محدودیت‌های کیف پول تلگرام برای کاربران ایرانی

توسط شبنم توایی
|
21 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
محدودیت‌های کیف پول تلگرام برای کاربران ایرانی

انجمن بلاک چین ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از مسدودشدن دارایی کاربران ایرانی در کیف پول wallet@، والت امانی وابسته به پیام‌رسان تلگرام، خبر داد.

انجمن بلاک چین ایران با اشاره به نمونه‌هایی از مسدود شدن دارایی‌های کاربران ایرانی در کیف پول امانی تلگرام، اعلام کرد که این کیف پول برای ایرانیان امن نیست. در متن اطلاعیه انجمن بلاک چین ایران آمده که این مسدودسازی برای تتر و بیت کوین هم هست و تنها به تون کوین (TON) محدود نمی‌شود. در حال حاضر محدودیتی برای ساخت کیف پول توسط حساب‌های مرتبط با شماره‌های ایرانی اعمال نشده و به نظر می‌رسد که مسدود شدن دارایی کاربران ایرانی در wallet@ به دلیل انتقال مستقیم دارایی از صرافی‌های ایرانی به کیف‌ پول امانی تلگرام بوده که باعث به‌وجود آمدن حساسیت شده است.

پشتیبانی کیف پول تلگرام تأیید کرده که در صورت مسدود شدن تراکنش کاربران ایرانی، برداشت دارایی امکان‌پذیر خواهد بود. با این حال، توصیه می‌کنیم از آنجایی کیف پول تلگرام (wallet@) مطابق با قوانین بین‌المللی فعالیت می‌کند و ایران هم در لیست تحریم‌های بین‌المللی قرار دارد، حتی‌الامکان از این کیف پول برای ذخیره دارایی‌های رمزازری خود استفاده نکنید. درصورت مسدود شدن دارایی‌های‌تان، با پشتیبانی این کیف پول ارتباط برقرار کرده و آدرس کیف پول دیگری را دراختیار آن‌ها قرار دهید تا دارایی شما را به آدرس کیف جدید پول واریز کنند؛ دقت داشته باشید که به دلیل شلوغی شبکه، امکان دارد فرایند ارسال دارایی به آدرس کیف پول جدید، تا چندین روز زمان ببرد.

اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر