تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سندباکس (SAND) – 5 دی (26 دسامبر)

توسط پرهام نوربخش
|
5 دی 1402
|
زمان مطالعه:  3 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سندباکس (SAND)

ارز دیجیتال SAND توکن بومی پلتفرم بازی سندباکس است. این پلتفرم مبتنی بر بلاک چین اتریوم بوده و به کاربران خود امکان می‌دهد تا دنیای مجازی خود را ایجاد کنند و در آن همراه با بازی‌کردن درآمد کسب کنند. باتوجه‌به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، سندباکس در ۷ روز گذشته، ۲۷ درصد رشد قیمتی را تجربه کرده است. همچنین حجم معاملات این رمزارز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۷۸ درصدی داشت که نشانه خوبی برای این رمزارز است.

در این مقاله قصد داریم روند قیمتی این رمزارز را تحلیل کنیم و نواحی مهم آن را از لحاظ تکنیکالی مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. همچنین پس از بررسی و تحلیل تکنیکال، مقایسه‌ای بین این رمزارز و ارز دیجیتال سلر نتورک انجام خواهیم داد.

با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سندباکس (SAND)

 ارز سندباکس در تایم فریم هفتگی به فلگ لیمیت (FL) خود برخورد کرده و از حرکت قیمت جلوگیری شده است. همچنین در تایم فریم هفتگی، قیمت تغییر ماهیت داده (CH) و موفق به شکست خط روند هفتگی شده است. با بررسی‌هایی که انجام شد می‌توان گفت، تنها ناحیه مناسب خرید، ناحیه QML تایم هفتگی است که این ناحیه در قیمت 0.4074 الی 0.3290 دلار قرار گرفته است. انتظار می‌رود قیمت بتواند خودش را به این ناحیه برساند و پس از آن، روند صعودی خود را به سمت اهداف بالاتر ادامه دهد.

 با نگاهی به نواحی قیمتی بالاتر در نمودار، متوجه شدیم که محدوده 1.872 الی 1.5301 دلار به‌عنوان FVG وجود دارد. این نوع نواحی قیمتی در پرایس اکشن باید پر شوند. همچنین، بالای این ناحیه FVG ، ناحیه عرضه در تایم هفتگی به چشم می‌خورد. این ناحیه عرضه در قیمت 2.4405 الی1.8311 دلار قرار گرفته است و انتظار می‌رود، قیمت در آینده به این ناحیه برسد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سندباکس (SAND)

با بررسی نمودار رمزارز سندباکس در تایم فریم ۸ ساعته، قیمت پس از تغییر ماهیت (CH)، هنوز به ناحیه QML خود برگشت نکرده است. ناحیه QML که در تصویر با رنگ نارنجی مشخص شده، در محدوده قیمتی 0.4989 الی 0.4724 دلار قرار دارد. همچنین در محدوده قیمتی 0.7158 الی 0.6817 دلار، اردر بلاک نزولی تایم روزانه وجود دارد که انتظار می‌رود از قیمت از این اردر بلاک ریجکت شده و پس از برخورد به ناحیه QML بتواند به روند صعودی خود ادامه دهد.

خرید سندباکس | SAND

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سندباکس (SAND)

دانلود ماهنامه بهمن ماه دامیننس

برافراشته شدن پرچم بیت کوین در وال استریت

  مقایسه ارز دیجیتال سندباکس (SAND) و سلر (CELR)

  در بخش زیر به بررسی و مقایسه حجم بازار و مقدار رشد در بازه‌های زمانی مختلف، بین ارزهای دیجیتال سندباکس (SAND) و سلر (CELR) می‌پردازیم.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سندباکس (SAND)

  همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده کردید، رمزارز سندباکس توانسته در ماه اخیر بیش از ۳۳ درصد رشد قیمتی مثبت برای خود ثبت کند درحالی‌که سلر نتورک در همین مدت‌زمان، توانست ۳۷ درصد رشد قیمتی داشته باشد. با نگاهی به نمودارهای قیمتی این دو ارز، می‌بینیم که روند قیمتی ارزهای دیجیتال سندباکس و سلر نتورک تقریباً شبیه به هم بوده و هر دو نوسانات قیمتی مشابهی در نمودار خود در ماه گذشته ثبت کرده‌اند.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سندباکس (SAND)

  سخن پایانی

  ارز دیجیتال SAND کاربردهای مختلفی در پلتفرم سندباکس دارد. به‌عنوان‌مثال، می‌توان از آن برای خرید زمین‌های مجازی (LAND)، خریدوفروش دارایی‌های درون بازی (NFT)، و مشارکت در حاکمیت پلتفرم استفاده کرد. آینده ارز دیجیتال SAND به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

  • محبوبیت پلتفرم سندباکس
  • رشد صنعت بازی‌های ویدئویی
  • پذیرش ارزهای دیجیتال

  در حال حاضر، صنعت بازی‌های ویدئویی یکی از بزرگ‌ترین صنایع جهان است و انتظار می‌رود در سال‌های آینده نیز رشد کند. همچنین، ارزهای دیجیتال به‌تدریج در حال پذیرش بیشتر از سوی مردم و نهادها هستند. در مجموع می‌توان گفت، آینده ارز دیجیتال SAND مثبت است. اگر پلتفرم سندباکس محبوبیت خود را حفظ کند و صنعت بازی‌های ویدئویی و ارزهای دیجیتال در بلندمدت، با رشد همراه باشند، انتظار می‌رود قیمت SAND در آینده افزایش یابد.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر