همه چیز درباره ارز دیجیتال BONE؛ ستون فقرات اکوسیستم شیبا

توسط مبین حسینی
|
10 خرداد 1402
|
زمان مطالعه:  4 دقیقه
همه چیز درباره ارز دیجیتال BONE؛ ستون فقرات اکوسیستم شیبا

شیبا (SHIBA) روز به روز در بین کاربران رمزارز در سراسر جهان محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند و تعداد طرفداران آن به طور پیوسته در حال افزایش است – که این با توجه به محصولات عالی که اکوسیستم شیبا ارائه می‌دهد، جای تعجب ندارد. توکن حاکمیتی آن، BONE، نقش مهمی در اکوسیستم شیبا ایفا می‌کند و یکی از دلایلی است که بر محبوبین شیبا در صحنه کریپتو افزوده است.

در این مقاله بررسی خواهیم کرد ارز دیجیتال BONE ShibaSwap چیست و چه کاربردها و ویژگی‌هایی دارد.

ارز دیجیتال BONE ShibaSwap چیست؟

BONE ShibaSwap بخشی جدایی‌ناپذیر از سیستم پاداش ارائه شده توسط صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap است. هدف شیبا سواپ ایجاد یک اکوسیستم غیرمتمرکز و مکانی امن برای معاملات ارزهای دیجیتال است.

شیبا سواپ شامل سه توکن است: SHIB، LEASH و BONE که در تلاش برای انقلاب در امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای هستند. شیبا سواپ به کاربران این امکان را می‌دهد تا توکن‌ها را DIG (تامین نقدینگی)، BURY (استیک) و SWAP کنند تا از طریق سیستمِ پاداشِ پلتفرم، WOOF به دست آورند. پلتفرم شیبا سواپ به کاربران اجازه می‌دهد تا به NFTها و ابزارهای اضافی مانند ردیاب‌های پورتفوی دسترسی داشته باشند تا حرکت در دنیای کریپتو را بصری و ساده کند.

با توجه به وایت پیپر، BONE ShibaSwap یک توکن حاکمیتی است که هدف آن اجازه دادن به کاربران شیبا برای رای دادن به پیشنهادها در Doggy DAO (سازمان خودگردان غیرمتمرکز) است. توکن حاکمیتی به صاحبان آن قدرت می‌دهد تا در رای‌گیری برای تعیین مسیر آینده یک پروتکل نقش داشته باشند. تعداد توکن‌های BONE که یک شخص در اختیار دارد، وزن رأی وی را مشخص می‌کند.

پلتفرم شیبا سواپ به دارندگان توکن BONE این امکان را می‌دهد که برای تامین نقدینگی در شبکه، پاداش کسب کنند. کاربران پلتفرم می‌توانند توکن‌های ERC20 خود را با کوین‌های دیگر سواپ یا مبادله کنند. صاحبان BONE همچنین می‌توانند توکن‌ها را برای به دست آوردن بازده اضافی استیک کنند. این پلتفرم 10 درصد از درآمد ایجاد شده را به خزانه‌داری یا صندوق توسعه‌دهندگان چند امضایی اختصاص داده است.

Newslatter Vector

دریافت مطالب اختصاصی در خبرنامه بیت پین

  Newslatter avatar شما هم به جمع ۲۴۰۰۰ نفری خبرنامه ما بپیوندید.

  موارد استفاده ارز دیجیتال BONE ShibaSwap

  ارز دیجیتال BONE دارای کاربردهای متعددی است که در ادامه به چندین مورد از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

  شیباریوم (Shibarium)

  شیباریوم (Shibarium) - ارز دیجیتال BONE

  ارز دیجیتال BONE به عنوان ستون فقرات شیباریوم، شبکه لایه 2 شیبا، شناخته می‌شود. در حال حاضر، شیبا بر روی بلاک چین اتریوم فعالیت می‌کند، یک فناوری انقلابی که توانایی ایجاد شبکه‌های امن و قابل اعتماد را در سراسر جهان محقق کرده است. ماشین مجازی اتریوم (EVM) دنیایی از امکانات را بر روی همگان باز می‌کند و به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا راه‌های جدید و خلاقانه‌ای برای ساخت و استقرار برنامه غیرمتمرکز (dApps) در بلاک چین اتریوم بیابند.

  شیباریوم از EVM برای اطمینان از تراکنش‌های سریع و ایمن و همچنین افزایش مقیاس‌پذیری برای BONE و سایر دارایی‌های شیبا استفاده می‌کند. BONE به شیبا کمک می‌کند تا به سرعت و به طور موثر تغییرات مورد نیاز را برای ارائه یک تجربه عالی به کاربران اعمال کند.

  شیبا سواپ (ShibaSwap)

  Shibaswap در اکوسیستم ارز دیجیتال BONE

  شیبا سواپ یک پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز امن، مطمئن و قابل اعتماد برای کامیونتی SHIBArmy فراهم می‌کند. این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های خود را معامله و با ارائه مشوق‌هایی به تامین کنندگان نقدینگی، برای مشارکت خود در اکوسیستم پاداش دریافت کنند. کاربران می‌توانند توکن‌های BONE خود را در شیبا سواپ تعویض کنند و در ازای آن رمزارز دیگری دریافت کنند.

  علاوه بر این، تابع Bury در شیبا سواپ کاربران را قادر می‌سازد تا درآمدی غیرفعال در قالب ارز دیجیتال BONE کسب کنند. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که SHIB، LEASH یا BONE را استیک کنند. پاداشی که کاربران به دست می‌آورند متناسب با مقدار توکن‌هایی است که استیک کرده‌اند. شیبا سواپ همچنین به کاربران این فرصت را می‌دهد که از طریق استفاده از تابع Dig به تامین کنندگان نقدینگی (توکن LP) تبدیل شوند.

  داگی دائو (DOGGY DAO)

  داگی دائو (DOGGY DAO)

  ارتش شیبا با استیک کردن توکن‌های BONE خود می‌توانند به توسعه بلندمدت پروژه کمک کنند و بر آینده شیبا تأثیر بگذارند. برای مشارکت در حکمرانی، کاربران باید از DOGGY DAO، یک پلت فرم منبع باز که اعضای کامیونتی را قادر می‌سازد تا در مورد تصمیمات مهم رای دهند، استفاده کنند. علاوه بر این، BONE برای پاداش دادن به کاربران برای مشارکت آنها در پروژه استفاده می‌شود و آن را به بخشی ضروری از اکوسیستم تبدیل می‌کند.

  شیبا: متاورس (Shib: The Metaverse)

  ارز دیجیتال BONE برای متاورس آینده پروژه شیبا، SHIB: The Metaverse، نیز ضروری است. هرکسی که به دنبال دریافت قطعه‌ای از این متاورس است می‌تواند LEASH را قفل کند و واجد شرایط دریافت قطعه زمین شود. برای پاداش دادن به کاربرانی که به اکوسیستم شیبا اعتماد دارند، این پروژه 3 درصد از درآمد حاصل از فروش زمین را به کسانی که LEASH را در قالب ارز دیجیتال BONE قفل کرده‌اند، تعلق می‌گیرد. اساساً، BONE یک ارز متاورس تمام عیار است که برای خرید زمین دیجیتال به کاربران داده می‌شود. ارز دیجیتال BONE یک دارایی عالی برای هر کسی است که به دنبال ورود به سطح اولیه SHIB: The Metaverse است.

  توکنومیک ارز دیجیتال BONE

  از نظر عرضه توکن، ارز دیجیتال BONE جایی در وسط SHIB و LEASH قرار دارد. حداکثر موجودی 250,000,000 توکن BONE است که از این میزان، در لحظه نگارش، 230 میلیون در گردش است.

   

  توکنومیک ارز دیجیتال BONE

  از کجا ارز دیجیتال BONE بخریم؟

  ارز دیجیتال BONE در صرافی‌های معتبری از جمله بیت پین لیست شده است؛ پس از ثبت نام در بیت پین، می‌توانید نسبت به خرید ارز دیجیتال BONE اقدام کنید.

  گفتار پایانی

  ارز دیجیتال SHIB ممکن است جواهر اکوسیستم شیبا باشد و LEASH و BONE ممکن است هرگز به ارز بازاری که SHIB ساخته است، هیچگاه نرسند. با این حال، ما نمی‌توانیم قدرت کامیونتی شیبا را دست کم بگیریم، با توجه به داستان بزرگی که آنها با SHIB ساخته‌اند. علاوه بر این، هرگز در کریپتو نگویید هرگز.

  سوالات متداول:

  • ارز دیجیتال BONE چیست؟

  توکن BONE، یک توکن حاکمیتی؛ که هدف آن اجازه دادن به کاربران شیبا برای رای دادن به پیشنهادها در Doggy DAO است. همچنین دارندگان ارز دیجیتال BONE می‌توانند با تامین نقدینگی ShibaSwap، پاداش کسب کنند.

  • توکن BONE در چه جاهایی استفاده می‌شود؟

  ارز دیجیتال BONE، در شیباریوم (شبکه لایه دوم شیبا)، شیبا سواپ (پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز)، داگی دائو (کامیونتی منبع باز شیبا) و شیبا متاورس (پلتفرم دیجیتال متاورس) کاربرد دارد و به‌عنوان یک توکن کارآمد در این اکوسیستم شناخته می‌شود.

  4.9/5 - (9 امتیاز)
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر