تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بلر (BLUR) – 7 آذر (28 نوامبر)

تاریخ: 7 آذر 1402
زمان مطالعه:  2 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بلر (BLUR) - 7 آذر (28 نوامبر)

ارز دیجیتال بلر (BLUR)، در روزهای گذشته حرکات قیمتی قابل‌توجهی ثبت کرد و با کندل‌های متوالی سبزرنگ در انتهای نمودار همراه بود.
باتوجه‌به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، این ارز توانسته در ماه گذشته بیشتر از 130 درصد صعود قیمتی را تجربه کند که نشان‌دهنده قدرت‌گرفتن گاوهاست.
در این تحلیل قصد بررسی روند قیمتی و رفتار معامله‌گران این ارز را داریم و نقاط حمایتی و مقاومتی مهم آن را مشخص می‌کنیم.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بلر (BLUR) - 7 آذر (28 نوامبر)

در ادامه تحلیلی از این رمزارز را مطالعه کنید و با این پروژه بیشتر آشنا شوید.

ارز دیجیتال BLUR چیست؟

ارز دیجیتال BLUR توکنی حاکمیتی در اکوسیستم Blur است. این اکوسیستم یک بازار و پلتفرم جمع‌آوری NFT است که امکان خرید، فروش، مزایده، و اجاره NFTها را برای کاربران فراهم می‌کند.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  کاربردهای ارز دیجیتال BLUR

  کاربران اکوسیستم Blur می‌توانند از توکن BLUR برای موارد زیر استفاده کنند:

  شرکت در حاکمیت جامعه و تصمیم‌گیری در مورد آینده پلتفرم.

  پرداخت کارمزد معاملاتی صفر در هنگام خریدوفروش NFTها.

  دریافت پاداش‌های مختلف از پروژه، مانند پاداش‌های معاملاتی، استیکینگ، و پاداش‌های مشارکت.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ارز دیجیتال بلر (BLUR)

   با نگاهی به نمودار ارز دیجیتال بلر در تایم فریم روزانه، روندی نزولی قابل‌مشاهده است قیمت پس از رسیدن به کف حمایتی 0.16 دلار و با حمایت خریداران، بلر، توانسته به این روند نزولی پایان داده و جهش‌های قیمتی خوبی برای خود ثبت کند.

   از نقاط حمایتی میان‌مدت مهم برای ارز بلر می‌توان اعداد قیمتی 0.169، 0.30 و 0.45 دلار را در نظر داشت و همچنین مقاومت مهمی که پیش‌روی این ارز قرار دارد عدد 0.67 دلار است.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بلر (BLUR) - 7 آذر (28 نوامبر)

  باتوجه‌به ابزار فیبوناچی، ارز دیجیتال بلر، توانسته بالای ناحیه حمایت طلایی خود (در تصویر با نام GOLDEN ZONE مشخص شده) قرار بگیرد و این نقطه را به‌عنوان یک تکیه‌گاه حمایتی برای خود تثبیت کند. درصورتی‌که بلر در میان‌مدت، این حمایت را حفظ کند و نوسان قیمتی بالای این محدوده داشته باشد، می‌توان به روند صعودی این ارز در میان‌مدت، امیدوار بود.

  خرید بلر | BLUR

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بلر (BLUR) - 7 آذر (28 نوامبر)

   در تایم فریم چهارساعته، در نمودار ارز دیجیتال بلر، یک ترند داینامیک قابل‌مشاهده است که اکنون به‌عنوان یک حمایت برای این ارز عمل می‌کند.

   در حال حاضر، مهم‌ترین محدوده مقاومتی که در راه این ارز برای رسیدن به اهداف بالاتر قرار گرفته است، ناحیه ۰.۶۷ دلار است که باید دید آیا خریداران و گاوهای بازار، قدرت عبور از این محدوده عرضه را دارند یا خیر.

   باتوجه‌به بررسی‌های انجام شده، انتظار می‌رود پس از اصلاح قیمتی کوتاه‌مدت تا ترند حمایتی، ارز دیجیتال بلر، حرکت صعودی خود را ادامه داده و به سمت اهداف بالاتر حرکت کند.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بلر (BLUR) - 7 آذر (28 نوامبر)

  در مجموع، می‌توان گفت که BLUR یک پروژه نوآورانه با پتانسیل بالاست و باتوجه‌به بازار NFT و ویژگی‌های نوآورانه‌ای که دارد، می‌توان گفت که آینده BLUR امیدوارکننده است. اگر این پروژه بتواند در گسترش پایگاه کاربری خود و جذب سازندگان NFT موفق شود، به یکی از بازیگران اصلی در بازار NFT تبدیل خواهد شود.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  تحلیل ترون (TRX)؛ بررسی بهترین نواحی حمایتی – ۳۱ تیر (۲۱ جولای)

  ارز دیجیتال ترون (TRX)، رتبه 11 را از نظر ارزش بازار دارد و ...

  3 رمزارز برتر واچ لیست هفته که باید زیرنظر داشت! (۳۱ تیر ۱۴۰۳)

  آیا برای شما هم سوال است که این هفته روی چه رمزارزهایی سرمای ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر