تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آکسی اینفینیتی (AXS) – 4 دی (25 دسامبر)

تاریخ: 4 دی 1402
زمان مطالعه:  3 دقیقه
آکسی اینفینیتی (AXS)

ارز دیجیتال AXS توکن بومی بازی آکسی اینفینیتی است. این بازی، یک بازی آنلاین مبتنی بر بلاک چین است که در آن بازیکنان می‌توانند حیوانات خانگی NFT، به نام آکسی را جمع‌آوری کرده، پرورش داده، تربیت دهند و با یکدیگر مبارزه کنند. در ابتدا با نگاهی به داده‌های سایت کوین مارکت کپ متوجه می‌شویم، AXS در روز گذشته، بیش از 33 درصد رشد قیمتی را تجربه کرده است. همچنین حجم معاملات این رمزارز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش 435 درصدی داشت که نشانه‌ای مثبت برای این رمزارز به شمار می‌آید.

آکسی اینفینیتی (AXS)

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی این رمزارز پرداخته و نواحی قیمتی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. همچنین بعد از بررسی و تحلیل تکنیکال، مقایسه‌ای بین این رمزارز و ارز دیجیتال تزوس، انجام خواهیم داد.

با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آکسی اینفینیتی (AXS)

  با بررسی نمودار قیمتی رمزارز AXS در تایم فریم هفتگی، متوجه می‌شویم خط روند نزولی‌اش را شکسته و با رشد قیمتی و حرکت صعودی که داشت، اکنون در ناحیه قیمتی ۱۰ دلار، در حال معامله است. اکنون باتوجه‌به روند قیمتی، انتظار می‌رود آکسی تا ناحیه عرضه هفتگی خود واقع در 42.96 الی 74.49 دلار، رشد و صعود قیمتی داشته باشد. همچنین پیش‌ازاین ناحیه، بتواند به محدوده نقدینگی 35.41 دلار برسد.

   باتوجه‌به تحلیل‌های انجام شده در تایم فریم هفتگی، ناحیه قیمتی 7.18 الی 4.88 دلار، ناحیه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاری و خرید این رمزارز بوده و همچنین محدوده QML تایم هفتگی رمزارز آکسی اینفینیتی است.

  آکسی اینفینیتی (AXS)

  همچنین با بررسی و تحلیل نمودار قیمتی AXS در تایم فریم ۱۲ ساعته، ۲ ناحیه مهم دارای سفارش و مناسب ورود، به چشم می‌خورد. این نواحی مهم عبارت‌اند از:

  • محدوده حمایتی 7.13 الی 6.75 دلار به‌عنوان ناحیه اول
  • محدوده حمایتی 5.00 الی 4.64 دلار به‌عنوان ناحیه دوم

  باید توجه داشت، در صورت رسیدن قیمت به این نواحی و دیدن علایم صعودی و تأیید، می‌توان به معامله خرید اقدام کرد.

  خرید آکسی اینفینیتی | AXS

  آکسی اینفینیتی (AXS)

  مقایسه ارز دیجیتال آکسی اینفینیتی (AXS) و تزوس (XTZ)

  در بخش زیر به بررسی و مقایسه ارزهای دیجیتال آکسی اینفینیتی و تزوس پرداختیم.

  مقایسه ارز دیجیتال آکسی اینفینیتی (AXS) و تزوس (XTZ)

  همچنین با نگاهی به نمودار قیمتی ماه گذشته آکسی اینفینیتی و تزوس، مشاهده می‌کنیم که روند قیمتی آکسی در انتهای نمودار، باقدرت و شتاب زیادی پامپ شده، به‌طوری‌که توانسته در یک روز بیش از ۳۰ درصد رشد قیمتی مثبت داشته باشد. بااین‌حال، ارز تزوس روندی ملایم و تریدینگ رنج، به همراه کمی رشد قیمتی داشت و توانست در این مدت‌زمان، ۱۵ درصد به سمت بالا حرکت کند.

  مقایسه ارز دیجیتال آکسی اینفینیتی (AXS) و تزوس (XTZ)

  سخن پایانی

   ارز دیجیتال AXS به‌عنوان یک توکن حاکمیتی در بازی آکسی اینفینیتی عمل می‌کند و دارندگان آن می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های مربوط به آینده بازی نقش داشته باشند. همچنین، می‌توان از AXS برای خرید حیوانات خانگی، زمین‌های مجازی و سایر اقلام درون بازی استفاده کرد.

   آینده ارز دیجیتال AXS به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله محبوبیت بازی اکسی اینفینیتی، توسعه‌های آینده بازی و شرایط کلی بازار ارزهای دیجیتال. در حال حاضر، بازی اکسی اینفینیتی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های مبتنی بر بلاک چین است و تعداد بازیکنان آن روبه‌افزایش است. همچنین، توسعه‌دهندگان بازی برنامه‌های زیادی برای توسعه آینده بازی دارند. باتوجه‌به این عوامل، می‌توان انتظار داشت که قیمت AXS در بلندمدت افزایش یابد.

  پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  مدیریت سرمایه ارز دیجیتال؛ چگونه از سرمایه ارزشمند خود حفاظت کنیم؟

  نکات مهم برای خرید و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال

  البته، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال همیشه با ریسک همراه است و پیش‌بینی قیمت دقیق آنها دشوار است؛ بنابراین، قبل از سرمایه‌گذاری در AXS، باید تحقیقات لازم را انجام دهید و ریسک‌های احتمالی را در نظر بگیرید.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها 1 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. رضا رنجبر
   رضا رنجبر | 14 دی 1402

   سلام مطلب بسیار دقیق بود بعد از ریزش اخیر بیت کوین قیمت به منطقه حمایتی نقطه اول رسید