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 23 فروردین 1401

    سلام آقای گلستانی عزیز
    خوشحالیم که همراهی شما رو داریم
    درخواست شما برای نمایش سود وزیان در کیف پول مورد بررسی قرار میگیره و در صورت امکان این ویژگی اضافه میشه.

  61. امیر
   امیر | 12 فروردین 1401

   سلام. صرافی والکس که اپلیکشن داره. شما نوشتید نداره!

  62. zahora
   zahora | 5 فروردین 1401

   با سلام و خدا قوت
   آموزش جامع و کاملی بود ممنون از وقتی که برای تهیه این آموزش مفید گذاشتید

  63. علیرضا
   علیرضا | 27 اسفند 1400

   سلام، من تازه با صرافی شما آشنا شدم و باید اعتراف کنم از نظر تعداد ارزها و بخصوص رابط کاربری عالی ست و تصمیم داشتم تمام سرمایه خودمو به صرافی شما انتقال بدم که اتفاقی افتاد که متاسفانه ناامید شدم و کمی ترسیدم و منصرف شدم. ماجرا چنین است که در حساب کاربری من قید شده (کارمزد پایه تتر: میکر 0.05%، تیکر 0.1%) و 2روز پیش یک سفارش محدود سولانا باز کردم که هنوز هم اجرا نشده. ولی در توضیحات سفارش نوشته شده بود که کارمزد معامله 0.1% است و چون من میکر بودم، تعجب کردم و از پشتیبانی سوال کردم و در کمال تعجب، پشتیبانی جواب داد که شما میکر نیستین و برایم مقاله توضیحی فرستاد که اتفاقا توضیحات مقاله هم در تایید حرف من بود. ولی پشتیبانی زیر بار نمی رفت و میگفت تو تیکری و هرچه توضیح دادم قبول نکرد و نهایتا گفت اگر 2بیتکوین بیشتر سفارش بگذاری میکر میشوی!!! وقتی از او ناامید شدم خواهش کردم مرا به مدیریت یا مسئول پشتیبانی وصل کند که قبول نکرد و گفت جوابت را دادم و همین کافیست… و هر چه در سایت جستجو کردم و راهی برای تماس با مدیریت یا مرجع بالاتر نبود و فقط یک شماره تلفن است که تاکید کرده فقط برای کارهای اداری و سوالات دیگر حتما باید با پشتیبانی سوال شود.
   بعد از مراحل، به این فکر کردم که اگر فردا روزی مشکلی بزرگ در کیف پول یا ارزهایم پیش آید و جواب پشتیبانی هم همینطور باشد، آنوقت من دستم به کجا بند است؟ چگونه باید پیگیری کنم؟ کی پاسخگوست؟

  64. محسن
   محسن | 17 اسفند 1400

   سلام لطفا در مورد صرافی چنج کن صحبت کنید تا از مطالبتون بیشتر استفاده کنید
   ممنون از مقاله ی خوب شما

  65. raya
   raya | 12 اسفند 1400

   مقاله جامعی بود ممنون از وقتیکه گذاشتید .
   بنظرم صرافی پینگی هم جاش خالی بود تو لیستتون ، من از پشتیبانیشون خیلی راضیم .

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 14 اسفند 1400

    سلام
    ممنون از لطف و پیشنهادتون.
    به زودی در به‌روزرسانی جدید، لیست صرافی‌ها تغییر می‌کنه.

   • فرزاد
    فرزاد | 26 اسفند 1400

    ممنون از شما بابت اطلاعات خوب.منم با ایشون موافقم صرافی پینگی هم صرافی قابلیه من مشکلی نداشتم باهاشون تا حالا

  66. امیر
   امیر | 11 اسفند 1400

   خیلی جالبه داخل این مقاله نوشته شده قیمت واقعی(قیمت‌های واقعی در صرافی‌ها (REAL PRICES)
   تا به حال به این موضوع دقت کرده‌اید که قیمت‌های یک صرافی چه اندازه واقعی ست؟ احتمالاً می‌پرسید واقعی بودن قیمت به چه معنی است. دقت داشته باشید که قیمت ارزهای دیجیتال لحظه‌ای تغییر می‌کند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.
   دقت داشته باشید که یک صرافی خوب باید قیمت‌ها را واقعی و در لحظه نشان دهد. در این حالت شما می‌توانید متناسب با نمودار قیمت‌ها، تحلیل‌های درستی را انجام دهید. توجه داشته باشید که این موضوع اهمیت بسیاری دارد؛ پس آن را حتماً جدی بگیرید) ولی متاسفانه بیت پین چنین قانونی رو رعایت نمیکنه.

  67. مرتضی
   مرتضی | 10 اسفند 1400

   این جواب پشتیبانی که ترو رو مستقیم زدم به ادرس بیت پین
   وجوه شما با موفقیت از پلتفرم ما خارج شد😉
   از دست دادن
   تراکنش های TRX ما تحت قراردادهای هوشمند پردازش می شوند و برخی از کیف پول ها تراکنش هایی در این قالب ها را نمی پذیرند.
   از دست دادن
   لطفاً با پشتیبانی کیف پول خود تماس بگیرید و TXID را ارائه دهید تا تراکنش شما به صورت دستی توسط تیم پشتیبانی تأیید و پردازش شود.
   از دست دادن
   می‌خواهم به شما اطلاع دهم که همیشه TRX را به کیف پول‌های واسطه‌ای فهرست‌شده که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کنند خارج کنید:
   Tronlink
   TronWallet
   کیف پول Klever
   همه این کیف پول های ارائه شده کیف پول های واسطه ای هستند که بلافاصله تراکنش شما را تایید می کنند😊
   امیدوارم این اطلاعات به شما کمک کند🙏

  68. مرتضی
   مرتضی | 10 اسفند 1400

   من تو صرافی شما 3000 ترون واریز کردم چون شبکه روی trx10 بوده الان به حساب من نیامده پشتیبانی هم میگه شما ارز دیگه ای واریز کردی اینم ادرس هششhttps://tronscan.org/#/transaction/d47b19af729953b588f25dcc93a3dc86d57274c009afc57f99562f20481523b5

  69. مرتضی
   مرتضی | 10 اسفند 1400

   سلام دوستان در صرافی نوبیتکس ثبت نام نکنید چون دارایی شما را بدون هیچ دلیلی 48 ساعت نگه میدارن حواستون باشه برای من دو سه بار با دو یه تومن واریز برداشت زدم مشکلی نبود همین که پول بیشتری ریختم ومیخاستم برداشت کنم گفت تا دوروز حساب شما محدوده نمیتونید برداشت کنید بدون هیچ دلیل هر چی هم به پشتیبانی گفتم جواب درستی ندادن مشکل اینجاست که دو سه تومن رو محدود نکردن همینکه پول بیشتری که براشون صرف داشته باشد 48 تا72 ساعت پول شما را نگه میدارن اگه منصفانه فکر کنی این یه مدل کلاهبرداریه دوستان مراقب باشید من کاربر هستم سودی برای من نداره خودتون قضاوت کنید

  70. raya
   raya | 9 اسفند 1400

   به نظرم صرافی پینگی رو هم اضافه کنید به لیستتون
   این صرافی بهترین خدماتو میده تازه دفتر مرکزی هم داره میتونین حضوری مراجعه کنین
   پشتیبانیش همیشه دلسوزانه به سوالا جواب میده برای منی که یکم خنگم عالیه 🙂
   ا

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 14 اسفند 1400

    سلام رایا عزیز
    حتما، در آپدیت جدید صرافی پینگی هم به لیست بررسی ها اضافه میشه.
    ممنون از پیشنهادتون.

  71. رسول
   رسول | 2 اسفند 1400

   من امروز برای اولین بار توی یک صرافی رمز ارز حساب باز کردم و بیت پین اولین تجربه من هستش و اولین تجربم اینه که باری داشتن امکان پیش پا افتاده و خیلی ساده مثل داشت چارت تکنیکال فول اسکرین و سیو چارت باید از سایت trading view استفاده کنم و پول هم بدم تجربه مضحکی بود واقعا

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 3 اسفند 1400

    سلام رسول عزیز
    ممنون میشم که مواردی که انتظار داشتید رو اینجا ذکر کنید تا به تیم توسعه محصول ارجاع بدیم.
    پیشنهادات شما همیشه کمک می کنه تا بتونیم بهترین فضا رو برای ترید ارزهای دیجیتال ایجاد کنیم.

    • میثم
     میثم | 14 اسفند 1400

     سلام بنده چند روزی هست تو سایت نیو سنتری {ترون}شروع به کار کردم البته از دیروز تا حالا با شمارم وارد سیستم ترون نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنید از دیروزنتونستم سود روزانمو بگیرم این شماره تلفن بنده هست ممنون میشم راهنمایی کنید 09384607541

  72. فرزاد
   فرزاد | 1 اسفند 1400

   سلام من از وقتی وارد این ازار شدم با صرافی بایننس کار میکردم بعد از اینکه مشکل احراز برای کاربران ایرانی پیش اومد تصمیم گرفتم یک صرافی داخلی پیدا کنم.شروع کردم به جستوجو خوب به اولین صرافی ایران نوبیتکس برخورد کردم.ثبت نام کردم تا اینجا خوب بود.اقدام کردم برای احراز هویت مدارکم ارسال کردم.یک روز شد دو روز شد سه روز شد دیدم هنوز تایید نکردند و در دست اقدام بود.پشیمون شدم گفتم اگه برای احراز انقدر زمان میبره برای موارد دیگه مثل برداشت رمزارز یا ریالی چقدر زمان میبره که اونم تحقیق کردم دیدم در بعضی مواقع برداشت ریالی تو نوبیتکس تا 1 هفته هم زمام می بره که کلا پشیمون شدم.توی همون روزا صرافی کیرپتولند هم بست ه شد و دیدم دارایی های مردم چه اتفاقی براشون افتاد.تصمیم گرفتم یک صرافی پیدا کنم که علاوه بر پشتیبانی سریع امکان حضوری هم داشته باشه که اگه یک مشکل پیدا بشه بتونم به داراییم دسترسی پیدا کنم .بازم تحقیق کردم و به صرافی پینگی برخورد کردم.اولین صرافی که میتونیم به صورت حضوری هم مشکلمون باهاشون حل کنیم.ثبت نام کردم احرازم فکر کنم 10 دقیقه طول کشید.حسابمم همون لحظه تایید شد و ارز های که نیاز داشتمم داشت.پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید.اصفهانم هستند برای کسایی که میخوان حضوری هم داشته باشه به نظرم خوبه.البته این تجربه من بود.باز میتونین تحقیق کنید و مراقب سرمایتون باشید .

