تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) – 20 دی (10 ژانویه)

تاریخ انتشار: 20 دی 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 24 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  6 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) – 20 دی (10 ژانویه)

ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL)، توکن بومی شبکه اسکیل است. شبکه اسکیل، شبکه‌ای لایه دو برای اتریوم است که هدف آن مقیاس‌بندی شبکه اتریوم و کاهش هزینه‌ تراکنش‌ها است. با مشاهده داده‌های سایت کوین مارکت کپ، متوجه می‌شویم رمزارز اسکیل نتورک در روز گذشته توانست رشد قیمتی ۱۱ درصدی برای خود ثبت کند. همچنین حجم معاملات این رمزارز در ۲۴ ساعت اخیر افزایش ۳۶ درصدی را برای خود ثبت کرده است. اسکیل نتورک اکنون از نظر حجم، در رتبه ۱۱۷ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) – 20 دی (10 ژانویه)

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی رمزارز اسکیل نتورک (SKL) پرداخته و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. همچنین بعد از بررسی و تحلیل تکنیکال، مقایسه‌ای بین رمزارزهای اسکیل نتورک و سلر نتورک انجام خواهیم داد.

با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL)

نگاه کلی به روند قیمتی اسکیل نتورک (SKL)

با مشاهده نمودار رمزارز اسکیل نتورک (SKL) در مقیاس کلی، متوجه می‌شویم قیمت این رمزارز در ماه‌های اخیر نوسانات زیادی داشته است. این ارز در سال ۲۰۲۰ با قیمتی در حدود ۰.۱ دلار معامله می‌شد، اما در سال ۲۰۲۱ به اوج قیمت خود یعنی ۱.۲۴ دلار رسید. پس از آن، قیمت SKL کاهش یافت و در حال حاضر با قیمتی در حدود ۰.۰۸ دلار معامله می‌شود. اکنون اسکیل نتورک (SKL) 92 درصد زیر سقف قیمتی خود قرار گرفته است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) – 20 دی (10 ژانویه)

بررسی اسکیل نتورک (SKL) در تایم فریم هفتگی

با بررسی نمودار اسکیل نتورک (SKL) در تایم فریم هفتگی می‌بینیم که قیمت در حال ورود به محدوده مهم مقاومتی و عرضه است. درصورتی‌که قیمت موفق به عبور از این محدوده مقاومتی نشود، انتظار داریم در مرحله اول به سمت ناحیه FVG حرکت کند و پس از تأمین نقدینگی لازم، دوباره حرکت صعودی خود را شروع کند. مهم‌ترین ناحیه حمایتی که می‌توان در تایم هفتگی برای اسکیل در نظر داشت، محدوده قیمتی ۰.۰۱۹۵۹ الی ۰.۰۲۵۲۶ دلار است (این محدوده در تصویر با باکس سبز مشخص شده).

همچنین دو ناحیه مهم به‌عنوان هدف قیمتی و محدوه عرضه در تایم هفتگی برای اسکیل نتورک وجود دارد. این نواحی مقاومتی عبارت‌اند از:

 •  ناحیه اول در قیمت ۰.۹۱۸۸ الی ۰.۱۱۹۶۶ دلار
 •  ناحیه دوم در قیمت ۰.۲۶۱۵۲ الی ۰.۳۳۶۹۸ دلار

خرید اسکیل نتورک | SKL

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) – 20 دی (10 ژانویه)

  مقایسه رمزارزهای اسکیل نتورک (SKL) و سلر نتورک (CELR)

  در بخش زیر، تغییرات قیمتی رمزارزهای SKL و CELR در بازه‌های زمانی مختلف قابل‌مشاهده است.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) – 20 دی (10 ژانویه)

  همچنین با مشاهده نمودار قیمتی SKL و CELR در 3 ماه گذشته، می‌بینیم که این دو ارز دیجیتال، عملکردی تقریبا شبیه به هم داشتند و رشد خوبی در این بازه زمانی برای خود ثبت کرده‌اند.تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) – 20 دی (10 ژانویه)

  در جدول زیر مقایسه‌ای کلی از این دو ارز دیجیتال آورده شده:

  نماد SKL CELR
  نام Skale Celer Network
  شبکه اتریوم اتریوم
  نوع توکن کاربردی توکن کاربردی
  کاربرد مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم مقیاس‌پذیری و پرداخت‌های سریع
  مارکت کپ ۴۵۰ میلیون دلار ۱۴۷ میلیون دلار
  رتبه بازار ۱۱۷ ۲۷۹
  قیمت ۰.۰۸ دلار ۰.۰۱۸ دلار
  حجم معاملات 24 ساعته ۷۰ میلیون دلار ۵ میلیون دلار
  صرافی‌های قابل معامله بیت‌پین، بایننس، کوین‌بیس، OKX بیت‌پین، بایننس، کوین‌بیس، گیت‌هارد

  شباهت‌ها

  • هر دو ارز دیجیتال بر روی شبکه اتریوم ساخته شده‌اند
  • هر دو ارز دیجیتال کاربرد مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم را دارند

  تفاوت‌ها

  • SKL بر روی الگوریتم اثبات سهام (PoS) اجرا می‌شود
  • CELR بر روی الگوریتم اثبات سهام (PoS) و اثبات کار (PoW) اجرا می‌شود
  • SKL برای پرداخت‌های سریع طراحی نشده است
  • CELR برای پرداخت‌های سریع طراحی شده است

  نتیجه‌گیری

  در نهایت SKL و CELR هر دو ارزهای دیجیتالی هستند که برای مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم طراحی شده‌اند و انتخاب اینکه کدام ارز دیجیتال برای شما مناسب‌تر است به نیازها و ترجیحات شما بستگی دارد. اگر به دنبال ارز دیجیتالی هستید که روی مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم تمرکز دارد، هر دو ارز گزینه‌های خوبی هستند. رمزارزهای SKL و CELR، دو رمزارز لایه دوم با کاربردهای مشابه هستند. بااین‌حال، تفاوت‌هایی نیز بین این دو ارز وجود دارد که سرمایه‌گذاران باید آنها را در نظر بگیرند. در نهایت، تصمیم‌گیری در مورد اینکه کدام ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری بهتر است، به عوامل مختلفی از جمله اهداف سرمایه‌گذاری، ریسک‌پذیری و دیدگاه سرمایه‌گذار بستگی دارد.

  سخن پایانی

  ارز دیجیتال SKL، توکن بومی شبکه اسکیل نتورک (Skale Network) است. این شبکه بلاک چینی لایه دو است که برای مقیاس‌بندی شبکه اتریوم طراحی شده است. اسکیل نتورک از مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده می‌کند و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا به‌راحتی برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp) خود را در بلاک چین اتریوم راه‌اندازی کنند. ارز دیجیتال SKL کاربردهای مختلفی دارد. از جمله این کاربردها می‌توان به پرداخت کارمزد تراکنش‌ها، پاداش‌دادن به ولیدیتورها و حاکمیت شبکه اشاره کرد.

  پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  آینده ارز دیجیتال SKL تا حد زیادی به میزان محبوبیت شبکه اسکیل نتورک بستگی دارد. درصورتی‌که این شبکه بتواند به رشد خود ادامه دهد و تعداد برنامه‌های غیرمتمرکز راه‌اندازی شده در آن افزایش یابد، قیمت SKL نیز می‌تواند افزایش پیدا کند.

  در مجموع، ارز دیجیتال SKL پروژه با پتانسیل بالا است. این پروژه می‌تواند نقش مهمی در مقیاس‌بندی شبکه اتریوم و توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز ایفا کند. بااین‌حال، سرمایه‌گذاران باید قبل از سرمایه‌گذاری در این ارز، ریسک‌های آن را نیز در نظر بگیرند.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر