رمزارزهای آرپا، ان اف پرامپت، آی اگزک آر ال سی و اوندو به بیت پین اضافه شدند

تاریخ: 12 اسفند 1402
زمان مطالعه:  7 دقیقه
رمزارزهای آرپا، ان اف پرامپت، آی اگزک آر ال سی و اوندو به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز،

رمزارزهای شبکه آرپا (Arpa) با نماد اختصاری ARPA، ان اف پرامپت (NFPrompt) با نماد NFP، آی اگزک آر ال سی (iExec RLC) با نماد RLC و اوندو (Ondo) با نماد ONDO به بخش خرید آسان بیت پین اضافه شدند.

آشنایی بیشتر با ۴ رمزارز جدید بیت پین

نگاهی مختصر به ارز دیجیتال آرپا (ARPA)

ARPA Chain یک بلاک چین لایه ۲ و مبتنی بر حفظ حریم خصوصی است که در سال ۲۰۱۸ توسط فلیکس ژو، جیانگ چن و یمو زو تاسیس شد. هدف اصلی این پروژه ایجاد امکان محاسبات مشترک بر روی داده‌های خصوصی است. پروژه ARPA از شبکه‌ای از گره‌های محاسباتی امن تشکیل شده که وظایف محاسباتی را انجام می‌دهند. این گره‌ها در قالب توکن بومی ARPA Chain به نام ARPA پاداش می‌گیرند.

ارز دیجیتال ARPA توکن بومی بلاک چین ARPA Chain است که برای تأمین امنیت شبکه، پرداخت کارمزد تراکنش‌ها و پاداش به گره‌های محاسباتی استفاده می‌شود. ارزش ARPA به رشد و پذیرش بلاک چین ARPA Chain بستگی دارد. اگر این بلاک چین بتواند به طور گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرد، تقاضا برای توکن ARPA نیز افزایش خواهد یافت. برای آشنایی بیشتر با ارز دیجیتال آرپا و آینده آن، مقاله آرپاچین؛ ارز دیجیتالی که حریم خصوصی داده‌ها را تضمین می‌کند را مطالعه کنید.

خرید آرپا

تحلیل ارز دیجیتال آرپا (ARPA)

با بررسی نمودار ارز آرپا (ARPA) در تایم فریم هفتگی، می‌توانیم چند ناحیه قیمتی مهم را برای این ارز مشخص کنیم که انتظار داریم پس از رسیدن و برخورد قیمت به این نواحی، واکنش‌هایی را از قیمت شاهد باشیم. باتوجه‌به تصویر، دو ناحیه مقاومتی و هدف مهم برای این رمزارز وجود دارد. این دو ناحیه عبارت‌اند از:

 • ناحیه مقاومت واقع در محدوده 0.07915 الی 0.09181 دلار
 • محدوده هدف و مقاومت دوم واقع در ۰.۱۷۳۳ الی ۰.۲۲۷۱ دلار

همچنین محدوده حمایت مهمی که در تصویر نیز مشخص شده و می‌توان به‌عنوان ناحیه تقاضا برای این رمزارز در بازه ‌بلندمدت و میان‌مدت در نظر داشت، در محدوده قیمتی ۰.۰۱۳۷۷ الی ۰.۰۱۷۲۱ دلار قرار دارد.

ARPA

آشنایی مختصر با ارز ان اف پرامپت (NFP)

NFPrompt یک پلتفرم ساخت NFT مبتنی بر هوش مصنوعی است که به کاربران بدون نیاز به دانش فنی، امکان ایجاد NFT های منحصر به فرد و خلاقانه را می‌دهد. این پلتفرم بر اساس متن یا تصویری که کاربر ارائه می‌دهد، از هوش مصنوعی برای تولید تصاویر، انیمیشن‌ها و موسیقی منحصربه‌فرد، استفاده می‌کند. کاربران پس از تولید NFT نیز می‌توانند آن را در بازار مخصوص و داخلی به فروش رسانند؛ اما چگونه می‌توان در این پلتفرم به تولید NFT پرداخت؟ در مقاله آشنایی با ارز دیجیتال NFP، پلتفرم ان اف پرامپت (NFPrompt) و کاربردهای آن آموزش کاملی از کار با پلتفرم ان اف پرامپت ارائه داده‌ایم.

در معرفی ارز دیجیتال NFP نیز باید بگوییم که این ارز دیجیتال توکن بومی شبکه ان اف پرامپت است و جهت تأمین امنیت شبکه، پرداخت کارمزد تراکنش‌ها و پاداش به کاربران به کار می‌رود. این ارز دیجیتال یک توکن ERC-20 بوده و بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می‌شود. این توکن قابلیت استیکینگ هم دارد که باعث کسب سود قابل‌توجه توسط کاربران آن می‌شود.

خرید ان اف پرامپت

تحلیل ارز ان اف پرامپت (NFP)

با مشاهده و تحلیل نمودار رمزارز NFP در تایم فریم ۴ ساعته، می‌توانیم چند ناحیه مهم حمایت و مقاومت را برای این رمزارز در نظر داشته باشم که قیمت می‌تواند به سمت این نواحی حرکت کند و پس از رسیدن به این نواحی، واکنش‌های برگشتی از خود نشان دهد. باتوجه‌به تصویر، دو ناحیه مهم حمایت و مقاومت به‌عنوان کف و سقف تریدینگ رنج، برای این رمزارز وجود دارد که قیمت همواره در حال نوسان بین این دو محدوده است. درصوتی‌که قیمت موفق به خروج از تریدینگ رنج شود، می‌توان انتظار داشت همواره حرکت خود را در جهت شکسته شده ادامه دهد و به نواحی مشخص شده در تصویر برسد. این نواحی عبارت‌اند از:

 • ناحیه حمایت و تقاضا واقع در محدوده ۰.۴۷ الی ۰.۵۰ دلار
 • محدوده عرضه و مقاومت در قیمت ۱.۱۰ الی ۱.۱۸ دلار

NFP

معرفی کوتاه ارز دیجیتال آی اگزک آر ال سی (RLC)

iExec RLC یک پروژه مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران اجازه می‌دهد تا منابع محاسباتی خود را مانند قدرت پردازش، فضای ذخیره‌سازی و پهنای باند به اشتراک بگذارند یا به‌صورت اجاره‌ای از آن‌ها استفاده کنند. این فرآیند از طریق قراردادهای هوشمند انجام می‌شود که به نوبه خود امنیت و شفافیت تراکنش‌ها را تضمین می‌کند. به عبارتی دیگر، با وجود استفاده از آی اگزک آر ال سی دیگر نیازی به خرید قدرت محاسباتی گران‌قیمت ندارید. می‌توانید آن را به راحتی اجاره کرده و کار خود را راه بیندازید.

توکن بومی این پلتفرم RLC نام دارد و کاربردهای ویژه‌ای مثل پرداخت هزینه‌های استفاده از منابع محاسباتی و انجام تراکنش‌ها در شبکه‌ی iExec دارد. همچنین دارندگان توکن RLC می‌توانند در حاکمیت شبکه مشارکت کرده و در خصوص تصمیم‌گیری‌های مهم رای دهند. همچنین، کسانی که قدرت‌های محاسباتی خود را اجاره می‌دهند، پاداش‌هایی در قالب توکن RLC دریافت می‌کنند. توصیه می‌کنیم با مطالعه مقاله ارز دیجیتال آی اگزک آر ال سی (iExec RLC): دروازه‌ای برای ورود به دنیای محاسبات غیرمتمرکز اطلاعات بیشتری درباره این ارز دیجیتال کسب کنید.

خرید آی اگزک آر ال سی

تحلیل ارز دیجیتال آی اگزک آر ال سی (RLC)

با نگاهی به نمودار رمزارز RLC در تایم فریم هفتگی، متوجه حرکت شارپ در انتهای نمودار قیمت می‌شویم. در حال حاضر می‌توانیم انتظار داشته باشیم در مرحله اول قیمت اوما به سمت ناحیه حمایت خود که با رنگ سبز در تصویر مشخص شده، حرکت کرده و پس از جمع‌آوری نقدینگی لازم، به حرکت صعودی‌اش ادامه دهد. باتوجه‌به تصویر، چند ناحیه مهم مقاومت و حمایت در بازه‌ی زمانی میان‌مدت برای این رمزارز وجود دارد. این نواحی عبارت‌اند از:

 • ناحیه حمایت و تقاضا واقع در محدوده ۳.۳۷ الی ۳.۷۱ دلار
 • ناحیه تقاضا و اردر بلاک روزانه واقع در محدوده ۲.۱ الی ۲.۴ دلار

همچنین مقاومت‌های مهم برای این رمزارز عبارت‌اند از:

 • محدوده عرضه و مقاومت در قیمت ۵.۳۸ الی ۵.۹۵ دلار
 • محدوده عرضه و سقف لگ صعودی قبلی در قیمت ۱۱.۹۴ الی ۱۳.۲۵ دلار

RLC

آشنایی مختصر با ارز اوندو (ONDO)

Ondo Finance پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) مبتنی بر بلاک چین است که بر توکن کردن دارایی‌های واقعی تمرکز دارد. به عبارت دیگر، Ondo Finance به دنبال ایجاد بازاری برای دارایی‌های واقعی مانند اوراق قرضه، املاک و مستغلات و کالاها در دنیای بلاک چین است. این پلتفرم قصد دارد دارایی‌های واقعی را به توکن‌های دیجیتال تبدیل کند تا در بلاک چین قابل‌معامله باشند. این امر باعث افزایش نقدینگی و دسترسی به این نوع دارایی‌ها می‌شود.

توکن اصلی پلتفرم اوندو فایننس، ONDO نام دارد. دارندگان این توکن می‌توانند در حاکمیت پلتفرم مشارکت کرده و در رای‌گیری‌ها حضور داشته باشند. همچنین می‌توانند آینده سازمان خودمختار غیرمتمرکز Ondo DAO را رقم بزنند. با مطالعه مقاله اوندو فایننس (ONDO Finance)؛ پیشگام در توکنیزه کردن دارایی‌های واقعی می‌توانید اطلاعات تکمیلی و بیشتری را درباره ارز دیجیتال اوندو به دست آورید.

خرید اوندو

تحلیل ارز اوندو (ONDO)

باتوجه‌به اینکه ارز دیجیتال ONDO نمودار و گذشته قیمتی طولانی‌مدتی ندارد، نمی‌توان تحلیل دقیقی از روند قیمت این ارز داشت، بااین‌حال در تایم ۴ ساعته به بررسی نمودار این رمزارز پرداختیم و توانستیم با استفاده از ابزارهای مختلف، چند ناحیه مهم را در تایم کوتاه مشخص کنیم. نواحی حمایتی مهم برای ONDO عبارت‌اند از:

 • ناحیه حمایت اول واقع در محدوده ۰.۲۷۳۲ الی ۰.۲۹۱۴ دلار
 • ناحیه حمایت دوم و اردر بلاک صعودی در ۰.۱۹۹۸ الی ۰.۲۱۵۴ دلار

همچنین نواحی مهم مقاومت و هدف قیمت عبارت‌اند از:

 • محدوده مقاومت در قیمت ۰.۵۱۵۸ الی ۰.۵۴۲۰ دلار
 • سطح مقاومت و هدف بعدی قیمت در محدوده ۰.۶۹ دلار

ONDO

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

رمزارزهای اسلرف، توکن فای، دائو میکر و زیبو به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز، رمزارزهای شبکه اسلرف (Slerf) با نماد اختص ...

وبینار رایگان هاوینگ بیت کوین: روایتی از نوسانات و تاثیرات اقتصادی آن

در وبینار رایگان هاوینگ بیت کوین: روایتی از نوسانات و تاثیرا ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر