ایردراپ چیست؟ لذت دریافت ارز دیجیتال رایگان با Airdrop!

آموزش دریافت ارزهای دیجیتال رایگان با شرکت در ایردراپ؛

ایردراپ‌ها (Airdrops) توسط پدیدآورندگان یک رمزارز جدید تبلیغ می‌شوند و توکن‌های مورد نظر به والت دارندگان آن رمزارز واریز می‌گردد.

رمزارز یا ارز دیجیتال نوعی پول دیجیتالی است که بر مبنای بلاک چین ایجاد شده و از طریق صرافی آنلاین، یا روش‌های دیگر قابل خرید و فروش یا تبدیل به دیگر دارایی‌ها است. شما به چند روش می‌توانید ارز دیجیتال به‌دست بیاورید؛ خرید ارز دیجیتال و شرکت در ایردراپ‌ها، دو روش متداول برای به‌دست آوردن ارزهای دیجیتال هستند.

گاهی برای تبلیغ یا معارفه یک رمز ارز جدید توسط تیم توسعه، بخشی از رمز ارزها را به‌صورت رایگان بین کاربران توزیع می‌شود. به این توزیع رایگان، ایردراپ می‌گویند. ایردراپ‌ها توسط پدیدآورندگان یک رمزارز جدید تبلیغ می‌شوند و توکن‌های مورد نظر به والت دارندگان آن رمزارز واریز می‌گردد.

به‌طور معمول کاربرها برای اینکه مشمول دریافت این هدیه شوند باید مقدار مشخصی از آن را داشته باشند و یا یکسری فعالیت ساده همچون انتشار مطالبی در مورد آن رمزارز در شبکه‌های مجازی، نوشتن محتوا برای سایت و غیره را انجام دهند. این یکی از راه‌های کسب ارز دیجیتال رایگان است. در ادامه به مباحث مربوط به ایردراپ می‌پردازیم.

ایردراپ چیست؟

ایردراپ به معنی ارسال رمزارزهای رایگان از طرف پدیدآورندگان آن رمزارز و یا سایت مربوطه به برخی کاربران است. بیشتر مواقع شرکت‌های تازه تأسیس بر پایه بلاک چین، از این روش برای تبلیغ و افزایش کاربران خود استفاده می‌کنند. علاوه‌بر این برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال و ارائه دهندگان کیف پول نیز برای جذب کاربران جدید یا حفظ مشتریان خود، ایردراپ انجام می‌دهند.

برای اطلاع از اخبار مربوط به ایردراپ می‌توان به وب‌سایت توسعه دهندگان رمزارز یا صفحات مجازی آن‌ها مراجعه کرد. ایردراپ‌ها به دو دسته طبقه‌بندی می‌شوند.

در دسته اول که بدون اعلان رسمی است، توسعه دهندگان رمز ارز به کاربرانشان توکن رایگان اهدا می‌کنند؛ بنابراین امکان اطلاع از زمان و مقدار آن فراهم نیست. در دسته دوم، معمولاً شرکت‌های نوظهور برای جذب مخاطب و با اطلاع قبلی، ایردراپ انجام می‌دهند.

انواع ایردراپ‌ها

به طور کلی ایردراپ ها به چهار دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

 • ایردراپ استاندارد یا Standard airdrop
 • ایردراپ بونتی یا Bounty airdrop
 • ایردراپ انحصاری یا Exclusive airdrop
 • هلدر ایردراپ یا  Holder airdrop
توکن‌های رایگان به کاربران فعال اعطا می‌شوند
توکن‌های رایگان به کاربران فعال اعطا می‌شوند

شرکت در ایردراپ‌های رایگان و دریافت ارز دیجیتال رایگان

تا اینجا متوجه شدیم ایردراپ چیست ؟ شرکت در ایردراپ‌های رایگان نیازمند یک سری اقدامات است که باید انجام دهید. اولین قدم برای این کار یک کیف پول مناسب است. از آنجا که معمولاً توکن‌هایی که در ایردراپ‌ها توزیع می‌شوند بر اساس اتریوم هستند، پیشنهاد می‌شود ازوالت اتریوم استفاده نمایید. اما تنها داشتن والت اتریوم کافی نیست و باید در آن به‌طور مستمر فعالیت داشته باشد؛ زیرا عموماً توکن‌های رایگان به کاربران فعال اعطا می‌شوند.

اقدام بعدی که باید انجام دهید، ایجاد حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی و همچنین ایجاد نشانی ایمیل است. بیشتر توسعه دهندگان رمز ارزها از طریق شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام، فیس بوک و توییتر به تبلیغ و اطلاع‌رسانی‌های مربوطه می‌پردازند.

آن‌ها برای افزایش تعداد مخاطبان از کاربران می‌خواهند که در صفحات مجازیشان به تبلیغ و اطلاع‌رسانی کمک کنند و به عنوان پاداش، توکن رایگان دریافت نمایند.

توکن چیست؟

توکن به هرگونه دارایی که از طریق تراکنش دیجیتال و رمزنگاری قابل نقل و انتقال باشد، می‌گویند. آن‌ها در بستر بلاکچین و بر اساس خصوصیاتی که توسعه دهندگان آن‌ها تعریف می‌کنند ایجاد می‌شوند. توکن‌ها بلاکچین مستقل ندارند و وابسته به بلاکچین سایر شبکه‌ها هستند، اکثر این توکن‌ها در شبکه اتریوم ایجاد می‌گردند. باید توجه داشت که توکن لزوماً به معنی ارز نیست و میتواند صرفاً به‌منظور پرداخت‌های درون برنامه‌ای استفاده می‌شوند.

اخیراً سازمان‌ها و شرکت‌های نوظهور به‌خصوص در زمینه خدمات پولی و مالی برای توسعه کسب و کار خود و جذب کاربران بیشتر اقدام به ایجاد و اعطای توکن به مخاطبان می‌کنند. اگر در شبکه‌های اجتماعی، ایردراپ‌ها را دنبال می‌کنید و یا منتظر دریافت توکن هدیه در قبال فعالیت مورد انتظار آن‌ها هستید، تا پیش از دریافت توکن در والت خود از صفحات مجازی توسعه‌دهندگان خارج نشوید؛ چرا که ممکن است به این بهانه از ارسال توکن برای شما خودداری کنند.

توکن‌ها استفاده‌های گوناگونی دارند.
توکن‌ها استفاده‌های گوناگونی دارند.

تفاوت کوین با توکن

کوین و توکن هر دو در بستر بلاک چین ایجاد می‌شوند؛ اما کوین بر خلاف توکن تحت شبکه بلاک چین اختصاصی خود ایجاد می‌شود. تفاوت دیگر بین کوین و توکن در ارزش آ‌ن‌هاست. کوین‌ها به عنوان رمزارز شناخته می‌شوند و می‌توانند در مقابل دریافت کالا یا خدمات پرداخت شوند؛ اما توکن‌ها علاوه بر بکارگیری در سیستم‌های پرداخت استفاده‌های گوناگونی دارند.

ایجاد توکن نیاز به فرایندهای پیچیده ندارد و افراد دارای مهارت در زمینه‌های کدنویسی و نرم‌افزار می‌توانند آن‌ها را ایجاد کنند. اما کوین‌ها به سادگی ایجاد نمی‌شوند و هر فردی از پس خلق و پشتیبانی از آن بر نمی‌آید. همچنین نحوه توزیع کوین با توکن متفاوت است. کوین‌ها از طریق استخراج و با استفاده از تجهیزات قدرتمند و محاسبات پیچیده به‌دست می‌آیند ولی توکن‌ها می‌توانند با برگزاری عرضه اولیه توزیع شوند.

انواع توکن

همان‌طور که گفته شد توکن‌ها بر خلاف کوین‌ها که به‌عنوان رمزارز استفاده می‌شوند، کاربردهای متنوعی دارند. طبقه‌بندی توکن‌ها بر مبنای ویژگی‌هایی است که ارائه می‌دهند است. یکی از انواع آن‌ها توکن بهادار است که مشابه سهام عمل می‌کنند و تحت پشتیبانی مراجع قانونی عرضه می‌شوند. بنابراین در صورت متضرر شدن شرکت ارائه دهنده، مراجع تضمین کننده، امکان جبران خسارات را فراهم می‌کنند.

دسته دیگر، توکن‌های کاربردی هستند که به مالکان اجازه دریافت خدمات یا محصولات شرکت را می‌دهند. این دسته از توکن‌ها بر خلاف دسته بهادار، ملزوم به تبعیت از قوانین تدوین شده در زمینه توکن‌ها نیستند. دسته بعدی، توکن‌های پرداخت هستند و کاربران با خرید آن‌ها می‌توانند کالا یا خدمات شرکت‌های پشتیبانی کننده را دریافت کنند.

پیشنهاد مطالعه: ارز دیجیتال چیست؟

دسته‌ای دیگر از توکن موسوم به توکن سهامی وجود دارد که به توکن بهادار شباهت دارند؛ اما فقط در همان شرکت قابل استفاده و معتبر هستند؛ معمولاً اعتماد به این دسته از توکن‌ها کم‌تر است.

ایردراپ چیست
نحوه برداشت توکن‌های ایردراپ

نحوه برداشت توکن‌های ایردراپ

اگر در ایردراپ‌ها شرکت کنید، معمولاً چند هفته زمان می‌برد تا توکن‌های رایگان به کیف پول شما واریز شود. برای اطلاع از واریز توکن‌ها بایستی به وب‌سایت اتر اسکن (Etherscan) مراجعه نمایید و آدرس ای‌تی‌اچ خود را در آن جستجو کنید. پس از دریافت توکن‌ها می‌توانید به والت خود وارد شده و تراکنش‌های مدنظر را انجام دهید یا از حساب خود برداشت کنید.

نکات امنیتی در رابطه با ایردراپ

توجه کنید که همه ایردراپ‌ها ایمن نیستند و ممکن است با اهداف کلاه‌برداری برگزار شوند. در صورتی که ایردراپی از شما طلب پرداخت هزینه کرد، بدانید که این یک کلاه‌برداری است و از پرداخت هزینه خودداری کنید. گاهی اوقات در قالب ایردراپ برای والت شما مبالغ اندکی ارسال می‌کنند و از این طریق ممکن است به برخی از اطلاعات شما دسترسی پیدا کرده و از شما سوء استفاده کنند؛ این در صورتی است که آدرس عمومی شما آشکار شود.

 مراقب حساب‌های جدیدی که در Bitcointalk، فیسبوک و توییتر ایجاد می‌شوند و به تبلیغ ایردراپ‌ها می‌پردازند، باشید. معمولا قابل اعتماد نیستند.

برای اطمینان از عدم نفوذ کلاه‌برداری به دارایی‌های شما، به‌خصوص اگر در والت اصلی خود مبالغ بالایی پس‌انداز کرده‌اید، بهتر است که والت جدید ایجاد کنید و با آن در ایردراپ شرکت نمایید؛ زیرا امکان سرقت از والت شما توسط برخی روش‌ها وجود دارد. همواره این نگرانی را داشته باشید که افرادی کلاه‌برداری منتظر هستند که با یک حرکت نادرست که مرتکب شوید دارایی شما را به سرقت ببرند.

بنابراین، اولاً به هیچ عنوان کلید خصوصی خود را برای دیگران ارسال نکنید؛ زیرا لزومی ‌برای این کار وجود ندارد. ثانیاً تحت هیچ شرایطی برای شرکت در ایردراپ‌ها پول ارسال نکنید. چراکه تمامی ایردراپ‌ها رایگان هستند و اگر با درخواست پول از طرف آنان مواجه شدید، مطمئن باشید که یک کلاه‌برداری است.

ثالثاً از رسمیت ایردراپ اطمینان حاصل کنید؛ اطلاعات مربوطه را از طریق صفحات رسمی و معتبر پیگیری نمایید.

ایردراپ چیست؟ انواع ایردراپ ها

بهترین منابع برای دریافت ایردراپ

چند منبع برای یافتن ایردراپ‌ها و شرکت در آن‌ها:

 1. سایت ایردراپ coinmarketcap.com
 2. سایت ایردراپ airdrops.io
 3. سایت ایردراپ airdropalert.com
 4. سایت ایردراپ airdropbob.com
 5. سایت ایردراپ icomarks.com
 6. سایت ایردراپ AirdropAlert
 7. وبسایت ایردراپ Airdrop King
 8. سایت ایردراپ Airdrops.io
 9. سایت ایردراپ AirdropsMob
 10. سایت ایردراپ Aridrops.live
 11. وبسایت Airdropster
 12. وبسایت ۹۹Airdrops
 13. وبسایت Airdropter
 14. وبسایت Airdroprating.io
 15. وبسایت ایردراپ Airdrop Land
هشدار: آکادمی بیت پین، هیچ‌گونه مسئولیتی در قابل عملکرد این سایت‌ها ندارد!

تجربه کاربران ایرانی از شرکت در ایردراپ‌ ارزهای دیجیتال

 تجربه کاربران ایرانی از شرکت در ایردراپ‌ ارزهای دیجیتال
نظر یکی از کاربران ایرانی در مورد ایردراپ ها

سوالات متداول

 1. ایردراپ به چه معناست؟

ایردراپ به معنی ارسال رمزارزهای رایگان از طرف پدیدآورندگان یک رمزارز جدید و یا سایت مربوطه به برخی کاربران با هدف معرفی خدمات خود و جذب کاربران جدید است.

 1. توکن چیست؟

به هرگونه دارایی که از طریق تراکنش‌های رمزنگاری شده و در بستر بلاک چین قابل انتقال باشد، توکن می‌گویند.

 1. آیا توکن همان کوین است؟

خیر؛ توکن با کوین تفاوت دارد. کوین بر خلاف توکن که تحت شبکه بلاک چین اختصاصی خود ایجاد می‌شود، بر روی شبکه‌های بلاک چین عمومی قابل ایجاد شدن است. همچنین کوین‌ها به عنوان رمز ارز شناخته می‌شوند و می‌توانند در مقابل دریافت کالا یا خدمات پرداخت شوند؛ اما توکن‌ها استفاده‌های گوناگونی دارند.

 1. انواع توکن‌ها کدامند؟

توکن‌ها بر اساس خدمات و ویژگی‌هایی که ارائه می‌کنند طبقه‌بندی می‌شوند که شامل توکن‌های بهادار، کاربردی، پرداخت و سهامی است.

 1. آیا شرکت در ایردراپ‌ها هزینه دارد؟

خیر! شرکت در ایردراپ‌ها رایگان است؛ در غیر این صورت با یک برنامه کلاه‌برداری روبرو هستید.

4.1/5 - (269 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest

85 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عبدالرسول

Very good

ALI

سلام ایا ایردراپ نفری ۵۰۰ میلیون هست یا ۵۰۰ میلیون بین افراد شرکت کننده پخش میشه ؟

ولی فتحی

واقعا اموزنده بود انسان زمانی راه سر ش میره که طمع مکنه باید رکس پزیرباشیم

iran2054

با سلام مطلب خوب و مفیدی بود .
ممنون از سایت خوبتون 🙂

کارشناس محتوا ۲

سلام دوست عزیز
خوشحالیم که مطالب آکادمی بیت پین براتون مفید واقع شده.
موفق باشید.

افشین

سلام یه ایرداپ به کیف پول ما واریز شده و الان سه ماه تو حساب من هستش و نمیتونیم به کیف پول دیگری انتقال دهیم ،از چند نفر پرسیدم میگن هنوز آزاد نشده ، یعنی چند وقت دیگر باید منتظر باشم تا آزاد بشه ؟ آیا آزاد میشه یا فیک هستش

کارشناس محتوا ۲

سلام دوست عزیز
مشکلتون رو با پشتیبانی بیت پین در میون بذارید.
پشتیبانی بیت پین فعلا از طریق اپلیکیشن فعال هست. علاوه بر این مورد میتونید از طریق شماره ۰۱۳۹۱۰۳۳۳۳۳ هم با پشتیبانی ارتباط بگیرید.
موفق باشید.

علی

عالی بود ممنون

کارشناس محتوا ۲

سلام علی عزیز
ممنونیم از نظرات دلگرم‌کننده شما.
به امید معاملات پرسود شما در بیت پین

مهدی

سلام ایردراپ رو از کجا میشه گرفت

ابراهیم صفوی

سلام دوستان عزیز ایا وارد شدن به دنیایی ارز دیجیتال سخته و سواد واطلاعات زیادی می خواد لطفا راهنمایی کنید ممنونم

ابراهیم صفوی

سلام دوستان ایا وارد شدن به دنیایی ارزدیجیتال سواد بالای می خواد

محمدکاظم‌سلطانزاده

برنامه‌ای‌است‌مدروزدرواقع‌‌دکورصرافی‌هاومغازه‌های‌خریدارزوخیلی‌جاهای‌دیگه‌شبیح‌این‌برنامه‌است

مهرداد

درود میخاستم راهنماییم کنید مقدار زیادی ایردراپ به کیف پولهای تراست ومتامسک من اومده ارسال شده اما فقط میتونم از طریق کیف پول که وارد اتراسکن میشم تمام مشخصات ومقدارو ببینم ولی داخل کیفم نشسته ،اما چطور اینهارو وارد کیفم کنم وثبت بشه واینکه از همان طریق اتر و تتراسکن اگر راهی هست راهنمایی فرمایید سپاسگزارم

سیدعلی مرندی

باسلام.اینکه هموطنانمون ار اطلاع رسانیاتون میتونن شروع به فعالیت بهتر و با آگاهی و دانش در ارتباط باریسک پذیری و آشنایی با مفاهیم کلمات در رمز ارزها شوند تاثیر خوب و قابل درک برای سرمایه گذاران است همچنبن مناسب برای افرادی همچون من که میخواهند با حداقل سرمایه وحتی بدون سرمایه اولیه وارد جهان برتر هوش مصنوعی و علمی متافیزیک شوند
باتشکر و قدردانی از اطلاعات درست و بجای شما

کارشناس محتوا ۲

سلام علی عزیز
ممنون از نظر مثبت شما. خوشحالیم که از مطالب ارائه شده راضی بودید.
به امید معاملات پرسود شما در بیت پین.

منصور حقیقت

من از طریق دوستان به این کانال معرفی سدم هنوز چیزی نمی دونم

کارشناس محتوا ۱

سلام منصور عزیز
برای کسب اطلاعاعت حتما مقاله‌های اکادمی رو از سطح مبتدی شروع کنید.
اگر سوالی بود از ما بپرسید.

محمدکاظم‌سلطانزاده

ازاون‌وقتی‌که‌بااین‌برنامه‌باارزپول‌دیجیتال‌وایرداپ‌اشناشدم‌‌درکارهام‌هم‌جدی‌ترشدم

کارشناس محتوا

سلام محمد عزیز
چه تجربه جالبی
خوشحال می‌شیم بدونیم چرا در برنامه‌های زندگی هم جدی‌تر شدید؟

ارسلان دولتخواه

آیادر سالجاری بیت پین برنامه ایر دراپ داشته است لطفا نام ببرید ؟

مجتبی رضائیان

ا با درود چنانچه اگر هر مطلب یا آدرس آموزشی در قالب یک مثال در باکسی زیر همان مطلب اضافه گردد ،فهم موضوع راحت‌تر انجام می شود ،با احترام

کارشناس محتوا

سلام مجتبی عزیز
خیلی ایده خوبی هست. سعی می کنیم حتما در مقالات جدید نظر شما را اعمال کنیم.
مرسی از همراهی گرم شما

علی اصغرقاسم

راستش بااینکه هنوز ثبت‌نام نکردم به دلایلی اماجدی جدی جذب وعاشق این برنامه شدم ویکی ازداراییهای جذاب و باشکوه من خواهدشد……ان شاالله وتو.گوشی من …تا حالا خوب بامن کارکردی..بازم اگه کار کنیم تا بتونم یه گوشی بخرم تورومیزارم سرپرست وهم جای ثابت واستراحت ……‌‌ ‌‌‌‌تاهمیشه ….‌ن

محمد

سلام.میشه در مورد آی تی اچ توضیح بدید.

امیر مرتضوی

خیلی ممنون بابت مطالبی که به اشتراک گذاشتید واسه من واقعا آموزنده و مفید بود اگه لطف کنید و منو راهنمایی کنید ممنون میشم من از روزی که دارم بازی واسه کسب درآمد انجام میدم پیامهای تبلیغاتی زیادی دریافت میکنم میشه بگید چجوری اونها رو به فارسی ترجمه کنم و لازمه که هرچیزی که تو پیامها گفته شده رو انجام بدم ؟ممنونم

علی

درود به شما دوستان گرامی، از مطالبتون استفاده کردیم.

کارشناس محتوا

درود علی جان
مرسی که همراهمون هستی
به امید موفقیت برای تو ، دوست عزیزِ بیت پین .

نازنین زهرا سپهرنیا

ایردراپ دوج وان دریافت کردین؟

مریم عبداللهی

با سلام
من دوتا ولت دارم و به هر دو ولتم ایردراپ گرفتم و به هر دو واریز شده ،مثل متاوار و ترک و….آیا زمان فروش هر دو فروش میرن؟
ممنونم از شما

حمید

سلام خوب هستین خانوم عبداللهی.شرمنده لطف میکنی توضیح بدیدکه باید چکار کنیم .از چه طریقی باید اقدام کنیم .و همین که هرکسی میتونه انجام بده یا نه باید افرادی که تخصص کافی دارن باید اونا برات انجام بدن .
ممنون میشم اگه لطف کنی راهنمایی کنید 🌹🌹🙏🙏

کارشناس محتوا

حمید عزیز امیدواریم خانم عبدالهی بتونن در به دست آوردن سود به شما کمک کنند.
اما قبل از هر کاری یادتان باشد تحقیق زیادی بکنید. بیت پین هیچ گونه مسئولیتی در قبال ایردراپ ها به جز ایردراپ هایی که به صورت رسمی اعلام میکند ندارد.

محمد

سلام خیر معمولا ایردراپ ها درزمان لیست شدن در صرافی متمرکز قابل فروش هستن تعدادکمی ومحدود قابل فروش در صرافی غیر متمرکز هستن

reza

چطور میشه مثلا اکانت کیف پولمونو متصل کردیم به یه سایت اتصالشو برداریم

reza

سلام وقتتون بخیر اخیرا یه ارز به اسم meta ufo به ایردراپ زیاد دادن معروف شده مثلا ثبت نام توی این ایر دراپ ۷۰۰ دلار میده و واقعا هم ارزش توی کیف پولت میاد هم قیمت خورده توی تراست والت بنظرتون بازم امکانش هست تاریخی که گفته مشکلی پیش بیاد اسکم اینا؟

اشی

سلام یک ایر دراپ واقعی که ۴۰ توکن به حساب میزنه

مهدی

سلام .من آدرس کیف پول اصلی یعنی همون تراس والت رو دادم .ممکنه کلاهبرداری پیش بیاد .در مورد ارز متاوار ..البته خیلی هم موجودی ندارم که بخواد زحمت بکشه کلاهبرداری کنه .چیکار کنم .فقط آدرس رو دادم و گفت ۲۴ ساعت دیگه توزیع میشه .هنوز چیزی نیومده .

عرشیا

سلام.
بنظرتون ایردراپ ترک(Terk) اسکم میشه!؟

فاطمه

یه ایدراپ معتبر می‌شناسید معرفی کنید، من تازه امروز متوجه شدم

فربد

اگر برای دریافت ایردراپ ها یک کیف پول جدا ایجادکنیم که خارج از ارزهای اصلیمون باشه باعث نمیشه چون تو اون کیف پول جدید هیچ خرید و فروشی نداریم کیف پولمون غیرفعال تلقی بشه و بهش ایردراپ تعلق نگیره?

پکیا

ایردراپ فقط #bluesparrow token هم روزانه، هفتگی، ماهانه
فقط با داشتن ۲۵۰ میلیارد تو ولتت، نیاز به هیچ کاری هم نیست، خودشون واریز می کنند

محمد

سلام الان من مقداری ایرداپ دارم الان باید چیکارش کنم چطوری نقد کنم؟؟؟
میگن ی تاریخی هست اون موقع می تونی نقد کنی درسته؟؟
اگع اینجوری هست اون موقع کی هست دقیقا چه موقع میشه که نقدش کرد

محمد

نه.میخوام بدونم اصلا آی تی اچ به چه دردی میخوره .

محمد

معمولا وقتی داری ایردراپ رو میگیری تو سایتش زمانش مثل تایمر بهت نشون داده میشه.

شاه خاوری

سلام جناب.۲۵۰ میلیارد چی داشته باشته باشیم تو ولتمون

جعفر

سلام من امروز یه ایردراپ تحت عنوان نذار در یک برنامه به اسم pay tripدریافت کردم چقدر ارزش دلاری اینه ۵۰ نذار هست

هژیر

سلام و ممنون بابت سایت بی نظیرتون در مورد ارزهایی که پیش فروش میشن و قیمتشون پایین تر از قیمت واقعیشون هست نظرتون چیه من خودم متاکینگ توی پیش فروشش خریدم بنظر شما خوبه یا خیر

SADEGH

سلام
منم این ارز رو تو پیش فروش گرفتم ولی نمیشه فروخت گفتن میتونین 5 روز دیگه 50% رو بفروشین ولی نمیشه

محمد صادق کارگر

آیا این ایرداپ هایی که دریافت اونها سختتر هست معتبرتر هست؟
مثل koi-metaverse

وحیدسبب دوست

باسلام وخسته نباشید.
اگه ایردراب تو شبکه اتریوم داشته باشیم،کارمزد تبدلش چقدر میشه،منظور کارمزد شبکه اتریوم چقدره،یک مبلغ ثابته یاباتوجه به ارزش معامله حساب میشه؟

مهدی

سلام
تفاوت ایردراپ با عرضه اولیه صرافی چیه؟

نادر باستانی

باسلام.امکان معرفی ایردراپ توسط شما به کاربران وجود دارد

Mehrdi

سلام بیت پین کیف پول solo رو پشتیبانی نمیکنه؟ میخوام به این کیف پول ریپل انتقال بدم میزنه آدرس مقصد صحیح نمیباشد. چه کار کنم؟ خواهش میکنم زودتر جواب بدید. باید تا فردا انتقال بدم. اگر نمیشه لطفا راهنماییم کنید که چجوری از طریق تراست ولت ریپل به کیف پول سولو انتقال بدم؟ ممنون میشم.

امیر حاجی غلام

سلام خسته نباشید
میخواستم بدونم که در ایردراپ در قسمت Link to retweeted post باید چه چیز وارد کنیم؟

مجید

سلام
من تعداد 15000 رمز ارز mneb دریافت کردم آیا میشه برداشت کرد …؟؟؟
اگه میشه لطفاً کمک کنید . ممنون

مجید

ممنون از زحمات شما عزیزان
همین قدر که لطف کردین و وقت گذاشتین ممنون

Abmo

این تعداد رمز ارز که به شما داده شده به معنی دارایی شما نیست
یعنی شما در کیف پولتون میتونید طی مدت زمان طولانی اینو استخراج کنید اونم با پرداخت اتر
در کل چیز خاصی نیست

SIAVASH RANJBAAR

سلام دوستان عزیز من یک خواهش دارم اگر اطلاعات در مورد موضوع مطرح شده رو ندارید لطف کنید دیگه اطلاعات غلط و گمراه کننده و گیج کننده ندید .دوستی که در مورد ارز mneپرسیده و این دوستمون جواب داده باید عرض کنم اصلا جواب ایشون درست نیست نمیدونم چه اصراری برای دادن مشورت فیک و اشتباه دارید اینجا هستیم تا به هم کمک کنیم و اطلاعات مربوط به مسائل خاص رو که همیشه پیش نمیاد و همگان در آن اطلاعات ندارن در اختیار همدیگه قرار بدیم البته اگر واقعا اطلاعات رو داریم و خودمون رفتیم ونتیجه رو گرفتیم و بعد قاطع اعلام کنید .خب دوست من شما که به این قطعیت جواب دوستمون رو درمورد mne دادید میشه بپرسم از کجا وچه اطلاعات دیگه در این مورد ارز رو میدونید ؟
فکر نکنم دوستان من هم دوسال پیش mne گرفتیم و11000دلار بابت 150000mne پرداخت کرد وتا 13000 دلار هم بالا رفت ولی یکروز صبح شنبه دیدم یک دلار هم تو ولت نیست ولی هنوز 150000 mne دارم .دوسال گشتم تا راه تبدیل این ارز که الان لیست شده و قیمت دارد را پیدا کنم من خیلی حقیقت اذیت شدم ولی هر دوستی تمایل داشت به شماره تماس بنده ۰۹۰۲۱۲۲۰۳۰۴ که این شماره شماره اهراز بنده در صرافی بیت پین است تماس داشته تا اطلاعات دقیق این ایردراپ که زمان اولین ۳۰۰۰۰دلار شدنBtc بود روتا امروز که بازهم نزدیک به این قیمت است قرار دهم کاملا رایگان وتنها شرط اینکه عضو صرافی بیت پین باشید بنده سیاوش رنجبر هستم اگر دوستان در صرافی صلاح میبینن این بلند نامه بنده رو در صفحه قرار بدهید.البته درست هست این سئوال و جوابها برای ۵ماه قبل باشد ولی مطمئن هستم هنوز دوست عزیزمون جوابی برای ارز مینیریوم یا mne را ندارد من هم یک سال پیش از تیم محتوا این سئوال رو پرسیدم ورفتم تا امروز در خدمت تمام دوستان بیت پینی عزیز هستم.
با تشکر از گروه واقعا عالی محتوا و واچ لیست بی‌نظیر بیت پین خیلی به به هستین 😉👍❤

Mohammad

دوستان هنگام دریافت ایردراپ حتما به نکات زیر توجه کنید
۱ به هیچ عنوان ایدراپ هارو به ولت اصلیتون نفرستید
۲ خیلی از ایردراپ ها فیک هستن و واریزی ندارند
۳ برای دریافت ایردارپ ها هیچ گونه هزینه ای آنجام ندهید (حتی مبالغ بسیار ناچیز که به عنوان هزینه انجام تراکنش میخواهد دریافت کنند)
۴ به هیچ عنوان ۱۲ کلمه ولتتون رو برای دریافت ایردراپ به کسی ندید
درضمن اینم بگم که خیلی از ایردراپ ها فیک هستن و واریزی ندارند یا اگر هم دارند نقد نمیشن معمولا
یک تاریخی رو اعلام میکنند که توی اون تاریخ نقد نمیشن 😁
من حدود ۱۵۰ تا ایردراپ انجام دادم که فقط ۲۵ تا از اونها واریزی داشتند که از اون ها هم فقط یکیشون قابل نقد کردن داشت توی تاریخ مشخصش
و اینکه دارید دیگه یه تیر توی تاریکی میزنید پس زیاد توقع نداشته باشید
انشاالله همتون همیشه همیشه پرسود باشید ❤️

فاطمه

میشع اونی که نقد شد رو،بمن معرفی، کنی🥲

راحیل

بعد همون ی دونه ایردراپ شما ارزشش چقدر بود و همه ی این ۱۵۰تا ایردراپ رو توی چ‌مدتی انجام دادید؟

شمس الدین ملکی

سلام از توضیحات جامع و کامل شما در زمینه ایردراپ ها سپاسگزارم.

محمدرضا نعمتی

سلام
من ماسک توکن و بایرن مونیخ دارم نمیدونم چیکار کنم ماسک لوگو گرفته تو تراست ولت امابایرن نیومده

MohAmaD

سلام وقتتون بخیر
درباره METAMUSK اینروزا سروصدا کرده بنظرتون کلاهبرداریه ؟؟!!
البته حدود ۳۰میلیون متاماسک هم واریزی داشته

غیاثی

باعرض سلام ، چطور می تونم سرعت server mining بر روی اندروید موبایل افزایش بدم ؟ ممنون

سعید

سلام بنده از طریق کیف پول تراست والت از طریق صرافی پیکن سواپ چند ایردارپ دریافت کردم ولی دریافت با کارمزد بود مشکلی نداره به نه نظر شما اخه گفته بودین ایردراپ کاملا رایگانه

مقدسی

درود بر شما
بنده چندین ایردراپ دریافت کردم و در ولتم میباشد برای فروش در سایتهایی ک از طریق خود ولت باز میکنم برای فروش کارمزد تراکنش به bnb یا دلار تتر میخواد ایا برای فروش نیاز به پرداخت کارمزد هست یعنی بنده پرداخت کنم برای فروش سایتم peecoin هست در تراست ولت به سایت متصل شدم

منصور

سلام من چجوری ارز رایگان دریافت کنم

محسن

وراسیتی چرا به فروش نمیره

فرهاد

kheili khoob

فرزاد رئوفی

awli bood mamnon az saite khobeton

85
0
دوست داریم نظرتون رو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسید!x