اسلیپلس ای آی (Sleepless AI)؛ تلفیقی از هوش مصنوعی، بازی و بلاک چین

تاریخ: 26 دی 1402
زمان مطالعه:  5 دقیقه
اسلیپلس ای آی چیست؟

اخیراً، بایننس پروژه اسلیپلس ای آی را به جهانیان معرفی کرد؛ چهل و دومین پروژه لانچ‌پول خود که جامعه ارزهای دیجیتال را هیجان‌انگیز و متحیر کرد. این پروژه بلندپروازانه با ارائه راه‌حل‌های پیشرفته از طریق محیطی غیرمتمرکز، قصد دارد بخش هوش مصنوعی را متحول کند.

اسلیپلس ای آی، بلاک چین، هوش مصنوعی و بازی را با هم ترکیب کرده و محصولی درجه یک برای علاقه‌مندان به این حوزه ارائه داده است. با ما همراه باشید تا به شما توضیح دهیم که اسلیپلس ای آی چیست و چه کاربردهایی دارد.

اسلیپلس ای آی چیست؟

Sleepless AI بازی جدید و رایگان بلاک چینی روی زنجیره بایننس اسمارت چین است که از فناوری هوش مصنوعی برای افزایش تجربه بازیکنان به روش‌های مختلف استفاده می‌کند. شخصیت‌های جذابی با ویژگی‌های متمایز حتی دوست، همراه و شریک مجازی شما در این بازی خواهند بود. هیچ محدودیتی در مورد اینکه چگونه این شخصیت‌ها می‌توانند زندگی شما را با حمایت عاطفی بی‌قیدوشرط غنی کنند، وجود ندارد. فقط نکته اینجاست که شما هرگز احساس تنهایی یا انزوا نخواهید کرد.

بازی اسلیپلس ای آی (Sleepless AI)

بازی اسلیپلس ای آی بیش از ۳۰ شخصیت اولیه دارد که هر کدام در اتاق‌های مجازی جداگانه زندگی می‌کنند و دارای کمد لباس بزرگی که شامل ۹۰۰۰ گزینه لباس است، هستند.

سفر و هم‌نشینی با هر شخصیت هوش مصنوعی فقط ایجاد یک تعامل ساده نیست، بلکه راهی برای کشف کردن؛ کشف داستان هر شخصیت. در واقع، در این عصر دیجیتال، پروژه هوش مصنوعی اسلیپلس، همنشینی را تبلیغ و افراد را تشویق به همراهی و تعامل با سایر افراد می‌کند. این بازی به شما ثابت می‌کند که هر شخصیت بازی فقط یک کاراکتر کارتونی درون بازی نیست، بلکه بخشی از دنیای واقعی شماست.

لازم به ذکر است که هوش مصنوعی اسلیپلس ای آی روابط قوی با برخی از بزرگ‌ترین VCها در فضای دیجیتال مانند Binance Labs، Folius Ventures و Foresight Ventures ایجاد کرده است.

آشنایی با سازندگان Sleepless AI

در حال حاضر تنها اطلاعاتی که از سازندگان Sleepless وجود دارد این است که این پروژه دارای تیمی مبتنی بر عملکرد و متشکل از طراحان، انیماتورها و سازندگان ویدئویی آشنا با هوش مصنوعی است که در Slack با هم کار می‌کنند.

پروژه اسلیپلس ای آی چه کاربردی دارد؟

پروژه اسلیپلس در وهله اول یک بازی بلاک چینی است که با هوش مصنوعی ترکیب شده و قصد دارد انسان‌ها را به دنیایی جدید و هیجان‌انگیز ببرد. علاوه‌براین، دارای کاربردهای زیر است:

 • برنامه‌های کاربردی در دنیای واقعی: هدف اصلی Sleepless AI غلبه بر محدودیت‌های سیستم‌های هوش مصنوعی متمرکز با ارائه یک محیط شفاف و امن است. این به نوبه خود، توسعه برنامه‌های هوش مصنوعی مقیاس‌پذیر با تأثیرات ملموس در دنیای واقعی را تسهیل می‌کند.
 • حریم خصوصی و امنیت داده‌ها: سنگ بنای اسلیپلس ای آی تعهد دائمی آن به حفظ حریم خصوصی داده‌های کاربر است. پلتفرم اسلیپلس تضمین می‌کند که اطلاعات شخصی ایمن باقی می‌ماند، به افراد قدرت کنترل بر داده‌هایشان را می‌دهد و نگرانی‌های فزاینده در مورد شکستن داده‌ها و سواستفاده را برطرف می‌کند.
 • همکاری و جوایز: هوش مصنوعی اسلیپلس با ارائه سیستمی برای پاداش، همکاری بین توسعه‌دهندگان، محققان و کارشناسان هوش مصنوعی را تشویق می‌کند. مشارکت‌کنندگان در اکوسیستم SleeplessAI می‌توانند توکن به دست آورند، فعالانه در فرآیندهای تصمیم‌گیری شرکت کنند و به رشد پلت فرم کمک کنند.
 • به‌اشتراک‌گذاری مدل هوش مصنوعی: ویژگی برجسته Sleepless AI تسهیل عمل تبادل مدل‌های هوش مصنوعی است. توسعه‌دهندگان می‌توانند به طیف متنوعی از مدل‌های از پیش آموزش‌دیده دسترسی داشته باشند و توسعه و استقرار راه‌حل‌های هوش مصنوعی را با ایجاد محیطی مشترک تسریع کنند.
 • افزایش تعامل کاربران: این پروژه سعی دارد تا میزان تعامل انسان‌ها را با یکدیگر افزایش دهد. به آن‌ها یاد می‌دهد که چگونه با هم‌نوعان خود تعامل داشته و ویژگی‌های بارز آن‌ها را کشف کنند.

کاربرد توکن AI

$AI یک توکنی بر روی بلاک چین بایننس اسمارت چین است و امنیت، شفافیت و قابلیت همکاری آن را تضمین می‌کند. $AI با اکوسیستم هوش مصنوعی Sleepless ادغام شده است، به این معنی که برای عملکردها و فعالیت‌های مختلف پلتفرم استفاده می‌شود. کاربردهای این توکن عبارت‌اند از:

ارز دیجیتال اسلیپلس ای آی (AI)

 • دسترسی به ویژگی‌های پریمیوم: کاربران می‌توانند از $AI برای دسترسی به ابزارها و خدمات پیشرفته توسعه هوش مصنوعی، مانند مدل‌های سفارشی هوش مصنوعی، اجزای برتر هوش مصنوعی، رایانش ابری، ذخیره‌سازی داده‌ها و غیره استفاده کنند.
 • مشارکت در Governance: کاربران می‌توانند از توکن AI برای رأی دادن به تصمیمات کلیدی پلتفرم، مانند ویژگی‌های جدید، ارتقای هزینه‌ها و موارد دیگر استفاده کنند. کاربران همچنین می‌توانند تغییراتی را در این پلتفرم پیشنهاد کرده و همچنین قدرت رأی خود را به سایر کاربران واگذار کنند.
 • کسب درآمد از خلاقیت‌های هوش مصنوعی: توکن AI برای کسب درآمد از مدل‌ها و اجزای هوش مصنوعی استفاده می‌شود. فروش مدل‌ها در مارکت، دادن مجوز به سایر کاربران یا کسب‌وکارها یا ارائه آن‌ها به عنوان یک سرویس جزو راه‌هایی برای کسب درآمد است. کاربران همچنین می‌توانند با استیک کردن مدل‌ها و مؤلفه‌های هوش مصنوعی خود درآمد غیرفعالی کسب کنند. کاربران با شرکت در مسابقات و چالش‌های مختلف برای ایجاد مدل‌ها و اجزای هوش مصنوعی با کیفیت و نوآورانه هم می‌توانند پاداش کسب کنند.

دانلود هفتمین ماهنامه دامیننس

سواد اقتصادی و ذهنیت برنده در دنیای کریپتوکارنسی

  آینده پیش روی اسلیپلس ای آی

  با توجه به رشد و محبوبیت بازی های بلاک چینی، Sleepless AI به عنوان پروژه‌ای پیشرفته مبتنی بر هوش مصنوعی و بلاک چین وارد بازار شده است. این پروژه علاوه بر این‌که بستر مناسبی را برای علاقه‌مندان به بازی با هوش مصنوعی فراهم کرده، بلکه امکان کسب درآمد را نیز ارائه می‌دهد. در واقع، هم فال است و هم تماشا!

  مشخصات ارز اسلیپلس ای آی
  نام اسلیپلس ای آی (Sleepless AI)
  نماد AI
  نوع توکن حاکمیتی
  بلاک چین بایننس اسمارت چین
  عرضه کل 1,000,000,000
  سایت پروژه https://www.sleeplessai.net/home

  با‌این‌حال، دنیای ارز دیجیتال پر از اتفاقات غیرمنتظره و ناگهانی است. ممکن است با یک رویداد ساده، قیمت ارز دیجیتال اسلیپلس ای آی افت کند. ازاین‌رو، توصیه می‌کنیم حتماً قبل از سرمایه‌گذاری به خوبی تحقیق کنید و از متخصصان این حوزه مشورت بگیرید.

  رمزارز اسلیپلس ای آی را از کجا بخریم؟

  بسیاری از صرافی‌های ایرانی و خارجی، رمزارز اسلیپلس ای آی را فهرست کرده‌اند. با مراجعه به یکی از این صرافی‌های ارز دیجیتال می‌توانید به راحتی اقدام به خرید ارز اسلیپلس ای آی کنید. البته توجه داشته باشید که صرافی منتخب شما باید از امنیت خوبی برخوردار بوده و معتبر باشد. صرافی بیت پین یکی از صرافی‌های ایرانی است که تا به امروز امنیت کاربران خود را تأمین کرده است.

  با مراجعه به صرافی بیت پین می‌توانید از بخش خرید آسان آن، رمزارزهای موردنظرتان مثل اسلیپلس ای آی را در سریع‌ترین شکل ممکن خریداری کنید.

  بهترین کیف پول برای نگهداری توکن AI

  تعداد کیف پول‌های دیجیتالی به‌قدری زیاد شده است که انتخاب بهترین گزینه از میان آن‌ها کار آسانی نیست. شما باید کیف پولی را انتخاب کنید که در عین رفع نیازهایتان، امنیت خوبی را برای رمزارزهایتان فراهم کند. در زیر بهترین کیف پول AI را به شما معرفی می‌کنیم:

  • متامسک
  • توکن پاکت
  • سیف پال
  • کوین هاب
  • کیف پول بیت پین

  گفتار پایانی

  در دنیایی که تلاقی بلاک چین و هوش مصنوعی هنوز در حال شکل‌گیری است، هوش مصنوعی Sleepless در خط مقدم قرار دارد و چشم‌اندازی از هوش مصنوعی آینده را ارائه می‌دهد که نه‌تنها نوآورانه، بلکه شفاف و مدافع حریم خصوصی است.

  پروژه اسلیپلس ای آی مسیری را به سمت مرز جدیدی در حوزه فناوری هوش مصنوعی ترسیم می‌کند. مسیری که در آن تعامل با دیگران و توسعه فردی نیز رخ می‌دهد. ازاین‌رو، انتظار می‌رود در آینده نقش مهمی در بلاک چین ایفا کند.

  نظر شما درباره اسلیپلس ای آی چیست؟ آیا می‌تواند به بازی محبوبی تبدیل شده و افراد زیادی را درگیر خود کند؟

  عارفه رهبری

  عارفه رهبری

  تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر