تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پالیگان (MATIC) – 22 آبان (13 نوامبر)

توسط پرهام نوربخش
|
22 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  2 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پالیگان (MATIC) - 22 آبان (۱۳ نوامبر)

ارز دیجیتال متیک در هفته‌های گذشته با روندی رنج و خنثی همراه بود، اما در چند روز اخیر علائم صعودی خوبی از خود نشان داده که می‌توان به آینده قیمتی این ارز امیدوار شد.

همچنین، داده‌‌های سایت کوین مارکت کپ، نشان‌دهنده افزایش ۸۰ درصدی حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته و رشد قیمتی ۳۰ درصدی در هفت روز گذشته، برای این رمزارز هستند.

در ادامه تحلیلی از این رمزارز را مطالعه کنید و با این پروژه بیشتر آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پالیگان (MATIC) - 22 آبان (۱۳ نوامبر)

فهرست مطالب

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  پالیگان (MATIC) چیست؟

  شبکه پالیگان یک پلتفرم مقیاس پذیری لایه دوم برای اتریوم است که با استفاده از سایدچین‌های عمومی، مقیاس پذیری و سرعت شبکه اتریوم را بهبود می‌بخشد

   ویژگی‌های شبکه پالیگان

  مقیاس پذیری بالا: تا ۶۵,۰۰۰تراکنش در ثانیه

  امنیت بالا: بهره‌گیری از امنیت اتریوم

  تجربه کاربری خوب: UX روان و انتقال تجربه توسعه‌دهنده از شبکه اصلی به بلاک چین پالیگان

  شبکه پالیگان با استفاده از چارچوب پلاسما و معماری بلاک چین مبتنی بر اثبات سهام کار می‌کند. چارچوب پلاسما امکان اجرای قراردادهای هوشمند مقیاس‌پذیر را فراهم کرده و شبکه اثبات سهام نیز امنیت تراکنش‌ها را تضمین می‌کند.

  شبکه پالیگان پتانسیل تبدیل‌شدن به یکی از پلتفرم‌های مقیاس پذیری لایه دوم برتر اتریوم را دارد. این شبکه با ارائه مقیاس پذیری بالا، امنیت و تجربه کاربری خوب، می‌تواند به رشد اکوسیستم اتریوم کمک کند.

  خرید پالیگان | MATIC

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال متیک (MATIC)

  ارز دیجیتال متیک که با رشدی ۱۵ هزاردرصدی در سال ۲۰۲۱ همراه بود، با شروع بازار خرسی و کاهش قدرت خریداران شروع به اصلاح قیمتی کرد و اکنون ۷۰ درصد پایین‌تر از سقف قیمتی خود معامله می‌شود.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پالیگان (MATIC) - 22 آبان (۱۳ نوامبر)

  باتوجه‌به روند قیمتی در نمودار هفتگی، ارز دیجیتال متیک با حمایت خریداران، توانست از سطح ۰.۷۷ دلاری عبور کند و کندل خوبی در هفته گذشته ثبت کند. اکنون مقاومتی که باید برای این ارز به آن توجه ویژه داشت در محدوده ۱ دلاری قرار دارد که باید دید آیا می‌تواند از آن عبور کند یا خیر.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پالیگان (MATIC) - 22 آبان (۱۳ نوامبر)

  با بررسی نمودار در مقیاس بلندمدت، می‌توانیم شاهد تشکیل یک الگوی پرچم بزرگ در نمودار باشیم که قیمت در حال نزدیک‌شدن به سقف این الگو است.

  در حال حاضر مهم‌ترین ناحیه برای این ارز در قیمت ۱ دلاری قرار دارد که مقاومت داینامیک بلندمدت و همچنین یک مقاومت استاتیک در این محدوده قرار گرفته‌اند.

  اگر متیک توانایی شکست محدوده ۱ دلاری را داشته باشد، می‌تواند پس از تثبیت قیمتی، به اهداف بلاتری برسد.

  اهدافی که پس از شکست و خروج از الگو می‌توان برای متیک متصور بود، در مرحله اول قیمت ۱.۵ دلاری و پس از آن، سقف قیمتی این ارز در محدوده ۲.۸ دلار است که در صورت حمایت گاوهای بازار، متیک می‌تواند در بلندمدت به این اهداف دست پیدا کند.

  در حال حاضر انتظار می‌رود، متیک با تکمیل پولبک به محدوده شکسته شده در قیمت ۰.۷۷ دلار و تثبیت این محدوده به‌عنوان حمایت معتبر، بتواند به سمت ناحیه ۱ دلاری حرکت کند.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پالیگان (MATIC) - 22 آبان (۱۳ نوامبر)

  شبکه پالیگان، یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های مقیاس پذیری لایه دوم برای اتریوم است و از حمایت بسیاری از توسعه‌دهندگان و پروژه‌های بزرگ برخوردار است که ازاین‌رو می‌توانیم آینده خوبی برای ارز متیک متصور باشیم. بااین‌حال، رقابت در این حوزه بسیار شدید است و آینده ارز دیجیتال متیک به عوامل زیادی بستگی دارد.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر