رمزارزهای اسلیپلس ای آی، مجیک، ترشهولد و پاور لجر به بیت پین اضافه شدند

تاریخ انتشار: 7 بهمن 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 22 خرداد 1403
زمان مطالعه:  6 دقیقه
رمزارزهای اسلیپلس ای آی، مجیک، ترشهولد و پاور لجر به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز،

رمزارزهای شبکه اسلیپلس ای آی (Sleepless AI) با نماد اختصاری AI، ترژر (Treasure) با نماد MAGIC، ترشهولد (Threshold) با نماد ‌T و توکن پاور لجر (Power Ledger) با نماد POWR، به بخش خرید آسان بیت پین اضافه شدند.

آشنایی بیشتر با ۴ رمزارز جدید بیت پین

نگاهی مختصر به اسلیپلس ای آی (AI)

جایی که هوش مصنوعی با احساسات پیوند می‌خورد؛ Sleepless AI به‌عنوان یک پلتفرم بازی Web3+AI پیشرفته، به طور ماهرانه‌ای هوش مصنوعی و فناوری بلاک چین را با هم ترکیب می‌کند. Sleepless AI با رویکرد منحصربه‌فرد خود و تخصص گسترده تیمش، قصد دارد صنعت بازی را متحول کند.

ماموریت اسلیپلس ای آی، ارائه پشتیبانی عاطفی بی‌نظیر و تجربیات بازی جذابی با هوش مصنوعی است. این پروژه با ادغام یکپارچه فناوری‌های هوش مصنوعی و بلاک چین پیشرفته، به دنبال بازتعریف چشم‌انداز حوزه گیمینگ است. برای آشنایی بیشتر با این پروژه، مقاله اسلیپلس ای آی (Sleepless AI)؛ تلفیقی از هوش مصنوعی، بازی و بلاک چین را بخوانید.

خرید اسلیپلس ای آی

تحلیل قیمتی اسلیپلس ای آی (AI)

با مشاهده نمودار قیمتی رمزارز AI در تایم فریم چهارساعته، متوجه می‌شویم قیمت در حال حرکت در یک فشردگی است که در حال حاضر به ناحیه مقاومتی و سقف این فشردگی نزدیک شده است. در صورت خروج قیمت از هر سمت، انتظار می‌رود قیمت به سمت نواحی مشخص شده حرکت خود را ادامه دهد. نواحی مهم عرضه و تقاضا در تایم چهارساعته برای ارز AI عبارت‌اند از:

  • ناحیه عرضه و اردر بلاک نزولی در قیمت ۱.۳۸ الی ۱.۴۵ دلار
  • ناحیه حمایت و تقاضا در قیمت ۰.۹۷ الی ۱ دلار

ai

آشنایی با ارز دیجیتال ترژر (MAGIC)

ارز دیجیتال پلتفرم ترژر با نام مجیک و نماد MAGIC، توکنی کاربردی در این اکوسیستم است. اکوسیستم Treasure، پلتفرمی مبتنی بر بلاک چین است که برای توسعه بازی‌های NFT طراحی شده و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با بازی کردن و کسب توکن‌های NFT، درآمد کسب کنند.

اکوسیستم غیرمتمرکز NFT ترژر، روی آربیتروم (Arbitrum)، یکی از راه‌حل‌های مقیاس‌بندی لایه ۲ اتریوم، قرار دارد و به کمک ارز مجیک، بازی‌ها، بازیکنان، متاورس‌ها و جوامع را در فضای وب ۳.۰ به هم متصل می‌کند. این توکن در سپتامبر ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد تا جامعه آن بتواند NFT های درون بازی را در Treasure خریداری کرده و به فروش برسانند؛ همچنین به‌عنوان ارزی ذخیره برای متاورس Treasure هم عمل می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ارز دییجتال مقاله ارز مجیک (MAGIC) چیست؟ بررسی آینده پروژه Treasure و ارز مجیک را مطالعه فرمایید.

خرید مجیک

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ترژر (MAGIC)

باتوجه‌به نمودار قیمتی مجیک در تایم روزانه، می‌بینیم که مطابق تحلیلی که اخیرا برای این رمزارز منتشر کردیم، قیمت درگیر دو محدوده حمایت و مقاومت بوده و تاکنون موفق به خروج از این تریدینگ رنج نشده است. مهم‌ترین نواحی که برای مجیک باید در نظر داشت، نواحی مهم حمایت و تقاضا با حجم خوبی از اردرهای خرید است. این نواحی مهم تقاضا عبارت‌اند از:

  • اولین ناحیه در قیمت ۰.۷۷۰۸ الی ۰.۸۴۵۹ دلار
  • دومین ناحیه در قیمت ۰.۵۷۹۷ الی ۰.۶۳۴۵ دلار

همچنین دو ناحیه مهم عرضه در تایم روزانه برای مجیک وجود دارد که می‌توان انتظار داشت پس از عبور قیمت از ناحیه بالای ناحیه تریدینگ رنج و محدوده مقاومتی در عدد ۱.۲۴۸۸ دلار، به سمت ناحیه دوم و هدف قیمتی ۱.۶۶۹۵ الی ۱.۸۶۶۰ دلار حرکت کند.

magic

معرفی کوتاه ارز دیجیتال ترشهولد (T)

شبکه Threshold مجموعه‌ای از اصول رمزنگاری را برای چندین dApp ارائه و نگهداری می‌کند. این شبکه محصول ادغام پروتکل‌های Keep Network و NuCypher است که در تاریخ 1 ژانویه 2022 با راه‌اندازی توکن T تکمیل شد. توکن T هم توکن کاربردی شبکه Threshold و هم توکن حاکمیتی DAO Threshold است.

توکن T عمدتاً برای استیک کردن استفاده می‌شود و اپراتورها هم از انواع برنامه‌هایی که از اصول رمزنگاری شبکه Threshold استفاده می‌کنند، کارمزد دریافت می‌کنند. توکن T همچنین توکنی حاکمیتی است و کاربران می‌توانند آن را در استخرها قفل کنند تا در ازای تأمین اعتبار ریسک وثیقه در شبکه، سود به دست آورند. با مطالعه مقاله شبکه ترشهولد (Threshold)؛ حافظ حریم خصوصی کاربران کریپتو، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

خرید ترشهولد

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ترشهولد (T)

با بررسی رمزارز ترشهولد در تایم فریم هفتگی، می‌بینیم قیمت پس از برخورد به ناحیه عرضه خود، اکنون در حال حرکت به سمت حمایتی خود است. نواحی مهم حمایتی و تقاضا در تایم هفتگی برای ارز ترشهولد عبارت‌اند از:

  • ناحیه اول در قیمت ۰.۰۲۱۳۶ الی ۰.۰۲۳۵۶ دلار
  • ناحیه دوم در قیمت ۰.۰۱۶۱۴ الی ۰.۰۱۷۹۳ دلار

همچنین ناحیه مقاومتی که پس از جمع‌آوری نقدینگی و شروع حرکت صعودی قیمت می‌تواند به آن برسد، محدوده عرضه که هدف قیمتی برای این رمزارز نیز هست، ناحیه ۰.۰۴۸۱۲ الی ۰.۰۵۳۸۲ دلار است.

t

آشنایی با ارز دیجیتال پاور لجر (POWR)

پاور لجر (POWR)، شرکت فناوری است که نرم‌افزاری برای بازارهای انرژی توزیع‌شده و غیرمتمرکز برای آینده پایدار ایجاد می‌کند؛ این شرکت پلتفرمی مبتنی بر بلاک چین توسعه داده که امکان ردیابی و معاملات انرژی، خدمات انعطاف‌پذیری و کالاهای محیطی را فراهم می‌کند و هدفش ارائه پلتفرمی برای شبکه‌ای تمام مدرن و بازارمحور است که به مصرف کنندگان حق انتخاب انرژی داده و در عین حال دموکراسی انرژی را تقویت کند.

پاور لجر که در استرالیا مستقر است، بیش از 30 مشتری در 11 کشور و نمایندگانی در سراسر جهان دارد؛ این شرکت از دو توکن استفاده می‌کند: توکن POWR و Sparkz. خود پلتفرم از بلاک چین عمومی  اتریوم و بلاک چین کنسرسیوم خصوصی به نام EcoChain™ بهره می‌برد. توکن POWR با استاندارد ERC-20، به‌عنوان مجوز مورد نیاز برای کسب‌و‌کارهایی مانند شرکت‌های خدمات عمومی، اپراتورهای انرژی تجدیدپذیر، میکروگریدها، شرکت‌هایی که متعهد به استفاده از 100 درصد انرژی تجدیدپذیر هستند و توسعه‌دهندگان املاک برای دسترسی به پلتفرم Powerledger عمل می‌کند.

خرید پاور لجر

تحلیل ارز دیجیتال پاور لجر (POWR)

با نگاهی به نمودار رمزارز پاور لجر در تایم فریم هفتگی، متوجه می‌شویم قیمت پس از رسیدن به ناحیه عرضه خود، کنون در حال اصلاح قیمتی است. انتظار می‌رود پاور لجر پس از حرکت به سمت نواحی تقاضا و حمایتی خود و همچنین جمع‌آوری نقدینگی لازم برای حرکت صعودی، به سمت محدوده عرضه قیمتی خود حرکت کند. نواحی مهم حمایتی و تقاضا در تایم هفتگی برای ارز پاور لجر عبارت‌اند از:

  • ناحیه اول در قیمت ۰.۱۹۸۳ الی ۰.۲۱۶۷ دلار
  • ناحیه دوم در قیمت ۰.۱۱۷۴ الی ۰.۱۲۹۱ دلار

همچنین سطح مهم در قیمت ۰.۴۹۸۹ دلار، به‌عنوان مقاومت استاتیک در مسیر قیمت قرار دارد که پس از عبور قیمت از سطح عرضه، می‌توان ناحیه قیمتی ۰.۷۶۵۵ الی ۰.۸۴۷۵ دلار را به‌عنوان ‌هدف بعدی پاور لجر در نظر داشت.

power

شبنم توایی

شبنم توایی

علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کمپین پین‌فینیتی به پایان رسید؛ تاریخ قرعه‌کشی و اعلام برندگان

بیت‌پینی عزیز؛ کمپین پین‌فینیتی با کلی جوایز هیجان‌انگیز در ...

ادغام سه رمزارز AGIX, FET و OCEAN و تبدیل به ASI

بیت پینی عزیز، با توجه به ادغام سه پروژه مبتنی بر هوش مصنوعی ...

نهمین ماهنامه دامیننس؛ نات کوین، روایتی از انگشتان بی‌قرار

طبق روال هر ماه، ماهنامه دامیننس این ماه برای شما کاربران عز ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر