رمزارزهای نومریر، مایرو، مانترا و دایمنشن به بیت پین اضافه شدند

تاریخ: 5 اسفند 1402
زمان مطالعه:  6 دقیقه
رمزارزهای نومریر، مایرو، مانترا و دایمنشن به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز،

رمزارزهای شبکه نومریر (Numeraire) با نماد اختصاری NMR، مایرو (Myro) با نماد MYRO، مانترا (Mantra) با نماد OM و دایمنشن (Dymension) با نماد DYM به بخش خرید آسان بیت پین اضافه شدند.

آشنایی بیشتر با ۴ رمزارز جدید بیت پین

نگاهی مختصر به ارز دیجیتال نومریر (NMR)

Numeraire پلتفرمی مبتنی بر هوش مصنوعی است که به کاربران امکان می‌دهد با پیش‌بینی بازار سهام، توکن NMR دریافت کنند. این پلتفرم از علم داده و هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل داده‌های بازار سهام و ارائه پیش‌بینی‌های دقیق‌تر استفاده می‌کند. هدف این پروژه ایجاد سیستم پیش‌بینی بازار سهام کارآمدتر و شفاف‌تری است. به عبارت دیگر، این پلتفرم به دنبال دموکراتیزه کردن دسترسی به اطلاعات و ابزارهای پیش‌بینی بازار سهام است تا همه افراد، صرف نظر از سطح تخصص خود، بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

ارز NMR توکن اختصاصی پلتفرم Numeraire است که بر بستر بلاک چین اتریوم ساخته شده است. این توکن کاربردهای مختلفی مثل شرکت در مسابقات پیش‌بینی، دریافت پاداش و حاکمیت را دارد. عرضه کل آن هم محدود است و در صرافی‌های مختلفی لیست شده است. برای کسب اطلاعات درباره این ارز دیجیتال مقاله ارز دیجیتال نومریر؛ پلتفرم هوش مصنوعی Numeraire برای تحلیل داده‌های مالی را مطالعه کنید.

خرید نومریر

تحلیل ارز دیجیتال نومریر (NMR)

با بررسی نمودار رمزارز نومریر (NMR) در تایم فریم ۳ روزه، می‌توان چند ناحیه مهم حمایت و مقاومت را برای این رمزارز در نظر داشت که قیمت پس از رسیدن و برخورد به این نواحی می‌تواند واکنش‌های خوبی از خود نشان دهد. باتوجه‌به تصویر، دو ناحیه مهم حمایت و دو ناحیه مقاومت برای این رمزارز وجود دارد. نواحی حمایتی نومریر (NMR) عبارت‌اند از:

 • ناحیه حمایت و تقاضا اول واقع در ۱۵.۹ الی ۱۷.۵ دلار
 • ناحیه حمایت و اردر بلاک صعودی قیمت در ۷.۸ الی ۸.۷۷ دلار

همچنین نواحی مهم مقاومتی و اهداف قیمتی این رمزارز عبارت‌اند از:

 • محدوده عرضه و اردر بلاک نزولی در قیمت ۳۳ الی ۳۷ دلار
 • محدوده عرضه و مقاومت در قیمت ۴۷ الی ۵۴ دلار

تحلیل ارز NMR

آشنایی مختصر با ارز مایرو (MYRO)

MYRO یک ارز دیجیتال مبتنی بر میم است که بر روی بلاک چین سولانا ساخته شده است. در واقع، این ارز دیجیتال به نام سگ راج گوکال، یکی از بنیانگذاران سولانا، نامگذاری شده است. هدف MYRO ایجاد جامعه‌ای سرگرم‌کننده و پر جنب‌وجوش در بلاک چین سولاناست. این میم کوین محبوب علاوه‌بر ماهیت میم کوینی دارای قابلیت‌های ویژه‌ای برای گسترش ارزهای دیجیتال در بلاک چین سولانا هم هست.

از جمله کاربردهای ویژه آن می‌توان به خرید و فروش NFT در بازار Solana NFT، شرکت در حاکمیت، پرداخت هزینه‌ها و دونیت، هدیه و سایر موارد مانند، امور خیریه اشاره کرد. البته کاربردها و ویژگی‌های آن در همین موارد خلاصه نمی‌شود. در مقاله ارز دیجیتال مایرو (MYRO)؛ بازتعریفی از درک و استفاده از رمزارزها بیشتر درباره این ارز دیجیتال و جزئیات آن صحبت کرده‌ایم.

خرید مایرو

تحلیل ارز مایرو (MYRO)

با مشاهده رمزارز مایرو (MYRO) در تایم فریم چهارساعته، متوجه می‌شویم قیمت پس از روند صعودی خوبی که داشت، اکنون وارد فاز اصلاح قیمت شده است. انتظار می‌رود مایرو (MYRO) پس از جمع‌آوری نقدینگی لازم در نواحی حمایتی خود، به روند صعودی بازگردد و به سمت نواحی عرضه و مقاومتی که در نمودار مشخص کردیم، حرکت خود را ادامه دهد. نواحی مهم حمایتی و مقاومتی در تایم چهارساعته برای ارز مایرو (MYRO) عبارت‌اند از:

 • ناحیه حمایتی و تقاضا در قیمت ۰.۰۵۳ الی ۰.۰۵۹ دلار
 • ناحیه مقاومت اول در قیمت ۰.۰۹۵ الی ۰.۱۰۹۷ دلار
 • ناحیه مقاومت دوم در قیمت ۰.۱۵۹۵ الی ۰.۱۸۰۴ دلار

تحلیل ارزMYRO

معرفی کوتاه ارز دیجیتال مانترا (OM)

مانترا یک پلتفرم دیفای (امور مالی غیرمتمرکز) است که بر روی بلاک چین کازماس ساخته شده است. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد تا به طیف وسیعی از خدمات مالی غیرمتمرکز مانند استیکینگ، وام‌دهی و معاملات دسترسی داشته باشند. هدف مانترا ایجاد  پلتفرم دیفای کاربرپسند و امنی است که برای همه افراد از سراسر جهان قابل دسترسی باشد. این پلتفرم با ارائه ابزارها و منابع آموزشی به کاربران کمک می‌کند تا در دنیای دیفای گام بردارند.

OM توکن اختصاصی پلتفرم دیفای مانترا است که بر روی بلاک چین کازماس قرار دارد. توکن MO با هدف ایجاد دسترسی به دیفای در هر کجای جهان و توسعه و رشد وب 3 روی کار آمده است. برای آشنایی با ویژگی‌های این ارز دیجیتال توصیه می‌کنیم مقاله ارز OM؛ ابزاری برای دسترسی به حوزه غیرمتمرکز دیفای، از هر کجای جهان را بخوانید.

خرید مانترا

تحلیل ارز دیجیتال مانترا (OM)

ارز دیجیتال مانترا (OM) در تایم فریم 3 روزه، پس از رسیدن به مقاومت و محدوده اردر بلاک نزولی خود و نداشتن قدرت کافی برای تثبیت بالای این ناحیه مقاومتی، به سمت ناحیه حمایتی و محدوده تقاضای خود در حرکت است. انتظار می‌رود پس از رسیدن به نواحی حمایتی و جمع‌آوری نقدینگی لازم، دوباره به روند صعودی خود بازگردد و به سمت قیمت‌های بالاتر حرکت خود را آغاز کند.

اردر بلاک نزولی تایم روزانه برای مانترا (OM):

 •  محدوده اردربلاک نزولی در قیمت ۰.۳۰۴ الی ۰.۳۴۷ دلار

محدوده‌‌هایی که می‌توان به‌عنوان نواحی برگشتی و حمایتی در تایم روزانه در نظر داشت:

 •  محدوده حمایت و PRZ قیمتی در ناحیه ۰.۱۰۷ الی ۰.۱۲۴ دلار
 •  محدوده برگشتی و حمایت دوم در قیمت ۰.۰۴۶ الی ۰.۰۵۶ دلار

تحلیل ارز OM

آشنایی مختصر با ارز دایمنشن (DYM)

دایمنشن یک بلاک چین لایه اول است که بر روی کیت توسعه نرم افزار (SDK) کازماس ساخته شده و از طریق پل بین بلاک چینی (IBC) به اکوسیستم کازماس متصل است. این پلتفرم دارای یک ساختار ماژولار است که امکان ارتقا و نگهداری هر بخش از سیستم را فراهم می‌کند. هدف دایمنشن ایجاد یک بلاک چین مقیاس‌پذیر، امن و کارآمد است که برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) و قراردادهای هوشمند مناسب باشد. دایمنشن از طریق راه‌حل‌های مختلفی مانند شاردینگ و بلاک چین‌های موازی به دنبال افزایش مقیاس‌پذیری است.

DYM، توکن اختصاصی پلتفرم دایمنشن، نقشی کلیدی در اکوسیستم این بلاک چین ایفا می‌کند. این توکن نه تنها امنیت و حاکمیت را در دایمنشن تضمین می‌کند، بلکه قابلیت همکاری را نیز برای شبکه به ارمغان می‌آورد. این توکن DYM با ایفای نقش‌های متعدد خود، به عنوان عنصری حیاتی در پلتفرم دایمنشن عمل می‌کند و به رشد و توسعه این اکوسیستم نوآورانه کمک می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این ارز دیجیتال مقاله معرفی ارز دیجیتال دایمنشن؛ بستری برای RollApps و توکن DYM را مطالعه کنید.

خرید دایمنشن

تحلیل ارز دایمنشن (DYM)

باتوجه‌به اینکه ارز دیجیتال DYM نمودار و گذشته قیمتی طولانی‌مدتی ندارد، نمی‌توان تحلیل دقیقی از روند قیمتی‌اش داشت، بااین‌حال در تایم ۴ ساعته به بررسی نمودار این رمزارز پرداختیم و می‌توانیم چند ناحیه مهم را در تایم کوتاه مشخص کنیم. این نواحی قیمتی عبارت‌اند از:

 • ناحیه حمایت واقع در محدوده ۵.۳ الی ۵.۵ دلار
 • محدوده مقومتی (ناحیه -FVG) در قیمت 6.7 الی 6.96 دلار

تحلیل ارزDYM

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

رمزارزهای اسلرف، توکن فای، دائو میکر و زیبو به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز، رمزارزهای شبکه اسلرف (Slerf) با نماد اختص ...

وبینار رایگان هاوینگ بیت کوین: روایتی از نوسانات و تاثیرات اقتصادی آن

در وبینار رایگان هاوینگ بیت کوین: روایتی از نوسانات و تاثیرا ...

دیدگاه‌ها 12 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
 1. نبی اله مقدم چهاربست
  نبی اله مقدم چهاربست | 22 اسفند 1402

  سلام چراارز کوک اینو توصرافی ببت پین نیست

  • مبین حسینی
   مبین حسینی | 24 اسفند 1402

   سلام دوست عزیز
   به زودی اضافه میشه.

 2. علی
  علی | 20 اسفند 1402

  انفجار 600 درصدی ارز پپه قورباغه و بررسی احتمال یک دلاری شدن قیمت آن

 3. مجتبی
  مجتبی | 20 اسفند 1402

  سلام و درود بر عوامل دست اندرکار بیت پین. بنده مدتی هست که این برنامه رو نصب کردم و تا اینجای کار همه چی خوب بوده و خدا رو شکر مشکلی پیش نیومده.
  وظیفه خودم دونستم از تمامی عوامل این برنامه ی خوب تشکر کنم و خسته نباشید خدمت یکایکشون عرض کرده باشم. به امید پیشرفت و سربلندی و شادکامی همگی عزیزان.

 4. مهرداد کریمی
  مهرداد کریمی | 19 اسفند 1402

  لطفا ارز Bork را اضافه کنید به بیت پین

  • مبین حسینی
   مبین حسینی | 20 اسفند 1402

   سلام مهرداد عزیز
   درصورتی که رمزارز مورد نظرتون، از فیلترهای بیت پین رد بشه، حتما به بیت پین اضافه میشه.

 5. محمدایمانی
  محمدایمانی | 15 اسفند 1402

  چطوری شیبا به تتر تدیل کنم اگر میشه راهنمای کنید ممنون میشم

  • مبین حسینی
   مبین حسینی | 17 اسفند 1402

   سلام محمد عزیز
   اگر در کیف پول شخصی‌تون هستش، می‌تونین از طریق صرافی‌های غیرمتمرکز سواپ کنین به تتر.
   اگر در صرافی مثل بیت‌پین هستش که می‌تونین در بخش معامله به تتر تبدیل کنین.

 6. م نورعلی
  م نورعلی | 10 اسفند 1402

  سلام نات کوین کی رسمی میشه

  • مبین حسینی
   مبین حسینی | 12 اسفند 1402

   سلام دوست عزیز
   هنوز اطلاعیه‌ای دراین باره منتشر نشده. خبری اگه باشه، حتما در کانال تلگرام آکادمی بیت‌پین اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 7. کامران رضایی
  کامران رضایی | 8 اسفند 1402

  با سلام وتشکر از پلتفرم خوبی که راه اندازی کردید. پیشنهاد می کنم رمزارز چیرپلی chrp chirpley را به پلتفرم اضافه کنید. پروژه خوبی هست و مارکت کپ خیلی پایین. فعلا فقط در بایبیت و مکسی هست. پتانسیل بالا برای رشد داره. بگذارید هموطنان عزیز هم بتوانند بخرند و سود کنند. با تشکر

  • مبین حسینی
   مبین حسینی | 8 اسفند 1402

   سلام کامران عزیز
   اضافه شدن ارزها به بیت پین شرایط خاص خودش رو داره، اگر از فیلترها رد بشه، حتما اضافه میشه به بیت پین.
   ممنون از همراهی شما