کاردانو جایگاه هفتم بازار را به دوج کوین داد

توسط مبین حسینی
|
3 مرداد 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
کاردانو جایگاه هفتم بازار را به دوج کوین داد

تسلط گاوهای کاردانو بر بازار در حال کاهش است و آنها تلاش می‌کنند ADA را بالاتر از سطح حمایتی، در مواجهه با افزایش فشار فروش، نگه دارند. با ورود خرس‌ها به بازار در روزهای اخیر، گاوها مصمم هستند تا اجازه ندهند قیمت به زیر 0.30 دلار برود. این فرصتی برای دوج کوین فراهم کرد تا جلوتر از کاردانو حرکت کند و جدول بازار را تغییر دهد.

در 25 جولای، دوج کوین پیروزمندانه جایگاه هفتم را در رده‌بندی کل ارزش بازار کسب کرد و کاردانو را به عقب راند. در زمان انتشار، ارزش بازار دوج کوین به 10.93 میلیارد دلار افزایش یافته است و هر توکن DOGE با قیمت 0.077 دلار و حجم معاملات روزانه 1.4 میلیارد دلار معامله می‌شود.

از سوی دیگر، ارزش بازار کاردانو به 10.6 میلیارد دلار رسیده و حجم معاملات تنها 204 میلیون دلار، بر اساس داده‌های CMC است.

رشد بی‌سابقه دوج کوین از تغییر برند توییتر به X تحت رهبری ایلان ماسک ناشی می‌شود. شایعاتی مبنی بر اینکه DOGE ممکن است به ارز دیجیتال رسمی این پلتفرم تبدیل شود، به گوش می‌رسد.

هیجان سرمایه‌گذاران پیرامون این خبر، دوج کوین را خلاف جهت بازار نزولی روزهای گذشته سوق داده است، جایی که اکثر آلت‌کوین‌ها مانند کاردانو با کاهش قیمت مواجه هستند. دوج کوین در حال حاضر رشد 13 درصدی روزانه را ثبت کرده است.

اکوسیستم دیفای کاردانو

اکوسیستم دیفای کاردانو در سال جاری در مسیری خوبی قرار داشته و به طور مداوم رکوردهای جدیدی را ثبت کرده است. مجموع ارزش قفل شده (TVL) آن به صورت توکن ADA اخیراً از 600 میلیون عبور کرده است که نشان‌دهنده افزایش 300 درصدی از ابتدای سال است.

با رسیدن به این نقطه عطف، کاردانو به عنوان یکی از سریع‌ترین شبکه‌های در حال رشد (از نظر ارز بومی) در نظر گرفته می‌شود و از بلاک چین‌های اصلی مانند اتریوم، سولانا و پالیگان پیشی می‌گیرد.

در حالی که قیمت کاردانو در این سه‌ماهه راکد بوده است، اکوسیستم دیفای آن همچنان به رشد و قدرت خود ادامه می‌دهد.

3/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر