چگونه با بازی Coin Hunt World کسب درآمد کنیم؟ آموزش بازی دنیای شکار کوین

آیا شما هم مثل من عاشق بازی‌های موبایلی هستید؟ اگر بتونید با بازی کردن و لذت بردن بیت کوین هم بکنید چطور؟ 
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1401 | آخرین به‌روزرسانی: 5 اسفند 1402
زمان مطالعه:  6 دقیقه

آیا بازی‌های موبایل را دوست دارید؟ اگر چنین است، یک بازی موبایلی وجود دارد ممکن است برای شما جالب باشد. این بازی Coin Hunt World نام دارد. بازی Coin Hunt World در دسته بازی‌های Play-to-Earn قرار دارد یعنی با بازی کردن می‌توانید ارز دیجیتال کسب کنید!

این ادعای جالبی است و من اعتراف می‌کنم که من را مجذوب خود کرد. بنابراین، تصمیم گرفتم آن را آزمایش کنم زیرا همیشه به دنبال راه‌های عالی برای کسب پول نقد یا ارز دیجیتال اضافی هستم.

من همه چیزهایی را که در مورد این بازی موبایل یاد گرفتم در این بررسی به اشتراک خواهم گذاشت. این یک نمای دقیق به شما می‌دهد تا بدانید قبل از استفاده از برنامه دقیقاً چه انتظاری از آن داشته باشید.

Coin Hunt World چیست و چه چیزی را ارائه می‌دهد؟

Coin Hunt World یک بازی موبایلی است که فرصت‌هایی را برای کسب ارزهای دیجیتال مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر قبلاً Pokemon Go را بازی کرده‌اید، این بازی برای شما بسیار آشنا خواهد بود.

چطور از Coin Hunt World درآمدزایی داشته باشیم؟

 • گزینه 1 – باز کردن قفل جعبه‌ها و جعبه‌های اسرارآمیز

راه اصلی کسب درآمد از Coin Hunt World، باز کردن قفل جعبه‌ها و جعبه‌های اسرارآمیز است. برای انجام این کار، فقط باید بازی را همان طور که قرار است انجام دهید. این یک بازی بر اساس موقعیت جغرافیایی است، در این بازی یک موجود آبی رنگ در نقشه به شما نشان خواهد داده شد، و وقتی در دنیای واقعی حرکت می‌کنید، این موجود نیز با شما حرکت می‌کند.

بازی Coin Hunt Worldدر این بازی باید به بیرون از خانه بروید و جعبه‌های داخل نقشه را جمع آوری کنید.

هنگامی که یک جعبه را پیدا کردید، برای باز کردن قفل آن به یک کلید نیاز دارید. اگر کلید مربوطه را دارید، می‌توانید قفل را باز کنید و جایزه را دریافت کنید. پاداشی که می‌توانید دریافت کنید متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید ارزها و آیتم‌های مختلف درون بازی را دریافت کنید.

اما بهترین پاداش، به نظر من، ارز دیجیتال است.

جعبه‌ها معمولاً حاوی مقدار کمی ارز دیجیتال (معمولاً بیت کوین یا اتریوم) هستند. برای به دست آوردن آن‌ها، باید به چند چیز و سوال به درستی پاسخ دهید.

راه دیگر برای جمع آوری پاداش، باز کردن جعبه‌های اسرارآمیز است. باز کردن آنها کمی ساده‌تر است؛ زیرا به کلید نیاز ندارید. با این حال، این جعبه‌ها فقط در صورتی ظاهر می‌شوند که شما نوعی چالش را تکمیل کرده باشید که اساساً اشکال دیگری از فرصت‌های کسب درآمد است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

از نظر فنی، این جعبه‌های اسرارآمیز پاداش بهتری نسبت به جعبه‌ها ارائه می‌دهند، اما پیدا کردن آنها سخت است.

 • گزینه 2 – چالش‌ها

یکی دیگر از راه‌های کسب جوایز از Coin Hunt World، تکمیل چالش‌ها است. این‌ها وظایفی هستند که در صورت تکمیل به شما جعبه‌های اسرارآمیز را به عنوان پاداش ارائه می‌دهند.

اگر موفق به تکمیل یک چالش بشوید، هنگامی که در حین بازی در شهر قدم می‌زنید، یک جعبه اسرارآمیز ظاهر می‌شود. معمولاً قبل از اینکه بتوانید چالش را کامل کنید، باید به نقاط عطف خاصی در بازی برسید.

بازی Coin Hunt World

به عنوان مثال، در عکس نشان داده شده در بالا، شما باید اولین شکارچی باشید که یک کلید قرمز را کسب می‌کند. اگر با موفقیت شرایط مربوط به چالش را برآورده کنید، جعبه اسرارآمیز به شما تعلق می‌گیرد. اما برای باز کردن جعبه باید به محلی بروید.

این چالش‌ها خیلی رایج نیستند، بنابراین اگر فرصت دارید یکی را تکمیل کنید، آن را دنبال کنید و انجام دهید.

 • گزینه 3 – دعوت دوستان

در نهایت، شما می‌توانید از طریق دعوت دوستان به Coin Hunt World جوایز اضافی کسب کنید. می‌توانید یک لینک دعوت ایجاد کنید و آن را با شخصی که می‌خواهید به بازی دعوت کنید به اشتراک بگذارید.

زمانی که شخص روی لینک کلیک کرد و ثبت نام کرد، هم آن شخص و هم معرف هر کدام دو جعبه اسرارآمیز دریافت خواهند کرد. سپس، بسته به میزان فعال بودن دعوت شما در بازی، جوایز اضافی دریافت خواهید کرد. البته توجه داشته باشید که تنها زمانی می‌توانید این فرصت کسب درآمد را باز کنید که خود را به سطح 3 ارتقا دهید.

 • چگونه ارزدیجیتال به دست آمده در بازی Coin Hunt World را برداشت کنیم؟

در Coin Hunt World تفاوت‌های ظریف زیادی وجود دارد. در حالی که ممکن است به نظر برسد که کسب ارز دیجیتال از این برنامه بسیار آسان است، اما برداشتن هرچیزی که به دست آورده‌اید چندان ساده نیست.

بازی Coin Hunt Worldهمان طور که قبلا ذکر شد، هر از چندگاهی هنگام باز کردن جعبه‌ها و جعبه‌های رمز و راز، ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم را دریافت خواهید کرد. اما چگونه می‌توانید درآمدهای خود را برداشت کنید؟ خوب، شما به یک کیف پول ، به ویژه یک نیاز دارید.

اما برای باز کردن این ویژگی، باید 10000 رزین جمع آوری کنید که با انجام بازی می‌توانید این کار را انجام دهید. رزین‌ کوین بومی بازی است که باید جمع آوری کنید و می‌توانید با باز کردن جعبه‌ها این کار را انجام دهید.

باز کردن قفل ویژگی Uphold بازی تنها راهی است که می‌توانید درآمدهای ارز دیجیتال خود را برداشت کنید. هنگامی که ویژگی Uphold را باز کردید، می‌توانید درآمد خود را هر زمان که بخواهید برداشت کنید.

اما این بدان معناست که اگر می‌خواهید این بازی را انجام دهید و درآمد خود را برداشت کنید، ابتدا باید یک حساب Uphold ایجاد کنید.

چقدر می‌توانید در این بازی پول دربیاورید؟

بر اساس آزمایش من، Coin Hunt World می‌تواند درآمد خوبی داشته باشد، اما شما باید آن را با انتظارات درست انجام دهید.

ممکن است کمی صبر لازم باشد تا پول به دست بیاورید، اما برخی از افراد گزارش داده‌اند که از این طریق پول بسیار خوبی به دست آورده‌اند اما چیزی شبیه به درآمد تمام وقت یا چیزی شبیه به آن نیست.

مزایا:

 • یک راه جالب برای کسب ارز دیجیتال ارائه می‌دهد
 • به ترویج یک سبک زندگی فعال کمک می‌کند
 • بازی مفرحی است

معایب:

 • فرصت‌های کسب درآمد محدود ارائه شده است
 • پاداش نسبتا کم
 • گزینه‌های محدودی برای برداشت پاداش ارائه شده است

به نظر من، Coin Hunt World می‌تواند یک راه سرگرم کننده برای کسب درآمد باشد. اما باید آن را با انتظارات درست انجام دهید.

نظر یکی از کاربران درباره بازی دنیای شکار کوین:

من چند ماه است که دارم دنیای شکار کوین را بازی می کنم و کاملا درگیر آن هستم. Coin Hunt World بهترین بازی ارز دیجیتالی است که تا حالا من بازی کرده ام، هم از نظر سرگرمی و هم از نظر میزان درآمد. این بازی پتانسیل نامحدودی دارد و من نمی‌توانم منتظر بمانم تا ببینم سازندگان آن را به کجا می‌برند.

اما به عنوان یک بازی موبایل، می تواند یک بازی مناسب باشد زیرا چالش‌های مختلفی را ارائه می‌دهد. بعلاوه، یک سبک زندگی فعال را ترویج می‌دهد زیرا برای بازی کردن آن باید در اطراف قدم بزنید. این می‌تواند شکل خوبی از ورزش باشد. و سپس کسب مقداری کریپتو اضافی یک امتیاز عالی است.

گفتار پایانی!

Coin Hunt World یا دنیای شکار کوین، یک بازی موبایلی است که فرصتی برای کسب ارزهای دیجیتال به شما ارائه می‌دهد. این بازی چند ویژگی خوب دارد، اما اشکالات زیادی نیز دارد که باید در نظر بگیرید.

اجازه دهید این بررسی را با خلاصه کردن مزایا و معایب آن کامل کنم تا یک نمای کلی از آنچه بازی ارائه می‌دهد به شما ارائه دهم. سپس، شما می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا باید آن را انتخاب و بازی کنید یا نه؟

اگر شما هر گونه نظر، سوال یا تجربه ای در مورد دنیای شکار کوین دارید، خوشحال می‌شویم در بخش نظرات آن را با ما درمیان بگذارید.

سوالات متداول:

 • چقدر می‌توانید در Coin Hunt World درآمد کسب کنید؟

هر بار که به سؤالی به درستی پاسخ می دهید، بسته به کمیاب بودن جعبه، از 0.10 دلار تا 100 دلار یا بیشتر به صورت رمزارز دریافت خواهید کرد.

 • چگونه کلیدهای بیشتری را در Coin Hunt World بدست آوریم؟

بازیکنان می‌توانند کلیدها را از جعبه‌های جایزه دریافت کنند. جعبه‌های جایزه اغلب از حل جعبه‌ها به دست می‌آیند، اما در برخی موارد دیگر نیز می‌توان آن را به دست آورد.

تیم محتوا بیت‌پین

تیم محتوا بیت‌پین

تدوین و بررسی مطالب حوزه کریپتو و خلق مقالات کاربردی در حوزه ارزهای دیجیتال.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

همه‌چیز درباره نحوه شرکت و کسب درآمد از ایردراپ CEX

ایردراپ CEX مربوط به صرافی غیرمتمرکز CEX است. CEX یکی از صرا ...

بازی بلوم (Blum) چیست؟ راهنمای دریافت کوین از بازی بلوم

اغلب بازی‌های تلگرامی مثل بازی نات کوین، بازی همستر کومبات، ...

بازی جدید تلگرام: دات کوین را قبل از دیگران شروع کنید!

در ماه‌های اخیر که بازی‌های تپ تو ارن تلگرامی بازار داغی پید ...

دیدگاه‌ها 10 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
 1. راشا
  راشا | 9 دی 1402

  سلام جمع آوری ۱۰۰۰۰ رزین چقدر زمان میبره و چه جوری بدست میاد

 2. سینا
  سینا | 12 آبان 1402

  با چه فیلترشکنی میشه این بازی رو باز کرد

 3. حسن
  حسن | 15 خرداد 1402

  تازه میخوام بازی کنم

 4. مهدی
  مهدی | 26 اسفند 1401

  فیلتر شکن هم روشنه باز این پیام میاد ؟!!!

  • متینه ممتاز
   متینه ممتاز | 28 اسفند 1401

   سلام مهدی عزیز
   احتمالا IP کشوری که فیلترشکن شما بهش وصل هست از طریق این بازی مسدود شده.
   موفق باشید.

 5. مهدی
  مهدی | 26 اسفند 1401

  سلام چرا وقتی میخواد لود بشه میزنه در این منطقه قابل دسترسی نیست؟

 6. mohammad
  mohammad | 10 آذر 1401

  چرا وقتی میخوای وارد بشوی میزنه در این منطقه قابل دسترسی نیست؟

 7. سیاوش
  سیاوش | 6 آبان 1401

  چطور تو ulphold اکانت بسازم

 8. رسول
  رسول | 19 مرداد 1401

  چطور دانلودش کنم؟

 9. عرفان
  عرفان | 11 مرداد 1401

  چرا نمیشه بازی رو دانلود کرد