  73. کاشانی
   کاشانی | 30 بهمن 1400

   سلام
   تجربه بنده توی این چند سال کار با صرافیهای ایرنی:
   1.نوبیتکس
   2.ساناکش
   3.بیت پین
   4.فرهاد اکسچنج
   5.آبان تتر

  74. محمد مهدی تقی زاده
   محمد مهدی تقی زاده | 30 بهمن 1400

   سلام…لطفا راجع به صرافی ارزفی هم توضیح بدید…به نظر صرافی خوبیه

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 2 اسفند 1400

    سلام محمد عزیز
    در به‌روز رسانی این محتوا این صرافی رو هم به لیست بررسی ها اضافه می کنیم.
    ممنون از پیشنهادتون

  75. سیدحسن
   سیدحسن | 23 بهمن 1400

   با سلام
   من با دوتا صرافی ایرانی
   ۱. بیت پین (تنوع ارز داره) (منصف)
   ۲. نوبیتکس (سرعت در واریز وجه)

  76. فرزاد
   فرزاد | 22 بهمن 1400

   با سلام خدمت تحقیق کنندگان رمزازها و یه خبر عالی به سنین زیر 18 سال ، بنده هم تصمیم گرفتم که تجاربم رو در رمزارزها و ترید در اختیار علاقمندان بگذارم که بتوانم کمکی کرده باشم که حداقل راه بنده را نرفته باشند و زودتر بتوانند به هدف خود برسند ببینید دوستان بنده هم اولیل راه که بودم داعم دنبال تحقیق و مطالعه بودم که بتونم ثبت نام و معامله رو در رمزارزها شروع کنم . روی خیلی صرافیها مطالعه کردم صرافیها در ایران هر کدام مزایا و معایبی دارند. فقط بخاطر اینکه شما هم مثل بنده وقت گرانبهاتون از دست نره و بتونید به زودی نتیجه بگیرید ۳ صرافی برتر؛ از تقریبا ده صرافی که عضو بودم و ترید میکردم رو معرفی میکنم خدمتتون *تجربه را تجربه کردن خطاست* اومیدوارم که با تجارب بنده مسیرتون به هدفتون نزدیکتر بشه ‌.

   صرافی نوبیتکس که ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید$برای تمام ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول داره $اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری که خیلی مهمه هم داره $ فقط اینکه تقریبا از 20 ارز بیشتر پشتیبانی نمیکنه که این ارزها در صدر رتبه بندی رمزارزها هستن
   صرافی چنج کن بیش از ۳۰۰ ارز رو پشتیبانی میکنه $ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول هم داره میتونید برا ترید همونجا ارزتون رو نگه دارید$ ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید $ برای تمام سیستمها اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری میتونید برای چند ارزی که خودش معرفی کرده انجام بدید .

   یه صرافی خارجی هم معرفی میکنم خدمت علاقه مندان؛ و یه خبر ویژه برای دوستان به معامله رمزارزها که زیر 18 سال دارن ودر هیچ صرافی بدون احراز هویت نمیتونن کار کنن الا صرافی کوینکس که تنها صرافی هستش که ایرانیها میتونن بدون احراز هویت کار کنن ، البته اگه احراز هویت کنید از تسهیلات بهتری برخوردار میشید ، من چندین ساله فقط با یه ثبت نام دارم معامله میکنم مشکلیم نداشتم ، و به چندین زبان از جمله فارسی هم هستش و تا حالا تحریم نشده ! صرافی کوینکس در بین ایرانیها خیلی محبوب شناخته شده یجورایی بایننس ایرانیهاست ، کلیپهای آموزش فارسی و متنهای زیادی در اینترنت میتونید سرچ کنید و ببینید که به راحتی بتونید معامله انجام بدید،

   صرافی کوینکس دیگه ضعفهای صرافیهای ایرانی رو نداره و کامل هستش(آپ داره ٫ ۲۴ ساعته هستش ٫ سفارش گذاری دقیق و متنوع داره ٫ ارزهایی رو که پشتیبانی میکنه کیف پولشون رو داره ، توصیه میکنم در هر صرافی که قراره هولد کنید یعنی اینکه یه ارز رو برای دراز مدت نگه دارید از کیف پول مطمعن استفاده کنید درسته کمی کارمزد داره ولی خیالتون راحته

   در ضمن من تو این چند سال سرمایم رو داخل خود صرافی گذاشتم و کارمیکنم تا حالا مشکلیم نداشتم،

   در رمزارزها خیلی خوب میتونید سود کنید با معاملات و نوسانگیری خوب ، پورسود و شاد باشید عزیزان

   • کاشانی
    کاشانی | 30 بهمن 1400

    دوست عزیز
    تبلیغ کوینکس و کردی و رفتی ….
    جالبه بدونید که صاحبش ایرانیه و به همین اسم تو ایران کار میکرد.
    و وای به روزی که یک شبه اکانتتون بلاک بشه.
    نه آدرس داره که بری دفترش نه تلفن که فحششون بدی

  77. مرجان
   مرجان | 21 بهمن 1400

   سلام ممنون از اطلاعات مفیدی که اختیار ما قرار میدید 🙂
   سوالی داشتم این هست که برای آپلود آثار هنری (تصاویر دیجیتالی JPEG ) در OpenSea و Rarible حتما می بایست اشتراک VPS ( سرور مجازی ) تهیه کرد ؟؟
   آیا با آپلود تصاویر در این وبسایتها با داشتن vpn حساب ما بسته میشه ؟؟ اگر با وی پی ان مشکلی نیست پس لزومی به هزینه اضافی برای خرید سرور محجازی نیست . ممنون میشم راهنماییم کنید .

   چون این مطلب رو در سایتی به تازگی خوندم و این سوال برام مطرح شد
   شرایط ساخت NFT برای ایرانیان
   تمام این پلتفرم‌ها از قوانین تحریم آمریکا تبعیت می‌کنند و از آنجایی که آمریکا ایران را در لیست کشورهای تحت تحریم خود قرار داده، بنابراین نمی‌توانیم از پلتفرم‌های ساخت و خرید و فروش NFT، با آی پی ایرانی استفاده کنیم. بنابراین برای استفاده از پلتفرم OpenSea باید با VPN یا VPS متصل شویم

  78. امیر
   امیر | 19 بهمن 1400

   با سلام.چرا برای بعضی از صرافی ها رتبه در ایران و رتبه در جهان جاهاش با هم فرق میکنه،اونایی که رتبه در ایران خوب بوده رو اومدین دوم نوشتین و مورد بعد هم رتبه شما از خیلی از صرافیا پایین تر هست چرا صرافی دوم خودتونو نوشتین؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام امیر عزیز
    در مورد رتبه‌بندی الکسای و سیمیلار وب ایران و جهان، موارد اصلاح شد.
    اما در مورد دوم بر اساس رتبه سیمیلار وب و الکسا، رقابت اصلی بین نوبیتکس، بیت پین و والکس هست.
    این موارد به مرور آپدیت میشه و عنوان بعضی از صرافی ها حذف و لیست جدیدی قرار داده میشه.

  79. امیر
   امیر | 18 بهمن 1400

   صرافی رمزینکس عالی برای همه ارزها حتی زرد ارزها چارت ماعملاتی داره ویک ضعف بزرک بیت پین این که خیلی از ارزها رو خرید اسان کرده وهر قیمتی که خوش میخواد روی زرد ارزها اعمال میکنه کارمزد زرد ارزها رو بیشتر میگره به بهانه ریسکه بالا ولی در مرجله برداش ریالی کارش خوبه در مرحله برداشت بی بی دوج خیلی کارمزد بالایی رو بلید بدی ودر بازرها دیگه که این ارز بیشتر میشه فروخت نمیشه انتقال داد چون مقدار زیادی رو بیت پین به عنوان هزینه برداشت کم میکنه. امیدوارم یه اصلاحاتی انجام بشه ولی در نوبه. بروز بودن بازار بیت همتا نداره قیمتها واقعا لحظه ای و بروز هست.

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 18 بهمن 1400

    سلام امیرجان
    ممنون از تجربه‌ای که با ما به اشتراک گذاشتی.
    در تلاش هستیم تا بازار و پلتفرم رو بهبود بدیم تا بتونید در پلتفرم حرفه‌ای، ترید کنید!
    به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  80. مسلم
   مسلم | 12 بهمن 1400

   سلام.صرافی خوبی هست اما من به یه مشکل برخوردم دوستان .۱۰ روزه واریزی داشتم نه به حساب بانکیم برمیگرده نه به کیف پولم…..احساس میکنم یواش یواش دارن کلاه برداری میکنن مواظب باشین

   • امیر
    امیر | 19 بهمن 1400

    مدیر محتوا،جواب اقای مسلم رو بدین،ماهم میخوایم سرمایه خودمون رو وارد کنیم

    • کارن آهنگری
     کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

     امیر عزیز، پاسخ داده شد.

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام مسلم عزیز.
    این مشکل رو از پشتیبانی پیگیری کردید؟
    دلیلی برای کلاه‌برداری نیست! چرا که هیچ صرافی‌ای به اندازه‌ی بیت پین برای کاربران ارزش قائل نیست.
    نمونه آکادمی بیت پین که تلاش می کنیم دانسته‌های کاربران رو در مورد بلاکچین و ارزهای دیجیتال بیشتر کنیم تا با اطمینان خاطر بیشتری به انجام معاملات بپردازند.
    در مورد این موضوع و استفاده از درگاه پرداخت واسط، مشکل 99% تراکنش‌های معلق مربوط به شرکت واسط هست و این به دلیل عدم اعطای درگاه پرداخت مستقیم به صرافی‌های ارز دیجیتال در ایرانه.
    به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  81. saeed
   saeed | 4 بهمن 1400

   شما صرافی خوبی هستید ولی نمدونم رمزارززردرابه ریال میشه خریدیا بایدتبدیلش کرد

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 5 بهمن 1400

    سلام
    بله، می تونید با ریال بیش از 100 ارز دیجیتال رو معامله کنید.

  82. saeed
   saeed | 4 بهمن 1400

   سلام چندبارازطریق انلاین شماره تلفن خواستم ندادند،مشکلی برای ثبت نام پیدا کردم عضو هستم ولی هر چی فعالیت میکنم نمیشود وارد شوم فقط از طریق همکاراخون میتونم پیگیر شوم اما با چت و انلاین نمیشه چون بیشتر از ۱۰ بار وارد شدم شماره تماشتان را برای ما بگذارید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 5 بهمن 1400

    سلام سعید عزیز
    شماره تلفن مجموعه در پایین سایت صفحه اصلی قابل دسترسی است.

  83. saeed
   saeed | 4 بهمن 1400

   سلام چهاربارشماره تلفن خواستم ازانلاین برای مشکل که پیش امده برای ثبت نام ندادند

  84. فرهاد زارعی
   فرهاد زارعی | 2 بهمن 1400

   با سلام و احترام به دوستان تیم تولید محتوا
   بنده امروز مقداری شیبا در بیت پین خریداری کردم و به آدرس کیف پول اتمیک خودم فرستادم و با شبکه Bep20 انتقال رو صورت دادم ولی هنوز موجودی شیبا در کیف پولم نشون داده نشده، لطفا توضیح بدین مشکل چیه؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 3 بهمن 1400

    سلام فرهاد عزیز
    لطفا در اولین فرصت به پشتیبانی آنلاین ما پیام بدین تا مشکل بررسی و حل بشه.

  85. Hesam
   Hesam | 2 بهمن 1400

   صرافی بیت 24 خیلی داغونه از سر و ته ارز هم میزنن چند نفرم معرفی کردم ناراضی بودن به اسم کارمزد و خرابی سیستم ارسال و هزار تا بهانه کلاهبرداری میکنن خیلی آدم های نامردی هستن تو این اوضاع اقتصادی به هم وطن خودشون رحم نمیکنن

  86. محمد
   محمد | 25 دی 1400

   باسلام علی ترین صرافی بیت پین هستش ازتون ممنونم بابت خدمات وسرعت تراکنش فقط یه سوال داشتم ارز سیف مون چرا از کار افتاده یا به عبارتی خرید و فروش نمیشه

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 25 دی 1400

    سلام
    این ارز به دلیل شروع فرایند بروزرسانی از ورژن 1 به ورژن 2، فعلا غیرفعال شده و به زودی معاملاتش باز خواهد شد.

  87. حمید
   حمید | 24 دی 1400

   سلام
   اینجانب بر مینای توضیحات جامع شما در نهایت صرافی بیت پین را انتخاب کردم. یک موضوع جای توضیح بیشتری داشت:
   بسیاری کاربران کم تجربه (از جمله خودم) بدون اینکه بدانند چرا، به تقلید عمده فعالیت را در صرافی خارجی انجام می دهند. چه بسا کارمزد های اضافه که بخاطر جابجایی های غیر ضرور بین ۳ ضلع کیف پول، صرافی داخلی و صرافی خارجی پرداخت می شود. شایسته بود در این مورد توضیحات مبسوط تری ارائه می دادید!
   سپاس

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 25 دی 1400

    سلام حمید عزیز.
    به نکته‌ی جالبی اشاره کردید.
    صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی، محدودیت‌های زیادی دارند و هر لحظه ممکنه با وضع قوانین سخت‌گیرانه، دارایی کاربرای ایرانی رو مسدود کنند.
    به همین خاطر همیشه پیشنهاد میدیم که دارایی‌هاتون رو از صرافی خارجی، خارج کنید.

  88. داود
   داود | 21 دی 1400

   سلام،بیت ایمن هم خیلی خوبه ،سایت هستش برای کسانی که قدرت مالی بالایی ندارند گزینه خوبی هست، حداقل واریز و خریدش ۱۰۰۰۰ تومانه

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام
    ممنون از نظرتون داوود عزیز

  89. تیم وابیکس
   تیم وابیکس | 16 دی 1400

   من از صرافی نوبیتکس استفاده میکنم واقعا عالیه.

  90. دکتر علیرضا حسینی مدحی
   دکتر علیرضا حسینی مدحی | 14 دی 1400

   سلام
   صرافی بیت پین تقریبا قیمت های نزدیک به قیمت جهانی داره یعنی واقعیه البته با مقداری تاخیر این قیمت ها رو میزنه
   یه مقدار کارمزد زیادی دارین که برای یک صرافی نوپا اصلاً خوب نیست و تعداد اعضای دارای سرمایه بالای پنجاه و صد و سیصد تومن که سه لایه سرمایه گذاری هستن رو به شدت کم و بعضاً نزدیک به صفر میکنه و یک سرمایه گذار بالای سیصد تومن اندازه پونزده بیست تا خرد سرمایه گذار برای صرافی سود داره
   من که قسمت اعظم از سرمایه ام رو تو بایننس گذاشتم و چون دو تابعیتی ایرانی کانادایی هستم خطری نداره اما بقیه سرمایه ام رو تو همین صرافی و چند صرافی نوپا دیگر پخش کردم و اکثر اونایی که کارمزد بالا دارن رشد کم و کارمزد های پایین رشد خیلی بیشتری داشتن و دارن
   تعداد زیاده و تو خاطرم نیست و الان حسابدار ام در دسترسم نیست که مثال بزنم ولی روال کلی اینطوری هست
   بیت پین تقریبا رتبه سوم یا چهارم در صرافی های نوپا رو داره و اگه احیانا کارمزد هاتون رو کمتر کنید حتی به مقدار کم رتبه اول رو به دست میارید
   بهترین ها در بیت پین امنیت و پشتیبانی و کیف پول خوبتون هست
   قیمت ها رو هم که گفتم واقعی با مقداری تاخیر هستند
   در کل خوبه و پیشنهاد میکنم به تازه واردان که از این صرافی استفاده کنید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 15 دی 1400

    سلام کاربر عزیز
    ممنونیم از تمام مواردی که ذکر کردید.
    به صورت کامل همه‌ی این نکته‌ها به تیم توسعه محصول بیت پین برای بررسی ارجاع داده شد.
    سپاسگزاریم

  91. مهرزاد
   مهرزاد | 11 دی 1400

   با سلام خدمت تحقیق کنندگان رمزازها و یه خبر عالی به سنین زیر 18 سال ، بنده هم تصمیم گرفتم که تجاربم رو در رمزارزها و ترید در اختیار علاقمندان بگذارم که بتوانم کمکی کرده باشم که حداقل راه بنده را نرفته باشند و زودتر بتوانند به هدف خود برسند ببینید دوستان بنده هم اولیل راه که بودم داعم دنبال تحقیق و مطالعه بودم که بتونم ثبت نام و معامله رو در رمزارزها شروع کنم . روی خیلی صرافیها مطالعه کردم صرافیها در ایران هر کدام مزایا و معایبی دارند. فقط بخاطر اینکه شما هم مثل بنده وقت گرانبهاتون از دست نره و بتونید به زودی نتیجه بگیرید ۳ صرافی برتر؛ از تقریبا ده صرافی که عضو بودم و ترید میکردم رو معرفی میکنم خدمتتون *تجربه را تجربه کردن خطاست* اومیدوارم که با تجارب بنده مسیرتون به هدفتون نزدیکتر بشه ‌.

   صرافی نوبیتکس که ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید$برای تمام ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول داره $اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری که خیلی مهمه هم داره $ فقط اینکه تقریبا از 20 ارز بیشتر پشتیبانی نمیکنه که این ارزها در صدر رتبه بندی رمزارزها هستن ؛

   صرافی چنج کن بیش از ۳۰۰ ارز رو پشتیبانی میکنه $ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول هم داره میتونید برا ترید همونجا ارزتون رو نگه دارید$ ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید $ برای تمام سیستمها اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری میتونید برای چند ارزی که خودش معرفی کرده انجام بدید .

   یه صرافی خارجی هم معرفی میکنم خدمت علاقه مندان؛ و یه خبر ویژه برای دوستان به معامله رمزارزها که زیر 18 سال دارن ودر هیچ صرافی بدون احراز هویت نمیتونن کار کنن الا صرافی کوینکس که تنها صرافی هستش که ایرانیها میتونن بدون احراز هویت کار کنن ، البته اگه احراز هویت کنید از تسهیلات بهتری برخوردار میشید ، من چندین ساله فقط با یه ثبت نام دارم معامله میکنم مشکلیم نداشتم ، و به چندین زبان از جمله فارسی هم هستش و تا حالا تحریم نشده ! صرافی کوینکس در بین ایرانیها خیلی محبوب شناخته شده یجورایی بایننس ایرانیهاست ، کلیپهای آموزش فارسی و متنهای زیادی در اینترنت میتونید سرچ کنید و ببینید که به راحتی بتونید معامله انجام بدید،

   صرافی کوینکس دیگه ضعفهای صرافیهای ایرانی رو نداره و کامل هستش(آپ داره ٫ ۲۴ ساعته هستش ٫ سفارش گذاری دقیق و متنوع داره ٫ ارزهایی رو که پشتیبانی میکنه کیف پولشون رو داره ، توصیه میکنم در هر صرافی که قراره هولد کنید یعنی اینکه یه ارز رو برای دراز مدت نگه دارید از کیف پول مطمعن استفاده کنید درسته کمی کارمزد داره ولی خیالتون راحته

   در ضمن من تو این چند سال سرمایم رو داخل خود صرافی گذاشتم و کارمیکنم تا حالا مشکلیم نداشتم،

   در رمزارزها خیلی خوب میتونید سود کنید با معاملات و نوسانگیری خوب ، پورسود و شاد باشید عزیزان

  92. ابوالفضل
   ابوالفضل | 28 آذر 1400

   سلام. من مدام دارم ترید میکنم و نمیتونم ارزهایی که دارم رو به کیف پول منتقل کنم. اولا میخواستم بدونم اگه خدایی نکرده بیت پین هک بشه عاقبت ارزهای ما چی میشه و بیت پین مسئولیتی قبول میکنه یا نه؟ و دوم اینکه ایا میشه هم ثبت سفارش برای فروش گذاشت و همزمان ارزی که ثبت سفارش کردیم رو به کیف پول منتقل کرد یا نه تا پایان انجام سفارش یا لغو اون توسط ما ارز هامون بلوکه میشن؟؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام ابوالفضل عزیز، صرافی‌های ارز دیجیتال در قبال دارایی کاربران در زمان هک شدن مسئولند! گرچه بیت پین با استفاده از تکنولوژی ذخیره سرد به صورت امن دارایی کاربرها رو نگهداری می‌کنه.
    در مورد ثبت سفارش فروش و امکان انتقال همزمان باید گفت که در زمان ثبت سفارش، دارایی شما به صورت امانی در اختیار سیستم قرار میگیره تا معامله را انجام بده. بنابراین، امکان انتقال دارایی درگیر در سفارش به کیف پول اختصاصی وجود نداره.

  93. آوا
   آوا | 25 آذر 1400

   سلام خدمت شما میشه بگید چیجوری ارز دیجیتال nxm رو بفروشم ؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 26 آذر 1400

    سلام کاربر عزیز
    در بین صرافی‌های ایرانی و خارجی (پیشنهادمون ایرانیه)، به دنبال صرافی‌ای باشید که این ارز دیجیتال رو لیست کرده و با انتقال دارایی‌‌تون به اون صرافی، این ارز رو تبدیل به بیت کوین یا تومان کنید.

  94. حامد حاتمی
   حامد حاتمی | 21 آذر 1400

   سلام وقت‌تون بخیر
   من یک ساله با صرافی تبدیل کار می‌کنم و قابلیت چت آنلاین هم داشته

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام حامد عزیز
    ممنون از نظرت.
    بله، بسیاری از صرافی‌ها این ویژگی رو دارند، مثل تبدیل.

  95. ali.sdghi@gmail.com
   ali.sdghi@gmail.com | 18 آذر 1400

   سلام ممنون از سایت خوبتون عجب نسل جالبی شده ما قدیما هر کاری که داشتیم باید کلی دنبال طرف میگشتیم تا پیداش کنیم مثلا برا لوله بازکنی برچسب های در و دیوار رو زیر و رومیکردیم اما الان طرف برای بازکردن چاه خونش هم اینترنتی درخواست میده مخصوصا توی این کرونا که بیرون رفتن از خونه مکافاتیه..

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام علی عزیز
    به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  96. رامین
   رامین | 17 آذر 1400

   صرافی اکسکوینو هم خوبه

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام
    ممنون رامین عزیز.

  97. علیرضا
   علیرضا | 15 آذر 1400

   سلام
   خواستم تشکر کنم بابت اینکه محدودیت سنی ندارید.
   من ۱۶ سالمه و وقتی خواستم تو صرافی دونه ثبت نام کنم قبول نکرد و گفت ثبت نام افراد زیر ۱۸ سال غیر قانونیه ولی تو بیت پین همچین محدودیتی وجود نداشت.
   واقعا صرافی عالیی است
   من به همه دوستام که در حوزه ارز دیجیتال فعالیت میکنند بیت پین رو معرفی کردم و اونها هم از بیت پین راضی بودند.
   ممنون بابت صرافی خوبتون🙏

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام علیرضا عزیز
    ما هم محدودیت سنی داریم اما در صورت داشتن کارت ملی جدید یا شناسنامه عکس‌دار، مشکلی بابت ثبت نام نیست.

  98. مستانه حیدری
   مستانه حیدری | 15 آذر 1400

   سلام من در احراز هویت دچار مشکل شدم میشه راهنمایی بفرمایید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 15 آذر 1400

    سلام
    به پشتیبانی آنلاین پیام بدین لطفا تا راهنمایی لازم رو دریافت کنید.

  99. Ss
   Ss | 14 آذر 1400

   سلام
   من کد دعوت شما رو زدم و بعد متوجه شدم 30 درصد از کارمزد معاملات من به. شما میرسه و تخفیفی به من نمیدن
   کاش از اول با صداقت می نوشتی. بنظرم بهتره این سود رو تقسیم کنی تا گفته شما واقعیت پیدا کنه و 15 درصد هم تخفیف شامل من بشه.

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام دوست عزیز
    کدوم کد تخفیف رو زدید؟
    باید از کسی که کد تخفیف بهتون داده پیگیری کنید. چرا که فرد دعوت کننده میزان تخفیف رو انتخاب میکنه.
    می تونه بین 0 تا 30 درصد بهتون تخفیف بده. احتمالا ایشون کد تخفیف کامل رو در اختیارتون قرار نداده و بیت‌پین دخالتی در این موضوع نداره.

  100. خودت
   خودت | 11 آذر 1400

   سلام از نظر امنیت یه موقه خود دولت پولمومو مثل بورس ازمون قرض نکنه ازین میترسم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام دوست عزیز
    تا هر زمان که قصد داشته باشید می‌تونید دارایی‌تون رو در کیف پول بیت پین نگه‌داری کنید. اما برای اینکه خیالتون راحت بشه می‌تونید کیف پول اختصاصی ایجاد کنید و دارایی‌تون رو منتقل کنید.

  101. محمد آرسی
   محمد آرسی | 8 آذر 1400

   سلام من تا الان با نوبیتکس کار کردم ولی چون تنوع ارزش خیلی کمه میخوام با صرافی دیگه کار کنم بیت پین کیف پول اختصاصی داره چون برای ترید میخوام کلا نظرتو چیه در موردش لطفا تبلبغ نکنید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام محمد عزیز
    ممنون از نظرتون.
    در بیت پین بیش از 100 ارز دیجیتال رو پشتیبانی می کنه و شما می تونید دارایی‌هاتون رو در کیف پول اختصاصی بیت پین نگهداری کنید.

    • عبلس
     عبلس | 19 اسفند 1400

     تو کیف پول هم از پول هر روز کارمزد کم‌ میکنین

  102. علی
   علی | 6 آذر 1400

   من با نوبیتمکس ووالکس ورمزینکس وارزجو کارکردم بجز ارزجو بقیه خیلی خوبن فقط سمت ارزجو که الان اسمشو کرده سرمایکس نرید که سیاهچاله به تمام معناست وافتضاحه

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام علی عزیز
    ممنون از نظرتون.

  103. تی 2
   تی 2 | 25 آبان 1400

   دوستان صرافی بیت پین بعد ار اهراز هویت 5000 شیبا میده و اگر ده نفر از دوستانتون رو بیارید 500 هزار ت نقدی و از تراکنش هاشم میتونید سود بگیرید. البته جوایز دیگه ای هم داره میتونید برید ببینید .من ازش برای نقل و انتقال خرید به کیف پولم برای کار در صرافی کوکوین استفاده میکنم.مشکلی باهاش نداشتم تا الان

   https://bitpin.ir/signin/?ref=6uBQESDC

   • علیرضا
    علیرضا | 15 آذر 1400

    فکر کنم منظورت احراز بود🙃🤫🙃🤫

  104. احمد
   احمد | 23 آبان 1400

   صرافی بیت پین از تمام صرافی های ایرانی بالاتره.تنها مشکلی که داره حجم پایینه معاملات هست. صرافی نوبیتکس عالیه ولی دو سه تا مشکل اساسی داره اول اینکه حد سود و ضرر نمیتونی تعیین کنید که بزرگترین مشکل هست دوم اینکه تایم فریم زیر یک ساعت نداره

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام احمد عزیز
    ممنون بابت حسن نظر شما.
    تمامی موارد به تیم توسعه محصول برای بهبود پلتفرم، انتقال داده شد.
    به امید معاملات پرسود در بیت پین

  105. حسین
   حسین | 23 آبان 1400

   با عرض سلام خدمت خوانندگان این پست مربوط به صرافی مورد اطمینان ایرانی برای خرید ارز دیجیتال
   من تقریبا توی همه صرافی های ایرانی ثبت نام کردم و وقت گذاشتم همه رو باهم مقایسه کردم یکی از بهترین صرافی های ایرانی  برای خرید و hold (نگهداشتن) رابکس هست به دلایل زیر
   پشتیبانی از ارزهای بسیار زیاد
   محیط گرافیکی بسیار ساده
   کارمزد منطقی
   سرعت بالا
   پشتیبانی 24 ساعته

  106. سرایی
   سرایی | 22 آبان 1400

   سلام خسته نباشید آدرس صرافی کجاست

  107. مهرزاد
   مهرزاد | 18 آبان 1400

   با سلام خدمت تحقیق کنندگان رمزازها و یه خبر عالی به سنین زیر 18 سال ، بنده هم تصمیم گرفتم که تجاربم رو در رمزارزها و ترید در اختیار علاقمندان بگذارم که بتوانم کمکی کرده باشم که حداقل راه بنده را نرفته باشند و زودتر بتوانند به هدف خود برسند ببینید دوستان بنده هم اولیل راه که بودم داعم دنبال تحقیق و مطالعه بودم که بتونم ثبت نام و معامله رو در رمزارزها شروع کنم . روی خیلی صرافیها مطالعه کردم صرافیها در ایران هر کدام مزایا و معایبی دارند. فقط بخاطر اینکه شما هم مثل بنده وقت گرانبهاتون از دست نره و بتونید به زودی نتیجه بگیرید ۳ صرافی برتر؛ از تقریبا ده صرافی که عضو بودم و ترید میکردم رو معرفی میکنم خدمتتون *تجربه را تجربه کردن خطاست* اومیدوارم که با تجارب بنده مسیرتون به هدفتون نزدیکتر بشه ‌.
   صرافی نوبیتکس که ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید$برای تمام ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول داره $اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری که خیلی مهمه هم داره $ فقط اینکه تقریبا از 20 ارز بیشتر پشتیبانی نمیکنه که این ارزها در صدر رتبه بندی رمزارزها هستن ؛
   صرافی چنج کن بیش از ۳۰۰ ارز رو پشتیبانی میکنه $ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول هم داره میتونید برا ترید همونجا ارزتون رو نگه دارید$ ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید $ برای تمام سیستمها اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری میتونید برای چند ارزی که خودش معرفی کرده انجام بدید .
   یه صرافی خارجی هم معرفی میکنم خدمت علاقه مندان؛ و یه خبر ویژه برای دوستان به معامله رمزارزها که زیر 18 سال دارن ودر هیچ صرافی بدون احراز هویت نمیتونن کار کنن الا صرافی کوینکس که تنها صرافی هستش که ایرانیها میتونن بدون احراز هویت کار کنن ، البته اگه احراز هویت کنید از تسهیلات بهتری برخوردار میشید ، من چندین ساله فقط با یه ثبت نام دارم معامله میکنم مشکلیم نداشتم ، و به چندین زبان از جمله فارسی هم هستش و تا حالا تحریم نشده ! صرافی کوینکس در بین ایرانیها خیلی محبوب شناخته شده یجورایی بایننس ایرانیهاست ، کلیپهای آموزش فارسی و متنهای زیادی در اینترنت میتونید سرچ کنید و ببینید که به راحتی بتونید معامله انجام بدید،

   صرافی کوینکس دیگه ضعفهای صرافیهای ایرانی رو نداره و کامل هستش(آپ داره ٫ ۲۴ ساعته هستش ٫ سفارش گذاری دقیق و متنوع داره ٫ ارزهایی رو که پشتیبانی میکنه کیف پولشون رو داره ، توصیه میکنم در هر صرافی که قراره هولد کنید یعنی اینکه یه ارز رو برای دراز مدت نگه دارید از کیف پول مطمعن استفاده کنید درسته کمی کارمزد داره ولی خیالتون راحته

   در ضمن من تو این چند سال سرمایم رو داخل خود صرافی گذاشتم و کارمیکنم تا حالا مشکلیم نداشتم،
   در رمزارزها خیلی خوب میتونید سود کنید با معاملات و نوسانگیری خوب ، پورسود و شاد باشید عزیزان

  108. فرید
   فرید | 18 آبان 1400

   سلام.ممنون از صرافی خوبتون.میخواستم بدونم که صرافی بیت پین خودش کیف پول دیجیتالی داره یا نه؟و اینکه آیا این صرافی ‌حجم ورودی و خروجی برای ارزها رو نشون میده یا نه؟
   با تشکر

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 18 آبان 1400

    سلام
    تنها کیف پول رسمی بیت پین، کیف پول ایجاد شده در پنل کاربریتون هست.
    حجم‌های ورودی خروجی رو خیر.

  109. رشید
   رشید | 16 آبان 1400

   سلام .
   من در احراز هویت به مشکل خوردم . دو روز هست که اطلاعات رو ثبت کردم ولی اجازه خرید نامیده

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 16 آبان 1400

    سلام کاربر عزیز
    نام و نام خانوادگی خود را اینجا اعلام بفرمایید.

    • قربان
     قربان | 21 آبان 1400

     سلام برای منم همین طوره

  110. e.m
   e.m | 13 آبان 1400

   سلام بنظر من یا کیف پول سخت افزاری یا کوینکس چون هر گونه مشکلی پیشبیاد هیچ‌کسی جوابگو نیست خودم چندین بار در مورد کارکرد صرافی ها از پلیس فتا سوال کردم خیلی راحت میگه مسولیتش با خودوتونه یعتنی هر صرافی پولتون رو ببره ما کاری نداریم‌.‌
   دولت میدونه صرافی ها دارن داخل کشور کارمیکنن اما هیچ راهکاری نداره یعنی نه سرمایه مردم مثل بورس مهم نیست اگر بود کمترین کارش نظارت بر کارشون و کنترل سرمایه موجود رو داشت تا ازبین نره‌…اما همه میدونن چخبره اما ریسک میکنن ریسک پر خطر به راحتی اعتماد میکنن.
   در ضمن کارمزد بیت پین خیلی بالاست خیلی برای یک میلیون خرید بی بی کوین و فوگ و…یک میلیون ۶۰هزار تومن کارمزد داره در زمان فروش که خیلی بالاست خیلی هر بار خرسد وفزوش …

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام دوست عزیز
    ممنون از نظرتون و درج تجربه‌ی کار با پلتفرم‌ها.
    در مورد کارمزدها در حال بهبود زیرساخت و کاهش کارمزدها هستیم.
    به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  111. مهرزاد
   مهرزاد | 12 آبان 1400

   صرافی اکسننس کلاهبردار از آب در اومد و پول من و خیلی ها رو بالا کشید لطفا اطلاع رسانی کنید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 بهمن 1400

    سلام
    در انجام معاملات باید دقت کنید.
    با دقت صرافی مورد نظر رو انتخاب کنید.

  112. سروش
   سروش | 12 آبان 1400

   سلام در کدامیک از صرافی های ایرانی قابلیت معاملات حد ضرر (استاپ لاس) برقراری و در کدامیک کار با اپلیکیشن را دقیق توضیح میده و مورد بعد کدامیک معاملات در تایم فرم مختلف داره؟؟؟ ممنون
   در صورت امکان جواب را به ایمیل من هم ارسال فرمایید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 12 آبان 1400

    سلام کاربر عزیز
    تو صرافی بیت پین می‌تونید تمام این قابلیت‌ها رو داشته باشید.

  113. فرید
   فرید | 11 آبان 1400

   سلام ممنون از مطالبتون ، من ۱ سال و نیمه از نوبیتکس استفاده میکنم خیلی صرافی خوبی هست و خیلی منوی راحتی داره برا خرید و فروش ، واریز و برداشت بدون مشکل ، تنها ایرادی که داره تعداد خیلی کم ارز برا خرید و فروش داره ، اونم تو این دوره که اکثر صرافیا دارن از ارزهای زیادی پشتیبانی میکنن🙏🙏

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 12 آبان 1400

    سلام فرید عزیز
    ممنونیم از اینکه تجربه‌ی کاریتون رو با ما به اشتراک گذاشتید ممنونیم.
    امیدواریم که همیشه پرسود باشید.

  114. محمد
   محمد | 11 آبان 1400

   سلام و عرض ادب لطف میفرمایید در مورد صرافی ارز پایا نظر بدید.ممنونم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 11 آبان 1400

    سلام
    در آپدیت بعدی اضافه خواهد شد.

  115. ادریس بیرام پور
   ادریس بیرام پور | 9 آبان 1400

   بادرود و سپاس از زحمات وافر شما ‌دست اندرکاران بیت پین
   مطالب بسیار عالی و آموزنده بود.دستتان مریزاد

  116. Turk boy
   Turk boy | 9 آبان 1400

   با سلام
   من با مطالعه وارد بیت پین شدم با وجود کار گروهی قوی وبااراده و مطمعن. حرفهای زیادی حتی در خارج از کشور برای گفتن خواهد داشت.امید است با تکمیل خدمات وازدیادرمز ارزها به مردم خوب دنیا در این بیزنس کمک کند
   من با اعتماد وارد این صرافی شدم..به امید موفقیت کل مردم خوب..وبا تشکر

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 10 آبان 1400

    سلام
    ممنونم از شما
    به امید معاملات پرسود در بیت پین

  117. علی
   علی | 9 آبان 1400

   سلام درموردصرافی که تاییدوامنیت داره کدام هستن درموردصرافی ارزیف میش توضیح بدیدباتشکر

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 9 آبان 1400

    سلام کاربر عزیز.
    در مورد امنیت صرافی‌های دیگه نمی‌تونیم نظر بدیم. چون ممکن هست که سوء تفاهم پیش بیاد.

  118. بابک
   بابک | 9 آبان 1400

   سلام
   دوست گرامی، آدرس صرافی خودتونو که فرمودین تهران قابل فهم نیست، چون تا اونجایی که بنده خبر دارم تهران اسم یک ساختمون تجاری نیست، حتی یک خیابونم نیت، همینطورم دفتر در انزلی معنی نداره،
   یاد آدرس دادن آیت الله فلسفی ( ایران فلسفی ) وقتی برا سخنرانی میرفت خارج از ایران افتادم
   کریپتولند با آدرس دقیقش صد میلیون پول بنده رو بیش از شش ماهه بلوکه کرده
   چطور میتونی گارانتی بدی ؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 9 آبان 1400

    کاربر عزیز، تمام اطلاعات ما در لینک تماس با ما (https://bitpin.ir/contactus) قابل مشاهده و بررسی است.
    متاسفانه در بازار ارزهای دیجیتال در ایران تا به امروز هیچ قانونی وضع نشده است.
    در مورد اعتمادتون به صرافی‌های ارز دیجیتال، ما به تمام کاربران پیشنهاد می‌کنیم که دارایی‌هاشون رو تو کیف پول سخت افزاری نگه‌داری کنند.
    مسئولیت تمام معاملات بر عهده‌ی خود مشتری است.

  119. milad
   milad | 9 آبان 1400

   به نظر من صرافی بیت پین بهترین صرافی ایرانی هستنش.اینو با تجربه 2 ساله در بازار ارز دیجیتال میگم .

  120. موسی اله یورتی
   موسی اله یورتی | 8 آبان 1400

   سلام خدایی نباید اکس نوین ورمزینکس دو صرافی که یکی دانشگاه قزوین ودیگری دانشگاه شریف کار میکنند بیشتر معرفی نشوند

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 8 آبان 1400

    سلام کاربر عزیز
    در آپدیت جدید که فردا منتشر میشه این صرافی ها هم معرفی خواهند شد.

  121. مهدی
   مهدی | 7 آبان 1400

   دوست عزیز نرم افزار بیت پین اشکال داره،داشتم مرحله اول احراز هویت رو انجام میدادم،کد برام ایمیل شد،کد رو خوندم اومدم که وارد کنم نرم افزار هنگ کرد،هرچی منتظر موندم فکردم شاید روالشه فایده نداشت،خارج شدم و دوباره وارد شدم،الان مرحله اول احراز هویت میگه شماره موبایل و ایمیل وارد کن،وقتی میزنم میگه قبلا ثبت شده توسط کاربر دیگه ای!!! و اجازه نمیده ادامه ثبت و احراز هویت انجام بدم،هرچی پیام میدم به تیم پشتیبانی هم انگار خوابن.

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 8 آبان 1400

    سلام مهدی عزیز
    لطفا نام و نام خانوادگی که ثبت نام کردید رو اینجا اعلام کنید تا بررسی کنیم.

  122. اصغر
   اصغر | 7 آبان 1400

   باسلام بیت پین حضور فیزیکی داره . اگر داره دفترش کجاست . ممنون

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 7 آبان 1400

    سلام دوست عزیز
    دفتر بازرگانی بیت پین در تهران و دفتر عملیات در منطقه آزاد انزلی است.

  123. mahdi
   mahdi | 5 آبان 1400

   بیت پن:
   در خرید و فروش ارزی مثل بیبی دوج خیلی کارمزدتون بالاست.برای فروش 11میلیون تومن شما610هزار تومن کارمزد برداشتین. ولی برای شیبا و کیشو
   یک دهم کارمزد بیبی دوج رو. میشه تفاوت این س ارز رو بما بگید؟خداییش دیگه خیلی بی انصافیه ای مبلغ کارمزد.درصورتیکه ادعاتون میشه کارمزد پایینی میگیرید.من و14 تا از دوستام و خانوادم از صرافی شما استفاده میکنند.ک گردش مالی اونا دهها برابر منه.با عرض پوزش هممون صرافی مون رو تغییر میدیم.

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 5 آبان 1400

    سلام دوست عزیز.
    بعضی از ارزهای دیجیتال، کارمزد شبکه خیلی بالایی دارند و همین باعث میشه که کارمزدها بیشتر بشه. مثل شیبا و کیشو سعی داریم که کارمزدها رو تا جای ممکن کم کنیم.
    خوشحالیم که کاربران وفاداری مثل شما ما رو همراهی می‌کنند.

  124. مهدی ملایی
   مهدی ملایی | 3 آبان 1400

   سلام وعرض ادب بعدازکلی تحقیق و وسواس میخام نظرمو بگم. دوستان اکثر ماها دنبال امنیت سرمایه و سود ان هستیم.بیت پن بهترینه چون کارکردن با اون بدون هیچگونه پیچیدگی انجام میشه.تنها ایرادی ک میشه گرفت یه کم فقط ی کم کارمزدشون بالاست ک همونم انشالله برطرف میشه.

  125. محمد
   محمد | 3 آبان 1400

   با سلام
   من با نوبیتکس و آبان تتر کار میکنم
   نوبیتکس خیلی خوبه اما تعداد ارزهاش کمه
   آبان تتر تعداد ارزهاش زیاده اما سایتش همیشه خرابه و وقتی یه ارز میره بالا و میخوای بفروشیش سایتشون از دسترس خارجه. من که آبان تتر رو اصلا توصیه نمیکنم و پولمو از توش درآوردم

  126. احمد منصوری
   احمد منصوری | 2 آبان 1400

   صرافی رمزینکس بدنیس خوبه فقط ی مشکل بزرگی که داره قسمت فروشه، ارزی که داری رو بقیمت بازار خرید پایین تر میزنه اونم با اختلاف ۱۰ سنت

  127. امیر
   امیر | 2 آبان 1400

   با سلام واقعاً بیت پین عالیه چه از نظر ساده گی و طراحی و چه از نظر پشتیبانی و تنوع ارزهای دیجیتال صد البت هم از نظر امنیت . خدایی دمتون گرم

  128. Am.R
   Am.R | 2 آبان 1400

   باسلام
   یکی ازدوستان اسم صرافی رمزینکس نام برده اند.رمزینکس را در اینده خواهیددید.که بامیلیادرها کلاه برداری خواهدرفت .۳۰ میلیون تومان اینجاب را به ۱۷ میلیون فروخت گفت خودت فروخته ای ادرس کیف پول برداشتی را برای چین وتایلندبرده بودند کارشناسان انها دستگاهی که توسط اون ردوبدل شده بود شماره سریال برد وشماره تلفنشون را دراورده اند مربوط به خودرمزینکس میباشد.اداره مربوطه میفرماید.تنها نیستی فعلا صبر کن…..ولی هیچ نارضایتی از صرافی بیت بین دیده نشده واقعا خسته نباشنداین کار تنها سود کردن نیست .بلکه دراصل این اقایان کارافرینان فعالی هستندکه دولت هم باید ازاین صرافی .بیت پین ونوبتکس وارزجو حمایت کامل بکند که خیلی ها از بیکاری باکمترین سرمایه خلاص شده اند.

  129. علیرضا
   علیرضا | 1 آبان 1400

   به نظرم بیت پین به زودی رتبه ی بهترین صرافی ایران رو بدست میاره با توجه به سابقه ی کمش بهترین نقدینگی بهترین محیط کاربری و بهترین تنوع ارز رو‌داره و اینم بگم پشتیبانیشون بی نهایت عالیه از تیم بیت پین سپاسگزارم
   به امید بهترین روزها برا ی بیت پین

  130. احمد
   احمد | 29 مهر 1400

   صرافی بیت پین یه سرو گردن از تمام صرافی های ایرانی بالاتره.تنها مشکلینک که داره حجم پایینه معاملات هست. صرافی نوبیتکس عالیه ولی دو سه تا مشکل اساسی داره اول اینکه حد سود و ضرر نمیتونی تعیین کنید که بزرگترین مشکل هست که ممکنه تمام داراییتون به باد بده دوم اینکه تایم فریم زیر یک ساعت نداره

  131. سجاد
   سجاد | 29 مهر 1400

   سلام
   مگه فعالیت صرافی های رمز ارز در ایران غیر قانونی نیست؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 29 مهر 1400

    سلام دوست عزیز
    اگه محتوای این نوشته رو مطالعه کرده باشید، ذکر شده که فعالیت صرافی‌ها در ایران نه غیرقانونی هست و نه قانونی! به نوعی هیچ قانونی در این مورد وضع نشده تا به امروز و مشکلی از بابت فعالیتشون وجود نداره!

  132. علیرضا
   علیرضا | 23 مهر 1400

   سلام
   صرافی رمزینکس هم خوبه
   به نظرم در حد رقابت با بیت پین هست

  133. M h
   M h | 23 مهر 1400

   من میخواستم بدونم به نظرتون صرافی تبدیل مطمئنه

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 24 مهر 1400

    سلام دوست عزیز.
    ما نمی‌تونیم اعتبار یک صرافی رو تایید و یا رد کنیم.
    خود کاربرها باید با جستجو و تحقیق صرافی‌شون رو انتخاب کنن.
    اما اگر در مورد خودمون بپرسید، دفتر عملیات بیت پین تو منطقه آزاد انزلی و دفتر بازرگانی تو تهران واقع شده.

  134. p.s
   p.s | 20 مهر 1400

   نوبیتکس بهترین صرافی ایران وکارمزدبسیارپایین ونزدیک به صفرداره هرکس خواست میتونه کدمن❤️502523❤️بزنه ودرکارمزدش 10درصدتخفیف بگیره

   • سامان
    سامان | 6 آبان 1400

    بیش از پنج درصد کارمزد میگیره! کارمزد آباده

   • Ss
    Ss | 14 آذر 1400

    سلام
    من کد دعوت شما رو زدم و بعد متوجه شدم 30 درصد از کارمزد معاملات من به. شما میرسه و تخفیفی به من نمیدن
    کاش از اول با صداقت می نوشتی. بنظرم بهتره این سود رو تقسیم کنی تا گفته شما واقعیت پیدا کنه و 15 درصد هم تخفیف شامل من بشه.

   • رسول
    رسول | 6 بهمن 1400

    چه فایده ، نوبیتکس تعداد ارز بسیار کمتری دارد و احراز هویت آن طولانی است .

  135. محمد
   محمد | 20 مهر 1400

   سلام خسته نباشید
   صرافی شما قیمت ارز ها رو بر اساس سایت تریدینگ ویو مشخص می کنه؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 20 مهر 1400

    سلام
    قیمت رو خود کاربرها تعیین می‌کنند. قیمت در صفحه‌ی ارزها هم بر اساس آخرین قیمتی که یک ارز در پلتفرم معامله شده، نمایش داده می‌شود.

  136. هانا
   هانا | 20 مهر 1400

   با سلامو خسته نباشید ببخشید برای فروش روبل و نقد کردن کدوم صرافی مناسبه ممنون میشم جواب بدید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 20 مهر 1400

    سلام
    صرافی‌های کمی هستند که با این ارز فیات کار می‌کنند.
    باید با کمی جستجو، صرافی معتبر رو پیدا کنید.

  137. فرزاد
   فرزاد | 18 مهر 1400

   با سلام خدمت تحقیق کنندگان رمزازها وخبر خوب به سنین زیر 18 سال ، بنده هم تصمیم گرفتم که تجاربم رو در رمزارزها و ترید در اختیار علاقمندان بگذارم که بتوانم کمکی کرده باشم که حداقل راه بنده را نرفته باشند و زودتر بتوانند به هدف خود برسند ببینید دوستان بنده هم اولیل راه که بودم داعم دنبال تحقیق و مطالعه بودم که بتونم ثبت نام و معامله رو در رمزارزها شروع کنم . روی خیلی صرافیها مطالعه کردم صرافیها در ایران هر کدام مزایا و معایبی دارند. فقط بخاطر اینکه شما هم مثل بنده وقت گرانبهاتون از دست نره و بتونید به زودی نتیجه بگیرید ۳ صرافی برتر؛ از تقریبا ده صرافی که عضو بودم و ترید میکردم رو معرفی میکنم خدمتتون *تجربه را تجربه کردن خطاست* اومیدوارم که با تجارب بنده مسیرتون به هدفتون نزدیکتر بشه ‌.

   صرافی نوبیتکس که ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید$برای تمام ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول داره $اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری که خیلی مهمه هم داره $ فقط اینکه تقریبا از 20 ارز بیشتر پشتیبانی نمیکنه که این ارزها در صدر رتبه بندی رمزارزها هستن ؛
   صرافی چنج کن بیش از ۳۰۰ ارز رو پشتیبانی میکنه $ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول هم داره میتونید برا ترید همونجا ارزتون رو نگه دارید$ ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید $ برای تمام سیستمها اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری میتونید برای چند ارزی که خودش معرفی کرده انجام بدید .
   یه صرافی خارجی هم معرفی میکنم خدمت علاقه مندان؛ و یه خبر ویژه برای دوستان به معامله رمزارزها که زیر 18 سال دارن ودر هیچ صرافی بدون احراز هویت نمیتونن کار کنن الا صرافی کوینکس که تنها صرافی هستش که ایرانیها میتونن بدون احراز هویت کار کنن ، البته اگه احراز هویت کنید از تسهیلات بهتری برخوردار میشید ، من چندین ساله فقط با یه ثبت نام دارم معامله میکنم مشکلیم نداشتم ، و به چندین زبان از جمله فارسی هم هستش و تا حالا تحریم نشده ! صرافی کوینکس در بین ایرانیها خیلی محبوب شناخته شده یجورایی بایننس ایرانیهاست ، کلیپهای آموزش فارسی و متنهای زیادی در اینترنت میتونید سرچ کنید و ببینید که به راحتی بتونید معامله انجام بدید،
   صرافی کوینکس دیگه ضعفهای صرافیهای ایرانی رو نداره و کامل هستش(آپ داره ٫ ۲۴ ساعته هستش ٫ سفارش گذاری دقیق و متنوع داره ٫ ارزهایی رو که پشتیبانی میکنه کیف پولشون رو داره ، توصیه میکنم در هر صرافی که قراره هولد کنید یعنی اینکه یه ارز رو برای دراز مدت نگه دارید از کیف پول مطمعن استفاده کنید درسته کمی کارمزد داره ولی خیالتون راحته

   در رمزارزها خیلی خوب میتونید سود کنید با معاملات و نوسانگیری خوب ، پورسود و شاد باشید عزیزان

  138. صابر
   صابر | 9 مهر 1400

   رمزینکس سراسر دزدی میکنه..و وقتی نمودار جهانی رشد میکنه..خود صرافی به عمد سفارش فروش سنگین میذاره تا قیمت رشد نکنه همه رو مجبور به فروش کنه….و وقتی نمودار جهانی با مغز سقوط میکنه…صاحاب رمزینکس با قدرت تمام شارپ به بالا میکنه با گذاشتن اردرهای سنگین خرید……..خیلی شیاده

   اکسکوینو هم شماره پیامکیش برای کارگزاری نفید بورس هست…و در بورس دیدیم چقد در مواقع حساس به عمد خراب میکرد تا خودشون خرید کنن یا بفروشن بعد مردم بیچاره رو اسیر میکردن

  139. Erfan KhodaZade
   Erfan KhodaZade | 8 مهر 1400

   سلام.
   من خودم از بین صرافی ها صرافی کوین نیک مارکتو پیشنهاد میکنم.
   پشتیبانیش عالیه و من که فعلا راضی بودم.
   درضمن باید با یک صرافی مطمعنی کار کرد که مثل کریپتولند نشه🤦‍♂️🤦‍♂️ و طبق تحقیقاتم کوین نیک مارکت مطمعنه.

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 10 مهر 1400

    سلام عرفان عزیز
    ممنون که تجربه‌ت رو با ما به اشتراک گذاشتی.
    صرافی‌هایی که گفتین رو به لیست صرافی‌های بررسی شده به زودی اضافه می‌کنیم.

  140. Mahmoudreza
   Mahmoudreza | 2 مهر 1400

   سلام وقت بخیر، مقاله جالبی بود اما اینکه چرا صرافی “اوکی اکسچنج” با وجود سابقه ی نسبتاً خوب و تنوع بسیار زیاد ارز هایش، توی این لیست نیست جای تعجب بود برام.

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 2 مهر 1400

    سلام محمودرضا عزیز
    به زودی این مقاله کاملتر شده و تعداد صرافی‌های بررسی شده رو بیشتر می‌کنیم.
    ممنونم از پیشنهادتون.
    اوکی اکسچنچ و چند صرافی دیگه اضافه میشن به این لیست.

   • نیما
    نیما | 5 آبان 1400

    اوکی اکسچنج یکی از مزخرفهاست به چند دلیل: ۱ خرابی مدام سایت. ۲- حبس کردن پول در حسابشو به مدت ۲۴ ساعت و قوانین من درآوردی! حتی اگر جابجایی پول بین کیف پولهای خود صرافی باشه (اینایی که میگم همه برای خودم اتفاق افتاده). ۳. ارزهای بسیار محدود در بخش تریدر و کارمزد بسیار سنگین در بخش اکی اکسچنج که گاهی به ۱۰٪ هم میرسه. ۴. پشتیبانی ضعیف ۵. و ……
    من اشتباه کردم توی این صرافی فعالیت کردم و پیشمونم الانم تا می تونم شفاف سازی می کنم که کسی وارد این صرافی نشه چون بعید نیست به سرنوشت کریپتولند دچار بشه! دنبال یه صرافی معتبر با ارزهای زیاد هستم.

    • غلامرضا لک
     غلامرضا لک | 8 آبان 1400

     دقیقا حق با شماست کسی کمی کار کنه با اوکی اکسچنج متوجه میشه .مخصوصا اگر ارزی بفروشی معلوم نیست چه وقت واریز میکنن و پشتیبانی جوابی نمیدن.من هم پشیمون هستم .

    • نسترن
     نسترن | 6 آذر 1400

     دقیقا درست میگید،منم حدود دوماهه به اوکی اکسچنج ورود کردم بابت ایرادات سایت فقط حرص خوردم بجای تمرکز روی ارز باید حواسمون به باگهای سایت باشه ،تو جمعه سیاهش هم یکروز کامل خطای سرور داشت واقعا اذیت شدم …

    • هاشم
     هاشم | 7 آذر 1400

     سلام.حق با شماست.صرافی های خوب که من با آنها کار میکنم و عالی هستند. والکس.نوبیتکس.رمزینکس.آبان تتر
     همگی؛کارمزد کم، دارای کیف پول و دارای امکان سفارش که خیلی مهم هست. آبان تتر بیشتر از بقیه ارز دارد.

    • مهدی
     مهدی | 8 فروردین 1401

     ‌دقیقا در این صرافی به جای یکمیلیون و سیصد سود ،فقط سیصد تومان برای من واریز کرده و فعلا که در ارتباط هستم ببینم این مشکل را حل میکنند یا نه که البته بعید میدونم

  141. کیا
   کیا | 28 شهریور 1400

   تبدیل بهترین صرافیه، خیلی امکانات خوبی داره

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 28 شهریور 1400

    سلام جناب کیا عزیز
    ممنون میشم تجربه‌ی استفاده از پلفترم‌های مختلف رو باهامون بیشتر به اشتراک بذارید.

  142. علیرضا
   علیرضا | 27 شهریور 1400

   سلام خسته نباشید بیت پین عالیترین صرافی و امنیت بهترین محیط سایت زیبا و لذت بخش کار کردن باهاش راحته من راضیم نوبیتکس هم عالی و اریومکس این 3تا صرافی بهترین دوستان پر سود باشید

  143. mostafa
   mostafa | 8 شهریور 1400

   سلام،حداقل خرید در صرافی شما به ریال چقدر است؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 9 شهریور 1400

    سلام مصطفی عزیز
    حداقل خرید تو صرافی ارز دیجیتال بیت پین، ۱۰۰ هزارتومن هست.
    شما با ۱۰۰ هزارتومن می‌تونید سرمایه‌گذاری رو شروع کنید.

    • غلامرضا لک
     غلامرضا لک | 8 آبان 1400

     خیر لطفا صادق باشید حداقل خرید صد تومان نیست . بطور مثال خرید bnb کمتر از 0.5 امکان نداره که حدود 700000 تومان میشه برای بثیه ارزها هم همینطوره و ارز شیبا حداقل خرید 1000000 شیبا ست که بالای 2 میلیونه .

     • فرید
      فرید | 18 آبان 1400

      اینطور نیست دوست عزیز

      • امیری
       امیری | 7 آذر 1400

       سلام وخسته نباشید خدمت تیم بزرگ بیت پین:
       صرافی بیت بین یکی از بهنرین صرافی هست که هر ارزی را با 100 هزارتومان میشه خرید و دارای واچ لیست هفتگی است و امکانات آموزشی زیادی دارد پشتیبانی 24 ساعته لحظه ای – دارای ارزهای اولیه (زرد ارز) برای افراد پرریسک که در صرافی های دیگر نیست یا کم است . فقط تعداد ارزها افزایش بدهند عالی هست و خیلی مزایای دیگر ………
       از تلاش کارکنان بیت پین کمال تشکر را تا این لحظه دارم.

     • مهدی
      مهدی | 1 آذر 1400

      سلام دوست عزیز.
      من خودم شیبا خریدم با 300 هزار تومن.
      یا فگ با 90 هزار تومن.
      چیزهای دیگه هم 400 هزار تومنی گرفتم. 😉😉

      • سعید
       سعید | 13 آذر 1400

       سلام دوست عزیز،ی سوال دارم ازتون،زرد ارز هایی مثل فگ یا بیبی دوج خریدشون مثل ارزای دیگه اس؟بجا شنیدم ک میگفت باید ارزی مثل bnb بگیری بعد تبدیل کنی ب زرد ارز.میشه کمکم کنید.با تشکر

    • Nader
     Nader | 14 آذر 1400

     لینک رو بزارید واسه دانلود

  144. مهدی
   مهدی | 2 شهریور 1400

   سلام خدمت شما عوامل بیت پین خدمات شما بسیار عالی و کامل هست جواب دهی سریع پیامی و تنوع ارز های موجود کارمزد کم و حداقل خرید ریالی و حداقل برداشت ریالی از مزایای خوب سایت تون هست البته مزایایی بسیار دیگر هم دارید بنده بسیار رازی هستم درصورت امکان ارز های c98 و ارز mobox رو لیست کنید و تبادل ارز بر مبنای اتریوم رو هم اضافه کنید ممنون

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 2 شهریور 1400

    سلام مهدی عزیز.
    ممنون از لطفتون، به‌زودی قابلیت‌های جدیدی هم به پلتفرم اضافه خواهند شد. اما لیست شدن کوین‌های جدید بستگی به معیارهای مختلفی مثل حجم معاملات و چند مورد مهم دیگر دارد. اگر ارزهایی که فرمودید این معیارها را دارا باشند، اضافه خواهند شد؛ در غیر این‌صورت فعلا خیر.

  145. حسین
   حسین | 27 مرداد 1400

   سلام

   رمزینکس جدول عرضه و تقاضا رو دستکاری میکنه !

   ۱ : با تاخیر نشون میده (حتی میشه گفت بیشتر از ۱ دقیقه دیرتر نشون میده)
   شمایی که میخوای با تابلو تصمیم بگیری ۱ دقیقه از بقیه عقب تری!
   اگر دقت کرده باشین اصلا متوجه نمیشید کی خرید یا فروش رو انجام داده براتون !

   ۲: بعضی قیمت ها رو که اصلا نشون نمیده ! و گپ میندازه برای تشویش اذهان !

   ۳: اردری که گذاشتیم رو باید با ستاره یا علامتی نشون بده ، تو ردیف که ما کجا هستیم …

   تابلو باید هر ۱ ثانیه رفرش بشه !!!

   اینطوری نمیشه معامله کرد ….

   • علی
    علی | 4 آذر 1400

    درود بر شما دقیقا همینطوره
    مثلا من ارزی را به قیمت 239 سفارش دادم نوبت کسی که مبلغ238 سفارش داده میرسه و خوب موقعیت از دست خارج میشه و بعد نوبت من میرسه تا می خوای کنسل کنی سفارش اوکی شده و قابل بازگشت نیست.دوم اینکه مقدار رمزارزی که خریداری کردی را در زمان فروش تعدادش کم کرده خلاصه من به این صرافی مشکوک شدم

    • داود
     داود | 7 آذر 1400

     نوبیتکس تعداد ارزهاش کم هست
     بیت پین سرعت خیلی پایینی دارد

   • کیوان
    کیوان | 3 دی 1400

    دوستان سلام
    کسی در صرافی صراف saraf.io ترید کرده؟
    من ثبت نام کردم و صفحه عرضه و تقاضای بسیار فعال و سریعی داره و به نظر میاد کاربرای زیادی ترید میکنن.ظاهر عامه پسندی هم داره و اکثر ارزهایی که بازار داغی داره ساپورت میکنه.میخواستم ببینم کسی آشنایی داره؟و قابل اعتماده؟
    البته هیچکدام از سایتها با توجه به قوانین جمهوری اسلامی تا الان قابل اعتماد نیستن و البته مشکلی هم ندارن.حتی نوبیتکس

    • کارن آهنگری
     کارن آهنگری | 4 دی 1400

     سلام کیوان عزیز
     همونطور که خودتون گفتید هیچ صرافی‌ای در ایران مجوز نداره.
     اما در مورد اعتماد به صرافی‌های دیگه، سعی کنید تو فروم‌ها و شبکه‌های اجتماعی، بیشتر تحقیق کنید.
     مثلا برید به اینستاگرام اون صرافی و از بقیه کاربرایی که کامنت میذارن بپرسید.
     ببینید چقدر کاربران تعامل دارند تو اینستاگرام؛ و حتی گروه های ترید.

    • علی
     علی | 14 بهمن 1400

     عزیزم تمام صرافی های ایرانی مثل هم هستن،تجربه چندساله من هستش،خدای ترید باشی،پولت رفته،چون خودشون پشت معاملات هستن نه تریدر های دیگه،..

  146. تقی عربشاهی
   تقی عربشاهی | 27 مرداد 1400

   صرافی اکسکوینو یکی از بهترین است لطفا اضافه کنید

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 29 مرداد 1400

    سلام جناب عربشاهی عزیز
    حتماً به زودی اضافه و این لیست رو آپدیت می‌کنیم.

  147. افشین پاشاپور
   افشین پاشاپور | 22 مرداد 1400

   بادرود و احترام ،
   از هر منظر که بخواهیم جایگاه یک پلتفرم شایسته و پویا تحت وب را بسنجیم به اعتقاد بنده، اکیپ بیت پین تمام ویژگیهای لازم را برخوردار است و در تمام سطوح کاربری تلاش منصفانه اش را برای جلب رضایت خاطر مشتریان فراهم میکند.
   با سپاس از زحمات بی دریغ دست اندرکاران بیت پین و قدردانی از همت متعالی موسس شرکت .

   • آکادمی بیت‌پین
    آکادمی بیت‌پین | 22 مرداد 1400

    سلام کاربر گرامی بیت پین
    ممنون از حمایت شما، امیدوارم همیشه پرسود و موفق باشید.

  148. مهدی
   مهدی | 19 مرداد 1400

   سلام من ۲ماهه از بیت پین استفاده میکنم وراضیم البته حدود ۲ساله که با نوبیتکس کار میکنم ولی به خاطر تنوع بیشتر ارزها بیت پین رو انتخاب کردم ممنون از پشتیبانی صرافی

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 19 مرداد 1400

    سلام، ممنون از شما مهدی عزیز. امیدواریم که پرسود باشید.

    • سعید
     سعید | 13 آذر 1400

     سلام دوست عزیز،ی سوال دارم ازتون،زرد ارز هایی مثل فگ یا بیبی دوج خریدشون مثل ارزای دیگه اس؟بجا شنیدم ک میگفت باید ارزی مثل bnb بگیری بعد تبدیل کنی ب زرد ارز.میشه کمکم کنید.با تشکر

  149. رضا نیازمند
   رضا نیازمند | 13 مرداد 1400

   سلام
   تو ایران بیت پین قطعا از نظر محصول بهتره. حرفه‌ای تر هستن و ارزهای زیادی دارن.
   پشتیبانی قوی هم دارن
   من اول بیت پین و بعد از نوبیتکس استفاده میکنم

   با تشکر

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 13 مرداد 1400

    سلام
    ممونیم از شما رضای عزیز.
    امیدوارم تو هر دو صرافی بیت پین و نوبیتکس، پرسود باشید.

  150. ستاره علیزاده
   ستاره علیزاده | 13 مرداد 1400

   بیت پین صرافی عالیه من که راضی هستم دمتون گرم

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 13 مرداد 1400

    ممنون از نظر شما.

   • فرشید واگذاری
    فرشید واگذاری | 20 مهر 1400

    سلام من تازه شروع کردم، هدف از ۷رید ارز نگهداری طولانی مدت ارز هست، با بیت پین راحت کار میکنم نوباکو نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم، ولی صرافی ارزیابی هم خوبه ارزهای ارز اولی داره که بدرد نگهداری طولانی مدت میخوره، ممنون از سازنده ارزیف و بیت پین

    • فرید
     فرید | 18 آبان 1400

     مرسی اقا فرشید❤

     • رسول
      رسول | 20 بهمن 1400

      سلام از نظر من بیت پین بهترین صرافی یه به ویژه گرافیک و برنامه نویسی بسیار عالی من که کل سرمایه ام تو همین بیت پین هست اما خوب اگر بتوانند کارمزد رو کمی کم کنند بسیار عالی تر میشه
      و امیدوارم که رمز ارز بیشتری در بیت پین معامله خلاصه بگم صرافی بیت پین صرافی بسیار عالیه و از تمامی صرافی های ایرانی بهتره
      با تشکر از تیم تولید محتوا و سایر بیت پین

      • کارن آهنگری
       کارن آهنگری | 23 بهمن 1400

       سلام رسول عزیز
       ممنونیم از نظرتون.
       به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

  151. nasr adel
   nasr adel | 30 تیر 1400

   سلام من چند وقتی هست توی صرافی والکس هستم صرافی خوبی هست و اگر با لینک دعوت بیایید دو پله کارمزد کمتری پرداخت میکنید و همچنین دو معامله اول رایگان هست و پس از درخواست پول همون روز واریز می‌کنه در کل خوبه بد نیست این هم لینکش

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 13 مرداد 1400

    سلام کاربر عزیز، ممنون از دیدگاه شما. بله صرافی والکس هم صرافی خوبیه. امکان درج لینک‌های رفرال و تبلیغاتی در کامنت‌ها وجود نداره.

    • سعید
     سعید | 13 آذر 1400

     سلام دوست عزیز،ی سوال دارم ازتون،زرد ارز هایی مثل فگ یا بیبی دوج خریدشون مثل ارزای دیگه اس؟بجا شنیدم ک میگفت باید ارزی مثل bnb بگیری بعد تبدیل کنی ب زرد ارز.میشه کمکم کنید.با تشکر