آموزش دریافت جایزه‌های اوپن لیگ (The Open League) تن کوین

تاریخ انتشار: 10 بهمن 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 18 بهمن 1402
زمان مطالعه:  11 دقیقه
آموزش دریافت جایزه‌های اوپن لیگ (The Open League) تن کوین

16 نوامبر، در خلال کنفرانس The Gateway در دبی، جک بوث، مدیر بنیاد TON، رقابتی جدید در سراسر اکوسیستم را پیشنهاد کرد که برای شبیه‌سازی تجربه استفاده از بلاک چین TON طراحی شده بود. بنیاد TON در 20 نوامبر رأی‌گیری در مورد این پیشنهاد را آغاز و حمایت خیره‌کننده 99٫5 درصد از دارندگان توکن TON را دریافت کرد و برنامه‌هایی را برای راه‌اندازی TOL به اجرا درآورد.

کمپین The Open League امروز راه‌اندازی شد؛ در این مقاله، هر آنچه که برای کسب جوایز با استفاده از پروژه‌های TON در تلگرام نیاز دارید را معرفی خواهیم کرد. در ادامه توضیح خواهیم داد که چگونه می‌توانید در این طرح شرکت کنید و The Open League چگونه می‌تواند ۵ میلیون کاربر جدید را در 12 ماه آینده در شبکه TON، جذب و حفظ کند.

کمپین The Open League

کمپین The Open League یا همان TOL، مسابقه‌ای است برای پروژه‌ها و کاربران اکوسیستم TON؛ پروژه‌ها برای شبکه TON کاربران جدید و وفدار را به ارمغان می‌آورند و کاربران هم در ازای فعالیت خود پاداش دریافت می‌کنند. این برنامه برای افزایش تعامل کاربران در سراسر اکوسیستم، کمک به پروژه‌ها در رشد پایگاه کاربری خود و توسعه محصولات جذاب‌تر و کاربردی‌تر برای مخاطبان انبوه در تلگرام طراحی شده است.

مانند لیگ برتر انگلیس یا لیگ‌های ورزشی مشابه، TOL در دوره‌های شش‌ماهه اجرا می‌شود و فصل آزمایشی اولیه آن از امروز، 29 ژانویه 2024 شروع به کار می‌کند. هر فصل به چهار ماه مشارکت فعال تقسیم می‌شود تا کاربران بتوانند TON کسب کنند؛ یک دوره استراحت دو ماهه هم در هر فصل طراحی شده است.

هر فصل از TOL برای کاربرانی طراحی شده که مهارت‌ها و دانش وب ۳ خود را ارتقا می‌دهند و کاربران را با انگیزه برای استفاده از پروژه‌های TON راهنمایی می‌کنند. هر ماه از فصل، سطح جدیدی از ماموریت‌ها برای تکمیل پروژه‌های درگیر را شامل می‌شود که با وظایف مقدماتی آسان شروع و در هر سطح، دشوارتر می‌شود. ماموریت‌های هر سطح در ماموریت اصلی تجمیع شده و هر پروژه شرکت‌کننده در هر سطح، 1 مامویت دارد.

کمپین The Pilot Season

کمپین The Pilot Season، فصلی آزمایشی است که برای 4 ماه، که ۳ ماه آن آزمایشی و 1 ماهش دوره استراحت برای آماده شدن برای فصل 1 خواهد بود! در این بازه خود را برای آزمایش‌ها و تغییرات آماده کنید. هیچ پارامتر، مکانیسم یا ویژگی غیرقابل‌تغییری در این بازه وجود نخواهد داشت. آزمایش‌ها و تغییرات مداوم به TOL کمک می‌کنند تا کاربرانی فعال‌تر و وفادار‌تر جذاب کند.

فصل آزمایشی سطح 1 امروز شروع می شود و شامل پنج پروژه است که در حال حاضر بیش از 26 میلیون کاربر فعال ماهانه دارند: Wallet، tApps Center، Notcoin, Fantonو GetGems.

