تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سی (SEI) – 8 آذر (29 نوامبر)

تاریخ انتشار: 8 آذر 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 22 آذر 1402
زمان مطالعه:  2 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سی (SEI) - ۸ آذر (۲۹ نوامبر)

ارز دیجیتال سی (SEI)، توانسته با رشد چشمگیری که در روزهای گذشته داشته، توجه اکثر معامله‌گران را به خود جلب کرده است.
با بررسی داده‌های سایت کوین مارکت کپ، می‌بینیم این ارز توانسته در هفته گذشته بیش از ۷۰ درصد رشد قیمتی را تجربه کند که نشان‌دهنده قدرت‌گرفتن روند و علاقه تریدرهای بازار به این ارز است.
در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی این ارز پرداخته و نقاط حمایتی و مقاومتی مهم آن را مشخص کنیم.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سی (SEI) - ۸ آذر (۲۹ نوامبر)

در ادامه تحلیلی از این رمزارز را مطالعه کنید و با این پروژه بیشتر آشنا شوید.

تو‌کن SEI چیست؟

توکن SEI، توکن بومی شبکه SEI یا همان SEI Network است که کاربردهای متنوعی دارد. برخی از کاربردهای این توکن عبارت‌اند از:

 • پاداش برای نودهای شبکه: نودهای شبکه SEI Network که در فرایند هماهنگی و تأیید تراکنش‌ها نقش دارند، پاداش خود را در قالب توکن SEI دریافت می‌کنند.
 • واسط بین بلاک چین‌های مختلف: با استفاده از Axelar، کاربران شبکه SEI Network می‌توانند توکن SEI را به‌سادگی و با هزینه پایین، به سایر بلاک چین‌ها منتقل کنند.
 • سوخت برای صرافی‌های غیرمتمرکز: توکن SEI به‌عنوان سوخت برای صرافی‌های غیرمتمرکز که روی شبکه SEI Network ساخته شده‌اند، استفاده می‌شود.
 • حق رأی در حاکمیت شبکه: توکن SEI به‌عنوان حق رأی در حاکمیت شبکه SEI Network عمل می‌کند.
دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سی(SEI)

   با اینکه از لیست شدن ارز دیجیتال سی (SEI) در صرافی‌های متمرکز، زمان زیادی نگذشته است، اما این ارز توانسته با رشدهای پیاپی که داشته، توجه بسیاری را جلب کند.

   در تایم فریم روزانه ارز دیجیتال سی (SEI)، قدرت خرید به‌مراتب بالاتری از قدرت فروش دیده می‌شود. ارز سی (SEI) توانست از محدوده ۰.۱ دلاری، تغییر روند داده و روند صعودی قدرتمندی را در پیش بگیرد.

   مهم‌ترین نواحی قیمتی که قبل از خریدوفروش، برای این ارز باید در نظر داشته باشیم عبارت‌اند از ۰.۰.۹۶، ۰.۰.۱۱، ۰.۱۴، ۰.۲۰، ۰.۲۵ دلار است. همچنین مهم‌ترین نقاط مقاومتی و اهدافی که می‌تواند در آیند به آنها برسد عبارت‌اند از ۰.۳۸ و ۰.۴۷ دلار که در صورت مساعد بودن اوضاع بازار و حمایت خریداران امکان رسیدن به این اهداف برای سی (SEI) دورازذهن نیست.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سی (SEI) - ۸ آذر (۲۹ نوامبر)

  با نگاه کلی به نمودار، می‌توانیم شاهد قدرت مناسب گام‌های صعودی در این ارز باشیم؛ اما با بررسی تایم فریم‌های کوتاه‌تر، با ضعف قدرت خریداران در انتهای روند روبرو هستیم.
  در حال حاضر، سی (SEI) توانسته از ناحیه استاتیک ۰.۲۵ دلاری عبور کرده و آن را به حمایت تبدیل کند و اکنون در حال نوسان بالای محدوده قیمتی ۰.۲۵ دلار و تشکیل یک فشردگی در انتهای روند قیمتی است. باتوجه‌به ضعف قدرت خریداران در این ناحیه انتظار می‌رود اصلاحی کوتاه‌مدت را در پیش داشته باشد.
  مهم‌ترین ناحیه حمایتی برای این ارز در محدوده ۰.۱۳۸ الی ۰.۱۳۵ قرار گرفته است و تا زمانی که سی (SEI) بتواند بالای این ناحیه قرار گرفته باشد، می‌توان برای این ارز روندی صعودی را انتظار داشت.

  خرید سی | SEI

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سی (SEI) - ۸ آذر (۲۹ نوامبر)

  به‌طورکلی، توکن SEI، توکنی با پتانسیل بالا و کاربردهای متنوع است که می‌تواند نقش مهمی در توسعه شبکه SEI و صرافی‌های غیرمتمرکز ایجاد شده روی آن ایفا کند. این توکن قرار است به‌عنوان واحد ارزشی مورداعتماد و معتبر در دنیای امور مالی غیرمتمرکز عمل کند.

  همچنین، سی (SEI) تا به امروز شرایط قیمتی خوبی داشته و حرکت‌های صعودی قدرتمندی انجام داده که نشان‌دهنده پتانسیل خوب این ارز برای رشد و صعود قیمتی است. درصورتی‌که شرایط بازار مساعد باشد و گاوهای بازار نیز همچنان روند قیمتی ارز را در دست داشته باشند، سی (SEI) توانایی رسیدن به اهداف بالاتر را نیز، در آینده خواهد داشت.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  دیدگاه‌ها 1 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. hamedks9400@gmail.com
   hamedks9400@gmail.com | 9 آذر 1402

   ممنون وسپاس،سی از خوب واینده خوبی دارد ،