رمزارزهای پندل، زیرو ایکس، فرکس شیر و سیناپس به بیت پین اضافه شدند

تاریخ انتشار: 14 بهمن 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 22 خرداد 1403
زمان مطالعه:  6 دقیقه
رمزارزهای پندل، زیرو ایکس، فرکس شیر و سیناپس به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز،

رمزارزهای شبکه پندل (Pendel) با نماد اختصاری PENDEL، زیرو ایکس (0x Protocol) با نماد ZRX، فرکس شیر (Frax Share) با نماد ‌FXS و توکن سیناپس (Synapse) با نماد SYN به بخش خرید آسان بیت پین اضافه شدند.

آشنایی بیشتر با 4 رمزارز جدید بیت پین

نگاهی مختصر به ارز پندل (Pendle)

ارز دیجیتال PENDEL یک توکن ERC-20 است که توسط پروتکل Pendle Finance ایجاد شده است. این پروتکل دارای مکانیزم بازارساز خودکار (AMM) برای مبادله بازدهی آینده است. کاربران می‌توانند از PENDLE برای خرید، فروش و معامله توکن‌های بازده استفاده کنند. همچنین، این توکن به عنوان پاداش و انگیزه‌ای برای ارائه نقدینگی در پندل فایننس ارائه می‌شود.

PENDLE پروژه نسبتاً جدیدی است، اما به سرعت در حال رشد است. در حال حاضر، بیش از 200 میلیون دلار PENDLE در گردش است. این پروتکل همچنین توسط برخی از سرمایه گذاران بزرگ ارز دیجیتال مانند Sequoia Capital و Alameda Research پشتیبانی می‌شود. برای آشنایی بیشتر با ارز دیجیتال پندل، مقاله پندل فایننس | پلتفرم Pendle، آینده‌ای جدید در دنیای دیفای را مطالعه کنید.

خرید پندل

تحلیل تکنیکال ارز پندل (PENDLE)

با نگاهی به نمودار رمزارز پندل، متوجه می‌شویم که قیمت با قدرت درحال صعود است و هیچ سقفی مقابل خود ندارد، با این حال، با استفاده از ابزار فیبوناچی و موج شماری، ناحیه بعدی که قیمت می‌تواند به آن رسیده و پس از آن شاهد واکنش قیمتی باشیم را مشخص کردیم.

 باتوجه‌به نمودار، می‌توانیم دو ناحیه مهم قیمتی به‌عنوان محدوده‌های عرضه و تقاضا را برای این ارز در نظر داشت که این نواحی عبارت‌اند از:

  • ناحیه مقاومت و هدف قیمتی در محدوده ۳.۹۴۹۵ الی ۴.۵۱۵۲ دلار
  • محدوده حمایتی و اردر بلاک صعودی تایم روزانه در ۰.۴۷۳۴ الی ۰.۵۴۸۷ دلار

همچنین باید به این نکته اشاره کرد که قیمت می‌تواند برای تامین نقدینگی، اصلاح‌هایی کوتاه‌مدت در روند خود داشته باشد.

PENDLE

 

آشنایی با ارز دیجیتال زیرو ایکس (0x Protocol)

ارز دیجیتال زیرو ایکس (ZRX) که توسط پروتکل 0x ایجاد شده، یک توکن ERC-20 است. این پروتکل صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که به کاربران امکان می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال را بدون نیاز به واسطه‌های متمرکز مانند صرافی‌های سنتی مبادله کنند. در واقع، هدف این پروتکل، تسهیل تریدینگ دارایی‌های مبتنی بر اتریوم است.

رمزارز ZRX، توکن حاکمیتی زیرو ایکس است. این توکن برای پرداخت هزینه تراکنش‌ها در پلتفرم 0x و تصمیم‌گیری برای تغییر در پروتکل استفاده می‌شود. ارز ZRX دارای حداکثر عرضه ثابت ۱ میلیارد ZRX است. در حال حاضر، حدود سه‌چهارم آن در گردش بوده و تنها بخش کوچکی از آن برای پاداش‌دهی استیکینگ قفل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله زیرو ایکس؛ پروتکلی برای تبادل غیرمتمرکز دارایی‌های اتریوم را مطالعه کنید.

خرید زیرو ایکس

تحلیل تکنیکال ارز زیرو ایکس (0x Protocol)

باتوجه‌به نمودار متوجه می‌شویم که قیمت توانسته به بالای سطح مقاومت داینامیک خود نفوذ کند و درحال حاضر بالای این محدوده نوسان می‌کند. می‌توان انتظار داشت قیمت پس از پولبک به سطوح حمایتی خود و تامین نقدینگی لازم، روند صعودی خود را آغاز کرده و به سمت نواحی عرضه و اردر بلاک‌های نزولی در تایم روزانه، حرکت کند.

در بازه زمانی میان‌مدت و بلندمدت، می‌توان چند ناحیه مهم مقاومتی برای زیرو ایکس مشخص کرد. این نواحی اردربلاک نزولی در تایم روزانه نیز هستند که عبارت‌اند از:

  • اردربلاک نزولی در قیمت ۰.۵۴ الی ۰.۶۱ دلار
  • محدوده عرضه و مقاومت در قیمت ۱.۳۱ الی ۱.۵۱ دلار

همچنین دو ناحیه‌ که می‌توان به‌عنوان نواحی حمایتی مهم برای رمزارز زیرو ایکس در تایم روزانه و هفتگی در نظر داشت، عبارت‌اند از:

  •  سطح حمایتی در محدوده ۰.۲۸ دلار
  •  محدوده تقاضا در قیمت ۰.۱۴۶ الی ۰.۱۶۸ دلار

ZRX

 

معرفی کوتاه ارز دیجیتال فرکس شیر (Frax Share)

Frax Finance یک پلتفرم دیفای است که یک توکن حاکمیتی به نام FXS و یک استیبل کوین به نام FRAX دارد. این پروتکل اکوسیستمی بر روی شبکه اتریوم است که مختص استیبل کوین‌ها طراحی شده است. از این‌رو، استیبل کوین FRAX نقش مهمی را در این پروتکل ایفا می‌کند و وظیفه ایجاد پول بسیار مقیاس‌پذیر، غیرمتمرکز و الگوریتمی به‌جای دارایی‌های دیجیتال با عرضه ثابت مانند BTC را دارد. در مقابل، ارز FXS هم وظیفه حمایت از استیبل کوین فرکس و ایجاد تعادل در پلتفرم را دارد.

کاربران با هولد کردن توکن‌های FXS، می‌توانند در فرایند حاکمیت و تصمیم‌گیری‌های مربوط به پلتفرم شرکت کنند. البته این ارز دیجیتال کاربردهای دیگری هم دارد که در مقاله ارز دیجیتال فرکس شیر (Frax Share)؛ حامی استیبل کوین FRAX بیشتر درباره آن صحبت کرده‌ایم.

خرید فرکس شیر

تحلیل تکنیکال فرکس شیر (Frax Share)

ارز دیجیتال فرکس شیر (FXS) در تایم فریم روزانه، در نزدیکی مقاومت و محدوده اردر بلاک نزولی خود قرار گرفته است. اگر قیمت قدرت کافی برای تثبیت بالای این ناحیه مقاومتی را نداشته باشد، انتظار داریم به سمت ناحیه حمایتی و محدوده تقاضای خود برگردد و پس از جمع‌آوری نقدینگی لازم، دوباره به روند صعودی خود بازگردد و به سمت ناحیه اردر بلاک‌های نزولی در تایم روزانه، حرکت روبه رشد خود را آغاز کند.

اردر بلاک نزولی تایم روزانه برای فرکس شیر:

  •  محدوده اردربلاک نزولی در قیمت ۱۱.۲ الی ۱۳ دلار

ناحیه‌ای که می‌توان به‌عنوان حمایت مهم برای رمزارز فرکس شیر در تایم روزانه در نظر داشت:

  •  محدوده تقاضا و اردر بلاک صعودی در قیمت ۴.۷ الی ۵.۴ دلار

FXS

آشنایی با توکن سیناپس (Synapse)

پروتکل سیناپس (Synapse) یک پروتکل چند زنجیره‌ای است که ارتباط امن و یکپارچه را بین بلاک چین‌های مختلف برقرار می‌کند. این پروتکل از فناوری‌های مختلفی مانند ارتباطات زنجیره‌ای ترمیم یافته، مدل‌های امنیتی Optimistic و پل زنجیره‌ای سیناپس استفاده می‌کند.

ارز دیجیتال سیناپس (SYN) توکن بومی پروتکل سیناپس است. این توکن کاربردهای مختلفی از جمله حاکمیت، پاداش‌دهی به ارائه‌دهندگان نقدینگی و تامین مالی خزانه‌داری دائو را دارد. این رمزارز حداکثر عرضه ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ داشته و اهداف خاصی را دنبال می‌کند. برای آشنایی بیشتر با این ارز دیجیتال، می‌توانید مقاله پروتکل سیناپس؛ پل زدن بین‌زنجیره‌ای بدون دردسر و با حداقل اسلیپیج را بررسی کنید.

خرید سیناپس

تحلیل تکنیکال سیناپس (Synapse)

با مشاهده رمزارز سیناپس در تایم فریم چهارساعته، متوجه می‌شویم قیمت پس از برخورد به خط روند شکسته شده خود، وارد فاز اصلاحی شده است. انتظار می‌رود سیناپس در ابتدا به سمت نواحی حمایتی و تقاضا حرکت خود را ادامه دهد و پس از جمع‌آوری نقدینگی لازم، به روند صعودی بازگردد. نواحی مهم حمایتی و مقاومتی در تایم چهارساعته برای ارز سیناپس عبارت‌اند از:

  • ناحیه حمایتی و تقاضا در قیمت ۰.۵۸۲۰ الی ۰.۶۰۹۱ دلار
  • ناحیه دوم در قیمت ۰.۹۱۷۴ الی ۰.۹۴۶۹ دلار

SYN

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کمپین پین‌فینیتی به پایان رسید؛ تاریخ قرعه‌کشی و اعلام برندگان

بیت‌پینی عزیز؛ کمپین پین‌فینیتی با کلی جوایز هیجان‌انگیز در ...

ادغام سه رمزارز AGIX, FET و OCEAN و تبدیل به ASI

بیت پینی عزیز، با توجه به ادغام سه پروژه مبتنی بر هوش مصنوعی ...

نهمین ماهنامه دامیننس؛ نات کوین، روایتی از انگشتان بی‌قرار

طبق روال هر ماه، ماهنامه دامیننس این ماه برای شما کاربران عز ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر