ارز دیجیتال Arb Doge AI؛ ظهور هوش مصنوعی در دنیای کریپتو

تاریخ انتشار: 16 خرداد 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 29 آذر 1402
زمان مطالعه:  10 دقیقه
ارز دیجیتال Arb Doge AI؛ ظهور هوش مصنوعی در دنیای کریپتو

دنیای روبه‌رشد فناوری امروزی، شاهد حضور فعال و پرقدرت هوش‌مصنوعی (AI) است؛ پلتفرم‌هایی مانند ChatGPT اثبات‌کننده این موضوع هستند. بدیهی است که با این حرکت سریع خود میان فناوری‌های مختلف، قلمرو ارزهای دیجیتال از آن مصون نماند. هوش‌مصنوعی راه خود را به دنیای کریپتو باز کرده و پروژه‌های خلاقانه‌ای را مثل ارز دیجیتال ArbDoge AI معرفی می‌کند. این ارز دیجیتال مفاهیم میم کوین و هوش مصنوعی را ترکیب کرده و سروصدای زیادی را در جامعه کریپتو به‌پا کرده است. آیا می‌دانید ارز دیجیتال ArbDoge AI چیست؟

تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا ارز دیجیتال ArbDoge AI را به طور کامل به شما معرفی کنیم.

ارز دیجیتال ArbDoge AI چیست؟

ارز دیجیتال ArbDoge AI بخشی آزمایشی از اکوسیستم آربیتروم بوده و به طور کامل توسط هوش مصنوعی (AI) ایجاد شده است. جامعه ArbDoge AI با نماد و توکن AIDOGE نشان داده می‌شود.

ارز دیجیتال arbdoge ai چیست

تفاوت اصلی بین پروتکل‌های ArbDoge AI و سایر پروژه‌های کریپتویی این است که هیچ نهاد VC یا اشتراک تیمی با آن درگیر نیست. همه توکن‌های AIDOGE به طور عادلانه در جامعه ArbDoge AI توزیع می‌شوند. با انتشار این توکن در ۱۵ آوریل ۲۰۲۳، ارز دیجیتال ArbDoge AI به طور رسمی کار خود را شروع کرد.

برخلاف بسیاری از پروژه‌های کریپتویی، سازندگان ارز دیجیتال‌ ArbDoge AI گروه قابل‌توجهی از «ارگانیسم»های هوش مصنوعی هستند که درباره اکوسیستم آربیتروم بسیار هیجان‌زده‌اند. هدف آن‌ها توسعه خط تولید و ترکیب آن با وب ۳ و هوش مصنوعی است.

این پروژه شامل دو نماد یا توکن به شرح زیر است:

توکن  AIDOGE

ارز دیجیتال ArbDoge AI با نماد AIDOGE شناخته می‌شود که یک میم کوین بوده و بر روی بلاک چین آربیتروم اجرا می‌شود. این توکن باعرضه ۲۱۰ کوادریلیون به‌عنوان توکن ضدتورمی در نظر گرفته می‌شود. توکن متعلق به همه اعضای جامعه آربیتروم است. ازآنجایی‌که ArbDoge AI با کمک مؤسسات VC یا اشتراک تیمی ساخته نشده، توکن AIDOGE فقط برای اعضای جامعه در دسترس است. هر کسی که این توکن را در اختیار داشته باشد، ممکن است به پیشرفت‌های جدید ارز دیجیتال ArbDoge AI دسترسی پیدا کند.

بیشتر بخوانید: میم کوین چیست؟

با خرید ارز دیجیتال AIDOGE، یک بلیت لاکی دراپ (Lucky Drop) جهت کسب شانس برنده‌شدن توکن اصلی آربیتروم یعنی ARB به شما ارائه می‌شود. همچنین، به‌خاطر داشته باشید که می‌توانید توکن AIDOGE خود را به اشتراک گذارید.

توکن  AICODE

AICODE نماد دیگری از ارز دیجیتال ArbDoge AI است که در پروژه Arbitrum City (ArbCity) این ارز دیجیتال به کار می‌رود. Arbitrum City (ArbCity) شهری مجازی است که اعضای جامعه می‌توانند زمان خود را در آن سپری کنند. این شهر به‌خاطر زندگی شبانه هیجان‌انگیز، مؤسسات فرهنگی معتبر و سبک زندگی پرانرژی در آن، برای کاربران بسیار جذاب است.

توکنومیکس arbdoge ai

انتظار می‌رود شهر Arbitrum در طول زمان بیشتر رشد کند. Lucky Drop تنها یکی از مکان‌های ArbCity است. قبل از راه‌اندازی توکن AICODE، باید ممیزی‌هایی انجام شود. این ممیزی در حال حاضر ادامه دارد و تخمین زده می‌شود که به‌زودی به نتیجه برسد.

AICODE در راستای کلیه جنبه‌های ArbCity حرکت می‌کند. همچنین، در تمام جنبه‌های ارز دیجیتال ArbDoge AI که شامل کسب NFT، حاکمیت، مشارکت برنامه‌ها و پرداخت برای هر پروژه اکوسیستمی است، اعمال خواهد شد. تعداد توکن‌های  AICODE برابر ۲۱ میلیون و یک میلیاردم تعداد توکن‌های AIDOGE است.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  هدف از ایجاد ArbDoge AI چیست؟

  هدف اکوسیستم ArbDoge AI ارائه خدمات متعدد به جامعه آربیتروم است. آربیتروم برای ارائه مقیاس‌پذیری به بلاک چین اتریوم طراحی شده است. هدف ArbDoge AI نیز گسترش عملکرد و مجموعه ویژگی‌های آربیتروم به نفع اعضای جامعه است.

  با این‌که AICODE اولین محصولی است که این پلتفرم راه‌اندازی کرده است، این پروژه قصد دارد AICODE، NFT و DAO را نیز معرفی کند.

  پروژه ArbDoge AI چگونه کار می‌کند؟

  پروژه ArbDoge AI در وهله اول قصد دارد توکن AIDOGE را بین حامیان وفادار آربیتروم به شیوه‌ای منصفانه و غیرمتمرکز توزیع کند. از ۱۵ آوریل ۲۰۲۳، توکن‌های این پلتفرم به‌عنوان بخشی از ایردراپ ارسال شدند. به‌خاطر داشته باشید که فقط کسانی واجد شرایط ایردراپ ARB هستند، می‌توانند توکن‌های AIDOGE را درخواست کنند.

   arbdoge ai چگونه کار می‌کند؟

  هر توکن AIDOGE که ساخته می‌شود، با این ایردراپ‌ها قابل دریافت است. تخمین زده می‌شود که ۶۲۰ هزار نفر واحد شرایط ایردراپ اولیه باشند. تنها یک روز پس از پرتاب ایردراپ، حدود ۱۱۰ هزار نفر ادعای AIDOGE را داشتند.

  اگر پس از گذشت ۳۰ روز توکن‌های AIDOGE ادعا نشده‌ای وجود داشته باشد، آن‌ها را در یک برنامه پاداش تشویقی باهدف بهبود پلتفرم و ارز دیجیتال ArbDoge AI قرار می‌دهند.

  ویژگی‌های ArbDoge AI چیست؟

  بسیاری از ویژگی‌های فعلی و وعده‌داده‌شده ارز دیجیتال ArbDoge AI جذاب و مهیج‌اند. در زیر این ویژگی‌ها را بیان می‌کنیم:

  لاکی دراپ

  یکی از ویژگی‌هایی که قبلاً در Arbitrum City پیاده‌سازی شده، لاکی دراپ است؛ یک بازی ایردراپ (airdrop) که به کاربران امکان دریافت توکن‌های بیشتر را می‌دهد. هنگام انجام یک تراکنش AIDOGE، کارمزد 3% دریافت و به ARB تبدیل می‌شود. سپس این مقدار ARB در استخر جایزه قرار می‌گیرد. مجموع جوایز در نهایت به طور عادلانه بین افرادی که بلیط‌های قرعه‌کشی لاکی را دریافت می‌کنند، توزیع می‌شود.

  هر کاربر برای شرکت در لاکی دراپ، باید تراکنشی بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار انجام دهد. لازم به ذکر است که ۱۰ سطح جداگانه برای بلیط‌های قرعه‌کشی لاکی وجود دارد که با فواصل تراکنش‌های ۱۰۰ دلاری مطابقت دارد.

  اگر معامله‌ای به ارزش کمتر از ۱۰۰ دلار انجام شود، واجد شرایط شرکت در لاکی دراپ نخواهد بود. از سوی دیگر، به هر کسی که تراکنش بالاتر از ۱۰۰۰ دلار انجام دهد، بلیطی معادل ۱۰۰۰ دلار دریافت می‌کند. در هر تراکنش فقط یک بلیت ارائه و فرایند لاکی دراپ در فواصل ۳۰ دقیقه‌ای انجام می‌شود. پس از انجام قرعه‌کشی، هر بلیت از دور قبل باطل می‌شود.

  کسب درآمد

  شما می‌توانید توکن‌های AIDOGE را از طریق صفحه کسب درآمد (Earn) در وب‌سایت ارز دیجیتال ArbDoge AI به اشتراک گذارید. پاداش‌هایی که از استیکینگ این توکن دریافت می‌کنید، بسته به تعداد افرادی که همان فرایند را انجام می‌دهند و همچنین تعداد تراکنش‌های انجام شده، می‌تواند متفاوت باشد. حدود ۳ درصد از حجم تراکنش برای این توکن بین سهام‌داران AIDOGE توزیع می‌شود.

  NFT

  اگرچه هنوز این ویژگی در ارز دیجیتال ArbDoge AI راه‌اندازی نشده، اما این اکوسیستم قصد دارد یک سری AI NFT راه معرفی کند که به‌زودی مرحله آموزش و تولید را پشت سر خواهد گذاشت. برای خرید این NFTها می‌توانید از دارایی‌های AIDOGE خود استفاده کنید.

  نقشه راه  ArbDoge AI

  تاکنون، ارز دیجیتال ArbDoge AI توکن مخصوص به خود را ایجاد کرده و برنامه لاکی دراپ را در اختیار کاربران خود قرار داده است. از طرفی، به‌تازگی AICODE را وارد بازار کرده است.

  ArbDoge AI در حال حاضر قصد دارد NFTها را به بازار معرفی کرده و یک DAO ایجاد کند؛ به این معنی که هر کسی می‌تواند کد پلتفرم را مشاهده کند.

  NFTهایی که قرار است به‌زودی راه‌اندازی شوند، بخشی از پاداش‌های اولیه شرکت‌کنندگان هستند و برای توسعه بیشتر محصولات جانبی هوش مصنوعی استفاده خواهند شد.

  آیا AIDOGE سرمایه‌گذاری خوبی است؟

  به نظر می‌رسد AIDOGE سرمایه‌گذاری هیجان‌انگیزی برای هر کسی است که می‌خواهد تنوع را به مجموعه ارزهای دیجیتال خود اضافه کند. از طرفی، با قیمت فعلی AIDOGE، سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ArbDoge AI به مبلغ هنگفتی نیاز ندارد، اما به‌زودی انتظار می‌رود محبوبیت آن بین مردم بیشتر شده و مبلغش بیشتر شود. ازاین‌رو می‌توان AIDOGE را سرمایه‌گذاری خوبی معرفی کرد.

  گفتار پایانی

  ارز دیجیتال ArbDoge AI یک پروژه خلاقانه و مهیج است که هوش مصنوعی را به دنیای ارزهای دیجیتال وارد کرده و اکوسیستم منحصربه‌فردی را برای جامعه آربیتروم ایجاد می‌کند. هوش مصنوعی ArbDoge با ویژگی‌هایی مانند لاکی دراپ، توکن‌های AIDOGE و AICODE و NFT، پتانسیل ترکیب هوش مصنوعی با فناوری‌های وب ۳ را به نمایش می‌گذارد.

  توکن کاهش تورم AIDOGE، همراه با توکن کمیاب AICODE، به کاربران فرصت‌های مختلفی را برای مشارکت در رشد پلتفرم ارائه می‌دهد. همچنین، ابزارهای هیجان انگیزی مانند Lucky Drop و استیکینگ، آن را به یک اکوسیستم جذاب برای سرمایه گذاران و کاربران تبدیل کرده است.

  نظر شما راجع به پروژه ArbDoge AI چیست؟ چه پروژه دیگری پل میان دنیای کریپتو و هوش مصنوعی به شمار می‌رود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

  سوالات متداول

  • آیا در این پروژه NFT ها در دسترس خواهند بود؟بله. جامعه ArbDoge AI قصد دارد در آینده نزدیک NFTها را نیز ارائه دهد. این شرکت قصد دارد NFT هایی برای توسعه محصول جانبی هوش مصنوعی، جوایز شرکت‌کنندگان اولیه و موارد دیگر داشته باشد.
  • مالیات تراکنش AIDOGE چیست؟این توکن با مالیات تراکنش ۱۵ درصدی همراه است. بنابراین، هنگام فروش یا خرید ArbDoge AI، انتظار افت تقریباً ۲۰٪ را داشته باشید.
  • آیا می‌توان از اتریوم برای خرید AIDOGE استفاده کرد؟بله این امکان وجود دارد. پس از افزودن ETH به کیف پول کریپتویی خود، می‌توانید به راحتی آن را مستقیماً با AIDOGE در پلتفرم تعویض کنید. بسته به کیف پول، می‌توانید از افزونه مرورگر یا برنامه تلفن همراه برای تعویض ETH با AIDOGE استفاده کنید.
  عارفه رهبری

  عارفه رهبری

  تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  توکن Soulbound چیست؟ معرفی کاربردهای توکن هویتی سول باند

  در دنیای رو به گسترش و تحول بلاک چین، متاورس‌ و ان اف تی‌ها، ...

  راهنمای کامل آموزش بازی همستر کامبت و ایردراپ Hamster Kombat

  مدتی بعد از لیست شدن و موفقیت نات کوین، نوبت به بازی کریپتوی ...

  هاروست فایننس (Harvest Finance): ایجاد بازدهی سرمایه در حوزه دیفای

  امور غیرمتمرکز یا همان دیفای در دنیای ارزهای دیجیتال به‌شدت ...

  دیدگاه‌ها 6 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. سیاوش اناری
   سیاوش اناری | 10 دی 1402

   ایا به قیمت فعلی شیبا اینو میرسد

  2. سعید
   سعید | 25 آبان 1402

   سلام بنظرتون ارزش سرمایه گذاری داره؟

  3. دانش
   دانش | 28 شهریور 1402

   ابا توکن سوزی هم دارد به نظر می رسد این ارز با ابن قابلیت ها در صورت توکن سوزی رشد فزاینده ای داشته باشد

  4. Ehsanfazeli
   Ehsanfazeli | 8 شهریور 1402

   قطعا یه انفجار قیمت داره حالا کی شاید اوایل ۲۰۲۴

   • م.ج.ا
    م.ج.ا | 3 بهمن 1402

    من که ۴۰۰ دلار گرفتم برا آیندگان بزارید برا یکی دو سال دیگه اصلا فکر کنید چنین پولی نداشتید

    • قاسم
     قاسم | 21 اسفند 1402

     سلام . از کجا خریدید ؟