نات کوین چیست و چطور می‌توان Notcoin رایگان به دست آورد؟

تاریخ انتشار: 1 بهمن 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 13 خرداد 1403
زمان مطالعه:  14 دقیقه
نات کوین (Notcoin)؛ هر آنچه باید در مورد میم کوین جنجالی تلگرام بدانید

نات کوین چیست و چرا اینقدر محبوب شده است؟ در هیاهوی رونق بازار ارزهای دیجیتال و رشد رمزارزهای مطرح بازار، مانند بیت کوین و اتریوم در سال ۲۰۲۳، میم‌ کوین‌ها هم شروع به رشد کردند. میم‌ کوین، ارز دیجیتالی هستند که بر اساس شوخی یا میم (MEME) اینترنتی ساخته می‌شود و معمولاً ارزش زیادی ندارد، اما گاهی اوقات می‌تواند در نتیجه عوامل مختلفی مانند حمایت سلبریتی‌ها، پذیرش جامعه در سوشال مدیا یا تعهد کاربران به پلتفرمی که آن‌ها را معرفی می‌کند، رشد چشمگیری را تجربه کند. در این میان، میم‌ کوین جدیدی به نام نات‌ کوین (Notcoin) معرفی شد. Notcoin، بازی که در تلگرام اجرا شده است، به دلیل مفهوم جدید و نوآورانه‌ در سازوکار استخراجش، به سرعت به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد.

در این مقاله از بیت پین قصد داریم، بازی نات کوین را به طور کامل بررسی کرده و شما را با راه‌های بدست آوردن امتیاز بیشتر در آن آشنا کنیم.

نات‌ کوین (Notcoin) چیست؟

نات‌کوین (Notcoin) در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۳ در کنفرانس TON دبی معرفی شد؛ این پروژه توسط تیمی از توسعه‌دهندگان باتجربه در زمینه ارزهای دیجیتال و میم‌کوین‌ها ساخته شده و توانست در مدت زمان کوتاهی به سریع‌ترین بازی درحال‌رشد تلگرام تبدیل شود که در آن تنها با کلیک روی یک سکه در ربات تلگرامی notcoin_bot@، می‌توانستید ارز Notcoin دریافت کنید. بازیکنان می‌توانستند برای صعود در این بازی تسک‌هایی مانند پیوستن به تیم‌ها (کانال‌های تلگرام و چت‌ها)، دعوت از دوستان و تکمیل برخی وظایف را انجام دهند.

بازی نات کوین در حال حاضر، به شکل قبل قابل اجرا نیست و نمی‌توان آن را بازی کرده یا نات کوین رایگان به دست آورد. این پروژه قصد دارد در آینده بازی‌های جدیدی را معرفی کرده و به شکلی جدید راه خود را ادامه دهد. فعلاً هیچ جزئیاتی از تغییر شکل این بازی در آینده در دسترس نیست.

با این حال، در ادامه به شما می‌گوییم که بازی notcoin به چه شکل بود و چطور امکان درافت نات کوین رایگان وجود داشت. تصویر زیر، مربوط به این ربات تلگرامی است که کاربر با زدن کلید START می‌توانست شروع به دریافت نات کوین کند.

نات‌ کوین (Notcoin) چیست؟

بیش از ۶۵۰ هزار نفر در فاز آزمایشی نات کوین شرکت کردند و حالا پروژه از حالت آزمایشی خارج شده است؛ شما برای شرکت در این پروژه نیاز به پرداخت هزینه‌ای نداشتید. پروژه نات کوین (Notcoin)، میم کوینی بدون نماد بوده که از حمایت کامل بنیاد TON برخوردار است.

بر اساس نقشه راه توسعه اکوسیستم TON، این بازی هم بخشی از مسیر توسعه بلاک چین به شمار می‌رود. حتی گروه Community خود تلگرام هم با 300 هزار مخاطب، بازی را ری‌پست و اسکواد خود را در آن ایجاد کرده است. این موضوع نشان‌دهنده این است که تیم TON و تلگرام هم به ترویج بازی علاقه‌مند هستند. طبق عملکرد سازوکار دریافت بونس‌های اضافی، ظاهراً سازندگان این پلتفرم با راه‌اندازی این بازی می‌خواهند تعداد کاربران اکوسیستم TON را افزایش دهند و افراد جدیدی را با اکوسیستم TON و برنامه‌های کاربردی آن آشنا کنند.

مشخصات پروژه نات کوین (Notcoin)
نام نات کوین
نماد Notcoin
بلاک چین شبکه تون
وایت پیپر پروژه Notcoin Whitepaper
دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  نحوه ثبت نام در نات کوین و استخراج NotCoin چگونه است؟

  همین ابتدا به شما بگوییم که اکنون بازی نات کوین به روش قبل قابل ثبت‌نام و اجرا نیست و نمی‌توان نات کوین استخراج کرد؛ اما پیش از این، در ابتدای پروژه، برای شروع بازی Notcoin، نیازی به دانلود نرم افزار خاصی نداشتید و فقط یک حساب تلگرام، کافی بود. برای ماین‌کردن نات کوین تنها به انگشتان دست و زمان کافی نیاز داشتید. کاربران مراحل زیر را برای ثبت نام و بازی دنبال می‌کردند:

  • وارد ربات شوید، روی دکمه START کلید کنید.
  • پس از آن هم می‌توانید با ضربه‌زدن روی How to play، با روند بازی و قوانین آشنا شوید، هم می‌توانید با انتخاب Let’s go، شروع به بازی کنید.
  • در حین بازی، تنها کافی است روی سکه موردنظر کلیک، موشک‌ها را گرفته، از بوست‌ها استفاده کرده و ماموریت‌های خواسته‌شده را تکمیل کنید. توجه داشته باشید که ربات نات کوین روی هیچ‌کدام از فورک‌های تلگرام مانند Telegam X، Forkgram و غیره کار نمی‌کند. اولین پیامی که در ربات نات کوین تلگرام نمایش داده می‌شود این است:

  این ربات چه کاری می‌تواند انجام دهد؟ احتمالاً هیچ کاری.

  نکته مهم دیگر هم اینکه شما فقط می‌توانید نات کوین را روی گوشی بازی کنید.

  طراحی ربات نات کوین

  اگر تاکنون ثبت نام کرده و به جمع‌آوری نات کوین پرداخته‌اید، می‌توانید هر موقع که در صرافی‌های ارز دیجیتال عرضه شد، با آموزش خرید و فروش نات کوین یا آموزش واریز و برداشت Notcoin، آن را انتقال داده یا بفروشید؛ اما چگونه می‌توان نات کوین زیادی استخراج کرد؟

  چگونه می‌توانم مقدار زیادی نات کوین رایگان ماین کنم؟

  شما می‌توانستید تعداد نات‌کوین‌هایی که در بازی به دست می‌آورید را با بوسترها افزایش دهید. ممکن است این روش بعدها در بازی‌های بعدی نات کوین به کارتان بیاید:

  • 🔋 انرژی – حداکثر ظرفیت انرژی شما را افزایش می‌دهد.
  • ⚡️ سرعت – سرعت بازیابی انرژی شما را افزایش می‌دهد.
  • 👆 Multitap – تعداد نات‌کوین‌ها را در هر بار لمس افزایش می‌دهد.
  • 🤖 ربات Auto-tap – نات کوین‌ها را درحالی‌که خواب یا مشغول انجام کارهای دیگر هستید، ماین می‌کند. (مخصوص سطح نقره‌ای به بالا)
  • 🚀 موشک‌ها به‌ندرت در طول بازی (حالت توربو) ظاهر می‌شوند. شما با ضربه‌زدن روی آن‌ها، در رتبه‌بندی در جایگاه بالاتری قرار خواهید گرفت. تعداد سکه‌هایی را که برای هر ضربه دریافت می‌کنید چندین برابر می‌کند و انرژی را مصرف نمی‌کند.

  چگونه می‌توانم مقدار زیادی نات کوین ماین کنم؟

  علاوه بر این، شما روزانه مزایای رایگانی هم در اختیار دارید:

  • 🚀 موشک‌ها – هر روز می‌توانید 3 موشک مجانی فعال کنید.
  • ⚡ انرژی کامل – هر روز 3 بار امکان پر کردن آنی انرژی را دارید.
  • 💰 سکه‌های رایگان – سکه‌های رایگان دریافت می‌کنید.

  شما می‌توانید هر روز، یک بار وارد بات نات کوین در تلگرام شوید تا از مزایای رایگان روزانه بالا استفاده کنید. در پایان هر روز، دوباره این آیتم‌ها در دسترس خواهند بود.

  ترفندهای دریافت نات کوین بیشتر

  با انجام یکی از کارهای زیر بدون بازی کردن هم می‌توانستید نات کوین به دست آورید که در حال حاضر در دسترس نیستند:

  • 🤝 دوستان خود را دعوت کنید – دوستان خود را دعوت کرده و بابت این کار، بونس‌ دریافت کنید
  • ⭐ آنبورد شدن – تسک‌هایی ابتدایی برای تبدیل شدن به بازیکنی حرفه‌ای انجام دهید
  • 🏆 لیگ‌ها – وقتی دوستانی که دعوت کرده‌اید، در لیگ‌ها پیشرفت کنند، جوایز دریافت خواهید کرد
  • ✨ پاداش‌های ویژه – پاداش‌های ویژه برای کاوش در پروژه‌های تلگرام و Web3 
  • 🌐 دنیای Web3 – با کاربردهای Web3 آشنا شوید، شاید در آینده برایتان مفید باشند

  راهکار مشکل عضویت در گروه‌ها و کانال‌های ماموریت‌ها در بخش سوالات متداول انتهای مقاله نوشته شده.

  یکی دیگر از روش‌های دریافت سکه بیشتر، دعوت از دوستان است. روی صفحه اصلی زیر کوین، روی Frens کلیک کنید، سپس دکمه Invite a Fren (دعوت از دوست) را انتخاب و مشخص کنید که می‌خواهید برای کدام‌یک از مخاطبانتان دعوت‌نامه تلگرام را بفرستید، همچنین می‌توانید لینک دعوت را کپی کرده و آن را در شبکه‌های اجتماعی دیگر در اختیار مخاطب موردنظر خود قرار دهید.

  • اگر دعوت‌نامه تلگرام را برای مخاطبی بدون حساب پریمیوم ارسال کنید: هر دو شما یک جایزه ۲۵۰۰ نات کوینی دریافت خواهید کرد.
  • اگر دعوت‌نامه تلگرام را برای مخاطبی با حساب پریمیوم ارسال کنید: هر دو شما به طور هم‌زمان ۵۰۰۰۰ نات کوین دریافت خواهید کرد.

  هر بار هم که دوستانتان به لیگ بعدی ارتقا می‌یابند، شما بونس‌های اضافی دریافت خواهید کرد.

  آموزش دریافت اسکین مخفی نات کوین

  برای دریافت اسکین مخفی نات کوین، باید با کد مورس و ضربه زدن روی سکه، کلمه wakeup را بنویسید. اگر هنگام نوشتن، حروف اشتباهی تایپ شد، بازی را باز و بسته یا refresh کنید و از اول بنویسید.

  W = dot, dash, dash
  A = dot, dash
  K = dash, dot, dash
  E = dot
  U = dot, dot, dash
  P = dot, dash, dash, dot

  طراحی ربات نات کوین

  طراحی ربات تلگرامی نات کوین به این شکل است که شما می‌توانید با نات کوین‌هایی که با لمس صفحه، به دست آورده‌اید، آیتم‌هایی را خریداری کرده و سرعت دریافت این امتیازها را افزایش دهید. برای مثال می‌توانید آیتمی را بخرید که تعداد نات کوین‌های دریافتی در هر بار لمس صفحه را بیشتر کند. علاوه بر این، شما می‌توانید با ساخت تیم‌ها (Squads)، دعوت از دوستان (Frens) و انجام تسک‌های مشخص دیگری، نات کوین‌های بیشتری دریافت کنید. بسته به امتیازی که دریافت می‌کنید، سطح‌بندی (برنز، نقره‌ای، طلایی، پلاتینیم و الماس) می‌شوید و با این امتیازات با سایر بازیکنان به رقابت می‌پردازید؛ بسیاری از بازیکنان نات کوین با چند حساب تلگرام در این ربات فعال هستند.

  ربات نات کوین

  شما از نات کوین هایی که با لمس صفحه به دست می‌آورید تنها می‌توانید برای هزینه در بازی و خرید آیتم‌های جدید استفاده کنید و بر اساس تعداد این نات کوین‌ هاست که امتیاز (Score) شما مشخص می‌شود؛ برخلاف موجودی، با خرج‌کردن نات کوین‌‌ها برای خرید آیتم‌های جدید، امتیاز شما کاهش پیدا نمی‌کند.

  لیگ‌ها و رده‌بندی‌ها

  لیگ‌ها و جداول رده‌بندی، فعال‌ترین ماینرهای Notcoin را نشان می‌دهند، هر لیگ، آستانه امتیازی دارد که ماینرها پس از کسب آن به لیگ بالاتر می‌روند. در چند روز اخیر به دلیل زیاد شدن بازیکنان فعال، دیدن امتیازات دیگران ممکن نیست، ولی امتیازات شما کاملا محاسبه و به شما نمایش داده می‌شود و طبق قوانین جدول، با بدست آوردن سکه بیشتر، به لیگ‌های بالاتر می‌روید. در مجموع پنج لیگ وجود دارد: برنز، نقره، طلا، پلاتین، الماس و هرچه تعداد ضربات بیشتری وارد کنید در این جداول رده‌بندی جایگاه بالاتری هم خواهید داشت.

  با رفتن به هر سطح، امیتازی دریافت می‌کنید. اگر تلگرام پریمیوم داشته باشید، 10 برابر امتیاز بیشتر دریافت می‌کنید.

  لیگ‌ها معمولی پریمیوم
  نقره ۱۲٬۵۰۰+ ۱۲۵٬۰۰۰+
  طلا ۲۵٬۰۰۰+ ۲۵۰٬۰۰۰+
  پلاتینیم ۵۰٬۰۰۰+ ۵۰۰٬۰۰۰+
  الماس ۱۰۰٬۰۰۰+ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰+

  تیم (Squad) چیست؟

  تیم‌ها گروه بازیکنان و جوامع در محیط بازی هستند؛ هر کانال/چت عمومی در تلگرام می‌تواند یک تیم محسوب شود. در این بازی، تیم‌ها با یکدیگر رقابت کرده و رتبه‌بندی داخلی دارند. شما برای هر نات کوین ماین شده، ۱ امتیاز به تیمی که عضو آن هستید، خواهید داد؛ این امتیازها را نمی‌توان از تیمی به تیم دیگر منتقل کرد. با دعوت گروهی به تیم، تمام اعضایی که به تیم اضافه می‌شوند، نوعی ریفرال برای شما محسوب خواهند شد و بونس‌ها هم درست به همین روال (وقتی یکی از دوستانتان را به تیم دعوت می‌کنید) عمل می‌کنند.

  درحال حاضر امکان ساخت اسکواد نیست و این قابلیت فقط در نسخه بتا در دسترس بود. اکنون فقط می‌توانید در اسکوادهای مختلف عضو شوید.

  تیم (Squad) چیست

  نکته: این ربات هیچ حرفی از اهدای تلگرام پریمیوم به افراد نزده و برخی افراد از این دروغ، برای جذب دیگران استفاده می‌کنند. درواقع ماموریتی در ربات وجود دارد که اگر تلگرام پریمیوم داشته باشید، سکه اضافه دریافت می‌کنید.

  not coin در کوین مارکت کپ

  تیم سازنده و سرمایه‌گذاران نات کوین

  تیم سازنده نات کوین، تیمی ۱۰ نفره از توسعه‌دهندگان باتجربه است که تحت نام Open Builders فعالیت می‌کند. این تیم، همکاری نزدیکی با بنیاد TON و لانچ پد آن یعنی TONstarter دارد و مدیرعامل آن هم ساشا پلوتوینوف (Sasha Plotounov) نام دارد که مدیر‌عامل TONstarter هم هست. سازندگان نات کوین، عمدتاً از سرمایه‌گذاران اصلی اکوسیستم TON و TONstarter هستند؛ برخی از این سرمایه‌گذاران عبارت‌اند از:

  • پاول دورف (Pavel Durov)، بنیان‌گذار تلگرام و TON که با کانال خود پنجمین تیم بزرگ این بازی را در اختیار دارد.
  • وی‌کی کوین (VK Coin)، پروژه‌ای موفق در سال ۲۰۱۹ که از مفهومی مشابه استفاده کرده و توانست ۳۰ میلیون نفر را به کمپین خود جذب کند.
  • گروه Community خود تلگرام که با ۳۰۰ هزار مخاطب، بازی را ری‌پست و اسکواد خود را در آن ایجاد کرده است.

  تاریخچه نات کوین

  نات کوین در ابتدا در نوامبر ۲۰۲۳ به عنوان یک نسخه آزمایشی بسته (بتا) در تلگرام راه‌اندازی شد. تیم توسعه‌دهنده آن، پیش از این تجربه کمی در پروژه‌های بزرگ داشتند. در زمان راه‌اندازی، اطلاعات کمی در مورد بازی و به طور قابل توجهی در مورد توکن آینده آن که تاریخ انتشارش همچنان نامشخص است، وجود داشت.

  توکنومیکس نات کوین

  این تیم Notcoin را به عنوان یک «میم کوین» معرفی کردند، دارایی دیجیتالی الهام‌گرفته از یک «میم اینترنتی» بدون هیچ هدف مشخصی فراتر از ویروسی شدن. به عبارت دیگر، آنها بازی را به عنوان یک میم اینترنتی معمولی که به ظاهر هیچ هدف واقعی ندارد، ارائه کردند و انتظار موفقیتی را که تاکنون به دست آورده نداشتند.

  سادگی بازی باعث شد تا با ارائه ساعت‌ها سرگرمی برای کسانی که می‌خواهند در حین «استخراج» ارزهای دیجیتال تفریح کنند، به سرعت فراگیر شود. تنها در عرض چند هفته، نسخه بتا بیش از 650,000 بازیکن را جذب کرد و میلیاردها توکن درون بازی تولید کرد که در حال حاضر هیچ ارزش واقعی ندارند.

  با این حال، رشد ارگانیک سریع آن، توجه بنیاد TON را به خود جلب کرد و این باعث حمایت آنها از پروژه و افزودن مشروعیت به جامعه ارزهای دیجیتال شد.

  در نهایت، در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۴، Notcoin راه‌اندازی رسمی خود را خارج از نسخه بتا تجربه کرد. در هفته اول، بیش از 5 میلیون بازیکن را جذب کرد و به سریع‌ترین بازی کسب درآمد در تاریخ تبدیل شد.

  بررسی وایت پیپر نات کوین و نقشه‌راه پروژه Notcoin

  وایت پیپر Notcoin، سند ۹ صفحه‌ای است که در آن هیچ چیز نوشته نشده و کاملاً سفید است. این یک شوخی است که نشان می‌دهد Notcoin، میم کوین است و نیازی به توضیحات فنی ندارد.

  ایده خالی بودن وایت پیپر، ایده‌ای جدید و خلاقانه نیست و قبلاً در برخی از پروژه‌های دیگر هم به کار گرفته شده است. برای مثال، پروژه Useless Ethereum Token که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد، یک وایت پیپر ۳ صفحه‌ای داشت که در آن فقط یک جمله نوشته شده بود:

  You are literally giving your money to someone on the internet and getting completely useless tokens in return.

  به این معنی که شما واقعاً پول خود را به یک نفر در اینترنت می‌دهید و در عوض توکن‌های کاملاً بی‌استفاده دریافت می‌کنید.

  یا پروژه WikiCoin که در سال ۲۰۱۹ عرضه شد، وایت پیپری ۱۰ صفحه‌ای داشت که در آن فقط یک کلمه نوشته شده بود: «WikiCoin». این پروژه، میم کوینی بر پایه شبکه بلاک چین اتریوم، به عنوان پروژه آموزشی و تجربی طراحی شده بود. ایده خالی بودن وایت پیپر، روشی برای جلب توجه و ایجاد حس طنز در مخاطبان است. برخی از پروژه‌های میم کوین که از این روش استفاده کرده‌اند، می‌خواهند نشان دهند که پروژه‌شان بدون هیچ پیچیدگی فنی و مشکلی که بخواهند حل کنند، ایجاد شده و تنها هدفشان سرگرمی و تفریح است.

  ارتباط تلگرام و نات کوین چیست؟

  از نظر فنی، نات کوین بر بستر شبکه بلاک چین تون (TON) که توسط تیم تلگرام طراحی شده، کار می‌کند. تون، شبکه بلاک چینی لایه اول است که از قابلیت‌هایی مانند پردازش سریع تراکنش‌ها، امنیت بالا، قابلیت مقیاس‌پذیری و انعطاف‌پذیری بهره می‌برد. از نظر اجتماعی هم، نات کوین از حمایت و ترویج گسترده تلگرام برخوردار است. تلگرام یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌های جهان است که بیش از 800 میلیون کاربر فعال دارد و با ارائه ویژگی‌هایی مانند حفظ حریم خصوصی، امنیت، سرعت، رایگان بودن و قابلیت ایجاد کانال‌ها و گروه‌های بزرگ، محیطی مناسب برای رشد و گسترش کامیونتی پروژه‌های بلاک چینی فراهم کرده است.

  آیا امکان خرید و فروش نات کوین وجود دارد؟

  ازآنجایی‌که هنوز قیمت نات کوین معین نشده، هیچ یک از صرافی‌ها آن را لیست نکرده‌اند؛ بااین‌حال، انتظار می‌رود قیمت آن به زودی تعیین شود. به همین خاطر، صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران و جهان به تازگی در نظر دارند که امکان خرید و فروش نات کوین را فراهم کنند. این اتفاق هنوز صورت نگرفته؛ در صورت فراهم شدن این زمینه، خبر آن را از طریق آکادمی بیت پین یا کانال تلگرامی آن، به اطلاعتان خواهیم رساند.

  گفتار پایانی؛ آینده نات کوین چه خواهد بود؟

  نات کوین (Notcoin)، میم کوینی مبتنی بر تلگرام و بر بستر شبکه بلاک چینی تون (Ton یا The Open Network) است و طبق توضیحات تیم پروژه، قابل ماین کرد؛ شما می‌توانید با کلیک یا لمس‌کردن صفحه گوشی در ربات تلگرامی notcoin_bot@ نات کوین دریافت کنید؛ همین سازوکار جدید و نوآورانه باعث شد که نات کوین به سرعت به محبوبیت زیادی دست پیدا کند. همچنین می‌توانید می‌توانند با دعوت از دوستان خود، انجام وظایف و صعود در رتبه‌بندی‌ها، نات کوین بیشتری به دست آورید.

  پروژه نات کوین از همان ابتدا با جنجال‌هایی روبرو شد؛ برخی معتقد بودند که این پروژه، طرح کلاهبرداری است و استدلال می‌کردند که نات کوین ارزش واقعی ندارد و تنها هدف آن سرقت پول مردم است. در مقابل، برخی دیگر هم معتقد بودند که نات کوین، پروژه واقعی و ارزشمند است و می‌تواند به محبوبیت ارزهای دیجیتال و میم‌ کوین‌ها کمک کند. با این حال، آینده پروژه نات کوین نامشخص است؛ این پروژه هنوز نوپا است و نمی‌توان به طور قطع در مورد آینده آن نظر داد، اما از آنجا که حمایت تیم TON و تلگرام را دارد و در مدت کوتاهی هم موفق شده محبوبیت بالایی به دست آورد، می‌توان انتظار داشت که در برنامه مشخص‌تری برای آن شاهد باشیم.

  نات کوین درحال حاضر قابل فروش یا جابه‌جایی نیست. مراقب کلاهبرداران احتمالی باشید. اطلاعات و اخبار مهم مربوط به نات کوین، به همین مقاله اضافه خواهد شد.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  سوالات متداول

  • چگونه می‌توان نات کوین را استخراج یا به کیف پول منتقل کرد؟

  هنوز هیچ اطلاعیه‌ای از نحوه برداشت یا اصلا وجود توکن در دست نیست، درحال حاضر این کوین قابل جابه‌جایی یا فروش نیست و هیچ ارزشی ندارد.

  • چه زمانی می‌توان نات کوین‌ها را نقد کرد؟

  هنوز معلوم نیست، پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت آخرین اطلاعیه‌ها در مورد نات کوین، در کانال تلگرام آکادمی بیت پین عضو شوید.

  • سکه‌های Galleon coin و Nuka_cola چیست و چه ارزشی دارد؟

  این سکه‌ها در حال حاضر فقط ظاهر کوین را عوض می‌کنند و هنوز معلوم نیست که ارزشی داشته باشند یا خیر.

  • قیمت نات کوین تلگرام چقدر است؟

  با توجه به اینکه هنوز در هیچ صرافی قیمت‌گذاری نشده، قیمت نات کوین مشخص نیست.

  • برای دانلود نات کوین باید چه کاری انجام دهیم؟

  امکان دانلود نات کوین وجود ندارد! چرا که بر بستر تلگرام راه‌اندازی شده و شما فقط کافی‌است که کلید شروع را در ربات تلگرامی نات کوین بزنید.

  • چگونه محدودیت عضو شدن در گروه و کانال را دور بزنیم؟

  از این لینک (https://t.me/addlist/9gYlpZecoERhYWMx) می‌توانید پوشه را اضافه کنید و در کانال‌ها و گروه‌ها عضو شوید. (آپدیت 22 اسفند)

  با اضافه شدن ماموریت‌های جدید در ربات، این لینک پوشه آپدیت می‌شود. برای راحت‌تر عضو شدن در گروه‌ها و کانال‌ها، هنگامی که ماموریت جدیدی به ربات اضافه شد، به این مطلب سر بزنید و روی لینک پوشه کلیک کنید.

  شبنم توایی

  شبنم توایی

  علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  هاروست فایننس (Harvest Finance): ایجاد بازدهی سرمایه در حوزه دیفای

  امور غیرمتمرکز یا همان دیفای در دنیای ارزهای دیجیتال به‌شدت ...

  آشنایی با پلتفرم سیویک (CVC)؛ ارائه‌دهنده احراز هویت در دنیای دیجیتال

  حفظ حریم خصوصی، اطلاعات شخصی افراد و بی‌ثباتی در سیستم‌های م ...

  دیدگاه‌ها 933 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. MG
   MG | 14 خرداد 1403

   سلام من 34000تا نات کوین داشتم و الان که می‌خوام انتقال بدم به کیف پولم موجودیم و یک نشون میده دلیلش چیه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 خرداد 1403

    سلام دوست عزیز
    قبل از پایان فاز ماینینگ اون تعداد رو داشتین؟ بخاطر انجام ندادن ماموریت‌ها و دعوت نکردن از دوستان، امتیاز کم کرده و احتمالا امتیاز شما هم کسر شده.

   • سدنا
    سدنا | 15 خرداد 1403

    منم همین مشکل دارم‌۹ میلیون داشتم زده ۱

  2. نگین محمدی
   نگین محمدی | 13 خرداد 1403

   Notcoin claim is available
   Be ready for next adventure or not برای چیه؟ چیکار باید کرد؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 خرداد 1403

    سلام نگین عزیز
    این پیام میگه که شما می‌تونین نات کوین خودتون رو برداشت کنین و یا بذارین بمونه و آماده ماجراجویی بعدی باشین.

  3. علییم
   علییم | 2 خرداد 1403

   سلام وقتتون بخیر عزیز من وارد ربات شدم و استارت رو زدم و دکمه شیشه ای پایینش اومد نوشته بود open واردش که شدم یه برنامه رو میخواست از گوگلی پلی دانلود کنم دانلود کردم و وَلت ساختم و بعد کانکتش کردم الان روی همون صفحه مونده و چیز جدیدی نمیاره اصلا برام میخوام بازی رو استارت کنم برم استخراج کنم اما هیچ چیزی نیست که بیاره

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 خرداد 1403

    سلام علی عزیز
    استخراج نات کوین به شکل قبلش (بازی کلیکی) به پایان رسیده. درحال حاضر فقط با داشتن نات، استیک کردن و شرکت در کمپین‌های جدید می‌تونین مقداری نات کوین رایگان جمع‌آوری کنین. درغیر این صورت فقط می‌تونین نات کوین خریداری کنین.

  4. فرهاد فلاح
   فرهاد فلاح | 31 اردیبهشت 1403

   سلام وقت بخیر من حدود ۱۵میلیون ناتکوین داشتم الان که باز میکنم کیف پول رو ۱۵هزار تا بیشتر نیست دلیل چیه؟ بعد این تیکه تیکه برامون میاره مثلا هرماه یه مقدار بهمون میده ؟ یا همین ؟ در صورتی که ۱۵ میلیون تا بوده ممنون میشم جواب بدید🍀

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 31 اردیبهشت 1403

    سلام فرهاد عزیز
    3 تا صفر کم شده و برای همه به همین صورت محاسبه میشه، هر 10 میلیون امتیاز در بازی شده 10000 توکن نات.

  5. راد
   راد | 29 اردیبهشت 1403

   سلام. ممنون بابت راهنمايي‌هاتون در اين مدت
   نات‌کوين‌ها خوشبختانه توي ولت Tonkepper نشست. فقط درباره نحوه برداشت نقل قول‌هاي زيادي هست، لطفا روش انتقال به صرافي ايراني و برداشت به ريال رو توضيح بديد. ممنون

  6. راد
   راد | 19 اردیبهشت 1403

   سلام
   من 20ميليون نات کوین استخراج کردم به کیف پول TonKeeper وصل کردم، ولی هیچ نات کوینی داخلش نیست
   همون موقع بايد انتقال ميادم به کيف پول؟ بعد از لیست شدن میاد به ولت یا اینکه دیگه نمیاد؟
   ممنون میشم پاسخ بدید، سردرگم هستم

  7. محمود
   محمود | 5 اردیبهشت 1403

   سلام وقت بخیر یه سوال داشتم ،ایا ربات تپ سواپ به سخت افرارو سلامت باتری گوشی اسیب میزنه؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 5 اردیبهشت 1403

    سلام محمد عزیز
    هر نرم افزار و بازی از سخت افزار گوشی می‌تونه استفاده بکنه. اینکه آسیب بزنه یا نه، اطلاعی ندارم.

  8. اسماعیل منصوری
   اسماعیل منصوری | 25 فروردین 1403

   جواب نگرفتم

  9. بیتا
   بیتا | 19 فروردین 1403

   سلام وقت بخیر
   می خواستم بدونم اگه با ربات tapswap کار کنیم، هیچ ضرری برای نات کوین هایی که بدست آوردیم نداره و هیچ تداخلی نداره ؟ و از نات کوین کم نمیشه؟
   آیا ممکنه به نات کوین که بدست آوردیم دسترسی پیدا کنه یا خیر

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 27 فروردین 1403

    سلام بیتا عزیز
    این 2 ربات اصلا ربطی به هم ندارن، از هر 2 بدون مشکل می‌تونین استفاده کنین.

  10. بیتا
   بیتا | 18 فروردین 1403

   سلام وقت بخیر
   میخواستم بدونم صرافی bingx قابل اعتماد هست یا نه؟

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 19 فروردین 1403

    سلام بیتای عزیز
    صرافی بینگ ایکس جزو معروف‌ترین صرافی‌هاست و تا حدودی قابل اعتماده. اما اینو در نظر داشته باشین که هر لحظه ممکنه قوانین عوض و تحریم‌ها اضافه بشن و دیگه ایرانیا بهش دسترسی نداشته باشن. پس دارایی‌هاتونو تو این صرافی‌ها نگه ندارین
    صرافی‌های ایرانی از این لحاظ ایمن‌تر هستن.

    • بیتا
     بیتا | 20 فروردین 1403

     ممنونم از پاسخ و راهنمایی شما، یه سوال داشتم:
     توی صرافی های ایرانی کدوم معتبر هست و میتونیم احراز هویت کنیم؟

     • عارفه رهبری
      عارفه رهبری | 20 فروردین 1403

      بیتای عزیز
      شما میتونین توی بیت پین ثبت نام کنین. مراحل احراز هویتشم خیلی کوتاه و ساده‌ست.

  11. منیر کمالی
   منیر کمالی | 12 فروردین 1403

   سلام وقت به خیر چطوری میتونم از تیم خارج بشم؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 فروردین 1403

    سلام منیر عزیز
    روی اسم اسکواد بزنین و دکمه leave squad رو بزنین تا از تیم خارج بشین.

    • منیر کمالی
     منیر کمالی | 13 فروردین 1403

     همچین گزینه ای نداره

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 13 فروردین 1403

      درحال حاضر این گزینه برداشته شده.

  12. فرشاد کرمی
   فرشاد کرمی | 12 فروردین 1403

   سلام من بخاطر دعوت دوستام ب نات کوین در قسمت رفرال 1.3Mسکه دارم نمی‌دونم چطوری دریافتش کنم؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 فروردین 1403

    سلام فرشاد عزیز
    اون سکه‌ها خودکار به امتیازات شما اضافه شدن. اونجا صرفا نمایش میده که انقدر امتیاز از اینجا دریافت کردین.

  13. محمدامین
   محمدامین | 12 فروردین 1403

   با سلام
   دوستانی که بعد از بسته شدن ربات تلگرامی ناتکوین هنوز بیشتر از 10میلیون ناتکوین دارن چی میشه سکه هاشون باز میشه تبدیل کرد
   ممنون میشم یه راهنمایی کنین

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 فروردین 1403

    سلام محمدامین عزیز
    به نظر میاد بشه تبدیل کرد، باز هم کسی مطمئن نیست. صبور باشین تا فردا مشخص میشه.

  14. aliaali
   aliaali | 11 فروردین 1403

   درود
   ببخشید یک اتفاق امروز برای من افتاد که حدود 12 میلیون نات کوین داشتم که در بخش boosts یک پیغام ظاهرشد باعلامت برگ زیتون. وقتی روش کلیک کردم وارد تلگرام شد و دوتا سوال پرسید وچون زبان تلگرام روسی بود معنی پیغام رو نتونستم متوجه بشم وقتی تایید کردم و برگشتم به نات کوین هام دیدم 6 میلیون و دقیقا نصف نات کوین هام نیست و نمیدونم چی شده و کجا رفتن. ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره چی شده بهم بگه. ممنون 🌹

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 فروردین 1403

    سلام علی عزیز
    شما نات کوین‌های خودتون رو برای اکوسیستم اهدا کردین.

  15. ابوالفضل محمودی
   ابوالفضل محمودی | 7 فروردین 1403

   سلام خسته نباشید. من ۳ میلیون نات کوین داشتم و اون رو ذخیره کردم و الان نمیدونم چطوری از ذخیره کردن بردارم لطف کنید راهنمایی کنید .

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 8 فروردین 1403

    سلام ابوالفضل عزیز
    درحال حاضر فقط اگر به 10 میلیون نات کوین برسید، قابل نقد کردن هستش. هنوز مشخص نیست که در آینده برای مقادیر کمتر چه اتفاقی خواهد افتاد.
    صبور باشین تا اخبار جدیدی منتشر بشه.

  16. لاله
   لاله | 4 فروردین 1403

   سلام وقت بخیر .گذینه سرعت برای من غیر فعال شده و جلو اون گذینه نوشته Recharging speed
   و زیر این متن نوشته max level reached

   و عدد نوار انرژی هم منفی هست نمیشه کار کرد ، چگونه مشکلم رو برطرف کنم ، لطفا راهنمایی کنید ، تشکر

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 فروردین 1403

    سلام لاله عزیز
    شما گزینه Recharging speed رو تا آخرین سطحش ارتقا دادین، برای همین نمیشه بیشتر ارتقا داد و نوشته به آخرین سطح رسید.

    برای انرژی منفی، ساعت تلفن همراه خودتون رو مجددا تنظیم کنین.

  17. امیررضارضائی
   امیررضارضائی | 4 فروردین 1403

   سلام من دو روزه که با محدودیت تو جمع آوری ناتکوین روبرو شدم یعنی از ۴۵۰۰ سکه که هر بار میتونستم جمع آوری کنم با زدن و جمع آوری ۱۰۰۰ تاش من محدود میشم و به اندازه منفی ۱۲۰۰۰ باید صبر کنم تا بتونم دوباره شروع به جمع آوری کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 فروردین 1403

    سلام امیر عزیز
    ساعت تلفن همراه خودتون رو مجددا تنظیم کنین؛ احتمالا درست میشه.

  18. ماریا
   ماریا | 3 فروردین 1403

   سلام
   عدد پایین صفحم روی عدد منفی 10000 نمیتونم جمع کنم و خود سکم روی nothing استپ میکنه مشکل چیه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 فروردین 1403

    سلام ماریا عزیز
    ساعت تلفن همراه خودتون رو بررسی کنین و تغییر بدین.

  19. سمیرا م
   سمیرا م | 2 فروردین 1403

   سلام. من وقتی وار نات کویین میشم انرژی روی ۲۰۰۰هست بعد میزنم روی سکه انرژی۲۰۰۰_ میشه کلا انرژی میره باید منتظر بمونم اون عدد تموم شه بعد کار کنه. چیکار کنم منفی ازبین بره؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 فروردین 1403

    سلام سمیرا عزیز
    ساعت تلفن همراه خودتون رو تنظیم کنین تا درست بشه.

  20. انیتا
   انیتا | 2 فروردین 1403

   سلام ببخشید من چرا هرچی میکنم نمیتونم اون کد مورس رو وارد کنم وقتی میخوام بکشم هیچ اتفاقی نمیوفته

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 فروردین 1403

    سلام انیتا عزیز
    احتمالا مهلت وارد کردن کد مورس تمام شده و دیگه نمیشه زد.

  21. محمد غ
   محمد غ | 5 اسفند 1402

   سلام وقتتون بخیر
   حالا اگه نات کویین یوقت لیست بشه و قیمت بخوره چطور باید انتقالش بدیم؟
   فکر کنم امثال من زیاد باشن ک به اونصورت سررشته ای ندارن در مورد ارز دیجیتال و اینا…
   باید تو صرافی خاصی ثبت نام کرده باشیم؟
   یا این نات کویینها در شماره تلفن ذخیره میشه؟
   لطفا در این مورد توضیح میدین؟
   با تشکر از شما مدیران سایت

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 8 اسفند 1402

    سلام محمد عزیز
    هنوز هیچ اطلاعیه‌ای مبنی بر نوع انتقال، ذخیره یا قیمت‌گذاری نیومده. اگر خبری باشه، حتما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.
    در کانال تلگرام آکادمی بیت‌پین عضو بشین تا از آخرین اخبار مطلع باشین.
    https://t.me/Bitpin_Academy

  22. داود
   داود | 5 اسفند 1402

   سلام نوکاکولا چیه؟؟ من زدم ۲میلیون کم کرد

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 5 اسفند 1402

    سلام داوود عزیز
    اسکین سکه‌ها فعلا فقط برای زیبایی هستن و هیچ اطلاعیه‌ای مبنی بر ارزش داشتن این اسکین‌ها منتشر نشده.

  23. محمدرضا
   محمدرضا | 28 بهمن 1402

   چطوربرداشت کنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 29 بهمن 1402

    سلام محمدرضا عزیز
    این امتیازها فعلا قابل انتقال نیستن و حتی درآینده هم معلوم نیست که قابل انتقال باشن یا خیر. صبور باشین.

  24. زینب الهیاری
   زینب الهیاری | 26 بهمن 1402

   میشه نات کوین رو به کارت بانکی انتقالش داد؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 28 بهمن 1402

    سلام زینب عزیز
    نه، فعلا هیچ اطلاعیه‌ای مبنی بر انتقال یا نقد کردن امتیازات بازی نات کوین منتشر نشده.

  25. داریوش
   داریوش | 26 بهمن 1402

   موشک و کی بزنی ضریب بیشتری میده

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 26 بهمن 1402

    سلام داریوش عزیز
    به نظر میاد کاملا شانسی باشه.

  26. نجاتی
   نجاتی | 24 بهمن 1402

   سلام وقتتون بخیر .. عدد پایین صفحه نات کوین من در هر مرحله 2500 است چطوری می تونم افزایش بدم ؟ ( البته الان در مرحله platinum هستم )

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 25 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    وارد بخش Boosts بشین و آیتم Energy limit رو ارتقا بدین تا انرژی شما زیاد بشه.

  27. راد
   راد | 24 بهمن 1402

   سلام مجدد.
   نات كوين‌هايي كه جمع ميكنيم رو خرج كنيم ارتقاء بديم يا جمع كنيم زياد بشه؟
   من موندم ارتقا بدم يا جمع كنم. الان كليكم 12تاييه و مخزنم 7000 تاييه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 25 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    واقعا کسی نمی‌دونه. تصمیمش با خودتون.

  28. احمدی
   احمدی | 22 بهمن 1402

   سلام نات کویین اصلا بالا نمیاد برام چیکار کنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 23 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    اتصال اینترنت قوی و خوبی نیاز هست برای بازی؛ ضمن اینکه ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه.

   • علی
    علی | 28 بهمن 1402

    تلگرامتون آپدیت میخواد

  29. رایدن
   رایدن | 21 بهمن 1402

   سلام من با هر فیلتری میرم تلگرام صفحه بازی نات کوین ساه میمونه راهنمایی میکنید؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 23 بهمن 1402

    سلام رایدن عزیز
    بدون vpn و فقط با پروکسی تلگرام هم امتحان کردین؟

  30. امیر
   امیر | 21 بهمن 1402

   سلام.من کد مورس رو زدم صفحم سیاه شد چطوری باید عادیش کنم مثل قبل؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 23 بهمن 1402

    سلام امیر عزیز
    یکبار اسکین رو به چیز دیگه‌ای عوض کنین و از بازی خارج بشین، بعدش به بازی برگردین و اسکین رو برگردنین به حال اول. اگر اشتباه نکنم اینطوری برمیگرده به حالت قبلش.

   • راد
    راد | 24 بهمن 1402

    سلام. كد مورس رو كجا و چطور بايد زد؟؟!!! بايد يه جا صفحه كليد بياد. دقيقا اين بازي كجاش صفحه كليد مياد ؟؟

    • مبین حسینی
     مبین حسینی | 25 بهمن 1402

     سلام دوست عزیز
     با ضربه روی سکه، می‌تونین کد مورس رو وارد کنین. ویدیو آموزشی در مقاله گذاشته شده، می‌تونین مشاهده کنین.

  31. علیخانی
   علیخانی | 19 بهمن 1402

   سلام
   دوست عزیز من هر چی میزنم بعد از خارج شدن و دوباره وارد شدن به من سکه ای نمیده انگار اصلا نزدم چرا؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 23 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

   • Asma
    Asma | 4 اسفند 1402

    سلام مدام این مشکل برای من پیش میاد ک کلی سکه جمع میکنم ولی با بیرون اومدن و دفعه دیگه وارد شدن میبینم سکه های جمع شدم نیستن انگار ک اون مقدارو جمع نکرده بودم. راهی برای حلش هست؟ خیلی سکه از دست میدم اینطوری

  32. امیر پیرهادی
   امیر پیرهادی | 16 بهمن 1402

   سلام من اشتباهادر قسمتی که می پرسه می خواهید چند درصد از سکه ها رو برای پاول دورف بالانس کنید ۱۰۰ درصد زدم وهمه سکه پرید امکان برگشت وانصراف وحود داره

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 17 بهمن 1402

    سلام امیر عزیز
    اعلام کردن که برمی‌گرده.

  33. امیرحسین حسینی
   امیرحسین حسینی | 15 بهمن 1402

   رفتم از موشک استفاده کنم بالای صفحه یه چیز جدید اومد زدم از ۲۵ درصد تا ۱۰۰ درصد من ۱۰۰ و زدم کل سکه هام ب باد رفت و صفر شد چیکارکنم برگرده

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 16 بهمن 1402

    سلام امیرحسین عزیز
    راهی برای برگشت نیست.
    شما فقط balance رو فرستادین رفته، اسکور شما کم نشده.

  34. فخرالدین امرایی
   فخرالدین امرایی | 15 بهمن 1402

   سلام یکی برا رضا خدا جواب ما نمیده😔ایا سکه ها که سوخته پس چرا تو لیگ هستن ایا بنظرتون به موقش سبب خیر میشه یا نه میسوزه پس داستان لیگ چیه که هستنامکان داره برا فروش استفاده بشه چیزی که پریده ممنون میشم جواب بدید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 16 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    اسکور (سکه‌ی توی لیگ) با بالانس فرق داره
    شما بالانس رو فرستادی. اسکور حذف یا سوزونده نمیشه.
    تفاوت بالانس و اسکور رو توی مقاله نوشتیم. لطفا مطالعه کنین.

  35. علی ،sh
   علی ،sh | 15 بهمن 1402

   سلام ، برای منم همین اتفاق افتاد و سکه هام ناپدید شدن ، الان سوالم اینه که : امتیازی که شما میگین به چه دردی خواهد خورد ، مگه قرار نیست بر اساس سکه ها بعدا ارزش گذاری شوند.

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 16 بهمن 1402

    سلام علی عزیز
    قطعیتی نیست که کدوم ارزشمند‌تر خواهد بود. صرفا حدس و گمان هستن.
    سکه بالانس با سکه Score فرق دارن.

  36. فخرالدین امرایی
   فخرالدین امرایی | 15 بهمن 1402

   سلام استاد دقت کردم همه جوابهات یکیه همه سوالها. در واقع یه زمانی اسم فروش بیاد بنظرت اون امتیاز یا سکه که دادیم ناخواسته. برامون پول یا ارز.یاهرچه که اسمش بزاریم میشه. به کار میاد. یا نه با تشکر

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 15 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    اطلاعیه‌ای مبنی بر اینکه Score مهم‌تره یا Balance، منتشر نشده. باید صبور باشیم ببینیم آخرش چی میشه.

  37. فخرالدین امرایی
   فخرالدین امرایی | 15 بهمن 1402

   سلام من دیشب تو بازی که رفتم عکس چند دلار دیدم چون زبان خارجی وارد نیستم دکمه زدم تمام سکه هام پرید ولی تو لیگ کاپ امتیازه هست هیچ راهنمایی پروژه نات کویین

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 15 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    به نظر میاد این ترفند برای سوزوندن سکه‌ها باشه.
    نگران نباشین، امتیازات کاپ شما تکون نمی‌خوره.

  38. narjes.haghpanah
   narjes.haghpanah | 15 بهمن 1402

   اگه یه درصد قیمت گزاری بشه باید از اول سکه جمع کنم یا اونایی که از دست دادم هم حساب میشه🥲؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 15 بهمن 1402

    ببینید اصلا هیچیش معلوم نیست. خواهش می‌کنم صبور باشین تا اطلاعات بیشتر درباره نحوه محسابه امتیازات منتشر بشه.

  39. narjes.haghpanah
   narjes.haghpanah | 15 بهمن 1402

   من ۵ ملیون سکه جمع کردم اون پایین نمیدونم اون خرسه رو زدم یا رو اون عکس سکه داره شکل دلار اومد منم زدم روش گفت میخوای چند درصد رو استخراج کنی منم زدم ۱۰۰ درصد کل سکه هام رفت و نمیدونم کجا رفتن میشه کمکم کنید؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 15 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    خواهش می‌کنم قبل از انجام زدن دکمه‌ای، متن پیام رو با دقت بخونین.
    در متن نوشته بود که چه مقداری رو می‌خواید بفرستین به حساب دوروف.
    امیتازا برنمی‌گرده.
    به نظر میاد مکانیزم جدید سوزوندن امتیازات باشه.
    هر درصدی که انتخاب می‌کنین از امتیازات شما کسر میشه و به عبارتی سوزونده میشه.

  40. بهرام
   بهرام | 15 بهمن 1402

   سلام من 6 میلیون استخراج کردم برام این پیام اومده کمک کنید
   send notcoin to Durov’S balance
   choose how much of your balance you would like to transfer:
   0% 10% 25% 50% 100%
   keep for yourself

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 15 بهمن 1402

    سلام بهرام عزیز
    این پیام برای همه رفته.
    به نظر میاد مکانیزم جدید سوزوندن امتیازات باشه.
    هر درصدی که انتخاب می‌کنین از امتیازات شما کسر میشه و به عبارتی سوزونده میشه.

    • علی سلمانی
     علی سلمانی | 16 بهمن 1402

     سلام
     ولی چرا توی اسکور و همچنین اسکواد دورف نشون میده ؟
     یعنی با این حال بازم سوخته ؟

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 17 بهمن 1402

      سلام علی عزیز
      اسکور یه امیتاز شخصیه، ربطی به اسکواد نداره.
      به نظر میاد که امتیازا برمی‌گرده.

  41. ali. sh
   ali. sh | 15 بهمن 1402

   عارفه خانم ، ضمن تشکر ، من اصلا متوجه نمیشم که این امتیاز قرا ه چه کاری بعدا برامون انجام بده ، در حالیکه بدبخت شدیم خخخ

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 15 بهمن 1402

    سلام علی عزیز
    نات کوین فعلا یه سرگرمیه و کل هدف از کسب سکه‌ها بالا بردن امتیازتون هست. ارزشی به جز این ندارن در حال حاضر
    این موضوع هم که در آینده تکلیف سکه‌ها چی میشه، کاملاً نامشخصه

  42. علی مرادی
   علی مرادی | 15 بهمن 1402

   سلام ببخشید من نایت کوینی داشتم که یکدفعه دستم روی دلار پرنده رفت و سکم نموند و فکر می‌کنم که برای پاول دورف انتقال داده شد چطوری می تونم سکه خودم رو برگشت بدم

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 15 بهمن 1402

    سلام علی عزیز
    این گزینه به تازگی اضافه شده و به خاطر حمایت از بلاک چین TON و توکن نات کوین و البته توکن‌سوزی هست. هر چند درصد از سکه‌هاتون رو که بخواین میتونین برای حمایت از نات کوین و تشکر از پاول دوروف بهش ارسال کنین.
    این سکه‌ها قابل بازگشت نیستن ولی خب امتیاز شما دست نخورده باقی میمونه و همین مهمه. پس نگران صفر شدن سکه‌هاتون نباشین

    • علی ،sh
     علی ،sh | 15 بهمن 1402

     سلام ، برای منم همین اتفاق افتاد و سکه هام ناپدید شدن ، الان سوالم اینه که : امتیازی که شما میگین به چه دردی خواهد خورد ، مگه قرار نیست بر اساس سکه ها بعدا ارزش گذاری شوند.

  43. شهاب خوشدل
   شهاب خوشدل | 15 بهمن 1402

   باسلام و خسته نباشید
   امروز برا من اورد send notcoin to durovs balance منم زدم
   ۱۰۰درصد پولم رف کجا رف چطوری میتونم بر دارم

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 15 بهمن 1402

    سلام شهاب عزیز
    سکه‌های شما به کیف پول پاول دوروف، سازنده تلگرام و نات کوین، ارسال شده و نمیتونین برگردونینش
    ولی خب امتیاز شما دست نخوره باقی مونده

  44. فرشید فلاحی
   فرشید فلاحی | 15 بهمن 1402

   سلام من ۳ملیون سکه جمع کردم بعد ی علامت مثل کیف پول آمد زدم روش بعد ۱۰۰درصد رو زدم سکه هام سفر شد و بعد ترنسلیت زدم نوشته بود شما انتقال دادید خب من ب کسی انتقال ندادم ممنون میشم راهنمایی کنین

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 15 بهمن 1402

    سلام فرشید عزیز
    شما با زدن همون گزینه سکه‌هاتون رو به کیف پول پاول دوروف ارسال کردین و قابل بازگشت نیستن
    ولی نگران امتیازهاتون نباشین. امتیازتون کم نمیشه

  45. مینا
   مینا | 15 بهمن 1402

   سلام وقت شما بخیر
   میخواستم بدونم تو قسمت بوست ها که میزنیم یه پیام جدید اومده که میگه ارسال نات کوین ها به بالانس دوروف، و پایین همون نوشته قبلا هم تعداد زیادی سکه ارسال شده
   ما باید چیکار کنیم ، بزنیم روش یا نه
   اگه بزنیم از سکه های ما کم میشه؟ یا چه فایده ای داره؟

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 15 بهمن 1402

    سلام مینای عزیز
    بله هر درصدی رو که انتخاب کنین، به همون میزان سکه ازتون کم میشه و به کیف پول پاول دوروف ارسال میشه. این گزینه به خاطر توکن‌سوزی و حمایت از نات کوین و بلاک چین TON هستش و کاملاً اختیاریه

  46. لیلی کریمی
   لیلی کریمی | 15 بهمن 1402

   سلام وقتتون بخیر من اشتباهی زدم روی بالانس کل سکه هام رفت ولی لیگم همون پلادینیومه لطفا راهنماییم کنید من جوین شدم بعد اون یه آیتمی اومد که زده بود بالانس منم زدم روش حالا این به چه معنی هست

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 15 بهمن 1402

    سلام لیلی عزیز
    شما با زدن اون گزینه کل سکه‌هاتون رو به پاول دوروف اهدا کردین. با این کار سکه‌هاتون کم میشه ولی امتیازتون تغییری نمیکنه

  47. Arezzo
   Arezzo | 15 بهمن 1402

   سلام
   گزینه ای که جدیدا اضافه شده:
   send notions to durov’s balance
   برای چیه؟

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 15 بهمن 1402

    سلام آرزو عزیز
    این گزینه به تازگی اضافه شده و به خاطر حمایت از بلاک چین TON و توکن نات کوین و البته توکن‌سوزی هست. هر چند درصد از سکه‌هاتون رو که بخواین میتونین برای حمایت از نات کوین و تشکر از پاول دوروف بهش ارسال کنین.
    البته اختیاریه و اجباری نیست.

  48. علی بابا زاده
   علی بابا زاده | 15 بهمن 1402

   سلام برای من تو ربات نات کوین اومد که چند درصد دارایی میخوای به پاول دورف بدی منم ۱۰۰ درصد زدم کل سکه هام رفت چکار کنم

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 15 بهمن 1402

    سلام علی عزیز
    شما با زدن اون گزینه کل سکه‌هاتون رو به پاول دوروف اهدا کردین و قابل بازگشت نیستن. با این کار سکه‌هاتون کم میشه ولی امتیازتون تغییری نمیکنه

  49. آروم
   آروم | 15 بهمن 1402

   سلام ببخشید من اشتباهی زدم روی یک گزینه و الان سکه هام همه پرید خود نات کوین میگه رفته توی Durov’s balance میشه بگید ک کجا رفته و چیکار کنم هنوز دارمشون یا نه

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 15 بهمن 1402

    سلام آرون عزیز
    سکه‌هاتون به پاول دوروف اهدا شده و دیگه ندارینشون. ولی خب امتیازتون کم نمیشه با این حال. تو لیگی که هستین، باقی میمونین

  50. مجید
   مجید | 14 بهمن 1402

   سلام خسته نباشید
   من هرچی از توربو استفاده میکنم و وقتی از برنامه میام بیرون و دوباره میکرب ازیمی‌کنم کنم پول هایی که از طریق توربو بدست آوردن رو نداده و میبینم همون قدر که از توربو سکه کسب کردم دقیقا همانقدر
   از سکه هام کسر میشه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 15 بهمن 1402

    سلام مجید عزیز
    مشکل از سرور بازی هست. کاری نمیشه کرد.

  51. Mohsen
   Mohsen | 13 بهمن 1402

   عرض ادب
   دوستان عزیز یه سوال
   اگه کانال تگرامی که ربات نات کوین و نصب کردین مسدود بشه باید چیکار کنیم؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 بهمن 1402

    سالم محسن عزیز
    متوجه سوالتون نشدم، کانال ارتباطی با بازی نداره.
    لطفا بیشتر توضیح بدین تا شما رو راهنمایی کنیم.

    • Mohsen
     Mohsen | 15 بهمن 1402

     ببینید مبین جان شماره تگرام من مسدود شده و دسترسی به بازی ندارم و بازی هم که خودتون میدونید تو تلگرام هستش.
     یعنی شماره همراهی که کانال تلگرام دارم الان مسدود شده و نمیتونم وارد شم.
     آیا راه دیگه ای هستش که بتونم دسترسی به بازی داشته باشم؟

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 16 بهمن 1402

      حقیقتا فکر نمی‌کنم راهی باشه.

      • Mohsen
       Mohsen | 16 بهمن 1402

       به نظرتون هیچ راهی نیست سایت یا روش دیگه ای؟
       تلگرام من فکر نمیکنم به این زودی ها رفع مسدودی بشه

      • مبین حسینی
       مبین حسینی | 16 بهمن 1402

       فکر نکنم راهی باشه. دسترسی به تلگرام راه دور زدن نداره.

      • Mohsen
       Mohsen | 16 بهمن 1402

       تلگرام که البته حق با شماست.
       ۱۰ میلیون جمع کردم یعنی همش سوخت دیگه؟

      • مبین حسینی
       مبین حسینی | 16 بهمن 1402

       اگر بتونین دوباره دسترسی پیدا کنین که نه، فکر نمی‌کنم بسوزه.

  52. Amir
   Amir | 11 بهمن 1402

   چجوری این اسکین مخفی رو میشه برداشت و به حالت قبل برگردوند؟!

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 بهمن 1402

    سلام امیر عزیز
    راهی برای برگشت به اسکین اول اعلام نکردن، ولی اگر اسکین دیگه‌ای دارین، می‌تونین بهش تغییر بدین.

  53. Sharbano
   Sharbano | 11 بهمن 1402

   سلام وقتت بخیر یه سوال دارم
   اون سکه ای که روی صفحه ی ربات هست موجودی اصلیمونه یا اونی که روی اسم کاپمون میزنیم و وارد میشیم و نشون میده چقدر جمع کردیم تاحالا و یه لیست از افراد هم پایینشه؟ تروخدااینو بهم بگید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    2 نوع امتیاز وجود داره، Balance و Score
    score امیتازی هست که از زدن روی سکه بدست میاد. همون عددی که زیر کاپ نمایش داده میشه.
    balance میزان امتیازی هست که درحال حاضر دارین.
    معلوم نیست که کدوم یکی ارزش بیشتری داره.

  54. مرتضی
   مرتضی | 10 بهمن 1402

   از دیروز ی سوال پرسیدم هنوز جواب ندادین تعجب میکنم سوال های دیگه رو چجوری طبق همون روز جواب دادین ؟؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 بهمن 1402

    سلام مرتضی عزیز
    تعداد کامنتایی که درطول روز در سایت میاد خیلی زیاده. کامنت قبلی شما رو پاسخ دادم، لطفا کمی صبور باشین.

  55. مرتضی
   مرتضی | 9 بهمن 1402

   سلام خسته نباشید..الان چند روزه ربات سکه من نمیشه سکه ای که برام جمع کرده رو برداشت کنم و در قسمت ربات کلمه on اومده که هرچی رو اون کلمه یا ربات میزنم هیچ فایده ای نداره

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 بهمن 1402

    سلام مرتضی عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه و امتیازات شما رو محاسبه نمی‌کنه.
    دکمه on و off کنار ربات هم کار نمی‌کنه، فقط اعلام وضعیت ربات هست. اگر خریداری کرده باشین، on میشه و اگر نخریده باشین، off هستش.

  56. محمد سهیل آقابراری
   محمد سهیل آقابراری | 9 بهمن 1402

   سلام من ناتکویین وصل کردم وقتی یخورده میزنم روی انرژی مینویسه منفی ۴۰۰۰۰ بعد دیگه نمیشه زد مشکلش چیه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 9 بهمن 1402

    سلام محمد عزیز
    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه. یک بار بازی رو باز و بسته کنین.

    • احمدانصاری
     احمدانصاری | 15 بهمن 1402

     سلام من کل سکه هام رفت وصفرشدم چطوری میشه برگردوندش

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 15 بهمن 1402

      سلام احمد عزیز
      راهی برای برگردوندن نیست.

  57. حیدر زاده
   حیدر زاده | 8 بهمن 1402

   استاد ببخشید من خیلی از امتیازها رو گرفتم
   فقط بعضی ها تیک اخر نمی خوره و پیام رجکت میاد ونمی تونم تیکشو بزنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 8 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    برای برخی تسک‌ها باید دارایی‌هایی داشته باشین
    مثل شماره ناشناس تلگرام، ان‌اف‌تی welcome to TON یا یوزرنیم مینت شده.
    برای خرید شماره و مینت کردن یوزرنیم، از پلتفرم fragment.com استفاده کنین.
    برای خرید Welcome to TON هم از پلتفرم Getgems.io استفاده کنین.

  58. Nima
   Nima | 8 بهمن 1402

   سلام برامن اصلا بالا نمیاد قسمت ک جوین میزنم صحفه مشکی میاد فقط مشکل از کجاست؟

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 8 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    این مشکل برای سایر دوستان هم بوجود اومده.
    ممکن به دلیل استفاده از فیلترشکن یا اینترنت ضعیف و یا بخاطر شلوغی سرور بوده باشه.
    مجددا تلاش کنین.

   • حیدرزاده
    حیدرزاده | 14 بهمن 1402

    دوست عزیز من همین مشکل رو داشتم تصادفی وقتی chrom را ابدیت کردم درست شد امتحان کن ضرری نداره

  59. سما
   سما | 7 بهمن 1402

   من با چند تا اکانتم سکه جمع کردم ممکنه اکانتام حذف بشه چون ای پی ها یکیه؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 8 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    فعلا اطلاعیه‌ای مربوط با بن کردن افراد با چند اکانت منتشر نشده. فقط گفتن که کسانی که اتوکلیکر استفاده کردن رو مجازات می‌کنن.

  60. بیتا
   بیتا | 7 بهمن 1402

   سلام میشه سکه هارو تبدیل به پول یا ارز کرد؟
   کلا هدف و معنی این ربات چیه؟

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 8 بهمن 1402

    سلام بیتا عزیز
    خیر فعلا امکان نقد کردن سکه‌های نات کوین وجود نداره.
    فعلا جنبه سرگرمی داره.

  61. احسان
   احسان | 7 بهمن 1402

   درود دوستان خبر جدیدی که امروز صبح اومد از خود تیم در تلگرام و روزنامه اعلام کردن از اتو کلیکر و تقلب برای استخراج در آینده سوپرایز ناخوشایند میشن و به عنوان کلاهبرداری کاملا استخراج صفر میکنن برای اینکه تیم اضافه کرده این نوع استخراج عادلانه نیست حواستون باشه میتونید این خبر رو در تلگرام خوده تیم مشاهده و مطالعه کنید در ادامه از لیست شدن این ارز در چند صرافی نام برده و گفته این احتمال وجود داره که تمام این 20 میلیون از طریق قرارداد هوشمند و استفاده از کوین تون بزنن به کیف پول. حواستون به کسانی که در مورد قیمت این ارز میگن باشه خودش اعلام کرده نه لیست شده و نه قیمت منتظر خبرهای جدید در کانال تلگرام رسمی باشید موفق باشین.

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام احسان عزیز
    بله همینطوره، اعلام کردن که با افراد متقلب برخورد می‌کنن. ولی چطور، هنوز معلوم نیست.
    اخبار جدید رو از کانال خودشون و The Daily TON دنبال کنین.

  62. بهزادبیکس
   بهزادبیکس | 7 بهمن 1402

   سلام استاد خسته نباشید میشه توضیح بدی اون جایزه هایی که داره چطوری میتونیم اونارو بگیریم مثل یکیشو با دعوت کردن گرفتم یکیشو به پیوستن به گروهی گرفتم اما بقیه رو نمیدونم باید چیکار کنم ممنون میشم توضیح بدی

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام بهزاد عزیز
    روی هر کدوم کلیک کنین، اطلاعات بسیار ساده نوشته شده. با زدن روی هر تسک، به نوبت انجام بدین.
    عموم عضو شدن در کانال‌ها و گروه‌ها هستش.

  63. ابوالفضل
   ابوالفضل | 7 بهمن 1402

   سلام چرا وارد نمیشه تو تلگرام وارد شویم میزنم صفحه سیاه میاد چیز دیگه نمیاد؟

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 7 بهمن 1402

    سلام ابوالفضل عزیز
    ممکنه بخاطر وضعیت شلوغی سرور و اینترنت، با صفحه سیاه مواجه بشین. صبوری کنین و چند بار صفحه رو refresh کنین تا لود بشه.

   • S
    S | 7 بهمن 1402

    سلام. برای من هم صفحه سیاه بود. تلگرامم رو به روزرسانی کردم اوکی شد

  64. Amir
   Amir | 6 بهمن 1402

   سلام من ۱۰۰۰۰۰۰سکه در گالن کوین از دست دادم چرا

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    شما اسکین سکه خریداری کردین.
    اسکین سکه‌ها فعلا فقط برای زیبایی هستن و هیچ اطلاعیه‌ای مبنی بر ارزش داشتن این سکه‌ها منتشر نشده.

  65. یاسین
   یاسین | 6 بهمن 1402

   سلام چرا توی قسمت Earn نمیشه وارد هیچکدوم از اون موارد پایینی شد تا بهمون سکه رایگان بده ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام یاسین عزیز
    محدودیت‌هایی برای عضو شدن در گروه‌ها و کانال‌ها وجود داره. راه دور زدن این محدودیت‌ها اینه که پوشه رو به تلگرام خودتون اضافه کنین، اینطوری در همه کانال‌ها و گروه‌ها عضو میشین. لینک پوشه:
    https://t.me/addlist/n8J6xzIPoqZiYzhhهمچنین لینک پوشه در انتهای همین مطلب نوشته شده، اگر ماموریتی اضافه بشه، لینک رو آپدیت می‌کنیم تا به راحتی در کانال‌ها و گروه‌ها عضو بشین.

    • یاسین
     یاسین | 7 بهمن 1402

     سلام ممنون
     اضافه کردم ولی بازم نشد

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 7 بهمن 1402

      بعد از اضافه کردن باید دوباره وارد تسک‌ها بشین و روشون کلیک کنین تا تیک بخوره.

  66. بابک
   بابک | 6 بهمن 1402

   سلام ببخشید قسمتی که نوکا کولا نوشته خرید کنیم چه تغییری میکنه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام بابک عزیز
    ظاهر سکه عوض میشه.
    معلوم نیست که ارزشی خواهد داشت یا خیر.

  67. سو
   سو | 5 بهمن 1402

   سلام من ربات دررون ربات رو فعال کردم ولی کار نمیکنهه چرا؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    برای اینکه ربات کار کنه باید چند ساعتی در بازی آنلاین نباشین. وقتی آنلاین هستین کار نمی‌کنه.

  68. مری
   مری | 5 بهمن 1402

   چطوری میتونم سکه هام رو به یه نفر دیگه انتقال بدم؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    درحال حاضر سکه‌ها قابل انتقال نیستن.

  69. زی زی
   زی زی | 5 بهمن 1402

   سلام. من یه میلیون نات کوین جمع کرده بودم رفتم رو قسمت galleon برگشتم قسمت نات کوین همه سکه هام پریده بودن🥲 چرا ؟ و راهی هست که بشه برش گردوند؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    اسکین سکه‌ها فعلا فقط برای زیبایی هستن و هیچ اطلاعیه‌ای مبنی بر ارزش داشتن این سکه‌ها منتشر نشده.
    راهی برای برگشت نیست.

  70. Ali
   Ali | 4 بهمن 1402

   من نمی تونم دانلد کنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    نصب شدنی نیست. به ربات تلگرامی notcoin_bot@ مراجعه کنید.

  71. S
   S | 4 بهمن 1402

   سلام یک عدد (۵۴۰۰۰۰ th ) زیر تعداد نات کوین ها قرار داره به چه معناست؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    این رتبه شما در اون لیگی هست که داخلش هستین. حالا چه لیگ silver باشه و چه gold.

  72. حسن ناصری
   حسن ناصری | 4 بهمن 1402

   سلام من بعد از استفاده از موشک سکه های که جمع شده توسط موشک دوباره از حسابم کم میشه دلیلش چیه میشه راهنمایی کنی

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    اتصال اینترنت قوی و خوبی نیاز هست برای بازی؛ ضمن اینکه ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه.

  73. سیدرضا موسوی
   سیدرضا موسوی | 4 بهمن 1402

   سلام و سپاس.
   به این سوال پاسخ میدید لطفا::
   منظور از (مقدار کل) و (بالانس) چیه در بازی و چطور میشه بالانس تر باشی؟
   متشکرم.

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام رضا عزیز
    بالانس مقدار موجودی شما درحال حاضر هست که می‌تونه از انجام دادن ماموریت‌ها، دعوت از دوستان و… بدست اومده باشه.
    اسکور (Score)، مقدار امتیازی هست که از زدن روی سکه بدست آوردین.

    بالانس ممکنه کم و زیاد بشه، ولی اسکور فقط زیاد میشه.

  74. علی
   علی | 3 بهمن 1402

   سلام
   بچها من ۱۷۰۰۰۰۰جمع کردم کی پولشو میدن من میگه علکیه😂

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام علی عزیز
    فعلا اطلاعیه‌ای برای نقد کردن و حتی وجود توکن منتشر نشده. صبور باشید.

  75. صولت درویشی
   صولت درویشی | 3 بهمن 1402

   سلام من رو قسمت tap but زدم ۲۰۰۰۰ سکه من رفت قابلیت این قسمت چیه؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ربات Tap Bot هنگامی که شما در بازی آفلاین هستین، بجای شما سکه جمع می‌کنه.

  76. کاربراولی
   کاربراولی | 3 بهمن 1402

   با لینک کسی عضو این ربات نشید چون هرچی سکه جمع میکنین یکدفه کم میشه میره به حساب اونی ک دعوتتون کرده. بخاطر اونه که هی کم و زیاد میشه سکه هاتون.

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    خیر چنین چیزی نیست. هیچ سکه‌ای از شخصی به شخص دیگه منتقل نمیشه. کم و زیاد شدن سکه‌ها بخاطر شلوغ بودن بازی هست و قطعا محاسبات امتیازات این همه کاربر کار بسیار سنگینی هست.

  77. مبین
   مبین | 3 بهمن 1402

   باسلام یه سوال سکه ها روی کاپ مهمه یا روی صفحه اصلی من ایتم گرفتم سکه ها امده پایین اونا هم حسابه یا نه ؟
   کدوم سکه ها مهم تره روی کاپ یا روی صفحه نمایش ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 بهمن 1402

    سلام مبین عزیز
    هنوز هیچ اطلاعیه‌ای مبنی بر اینکه کدوم یکی ارزش و اهمیت بیشتری داره منتشر نشده.

    • رئیسی
     رئیسی | 3 بهمن 1402

     من میخوام وارد برنامه بشم چه طوری؟

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 7 بهمن 1402

      سلام دوست عزیز
      به ربات تلگرامی notcoin_bot@ مراجعه کنید.

  78. محمد سعیدی
   محمد سعیدی | 3 بهمن 1402

   سلام به من بگید ربات ک‌ه خودکار ماین می‌کنه برا آیفون چجوری مارمیکنه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 بهمن 1402

    سلام محمد عزیز
    ربات Tap Bot رو از بخش boost می‌تونین خریداری کنین.

  79. محسن
   محسن | 2 بهمن 1402

   داداش دیس بشه قیمت خوبی هر دونش ۲ دلار می‌شه داره همه جا لیست میشه تا می‌تونید برداشت کنید ماین کنید به ماین کردن ادامه بدید

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام محسن عزیز
    هنوز هیچ اطلاعیه‌ای از وضعیت آینده این سکه‌ها در دسترس نیست. صبور باشین.
    مراقب کلاهبردارن باشین.

  80. سید صباح پیرخدری
   سید صباح پیرخدری | 1 بهمن 1402

   سلام ببخشید من کلی سکه جم کردم برای فروش چه باید کرد

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    این سکه‌ها فعلا قابل انتقال نیستن و حتی درآینده هم معلوم نیست که قابل انتقال باشن یا خیر. صبور باشین.

    • kaka
     kaka | 17 بهمن 1402

     درود برشما چرا هرچندتایی که رو سکه میزنم سکه خاموش میزنه وهرچی میزنم شماره نمیزنه بعد از5 ثانیه بقیش میاد که میزنم شمارش گر عمل میکنه؟

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 17 بهمن 1402

      سلام دوست عزیز
      انرژی شما تموم میشه. باید صبر کنین دوباره انرژی شما پر بشه.

  81. سامیار
   سامیار | 1 بهمن 1402

   چرا ربات کلیک خودکار اصلا واسه من کلیک نمی کنه؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام سامیار عزیز
    برای اینکه ربات کار کنه باید چند ساعتی در بازی آنلاین نباشین. وقتی آنلاین هستین کار نمی‌کنه.

  82. Aram
   Aram | 1 بهمن 1402

   سلام
   چرا وقتی کلیک میکنم و امتیاز میره بالا یهو دوباره میاد پایین؟؟ مشکل از کجاس؟؟

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    گاها بخاطر شلوغی سرور این مشکل پیش میاد.

  83. فرشاد کرمی
   فرشاد کرمی | 1 بهمن 1402

   واسه گوشی آیفون کلیکر رایگان هست یا نه؟؟
   انگشتم درد گرفت😭🧐

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام فرشاد عزیز
    در اپ استور جستجو کنین.

   • احسان
    احسان | 26 بهمن 1402

    اتوماتیک کلیکر نصب کن

  84. فرشاد کرمی
   فرشاد کرمی | 1 بهمن 1402

   سلام مجدد
   میگم این همه سکه صرف انرژی و اون انگشته کردیم حالا سکه های اونام حساب میشه یا نه؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام فرشاد عزیز
    کدوم سکه‌ها رو عرض می‌کنین؟

    • میلاد
     میلاد | 2 بهمن 1402

     سلام میشه لینک امروز بفرستین

    • فرشاد کرمی
     فرشاد کرمی | 3 بهمن 1402

     سکه های داخل باطری سبزه (انرژی)با اون انگشته☝️

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 3 بهمن 1402

      با خرید این آیتم‌ها، امتیاز هر بار ضربه روی سکه بیشتر و محدودیت انرژی شما کمتر میشه.

  85. Zahr. amortezaeian
   Zahr. amortezaeian | 30 دی 1402

   چگونه میتوانم رباط برنامه notcoilرا خریداری و فعال کنم. و در گل. نحوه بازی درست و خرید را میخواستم بدانم

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 1 بهمن 1402

    سلام
    ربات نات کوین رایگان هست و نیازی به پرداخت و خریداری نداره. فقط کافیه آیدی notcoin_bot@ رو جستجو کنین و وارد ربات بشید. در نهایت با زدن دکمه START میتونین تات کوین جمع کنین.
    موفق باشید.

    • ابولفضل
     ابولفضل | 2 بهمن 1402

     سلام چرا بالا نمیاد

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 2 بهمن 1402

      سلام ابوالفضل عزیز
      اتصال اینترنت قوی و خوبی نیاز هست برای بازی؛ ضمن اینکه ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه.

  86. علی نجف پور
   علی نجف پور | 30 دی 1402

   سلام از منوی مربوط مو شک گزینه یوربالانس رو که زدم تمام سکه هام حذف شدن .حدودا ۲۵۰هزار.
   راه حل چیست . ممنون

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام علی عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  87. سپهر مصطفایی
   سپهر مصطفایی | 30 دی 1402

   خیلی خیلی دوست دارم عالی است این برنامه

  88. امیررضا
   امیررضا | 30 دی 1402

   چرا نمیتونم در گروه نات کو ین عضو شم

  89. علی
   علی | 30 دی 1402

   سلام چرا وقتی از بازی خارج میشی و دوباره وارد میشه کلی از سکه ها کم میکنه باید چیکار کرد کم نشه؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام علی عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  90. عرشیا
   عرشیا | 30 دی 1402

   عالی خل خوب 😍😍😍😍😍

  91. الهام ورانلو
   الهام ورانلو | 30 دی 1402

   بازی جالب هست ومی تونی ازش پول دربیاری

   • علی
    علی | 30 دی 1402

    خب‌ چطور‌ پولارو‌ دربیاریم

    • عارفه رهبری
     عارفه رهبری | 30 دی 1402

     سلام دوست عزیز
     این سکه‌ها فعلا قابل انتقال نیستن و حتی درآینده هم معلوم نیست که قابل انتقال باشن یا خیر. صبور باشین.

     • اقارضا
      اقارضا | 15 بهمن 1402

      سلام بالانس در نات کویین یعنی چی
      من بالانس ۱۰۰درصد زدم همه سکه هام رفت
      ولی توی حالت گلد موندم

      • عارفه رهبری
       عارفه رهبری | 15 بهمن 1402

       سلام رضای عزیز
       این گزینه به تازگی اضافه شده و به خاطر حمایت از بلاک چین TON و توکن نات کوین و البته توکن‌سوزی هست. هر چند درصد از سکه‌هاتون رو که بخواین میتونین برای حمایت از نات کوین و تشکر از پاول دوروف بهش ارسال کنین.
       با این کار تغییری توی امتیازتون اتفاق نمیفته فقط سکه‌هاتون کم میشه. پس نگرانش نباشین

  92. بهرامی
   بهرامی | 29 دی 1402

   سلام من درحال ماین واسخراج هستم و نمی دانم کجا ذخیره میشن

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 30 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    این سکه‌ها فعلا قابل انتقال نیستن و حتی درآینده هم معلوم نیست که قابل انتقال باشن یا خیر. صبور باشین.

  93. علیرضا بوشهری
   علیرضا بوشهری | 29 دی 1402

   عالی

  94. حسین سعیدی
   حسین سعیدی | 29 دی 1402

   فکرکنم آینده خوبی درانتظارنات کوین باشد

  95. رضا
   رضا | 29 دی 1402

   سلام از چه تعداد سکه به بالا رده ی پلاتین محسوب میشه؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام رضا عزیز
    10 میلیون سکه

  96. یکی به من بگهههههههه از کجا سکه رو دانلود کنم
   یکی به من بگهههههههه از کجا سکه رو دانلود کنم | 29 دی 1402

   یکی به من بگهههههههه از کجا سکه رو دانلود کنم

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 30 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    این سکه‌ها فعلا قابل انتقال نیستن و حتی درآینده هم معلوم نیست که قابل انتقال باشن یا خیر. صبور باشین.

  97. امیر
   امیر | 29 دی 1402

   چگونه باید وارد بشم

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 30 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    به ربات تلگرامی notcoin_bot@ مراجعه کنید.

  98. زهرا
   زهرا | 29 دی 1402

   من با سه اکانت تلگرام اینو انجام میدم میشه همشو یکی کنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام زهرا عزیز
    فعلا روشی برای انتقال این سکه‌ها نیست.

  99. سجاد مرشدی
   سجاد مرشدی | 29 دی 1402

   سلام چرا یهو می بینی ۷هزار تا اومد پایین یا ۵یا۳هزارتا اومد پایین دلیلش چی هست ممنون اگه جواب بدین

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 30 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  100. Saeed..
   Saeed.. | 29 دی 1402

   خیلی مسخرس،من ۱۰۰۰۰۰۰ سکه جمع کردم بعد رفتم قسمت گالوین انتخاب کردم سکه هام شد ۲۵۰۰۰تا،هر کاری میکنم برنمیگرده

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 30 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  101. Hadi
   Hadi | 29 دی 1402

   چرا برای ایفون۶ بالا نمیاد فقط صفحه سیاه نشون میده

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ربطی به مدل گوشیتون نداره.
    نمایش صفحه سیاه گاها بخاطر ضعیف بودن اینترنت و فیلترشکنی هست که استفاده میکنین.
    موفق باشید.

  102. سعید
   سعید | 29 دی 1402

   سلام،من حدود ۱ میلیون نات کوین استخراج کردم،بعد قسمت گالیون را کلیک کردم ظاهرش عوض شد تعدادش هم اومد رو ۲۵۰۰۰ تا!! میشه برگرده یا نه؟

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 30 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

   • البرز
    البرز | 1 بهمن 1402

    سکە ەا تو خرج کردی تا گالوین رو ازاد کنی دیگە قابل برگشت نیس

  103. Mahdinori
   Mahdinori | 29 دی 1402

   سلام تسک های من نمیاره منظور مراحل اصلا نمیاره صفحه اول باز میشه در مراحل اما صفحه ۲ نمیاره اصلا نمیره اون طرف

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 30 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    اتصال اینترنت قوی و خوبی نیاز هست برای بازی؛ ضمن اینکه ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه.

  104. علی
   علی | 29 دی 1402

   سلام. سوالی که برام مطرحه اینه سکه‌های اصلی اونایی هستن که تو لیگ نشون میده یا اونایی که تو صفحه اصلی موقع ماین کردن نشون میده؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام علی عزیز
    امیتاز یا همون score هست که رتبه شما رو بالا میبره. اسکور فقط امیتازی هست که از زدن روی سکه بدست میاد.
    بالانس موجودی سکه‌هایی هست که درحال حاضر دارین، که می‌تونه از انجام دادن ماموریت‌ها، دعوت از دوستان یا ضربه زدن روی سکه بدست اومده باشه.
    و خب درحال حاضر هیچ اطلاعیه‌ای از اینکه کدوم امیتاز بیشتری داره در دسترس نیست. صبور باشین.

  105. ali
   ali | 28 دی 1402

   سلام من هر میزنم اصلا نمیره میتونی بگی دلیلش چیه

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 30 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    اتصال اینترنت قوی و خوبی نیاز هست برای بازی؛ ضمن اینکه ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه

  106. نفس
   نفس | 28 دی 1402

   سلام چگونه پول خود را برداشت کنیم از نایت کوین؟

   • عارفه رهبری
    عارفه رهبری | 30 دی 1402

    سلام دوست عزیز
    این سکه‌ها فعلا قابل برداشت یا انتقال نیستن و حتی درآینده هم معلوم نیست که قابل انتقال باشن یا خیر. صبور باشین.

  107. محمدجوادعباسزاده
   محمدجوادعباسزاده | 28 دی 1402

   سلام من عبارت شروع رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته در ضمن اینترنت پرسرعت هم هست

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه.

  108. ابوالفضل
   ابوالفضل | 28 دی 1402

   جسارته من میخوام به کیف پولم وصل کنم اما چالش کیف پول واسم نیست دلیلش چیه؟
   چرا چالشش واسم نمیاد؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام ابوالفضل عزیز
    کیف پول تلگرام از قوانین بین‌المللی پیروی می‌کنه و ایران هم تحریم هستش. ممکنه به همین دلیل باشه که برای شما نمیاد.

  109. عباسی
   عباسی | 28 دی 1402

   با سلام وخسته نباشید
   هنکام کار با این ربات گوشی من ویبره میزنه تمامی تنظیمات و توضحات مربو.ط به بستن و غیر فعال کردن ویبره گوشی یا تلگرام رو رفتم ولی بازم ویبره میزنه اما تو سایر گوشی ها ویبره نمیزه چطور میتونم این ویبره ربات رو ببندم؟؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    اطلاعی ندارم حقیقتا. توی ربات که تنظیماتی برای بستن ویبره نیست. هرچی هست از احتمالا باید از تنظیمات گوشی باشه.

  110. نسترن
   نسترن | 28 دی 1402

   سلام من رباط tap bot خریدم 20000 سکه دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد شرایط خاصی داره آیا؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام نسترن عزیز
    برای اینکه ربات کار کنه باید چند ساعتی در بازی آنلاین نباشین. وقتی آنلاین هستین کار نمی‌کنه.

  111. Reza_najafi
   Reza_najafi | 28 دی 1402

   سلام و خسته نباشین
   میشه بگین کِی جلوی استخراج گرفته میشه وما تا چ رمانی وقت داریم نات استخراج کنیم ؟

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 1 بهمن 1402

    سلام
    فعلا هیچ خبری در این راستا منتشر نشده. در صورتی که تیم نات کوین خبری در این راستا منتشر کنه، در آکادمی بیت پین قرار داده میشه.

  112. عرفان غفاری
   عرفان غفاری | 28 دی 1402

   چطوری دانلود کنیم

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 1 بهمن 1402

    سلام عرفان عزیز
    برای استفاده از این ربات نیازی به دانلود چیزی ندارین. فقط کافیه notcoin_bot@ رو سرچ کنین داخل تلگرام، وارد ربات بشید و START رو بزنید.

  113. نبنبنب
   نبنبنب | 28 دی 1402

   سلام پول بالانس اهمیت داره یا اون پولی که توی لیگ داریم؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    هیچ اطلاعیه مبنی بر اینکه کدوم اهمیت بیشتری داره، منتشر نشده.

  114. ....
   …. | 28 دی 1402

   سلام من 1 میلیون توکن زدم و شکل سکه عوض شد فکر کردم تغییر کلی در روند جمع اوری داره یعنی سکه هارو ریختم دور الکی؟

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 1 بهمن 1402

    سلام
    چون سکه ها ارزش گذاری نشده، هیچ فرقی با هم ندارن.

  115. Mohamad
   Mohamad | 28 دی 1402

   خیلی خوبه

  116. شایان علیزاده
   شایان علیزاده | 28 دی 1402

   با سلام هر چی میخوای جوین شم تو این کانال نات کوین نمیشه پایین سمت راست یه دایره میچرخه فقط جوین نمیشه اصلا

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام شایان عزیز
    محدودیت‌هایی برای عضو شدن در گروه‌ها و کانال‌ها وجود داره. راه دور زدن این محدودیت‌ها اینه که پوشه رو به تلگرام خودتون اضافه کنین، اینطوری در همه کانال‌ها و گروه‌ها عضو میشین. لینک پوشه (آپدیت 1 بهمن):
    https://t.me/addlist/28_YozSogNViMzRh

  117. Mahdi
   Mahdi | 28 دی 1402

   سلام. Galleon coin که یه میلیون قیمتشه، چیه چیکار میکنه؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام مهدی عزیز
    اسکین سکه‌ها فعلا فقط برای زیبایی هستن و هیچ اطلاعیه‌ای مبنی بر ارزش داشتن این سکه‌ها منتشر نشده.

  118. امیرعلی
   امیرعلی | 28 دی 1402

   سلام من موشک رو میزنم رقم سکه افزایش پیدا میکنه ولی دوباره تایم موشک تمام میشه دوباره بر میگرده به همون رقم قبلی کسی میتونه بگه مشکل چیه؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام امیرعلی عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  119. ابوالفضل
   ابوالفضل | 28 دی 1402

   این کاری ک یک فرد با یک حساب تلگرام انجام میده ما میتونیم با چند حساب تلگرام بریم سکه جمع کنیم سودی داره ؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام ابوالفضل عزیز
    بله، می‌تونین از چند حساب تلگرام استفاده کنین.

  120. الله
   الله | 28 دی 1402

   سلام خسته نباشید

   ببخشید خاستم بگم این سکه هارو باید جمع کنیم هرچی بیشتر بهتر ؟؟

   یا خرج ارتقا کنیم؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    فعلا اطلاعیه‌ای برای ارزش‌گذاری سکه‌ها منتشر نشده و معلوم نیست که چطور باشه.
    تصمیمش با خودتون.

  121. آشنا آشنا
   آشنا آشنا | 28 دی 1402

   سلام بعد زدن let’s go صفحه سیاه میشه و همونجوری میمونه.
   میشه راهنمایی بفرمایید.

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    اتصال اینترنت قوی و خوبی نیاز هست برای بازی؛ ضمن اینکه ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه.

  122. محمد حسامی
   محمد حسامی | 28 دی 1402

   سلام.. واسه من هم کار نمیکنه وصفحه سیاه هستش فقط؟ 2.. منظور از انلاین نباید باشم یعنی چی متوجه نمیشم شرمنده..

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام محمد عزیز
    اتصال اینترنت قوی و خوبی نیاز هست برای بازی؛ ضمن اینکه ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه.

    منظورتون برای ربات خود بازی هست؟ وقتی که در بازی نباشین که سکه جمع کنین، ربات بجای شما سکه جمع می‌کنه.

  123. رضا مرعی
   رضا مرعی | 28 دی 1402

   می‌خوام ‌‌‌‌وارنات کوین شم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام رضا عزیز
    برای شروع بازی به این آیدی در تلگرام مراجعه کنین: notcoin_bot@

  124. کیانوش بابایی
   کیانوش بابایی | 28 دی 1402

   سلام
   امتیازی که شمارو به لیگ های بالاتر می بره حساب میشه یا اونی روی صفحه است،یا همون بالانس؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام کیانوش عزیز
    امیتاز یا همون score هست که رتبه شما رو بالا میبره. اسکور فقط امیتازی هست که از زدن روی سکه بدست میاد.
    بالانس موجودی سکه‌هایی هست که درحال حاضر دارین، که می‌تونه از انجام دادن ماموریت‌ها، دعوت از دوستان یا ضربه زدن روی سکه بدست اومده باشه.

  125. امیر
   امیر | 28 دی 1402

   تو تلگرام یه قسمتی هست برای کیف پول میشه بگید چه کیف پولی بهش وصل میشه؟
   و چطوری وصل میشه؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام امیر عزیز
    منظورتون کیف پول خود تلگرام (wallet@) هست؟ این یک کیف پول حضانتی هست و به جایی نمیشه وصلش کرد. برای وصل کردن به پلتفرم‌ها باید از کیف پول Tonkeeper یا Ton Space (که کیف پول غیرحضانتی در تلگرام هست) استفاده کنین.
    ضمن اینکه Wallet بخاطر تحریم‌ها به کاربران ایرانی خدمات نمیده، اگر هم درحال حاضر قابل استفاده هست، ممکنه که دسترسی شما بهش مسدود بشه.

    • بهار اسماعیلی
     بهار اسماعیلی | 6 بهمن 1402

     سلام وقت بخیر ببخشید من اول کیف پول تلگرام نصب کردم الآن امکانش هست این کیف پولی که شما فرمودین بحاش بذارم واگه امکانش هست باید چه کنم ممنون از اینکه وقت میذاربن

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 7 بهمن 1402

      سلام بهار عزیز
      فکر نکنم بشه جای کیف پول‌ها رو عوض کرد.
      توجه داشته باشین که wallet و Ton Space با اینکه در یکجا هتسن، ولی با هم فرق دارن. استفاده از Ton Space مشکلی نداره.

  126. سجاد
   سجاد | 27 دی 1402

   وقتی میرم توش نمیاد صفه سیاه میشه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام سجاد عزیز
    اتصال اینترنت قوی و خوبی نیاز هست برای بازی؛ ضمن اینکه ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه.

  127. مسعود موسوی
   مسعود موسوی | 27 دی 1402

   ببخشید میشه یه برنامه استخراج رو برای استخراج notcoin معرفی کنید به جز ربات خودش که استخراج میکنه چون من شنیدم برنامه هایی هستن که استخراج میکنن غیر از ربات خودش وقتی آنلاین نیستیم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام مسعود عزیز
    بجز ربات خودش، ربات دیگه‌ای بعید میدونم باشه.
    احتمالا منظورتون برنامه اتو کلیکر هست. برای اتوکلیکر باید آنلاین باشین و نرم افزار بجای شما روی سکه ضربه میزنه.

  128. پگاه عطایی دریایی
   پگاه عطایی دریایی | 27 دی 1402

   کجا باید قیمت شو دربیاریم یت کجا باید ماره کارت بدیم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام پگاه عزیز
    این سکه‌ها فعلا قابل انتقال نیستن و حتی درآینده هم معلوم نیست که قابل انتقال باشن یا خیر. صبور باشین.

  129. محمد
   محمد | 27 دی 1402

   سلام چرا منفی میدهد.به من سه مرحله بالای ۸۵ هزار تا منفی داده که یکروز تمام طول میکشد تا منفی تمام بشه و آنوقت فقط میتوانم ده یا پانزده تا نات کوین بگیرم و دوباره منفی میشه.لطفا ایمیل راهنمایی کنید چطوری از این وضعیت خارج بشم .متشکرم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام محمد عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  130. هستی a
   هستی a | 27 دی 1402

   ببخشید اکه هنوز هیچ ارزش انتقال یا برداشت از کیف پول رو نداره پس چرا تشویق به این بازی و جمع کردن سکه ها و دعوت از دوستان میکنید ؟؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام هستی عزیز
    ما کسی رو دعوت به انجام بازی نکردیم. این مقاله فقط جنبه آموزشی و اطلاع‌رسانی داره.

  131. ماردین
   ماردین | 27 دی 1402

   چرا سکه هام کم میشن

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام ماردین عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  132. ماردین
   ماردین | 27 دی 1402

   با سلام من وختی وارد ربات میشم و سکه استخراج میکنم سکه هام زیاد میشن ولی وختی از ربات خارج میشم ودوباره برمیگردم توش سکه هام کم شدن وبه همون مقدار قبلی که بوده برمیگرده میشه بگید چیکار کنم درست شه

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  133. مهراب عشقی
   مهراب عشقی | 27 دی 1402

   سلام برا من اصن بالا نمیاره چیکار کنم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام مهراب عزیز
    اتصال اینترنت قوی و خوبی نیاز هست برای بازی؛ ضمن اینکه ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه.

  134. مهدی صفایی
   مهدی صفایی | 27 دی 1402

   این باگ تلگرام تا کی میمونه من می‌خوام سکه جمع کنم ؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام مهدی عزیز
    معلوم نیست. هیچ اطلاعاتی در این مورد منتشر نشده.

  135. مهدی صفایی
   مهدی صفایی | 27 دی 1402

   سلام من اینترنتم فیلتر شکن کاملا قوی هست ولی دارم هرچی که نات کویین جمع میکنم ازم کسر میشه کم میشه هی
   بخاطر باگ ربات هست یا نه؟؟
   چون میگن ربات شلوغ شده باگ داره این روزا دست بکشیم از جمع کردن چون بیشتر ضرر میکنیم ؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام مهدی عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه. الان باید درست شده باشه.

  136. مبین
   مبین | 27 دی 1402

   سلام ، برای من از صبح هنگ کرده و هرچقدر سکه جمع میکنم صفحه رو که رفرش میکنم همش میپره ، چیکار کنم؟؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام مبین عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  137. علیرضا محمدآبادی
   علیرضا محمدآبادی | 27 دی 1402

   سلام
   من دوستانم رو دعوت کردم و اونها هم وارد شدن و ربات هم به من سکه داد ولی نام دوستانم در فهرست دوستان نیست و بالا نمیاد چرا؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام علیرضا عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه. احتمالا چند ساعت بعد نشون داده میشه.

  138. بنیامین ملکشاهی
   بنیامین ملکشاهی | 27 دی 1402

   خوب است بهترین برنامه

  139. علیرضا
   علیرضا | 27 دی 1402

   سلام
   من دوستانم رو دعوت کردم و اونها هم وارد شدن ولی توی لیست دوستان اسمشون برام بالا نمیاد چرا ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطا مواجه میشه. احتمالا چند ساعت بعد اسمشون میاد.

  140. محمد
   محمد | 27 دی 1402

   سلام
   من دوستانم رو دعوت کردم و اونها هم وارد شدن ولی توی لیست دوستان اسمشون برام بالا نمیاد چرا ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه. احتمالا چند ساعت بعد اسم دوستانتون نشون داده میشه.

  141. پری
   پری | 27 دی 1402

   ممنون از جوابی که ندادید
   پس اینم یعنی کلاهبرداری

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    ما روزانه تعداد بسیار زیادی کامنت برامون میاد و رسیدگی به کاربران ممکنه کمی طول بکشه. مخصوصا الان که نات کوین هایپ هست و تعداد کامنت‌ها بیشتر هم شده. بابت تاخیر عذر می‌خوام. لطفا کمی صبوری کنین.

    ربات نات کوین توسط تیم TON Community اجرا شده و کلاهبرداری بودن یا نبودنش ارتباطی با ما نداره. مقالات آکادمی بیت پین صرفا جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی دارن.

  142. پری
   پری | 27 دی 1402

   سلام
   چرا امتیازات من هی کم میشه؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام پری عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  143. علی
   علی | 27 دی 1402

   سلام از دیشب مال من باگ پیدا کرده ماین نمیکنه کسی می دونه مشکلش چیه؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام علی عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  144. A
   A | 27 دی 1402

   سلام ببخشید از صبح تا حالا دارم بازی میکنم ولی میارمش تا 30kبعدش به جای اینکه اضافه بشه کم میشه مشکل چیه؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

   • ناصر هادی
    ناصر هادی | 1 بهمن 1402

    این اصلا جواب قانع کننده نیست که ممکنه خطای محاسباتی باشه. یه جوری سوال بی جواب می مونه اگه مال ینفر با این مشکلات رو برو بشه میشه گفت ممکنه خطا باشه ولی اکثرا این مشکل دارن واین نشون از مشکل دار بودنه بازیسا. نخطای مخاسباتی

    • مبین حسینی
     مبین حسینی | 2 بهمن 1402

     وقتی خطای محاسباتی برای همه باشه، یعنی سرور بازی به مشکل خورده که نمی‌تونه حساب کنه، نه اینکه بگیم گوشی شما مشکل داره.
     همونطور که عرض کردم: «شلوغی سرورِ بازی».

  145. F
   F | 27 دی 1402

   سکه های من چرا همش کم میشه؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  146. نیلی
   نیلی | 27 دی 1402

   سلام
   بعد از تعداد643 هزار هر چی کوین جمع میکنم بازم اضافع نمیشه برمیگرده به همون عدد قبلی. اتصال نت هم مشکلی نداره. دلیلش چی میتونه باشه؟ و اینکه چطوری میشه tapbot رو متوقف کرد؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام نیلی عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  147. .
   . | 27 دی 1402

   سلام چجوری وارد اسکواد do roves channel بشم؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    باید لینک اسکواد رو پیدا کنین و عضو بشین. از دوستانی که در اون اسکواد هستن لینک بگیرید.

  148. مرد کوچک
   مرد کوچک | 27 دی 1402

   سلام
   ببخشید
   من سکە هام از 190 هزار تا بالا نمیرە، تا دویست میرە ولی باز ریزش میکنە میاد 190 هزار،

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  149. mohsen
   mohsen | 27 دی 1402

   چرا کلیک میکنم همینکه میره رو ۳۰هزار دوباره کم میشه میاد رو ۲۸ هزار؟؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  150. Arash_220volt
   Arash_220volt | 27 دی 1402

   سلام و درود
   من موقعی که تپ میکنم تا یه جایی کوین ها برام میان و یهو عقب نشینی میکنن و برمیگردن تو صندوق پایین و موجودیم تقریبا رو 66000 میمونه و برمیگرده رو همین حدود.!

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  151. مرد کوچک
   مرد کوچک | 27 دی 1402

   درود بر شما
   ببخشید، من از دیروز هرچقدر استخراج میکنم دوبارە ریزش پیدا میکنە و برمیگردە بە 190هزار سکە، یعنی بە 200 هزار نمیرسە

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  152. جیگر
   جیگر | 27 دی 1402

   چرا بعد کلیک دوباره عددش برمیگرده🤬

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  153. افض
   افض | 27 دی 1402

   چرا هرچی با کلیک به دست میارم از دست میره عدد برمیگرده به قبل کلیک🥺

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام دوست عزیز
    ممکنه بخاطر شلوغی سرور بازی باشه که با خطای محاسباتی مواجه میشه.

  154. مهدی
   مهدی | 27 دی 1402

   سلام خسته نباشید در نات کوین Community نمیاد بالا؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 1 بهمن 1402

    سلام مهدی عزیز
    متوجه سوالتون نشدم. لطفا بیشتر توضیح بدین تا شما رو راهنمایی کنم.