4 ارز دیجیتال پیشنهادی برای واچ‌لیست این هفته! (24 مرداد)

7 9,837
با فالو صفحه اینستاگرام بیت‌پین و درج کامنت در زیر پست واچ لیست، در قرعه‌کشی یک دستگاه کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس، شرکت کنید!

در بازار ارزهای دیجیتال حدود 20,000 ارز دیجیتال وجو دارد که بررسی یک‌به‌یک و نحوه رشد هر کدام از این‌ها، واقعا کار سختی است؛ اما اگر شما در یک بازار یک واچ لیست برای خود داشته باشید، آن موقع می‌توانید بهتر تصمیم‌گیری کنید. با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی آموزش ارز دیجیتال بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید.

تریدرهای ارز دیجیتال و معامله‌گران در این بازار، از عبارت واچ لیست برای اشاره به ارزهای دیجیتالی که به دلایل مختلف و فعالیت‌های مشکوک مثل تغییرات حجم معاملات، افزایش سرمایه و… استفاده می‌کنند تا در فرصت و نقطه‌ی مناسب، برای خریدوفروش وارد بازار شوند. اکثر ما به دفعات بسیار، توصیه افراد دیگر را برای بررسی کوین‌های جذاب فراموش کرده و بعدها با دیدن تغییرات قیمتی آن‎‌ها، افسوس خورده‌ایم. همچنین ممکن است، ارزهای دیجیتالی را بررسی کرده ولی تشخیص داده‌ایم که فعلاً زمان خوبی برای خرید یا فروش آن نباشد. در این شرایط باید مدتی، کوین را زیر نظر داشته باشیم تا فرصت مناسب برای ورود به معامله آن بوجود آید.

ارزهای دیجیتال اشاره شده در واچ لیست هفتگی، ممکن است در هفته‌ی پیش‌رو، گزینه‌ی خوبی برای سرمایه‌گذاری باشند. این واچ لیست حاصل گزارش دپارتمان تحلیل آکادمی بیت پین و برای سرمایه‌گذاری کوتاه مدت، ارائه شده است.

با یک بررسی مختصر، می‌توانید پی ببرید که این ارزها در مقابل ارزهای دیگر، چقدر بازدهی می‌توانند داشته باشند.

در نهایت، انتخاب (خرید و یا فروش) این ارزهای دیجیتال برعهده‌ی شماست و ما سعی می‌کنیم در بیت پین، تحلیل تکنیکال روی این ارزهای دیجیتال داشته باشیم تا شما با آرامش خاطر بیشتر، سرمایه‌گذاری کنید. برای بررسی کلی بازار هم می‌توانید از ابزار نقشه بازار ارزهای دیجیتال اختصاصی بیت پین استفاده کنید.

آموزش‌های ضروری برای استفاده بهینه از واچ لیست ارز دیجیتال

اما پس از بررسی بازدهی واچ‌لیست هفته‌ی قبل، به معرفی واچ لیست این هفته می‌پردازیم. قبل از آن، پیشنهاد می‌کنیم سه محتوای زیر را برای استفاده‌ی بهینه از واچ لیست، حتما ببینید و مطالعه کنید.

واچ لیست هفتگی؛ 4 ارز دیجیتالی که باید در نظر داشته باشید!

 ارز دیجیتال زی کش | ZEC

 ارز دیجیتال زی کش | ZEC

تحلیل قیمت ارز دیجیتال زی کش | ZEC

زی‌کش، با نماد ZEC طی هفته‌های گذشته روند صعودی مناسبی ایجاد کرد و موفق به عبور از مقاومت 68 دلار شد. با توجه به وضعیت کلی بازار، انتظار فاز اصلاح برای ZEC دور از ذهن نیست. به این ترتیب، می‌توان نواحی 68.5 و 59 دلار را اهداف اصلاحی زی‌کش دانست. با پایان اصلاح، انتظار صعود قیمت به 90 و 110 دلار را داریم.

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید زی کش | ZEC


ارز دیجیتال سند باکس | SAND

ارز دیجیتال سند باکس | SAND

تحلیل قیمت ارز دیجیتال سند باکس | SAND

در تایم فریم روزانه، در محدوده ۱.۴۲ تا ۱.۵۰ دلار سطح مقاومتی مهمی پیش روی این ارز است؛ که بعد از شکست این سطح، می‌توانیم انتظار حرکت رو به بالا را از این رمزارز تا محدوه‌های ۱.۶۴ و ۱.۹۲ دلار و هدف آخر ۲.۱۴ دلار داشته باشیم.
در صورتی که قیمت نتواند از این محدوده عبور کند، احتمال افت آن تا محدوده ۰.۹۶ دلار زیاد است، این محدوده حمایتی می‌تواند منجر به برگشت قیمت شود.

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید سند باکس | SAND


ارز دیجیتال گراف | GRT

ارز دیجیتال گراف | GRT

تحلیل قیمت ارز دیجیتال گراف | GRT 

ارز گراف در تایم فریم چهار ساعته، در یک الگوی مثلث قرار داشت، که الگو را به سمت پایین شکسته است. علاوه بر این، در بالای همین نواحی، یک واگرایی منفی (-RD) دیده می‌شود؛ که احتمال ریزش کوتاه‌مدت را نشان می‌دهد.
محدوده‌های بازگشت قیمتی برای این ارز، می‌تواند محدوده 0.111 دلار در تارگت اول، و در تارگت دوم محدوده 0.103 دلار باشد. از نظر زمانی، انتظار می‌رود بازار به زودی به این محدوده‌ها برسد و زمان زیادی صرف نشود.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید گراف | GRT 


ارز دیجیتال سرتیک | CTK

ارز دیجیتال سرتیک | CTK

تحلیل قیمت ارز دیجیتال سرتیک  | CTK

در تایم فریم 12 ساعته ارز سرتیک، با برخورد به محدوده مقاومتی 1.2 دلار و ناتوانی عبور از این مقاومت، برگشت قیمتی تا ناحیه 0.9 دلار را داشته، که همان سقف شکسته شده‌ی تریدینگ رنج است. در صورت حفظ و تثبیت بالای حمایت استاتیک 0.9 دلار، توانایی رشد تا اهداف 1.2 و 1.5 دلار را دارد. همچنین با از دست رفتن این حمایت، ناحیه قیمتی مهم بعدی برای این ارز در 0.8 دلار قرار خواهد گرفت.

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید سرتیک | CTK


نظر کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال بیت پین

برای رصد لحظه‌ای قیمت ارز دیجیتال می‌توانید ابتدا اپلیکیشن بیت پین را نصب کرده و واچ لیست ارزهای مورد نظر را به دیده‌بان خود اضافه کنید. این تحلیل‌ها فقط برای آشنایی بیشتر مخاطبان با بازار ارزهای دیجیتال است و به معنای توصیه برای خرید یا فروش آن‌ها نیست. فراموش نکنید که همیشه قبل از سرمایه‌گذاری، خودتان به طور کامل بازار را تحلیل و بررسی کنید.


سوالات متداول کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال!


  • بازه‌ی زمانی پیشنهادی برای چه مدتی است؟

این واچ لیست بر اساس بازه‌ی زمانی هفتگی تحلیل و پیشنهاد می‌گردد و تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت نیز بر عهده‌ی خود شما است.

  • نحوه‌ی خرید و فروش ارزهای واچ لیست چگونه است؟

هر ۴ ارز پیشنهادی این واچ لیست در صرافی بیت پین قابل معامله است. کافی است از بخش خرید آسان یا بازار معاملاتی (درصورت وجود بازار برای ارز مورد نظر) برای خرید و فروش آن‌ها اقدام کنید.

  • این تحلیل بر اساس تکنیکال است یا فاندامنتال؟

تحلیل ۴ ارز دیجیتال منتشر شده در واچ لیست هفتگی آکادمی بیت پین، بر اساس تحلیل تکنیکال است.

  • رتبه‌ی ارزهای دیجیتال را به‌ ترتیب بر اساس حجم معاملات کجا می‌توانم ببینم؟

با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ، می‌توانید تمامی ارزهای دیجیتال را بر اساس حجم و سایر موارد ببینید.

3.5/5 - (71 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest

7 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
saeid ghaderi

تنها در گذینه اول حق با شما است و در موارد دیگر حتی نام انها را نشنیده ام و اطمینان دارم به اتریوم مربوط هستند و شما باید به کاردانو بیشتر دقت می کردید. این نظر شخصی کاربر است .

سید مجتبی ترابی

سلام تمام واچ لیست این هفته منفی شده

Reza khodapnah

ممنون از واچ لیست وزحمات گروه محترم انشالله موفق باشید

مجید دلدوز

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز بابت زحماتی که برای تحلیل ارزهای دیجیتال انجام می‌دهید وهر هفته چهار ارز رو برای واچ لیست هفته به ما معرفی میکنید حقیقتا تو این بازارخیلی سخته تصمیم درست گرفتن

هادی

من در این نرم افزار آدرس کیف پولم را میخاهم چطور باید پیدا کرد

داود

سلام خسته نباشید واقعا از لحاظ سرعت در معاملات و خدمات دیگر بی نظیر هستید و ههمینطور واچ لیست هفتگی بدون اغراق ۹۰درصد درسته و عالیه خودم زیاد معامله نمیکنم ولی پیگیر واچ لیستتون هستم بیشتر پیش بینی هاتون عالیه امیدوارم دوستان دیگه هم از خدمات بیت پین استفاده کنند مطمئن باشید با من هم نظر میشید خودمم به همین دلیل که برای خودم اثبات شده تبلیغ بیت پین میکنم سپاسگزارم بیت پین امیدوارم هرروز بهتر از دیروز باشید

Mohammad

بسیار عالی

7
0
دوست داریم نظرتون رو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسید!x