تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بند پروتکل (BAND) – 8 آبان (30 اکتبر)

توسط پرهام نوربخش
|
8 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  3 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بند پروتکل (BAND) - 8 آبان (30 اکتبر)

ارز دیجیتال بند پروتکل با حمایت گاوهای بازار توانست از روند نزولی و فرسایشی خود خارج شود. همچنین باتوجه‌به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، این ارز در روز گذشته جهشی ۳۲ درصدی در حجم معاملات داشته که نشان‌دهنده توجه تریدرهای بازار به این پلتفرم اوراکل است.

در ادامه تحلیلی از این رمزارز را مطالعه کنید و با این پروژه بیشتر آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بند پروتکل (BAND) - 8 آبان (30 اکتبر)

 بند پروتکل چیست؟

بند پروتکل یک پلتفرم اوراکل غیرمتمرکز و بین زنجیره‌ای است که به قراردادهای هوشمند اجازه می‌دهد تا داده‌های دنیای واقعی را به صورت مقیاس‌پذیر دریافت کنند.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

   کاربرد بند پروتکل

  اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز حوزه دیفای برای عملکرد خود به اطلاعات دنیای واقعی نیاز دارند. برای مثال، یک قرارداد هوشمند برای استخراج نرخ ارز یا قیمت سهام باید بتواند به این اطلاعات دسترسی داشته باشد.

  بند پروتکل این امکان را فراهم می‌کند که قراردادهای هوشمند به داده‌های دنیای واقعی از طریق APIها دسترسی پیدا کنند.

   مزایای بند پروتکل

  این پروژه نسبت به سایر پلتفرم‌های اوراکل مزایای زیر را دارد:

  مقیاس‌پذیری: بند پروتکل از یک بلاک چین اختصاصی استفاده کرده که به آن امکان می‌دهد تا حجم بالایی از داده‌ها را پردازش کند.

  کارایی: بند پروتکل از الگوریتم‌های خاصی برای بهینه‌سازی زمان و هزینه تراکنش‌ها استفاده می‌کند.

  امنیت: بند پروتکل از فناوری‌های امنیتی پیشرفته برای محافظت از داده‌ها استفاده می‌کند.

  همچنین بند پروتکل دارای ارز دیجیتالی با نام BAND است که برای پرداخت کارمزدهای شبکه و مشارکت در حاکمیت شبکه استفاده می‌شود.

  در ادامه برای بررسی قیمتی و تحلیل تکنیکال این ارز دیجیتال با ما همراه باشید.

  معامله بند پروتکل | BAND

  تحلیل تکنیکال بند پروتکل  (BAND)

  ارز دیجیتال بند پروتکل یکی از اوراکل‌های کاربردی و پر پتانسیل بازار است؛ اما نسبت به باقی ارزها رشد کمتری داشته و از سقف قیمتی خود فاصله زیادی دارد. البته همین مورد می‌تواند نشان‌دهنده پتانسیل خوب این ارز برای رشد قیمتی در بلندمدت باشد. در نمودار هفتگی ارز بند پروتکل، بیشترین قیمتی که این ارز داشته ۲۴ دلار است که از همان ناحیه با سقوط قیمتی و اصلاح قیمت همراه بود و پس از ۹۵ درصد اصلاح قیمت، به سطح ۱ دلاری رسید. بااین‌حال گاوهای بازار و خریداران، با تلاشی دیگر توانستند از محدوده ۱ دلاری با رشدی نزدیک به ۲۵۰ درصد، قیمت این ارز را تا ۳.۷ دلار بالا ببرند اما این تلاش‌ها باتوجه‌به روند خرسی بازار کریپتو سرانجام خوبی نداشت و قیمت این ارز بار دیگر به سمت ۱ دلار حرکت کرد.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بند پروتکل (BAND) - 8 آبان (30 اکتبر)

  با بررسی نمودار ارز دیجیتال بند پروتکل در تایم فریم هفتگی می‌توانیم سطوح قیمتی و روند خوبی را برای این ارز مشخص کنیم. همان‌طور که در تصویر قابل‌مشاهده است این ارز توانست باقدرت و حمایت گاوهای بازار از مقاومت داینامیک عبور کرده و به اولین ناحیه مقاومتی برسد.

  در حال حاضر، ناحیه مقاومت استاتیک در قیمت ۱.۵ دلاری سر راه این ارز قرار دارد و قیمت در حال نوسان و تریدینگ رنج زیر این محدوده است. باید دید آیا گاوهای بازار موفق به پامپ قیمت، شکست این ناحیه مقاومتی و رسیدن به اهداف بالاتر می‌شوند یا بازی را به خرس‌ها واگذار کرده و شکست خواهند خورد.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بند پروتکل (BAND) - 8 آبان (30 اکتبر)

  در تایم فریم روزانه نمودار این ارز دیجیتال می‌توان تا حدودی افزایش فشار خرید و بیشترشدن قدرت خریدارها نسبت به فروشندگان را از طریق نوع کندل‌های شکل‌گرفته در انتهای روند مشاهده کرد. ارز بند پروتکل به‌سختی درگیر مقاومت ۱.۵ دلاری است و جدال بین گاوها و خرس‌ها هنوز برنده‌ای نداشته است. در ۵ روز گذشته، این ارز سعی کرد از مقاومت ۱.۵ دلاری عبور کند اما با افزایش فروش همراه بود همچنین باتوجه‌به نمودار RSI که در ناحیه اشباع خرید قرار داشت، با افت قیمتی همراه بود و قیمت باز هم به زیر این مقاومت بازگشت.

  مهم‌ترین سطوح استاتیک حمایتی که می‌توان برای این ارز دیجیتال در نظر داشت در نواحی ۱.۳۳ و ۱.۲ دلار قرار گرفته‌اند. همچنین در صورت ازدست‌رفتن حمایت استاتیک مهم ۱ دلاری، رسیدن به اهداف بالاتر برای این ارز سخت خواهد شد. در حال حاضر با توجه توضیحات داده شده، می‌توان بعد از تکمیل پولبک به سطوح گفته در نواحی ۱.۲ الی ۱.۳۳ دلاری انتظار رشد قیمتی برای این ارز دیجیتال داشت. همچنین هدف قیمتی این ارز در مرحله اول عدد ۲ دلار است.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بند پروتکل (BAND) - 8 آبان (30 اکتبر)

  در مجموع بند پروتکل یک پروژه با فاندامنتال قوی است که توسط تیمی مجرب و باسابقه توسعه یافته و سرمایه‌گذاران معتبری مانند Sequoia Capital و Binance را به‌عنوان پشتوانه خود دارد. علاوه بر این، بند پروتکل کاربردهای متنوعی دارد و می‌تواند در بسیاری از پروژه‌های دیفای مورداستفاده قرار گیرد.

  باتوجه‌به روند قیمت این ارز دیجیتال، می‌توان انتظار داشت که آینده درخشانی در انتظار آن باشد.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر