رمزارزهای کاوا، آلت لیر، فیوژنیست و ژوپیتر به بیت پین اضافه شدند

تاریخ: 28 بهمن 1402
زمان مطالعه:  6 دقیقه
رمزارزهای کاوا، آلت لیر، فیوژنیست و ژوپیتر به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز،

رمزارزهای شبکه کاوا (kava) با نماد اختصاری KAVA، آلت لیر (Altlayer) با نماد ALT، فیوژنیست (Fusionist) با نماد ACE و ژوپیتر (Jupiter) با نماد JUP به بخش خرید آسان بیت پین اضافه شدند.

آشنایی بیشتر با ۴ رمزارز جدید بیت پین

نگاهی مختصر به ارز دیجیتال کاوا (kava)

کاوا (KAVA) یک پلتفرم دیفای است که بر روی بلاک چین کازماس (Cosmos) ساخته شده و به کاربران امکان می‌دهد تا به وام‌دهی، وام‌گیری، استیکینگ و معامله ارزهای دیجیتال بپردازند. همچنین، به کاربران اجازه می‌دهد با دارایی‌های زنجیره‌ای متقابل مانند اتریوم (ETH)، ریپل (XRP) و BNB تعامل داشته باشند.

توکن اصلی پلتفرم کاوا، KAVA نام دارد و برای حاکمیت، پرداخت کارمزد و استیکینگ به کار می‌رود. علاوه‌براین، کاوا از دو استیبل کوین USDX و BUSD پشتیبانی کرده و دارای مزایایی مانند امنیت، تنوع و کارمزد کم است. با این حال، پیچیدگی و نوسانات قیمت توکن KAVA از معایب این پلتفرم هستند. در حال حاضر، کاوا یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های دیفای در بازار است و توسط تیمی باتجربه پشتیبانی می‌شود. برای آشنایی بیشتر با پلتفرم کاوا مقاله ارز دیجیتال کاوا (KAVA)؛ پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز مبتنی بر کازماس را مطالعه کنید.

خرید کاوا

تحلیل قیمت ارز دیجیتال کاوا (kava)

با مشاهده رمزارز کاوا در تایم فریم ۳روزه، متوجه تشکیل خط روند نزولی خواهیم شد. قیمت کاوا اکنون زیر این مقاومت داینامیک نزولی قرار گرفته و در محدوده ۰.۷ دلار در حال معامله است. انتظار می‌رود ارز کاوا پس از جمع‌آوری نقدینگی لازم به سمت نواحی عرضه و اهداف قیمتی مشخص شده حرکت کند. نواحی مهم عرضه و هدف قیمتی برای کاوا در میان‌مدت عبارت‌اند از:

  • ناحیه اول در قیمت 1.140 الی 1.263 دلار
  • ناحیه دوم در قیمت 2.355 الی 2.611 دلار

همچنین ناحیه مهم تقاضا که در تایم میان‌مدت می‌توان برای رمزارز کاوا در نظر داشت در محدوده قیمتی ۰.۵۶ الی ۰.۶۲ دلار است.

تحلیل قیمت کاوا (kava)

آشنایی مختصر با توکن آلت لیر (Altlayer)

ارز دیجیتال آلت لیر (ALT) یک پلتفرم نوآورانه مبتنی بر بلاک چین اتریوم است که با هدف حل مشکل مقیاس‌پذیری در اتریوم طراحی شده است. آلت لیر از طریق زنجیره‌های جانبی به تراکنش‌های موازی پرداخته و بار شبکه اتریوم را کاهش می‌دهد. به عبارت دیگر، این پروژه در زمینه رول‌آپ‌ها تحصص دارد و سعی دارد مقیاس‌پذیری و امنیت بلاک چین اتریوم را افزایش دهد.

ارز آلت لیر (ALT) توکنی بر اساس استاندارد ERC-20 است و روی شبکه اتریوم قرار دارد. متخصصان معتقدند که این ارز دیجیتال می‌تواند فرآیند توسعه برنامه‌ها و محصول‌ها را بهتر و راحت‌تر کرده و تراکنش‌های سریع‌تری را برای کاربران به ارمغان بیاورد. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر درباره این ارز دیجیتال را دارید، توصیه می‌کنیم مقاله آلت لیر (AltLayer)؛ راه‌حل مقیاس‌پذیر قدرتمند برای بلاک چین‌های حساس به تأخیر را بخوانید.

خرید آلت لیر

تحلیل توکن آلت لیر (Altlayer)

با بررسی نمودار آلت لیر (ALT) در تایم فریم چهارساعته، می‌توانیم چند ناحیه قیمتی مهم را برای این رمزارز مشخص کنیم. انتظار می‌رود پس از رسیدن و برخورد قیمت به این نواحی، واکنش‌های برگشتی را شاهد باشیم. باتوجه‌به تصویر، دو ناحیه مهم مقاومتی برای این رمزارز وجود دارد. این دو ناحیه عبارت‌اند از:

  • ناحیه مقاومت اردر بلاک نزولی تایم یک‌ساعته واقع در محدوده ۰.۴۴۳۳ الی ۰.۴۶۳۹ دلار
  • محدوده هدف قیمت واقع در ۰.۵۲ دلار

همچنین همان‌طور که در تصویر مشخص شده، مهم‌ترین ناحیه حمایت و تقاضا که می‌توان برای این رمزارز در تایم ‌کوتاه‌مدت در نظر داشت، در محدوده قیمتی ۰.۳۲ الی ۰.۳۳ دلار قرار گرفته است.

تحلیل توکن آلت لیر (Altlayer)

معرفی کوتاه ارز دیجیتال فیوژنیست (Fusionist)

فیوژنیست یک بازی AAA با گرافیک و گیم‌پلی بسیار باکیفیتی است که به طور مستقل توسعه داده شده است. این بازی از موتور Unity و فناوری HDRP برای ارائه جلوه‌های بصری چشمگیر استفاده می‌کند. فیوژنیست یک پلتفرم بلاک چین اختصاصی به نام OP-Endurance را هم ارائه می‌دهد که برای پشتیبانی از بازی و سایر برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) طراحی شده است. استفاده از فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند زنجیره‌های جانبی و شاردینگ برای مقیاس‌پذیری و کارمزدهای پایین از جمله ویژگی‌های این پلتفرم است.

ACE ارز دیجیتال بوکی شبکه فیوژنیست است. این توکن کاربردهای مختلفی در بازی و پلتفرم بلاک چین فیوژنیست دارد. از جمله این کاربردها می‌توان به خرید آیتم‌های بازی، پرداخت کارمزد تراکنش‌ها و استیکینگ برای کسب سود اشاره کرد. در مقاله فیوژنیست: بازی بلاک چینی با ارز دیجیتال ACE که قرار است بازار را تغییر دهد، بیشتر درباره این ارز دیجیتال صحبت کرده‌ایم.

خرید فیوژنیست

تحلیل ارز دیجیتال فیوژنیست (Fusionist)

فیوژنیست (Fusionist) در تایم فریم چهارساعته روندی تقریبا خنثی و تریدینگ رنج را در پیش گرفته است. باتوجه‌به نمودار، می‌بینیم که در حال حاضر قیمت درگیر ناحیه مقاومتی خود است. درصورتی‌که قیمت موفق به شکست این ناحیه (ناحیه اول مقاومت) شود، انتظار داریم پس از تثبیت قیمتی و مشاهده الگوهای صعودی، قیمت به سمت ناحیه بعدی مشخص شده( ناحیه دوم مقاومت) حرکت خود را ادامه دهد. این نواحی مقاومت و اهداف قیمتی عبارت‌اند از:

می‌توانیم چند ناحیه مهم حمایت و مقاومت را برای این رمزارز در نظر داشته باشم که قیمت پس از رسیدن و برخورد به این نواحی می‌تواند واکنش‌های خوبی از خود نشان دهد. باتوجه‌به تصویر، دو ناحیه مهم حمایت و مقاومت به‌عنوان کف و سقف تریدینگ رنج، برای این رمزارز وجود دارد. این دو ناحیه عبارت‌اند از:

  • ناحیه عرضه و مقاومت اول در قیمت ۱۰.۹ الی ۱۱.۳ دلار
  • ناحیه هدف و مقاومت دوم در قیمت ۱۳.۸ الی ۱۴.۲ دلار

همچنین درصورتی‌که قیمت موفق به شکست و عبور از ناحیه اول مقاومتی گفته شده نشود، ACE می‌تواند به سمت ناحیه حمایت خود که در تصویر نمودار مشخص شده، حرکت کند.

تحلیل ارز دیجیتال فیوژنیست (Fusionist)

آشنایی مختصر با ارز ژوپیتر (Jupiter)

پروژه ژوپیتر (Jupiter)، نوعی صرافی غیرمتمرکز بلاک چینی (DEX) و بسیار کاربردی در شبکه بلاک چینی بسیار مقیاس‌پذیر سولانا است که به‌تازگی در بین عموم فعالان ارز دیجیتال سروصدای زیادی را به پا کرده است. این صرافی غیرمتمرکز بلاک چینی، باهدف ایجاد کارایی و بهبود مبادلات ارز دیجیتال، در بستر بلاک چین سولانا ایجاد شده و کاربردهای متمایزی را برای توکن بومی خود به نام JUP امکان‌پذیر می‌کند.

پروژه ژوپیتر، به‌منظور حفظ تمرکززدایی و ایجاد کاربرد در ساختار این پروتکل در حوزه دیفای، ارز ژوپیتر با نماد اختصاری JUP را منتشر کرده است که بخشی از این توکن، به‌عنوان ایردراپ به فعالین این صرافی غیرمتمرکز بلاک چینی یا حامیان اولیه پاداش داده شده است. توکن JUP، در درجه اول به‌عنوان توکن حاکمیتی (Governance Token) عمل می‌کند. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد ارز JUP می‌توانید به مطلب پروژه ژوپیتر؛ دروازه‌ای برای ورورد به دنیای سولانا با توکن JUP، مراجعه کنید.

خرید ژوپیتر

 

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

رمزارزهای اسلرف، توکن فای، دائو میکر و زیبو به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز، رمزارزهای شبکه اسلرف (Slerf) با نماد اختص ...

وبینار رایگان هاوینگ بیت کوین: روایتی از نوسانات و تاثیرات اقتصادی آن

در وبینار رایگان هاوینگ بیت کوین: روایتی از نوسانات و تاثیرا ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر