رمزارزهای سایبرکانکت، منتل، سی و یونیفای پروتکل دائو به بیت‌پین اضافه شدند!

تاریخ انتشار: 27 شهریور 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 10 دی 1402
زمان مطالعه:  4 دقیقه
اضافه شدن چهار رمزارز جدید به بیت‌پین

کاربران عزیز بیت پین،

رمزارزهای شبکه سایبر کانکت (CyberConnect) با نماد اختصاری CYBER، سی نتورک (SEI Network) با نماد SEI، منتل (Mantle) با نماد ‌MNT و توکن پروتکل یونیفای دائو (Unifi Protocol Dao) با نماد UNFI به بخش خرید آسان بیت پین اضافه شدند.

آشنایی بیشتر با ۴ رمزارز جدید بیت پین

نگاهی مختصر به ارز پلتفرم سایبر کانکت (CyberConnect)

سایبر کانکت شبکه اجتماعی بلاک چینی است که با هدف غیرمتمرکز ساختن شبکه‌های اجتماعی و اعطای مالکیت داده‌ها به کاربران شروع به کار کرده است. در واقع، با کمک این شبکه اجتماعی، هر محتوایی که در آن منتشر کنید، دست‌کاری نشده و مالکیت آن برای همیشه با شماست. از طرفی، سایبر کانکت بستر مناسبی را برای توسعه‌دهندگان به وجود می‌آورد تا اپلیکیشن‌های خود را به وجود آورده و تضمین‌کننده مالکیت داده کاربران باشند.

ارز دیجیتال بومی شبکه سایبر کانکت، CYBER است که بر اساس استاندارد ERC-20 ساخته شده است. این رمزارز کاربردهای مختلفی در شبکه سایبر کانکت دارد که با مطالعه مقاله ارز دیجیتال سایبر کانکت (CyberConnect)؛ شبکه اجتماعی بلاک چینی می‌توانید بیشتر راجع به آن اطلاعات کسب کنید.

کارمزدها و جزئیات ارز دیجیتال سایبر کانکت (CYBER)

 • کارمزد واریز: صفر
 • کارمزد برداشت: 1 در شبکه ERC-20 و 2 در شبکه آپتیمیسم
 • حداقل برداشت: 3 در شبکه ERC-20 و 4 در شبکه آپتیمیسم
 • استاندارد: ERC-20 و آپتیمیسم

خرید سایبر کانکت

آشنایی با ارز دیجیتال شبکه منتل (Mantle)

شبکه منتل با هدف حل مشکل مقیاس‌پذیری بلاک چین اتریوم طراحی و پیاده‌سازی شده است. این شبکه راهکار لایه 2 اتریومی است که با رول آپ‌های آپتیمیستیک و معماری ماژولار سعی در بهبود سرعت، امنیت و کارایی شبکه دارد. این شبکه با ماشین مجازی اتریوم (EVM) نیز سازگاری دارد و قابلیت اجرای قراردادهای هوشمند و ابزارهای اتریوم را بدون هیچ‌گونه تغییری به ارمغان می‌آورد.

ارز دیجیتال MNT، توکنی حاکمیتی شبکه منتل بوده و در راستای حاکمیت، حق سود و حق رای استفاده می‌شود. با مطالعه مقاله شبکه منتل (Mantle)؛ راهکار لایه دو اتریوم با معماری ماژولار می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد این ارز به دست آورید.

کارمزدها و جزئیات ارز دیجیتال منتل (MNT)

 • کارمزد واریز: صفر
 • کارمزد برداشت: 14.5 MNT
 • حداقل برداشت: 50 MNT
 • شبکه: ERC-20

خرید منتل

معرفی کوتاه ارز دیجیتال سی (SEI)

شبکه سی برای تحول شیوه تجربه امور مالی غیرمتمرکز پا به میدان گذاشته است و ادعا می‌کند که سریع‌ترین بلاک چین لایه 1 است. این شبکه منحصراً برای تریدینگ و تبادل ارزهای دیجیتال توسعه داده شده و قصد دارد سریع‌ترین راه‌حل‌های ممکن را برای انجام این کار پیشنهاد دهد.

ارز دیجیتال SEI، توکن بومی پروژه SEI است. اصلی‌ترین کاربرد این ارز دیجیتال، انجام پرداخت در شبکه SEI است؛ اما کاربردهای دیگری نیز نظیر پاداش برای نود‌های شبکه، واسط بین بلاک چین‌‌های مختلف، سوخت برای صرافی‌‌های غیرمتمرکز و غیره نیز دارد که می‌توانید در مقاله شبکه SEI؛ شبکه بلاک چینی لایه یک برای پیاده‌سازی صرافی‌های غیرمتمرکز بیشتر راجع به آن بخوانید و کسب اطلاعات کنید.

کارمزدها و جزئیات ارز دیجیتال سی (SEI)

 • کارمزد واریز: صفر
 • کارمزد برداشت: 6 SEI
 • حداقل برداشت: 12 SEI
 • استاندارد: Sei

خرید SEI

آشنایی با ارز پروتکل یونیفای دائو (Unifi DAO)

Unifi DAO، پروتکل غیرمتمرکزی است که در جهت ایجاد سیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) کار می‌کند. اصطلاح “DAO” به معنی سازمان مستقل غیرمتمرکز بوده و به یک ساختار مشارکتی بلاک چینی اشاره دارد که در آن کاربران حق رای و ارائه نظر دارند. همچنین، قصد دارد پلی میان بلاک چین‌های مختلف ساخته و تبادل ارزهای دیجیتال را میان آن‌ها آسان‌تر کند.

توکن حاکمیتی یونیفای پروتکل دائو، ارز UNFI است که با هولد کردن آن، کاربران می‌توانند در مورد پیشنهادهای گوناگون نظر داده و در آینده آن نقش داشته باشند. توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این ارز دیجیتال، مقاله پروتکل یونیفای (Unifi)؛ پلتفرم دیفای برای پل زدن میان بلاک چین‌ها را مطالعه کنید.

کارمزدها و جزئیات ارز یونیفای پروتکل دائو (UNFI)

 • کارمزد واریز: صفر
 • کارمزد برداشت: 0.5 UNFI
 • حداقل برداشت: 2 UNFI
 • استاندارد: ERC-20

خرید یونیفای پروتکل دائو

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

رمزارز نات کوین (NOT) به بیت پین اضافه شد!

بیت‌پینی‌های عزیز، ارز دیجیتال نات کوین (Notcoin) با نماد اخ ...

رمزارزهای آرگو، تنسور، زتاچین و گیت کوین به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز، رمزارزهای شبکه آرگو (Aergo) با نماد اختصا ...

اطلاعیه مهم؛ به‌روزرسانی زیرساخت‌های فنی و اختلال موقت در معاملات

بیت‌پینی عزیز؛ ✅ به‌علت انجام به‌روزرسانی بر روی زیرساخت‌های ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر