آشنایی با Pixels؛ یکی از داغ‌ترین بازی‌های کریپتویی با توکن PIXEL

تاریخ انتشار: 9 اسفند 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 20 اسفند 1402
زمان مطالعه:  11 دقیقه
آشنایی با Pixels؛ یکی از داغ‌ترین بازی‌های کریپتویی با توکن PIXEL

بازی Pixels، با توکن PIXEL خود، قصد دارد فضای بازی‌های معمولی را با استفاده از فناوری بلاک چین و اصول Web3 متحول کند.

پیکسلز بازی موفقی است که امروزه گیمرهای کریپتویی نمی‌توانند از صحبت کردن درباره آن در شبکه مقیاس‌پذیری اتریوم Ronin دست بردارند بازی کشاورزی نسبتا ساده و اجتماعی که به سرعت طرفداران قابل‌توجهی را جذب خود کرده است.

بازی Pixels برای توسعه از بازی‌های محبوبی مانند Harvest Moon، Stardew Valley و Animal Crossing الهام گرفته است، اما به لایه‌هایی در عناصر کریپتویی هم مانند پشتیبانی از آواتارهای NFT و اقتصاد درون‌بازی مبتنی بر توکن، مجهز است. در این مقاله قصد داریم شما را به طور کامل با بازی پیکسلز و توکن آن با نماد PIXEL آشنا کنیم.

بازی پیکسلز (Pixels) چیست؟

Pixels، بازی کشاورزی آنلاینی است که می‌توانید از طریق مرورگر وب، آن را بازی کنید. این بازی در سال 2021 راه‌اندازی شد و از آن زمان به تدریج تکامل یافت و گسترش پیدا کرد. پیکسلز در ابتدا روی شبکه پالیگان، یکی دیگر از شبکه‌های مقیاس‌پذیری اتریوم، ساخته شد و در اواخر سال 2023 به شبکه Ronin مهاجرت کرد.

بازی پیکسلز (Pixels) چیست؟

پلتفرم Pixels به شما این را امکان می‌دهد تا درون بازی فعالیت‌هایی مانند پرورش و مراقبت از محصولات، تزئین محصولات، صحبت با روستاییان، تکمیل ماموریت‌ها و موارد دیگر را انجام دهید؛ نوع این بازی، اجتماعی است، چرا که اغلب، اگر نه صدها، اما حتما داخل فضای بازی ده‌ها آواتار کوچک پیکسلی دیگر را می‌بینید که در حال انجام ماموریت‌های خوشان هستند.

تاریخچه ارز دیجیتال پیکسلز

سفر Pixels با تأسیس آن توسط لوک بارویکوفسکی در سال 2020 آغاز شد. لوک بارویکوفسکی پس از اینکه روی چندین برنامه مستقل کار کرد، تصمیم گرفت تیمی ایجاد کند که اشتیاق خود را برای توسعه وب 3 به اشتراک بگذارد. تیم توسعه‌دهنده بازی پیکسلز از افرادی تشکیل شده که قبلا در Ubisoft، Unibit Software، GameHouse، Honeybee و سایر شرکت‌های گیمینگ و نرم‌افزار فعالیت می‌کردند.

بنیان‌گذاران بازی پیکسلز و توکن PIXEL چه افرادی هستند؟

هدف لوک بارویکوفسکی ایجاد نسخه وب ۳ پلتفرم Zynga بود. او از توانایی Zynga برای اتصال گیمرها با مجموعه‌ای از بازی‌های سرگرم‌کننده که در دنیای گیمینگ ایجاد شده‌اند، الهام گرفت.

بنیان‌گذاران بازی پیکسلز و توکن PIXEL چه افرادی هستند؟

لوک بارویکوفسکی بنیان‌گذار بازی پیکسلز است و اینطور گفته است که ظهور بازی NFT Smash Axie Infinity او را به سمت ادغام ارزهای دیجیتال در سیستم‌های اقتصادی و دیفای سوق داد. او افزود که با بازی Runescape بزرگ شده و ارتباط بین ارزهای Web3 و دارایی‌های درون‌بازی برای او خیلی جذاب است. لوک بارویکوفسکی از همان ابتدا به توکن‌ها و Web3 اعتقاد زیادی داشت و راه‌اندازی توکن PIXEL را هدف غایی خود در صنعت در حال تکامل گیمینگ عنوان کرده است.

دانلود هفتمین ماهنامه دامیننس

سواد اقتصادی و ذهنیت برنده در دنیای کریپتوکارنسی

  هدف بازی پیکسلز دستیابی به چه مواردی است؟

  طراحی و انجمن پیکسلز براساس سه مفهوم اصلی ایجاد شده است:

  • سرگرمی: با اینکه فناوری گیمینگ راهی عالی برای کسب درآمد و تشویق بازیکنان و دادن کنترل طرح‌ها به آنها است، اما پیکسلز نمی‌خواست جامعه‌ای ایجاد کند که تنها حول محور سرمایه‌گذاری بچرخد. اولویت اول همیشه ساخت بازی‌های سرگرم‌کننده و مفرح است که مردم مایل به شرکت در آن باشند.
  • تعامل‌پذیری: Pixels نمی‌خواهد سیستمی ایجاد کند که در آن همه آیتم‌های کاربر روی یک زنجیره قرار داشته باشند. تعامل‌پذیری این بازی، این امکان را فراهم می‌کند تا آیتم‌ها را بین بازی‌ها جابه‌جا کنید و حتی آن‌ها را به خارج از دنیای Pixels ببرید.
  • تمرکززدایی تدریجی: پیکسلز هدف بلندمدتی برای تمرکززدایی دارد، اما می‌خواهد از هرج‌و‌مرج انتقال ناگهانی هم جلوگیری کند. تیم توسعه‌دهنده ارز دیجیتال پیکسلز قصد دارد به تدریج مفاهیم غیرمتمرکز را همراه با پایدارتر شدن به اکوسیستم خود اضافه کند.

  ارز دیجیتال پیکسلز (PIXEL) چیست؟

  ارز دیجیتال پیکسلز با نماد PIXEL را می‌توان به راحتی از طریق تعاملات درون بازی برای تسهیل گیم‌پلی به دست آورد، این توکن مجموع عرضه توکن PIXEL برابر با 5 میلیارد توکن بوده و در زمان نگارش این مقاله حدود 15٫4 درصد از آن در گردش است. این انتشار کنترل‌شده، تورم را کاهش داده و انگیزه برای پذیرش اولیه را فراهم می‌کند.

  ارز دیجیتال پیکسلز (PIXEL) چیست؟

  علاوه بر این، توکن PIXEL روی شبکه Ronin ساخته شده که سایدچینی از اتریوم است و امکان انجام تراکنش‌های سریع‌ و ارزان‌ را فراهم می‌کند. در روند بازی بهره‌مندی از تراکنش‌های سریع و ارزان اهمیت فراوانی دارد. ارز دیجیتال پیکسلز به عنوان رگ حیاتی اکوسیستم Pixels عمل می‌کند و کاربرد‌های زیر را دارد:

  • ارز کاربردی درون بازی: به خرید، ساخت و سایر فعالیت‌های درون بازی کمک می‌کند.
  • مینت NFT: به دست آوردن دارایی‌‌های درون بازی مانند زمین و آواتارها نیاز به سوزاندن PIXEL دارد و باعث کمبود توکن می شود.
  • عضویت VIP و انجمن‌ها: توکن PIXEL امکان بهره‌مندی از مزایای انحصاری مانند ویژگی‌های ممتاز و مشارکت در اداره جامعه را فراهم می‌کند.
  • حاکمیت: دارندگان ارز دیجیتال پیکسلز در نهایت به تصمیمات کلیدی برای توسعه بازی رأی خواهند داد.
  • تحقق هدف: توکن PIXEL نقشی فراتر از نقش ابزاری صرف در بازی دارد و توکنی اجتماعی است که از طریق مشارکت و مالکیت مشترک، جامعه‌ای پر جنب‌و‌جوش را تقویت می‌کند.

  هدف بازی Pixels با ادغام عناصر Web3 درون بازی، ایجاد اقتصادی پایدار و مبتنی بر بازیکنان است و خود را از مدل‌های سنتی پرداخت برای بردن در بازی، متمایز می‌کند.
  با این حال به سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود از انجا که ارز دیجیتال پیکسلز هنوز نوپا است و ممکن است با خطراتی همراه باشد، قبل از سرمایه‌گذاری روی توکن PIXEL، تحقیقات گسترده انجام داده و رویکردی منعطف و همراه با تحمل ریسک داشته باشند.

  ارز دیجیتال پیکسلز چگونه کار می‌کند؟

  پلتفرم بازی متاورسی Pixels روی شبکه مقیاس‌پذیری اتریوم به نام Ronin اجرا می‌شود. بازیکنان حساب‌های مرتبط با بلاک چینی ایجاد می‌کنند که دارایی‌های دیجیتال و ویژگی‌های بازیکن را ذخیره می‌کنند. پیکسلز مالک این حساب‌ها نیست، بنابراین کلکسیون‌های دیجیتالی که بازیکنان در بازی به دست می‌آورند یا می‌سازند، دارایی قانونی آن‌ها است که به کیف پول ارز دیجیتالشان مرتبط است.

  این حساب‌های بازیکن می‌توانند بین دنیاهای موجود در فضای بازی پیکسلز منتقل شوند. هر جهان سیستم بازی منحصربه‌فرد خود را دارد و علاوه بر بازی اصلی پیکسلز، توسعه‌دهندگان دیگر هم می‌توانند پروژه‌های خود را برای افراد جامعه گیمینگ طراحی کنند. تمام آیتم‌های درون بازی در جهان‌های مختلف مفید نیستند، اما بازیکنان همیشه می‌توانند مالکیت دارایی های خود را حفظ کنند.

  ویژگی‌های بازی پیکسلز

  دنیای Pixels تجربه‌ای همه‌جانبه را برای بازیکنان خود فراهم می‌کند که در آن کاربران می‌توانند در انواع بازی‌ها و فرصت‌های تعامل با جامعه شرکت کنند. در ادامه چند راه برای پیشرفت در بازی و تبدیل شدن به بخشی از انجمن بازی Pixels را معرفی می‌کنیم:‌

  گیم‌پلی

  پیشرفت در بازی باری هر بازیکن امکان‌پذیر است. بازیکنان بازی را با زمین‌های کشاورزی شروع کرده و می‌توانند برای تولید منابع بیشتر از آن استفاده کنند. با گذشت زمان، از آن‌خها دعوت شوند تا در ماموریت‌های مختلف شرکت کرده و شروع به کاوش در جهان گسترده کنند. آنها می‌توانند با فروش منابع یا انجام کارهای چالش برانگیز، توکن PIXEL به دست آورند و سپس از توکن‌های خود برای خرید آیتم‌های موجود در بازی استفاده کنند.

  پیکسلز متعهد به خلاقیت و آزادی است و کاربران تشویق می‌شوند تا قطعات زمین و فضای متعلق به خود را شخصی‌سازی کنند. در آینده، گیم پلی ممکن است شامل حیوانات خانگی پیکسلی، بازی‌های کوچک و مسابقات بین کاربران هم باشد.

  اقتصاد

  پیکسلز، سیستم اقتصادی پیچیده‌ای دارد و از ترکیبی از زمین، منابع و توکن‌ها تشکیل شده است. همه بازیکنان با زمین رایگان شروع به بازی کرده و در صورت تمایل می‌توانند زمین‌های بیشتری اجاره کنند. سپس می‌توانند از آن زمین‌ها برای تولید منابعی استفاده کنند که برای ادغام کلکسیون‌های دیجیتال به صورت بومی در بازی لازم است.

  مجموعه‌های NFT یکپارچه

  هدف پیکسلز ادغام بومی کلکسیون‌های دیجیتالی در بازی است. افرادی می‌توانند زمین‌های NFT خود را به اکوسیستم Pixels منتقل کنند و با این تعامل‌پذیری می‌توانند از پشتیبانی مجموعه‌های هیجان‌انگیز NFT بدون هیچ‌گونه مشکل سازگاری در طول تولید منابع، برخوردار شوند.

  نقشه راه پیکسل

  در چهار سال گذشته پیکساز سیستم کامل بازی را طراحی و منتشر کرده که روی شبکه Ronin ساخته شده است. اولویت‌های بعدی آن‌ها ایجاد توکن ابزاری و حاکمیتی برای پروژه‌شان و نهایی کردن عرضه بازار انبوه بازی‌شان است. نسخه‌های بعدی بازی دارای حیوانات خانگی پیکسلی، وظایف جدید و چالش‌برانگیز و سایر موارد سرگرم‌کننده خواهد بود.

  ارز دیجیتال پیکسلز چگونه کار می‌کند؟

  علاوه بر این، پیکسلز برنامه‌های بلندمدتی را برای قابل دسترس‌تر کردن، سرگرم‌کننده‌تر و عادلانه‌تر کردن جهانی گسترده‌تر دارد. تویم توسعه‌دهنده پیکسلز امیدوار است تا برای دستیابی به این اهداف، نسخه موبایلی بازی خود را هر چه سریع‌تر منتشر کرده و فرایند مینت آواتار را تسهیل کند. همچنین برنامه‌هایی برای ایجاد کد منبع‌باز وجود دارد تا توسعه‌دهندگان بتوانند به راحتی به کد بازی دسترسی داشته باشند و انواع مختلفی از تجربه درون‌بازی را بسازند.

  آیا برای بازی داشتن NFT یا توکن لازم است؟

  خیر، شما می‌توانید با کیف پول Ronin یا MetaMask وارد پلتفرم بازی پیکسلز شوید یا اینکه یک حساب کاربری با آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود ایجاد کنید، اما به طور کل شما می‌توانید به صورت کاملا رایگان در پلتفرم Pixels بازی کرده و لذت ببرید. با این حال، ویژگی ها و قابلیت‌های اضافی در دسترس هستند که می‌تواندی آن‌ها را خریداری کنید.

  برای مثال، زمین‌های NFT بسیار بزرگ‌تر از زمین‌های رایگان و پایه هستند، به علاوه دارندگان دارایی‌های پروژه‌های NFT خاص – از جمله Bored Ape Yacht Club و Pudgy Penguins – می‌توانند از شخصیت‌های پروفایل متعلق به خود (PFP) به‌عنوان آواتارهای درون‌بازی استفاده کنند.

  توکن BERRY چیست؟

  در بازی پیکسلز قبلاً توکنی به نام BERRY وجود داشت که به‌عنوان ابزاری برای خریدو‌فروش اقلام کشاورزی کاربرد داشت، با این حال، این توکن به تدریج کنار گذاشته شد و به دارندگان آن، توکن‌های PIXEL با نرخی از پیش تعیین‌شده اعطا شد. توکن BERRY اکنون در بازی کاملاً منسوخ در نظر گرفته می‌شود، اگرچه قیمت آن درست پس از کاهش قیمت توکن PIXEL افزایش یافت.

  ارز دیجیتال پیکسلز چه کاربرد‌هایی دارد؟

  ارز دیجیتال پیکسلز یا همان توکن PIXEL برای انجام تراکنش‌های مختلف درون‌بازی به کار می‌رود. بازیکنان با استفاده از این توکن می‌توانند آیتم‌های درون بازی را خریداری کنند، توانایی‌های شخصیت‌های خود را ارتقا دهند و برای شخصیت‌هایشان موارد جدیدی مانند لباس‌ بخرند. توکن PIXEL به بازیکنان کمک می کند تا تجربه منحر‌به‌فردی در بازی داشته باشند و وضعیت اجتماعی خود را در بازی ارتقا دهند.

  این ارز دیجیتال همچنین در ساختار حاکمیتی بازی نقش داشته و به دارندگانش این فرصت را می‌دهد تا در مسیر توسعه بازی اظهارنظر کنند. علاوه بر این، سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال پیکسلز می‌توانند از مزایایی مانند دریافت سهمی از درآمد بازی و پیشرفت سریع‌تر در بازی بهره‌مند شوند.

  به طور خلاصه، Pixels، دنیای در فضای گیمینگ ارائه می‌‌دهد که با نوآوری‌های فناوری بلاک چین غنی شده و اکتشاف و خلاقیت در راس امور قرار دارند. از سوی دیگر، توکن PIXEL نقش مهمی در این اکوسیستم پویا ایفا می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا تجربه خود را در بازی شخصی‌سازی و بهبود بخشند.

  چه افرادی واجد شرایط شرکت در ایردراپ PIXEL هستند؟

  ارز دیجیتال پیکسلز دو کمپین با عناون play-to-airdrop (بازی کن تا در ایردراپ شرکت داده بشی) برگزار کرد که انگیزه شرکت در بازی را با وعده کسب جوایز بالقوه در آینده فراهم کند. در مجموع، 20٬000 کیف پول در دور اول کمپین در سال 2023 شرکت داده شدند و 8000 کیف پول دیگر هم در ژانویه 2024 قبل از راه‌اندازی توکن PIXEL انتخاب شدند.

  علاوه بر این، ارز دیجیتال پیکسلز کمپینی با همکاری لانچ‌پول بایننس برگزار کرد که از 9 فوریه تا زمان عرضه توکن واقعی و فهرست‌بندی آن در 19 فوریه ادامه داشت. صرافی بایننس در این کمپین 350 میلیون توکن PIXEL را به عنوان پاداش برای کاربرانی که بایننس کوین (BNB) یا استیبل کوین FDUSD را به اشتراک گذاشته بودند، در نظر گرفت؛ تخصیص لانچ‌پول حدود ۷ درصد از کل عرضه 5 میلیارد توکن PIXEL را نشان می‌دهد.

  چه افرادی واجد شرایط شرکت در ایردراپ PIXEL هستند؟

  ارز دیجیتال پیکسلز همچنین درست قبل از راه‌اندازی توکنش اعلام کرد که 20 میلیون توکن PIXEL را به‌عنوان پاداش برای حمایت از شبکه به سهامداران Ronin (توکن RON) در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این توییت در 8 فوریه نوشته شده و کل تخصیص به دو دور تقسیم می‌شود، اولین دور در 19 فوریه و دومی حدود یک ماه بعد انجام می‌شود.

  پیش‌بینی قیمت توکن PIXEL

  همه نشانه‌ها به افزایش قیمت در آینده‌ای نزدیک برای توکن PIXEL اشاره دارد. این توکن مورد توجه مثبت زیادی قرار گرفته و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال چشم انداز صعودی را برای آن ترسیم می‌کنند. علاوه بر هیاهویی که باعث افزایش قیمت آن می‌شود، روند بازار نیز نشان دهنده نوسان صعودی توکن PIXEL است. پس از یک جهش اولیه و افت قیمت که در اکثر استارتاپ‌ها رایج است، به نظر می‌رسد قیمت‌ PIXEL در حال تثبیت بوده و به تدریج روند صعودی را طی می‌کند.

  بهترین کیف پول برای نگهداری ارز پیکسل کدام است؟

  هنگام انتخاب کیف پول برای ارز دیجیتال پیکسلز، مهم است که چندین فاکتور مانند امنیت، راحتی، ویژگی‌ها و هزینه‌ها را در نظر بگیرید. بسته به کیف پول، مزایا و معایب مختلفی ممکن است وجود داشته باشند که باید در نظر گرفته شوند. برخی از بهترین کیف پول‌ها برای توکن PIXEL عبارتند از:

  • تراست والت
  • متاماسک
  • لجر
  • imToken
  • توروس
  • کوین بیس
  • TokenPocket
  • والت iToken

  انتخاب بهترین کیف پول برای ارز دیجیتال پیکسلز به ترجیحات و نیازهای شخصی شما بستگی دارد و توصیه می‌کنیم که قبل از انتخاب خودتان هم تحقیقات کافی انجام دهید. برای نگهداری ایمن و ذخیره‌سازی سرد ارز دیجیتال پیکسلز، کیف پول صرافی بیت پین هم می‌تواند از گزینه‌های بسیار کاربردی شما باشد. با استفاده از این کیف پول، در کنار خریدوفروش آسان توکن PIXEL، قابلیت خرید بدون کارمزد نیز وجود خواهد داشت و از بابت امنیت دارایی خود نیز همیشه آسوده‌خاطر هستید.

  ارز دیجیتال پیکسلز را از کجا بخریم؟

  ارز دیجیتال پیکسلز، تا به امروز در معتبرترین و بنام‌ترین صرافی‌های حال حاضر بازار کریپتو، قابل‌معامله و خریدوفروش است و خرید آسان و بدون کارمزد توکن PIXEL، با وجود صرافی بیت پین امکان‌پذیر خواهد بود. صرافی بیت پین، با ایجاد بستری ایمن و بسیار سریع در جهت انجام خریدوفروش توکن PIXEL بدون کارمزد، بهترین گزینه فارسی‌زبانان عزیز بوده و هیچ‌گونه سختی و مشکلی در فرایند خریدوفروش این ارز دیجیتال جذاب در صرافی بیت پین نخواهید داشت.

  آیا سرمایه‌گذاری روی توکن PIXEL ارزش دارد؟

  توکن PIXEL فرصت سرمایه‌گذاری جذابی به نظر می‌رسد. با مشارکت زیاد جامعه، توانسته توجه افراد زیادی در دنیای رمزارزها را به خود جلب کند. پس چنانچه می‌خواهید رمزارز گیمینگ امیدوارکننده‌ای را به سبد ارزهای دیجیتال خود اضافه کنید، توکن PIXEL ممکن است انتخاب هوشمندانه‌ای باشد. ارزش این توکن با لیست شدن در صرافی‌های بیشتر و راه‌اندازی بازی‌های بیشتر، به احتمال زیاد در آینده افزایش خواهد یافت.

  اما باز هم تاکید می‌کنیم که پیکساز پروژه‌ای نسبتاً جدید است و برای جلوگیری از غافلگیری ناخوشایند، باید محتاط باشید و از خرید توکن PIXEL بیشتر از توان مالی خود اجتناب کنید.

  گفتار پایانی

  به گفته لوک بارویکوفسکی، بنیانگذار پیکسلز، این بازی نقشه راه قابل‌توجهی در پیش دارد که شامل تجلی گیم‌پلی فعلی کشاورزی، گسترش دامنه بازی و یافتن راه‌های جدید برای تشویق و پاداش دادن به بازیکنان در آینده است.

  با منسوخ شدن توکن BERRY و راه‌اندازی توکن PIXEL، این بازی زیرساخت موردنیاز برای انجام ماموریت‌های روزانه درون‌بازی توسط بازیکنان را دارد. در آینده نزدیک، تغییراتی هم در نحوه مدیریت منابع داخل بازی ایجاد خواهد شد و مزایای بیشتری در اختیار صاحبان زمین‌های NFT شده قرار خواهد گرفت.

  با این حال، Pixels بازی رایگانی برای همه باقی خواهد ماند، اما خب این امر هم واضح است که تیم توسعه‌دهنده آن می‌خواهد مطمئن شود افرادی که زمین‌های داخل بازی را در قالب NFT می‌خرند یا هزینه ارتقاء VIP را پرداخت می‌کنند، از مزایای ملموسی برای سرمایه‌گذاری در این تجربه بهره‌مند شوند، به همین دلیل هم به نظر می‌رسد که اتفاقات هیجان‌انگیزتری در راه باشد.

  ارز دیجیتال پیکسلز (PIXEL) فرصتی برای پیوستن به ابتکاری در عرضه توکن حکومتی و کمک به تأثیرگذاری بر آینده پروژه است. با به‌روز ماندن و مشارکت فعال در این پروژه می‌توانید از مزایا و سودآوری‌های احتمالی ارز دیجیتال پیکسلز در آینده بهره‌مند شوید، علاوه بر این، مشارکت در امور مالی غیرمتمرکز باعث افزایش نفوذ خواهد شد و همیشه به یاد داشته باشید که در دنیای ارزهای دیجیتال، داشتن اطلاعات و امنیت ضروری است.

  سوالات متداول

  • ارز دیجیتال پیکسلز چیست؟

  ارز دیجیتال پیکسلز به عنوان رگ حیاتی اکوسیستم Pixels عمل می‌کند و توکنی حاکمیتی و کاربردی برای فعالیت‌های درون بازی متاورسی پیکسلز به حساب می‌آید.

  • توکن PIXEL روی چه شبکه‌ای است؟

  توکن PIXEL روی شبکه Ronin ساخته شده که سایدچینی از اتریوم است و امکان انجام تراکنش‌های سریع‌ و ارزان‌ را فراهم می‌کند.

  • آیا رمزارز PIXEL برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

  توکن PIXEL فرصت سرمایه‌گذاری جذابی به نظر می‌رسد. با مشارکت زیاد جامعه، توانسته توجه افراد زیادی در دنیای رمزارزها را به خود جلب کند.

  شبنم توایی

  شبنم توایی

  علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  معرفی ارز دیجیتال MEW؛ میم کوینی گربه‌ای در دنیای سگ‌ها

  میم کوین MEW که از پروژه‌های بلاک چینی جدید در بستر شبکه بلا ...

  پروژه و ارز دیجیتال اتنا (ENA): پروتکلی با استیبل‌کوین USDe

  شبکه بلاک چین اتریوم تا به امروز با ارائه فضای دیفای و اقتصا ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر