تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال رندر توکن (RNDR) – ۱۱ دی (1 ژانویه)

تاریخ انتشار: 11 دی 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 8 اسفند 1402
زمان مطالعه:  4 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال رندر توکن (RNDR)

رمزارز رندر توکن که یکی از ارزهای پیشنهادی سبد سرمایه‌گذاری بیت پین نیز بود، توکنی بر بستر اتریوم (ERC-20) است که در شبکه رندر (Render) استفاده می‌شود. این شبکه، پلتفرم رندرینگ GPU توزیع شده است که به هنرمندان، استودیوها و سایر کاربران امکان می‌دهد تا از قدرت گرافیکی دیگران، برای رندر تصاویر و صحنه‌های سه‌بعدی استفاده کنند. با نگاهی به داده‌های سایت کوین مارکت کپ متوجه می‌شویم، رندر توکن در ماه گذشته نوسانات قیمتی نسبتاً زیادی داشت، بااین‌حال توانست رشد قیمتی ۲۸ درصدی داشته باشد.

دانلود سبد سرمایه‌گذاری بیت پین

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال رندر توکن (RNDR)

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی رمزارز رندر توکن بپردازیم و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. همچنین بعد از بررسی و تحلیل تکنیکال، مقایسه‌ای بین رمزارزهای رندر توکن و آپتیمیزم انجام خواهیم داد.
با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال رندر توکن (RNDR)

  با بررسی نمودار قیمتی رمزارز RNDR در تایم فریم هفتگی، می‌بینیم که رندر توکن در حال حاضر در کانال صعودی خود حرکت می‌کند و اکنون به سقف این کانال صعودی رسیده است. همچنین باید به این نکته توجه داشت که قیمت در تایم هفتگی در ناحیه عرضه قرار گرفته است که انتظار می‌رود روندی اصلاحی را در پیش بگیرد.

 باتوجه‌به BOS مشخص شده در نمودار که باعث شده ناحیه تقاضا (DP) ایجاد شود، اکنون می‌توان انتظار اصلاح قیمت تا ناحیه قیمتی 1.948 الی 2.643 دلار را داشت. پس از رسیدن قیمت به محدوده گفته شده و مشاهده الگوهای صعودی، موقعیت خوبی برای ورود به این رمزارز ایجاد می‌شود. همچنین انتظار می‌رود قیمت پس از رسیدن به این ناحیه حمایتی، به‌طرف محدوده عرضه خود در ناحیه قیمتی 7.507 الی 10.710 دلار، حرکت صعودی‌اش را ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال رندر توکن (RNDR)

با نگاهی به نمودار رمزارز رندر در تایم فریم ۸ ساعته، باتوجه‌به تغییر ساختار روند قیمت، این احتمال وجود دارد که قیمت پس از رسیدن به ناحیه 4.810 الی 5.151 دلار و تشکیل الگوهای ریزشی، تا بیس تقاضای مشخص شده در ناحیه 3.302 الی 3.558 دلار، اصلاح قیمتی داشته باشد. پس از تکمیل حرکت اصلاحی به سمت محدوده تقاضا (با رنگ سبز در نمودار مشخص شده) و با افزایش قدرت خریداران، می‌توان به رشد و صعود قیمت از همین محدوده امیدوار بود.

خرید رندر توکن | RNDR

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال رندر توکن (RNDR)

دانلود هفتمین ماهنامه دامیننس

سواد اقتصادی و ذهنیت برنده در دنیای کریپتوکارنسی

  مقایسه رمزارزهای رندر توکن (RNDR) و آپتیمیزم (OP)

  ارزهای دیجیتال RNDR و OP، هر دو پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین هستند که به‌منظور بهبود و تسهیل فرایند تولید محتوای گرافیکی ایجاد شده‌اند. در بخش زیر به مقایسه حجم بازار، میزان عرضه و تغییرات قیمتی رمزارزهای آپتیمیزم و رندر توکن در بازه‌های زمانی مختلف می‌پردازیم.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال رندر توکن (RNDR)

  با مقایسه روند قیمتی آپتیمیزم و رندر توکن در ۳ ماه گذشته، می‌بینیم که هر دو ارز عملکردی مشابه به یکدیگر داشتند و بالغ بر ۶۰ درصد رشد قیمتی را تجربه کردند. این رشد قیمتی در این بازه زمانی، رشد خوب و قابل‌توجهی بوده و نشان‌دهنده این است که این دو ارز از پتانسیل بالایی برای رشد برخوردار هستند. باتوجه‌به افزایش محبوبیت شبکه‌های لایه ۲ اتریوم و انتشار اخبار مثبت در مورد آپتیمیزم و رندر توکن، انتظار می‌رود که این دو رمزارز در آینده نیز رشد قیمتی مناسبی داشته باشند.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال رندر توکن (RNDR)

  سخن پایانی

   همان‌طور که در ابتدا گفته شد، شبکه Render، پلتفرم رندرینگ توزیع شده است که به کاربران امکان می‌دهد از قدرت محاسباتی GPUهای دیگران، برای رندر صحنه‌های سه‌بعدی استفاده کنند. این پلتفرم برای هنرمندان، استودیوهای انیمیشن، تولیدکنندگان بازی‌های ویدئویی و سایر سازندگان محتوای دیجیتال طراحی شده است.

   توکن RNDR نقش مهمی در شبکه Render ایفا می‌کند. این توکن برای پرداخت هزینه‌های رندرینگ استفاده شده و همچنین به‌عنوان انگیزه‌ای برای اپراتورهای نود که قدرت محاسباتی GPU خود را به شبکه اختصاص می‌دهند، عمل می‌کند. روند قیمتی ارز دیجیتال RNDR در آینده به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله رشد بازار رندرینگ GPU، پذیرش شبکه Render توسط کاربران و توسعه بیشتر این شبکه. باتوجه‌به رشد سریع بازار رندرینگ GPU و پتانسیل بالای شبکه Render، انتظار می‌رود که ارز دیجیتال RNDR در آینده ارزش خود را حفظ کرده و حتی به‌مرورزمان بتواند به رشد و صعود خود ادامه دهد.

   در مجموع، ارز دیجیتال RNDR توکنی با پتانسیل بالا است که می‌تواند از رشد بازار رندرینگ GPU و توسعه شبکه Render بهره‌مند شود. بااین‌حال، سرمایه‌گذاران باید قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال، تحقیقات کافی را انجام دهند.

  پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  مدیریت سرمایه ارز دیجیتال؛ چگونه از سرمایه ارزشمند خود حفاظت کنیم؟

  نکات مهم برای خرید و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر