تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تراست والت توکن (TWT) – 15 آبان (6 نوامبر)

توسط پرهام نوربخش
|
15 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  2 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تراست والت توکن (TWT) - 15 آبان (۶ نوامبر)

توکن کیف پول تراست یا تراست والت توکن که با نماد TWT شناخته می‌شود، روندی روبه‌رشد و قوی را به‌طرف بالا در پیش گرفته است. همچنین TWT، از ارزهایی است که از سقف قیمتی خود فاصله کمتری نسبت به سایر ارزهای بازار دارد که نشان‌دهنده قدرت این ارز در بازار کریپتو است.

اکنون باتوجه‌به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، قیمت TWT در هفته اخیر توانسته حدود ۴۰ درصد حرکت صعودی داشته باشد. همچنین حجم معاملات TWT در ۲۴ ساعت گذشته ۸۰ درصد افزایش پیدا کرده است. در مجموع، این موارد، بهانه خوبی برای پرداختن به تحلیل و بررسی بیشتر درباره این ارز دیجیتال است. در ادامه تحلیلی از این رمزارز را مطالعه کنید و با این پروژه بیشتر آشنا شوید.

 تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تراست والت توکن (TWT) - 15 آبان (۶ نوامبر)

 تراست والت توکن (TWT) چیست؟

تراست والت توکن (TWT) یک ارز دیجیتال است که توسط شرکت تراست والت توسعه یافته است. این توکن بر روی بلاک چین بایننس اسمارت چین (BSC) ساخته شده است و از آن برای پرداخت کارمزدها، دریافت پاداش‌ها و مشارکت در تصمیمات مهم پلتفرم تراست والت استفاده می‌شود.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

   ویژگی‌های تراست والت توکن (TWT)

  محبوبیت و پذیرش گسترده: تراست والت یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال در جهان است و بیش از ۱۰ میلیون کاربر دارد. این امر باعث می‌شود که TWT پتانسیل رشد بالایی داشته باشد.
  کاربردهای متنوع: TWT می‌تواند برای پرداخت کارمزدها، دریافت پاداش‌ها و مشارکت در تصمیمات مهم پلتفرم تراست والت استفاده شود.
  بلاک چین بایننس اسمارت چین: BSC یک بلاک چین سریع، ایمن و مقرون‌به‌صرفه است. این امر باعث می‌شود که TWT یک توکن قابل‌اعتماد و باثبات باشد.

  معامله تراست والت توکن | TWT

  تحلیل تکنیکال تراست والت توکن (TWT)

  در نگاه کلی، نمودار TWT نسبت به سایر ارزهای بازار ریزش کمتری داشته و بیشتر درگیر اصلاح زمانی بوده است. بیشترین قیمتی که این ارز به خود دیده عدد ۲.۷۴ دلار است که اکنون حدود ۴۵ درصد پایین‌تر از این قیمت در حال معامله است.

   تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تراست والت توکن (TWT) - 15 آبان (۶ نوامبر)

  با بررسی روند قیمتی TWT در تایم هفتگی، یک ترند لاین معتبر در نمودار این ارز قابل‌مشاهده است که قیمت چندین بار به آن واکنش نشان داده؛ اما در ۱۵ می ۲۰۲۳ این ترند لاین که یک حمایت داینامیک برای این ارز محسوب می‌شد، شکسته شد و اکنون به‌عنوان مقاومتی مهم بر سر راه این ارز قرار گرفته است
   تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تراست والت توکن (TWT) - 15 آبان (۶ نوامبر)

  در تایم فریم روزانه، TWT در حال نزدیک‌شدن به مقاومت استاتیک ۱.۸ دلاری است. انتظار می‌رود بعد از اصلاح قیمتی کوتاه‌مدت و پولبک به نواحی ۱.۵ و ۱.۳۵ دلاری، به صعود خود ادامه داده و از مقاومت ۱.۸ دلاری نیز عبور کند.

  همچنین همان‌طور که قبل‌تر گفته شد، ناحیه ۱.۸ دلاری، مقاومت داینامیک مهمی نیز برای این ارز محسوب می‌شود که باید دید آیا گاوهای بازار توانایی عبور از این ناحیه را دارند یا خیر. در صورت شکست و تثبیت بالای ناحیه گفته شده، این ارز به بالای خط روند داینامیک خود بازگشته و می‌تواند اهداف بالاتری داشته باشد.

   تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تراست والت توکن (TWT) - 15 آبان (۶ نوامبر)

  قیمت TWT در ماه‌های اخیر روندی صعودی را در پیش گرفته و همچنین، محبوبیت و پذیرش تراست والت و توسعه کاربردهای جدید برای TWT افزایش یافته است. باتوجه‌به روند صعودی کنونی، انتظار می‌رود که قیمت TWT در آینده نزدیک به رشد خود ادامه دهد. بااین‌حال، احتمال اصلاح قیمت در کوتاه‌مدت نیز وجود دارد. ارز دیجیتال TWT، توکنی با پتانسیل رشد بالا است؛ اما سرمایه‌گذاران باید قبل از خرید این توکن، ریسک‌های احتمالی را نیز در نظر بگیرند.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر