تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اینجکتیو (INJ) – 7 آبان (29 اکتبر)

توسط پرهام نوربخش
|
7 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  2 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اینجکتیو (INJ)

ارز دیجیتال اینجکتیو بعد از رشد بیشتر از ۵۰ درصد که در هفته اخیر داشت، توانست توجه بسیاری از معامله‌گران بازار کریپتو را به خود جلب کند، این ارز با روند رو به صعودی که در چند روز گذشته داشت، اکنون با قیمت 13.8 دلاری در حال معامله است. در ادامه تحلیلی از این رمزارز را مطالعه کنید و با این پروژه بیشتر آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اینجکتیو (INJ)

 اینجکتیو (INJ) چیست؟

اینجکتیو یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که امکان مبادله طیف وسیعی از دارایی‌ها را از جمله ارزهای دیجیتال، توکن‌های NFT و دارایی‌های سنتی مانند سهام و کالاها را فراهم می‌کند. این پلتفرم بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است . ایده اینجکتیو این است که یک مرکز مبادلات غیرمتمرکز ایجاد کند که در آن کاربران دارای ارز دیجیتال اینجکتیو (INJ) کنترل شبکه را در دست بگیرند. ارز دیجیتال INJ توکن بومی پلتفرم Injective Protocol است. این توکن کاربردهای مختلفی دارد، از جمله:

 • حاکمیت : دارندگان INJ می‌توانند در اداره پلتفرم Injective Protocol مشارکت کنند و به تصمیم‌گیری‌های مهم مانند تغییرات در پروتکل و تخصیص منابع کمک کنند.
 • پرداخت کارمزد INJ : می‌تواند برای پرداخت کارمزدهای معاملاتی در پلتفرم Injective Protocol استفاده شود.
 • تأمین نقدینگی : سرمایه‌گذاران می‌توانند از INJ برای تأمین نقدینگی برای صرافی Injective Exchange استفاده کنند و در ازای این کار پاداش دریافت کنند.

در ادامه به تحلیل تکنیکال این ارز می‌پردازیم.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  معامله اینجکتیو پروتکل | INJ

  تحلیل تکنیکال اینجکتیو (INJ)

  ارز دیجیتال اینجکتیو (INJ) یکی از ارزهایی است که توانست از بازار خرسی و زمستان ارزهای دیجیتال جان سالم به در برده و با موفقیت افت قیمتی که داشت را جبران کند. این امر نشان‌دهنده قدرت بازارگردان‌ها و معامله‌گران این ارز است. همان‌طور که در نمودار هفتگی مشخص شده، اینجکتیو پس از ثبت قله قیمتی در عدد 25 دلاری، ریزش قیمتی بیش از 90 درصدی را تا 1.2 دلار به‌خود دید، اما پس از مدت کوتاهی روند صعودی را در پیش گرفت و از کف قیمتی در محدوده 1 دلاری رشد بیش از 1,000 درصدی را تجربه کرد. تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اینجکتیو (INJ)

  با نگاهی به نمودار روزانه این ارز می‌توانیم شاهد سطوح حمایت و مقاومت خوبی باشیم که درگذشته نیز واکنش این نواحی در روند قیمتی این ارز بی‌تأثیر نبوده است. ارز دیجیتال اینجکتیو بین دو ناحیه استاتیک حمایت و مقاومت 5.5 و 10 دلاری در نوسان بود که توانست باقدرت خوبی مقاومت 10 دلاری را شکسته و از آن عبور کند. مقاومت استاتیک بعدی برای این ارز در محدوده 14.5 دلار قرار دارد که باید دید آیا می‌تواند از آن عبور کرده و سقف جدیدی ثبت کند یا خیر. تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اینجکتیو (INJ)

  با بررسی نمودار ارز اینجکتیو، در انتهای روند شاهد تشکیل یک کانال قیمتی صعودی هستیم که اکنون قیمت نزدیک به سقف این کانال در حال نوسان است. همان‌طور که گفته شد در ناحیه 14 دلار، محدوده مقاومت استاتیک برای این ارز وجود دارد که همچنین طبق تصویر زیر، سقف کانال صعودی نیز به ما عدد 14 دلار را نشان می‌دهد.

  در نتیجه برای اهداف بالاتر، انتظار می‌رود قیمت با تکمیل پولبک به محدوده 10 دلاری که مماس با میدل کانال قیمتی است بتواند قدرت کافی برای ادامه روند روبه‌بالا را به دست آورده و اهداف بالاتری نظیر 18 دلار و سقف قبلی در محدوده 25 دلار را در میان‌مدت به خود ببیند.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اینجکتیو (INJ)

  در مجموع Injective Protocol یک پروژه امیدوارکننده با پتانسیل زیادی برای رشد است. این پلتفرم ویژگی‌های پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد که آن را از سایر DEXها متمایز می‌کند. همچنین، INJ یک توکن حاکمیتی است که به دارندگان آن امکان مشارکت در اداره پلتفرم را می‌دهد. بااین‌حال، Injective Protocol هنوز درحال‌توسعه است و ریسک‌هایی نیز دارد.

  سرمایه‌گذاران باید قبل از سرمایه‌گذاری در INJ، تحقیقات خود را انجام دهند.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر