تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) – 26 دی (16 ژانویه)

تاریخ: 26 دی 1402
زمان مطالعه:  7 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) – 26 دی (16 ژانویه)

ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) توکنی گیمینگ است که بر بستر بلاکچین اتریوم قرار دارد و کاربرد اصلی آن خرید و فروش آیتم در بازی‌ها است. با مشاهده داده‌های سایت کوین مارکت کپ، متوجه می‌شویم رمزارز مجیک در هفته گذشته توانست رشد قیمتی ۳۳ درصدی برای خود ثبت کند و اکنون از نظر حجم، در رتبه ۱۵۸ بازار کریپتو قرار گرفته است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) – 26 دی (16 ژانویه)

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی رمزارز مجیک (MAGIC) پرداخته و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. همچنین بعد از بررسی و تحلیل تکنیکال، مقایسه‌ای بین رمزارزهای MAGIC و AXS انجام خواهیم داد.

با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مجیک (MAGIC)

نگاه کلی به روند قیمتی مجیک (MAGIC)

با مشاهده نمودار رمزارز مجیک (MAGIC) در مقیاس کلی، درگیر با محدوده عرضه و مقاومت داینامیک مهمی است که با خط قرمزرنگ در تصویر مشخص شده. در صورت شکست این محدوده عرضه، مجیک می‌تواند به نواحی قیمتی بالاتری دست پیدا کند. در ادامه تحلیل نواحی مهم این رمزارز را مشخص می‌کنیم. رمزارز مجیک در حال حاضر ۴۶ درصد زیر سقف قیمتی خود قرار گرفته است و در محدوده قیمتی ۱.۲ دلار معامله می‌شود.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) – 26 دی (16 ژانویه)

بررسی مجیک (MAGIC) در تایم فریم روزانه

در نمودار مجیک (MAGIC) در تایم فریم هفتگی مشاهده می‌کنیم، قیمت درحال حرکت در کانالی صعودی است و اکنون در میانه کانال قرار دارد. در حال حاضر مهم‌ترین ناحیه‌ای که باید به آن توجه داشت، ناحیه استاتیک مقاومتی در قیمت ۱.۲۴ دلار است. درصوتی‌که مجیک موفق به عبور از این مقاومت شود و بالای این ناحیه تثبیت قیمتی انجام دهد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این رمزارز حرکت صعودی‌اش را تا ناحیه تقاضای بعدی آغاز کند. همچنین ناحیه‌ای که می‌توان به عنوان حمایت استاتیک در نظر داشت در محدوده قیمت ۰.۹۵ دلار قرار دارد.

خرید مجیک | MAGIC

دانلود هفتمین ماهنامه دامیننس

سواد اقتصادی و ذهنیت برنده در دنیای کریپتوکارنسی

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) – 26 دی (16 ژانویه)

  مهم‌ترین نواحی مجیک (MAGIC) در تایم فریم روزانه

  با بررسی نمودار رمزارز مجیک، نواحی مهم قیمتی که رمزارز مجیک می‌تواند به آنها واکنش نشان دهد را مشخص کردیم و با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال، توانستنیم مهم‌ترین نواحی که می‌توان به‌عنوان نواحی عرضه و تقاضا، برای مجیک زیر نظر داشت را شناسایی کنیم. در تایم روزانه سه ناحیه مهم حمایت و تقاضا با حجم خوبی از اردرهای خرید برای این رمزارز وجود دارد. این نواحی مهم تقاضا عبارت‌اند از:

  • اولین ناحیه در قیمت ۰.۷۷۰۸ الی ۰.۸۴۵۹ دلار
  • دومین ناحیه در قیمت ۰.۵۷۹۷ الی ۰.۶۳۴۵ دلار
  • ناحیه سوم در قیمت ۰.۴۱۹۱ الی ۰.۴۶۰۹ دلار

  همچنین دو ناحیه مهم عرضه در تایم روزانه برای مجیک مشخص کردیم. می‌توان انتظار داشت پس از عبور قیمت از ناحیه اول مقاومتی در عدد ۱.۲۴۸۸ دلار (که در حال حاضر قیمت با آن درگیر است)، به سمت ناحیه دوم در قیمت ۱.۶۶۹۵ الی ۱.۸۶۶۰ دلار حرکت کند.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) – 26 دی (16 ژانویه)

  مقایسه رمزارزهای مجیک (MAGIC) و آکسی (AXS)

  در بخش زیر، تغییرات قیمتی رمزارزهای MAGIC و AXS در بازه‌های زمانی مختلف قابل‌مشاهده است.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) – 26 دی (16 ژانویه)

  همچنین با مشاهده نمودار قیمتی MAGIC و AXS در هفته گذشته، می‌بینیم که این دو ارز دیجیتال، عملکردی تقریبا شبیه به هم داشتند ولی عملکرد مجیک بهتر بود و توانست رشد قابل قبولی در این بازه زمانی برای خود ثبت کند.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) – 26 دی (16 ژانویه)

  در بخش زیر مقایسه‌ای کلی از این دو ارز دیجیتال آورده شده:

  MAGIC AXS
  نام Magic Internet Money Axie Infinity Shards
  نماد MAGIC AXS
  شبکه Ethereum Ronin
  کاربرد توکن حاکمیتی و پرداخت در بازی Magic Internet Money توکن حاکمیتی، پرداخت و پرورش در بازی Axie Infinity
  عرضه کل 347 میلیون ۲۷۰ میلیون
  عرضه در گردش 257 میلیون ۱۳۰ میلیون
  قیمت 1.2 دلار 7.96 دلار
  مارکت کپ 300 میلیون دلار 1 میلیارد دلار
  رتبه در کوین مارکت کپ 158 ۶۵
  صرافی های لیست شده Binance, Huobi, Gate.io, BitPin Binance, Huobi, KuCoin, BitPin

  جمع‌بندی

  ارز دیجیتال MAGIC توکنی بر بستر اتریوم و شبکه ERC-20 است که توسط پروژه Treasure DAO راه‌اندازی شده و به دنبال ایجاد اکوسیستمی از بازی‌های غیرمتمرکز (NFT) است که در آن کاربران می‌توانند با یکدیگر تعامل داشته و آیتم‌های بازی را مبادله کنند. MAGIC به‌عنوان توکن اصلی این اکوسیستم، کاربردهای مختلفی دارد. از جمله کاربردهای این توکن می‌توان به مواردی مثل: خریدوفروش آیتم‌های بازی، پرداخت هزینه‌های بازی و مشارکت در حاکمیت اکوسیستم Treasure DAO، اشاره کرد.
  پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  در حال حاضر، صنعت بازی‌های غیرمتمرکز در حال گسترده‌تر شدن است و پتانسیل بالایی برای رشد و توسعه دارد. در صورت موفقیت پروژه Treasure DAO و استقبال کاربران از این پروژه، می‌توان انتظار داشت که قیمت ارز دیجیتال MAGIC نیز افزایش پیدا کند. البته، هیچ تضمینی برای موفقیت این پروژه وجود ندارد؛ بنابراین، سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال MAGIC باید بااحتیاط انجام شود. در مجموع، ارز دیجیتال MAGIC توکنی با پتانسیل رشد بالا است. بااین‌حال، سرمایه‌گذاران باید قبل از سرمایه‌گذاری در این توکن، عوامل مختلفی را در نظر بگیرند.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر