پیش‌بینی قیمت و آینده ارز لونا کلاسیک در کوتاه‌مدت و بلند‌مدت

تاریخ انتشار: 10 اسفند 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 9 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  8 دقیقه
پیش‌بینی قیمت و آینده ارز لونا کلاسیک در کوتاه‌مدت و بلند‌مدت

با وجود پتانسیل بالای صعود آلت کوین‌ها، آینده ارز لونا کلاسیک چه خواهد شد؟ در این مقاله به بررسی دقیق عوامل تاثیرگذار بر قیمت لونا کلاسیک و پیش‌بینی قیمت آن در کوتاه‌مدت و بلندمدت می‌پردازیم.

لونا کلاسیک در طول سال‌های ۲۰۲۳ و به‌خصوص ۲۰۲۴، در بین تریدرها و تحلیلگران بسیار محبوب شده است و تحلیل‌های مربوط به روند توسعه و قیمت این ارز دیجیتال، نشان از پیش‌بینی‌ها و دیدگاه‌های مختلفی برای به‌تصویرکشیدن آینده این پروژه خواهد داد. به‌احتمال زیاد شما نیز درباره پتانسیل صعودی این ارز دیجیتال در تیترها و اخبار مربوط به آن، مطالب زیادی را شنیده‌اید، اما آیا این پیش‌بینی‌ها می‌تواند در آینده‌ای نه‌چندان دور تحقق یابد؟ آیا ارز دیجیتال لونا کلاسیک در بازار گاوی ارزهای دیجیتال شانسی برای صعود قیمتی خواهد داشت؟

در این مقاله تمرکز اصلی ما در جهت پاسخگویی به سؤالات بالا است و از این بابت، مهم‌ترین و معتبرترین تحلیل‌های تکنیکال، فاندامنتال و سایر نقطه‌نظرات افراد خبره را درباره لونا کلاسیک را بررسی خواهیم کرد تا به پیش‌بینی یا تخمینی مناسب از آینده LUNC دست یابیم.

نگاهی به روند توسعه و قیمت لونا کلاسیک از ابتدا تاکنون

اگر بخواهیم نگاهی به روند توسعه و قیمت لونا کلاسیک از ابتدای آغاز پروژه تا به امروز داشته باشیم، این فرایند با سقوط بنیاد لونا و ریزش عمیق ارزهای دیجیتال همراه بوده است که به‌عنوان اتفاقی بسیار تأثیرگذار و تلخ در بازار ارز دیجیتال یاد می‌شود. پس از سقوط لونا و ازدست‌رفتن ارزش ارز دیجیتال لونا که تا سال ۲۰۲۲، پنجمین ارز دیجیتال بزرگ بازار ارز لحاظ ارزش مارکت محسوب می‌شد، در ۲۸ می ۲۰۲۲، خبر از تغییر برند به نام لونا کلاسیک (LUNC) به طرف‌داران لونا داشته شده و پس از راه‌اندازی شبکه جدید ترا لونا به نام Luna 2.0، این شبکه بلاک چین به ترا لونا کلاسیک نام‌گذاری شد.

آینده ارز لونا کلاسیک چگونه خواهد بود؟

با وجود اتفاق بسیار تلخ سقوط لونا و ایجاد دودسته از طرف‌داران این پروژه، پروژه لونا کلاسیک همچنان به کار خود ادامه داده و با تحکیم بنیاد و توکن سوزی منظم خود، وعده برگشت روزهای خوب خود را به طرف‌داران و حامیان پروژه می‌دهد. پس از پایان ماجرای سقوط ترا لونا و خبر مربوط به آغاز کار این شبکه بلاک چینی به نام ترا کلاسیک، جو مثبت و صعودی حول این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۲ ایجاد شد. به طرزی که قیمت این توکن تنها در چند ماه رشدی ۱۳۰۰ درصدی را ثبت کرد. بااین‌وجود، با تبعیت از بازار نزولی و کاهش جو مربوط به این ارز دیجیتال، لونا کلاسیک (LUNC) نیز روند نزولی خود را ازسرگرفته و از سقف قیمتی خود در محدوده ۰٫۰۰۰۶۰ دلار تا زمان نگارش این مقاله، شاهد ۷۷ درصد ریزش قیمتی بوده است.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی لونا کلاسیک

  لونا کلاسیک، به‌جرئت با درنظرگرفتن نوسانات و حواشی بسیار زیاد، دارای فرصت‌ها و چالش‌های بسیار مهمی است و زمانی که بخش عمده‌ای از این موارد بسته به نوع سرمایه‌گذاری شما یا دیدی که به این پروژه دارید، شکل خواهد گرفت. در وهله اول، اگر بگوییم که پروژه لونا کلاسیک با وجود گستردگی ارزهای دیجیتال و رقبای بسیار قوی دیگر و کاربردی‌تر در فضای دیفای، پروژه‌ای کاملاً فراموش شده است، قضاوت بدی نخواهد بود. این پروژه همچنان با وجود بهبود شرایط خود، زیرساخت و اطمینان مناسبی مبتنی بر سرمایه‌گذاران نداشته و ازاین‌جهت آینده آن چندان چشم‌نواز نیست.

  بااین‌حال، آنچه که روند قیمتی و نوسانات زیاد این ارز دیجیتال در نمودار نشان می‌دهد، رشد و ریزش‌های قدرتمند این توکن، می‌تواند فرصت‌های معاملاتی مناسبی را برای تریدرها مهیا کند، اما این موارد در جهت دید سرمایه‌گذاری از نکاتی منفی به‌حساب خواهد آمد. با تمام این تفاسیر، اگر قصد نوسان‌گیری کوتاه‌مدت و یا ترید را روی این ارز دیجیتال دارید، شاید گزینه‌ای مناسب برای شما باشد و با وجود بنیاد ضعیف، نامشخص بودن مسیر و آینده، اطمینان ناکافی سرمایه‌گذاران و کاربرد کم پروژه، لونا کلاسیک برای سرمایه‌گذاری بلندمدت مناسب به نظر نخواهد رسید.

  آینده ارز لونا کلاسیک چگونه خواهد بود؟

  تخمین یا پیش‌بینی آینده لونا کلاسیک، باتوجه‌به ارزش بسیار پایین مارکت، نداشتن دلیل تمایزی نسبت به سایر پروژه‌های بلاک چینی و سابقه نامناسب پروژه لونا، شاید سخت‌ترین امر ممکن امروزی باشد. اما، اگر به آپدیت‌ها و توسعه‌های این پروژه در طول این چند سال دقت کنیم، چشم‌انداز مناسب‌تری فراهم می‌شود. از جنبه‌های مثبتی که می‌تواند در آینده باعث برگشت اطمینان و بهبود شرایط این پروژه شود، آپدیت‌ها مناسب و تغییراتی حیاتی در ساختار شبکه است که تا به امروز، با پیاده‌سازی موفقیت‌آمیز، با واکنش صعودی توکن بومی و سرمایه‌گذاران نیز همسو بوده است.

  خرید لونا کلاسیک | LUNC

   آپدیت کیت توسعه نرم‌افزار (SDK) مربوط به زنجیره کازماس پروژه لونا کلاسیک، ارتقا شبکه و به‌روزرسانی قابلیت‌های حاکمیتی توکن، تنها بخشی از توسعه و آپدیت‌های منظم این پروژه تا به امروز است که به عقیده بسیاری از محققان دلایل محکمی برای آینده‌ای درخشان‌تر این ارز دیجیتال خواهد بود.

  پیش‌بینی قیمت آینده ارز لونا کلاسیک در کوتاه‌مدت

  در جهت پیش‌بینی قیمت لونا کلاسیک در کوتاه‌مدت، بهتر است که نگاهی به نمودار قیمتی این ارز دیجیتال در تایم فریم ۴ ساعته بیندازیم. این ارز دیجیتال در طول سال ۲۰۲۴، در بین نواحی قیمتی ۰٫۰۰۰۱ -۰٫۰۰۰۱۳ دلار در نوسان بوده است و بسیاری معتقدند که عملکرد قیمت در کوتاه‌مدت برای این ارز دیجیتال به واکنش به سطح ۰٫۰۰۰۱۳۸ دلار بستگی خواهد داشت. بااین‌وجود، انتظار می‌رود که در کوتاه‌مدت، قیمت لونا کلاسیک در بین محدوده ۰٫۰۰۰۱۱ – ۰٫۰۰۰۱۳۸ دلار در نوسان بوده و با احتساب جو صعودی بازار ارز دیجیتال، تحقق مجدد محدوده ۰٫۰۰۰۱۳۸ دلار پتانسیل بالاتری را از دایره احتمالات خواهد داشت.

  پیش‌بینی قیمت آینده ارز لونا کلاسیک در کوتاه‌مدت

  پیش‌بینی روند قیمتی و آینده ارز لونا کلاسیک در میان‌مدت

  پیش‌بینی روند قیمتی و آینده رفتار قیمت لونا کلاسیک در میان‌مدت، از مهم‌ترین و پرتکرارترین تحلیل‌های امروزی است و بسیاری از سرمایه‌گذاران که به‌قصد سرمایه‌گذاری میان‌مدت این پروژه را خریداری کرده‌اند، درباره روند قیمتی این ارز دیجیتال گمانه‌زنی‌های مختلفی را ارائه می‌کنند.
  اگر بخواهیم نگاهی به موج‌های قیمتی و روندهای کنونی این ارز دیجیتال، مبتنی بر تحلیل تکنیکال در میان‌مدت داشته باشیم، تایم فریم روزانه بهترین تایم فریم برای شناخت و درک چرخه‌های میان‌مدتی خواهد بود. مطابق نمودار، قیمت پس از موج نزولی بسیار قدرتمند خود در اواخر سال ۲۰۲۳، در حال تشکیل موجی اصلاحی بوده و قیمت توانسته است تا نزدیکی سطوح ۰٫۰۰۰۱۳ – ۰٫۰۰۰۱۴ دلار به رشد خود ادامه دهد.

  پیش‌بینی روند قیمتی و آینده ارز لونا کلاسیک در میان‌مدت

  باتوجه‌به قدرت موج نزولی قبلی و سطوح عرضه قدرتمند پیش روی قیمت، پتانسیل بالایی برای رشد تا سطوح ۰٫۰۰۰۱۴ – ۰٫۰۰۰۱۵۵ دلار در میان‌مدت دیده می‌شود، اما با درنظرگرفتن رفتارشناسی قیمت، روند نزولی می‌تواند از این نواحی مقاومتی مهم ازسرگرفته شود.

  پیش‌بینی قیمت و آینده ارز لونا کلاسیک (LUNC) در بلندمدت

  پس از بررسی و پیش‌بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال LUNC در کوتاه‌مدت و میان‌مدت، بهتر است که نگاهی به تایم فریم هفتگی برای دیدگاه بلند مدتی تر داشته باشیم و محتمل‌ترین رفتار قیمتی را در آینده را نیز به توضیحات اضافه کنیم.

  پیش‌بینی قیمت و آینده ارز لونا کلاسیک (LUNC) در بلندمدت

  باتوجه‌به تایم فریم هفتگی نمودار LUNC، قیمت در طول زمان راه‌اندازی توکن تا به امروز، دو سقف قیمتی پایین را ثبت کرده و با وجود سطوح عرضه قدرتمند پیش روی این ارز دیجیتال در دو سقف قبلی و پتانسیل نه‌چندان صعودی از لحاظ فاندامنتالی، راه سختی پیش روی لونا کلاسیک خواهد بود. مطابق غالب پیش‌بینی‌های بلند مدتی لونا کلاسیک در بلندمدت، انتظار می‌رود که قیمت و آینده ارز لونا کلاسیک تا سال ۲۰۳۰، تنها موفق به رشد تا سطوح ۰٫۰۰۰۲۷– ۰٫۰۰۰۳ دلاری شود و قیمت گمانه‌زنی شده برای لونا کلاسیک در ۲۰۲۴، در بین سطوح ۰٫۰۰۰۱۳ – ۰٫۰۰۰۱۴ قرار خواهد داشت.

  کارشناسان و تحلیلگران درباره آینده ارز لونا کلاسیک چه نظری دارند؟

  پس از بررسی چارت قیمتی لونا کلاسیک و پیش‌بینی روندهای قیمتی و آینده این ارز دیجیتال در بازه‌های زمانی مختلف، نظرات و تحلیل‌های کارشناسان یا تحلیلگران خبره بازار ارز دیجیتال درباره آینده لونا کلاسیک می‌تواند دید مناسبی برای بررسی قیمت و آینده این ارز دیجیتال ایجاد کند.
  در این جهت، در این بخش مهم، چندین تحلیل و نقطه‌نظر سایت‌های معتبر یا تحلیلگران بزرگ ارز دیجیتال را در باب LUNC برای شما معرفی و بررسی خواهیم کرد تا در تصمیمات خود از این نوع نگاه و تحلیل‌ها نیز استفاده لازم را به عمل‌آورید.

  لازم به ذکر است که پیش‌بینی و هرگونه تحلیل امروزی، هیچگاه کلام آخر یا اول نبوده و نمی‌تواند به‌تنهایی مبنای تصمیم‌گیری شما قرار گیرد. توصیه می‌کنیم در حوزه بازارهای مالی، بدون تحقیق و تحلیل شخصی، با نظرات افراد و توصیه‌های مختلف سرمایه‌گذاری نکرده و تنها با مسئولیت شخصی و تحقیق کافی اقدام کنید.

  پیش‌بینی قیمت آینده ارز لونا کلاسیک از صرافی گیت دات آیو (Gate.io)

  صرافی ارز دیجیتال محبوب گیت دات آیو (gate.io)، در سایت رسمی خود به پیش‌بینی قیمت لونا کلاسیک از سال ۲۰۲۴ تا سال ۲۰۳۰ پرداخته و نقطه‌نظر تحلیلگران و محققان خود را درباره این ارز دیجیتال به اشتراک گذاشته است. طبق گفته این صرافی معتبر ارز دیجیتال، قیمت ارز دیجیتال لونا کلاسیک تا سال ۲۰۲۴، در بین سطوح ۰٫۰۰۰۰۲۸ – ۰٫۰۰۰۱۵۶ تخمین زده می‌شود و قیمت LUNC طبق این پیش‌بینی تا سال ۲۰۳۰، در محدوده‌های بین ۰٫۰۰۰۲۶ – ۰٫۰۰۰۳۲ دلار در نوسان خواهد بود. در این تحلیل اضافه شده است که طبق پیش‌بینی قیمت ارز لونا کلاسیک تا سال ۲۰۳۰، نرخ برگشت سرمایه این ارز دیجیتال تا سال ۲۰۳۰، می‌تواند نزدیک به ۱۱۵ درصد باشد و سود مناسبی در سرمایه‌گذاری روی این پروژه وجود دارد.

  پیش‌بینی قیمت آینده ارز لونا کلاسیک از صرافی گیت دات آیو (Gate.io)

  پیش‌بینی قیمت آینده ارز لونا کلاسیک توسط سایت CoinEdition

  پیش‌بینی قیمت لونا کلاسیک که توسط سایت معتبر CoinEdition ارائه شده است، از مهم‌ترین و جامع‌ترین تحلیل‌ها یا پیش‌بینی‌های قیمتی به شمار می‌رود که روند قیمتی این ارز دیجیتال را تا چه در کوتاه‌مدت و چه در بلندمدت بررسی کرده است. طبق تحلیل این سایت، با وجود درج‌شدن احتمال بالا برای نوسانات قیمت در بازه کوتاه‌مدت، پیش‌بینی می‌شود که قیمت ارز دیجیتال لونا کلاسیک تا پایان سال ۲۰۲۴، بتواند به سطح قیمتی ۰٫۰۰۰۵۱ دلاری برسد و رشد قیمتی خیره‌کننده‌ای توسط این پروژه ثبت شود. این سایت تحلیل عقیده دارد که ارز دیجیتال LUNC تا سال ۲۰۳۰، قادر خواهد بود با ثبت رشدی ۱۶۰۰۰ درصدی به سطح ۰٫۰۰۲ دلاری نیز رسیده و معتقد است که قیمت ارز دیجیتال لونا کلاسیک و روند قیمتی آن تا سال ۲۰۵۰ صعودی خواهد بود و هر توکن LUNC تا پایان این سال ارزشی بالغ بر ۰٫۱۵ دلار دارد.

  پیش‌بینی قیمت آینده ارز لونا کلاسیک توسط سایت CoinEdition

  آیا ارز دیجیتال لونا کلاسیک برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

  ارز دیجیتال لونا کلاسیک از زمان آغاز و راه‌اندازی تا به امروز، فراز و نشیب زیادی را شاهد بوده است و بسیاری از سرمایه‌گذاران این پروژه با نوسانات زیاد قیمت در طول دو سال اخیر مواجه بوده‌اند. لونا کلاسیک، با اضافه‌کردن قابلیت مجزایی برای بهبود شیوه حاکمیتی خود، آپدیت شبکه و سایر موارد بنیادی، نشان از تعهد خود به توسعه روزافزون شبکه داده است، بااین‌حال، آنچه که می‌تواند این ارز دیجیتال را برای سرمایه‌گذاری مناسب کند، وجود تمایز یا وجه تفاوتی با سایر پروژه‌های امروزی خواهد بود.

  اگر بخواهیم آپدیت‌ها و توسعه‌های این شبکه را در کنار جامعه غنی و محکم آن در طرفی از کفه ترازو قرار داده و طرف دیگر را به نگرانی‌هایی بابت تقاضا نه‌چندان مناسب، رقبای قوی و عملکرد ضعیف ارز دیجیتال، اختصاص دهیم، این ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری تنها در صورت اختصاص سرمایه‌ای کوچک مناسب خواهد بود. در واقع، به دلیل وجودنداشتن دلایلی محکم بر رشد و استحکام پروژه در طول سال‌های آینده، توصیه می‌کنیم در سرمایه‌گذاری روی لونا کلاسیک کمی احتیاط کرده و بعد تحقیق و بررسی چارت قیمتی لحظه‌ای، درصد بسیار کمی از دارایی خود را به این پروژه اختصاص دهید.

  سؤالات متداول

  • آیا لونا کلاسیک به یک دلار می‌رسد؟

  باتوجه‌به وضعیت کنونی پروژه و بنیاد نه‌چندان مناسب ارز دیجیتال لونا نسبت به سایر پروژه‌های امروزی، دلایل محکمی و قوی مبتنی بر لونا کلاسیک یک‌دلاری وجود ندارد و تا به امروز پتانسیل جذب چنین سرمایه‌ای در این پروژه به چشم نمی‌خورد.

  • احتمال بازگشت دوباره قیمت LUNC چقدر است؟

  احتمال بازگشت دوباره قیمت LUNC به سطوح قبلی خود با احتساب خروج سرمایه‌ای بسیار سنگین از این پروژه و ریزش سنگین سال ۲۰۲۲ در بازار ارز دیجیتال، به‌طورکلی غیرممکن به نظر می‌رسد. بااین‌وجود، برخی عقیده دارند که با آپدیت‌ها و توسعه‌های جدید صورت‌گرفته، پتانسیل رشد‌های میان‌مدتی این ارز دیجیتال وجود دارد.

  شبنم توایی

  شبنم توایی

  علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها 7 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. King
   King | 29 اردیبهشت 1403

   بسیار دقیق

  2. محمد
   محمد | 18 اسفند 1402

   تحلیل کاملا اشتباه.لونا کلاسیک روند تدوین مجدد زیر ساخت ها و اتصال به بلاکچین های مختلف و ایجاد زنجیره های قوی میان بلاکچینی رو شروع کرده و بو توجه به توکن سوزی منظم و بروزرسانی ها و جامعه ی پویای لونا کلاسیک پیش بینی میشه تا اواخر سال ۲۰۲۶ لونا کلاسیک به محدوده ی یک دلار برسه و این تازه شروع ماجرای لوناکلاسیک خواهد بود.

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 20 اسفند 1402

    سلام محمد عزیز
    ممنون که دیدگاهتون رو با ما به اشتراک گذاشتین.

   • محمد
    محمد | 4 اردیبهشت 1403

    سلام جدی می فرمایید

   • امیر
    امیر | 23 اردیبهشت 1403

    یکی شیبا یکی لونا هیچوقت به یه سنتم نمیرسن چه برسه به دلار😂

   • King
    King | 29 اردیبهشت 1403

    دقیق ودرست

   • محمد
    محمد | 9 تیر 1403

    موافقم