رمزارزهای آرگو، تنسور، زتاچین و گیت کوین به بیت پین اضافه شدند

تاریخ: 22 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  7 دقیقه
ارزهای دیجیتال آرگو، زتاچین، تنسور و گیت کوین عرضه شدند

بیت پینی‌های عزیز،

رمزارزهای شبکه آرگو (Aergo) با نماد اختصاری AERGO، تنسور (Tensor) با نماد TNSR، زتاچین (ZetaChain) با نماد ZETA و گیت کوین (Gitcoin) با نماد GTC به بخش خرید آسان بیت پین اضافه شدند.

آشنایی بیشتر با ۴ رمزارز جدید بیت پین

نگاهی مختصر به ارز دیجیتال آرگو (AERGO)

آرگو (AERGO)، پلتفرمی منبع‌باز مبتنی بر بلاک چین هیبریدی است که راه‌حلی کاربردی، مقیاس‌پذیر و امن برای شرکت‌ها ارائه می‌دهد. این پلتفرم با ترکیب قابلیت‌های بلاک چین عمومی و خصوصی، مزایای هر دو نوع بلاک چین را به کاربران خود ارائه می‌دهد. ارز دیجیتال آرگو (AERGO) با معماری هیبریدی خود، انقلابی در دنیای بلاک‌چین ایجاد کرده است. این پلتفرم، مزایای بلاک چین‌های عمومی و خصوصی را در یک راه‌حل واحد به ارمغان می‌آورد و به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا از امنیت و شفافیت بلاک‌چین عمومی برای تعاملات برون‌سازمانی و از حریم خصوصی و کارایی بلاک‌چین خصوصی برای تراکنش‌های حساس داخلی استفاده کنند.

ارز دیجیتال آرگو با معرفی توکن بومی خود به نام AERGO، گامی مهم در جهت ارتقای کارایی و حاکمیت پلتفرم خود برداشته است. این توکن ERC-20، بر بستر شبکه اتریوم ساخته شده و به کاربران امکان می‌دهد تا کارمزد تراکنش‌ها را پرداخت کنند، در فرآیند تصمیم‌گیری پلتفرم از طریق Aergo DAO شرکت داشته باشند و با استیکینگ توکن‌های خود، پاداش بگیرند. در مقاله «ارز دیجیتال آرگو (AERGO)؛ پلتفرمی برای ادغام بلاک چین در کسب‌و‌کارها» بیشتر درباره این رمزارز صحبت کرده‌ایم.

خرید آرگو

تحلیل تکنیکال آرگو (AERGO)

با مشاهده و بررسی نمودار رمزارز AERGO در تایم فریم روزانه، می‌توان روند پرنوسان و تریدینگ رنج را مشاهده کرد. در حال حاضر AERGO پس از کاهش شدیدی که داشت، به سمت ناحیه حمایتی خود حرکت کرد. باتوجه‌به تصویر، دو ناحیه مهم حمایت برای این رمزارز وجود دارد که AERGO پس از رسیدن به این نواحی و جمع‌آوری نقدینگی لازم، می‌تواند حرکت افزایشی خود را آغاز کند. نواحی حمایتی برای رمزارز AERGO عبارت‌اند از:

  • ناحیه حمایت و تقاضا اول واقع در ۰.۱۱ الی ۰.۱۲ دلار
  • ناحیه حمایت و اردر بلاک صعودی قیمت در ۰.۰۹ الی ۰.۱ دلار

همچنین مقاومت مهمی که می‌توان به‌عنوان هدف میان‌مدت برای این رمزارز در نظر داشت، در ناحیه ۰.۲ الی ۰.۲۱ دلار قرار گرفته است.

آشنایی مختصر با ارز تنسور (TNSR)

تنسور، بازاری نوظهور برای معاملات NFT در شبکه بلاک چین سولانا است که با ارائه طیف وسیعی از ویژگی‌ها و رابط کاربری آسان، به سرعت در حال تبدیل شدن به پلتفرمی محبوب برای علاقه‌مندان به NFT است. این محبوبیت چشمگیر به دلیل ارائه طیف وسیعی از ویژگی‌ها، رابط کاربری آسان و کارمزدهای کم است. تنسور با سهم بیش از 70 درصدی از حجم معاملات NFT در سولانا، به طور واضح به عنوان پلتفرم پیشرو در این اکوسیستم شناخته می‌شود.

تنسور، پلتفرم محبوب خرید و فروش NFT در سولانا، با معرفی توکن بومی خود به نام TNSR، گامی مهم در جهت غیرمتمرکزسازی و حاکمیت پلتفرم برداشته است. TNSR به عنوان توکن حاکمیتی، به دارندگان خود قدرت تصمیم‌گیری در مورد آینده پلتفرم و همچنین مزایای متعددی از جمله پرداخت تراکنش‌های خریدوفروش، شرکت در لانچ پد مینت NFT، استخرهای نقدینگی NFTها و قابلیت‌های دیگری را به ارمغان می‌آورد. اگر می‌خواهید با عملکرد این پروژه و توکن آن بیشتر آشنا شوید، مقاله «خریدوفروش NFT با حجم معاملاتی نسبتاً بالا با ارز دیجیتال تنسور (TNSR)» را مطالعه کنید.

خرید تنسور

تحلیل تکنیکال ارز تنسور (TNSR)

با مشاهده نمودار رمزارز TNSR، متوجه می‌شویم قیمت پس از روند کاهشی قدرتمندی که داشت، با رسیدن به سطح حمایتی ۰.۷۵ دلار، موفق شد تا این روند کاهشی را پایان دهد. انتظار می‌رود TNSR پس از جمع‌آوری نقدینگی لازم در نواحی حمایتی، دوباره با افزایش تقاضا روبرو شده و به روند صعودی خود بازگردد و به سمت نواحی مقاومتی که در نمودار مشخص شده، حرکت کند. نواحی مهم حمایتی و مقاومتی در تایم چهارساعته برای ارز TNSR عبارت‌اند از:

  • ناحیه حمایت و تقاضا واقع در محدوده ۰.۷۴ الی ۰.۷۷ دلار
  • محدوده عرضه و مقاومت در قیمت ۰.۹۱ الی ۰.۹۴ دلار

 

معرفی کوتاه ارز دیجیتال زتاچین (ZETA)

زتاچین، فراتر از یک بلاک چین لایه 1، پلتفرمی نوآورانه برای ایجاد قابلیت تعامل‌پذیری بین زنجیره‌های مختلف بلاک چین است. این پلتفرم انقلابی، تبادل داده‌ها، توکن‌ها و اجرای قراردادهای هوشمند را به صورت یکپارچه و واحد در سراسر شبکه‌های بلاک چینی متعدد امکان‌پذیر می‌کند. زتاچین با استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز بلاک چینی (DApps) مبتنی بر قرارداد هوشمند، تبادل اطلاعات بین زنجیره‌های مختلف بلاک چین را به ساده‌ترین شکل ممکن امکان‌پذیر می‌کند.

 ZETA با استاندارد ERC-20 در شبکه اتریوم، توکن بومی پلتفرم زتاچین است. این توکن کاربردهای مختلفی نظیر پاداش مشارکت در اجماع اثبات سهام به‌عنوان پاداش ساخت بلاک یا استیکینگ، گس فی شبکه، انجام تراکنش‌های کراس چین در پلتفرم و ساختار حاکمیتی را دارد و کاربرانی که دارای این پلتفرم هستند، می‌توانند در رای‌گیری‌ها و حاکمیت مشارکت کنند. پیشنهاد می‌کنیم مقاله «زتاچین (ZetaChain): پل ارتباطی بین بلاک چین‌های مختلف» را برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

خرید زتاچین

تحلیل تکنیکال زتاچین (ZETA)

ارز دیجیتال ZETA در تایم فریم روزانه، پس از رسیدن به مقاومت و محدوده اردر بلاک نزولی‌اش، به سمت ناحیه تقاضا و محدوده حمایت خود در حرکت است. انتظار می‌رود پس از جمع‌آوری نقدینگی لازم، دوباره به روند صعودی خود بازگردد و به سمت قیمت‌های بالاتر حرکت خود را آغاز کند.

با توجه به تصویر، نواحی مهم قیمت برای ZETA عبارت‌اند از:

  • محدوده عرضه و اردربلاک نزولی در قیمت ۱.۷۹ الی ۱.۸۹ دلار
  • محدوده حمایت و تقاضا در قیمت ۱.۳۹ الی ۱.۴۸

همچنین نواحی مهمی که می‌توان به‌عنوان سطوح عرضه در تایم روزانه در نظر داشت، در تصویر نمودار قابل مشاهده است.

آشنایی مختصر با ارز گیت کوین (GTC)

گیت کوین، انقلابی در زمینه پلتفرم‌های غیرمتمرکز بلاک چینی به شمار رفته و بستری ایده‌آل برای توسعه‌دهندگان به منظور خلق و ارتقای برنامه‌های بلاک چینی منبع‌باز ارائه می‌دهد. این پلتفرم با تمرکز بر غیرمتمرکزسازی، به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا بدون واسطه و با کسب درآمد، ایده‌های خود را به واقعیت تبدیل کنند. در واقع، گیت کوین، به عنوان گیت‌هاب دنیای بلاک چین شناخته شده و پلتفرمی نوآورانه برای توسعه‌دهندگان و کدنویسان است که به آنها امکان می‌دهد تا نرم‌افزارهای بلاک چینی منبع‌باز را توسعه و ارتقا دهند.

GTC، توکن بومی پلتفرم گیت کوین، به عنوان قلب تپنده این اکوسیستم عمل می‌کند و به دارندگان خود قدرت و امتیازات منحصر به فردی اعطا می‌کند.این توکن با استاندارد ERC-20 در شبکه اتریوم فعالیت می‌کند و دارای عرضه نامحدودی است؛ اما در حال حاضر 100 میلیون توکن GTC به طور کلی عرضه شده و ارزش بازار GTC معادل 77.4 میلیون دلار است. در مقاله «گیت کوین (Gitcoin)؛ نوآوری در تامین مالی پروژه‌های منبع باز با بلاک چین» اطلاعات بیشتری درباره پروژه و توکن گیت کوین در اختیارتان قرار داده‌ایم.

خرید گیت کوین

تحلیل تکنیکال گیت کوین (GTC)

ارز دیجیتال GTC در تایم فریم ۳روزه، با رسیدن به محدوده عرضه و مقاومت مشخص شده، به سمت ناحیه حمایتی و محدوده تقاضای خود حرکت کرد و اکنون بالای این ناحیه حمایتی قرار گرفته است. انتظار می‌رود پس از جمع‌آوری نقدینگی لازم، دوباره به روند صعودی خود بازگردد و به سمت قیمت‌های بالاتر حرکت خود را آغاز کند.

محدوده‌های مقاومت و حمایت در تایم روزانه برای GTC عبارت‌اند از:

  • محدوده عرضه و اردربلاک نزولی در قیمت ۲.۴ الی ۳ دلار
  • ناحیه حمایت و تقاضا در قیمت ۰.۹۳ الی ۱.۱ دلار

همچنین نواحی مهم که می‌توان به‌عنوان سطوح هدف در میان‌مدت در نظر داشت، در تصویر مشخص شده‌ است.

پرهام نوربخش

پرهام نوربخش

من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کمپین پین‌فینیتی به پایان رسید؛ تاریخ قرعه‌کشی و اعلام برندگان

بیت‌پینی عزیز؛ کمپین پین‌فینیتی با کلی جوایز هیجان‌انگیز در ...

ادغام سه رمزارز AGIX, FET و OCEAN و تبدیل به ASI

بیت پینی عزیز، با توجه به ادغام سه پروژه مبتنی بر هوش مصنوعی ...

نهمین ماهنامه دامیننس؛ نات کوین، روایتی از انگشتان بی‌قرار

طبق روال هر ماه، ماهنامه دامیننس این ماه برای شما کاربران عز ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر