4 ارز دیجیتال پیشنهادی برای واچ لیست این هفته! (7 شهریور)

توسط آکادمی بیت‌پین
|
7 شهریور 1401
|
زمان مطالعه:  7 دقیقه
با فالو صفحه اینستاگرام بیت‌پین و درج کامنت در زیر پست واچ لیست، در قرعه‌کشی یک دستگاه کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس، شرکت کنید!

در بازار ارزهای دیجیتال حدود 20,000 ارز دیجیتال وجو دارد که بررسی یک‌به‌یک و نحوه رشد هر کدام از این‌ها، واقعا کار سختی است؛ اما اگر شما در یک بازار یک واچ لیست برای خود داشته باشید، آن موقع می‌توانید بهتر تصمیم‌گیری کنید. با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی آموزش ارز دیجیتال بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید.

الگوریتم اثبات اعتبار چیست؟ حتما بخوانید: مرج اتریوم (Ethereum Merge) چیست؟ بررسی فرآیند به‌روزرسانی اتریوم

تریدرهای ارز دیجیتال و معامله‌گران در این بازار، از عبارت واچ لیست برای اشاره به ارزهای دیجیتالی که به دلایل مختلف و فعالیت‌های مشکوک مثل تغییرات حجم معاملات، افزایش سرمایه و… استفاده می‌کنند تا در فرصت و نقطه‌ی مناسب، برای خریدوفروش وارد بازار شوند. اکثر ما به دفعات بسیار، توصیه افراد دیگر را برای بررسی کوین‌های جذاب فراموش کرده و بعدها با دیدن تغییرات قیمتی آن‎‌ها، افسوس خورده‌ایم. همچنین ممکن است، ارزهای دیجیتالی را بررسی کرده ولی تشخیص داده‌ایم که فعلاً زمان خوبی برای خرید یا فروش آن نباشد. در این شرایط باید مدتی، کوین را زیر نظر داشته باشیم تا فرصت مناسب برای ورود به معامله آن بوجود آید.

ارزهای دیجیتال اشاره شده در واچ لیست هفتگی، ممکن است در هفته‌ی پیش‌رو، گزینه‌ی خوبی برای سرمایه‌گذاری باشند. این واچ لیست حاصل گزارش دپارتمان تحلیل آکادمی بیت پین و برای سرمایه‌گذاری کوتاه مدت، ارائه شده است.

با یک بررسی مختصر، می‌توانید پی ببرید که این ارزها در مقابل ارزهای دیگر، چقدر بازدهی می‌توانند داشته باشند.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  در نهایت، انتخاب (خرید و یا فروش) این ارزهای دیجیتال برعهده‌ی شماست و ما سعی می‌کنیم در بیت پین، تحلیل تکنیکال روی این ارزهای دیجیتال داشته باشیم تا شما با آرامش خاطر بیشتر، سرمایه‌گذاری کنید. برای بررسی کلی بازار هم می‌توانید از ابزار نقشه بازار ارزهای دیجیتال اختصاصی بیت پین استفاده کنید.

  آموزش‌های ضروری برای استفاده بهینه از واچ لیست ارز دیجیتال

  اما پس از بررسی بازدهی واچ‌لیست هفته‌ی قبل، به معرفی واچ لیست این هفته می‌پردازیم. قبل از آن، پیشنهاد می‌کنیم سه محتوای زیر را برای استفاده‌ی بهینه از واچ لیست، حتما ببینید و مطالعه کنید.

  واچ لیست هفتگی؛ 4 ارز دیجیتالی که باید در نظر داشته باشید!

   ارز دیجیتال آلیس | ALICE

  ارز دیجیتال آلیس | ALICE

  تحلیل قیمت ارز دیجیتال آلیس | ALICE

  ارز آلیس، در تایم فریم 12 ساعته، یک کف استاتیک حمایتی در ناحیه 1.9 دلاری تشکیل داده است؛ که با حفظ این محدوده، توانایی رسیدن به اهداف بالاتر را دارد. اهدافی که می‌توان برای این ارز در نظر داشت، اعداد 2.6 و 3.2 و 4.2 دلار در میان‌مدت است. همچنین برای صعودی شدن روند میان‌مدتی، این ارز باید بتواند از مقاومت حجمی در محدوده 2.88 دلار عبور کند تا بتواند به اهداف بالاتر برسد.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید آلیس | ALICE


  ارز دیجیتال بند پروتکل | BAND

  ارز دیجیتال بند پروتکل | BAND

  تحلیل قیمت ارز دیجیتال بند پروتکل | BAND

  در تایم سه روزه، کانال نزولی خوبی برای این رمزارز شکل گرفته است؛ و در حال حاضر روی سطح حمایتی خوبی قرار گرفته که با شکست این سطح، می‌تواند تا محدوده قیمتی مشخص شده یعنی ۰.۸۱ دلار اصلاح داشته باشد. در این محدوده یک پله خرید‌، منطقی به نظر می‌رسد.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید بند پروتکل | BAND


  ارز دیجیتال استورج | STORJ

  ارز دیجیتال استورج | STORJ

  تحلیل قیمت ارز دیجیتال استورج | STORJ

  زور خرس‌های استورج بار دیگر بر گاوها چربید و این رمزارز همچنان در کانال نزولی خود در حال نوسان است. این مهم، درحالی اتفاق افتاده است، که پس از یک‌بار واکنش و ناکام ماندن قیمت در رسیدن به کف کانال، شاهد ورود خریداران و صعود قیمت تا نواحی سقف بودیم.
  برخوردهای چندباره در فواصل کوتاه، حاکی از حمایت گاوها از STORJ در نواحی سقف است؛ که موجب کاهش اعتبار سقف کانال می‌شود. با این اوصاف با توجه به شرایط حاکم بر بازار، همچنان کاهش قیمت تا ناحیه ۰/۴۰ تا ۰/۴۲ دلار دور از ذهن نیست. اما در صورت حفظ ناحیه‌ی حمایتی، احتمال بروز شکست در ساختار و به تبع آن صعود این ارز تا قیمت‌های ۱ و ۱/۳۸۹ بالاست.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید استورج | STORJ


  ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک | ETC

  ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک | ETC

  تحلیل قیمت ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک | ETC

  اتریوم کلاسیک در تایم فریم هشت ساعته، در حال حاضر در یک حرکت اصلاحی قرار دارد و برای تکمیل این حرکت اصلاحی، باید یک الگویی همانند حرکت رسم شده تکمیل کند. با توجه به انتظار ما از حرکت این ارز، در محدوده 29 دلار انتظار بازگشت قیمتی داریم و در موج بعدی حرکت، انتظار رشد تا محدوده های 34 و 37 دلار را خواهیم داشت. سپس بعد از آن ممکن است، حرکت بازار در جهت نزول قیمت باشد.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید اتریوم کلاسیک | ETC


  نظر کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال بیت پین

  برای رصد لحظه‌ای قیمت ارز دیجیتال می‌توانید ابتدا اپلیکیشن بیت پین را نصب کرده و واچ لیست ارزهای مورد نظر را به دیده‌بان خود اضافه کنید. این تحلیل‌ها فقط برای آشنایی بیشتر مخاطبان با بازار ارزهای دیجیتال است و به معنای توصیه برای خرید یا فروش آن‌ها نیست. فراموش نکنید که همیشه قبل از سرمایه‌گذاری، خودتان به طور کامل بازار را تحلیل و بررسی کنید.


  سوالات متداول کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال!


  • بازه‌ی زمانی پیشنهادی برای چه مدتی است؟

  این واچ لیست بر اساس بازه‌ی زمانی هفتگی تحلیل و پیشنهاد می‌گردد و تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت نیز بر عهده‌ی خود شما است.

  • نحوه‌ی خرید و فروش ارزهای واچ لیست چگونه است؟

  هر ۴ ارز پیشنهادی این واچ لیست در صرافی بیت پین قابل معامله است. کافی است از بخش خرید آسان یا بازار معاملاتی (درصورت وجود بازار برای ارز مورد نظر) برای خرید و فروش آن‌ها اقدام کنید.

  • این تحلیل بر اساس تکنیکال است یا فاندامنتال؟

  تحلیل ۴ ارز دیجیتال منتشر شده در واچ لیست هفتگی آکادمی بیت پین، بر اساس تحلیل تکنیکال است.

  • رتبه‌ی ارزهای دیجیتال را به‌ ترتیب بر اساس حجم معاملات کجا می‌توانم ببینم؟

  با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ، می‌توانید تمامی ارزهای دیجیتال را بر اساس حجم و سایر موارد ببینید.

  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها 8 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. اسیابی
   اسیابی | 13 شهریور 1401

   سلام خواستم عرض کنم بنده هیچ آشنایی بااین برنامه های آموزشی ارزدیجیتال ندارم و همیشه سعی میکنم یادبگیرم متاسفانه نه سوادکافی ونه دانش کافی برای یادگرفتن دارم.ولی علاقه زیادی نسبت به ارزدیجیتال دارم شخصاً باور دارم دراینده ارزدیجیتال جای پولهای امروزی رااگرنگیره جلوترازپولهای امروزی خودش رانشان خواهد دادبدانجهت بااینکه بنده نمیتوانم مثل بقیه دراموزش این بازارموفق شوم ولی جرات خرید درازمدت رادارم.

  2. حسین
   حسین | 12 شهریور 1401

   با سلام. با توجه به گسترش روز افزون ارزهای الکترونیکی و به تبع آن افزایش میل و علاقمندی اقشار مختلف جهت ورود به این مقوله.طبیعتا هم آموزش و هم سرمایه گزاری از ارکان و نیازهای ضروری ان میباشد. و طبیعتا اغلب دوستان به علت عدم آشنایی و عدم مهارت لازم در ابتدای مسیر فاقد انگیزه مکفی جهت ریسک و طی طریق در مسیر انجام معاملات هستند و عده ای حتی با وجود علاقمندی و انگیزه. از نظر مالی مشکل داشته و امکان سرمایه گزاری اولیه را هم ندارند.و لذا چنانچه مقداری ارز الکترونیکی مثل شیبا.بیت کوین. یا …..هنگام ثبت نام بعنوان هدیه در کیف پول لحاظ میشود را منوط به انجام خرید یا فروش یا انجام معامله به مق دار معین ننمایند و اجازه بهره برداری از آن را در معاملات مجاز و میسر نمایند. تا ضمن کسب تجربه و آموزش تبدیل به یک فعال معاملاتی در زیر مجموعه ان شرکت یا صرافی گردند. انشاله

   • کارشناس محتوا
    کارشناس محتوا | 12 شهریور 1401

    سلام دوست عزیز
    درخواست شما به تیم مربوطه ارجاع داده خواهد شد.
    خیلی ممنون از اینکه نظرتون را با ما در میان گذاشتید.

  3. ایمان قره چاهی
   ایمان قره چاهی | 11 شهریور 1401

   کیف به من هدیه کنید

  4. 9335298064
   9335298064 | 8 شهریور 1401

   واچ لیست شما زیاد قابل اعتماد نیست تجربه چند ماهه

  5. خلیل بزافشان
   خلیل بزافشان | 7 شهریور 1401

   بسیاری خوب تشکر ازشما خوبان

  6. اصغر توحیدی
   اصغر توحیدی | 7 شهریور 1401

   سلام خسته نباشید
   ممنون از شما کارکنان صرافی خوب بیت پین
   واچ لیست هفتگی فرصت خوبی برای سرمایه گذاری هستش ممنون