این پروژه‌ها تجربه‌ای ساده و با انگیزه از ورود به Web3 با استفاده از مواردی که همه می‌توانند از آن لذت ببرند، فراهم می‌کنند. tApps Center روشی آشنا برای کاوش در همه برنامه‌های ساخته شده بر روی TON و تلگرام ارائه می‌دهد. Notcoin اولین میم کوین را به کاربران ارائه می‌دهد. GetGems به کاربران کمک می‌کند تا مجموعه‌های NFT را درک کرده و صاحب آن شوند و تجربه‌ای آسان در بلاک چین ارائه داشته باشند. در نهایت، Fanton به کاربران کمک می کند تا با اتصال کیف پول خود در تلگرام، شارژ کردن و کسب درآمد از طریق یک بازی فانتزی فوتبالی با کاربرد آسان آشنا شوند.

سیستم پاداش‌دهی در فصل آزمایشی The Pilot Season

سیستم پاداش‌دهی TOL، بر اساس یک مفهوم اصلی پایه‌ریزی شده است: تشویق کاربران واقعی و فعال. با گذشت زمان، سیستم باید حساب‌ها و ربات‌های جعلی را حذف کند تا مطمئن شود که پاداش‌ها بین افراد واقعی توزیع می‌شوند.

چهار سیستم پاداش‌دهی وجود خواهد داشت:

 • توکن‌های Soul-Bound یا SBT
 • امتیازات بازی (XP)
 • قرعه‌کشی XP
 • ریفرال‌ها

توکن‌های Soul-Bound یا SBT

سطح 1 فصل آزمایشی با توکن‌های Soul-Bound یا SBT آغاز می‌شود. SBTها غیرقابل‌انتقال هستند، بنابراین نمی‌توانید آنها را به فروش برسانید؛ این توکن‌ها در ازای تکمیل هر ماموریت به کاربران پاداش داده می‌شوند.

امتیازات بازی (XP)

در سطح 2، امتیازات بازی (XP) را معرفی خواهیم کرد. XPها امتیازاتی آفچین هستند که توسط TON پشتیبانی می‌شوند. XPها را می‌توان در شبکه TON در هر زمانی مبادله کرد، اما نرخ مبادله براساس زمان نگه‌داری آن‌ها متفاوت خواهد بود، بنابراین هرچه XP خود را بیشتر نگه دارید، ارزش بیشتری خواهند داشت؛ در روز پایانی فصل 2، ارزش هر XP برابر با 1 تن خواهد بود.

قرعه‌کشی XP

XP در قرعه‌کشی هفتگی به کاربران تعلق می‌گیرد. هر SBT به‌عنوان شانسی برای شرکت در قرعه‌کشی عمل کرده و برخی از SBT ها بیش از 1 شانس ارزش دارند. هرچه ماموریت‌های بیشتری را تکمیل کنید، شانس بیشتری برای برنده شدن سهمی از جایزه هفتگی خواهید داشت. در هر مرحله از بازطی، SBT ها موردنیاز برای شرکت در قرعه کشی، ری‌ست می‌شوند و همه شانسی منصفانه برای برنده شدن خواهند داشت.

ریفرال‌ها

مکانیزم وایرال شدن، یکی از ویژگی‌های کلیدی پروژه‌های موجود در شبکه TON در تلگرام است. کاربرانی که دوستان خود را برای پیوستن به ماموریت‌ها معرفی می‌کنند، SBT با نشان اینفلوئنسر را دریافت خواهند کرد، این توکن‌ها شانس‌ قرعه‌کشی اضافی در اختیار کاربر قرار خواهند داد و شانس آن‌ها را برای برنده شدن جایزه هفتگی افزایش می‌دهند.

ان‌اف‌تی‌های SBT و امتیازات بازی (XP)، هر دو با هم شهرت آنچین شما را رقم می‌زنند. این شهرت آنچین، با گذشت زمان، در ایردراپ پروژهای TON برای کاربرانی وفادار، ارزشمند و فعال، اهمیت خواهد داشت. بنابراین برای ایجاد شهرتی که مستحق پاداش است، سخت تلاش کنید، چرا که این تازه شروع ماجرا است و بهترین کاربران در سال‌های پیش رو، درآمد کسب خواهند کرد.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  نحوه شرکت در کمپین The Pilot Season

  • به صفحه مرحله اول بروید
  • ماموریت هر پروژه را تکمیل کنید
  • SBT خود را در پایان هر ماموریت دریافت کنید
  • SBT های خود را در پروفایل TON Society خود دنبال کنید

  توجه: برای مینت SBT باید هزینه تراکنش بلاک چین کمی پرداخت کنید؛ این هزینه در حال حاضر، 0٫07 تن است، بنابراین مطمئن شوید که به اندازه کافی ارز TON در کیف پول خود داشته باشید.

  برای واجد شرایط بودن در مرحله 2 باید مرحله 1 را تکمیل کنید، پس از همین حالا، یک ماه فرصت دارید. از آن لذت ببرید.

  پیش‌نیازهای دریافت جوایز

  • داشتن کیف پول Tonkeeperو Ton Space؛ اما اگر Wallet تلگرام دسترسی شما را مسدود نکرده باشد، فقط Ton Space هم برای انجام دادن مراحل کافیست.
  • حداقل 11 تن کوین

  نکته مهم: برای دریافت همه جوایز در یک کیف پول، بهتر است که 24 کلمه خودتان را هم Ton Space و هم Tonkeeper، به صورت یکسان وارد کنید. اگر از قبل یکی از این کیف پول‌ها را داشتید، کافیست که 24 کلمه را در کیف پول دیگر وارد کنید.

  معامله تن کوین

  با ورود به صفحه ماموریت‌های جونیور، 5 ماموریت برای شما نمایش داده می‌شود: Trainee Pilot, Wallet, Notcoin, Fanton و Telegram Apps center. در انتهای صفحه هم ماموریتی برای وصل کردن کیف پول و دریافت جایزه اصلی قرار داده شده است.

  برای شروع به ربات کامیونتی (community_bot@) بروید.

  The Open League

  مرحله اول: Trainee Pilot

  برای انجام اولین ماموریت، به تلگرام پریمیوم نیاز دارید. اگر تلگرام پریمیوم ندارید، مهم نیست؛ از این ماموریت بگذرید.

  اما اگر تلگرام پریمیوم دارید، مراحل را به ترتیب انجام دهید:

  • Get Telegram Premium: اگر تلگرام پریمیوم داشته باشید، بلافاصله این ماموریت تیک می‌خورد.
  • Connect TON Wallet: برای انجام این ماموریت، باید کیف پول خودتان را به ربات کامیونتی وصل کنید. مراحل: I have a wallet to connect را بزنید. روی Open Wallet in Telegram کلیک کنید، سپس روی دکمه Connect wallet بزنید و روی آدرس کیف پول Ton Space خودتان کلیک کنید.
  • Hold 10 TON in wallet: حداقل 10.1 تن کوین به کیف پول Ton Space واریز کنید و سپس روی ماموریت کلیک کنید.
  • Follow Ton Society chennel: در کانال اطلاع‌رسانی Ton Society عضو شوید.
  • join Society community: در گروه عضو شوید.

  The Open League

  بعد از انجام این مراحل، دکمه Mint در پایین صفحه ظاهر می‌شود. روی Mint کلیک کنید. تراکنش را تایید کنید (0.1 تن کوین). بعد از چند ثانیه، اولین NFT خود را در کیف پول دریافت می‌کنید.

  به صفحه اصلی برمی‌گردیم.

  مرحله دوم: Wallet L1

  هدف از انجام این ماموریت، آشنایی کامل با کیف پول Ton Space است.

  مراحل انجام ماموریت‌های Wallet L1:

  • What is Wallet: تعدادی استوری برای آشنایی با این کیف پول را تماشا کنید.
  • How to use Wallet: آموزش کار با Wallet را یاد می‌گیرید.
  • Follow Wallet News: در کانال اطلاع‌رسانی Wallet عضو شوید.
  • Create Wallet: اگر کیف پول ندارید، کیف پول بسازید.

  تا اینجای کار، با کیف پول حضانتی تلگرام آشنا شدید. حالا به سراغ Ton Space که کیف پول غیرحضانتی تلگرام است می‌رویم.

  • What is Ton Space: آشنایی با تن اسپیس
  • Connect Ton Space: کیف پول Ton Space خودتان را وصل کنید. با کلیک رو این ماموریت و انتخاب کیف پول، کیف پول شما متصل می‌شود.
  • How to top up Ton Space: با نحوه شارژ کردن کیف پول آشنا شوید.
  • Ton up Ton Space: کیف پول خودتان را شارژ کنید.
  • Have 7 TON on your balance: در مرحله قبلی ما 10 تن کوین به کیف پول واریز کرده بودیم. اگر مرحله قبلی را انجام دادید، این ماموریت برای شما تیک خواهد خورد. اگر ماموریت قبلی را انجام ندادید، حداقل 7.1 تن کوین به آدرس کیف پول خودتان واریز کنید.

  The Open League

  این بار هم مثل مراحله قبلی، دکمه Mint در پایین صفحه ظاهر می‌شود. روی Mint کلیک کنید؛ تراکنش را تایید (0.1 تن کوین)، پس از چند ثانیه، دومین جایزه را نیز دریافت خواهید کرد.

  مرحله سوم: Notcoin L1

  هدف از این ماموریت، آشنایی و انجام بازی نات کوین است.

  مراحل انجام ماموریت‌های Notcoin:

  • Follow Notcoin Channel: در کانال اطلاع‌رسانی نات کوین عضو شوید. (اگر موقع عضو شدن، با مشکل مواجه شدید، این پوشه را به تلگرام اضافه کنید تا در کانال عضو شوید: https://t.me/addlist/n8J6xzIPoqZiYzhh)
  • Follow Notcoin on X: ایکس (توییتر) نات کوین را دنبال کنید.

  برای انجام ادامه ماموریت‌ها، باید وارد بازی نات کوین شوید؛ اگر قبلا بازی کردید، فقط روی ماموریت‌ها کلیک کنید تا انجام شوند:

  • Upgrade Energy: سطح انرژی را در بازی نات کوین ارتقا دهید.
  • Get to the Silver League: به لیگ نقره برسید.
  • Join Squad: عضو اسکواد شوید.
  • Invite 5 Friends: پنج نفر از دوستان خودتان را به بازی نات کوین دعوت کنید.

  The Open League

  در مرحله آخر باید کیف پول خودتان را متصل کنید و مانند مراحل قبلی، NFT را مینت و دریافت کنید.

  مرحله چهارم: Fanton L1

  فن تن، بازی کارتی در بلاک چین TON است که بازیکنان با چیدن کارت بازیکن‌های فوتبال، با یکدیگر بازی می‌کنند.

  مراحل انجام ماموریت‌های Fanton:

  • Meet Fanton: با بازی فن تن آشنا شوید.
  • Finish any Free tournament in the TOP 80%: وارد بازی Fanton شوید، کارت‌های بازیکنان را انتخاب کنید. وارد تورنومنت رایگان شوید و در 1 بازی شرکت کنید.
  • Connect walleet to Fanton: کیف پول خود را به بازی Fanton متصل کنید.
  • “Play tournament “Friends play: بازی دوستانه ایجاد کنید و با 3 نفر از دوستان خود به انجام بازی بپردازید.
  • Follow Fanton Socials: در کانال تلگرام Fanton عضو شوید.

  The Open League

  احتمالا انجام این مرحله کمی طول بکشد، زیرا باید صبر کنید تا تورنومنت آغاز و ماموریت دوم و چهارم انجام شود. پس از انجام بازی و ماموریت‌ها، کیف پول خود را وصل کنید و مانند مراحل بالا، NFT ویژه این ماموریت را دریافت کنید.

  مرحله پنجم: Telegram Apps Center L1

  تلگرام زیرساختی را فراهم کرده که به برنامه‌نویسان اجازه می‌دهد اپلیکشن و ایده خودشان را در آن اجرا کنند. برنامه‌نویسان زیادی به این سرزمین پهناور و نامحدود آمدند و برنامه‌های کاربردی زیادی ایجاد کردند. این ماموریت برای بیشتر شناخته شدن این برنامه‌های کاربردی است.

  مراحل انجام ماموریت‌های Telegram Apps Center:

  • join Trending Apps Channel: در کانال معرفی برنامه‌ها عضو شوید.
  • Launch Telegram Apps Center and try 3 apps: اپ سنتر تلگرام را باز کنید و 3 برنامه مختلف را از لیست انتخاب کنید و باز کنید.
  • Repost announcement on X: پست اطلاع‌رسانی را در ایکس ری‌پست کنید.
  • Connect TON Wallet: کیف پول خودتان را وصل کنید.

  The Open League

  پس از پایان این مرحله، تراکنش را در کیف پول تایید و آخرین NFT را دریافت کنید.

  دریافت ششم آخر: Getgems L1

  پلتفرم ان‌اف‌تی Getgems، یکی از شریان‌های اصلی بلاک چین TON محسوب می‌شود. ممکن است در آینده این پلتفرم چیزی بیشتر از یک مارکت پلیس NFT باشد.

  مراحل انجام ماموریت Getgems L1:

  • Meet Getgems: تعدادی استوری مشاهده کنید.
  • Join Getgems on Telegram: در کانال تلگرامی Getgems عضو شوید.
  • Follow Twitter: توییتر Getgems را دنبال کنید.
  • Repostannouncement on X: پست اطلاع‌رسانی را در توییتر ری‌پست کنید.
  • Connet TON Wallet: کیف پول خودتان را متصل کنید.
  • Login to Getgems: کیف پول خودتان را به پلتفرم Getgems متصل کنید.
  • Create and own NFT-Domain: وارد سایت Getgems.io و بخش ساخت دامنه شوید. نام دلخواه خود را وارد کنید و روی دکمه Place a Bid and Start the Auction کلیک کنید. صبر کنید تا مزایده تمام شود. پس‌از پایان زمان مزایده، NFT دامنه Getgems در کیف پول شما ظاهر می‌شود.
  • Confirm ownership: پس از اینکه دامنه در کیف پول شما ظاهر شد، با کلیک روی این ماموریت، اثبات می‌کنید که دامنه Getgems را در کیف پول خود دارید.

  در مرحله آخر باید کیف پول خودتان را متصل کنید و مانند مراحل قبلی، NFT را مینت و دریافت کنید.

  دریافت جایزه آخر: Junior Piolet L1

  اگر تمام NFTهای بالا را دریافت کردید، به صفحه اول Junior Pilot L1 برمی‌گردیم و NFT آخر که Junior Pilot نام دارد را مینت می‌کنیم؛ اما اگر NFT اول که نیازمند تلگرام پریمیوم بود را دریافت نکرده باشید، نمی‌توانید NFT آخر را دریافت کنید. نگران نباشید. شما اکثر NFTها را دریافت کردید. و همین کفایت می‌کند.

  در نهایت کیف پول خود را متصل، و NFT این جایزه را نیز مینت کنید. ممکن است هنگام مینت برخی NFTها، دکمه Mint کار نکند یا NFT مینت نشود، کاربران زیادی با این مشکل مواجه شده‌اند، در زمان دیگری امتحان کنید یا تا حل مشکل، صبور باشید.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  مبین حسینی

  مبین حسینی

  زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  یس کوین چیست؟ آموزش استخراج و کسب درآمد از بازی Yescoin

  بازی تلگرامی یس کوین (Yescoin)، پس از جنجال بزرگ نات کوین با ...

  لیست بهترین بازی‌های تپ تو ارن (Tap to Earn) تلگرامی

  شاید تا همین اواخر، هیچکس باور نمی‌کرد که با ضربه زدن به صفح ...

  معرفی بازی بلاک چین کیوتیز؛‌ بازی کیوتی‌ها در بلاک چین‌های مختلف

  بازی بلاکچین کیوتیز، بازی ماجراجویانه است که در آن بازیکنان ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر