رمزارزهای پیکسل، بیم، ماویا و استارک نت به بیت پین اضافه شدند

تاریخ: 19 اسفند 1402
زمان مطالعه:  6 دقیقه
رمزارزهای پیکسل، بیم، ماویا و استارک نت به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز،

رمزارزهای شبکه پیکسل (Pixels) با نماد اختصاری PIXEL، بیم (Beam) با نماد BEAM، ماویا (Heroes Of Mavia) با نماد MAVIA و استارک نت (Starknet) با نماد STRK به بخش خرید آسان بیت پین اضافه شدند.

آشنایی بیشتر با ۴ رمزارز جدید بیت پین

نگاهی مختصر به ارز دیجیتال پیکسل (PIXEL)

بازی پیکسلز یک بازی کشاورزی آنلاین است که بر بستر بلاک چین اتریوم و پالیگان ساخته شده، اما  در اواخر سال 2023 به شبکه Ronin مهاجرت کرد. در این بازی، شما می‌توانید با خرید زمین، کاشت محصولات، پرورش حیوانات و انجام فعالیت‌های مختلف، ارز دیجیتال PIXEL و BERRY بدست آورید. این بازی بر سه هدف سرگرمی، تعامل‌پذیری و تمرکززدایی تدریجی متمرکز است و سعی دارد بستری غیرمتمرکز برای سرگرمی و ایجاد تعامل با دنیای خارج از بازی به وجود آورد.

توکن PIXEL ارز دیجیتال بومی بازی پیکسلز است. این توکن کاربردهای مختلفی در بازی دارد که مهم‌ترین آن‌ها خرید زمین، کاشت محصولات، پرورش حیوانات، مبادله NFT و غیره است. همچنین این توکن در حکمرانی، عضویت در VIP و انجمن‌ها و ایجاد جامعه‌ای پرجنب‌وجوش نقش دارد. برای آشنایی بیشتر با این ارز دیجیتال مقاله آشنایی با Pixels؛ یکی از داغ‌ترین بازی‌های کریپتویی با توکن PIXEL را مطالعه کنید.

خرید پیکسل

تحلیل تکنیکال ارز پیکسل (PIXEL)

رمزارز پیکسل در تایم فریم چهارساعته روندی خنثی و تریدینگ رنج دارد. باتوجه‌به نمودار، می‌بینیم که در حال حاضر زیر ناحیه مقاومتی خود است. درصورتی‌که قیمت موفق به شکست این ناحیه شود، انتظار داریم پس از مشاهده الگوهای صعودی در تایم‌های کوتاه، پیکسل به سمت قیمت‌های بالاتر حرکت خود را ادامه دهد. همچنین محدوده مهمی که می‌توانیم آن را به‌عنوان حمایت کوتاه‌مدت این رمزارز در نظر داشته باشیم در قیمت ۰.۴۷۶۵ الی ۰.۴۸۷۱ دلار قرار گرفته است.

pixel

آشنایی مختصر با ارز بیم (BEAM)

شبکه بازی BEAM یک بلاک چین جدید با تمرکز بر بازی است که توسط Merit Circle راه‌اندازی شده است. این شبکه به عنوان یکی از پروژه‌های اصلی این سازمان خودگردان غیرمتمرکز (DAO) قصد دارد نحوه استفاده از بلاک چین در توسعه بازی، تجربه بازیکن و ترید دارایی‌های درون بازی را متحول کند. سرعت بالا و کارمزد پایین، قابلیت همکاری، ابزارهای توسعه و جامعه فعال از جمله ویژگی‌های این شبکه است.

BEAM یک توکن مخصوص شبکه بیم و مبتنی بر استاندارد ERC-20 است. اصلی‌ترین کاربرد این توکن پرداخت کارمزدهای شبکه است. از آن می‌توان برای استیکینگ نیز استفاده می‌شود؛ کاربران می‌توانند توکن‌های بیم را به اعتبارسنجی‌ها واگذار کرده و در ازای آن پاداش بگیرند. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری به دست آورید، می‌توانید مقاله پروژه بیم (Beam)؛ پلتفرمی همه کاره در حوزه بازی‌های بلاک چینی را بخوانید.

خرید بیم

تحلیل تکنیکال ارز بیم (BEAM)

ارز دیجیتال BEAM با وجود عمر کوتاهی که دارد، در مدت‌زمان اخیر توجه بسیاری از فعالان بازار رمزارزها را به خود جلب کرده است. با اینکه تحلیل دقیق روند حرکت این ارز به دلیل سابقه کوتاه آن دشوار است، به بررسی نمودار BEAM در تایم فریم ۴ ساعته پرداختیم و چند ناحیه مهم قیمت را مشخص کردیم که عبارت‌اند از:

  • ناحیه هدف اول در قیمت ۰.۰۴۷۱۴ دلار
  • ناحیه هدف دوم در قیمت ۰.۰۶۰۴۲ دلار

همچنین ناحیه مهم تقاضا برای رمزارز بیم در کوتاه‌مدت در محدوده ۰.۰۲۳۵۲ الی ۰.۰۲۶۴۵ دلار قرار دارد.

beam

معرفی کوتاه ارز دیجیتال ماویا (MAVIA)

Heroes of Mavia یک بازی استراتژی و نبرد مبتنی بر بلاک چین بوده و بر روی شبکه Ronin ساخته شده است. این بازی به بازیکنان امکان می‌دهد تا با ساختن پایگاه، جمع‌آوری منابع، آموزش و ارتقاء قهرمانان و نیروهای جنگی، با سایر بازیکنان مبارزه کنند و دارایی‌های درون بازی به دست آورند. این بازی جزو بازی‌های P2E به شمار رفته و کاربران می‌توانند با شرکت در آن به کسب درآمد بپردازند.

ارز دیجیتال MAVIA توکن بومی بازی Heroes of Mavia است که بر بستر بلاک چین اتریوم و آربیتروم ساخته شده است. دارندگان توکن MAVIA با مشارکت در DAO ماویا، نقشی مستقیم در تصمیم‌گیری‌ها و تعیین آینده این بازی ایفا می‌کنند. علاوه‌براین، می‌توانند این توکن را در معامله NFTهای افسانه‌ای در بازار «ماویا روبی» به کار ببرند. این توکن کاربردهای دیگری هم دارد که در مقاله معرفی کامل بازی ماویا (Mavia)؛ از گیم‌پلی تا نحوه کسب درآمد به آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

خرید ماویا

تحلیل ارز دیجیتال ماویا (MAVIA)

همان‌طور که در تصویر نمودار ۴ساعته ارز MAVIA مشاهده می‌کنید، این ارز دیجیتال در حال حاضر در محدوده ۷.۳۶ دلار در حال نوسان است. ارز MAVIA سابقه طولانی‌مدتی ندارد و به همین دلیل، تحلیل دقیق روند حرکت آن دشوار است. بااین‌حال، با بررسی نمودار ۴ ساعته این رمزارز می‌توان چند سطح مهم را مشخص کرد:

  • سطح مقاومت در قیمت ۹.۳۶ دلار
  • سطح تقاضا و حمایت واقع در ۶.۷ دلار
  • سطح مهم حمایت کوتاه‌مدت در قیمت ۴.۴۹ دلار

mavia

آشنایی مختصر با ارز استارک نت (STRK)

استارک نت یک راهکار مقیاس‌پذیری لایه دوم برای شبکه اتریوم است که از فناوری اثبات دانش صفر (ZK-STARK) برای حل مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم استفاده می‌کند. در واقع، این شبکه می‌تواند تعداد تراکنش‌های بسیار بیشتری را در مقایسه با اتریوم پردازش کند. استارک نت به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) خود را با سرعت و کارمزد تراکنش‌های پایین‌تر اجرا کنند.این شبکه تراکنش‌ها را به صورت دسته‌ای در رول آپ‌ها جمع‌آوری کرده و سپس اثبات ZK-STARK را برای کل رول آپ به بلاک چین اتریوم ارسال می‌کند.

توکن STRK توکن حاکمیتی شبکه استارک نت است. کسانی که این توکن را در اختیار داشته باشند، می‌توانند در تصمیم‌گیری‌ها و رای‌گیری‌ها شرکت کنند. همچنین از این توکن برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها استفاده می‌شود؛ بنابراین، در حال کلی دارندگان توکن STRK نقشی کلیدی در حاکمیت شبکه استارک نت ایفا می‌کنند و می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های مربوط به ارتقاء، تنظیم پارامترها و اجرای ویژگی‌های جدید تأثیر بگذارند. این امر تضمین می‌کند که شبکه به گونه‌ای تکامل یابد که منعکس‌کننده نیازها و اولویت‌های جامعه باشد.

خرید استارک نت

تحلیل ارز استارک نت (STRK)

باتوجه‌به اینکه ارز دیجیتال STRK گذشته طولانی‌مدتی ندارد، نمی‌توان تحلیل دقیقی از روند حرکت آن داشت، بااین‌حال در تایم ۴ ساعته به بررسی نمودار این رمزارز پرداختیم و می‌توانیم چند ناحیه مهم را در تایم کوتاه مشخص کنیم. این نواحی قیمتی عبارت‌اند از:

  • محدوده حمایت اول در قیمت ۲.۱۶ الی ۲.۱۹ دلار
  • محدوده حمایت دوم در قیمت ۱.۷۳ الی ۱.۷۶ دلار
  • سطح هدف و مقاومت فیبو در قیمت ۳ دلار

strk

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

رمزارزهای اسلرف، توکن فای، دائو میکر و زیبو به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز، رمزارزهای شبکه اسلرف (Slerf) با نماد اختص ...

وبینار رایگان هاوینگ بیت کوین: روایتی از نوسانات و تاثیرات اقتصادی آن

در وبینار رایگان هاوینگ بیت کوین: روایتی از نوسانات و تاثیرا ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر