تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI) – 6 دی (27 دسامبر)

تاریخ: 6 دی 1402
زمان مطالعه:  3 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI) – 6 دی (27 دسامبر)

رمزارز یونی سواپ که یکی از ارزهای پیشنهادی سبد سرمایه‌گذاری بیت پین نیز بود، با اینکه در دو روز اخیر، بازاری تقریباً اصلاحی داشتیم، توانست همواره با رشد قیمتی همراه باشد. با مشاهده داده‌های سایت کوین مارکت کپ متوجه می‌شویم، یونی در هفته گذشته، ۲۲ درصد رشد قیمتی را تجربه کرده است. همچنین حجم معاملات این رمزارز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۱۰۰ درصدی داشت که نشانه‌ای خوب، برای این رمزارز است.

دانلود سبد سرمایه‌گذاری بیت پین

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI)

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی این رمزارز پرداخته و نواحی قیمتی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. همچنین بعد از بررسی و تحلیل تکنیکال، مقایسه‌ای بین رمزارزهای یونی و اتریوم، انجام خواهیم داد.

با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI)

  با نگاهی به رمزارز UNI در تایم فریم هفتگی، متوجه می‌شویم این ارز دیجیتال توانسته کانال نزولی خود را در تایم هفتگی به سمت بالا بشکند. همچنین باتوجه‌به اینکه قیمت، پولبک خود را به کانال شکسته شده تکمیل کرده است، انتظار می‌رود UNI با حمایت خریداران و در صورت مساعد بودن شرایط کلی بازار، در یک حرکت صعودی، خود را به ناحیه اردر بلاک نزولی در تایم فریم هفتگی برساند. ناحیه اردر بلاک نزولی در محدوده قیمتی 12.465 الی 10.806 دلار قرار دارد که با رنگ قرمز در تصویر مشخص شده است.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI)

  با بررسی نمودار رمزارز یونی در تایم فریم ۸ ساعته، ناحیه‌ای که می‌توان به‌عنوان یک ناحیه حمایت مناسب برای ورود و سرمایه‌گذاری در رمزارز یونی در نظر داشت، ناحیه قیمتی 6.223 الی 5.829 دلار است که به نظر می‌رسد این ناحیه مناسب خرید بوده و دارای سفارش است. انتظار می‌رود، قیمت در صورت رسیدن به ناحیه گفته شده (پس از تشکیل الگوهای صعودی و تأیید روند حرکتی) بتواند روند صعودی خود را ادامه داده و به اردر بلاک تایم هفتگی برسد.

  خرید یونی | UNI

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ (UNI)

  مقایسه رمزارزهای یونی سواپ (UNI) و اتریوم (ETH)

  در بخش زیر به مقایسه حجم بازار، میزان عرضه و تغییرات قیمتی این دو رمزارز در بازه‌های زمانی مختلف پرداختیم.

  مقایسه رمزارزهای یونی سواپ (UNI) و اتریوم (ETH)

  همچنین باتوجه‌به نمودار قیمتی اتریوم و یونی سواپ در ماه اخیر، می‌بینیم که یونی سواپ توانسته عملکرد بهتری از اتریوم از خود نشان دهد و با ۱۶ درصد رشد قیمتی مثبت، از اتریوم که تنها ۸ درصد رشد قیمتی مثبت داشت، سبقت بگیرد.

  مقایسه رمزارزهای یونی سواپ (UNI) و اتریوم (ETH)

  سخن پایانی

   ارز دیجیتال UNI توکن بومی صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ است. این توکن برای تأمین نقدینگی، اهدای حق رأی و مشارکت در شبکه یونی سواپ استفاده می‌شود. یونی سواپ یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های غیرمتمرکز در جهان است. این صرافی بر اساس پروتکل AMM (Automated Market Maker) کار می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا ارزهای دیجیتال را بدون نیاز به واسطه‌ای مانند صرافی‌های متمرکز، معامله کنند.

   آینده ارز دیجیتال UNI به عوامل مختلفی از جمله: محبوبیت صرافی یونی سواپ، توسعه پروتکل AMM و مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

   در حال حاضر، یونی سواپ یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های غیرمتمرکز است و پروتکل AMM نیز درحال‌توسعه است. همچنین، مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال در حال شکل‌گیری است. همچنین بر اساس پیش‌بینی‌های کارشناسان، قیمت ارز دیجیتال UNI در سال 2024 به طور متوسط بیش از ۱۲ دلار خواهد بود. البته، این پیش‌بینی‌ها تنها احتمالات است و ممکن است در واقعیت متفاوت باشد.

  پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  مدیریت سرمایه ارز دیجیتال؛ چگونه از سرمایه ارزشمند خود حفاظت کنیم؟

  نکات مهم برای خرید و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال

  البته، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال همیشه با ریسک همراه است و پیش‌بینی قیمت دقیق آنها دشوار است؛ بنابراین، قبل از سرمایه‌گذاری در یونی سواپ، باید تحقیقات لازم را انجام دهید و ریسک‌های احتمالی را در نظر بگیرید.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر