تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) – 24 آبان (15 نوامبر)

توسط پرهام نوربخش
|
24 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  2 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) - 24 آبان (۱۵ نوامبر)

ارز دیجیتال کیک با شروع بازار خرسی، اصلاح قیمت عمیقی را تجربه کرد و بسیاری از تریدرهای بازار را با ضررهای سنگینی همراه کرد. اکنون، این ارز در چند روز گذشته رشد قیمتی قابل‌ قبولی داشت و توانست از سطوح قیمتی خوبی عبور کند که ارزش بررسی بیشتر را دارد.

همچنین داده‌های سایت کوین مارکت کپ، نشان‌دهنده افزایش ۹۰ درصدی حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته و رشد قیمتی ۲۰ درصدی در روز گذشته، برای این رمزارز است که توجه تریدرهای بازار به این رمزارز را نشان می‌دهد.

در ادامه تحلیلی از این رمزارز را مطالعه کنید و با این پروژه بیشتر آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) - 24 آبان (۱۵ نوامبر)

فهرست مطالب

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) چیست؟

  پنکیک سواپ یک صرافی غیرمتمرکز بر بستر زنجیره هوشمند بایننس است که امکان مبادله توکن‌های BEP20 را فراهم می‌کند. این صرافی از یک مدل بازارساز خودکار (AMM) استفاده می‌کند که در آن کاربران با تأمین نقدینگی، به کسب درآمد می‌پردازند.

  توکن CAKE توکن بومی صرافی پنکیک سواپ است که کاربردهای مختلفی دارد .

  از جمله کاربردهای این توکن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  کسب درآمد از طریق تأمین نقدینگی
  شرکت در حاکمیت پلتفرم پنکیک سواپ
  انجام معاملات در صرافی پنکیک سواپ

  خرید توکن کیک | CAKE

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE)

  در نمودار هفتگی توکن پرطرف‌دار پنکیک سواپ می‌توانیم شاهد شکست خط روند و مقاومت داینامیک توسط این رمزارز باشیم. مهم‌ترین نواحی استاتیکی که می‌توانیم برای این رمزارز در نظر داشته باشیم، نواحی قیمتی در عددهای ۳، ۵.۴، ۹.۸ و ۲۵ دلار است که معامله‌گران باید به این نواحی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) - 24 آبان (۱۵ نوامبر)

  با بررسی دقیق‌تر در تایم فریم روزانه، می‌توانیم شاهد شکست کانال نزولی و صعود قیمتی نزدیک به ۳ دلار باشیم همچنین قیمت توانسته از خط روند داینامیک عبور کند و پس از پولبک به ناحیه شکسته شده، اکنون به سمت مقاومت بعدی در ناحیه ۳ دلاری در حرکت است.

  اگر پنکیک سواپ توانایی شکست محدوده ۳ دلاری را داشته باشد، می‌تواند پس از تثبیت قیمتی، به اهداف بلاتری که قبل‌تر گفته شد دست پیدا کند.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) - 24 آبان (۱۵ نوامبر)

  در تایم فریم چهارساعته، شاهد تشکیل الگوی مثلث صعودی هستیم که قیمت موفق به شکست و عبور از مقاومت سقف این مثلث شده و انتظار می‌رود پس از تکمیل پولبک به سطح شکسته شده، رشد قیمتی بیشتری در انتظار این رمزارز باشد.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) - 24 آبان (۱۵ نوامبر)

  پنکیک سواپ یک صرافی غیرمتمرکز محبوب است که امکانات بسیاری دارد. توکن CAKE، توکن بومی صرافی پنکیک سواپ است که کاربردهای مختلفی داشته و می‌تواند در آینده با پیشرفت و گسترش صرافی‌های غیرمتمرکز، توکن این صرافی نیز، رشد قیمتی خوبی را تجربه کند. البته رشد یا ریزش قیمتی این رمزارز به عوامل مختلفی مانند، شرایط بازار، حمایت سرمایه‌گذاران و حرکت گاوها و خرس‌های بازار، بستگی دارد.

   

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

   

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر