آموزش دریافت بیت لون؛ وام ارز دیجیتال از صرافی بیت پین

توسط شبنم توایی
|
5 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  7 دقیقه
وام بیت لون بیت پین

بیت لون، سرویس وام‌‌دهی ارز دیجیتال (دریافت وام با ارز دیجیتال) در صرافی بیت پین است که در ازای وثیقه گذاشتن رمزارز، امکان دریافت وام ریالی را تا سقف 100 میلیون تومان و به صورت کاملا آنلاین برای کاربرانش فراهم می‌کند.

صرافی ارز دیجیتال بیت پین، به صورت رسمی از سرویسی جدید خود، بیت لون (BitLoan)، رونمایی کرد. این سرویس، امتیازی است که از طریق پلتفرم ونسی در اختیار صرافی ارز دیجیتال بیت پین قرار گرفته است.

برای دریافت بیت لون، وام با ارز دیجیتال، کلیک کنید!

ونسی پلتفرمی است که با وثیقه‌گذاری اقلامی توافقی مانند ملک و سفته و …، از بانک‌ها و برخی صندوق‌های نوآوری شکوفاییَ، اعتبار کسب کرده و سپس این اعتبار را در قالب امتیازِ گرفتن وام به صرافی بیت پین ارائه می‌دهد. صرافی بیت پین هم با گرفتن وثیقه در قالب ارز دیجیتال از کاربر، وام تامین شده از سمت پلتفرم ونسی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کاربران بیت پین می‌توانند، با استفاده از سرویس بیت لون، با سپرده‌گذاری برخی ارزهای دیجیتال، به صورت آنلاین و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، اعتبار درخواستی خود را دریافت کنند، چنانچه کاربری، به هر دلیلی قسط وام خود را به موقع پرداخت نکند، صرافی بیت پین این اختیار را خواهد داشت تا ارز دیجیتال وثیقه گذاشته شده را برای کاهش نسبت وام‌دهی ارز دیجیتال به ارزش دارایی، به‌فروش برساند.

از زمان پیدایش ارزهای دیجیتال تا به امروز، اقتصاد جهانی تحولات زیادی را تجربه کرده و تغییرات قابل‌توجهی در بازارهای مالی ایجاد شده است؛ وام‌دهی با ارزهای دیجیتال هم نمونه‌ای از این تغییر و تحولات است و انتظار می‌رود که این نوع از وام‌ها، به‌زوی جایگزین وام‌های سنتی شوند.

در فرایند گرفتن وام ارز دیجیتال، افراد می‌توانند با سپرده‌گذاری رمزارزهای مشخص‌شده، از صرافی‌ها، وام کریپتویی دریافت کنند. این نوع وام‌دهی، یکی از هزاران کاربرد فناوری بلاک چین در حوزه‌ی دیفای (امور مالی غیرمتمرکز) بوده و با توسعه روزافزون آن، استفاده از وام‌های کریپتویی بین کاربران فعال در این حوزه، افزایش پیدا می‌کند. مزایای گرفتن وام با ارز‌های دیجیتال، امنیت زیاد، نرخ پایین بهره، تنوع در انتخاب رمزارزها و سرعت بالای دریافت این وام‌ها است.

سرویس بیت لون چیست؟

صرافی ارز دیجیتال بیت‌ پین با بهره‌مندی از زیرساخت‌های امنیتی قوی، همواره تلاش می‌کند تا خدمات نوینی را در حوزه بلاک چین و به‌خصوص در امور دیفای، ارائه دهد و در همین راستا هم، به صورت رسمی از سرویس جدید بیت لون، رونمایی کرده است. سرویس بیت لون، یکی از خدمات نوین بیت‌ پین، برای کاربران این پلتفرم است که امکان دریافت وام کریپتویی تا سقف 100 میلیون تومان را در ازای سپرده‌گذاری ارزهای دیجیتال مشخص شده – در حال حاضر، بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT)، یو اس دی کوین (USDC)، دای (DAI)، ترون TRX ، کاردانو ADA، شیبا SHIB، سولانا SOL، پولکادات DOT، متیک MATIC، آوالانچ AVAX و دوج کوین و چندین رمزارز محبوب دیگر – فراهم می‌کند.

دریافت وام کریپتویی با سرویس بیت لون، در سریع‌ترین زمان ممکن و آنلاین است و به محض دریافت وام، ارز دیجیتال سپرده‌گذاری‌شده، قفل خواهد شد و تا زمان تسویه‌حساب کامل و پرداخت تمام اقساط، قابل معامله یا برداشت نخواهد بود. درواقع، تا زمان تسویه کامل وام، بیت پین امانت‌دار رمزارزهای کاربر خواهد بود و موجودی قفل‌شده به هیچ عنوان از حساب کاربر خارج نخواهد شد.

دانلود ماهنامه بهمن ماه دامیننس

برافراشته شدن پرچم بیت کوین در وال استریت

  شرایط دریافت بیت لون چیست؟

  کاربران بیت پین برای بهره‌مند شدن از سرویس بیت لون، نیاز خواهند داشت تا:

  • در صرافی ارز دیجیتال بیت‌ پین، ثبت‌نام کرده و احراز هویت خود را تا سطح پیشرفته (سطح ۲) انجام دهند.
  • ارزهای دیجیتال مشخص شده و مقدار مورد نیاز از آن‌ها را برای دریافت وام کریپتویی، در کیف پول بیت‌ پین خود داشته باشند.

  شرایط پرداخت اقساط و تسویه کامل بیت لون

  کاربران بیت پین، برای پرداخت ماه‌به‌ماه اقساط، نیازی به مراجعه به درگاه بانکی نخواهند داشت و می‌توانند تنها با استفاده از موجودی کیف پول خود، قسط‌ها را تسویه کنند. البته چنانچه موجودی کیف پول کابر کافی نباشد، امکان پرداخت اقساط از طریق درگاه بانکی و به صورت مستقیم هم فراهم است. کاربران می‌توانند با تسویه ماه‌به‌ماه وام، تا پایان دوره بازپرداخت، وام خود را تسویه و ارز دیجیتال سپرده گذاشته‌ شده خود را آزاد کنند. علاوه‌بر‌این، این امکان وجود خواهد داشت تا در هر زمانی که کاربر بخواهد، با پرداخت مجموع تمام قسط‌ها وام خود، تسویه کامل را انجام دهد.

  در فرایند گرفتن وام با ارز دیجیتال، زمانی که ارزش سپرده از آستانه مشخصی پایین‌تر بیاید، صرافی بیت پین از کاربر خواهد خواست تا دارایی دیجیتالی حساب خود را برای حفظ وام، افزایش دهد (Margin Call) و به مارجین خود بیفزاید؛ از آنجایی که ارزهای دیجیتال در کوتاه‌مدت بسیار بی‌ثبات هستند، احتمال وقوع این اتفاق، بالا بوده و در چنین شرایطی، حتی ممکن است صرافی وام‌دهنده، مقداری از ارزهای دیجیتال کاربر را با اطلاع قبلی و برای کاهش نسبت وام‌دهی ارز دیجیتال به ارزش دارایی، به فروش برساند.

  البته صرافی ارز دیجیتال بیت‌ پین، برای حل این نگرانی، تمهیدات مختلفی در نظر گرفته است:

  در صورت نزدیک شدنِ زمان پرداخت اقساط وام دریافتی، کارشناسان و تیم پشتیبانی بیت پین، از طریق ایمیل و پیامک کاربر را مطلع کرده و حتی در صورتی که ایمیل یا پیامک ارسالی، به هر دلیلی به دست کاربر نرسید، تیم مرکز تماس بیت پین با او تماس خواهد گرفت و اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را در اختیار او خواهد گذاشت. علاوه‌بر‌این، کاربران عزیز بیت پین، می‌توانند با افزایش مقدار سپرده، در هر زمان که بخواهند، ریسک نقد شدن سپرده وام خود را کاهش دهند.

  ورود به بیت لون و دریافت آنی وام کریپتویی

  راهنمای دریافت بیت لون در بیت پین

  پس از انجام تمام اقدامات و شروط لازم برای دریافت وام کریپتویی بیت پین، برای شروع ثبت‌نام و دریافت وام، کاربر ابتدا باید وارد صفحه بیت‌ لون، که با عبارت وام آنی در پلتفرم بیت پین، مشخص شده، روی عبارت درخواست وام، کلیک کند.

  صفحه اول پلتفرم بیت پین - وام آنی

  انتخاب وام بیت لون

  در مرحله بعدی، مبلغ درخواستی خود را با جابجایی اهرم میله‌ای، مشخص و میزان ضمانت برای وام را نیز از میان ارزهای دیجیتال موجود در کیف پول خود انتخاب و ثبت کند. کاربر می‌توانید مدت بازپرداخت وام را بسته به شرایط خود از ۳ تا ۹ ماه تغییر داده و با توجه به مبلغ درخواستی و ضمانت‌ها، اقساط ماهیانه، مجموع اقساط و هزینه‌ی عملیاتی را به صورت لحظه‌ای مشاهده کند.

  انتخاب میزان وام بیت لون

  انتخاب اقساط بیت لون

  تایید شرایط وام بیت لون

  دریافت وام بیت لون

  پس از ثبت درخواست، کاربر برای دریافت وام ارز دیجیتال، در لیست انتظار قرار خواهد گرفت و در صورت احراز اطلاعات، به مرحله «ارائه ضمانت» هدایت خواهد شد. در نهایت، کاربر باید پس از خواندن متن قرارداد دریافت وام کریپتویی و تایید آن، کد دریافتی در ایمیل و پیامک را وارد کرده و روی امضای قرارداد، کلیک کند. وام کریپتویی پس از اتمام مراحل ثبت‌نام، در سریع‌ترین زمان ممکن، به حساب کاربر واریز شده و کاربر می‌تواند این اعتبار را به کارت بانکی خود منتقل کند؛ پرداخت اقساط وام کریپتویی هم از همین پنل وام آنی بیت پین، انجام خواهد شد.

  گفتار پایانی

  در این مقاله بیت لون، سرویس وام دهی ارز دیجیتال صرافی بیت پین را معرفی کردیم؛ این سرویس برای هولدرهای ارز دیجیتالی که خیلی سریع به پول نیاز دارند و در عین حال هم تمایلی ندارند تا دارایی دیجیتال خود را به فروش برسانند، مناسب است. این هولدرها می‌توانند پس از ثبت نام در صرافی بیت پ‍ین، از سرویس بیت لون استفاده کرده و با وثیقه گذاشتن ارزهای دیجیتال مشخص شده، تا سقف 100 میلیون تومان، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به صورت آنلاین وام بگیرند.

  کاربران بیت پین، برای پرداخت اقساط، نیازی به مراجعه به درگاه بانکی نخواهند داشت و می‌توانند تنها با استفاده از موجودی کیف پول خود، قسط‌های خود را تسویه کنند. در ضمن، این امکان وجود دارد تا هر زمانی که کاربر بخواهد با پرداخت مجموع تمام قسط‌ها، وام خود را تسویه کند؛ بیت‌ پین تا زمان تسویه کامل وام، امانت‌دار ارزهای دیجیتال کاربر خواهد بود و موجودی قفل‌شده را به هیچ عنوان از حساب او خارج نخواهد کرد.

  دریافت وام آنی با ارز دیجیتال، کلیک کنید!

  سوالات متداول

  • بیت لون چیست؟

  بیت لون، نوعی سرویس وام‌ دهی ارز دیجیتال صرافی بیت پین است که در ازای وثیقه گذاشتن برخی ارزهای دیجیتال، امکان دریافت وام ریالی را تا سقف 100 میلیون تومان و به صورت کاملا آنلاین فراهم می‌کند.

  • شرایط دریافت بیت لون چیست؟

  برای دریافت وام کریپتویی بیت لون، کاربران باید در صرافی بیت‌ پین ثبت نام کرده، احراز هویت خود را تا سطح پیشرفته (سطح ۲) انجام دهند و مقداری ارز دیجیتال فهرست‌شده را در حساب خود در بیت پین داشته باشند.

  • در صورت رسیدن دارایی به آستانه نقد شدن وثیقه چه اتفاقی میفتد؟

  در چنین شرایطی وام‌گیرنده باید مقدار دارایی دیجیتالی حساب خود را برای حفظ وام، افزایش دهد؛ در برخی شرایط هم ممکن است صرافی وام‌دهنده، مقداری از ارز دیجیتال وثیقه گذاشته شده را برای کاهش نسبت LTV، به فروش برساند.

  • چه ارزهای دیجیتالی را می‌توان برای بهره‌مند شدن از بیت لون به وثیقه گذاشت؟

  کاربران صرافی بیت پین می‌توانند برای دریافت وام کریپتویی بیت لون، ارزهای دیجیتال مشخص شده، مطرح و محبوب بازار را سپرده‌گذاری کنند. در حال حاضر، این رمزارزها عبارت‌اند از: بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT)، یو اس دی کوین (USDC)، دای (DAI)، ترون TRX ، کاردانو ADA، شیبا SHIB، سولانا SOL، پولکادات DOT، متیک MATIC، آوالانچ AVAX و دوج کوین و ارزهای دیجیتال محبوب دیگر که در صفحه بیت لون قابل مشاهده است.

  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها 49 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. مهدی
   مهدی | 4 بهمن 1402

   سلام. با وجو اینکه تتر مبلغش تغییر نمیکنه در نتیجه شامل ضرر نمیشه، پس میشه تتر رو به عنوان ضمانت انتخاب کرد و نگران ریزش و لیکویید شدن نبود؟ درسته؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 7 بهمن 1402

    سلام مهدی عزیز
    این یه مورد خاص، قیمت تتر برای وثیقه وام نسبت به ریال سنجیده میشه.

  2. هادی
   هادی | 29 دی 1402

   اخذ این مدل وامها ریسک زیادی داره و در مجموع برای کسانیکه در بازار مالی فعال نیستند و مهارتی ندارن اصلا و ابدا توصیه نمیشه…
   ضمنا مبلغ سقف وام به هیچ عنوان مناسب یه هولدر نیست
   همچنین درصد سود وام هم که فاجعه ست.
   در کل نفعش برای صرافی بیشتره تا یه تریدر یا هولدر!!
   بنظرم خیلی جذاب نیست.

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 بهمن 1402

    سلام هادی عزیز
    ممنون از نظرتون.

  3. علی شهبازی
   علی شهبازی | 25 دی 1402

   با درود و آرزوی سلامتی برای همه دوستان و ایرانیان عاقل و بالغ و فهیم.
   به عقیده من،
   مزخرفترین و بی شرم ترین حرف و قانون وام که تا بحال شنیدم همین وام بیت پین یا بیت لون هست.
   آخه شما چرا فکر میکنید مردم پپه تشریف دارن؟ چرا فکر میکنید ما تو عهد بربریت و غارنشینی، زندگی میکنیم؟؟؟
   بابا ملت رفتن کلاس دوم ابتدایی،
   تو هنوز تو پیش دبستانی گیر کردی، داری برای اونا قانون و لایحه
   تصویب میکنی؟؟؟؟
   عزیزی که این طرح و قانون وام و گذوشته، بیچاره چقد فکر کرده، انرژی مصرف کرده، کالری سوزونده؟؟؟
   چقد بنده خدا نخبه بوده؟
   چرا این بیچاره رو معرفی نکردید به بزرگترین دانشگاههای دنیا؟ چرا آدرس بزرگترین مرکز پزشکی و بیمارستانی دنیا رو بهش ندادید؟ چرا وقتی ناسا دنبال بهترین و برجسته ترین دانشمند فیزیک دنیا میگشت برای فرستادن انسان به فضا و کره مریخ، ایشون و معرفی نکردید؟
   حیفه اینجا تلف میشه، جز نسل سوختگان به شمار میاد….!!!
   اه اه اه اه اه ….
   از دست بعضی آدمها واقعا باید چکار کنیم به کجا پناه ببریم؟؟
   عزیزان وقتی اسم وام میاد
   یعنی یه بنده خدا به مقداری پول نقد در زمان حال،احتیاج داره، که در قبال بازگشت پول،
   باید چکی، سفته ای ، ضمانتی، سندی، ارائه بده،
   چه کسی پولی برای خرید ارز دیجیتال داره، حاضره اون ارز و بخره، پیش شما بلوکش کنه، معادلش از شما پول نقد بگیره، ۲۳ درصد سودشم و بده(که در نهایت خیلی بیشتر از ۲۳ درصدم میشه )، ضرر ارز بلوکه شده اش هم بده؟؟؟؟
   اگه مطمئن بود که این ارز بلوکه شده صد در صد صعود میکنه و به نفعشه،
   که کل زندگیش و میفروخت، پول سودی میگرفت ارز میخرید،
   حتما امید داشت که دویست سالم عمر میکنه!!!!
   مدیران و گردانندگان صرافی بیت پین،
   برای پیشرفت و موفقیت تیم خود،
   و این صرافی،
   با صداقت و حسن نیت،
   لطفا در مورد قوانین و قوائد صرافی،
   پیشنهادات و ارائه سروسیها به کابران خود،
   از کارشناسان و فعالان مجرب،
   و با تجربه در زمینه کاری خود استفاده کنید.
   🙏🙏🙏🙏🙏🙏

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 25 دی 1402

    سلام علی عزیز
    همونطور که خودتون هم عرض کردین، هر وامی نیاز به وثیقه داره. حالا چک و سفته به کنار، ولی پشتِ سند یه مال و اموالی هستش، درسته؟ مثل خونه، ماشین، زمین و…، وثیقه این وام هم ارز دیجیتال هستش.
    وام دهی با ارز دیجیتال در حوزه دیفای بسیار مرسوم و معمول هستش. دقیقا مشابه بیت لون. درواقع بیت لون نسخه ساده‌سازی و فارسی‌سازی شده همون وام‌های دیفای هستش.
    ما هیچ تاکیدی نکردیم که ارزهای دیجیتال سودده هستن. کنترل بازار هم در دست ما نیست. اگر فردی عقیده داره که بازار صعودی هست و به پول نیاز داره، درعین حال نمی‌خواد بیت کوین یا دارایی دیجیتال خودش رو بفروشه، می‌تونه از بیت لون (وام با وثیقه ارز دیجیتال) استفاده کنه که کاملا اخیتاری و دلخواه هستش.
    ممنون از نقد شما همراه عزیز.

   • محمد حسینی
    محمد حسینی | 16 بهمن 1402

    مشخصه شما از اصول کار در بازارهای مالی هیچ شناختی ندارید

  4. علی قنبری
   علی قنبری | 15 دی 1402

   سلام خسته نباشید،این مبلغ درخواستی وام فقط واسه خریدوفروش توخوده سایت میشه استفاده کرد یامثه همون وام بانکیه ومیشه امور زندگی استفاده کرد؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 19 دی 1402

    سلام علی عزیز
    مثل وام بانکی می‌تونین خارج از بیت پین و در امور زندگی خودتون ازش استفاده کنین.

  5. مانی
   مانی | 20 آذر 1402

   عالیه ممنون

  6. عبدالله رباعی
   عبدالله رباعی | 12 آذر 1402

   چقدر به مبلغ ریالی در وحله اول دست وام گیرنده میگیرد

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 12 آذر 1402

    سلام عبدالله عزیز
    به محض دریافت وام، پول به‌صورت کامل به حساب شما واریز میشه.

  7. عبداله قهرمانی نسب
   عبداله قهرمانی نسب | 26 مهر 1402

   س اگر ارزهای وثیقه گذاشته قفل شده با ریزش و کاهش شدید روبه رو شوند آیا می‌شود برای جلوگیری از ضرر بیشتر بفروش رساند و یا رمز ارز دیگری جایگزین کرد؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 30 مهر 1402

    سلام دوست عزیز
    خیر، دارایی شما در طول مدت زمان وام قفل هستش و فقط میشه به مقدار وثیقه اضافه کرد تا از لیکویید شدن جلوگیری بشه.

  8. علی
   علی | 11 مهر 1402

   سود چند درصد هست و کارمزد چقدر میگیرید ؟
   واینکه شما از اون ارزها سود میکنید سود اون چی میشه یجور استیک کردن و وام هم میدین روش درست ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 13 مهر 1402

    سلام علی عزیز
    مقدار وام، نوع وثیقه و مدت زمان وام در سود و کارمزد تاثیر داره. بهتره که خودتون مقدار مورد نظرتون رو در ماشین حساب وام وارد کنید و جزئیات رو مشاهده بفرمایید.
    فرضا شما 0.05 بیت کوین وثیقه قرار میدید. در پایان مدت وام هم 0.05 بیت کوین تحویل می‌گیرید. اگر قیمت بیت کوین در این مدت بالا رفته باشه، طبعا سود کردید.
    موفق باشید.

  9. apgali163@gmail.com
   apgali163@gmail.com | 10 مهر 1402

   سلام آیا امکان ضمانت گذاشتن چند ارز با هم وجود دارد یا فقط تنها یک رمز ارز میشه ضمانت گذاشت؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 11 مهر 1402

    سلام دوست عزیز
    خیر، فقط یک رمزارز رو برای وام میشه به‌عنوان وثیقه قرار داد.
    موفق باشید.

  10. علی
   علی | 10 مهر 1402

   سلام…یک سوالی که ذهن من رو مشغول می‌کنه اینه که اصلا چه ضمانت اجرایی وجود داره..و پس از تسویه وام ارزها برگرده..واقعا چه کسی تو این مملکت ضمانت می‌کنه و کدوم مرجع نظارت داره….هرچند بنده شخصا به این شکل نوین وام دهی علاقمندم..سپاس

   • شبنم توایی
    شبنم توایی | 10 مهر 1402

    علی عزیز، ما خودمون هم مشتاقیم که بتونیم مجوز دریافت کنیم، اما برای صرافی‌های ارز دیجیتال فعلا هیچ قانونی از سمت رگولاتوری تعیین نشده، اما بیت بین تو این چند سال ثابت کرده که دارایی کاربران رو به صورت امن نگهداری میکنه و با تکنولوژی ذخیره‌سازی سرد تلاش می‌کنه که تمام دارایی‌ها امن نگهداری بشن؛ این مورد هم مستثنی نیست و مزیتی‌ه که در قبال حفظ ارز دیجیتال شما، به شما وام میده. کلا هم توصیه می‌کنیم که برای استفاده از هر پلتفرمی، قبل از سرمایه‌گذاری، تحقیق کنید و بعد به نتایج مورد نظرتون برسید.
    موفق باشید.

  11. علی
   علی | 10 مهر 1402

   عالیه..یک شیوه وام دهی نوین و به سبک دیجیتال

   • شبنم توایی
    شبنم توایی | 10 مهر 1402

    ممنون بابت همراهی‌ت علی عزیز

  12. امیرحسین رضایی
   امیرحسین رضایی | 5 مهر 1402

   سلام چرا ارز aptos رو هم به وامتون اضافه نمیکنید با اون حجم مارکت کپ بزرگ؟ اگه امکانش هست این ارز رو هم اضافه کنید.

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 5 مهر 1402

    سلام امیرحسینی عزیز
    اگر امکانش باشه حتما اضافه خواهد شد.
    ممنون از توجه شما.

  13. سعید
   سعید | 3 مهر 1402

   سلام. شما گفتید اگر ارزش دارایی دیجیتال در زمان وثیقه گذاری با مدتی بعد که ارز افت قیمت داشته باشه ، وام گیرنده باید به اون وثیقه ارز دیجتال اضافه کنه؟ درست متوجه شدم؟
   اگر برعکسش شد چی؟ یعنی بازار رشد کنه و مثلا وثیقه ۳۰ میلیونی ما ارزشش لشه ۴۰ میلیون. آیا شما هم اضافات اون رشد قیمت رو به ما بر میگردونید یا این تفکر شما منفعت طلبی یک طرفه هست؟ یعنی وقتی به ضرر برسید میترسید و فشار به وام گیرنده میارید ولی وقتی سود دهی بره بالا و ارزش وثیقه زیاد بشه بیخیال ملت میشید و اون مقدار اضاغه رو پس نمیدین؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 مهر 1402

    سلام سعید عزیز
    بله درست متوجه شدید. اگر قیمت ارز دیجیتالی که وثیقه قرار دادید، افت کنه، برای جلوگیری از لیکویید شدن باید مقدار وثیقه افزایش پیدا کنه.
    اگر بازار رشد کنه، دارایی شما با سود به شما برمی‌گرده. فرضا شما 0.05 بیت کوین وثیقه قرار دادید، در پایان تسویه وام، 0.05 بیت کوین در کیف پول شما آزاد می‌شه. حالا اگر طول مدت تسویه وام، قیمت بیت کوین 50 درصد رشد کرده باشه، طبعا دارایی وثیقه قرار داده‌ی شما هم رشد می‌کنه.

  14. ماجد قربانی
   ماجد قربانی | 30 شهریور 1402

   سلام این چه وامی ک طرف باید برا گرفتن وام ۱۰۰میلیون نومانی ۱۴۰‌میلیون تومان ارزدیجیتال بذاره اونوخت کسی ک‌۱۴۰ میلیون داره ک فقط برا گرو وام ۱۰۰ میلیونی بزاره چه نیازی برا وام‌گرفتن داره وام عجیبیه!!!!!

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 مهر 1402

    سلام دوست عزیز
    این وام مناسب افرادی هست که ارز دیجیتال دارند، به آینده بازار خوش‌بین هستند و عقیده دارند که بازار صعودی هست؛ اما نیاز به پول دارند و نمی‌خواهند ارز دیجیتال خودشون رو به فروش برسونند. می‌تونن ارز دیجیتال خودشون رو وثیقه قرار بدهند و وام دریافت کنند.
    موفق باشید.

  15. ارین
   ارین | 30 شهریور 1402

   حداقل وام یه تومن باشه و حداکثر صد تومن

   و ارز فانتوم گالا اضافه کنید به ضمانت

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 مهر 1402

    سلام آرین عزیز
    درحال حاضر سقف دریافت وام 100 میلیون هست. برای حداقل وام و ارزهای درخواستی هم اگر امکانش فراهم باشه، حتما اضافه میشه.
    ممنون از همراهی شما.

  16. هادی ظهوریان
   هادی ظهوریان | 15 شهریور 1402

   اگر احراز حویت سط ۱ باشه نمینونه وام بگیره؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 16 شهریور 1402

    سلام هادی عزیز
    خیر امکان گرفتن وام با احراز هویت سطح 1 وجود نداره.
    موفق باشید.

  17. آرش کریمی
   آرش کریمی | 12 شهریور 1402

   مبالغ اقساط برای بازه زمانی ۹ ماه به چه مقدار هستش

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 12 شهریور 1402

    سلام آرش عزیز
    مبلغ اقساط وابسته به مبلغ وامی هست که دریافت میکنید.

  18. رضاعبدشاه
   رضاعبدشاه | 9 شهریور 1402

   سلام وقت بخیر
   منصفانه نیست
   از بیت پین خواهشمندم با این پلتفرم مذاکره کنن و مدت زمان رو افزایش و نرخ بهرشون کاهش بدن و تعداد ارزها هم بیشتر کنن.
   نکته مهمتر پلن نقد کردن تضامین هست که باید بازنگری و تغیر کنه بازار کریپتو ماهیت پرریسک و نوسانات بالا داره اگه قرار باشه با هر کرش یا ریزش تضامین رو نقد کنن معامله گر حاظر به گرفتن وام نمیشه و این طرح شکست خوردس.

   • متینه ممتاز
    متینه ممتاز | 12 شهریور 1402

    سلام دوست عزیز
    متاسفانه فعلا امکان افزایش مدت زمان و کاهش نرخ بهره میسر نیست اما تعداد ارزهایی که این وام رو ضمانت میکنن درحال زیاد شدن هست.
    توصیه میکنیم حتما اطلاعیه‌های بیت پین رو در شبکه‌های اجتماعی مختلف دنبال کنین.
    موفق باشید.

  19. مزتضی
   مزتضی | 24 مرداد 1402

   این چه وامی هست وقتی که ۴۰ میلیون میدید باید 70 میلیون گرو بزاریم این که نشد وام فقط جنبه تبلیغاتی داره

  20. محمد علیاری
   محمد علیاری | 22 مرداد 1402

   سلام گزینه ی برای تسویه کامل در هر زمانی ک خواستیم وجود دارد ؟

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 25 مرداد 1402

    سلام محمد عزیز
    خیر امکان تسویه کامل در زمان دلخواه وجود نداره.
    موفق باشید.

    • هنگامه
     هنگامه | 13 مهر 1402

     “در ضمن، این امکان وجود دارد تا هر زمانی که کاربر بخواهد با پرداخت مجموع تمام قسط‌ها، وام خود را تسویه کند”
     سلام روز بخیر. ولی این مورد رو داخل توضیحاتتون نوشتید ک امکان تسویه وجود داره

     • مبین حسینی
      مبین حسینی | 13 مهر 1402

      سلام
      روز شما هم بخیر
      بله، من عذرخواهی می‌کنم بابت پاسخ اشتباهم. امکان تسویه وام زودتر از موعد هم وجود داره.

  21. فرشاد رضایی
   فرشاد رضایی | 16 مرداد 1402

   سلام خسته نباشید برای گرفتن وام ۴۰ میلیونی چند باید وثیقه بزاریم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 17 مرداد 1402

    سلام فرشاد عزیز
    بسته به نوع ارز، مقدار متفاوتی باید وثیقه بذارید.
    https://bitpin.ir/loan
    در این بخش می‌تونید جزئیات رو بررسی بفرمایید.
    موفق باشید.

  22. سمیر بشکار
   سمیر بشکار | 28 تیر 1402

   وام بیگرم

  23. مهدی
   مهدی | 22 تیر 1402

   ضمانتش که مبلغش زیاده

   • حسین
    حسین | 29 تیر 1402

    مبلغ ضمانت برای ۴۰ میلیون تومن وام چقدره؟

    • عارفه رهبری
     عارفه رهبری | 29 تیر 1402

     سلام حسین عزیز
     شما می‌تونید رمزارزهای مختلفی رو به‌عنوان ضمانت ارائه بدید.
     برای محاسبه مبلع ضمانت با رمزارز موردنظرتون می‌تونید به صفحه وام آنی مراجعه کنید.

  24. mohsennasim
   mohsennasim | 21 تیر 1402

   ارزهایی که ما تو بیت پین داریم شامل شرایط ضمانت نمیشه متاسفانه

  25. سوسن جمالی
   سوسن جمالی | 19 تیر 1402

   ماشالا