یس کوین چیست؟ آموزش استخراج و کسب درآمد از بازی Yescoin

تاریخ: 17 خرداد 1403
زمان مطالعه:  8 دقیقه
بازی یس کوین چیست؟

بازی تلگرامی یس کوین (Yescoin)، پس از جنجال بزرگ نات کوین با پشتوانه تلگرام، از دیگر ربات‌های تلگرامی برای استخراج رمزارز به شمار می‌رود که طرف‌داران بازی‌های تلگرامی برای کسب سود، آشنایی کاملی با این بات دارند.

امروز، به‌قصد آشنایی کامل با این بازی محبوب، مطلب جامعی در آکادمی بیت پین تحت عنوان آشنایی کامل با بازی تلگرامی یس کوین (Yescoin) برای شما عزیزان تهیه کرده‌ایم. درصورتی‌که قصد استفاده از ربات تلگرامی یس کوین را برای ماین ارز دیجیتال Yescoin و کسب سود دارید، مطالعه این مقاله را به شما توصیه می‌کنیم.

ایردراپ و بازی یس کوین (Yescoin) چیست؟

یس کوین (Yescoin)، نوعی بازی بلاک چینی با مدل تپ تو ارن (Tap to Earn) ادغام شده بر روی تلگرام به شمار می‌رود که در مدت بسیار کمی بیش از 20 میلیون کاربر را به خود جذب کرده است. این بازی بر بستر پیام‌رسان تلگرام بوده و بسیار شبیه به نات کوین است. در واقع، با ضربه‌زدن بر روی صفحه و انجام چالش‌هایی، می‌توان رمزارز YESCOIN استخراج کرد.

این بازی دستور عمل‌های ساده‌ای دارد. برای پیوستن به ایردراپ باید استخراج اولیه‌ای را در برنامه آن انجام دهید که این استخراج تنها مختص به ضربه‌زدن بر صفحه و پشت سر گذاشتن چندین چالش روزانه می‌شود.

بازی یس کوین، در کنار اهدای کوین خود با انجام مراحل ساده بازی، بر روی بلاک چین تن (TON) راه‌اندازی شده و کاربران با انجام چالش‌های روزانه آن، پاداشی را در قالب توکن YES دریافت می‌کنند. با این حال، بایستی یادآوری کنیم که این توکن هنوز به بازار عرضه نشده و در مراحل استخراج اولیه خود به سر می‌برد.

نحوه بازی و استخراج Yescoin عضویت و فعال‌کردن ربات یس کوین تلگرام

حال که به‌صورت کلی با بازی یس کوین آشنا شده‌اید، زمان آن رسیده است که نحوه بازی، استخراج Yescoin، عضویت و فعال‌کردن ربات یس کوین را در تلگرام آموزش دهیم. اگر قصد انجام بازی یس کوین و شرکت در این ایردراپ را دارید، مراحل زیر را دنبال کنید:

لینک ورود به بازی یس کوین

 • پس از باز کردن این ربات تلگرامی، با کلیک بر گزینه «Play Yescoin» بازی برای شما باز می‌شود.
 • حال برای جمع‌آوری سکه‌های یس کوین، بایستی بر روی صفحه گوشی هوشمند خود ضربه بزنید.

ربات یس کوین

 • پایین صفحه، انرژی شما برای مدت‌زمان پرداختن به ماین در نظر گرفته شده است. اگر انرژی شما پس از مدتی برای ماین سکه‌ها تمام شد، با مراجعه به قسمت «Boost»، می‌توانید روزانه 3 شارژ رایگان داشته باشید.

شروع بازی Yescoin

 • در بالای صفحه، لیگ شما بر اساس میزان بالانسی که از این کوین در اختیار دارید، تعیین می‌شود. هر چه یس کوین بیشتری ماین کرده باشید، با بالانسی بالاتر جوایز بیشتری را دریافت خواهید کرد.
 • پایین‌تر از قسمت انرژی یا شارژ استخراج سکه، علاوه بر بوست، دو گزینه «Frens» و «Earn» دیده می‌شود که از راه‌های دیگر برای افزایش سکه‌های استخراج و پاداش‌ها به شمار می‌روند. گزینه اول به‌منظور دعوت دوستان به بازی یس کوین و گزینه دوم (Earn) برای کسب پاداش است.

همان‌طور که در مراحل بالا مشخص است، بازی یس کوین و استخراج این توکن بسیار آسان بوده و تنها باید با ضربه‌زدن به صفحه گوشی خود به‌صورت روزانه می‌توانید آن را استخراج کنید. در بخش بعدی، برای‌آنکه بتوانید Yescoinهای بیشتری را استخراج کنید، به راه‌های کاربردی دیگری نیز اشاره می‌کنیم.

چطور Yescoin بیشتری را استخراج کنیم؟

اصلی‌ترین سؤال هر کاربر امروزی در زمان استفاده از ربات‌های تلگرامی مانند Yescoin، راه‌های بیشتر کردن دریافت سکه یا استخراج آن است. زیرا، بدون شک ضربه‌زدن بر روی صفحه به‌صورت روزانه، علاوه بر خسته کردن شما، زمان زیادی خواهد گرفت.

در این بازی در کنار فرایند ماین یس کوین، چالش‌های متعددی نیز تعبیه شده است که انجام این چالش‌ها، به جمع‌آوری سکه‌های بیشتر در طول زمان کمک بزرگی را می‌کند.

در این بخش، برای‌آنکه بتوانید یس کوین‌های بیشتری را استخراج کنید، چندین راه متنوع به شما آموزش می‌دهیم. یادتان باشد که تکمیل موارد زیر و استمرار در انجام آنها، در برآیند نهایی شما تأثیر مستقیمی می‌گذارد.

 • دعوت از دوستان: از بهترین راه‌هایی که می‌توانید سکه‌های بیشتری را دریافت کنید، دعوت از دوستان است. در این بازی، به‌ازای هر کاربری که با دعوت شما به بازی بپیوندد، 100,000 سکه به شما پاداش داده می‌شود. اگر دوست شما مشترک اکانت پریمیوم تلگرام باشد، این جایزه 500,000 سکه در نظر گرفته خواهد شد.

نحوه دعوت دوست به یس کوین

 • استفاده از گزینه Boost: در قسمت بوست ربات تلگرامی Yescoin، موارد مختلفی برای افزایش بازدهی شما در فرایند استخراج یس کوین تعبیه شده است. به‌عنوان‌مثال، با آپدیت کردن کوین‌های خود در قسمت «Boosters» با پرداخت Yescoin، با هر کلیک بر روی صفحه، کوین بیشتری را استخراج خواهید کرد. در این بخش حتی می‌توانید با خرید ربات «YesPac»، فرایند استخراج کوین را خودکار کرده و حتی در مواقعی که آفلاین هستید، سکه استخراج کنید.

نحوه بوست کردن در یس کوین

 • استفاده از بخش Earn: انجام چالش‌های ربات تلگرامی یس کوین در بخش Earn، بهترین راه برای جمع‌آوری سریع‌تر یس کوین است. در این بخش، چالش‌های متعددی با جوایز قابل‌توجه برای کاربران وجود دارد که با تکمیل هرکدام، پاداش مربوطه به بالانس کلی شما اضافه می‌شود.

نحوه Earn در Yescoin

استفاده از بخش‌های فوق برای جمع‌آوری سکه در این بازی محبوب بسیار اثربخش هستند. با این حال، یادتان باشد که درصورتی‌که قصد اتصال کیف پول خود را به این بازی دارید، بایستی تنها از کیف پول‌های مربوط به شبکه تن (TON)، مانند TonKeeper یا MyTonWallet استفاده کنید.

لینک ورود به بازی یس کوین

آیا ربات Yescoin معتبر و قانونی است؟

ربات Yescoin، مانند سایر بات‌های تلگرامی زیر نظر شبکه بلاک چینی تون بوده و به همین منظور می‌توان آن را معتبر معرفی کرد. در واقع، فعالیت توسعه‌دهندگان و تیم پروژه در فضاهای اجتماعی تا به امروز بر این مفهوم تاکید دارند. از طرفی دیگر، این پروژه با کسب بیش از 20 میلیون کاربر و اهدای پاداش‌های متعدد، تعهد خود را نسبت به وفاداران یس کوین نشان داده است.

بااین‌وجود، فعالیت در فضای کریپتو و استفاده از هرگونه ربات تلگرامی نیازمند تحقیق شخصی است. در همین راستا، توصیه می‌کنیم برای استفاده از این ربات یا هر بات تلگرامی، کیف پولی مجزا را به آن متصل کرده و دارایی اصلی خود را در این کیف پول‌ها نگهداری نکنید.

پتانسیل سود یس کوین

امروزه بحث‌های متعددی درباره پتانسیل سود یس کوین در فضای ارزهای دیجیتال در حال زمزمه‌شدن است. برخی از کاربران این بازی، به دلیل توجه گسترده به این پروژه، انتظار لیست توکن یس کوین و افزایش شدید ارزش آن را دارند. از طرفی دیگر برخی از کاربران، بر این باورند که هایپ و جو صعودی مربوط به بات نات کوین تنها به دلیل اعتبار بنیاد تلگرام و تون کوین بوده و تکرارپذیر نخواهد بود.

با تمام این تفاسیر، صحبت از پتانسیل سوددهی، قیمت توکن یس کوین در هنگام لیست‌شدن یا ارزش مارکت تقریبی پروژه، امری غیرممکن به نظر می‌رسد. زیرا، تا به امروز اسنادی از سوی پروژه در راستای نحوه توزیع توکن، توکنومیکس و سایر عوامل مهم مربوط به آن منتشر نشده است.

توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای مربوطه به این پروژه، حساب اصلی پروژه یس کوین در پلتفرم اجتماعی X را دنبال کنید.

ویژگی‌های ارز یس کوین (Yescoin)

در بین طیف گسترده بازی‌های بلاک چینی با مدل Tap to earn، ویژگی‌های منحصربه‌فرد بازی یس کوین (Yescoin) نسبت به سایر ربات‌های امروزی، دلیل اصلی گستردگی کاربران این بازی بوده است. این بازی پس از جنجال بزرگ نات کوین و گستردگی این‌گونه برنامه‌ها، به عقیده بسیاری از کاربران، اصلی‌ترین گزینه جایگزین نات کوین به شمار می‌رود.

مهم‌ترین ویژگی‌های یس کوین:

 • فرایند آسان استخراج سکه: پس از نات کوین، بازی تلگرامی یس کوین، آسان‌ترین روش را برای استخراج سکه برای کاربران در نظر گرفته است. از جهتی، ادغام این بات تلگرامی با رابط کاربری روان، به دسترسی راحت کاربران به برنامه کمک بزرگی می‌کند.
 • رویدادهای متعدد: از بهترین ویژگی‌های بازی تلگرامی یس کوین، رویدادهای متعدد و اهدای پاداش به کاربران است. این بات، به‌صورت هفتگی، چالش‌های جدید و رویدادهای متنوعی را برای کسب رایگان یس کوین در نظر می‌گیرد.
 • قابلیت‌های متنوع برای افزایش بازدهی: همان‌طور که در بخش مجزایی اشاره شد، بات یس کوین، با ارائه قابلیت‌های متنوع برای افزایش بازدهی در ماین Yescoin، ویژگی بسیار مناسبی را برای کاربران فراهم کرده است.
 • دسترسی آسان و بدون تأخیر: بات یس کوین، نسبت به سایر بازی‌های تلگرامی، عملکرد و رابط کاربری بسیار روان‌تری را دارد. به همین دلیل، برای دسترسی به این برنامه، با هیچ‌گونه تأخیر یا مشکلی روبه‌رو نخواهید بود.

کلام پایانی

امروزه بازی‌های بلاک چینی با مدل اقتصادی Tap To Earn مانند یس کوین، پس از پاداش بزرگ نات کوین به کاربران خود، به ترند اصلی بازار ارز دیجیتال بدل شده‌اند و امروزه بخش بزرگی از روزمرگی افراد را به خود اختصاص داده‌اند. حتما دیده‌اید که افرادی مدام روی گوشی‌های خود ضربه می‌زنند و به استخراج کوین‌هایی می‌پردازند.

یس کوین، نمونه دیگری از این‌گونه بازی‌های محبوب در بستر پیام‌رسان تلگرام است که به عقیده بسیاری از کاربران، می‌تواند نات کوین دیگری در بازار کریپتو باشد. هدف اصلی ما در این مقاله راهنمایی شما برای شناخت نحوه استفاده از بازی یس کوین بود. امیدواریم که بهترین نتایج را در هنگام لذت از این بازی کسب کنید.

نظر شما درباره بازی یس کوین چیست؟ به نظر شما یس کوین پتانسیل تبدیل‌شدن به نات کوین بعدی را دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سؤالات متداول 

 • بازی یس کوین چیست؟

یس کوین (Yescoin)، نوعی بازی بلاک چینی با مدل تب تو ارن (Tap to Earn) ادغام شده بر روی تلگرام به شمار می‌رود که در مدت بسیار کمی بیش از 20 میلیون کاربر را به خود جذب کرده است. این بازی بلاک چینی بر بستر پیام‌رسان تلگرام، مانند نات کوین با ضربه‌زدن بر روی صفحه و انجام چالش‌هایی، رمزارز YESCOIN را استخراج می‌کند.

 • آیا بازی یس کوین رایگان است؟

بله بازی یس کوین، نوعی بازی بلاک چینی ادغام شده بر روی بات تلگرام بوده که استفاده از آن برای تمامی کاربران در سراسر جهان رایگان و بدون محدودیت است.

 • آیا یس کوین پتانسیل سوددهی بالایی دارد؟

با درنظرگرفتن موجود نبودن اطلاعاتی درباره زمان و نحوه لیست توکن YES در بازار، تخمین پتانسیل سوددهی این پروژه غیرممکن به نظر می‌رسد. با این حال، این بازی، از محبوب‌ترین بازی‌های تلگرامی امروزی به شمار می‌رود.

 • چگونه می‌توان یس کوین ماین کرد؟

برای ماین یا استخراج یس کوین، تنها نیاز است که به بات تلگرامی یس کوین در تلگرام مراجعه کرده و با کلیک بر روی گزینه “Play Yescoin” استخراج سکه را آغاز کنید.

 • آیا می‌توان یس کوین را نقد کرد؟

خیر بازی یس کوین، همچنان در مراحل استخراج اولیه خود به سر می‌برد و همچنان توکن آن در صرافی‌ها لیست نشده است. بااین‌وجود، هرگونه خبر مربوط به لیست‌کردن توکن و نحوه نقدکردن آن از طریق تیم پروژه به کاربران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

محمد رجبی

محمد رجبی

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

لیست بهترین بازی‌های تپ تو ارن (Tap to Earn) تلگرامی

شاید تا همین اواخر، هیچکس باور نمی‌کرد که با ضربه زدن به صفح ...

راهنمای کامل آموزش بازی همستر کامبت و ایردراپ Hamster Kombat

مدتی بعد از لیست شدن و موفقیت نات کوین، نوبت به بازی کریپتوی ...

آموزش کامل بازی TapSwap‌ + ترفندهای سکه رایگان در بازی تپ سواپ

ارز دیجیتال تپ سواپ چیست؟ نحوه استخراج ارز دیجیتال تپ سواپ ( ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر