آموزش صفر تا صد بازی تلگرامی کتیزن (Catizen)

تاریخ: 16 تیر 1403
زمان مطالعه:  7 دقیقه
بازی تلگرامی کتیزن چیست

کتیزن (Catizen)، به‌عنوان جذاب‌ترین بازی وب 3 بر بستر پیام‌رسان تلگرام، تا به امروز طرفداران زیادی را به خود مشغول کرده است که آموزش صفر تا صد انجام این بازی، به شما در فرایند کسب سود و کسب گربه‌های بیشتر در این بازی تلگرامی کمک شایانی خواهد کرد.

اگر شما نیز درباره جذابیت و پتانسیل این بازی تلگرامی بسیار شنیده‌اید و آشنایی زیادی را با نحوه بازی و کسب نتیجه مناسب از آن ندارید، مقاله امروز آکادمی بیت پین مناسب شماست. در این مقاله، پس از معرفی، به نحوه راه‌اندازی و انجام بازی، علاوه بر بررسی بخش‌های مختلف آن اشاره خواهیم کرد.

بازی کتیزن (Catizen) چیست؟

کتیزن (Catizen)، نوعی بازی تپ تو ارن تلگرامی با همکاری بلاک چین تن کوین (Toncoin) است که تمامی فضا و داستان بازی مختص به دنیای گربه‌ها است. در این بازی با مدل اقتصادی تپ تو ارن (Tap to Earn)، کاربران با اتصال به بازی و بزرگ کردن گربه‌ها، امتیاز و جوایز متنوعی را دریافت می‌کنند.

بازی catizen

در این بازی تلگرامی محبوب، باید با گربه‌ها بازی کنید، به آنها غذا دهید و آنها را بزرگ کنید. هرچه گربه‌ها بزرگ‌تر شوند و تعداد آنها افزایش یابد، امتیاز و توکن‌های درون برنامه‌ای بیشتری دریافت خواهید کرد که از آن می‌توانید برای خرید گربه‌های جدید یا تولید گربه‌های ویژه و ارزشمندتر استفاده کنید.

بازی کتیزن، روی جامعه گربه‌ها استوار است و شما با افزایش گربه‌های خود و به‌دست‌آوردن نژاد خاصی از گربه‌ها، در ازای امتیاز، دو توکن درون برنامه‌ای ارزشمند را دریافت می‌کنید.

دو توکن به نام‌های vKitty و Fish در بازی تعریف شده‌اند که کاربرد بسیاری دارند.

 • توکن vKitty: این توکن با بزرگ کردن گربه‌ها و ارتقا قابلیت‌های آن‌ها به دست می‌آید که با آن می‌توانید، به گربه‌های جدید دست‌یافته یا با آن گربه‌های دیگر خود را ارتقا دهید.
 • توکن Fish: این توکن با تکمیل‌کردن تسک‌ها یا مأموریت‌های درون بازی به کاربران اهدا می‌شود که برای انجام تراکنش‌های درون برنامه‌ای و خرید آیتم‌های متنوع مورداستفاده قرار می‌گیرد.

هر چه توکن‌های درون برنامه‌ای و گربه‌های خاص‌تری را در اختیار داشته باشید، شانس شما برای دریافت ایردراپ و کسب سود مناسب، بیشتر خواهد بود. در این بازی به‌صورت روزانه، مأموریت‌های متفاوتی نیز وجود دارد که در کسب امتیاز کاربران نقش مهمی خواهند گذاشت.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  معرفی بخش‌های مختلف بازی کتیزن

  کتیزن، با درنظرگرفتن ارائه فرایندی ساده برای انجام بازی، دارای بخش‌های مختلفی است که با معرفی هر کدام در این بخش، با کاربرد آنها آشنا خواهید شد. 

  نحوه انجام بازی Catizen:

  در ابتدا، برای‌آنکه بتوانید به‌راحتی این بازی را انجام دهید، به نحوه انجام بازی پرداخته و سپس به سراغ بخش‌های مختلف آن می‌رویم.

  • ابتدا از طریق لینک زیر وارد بازی شوید.

  نحوه تولید گربه در کتیزن

  • در صفحه اصلی بازی، دکمه وسط که لوگویی گربه‌ای شکل دارد، برای تولید (Generate) گربه‌های جدید است. با لمس این گزینه گربه‌های تازه‌ای در سطح یک برای شما تولید می‌شود که باید با ترکیب گربه‌های هم سطح با یکدیگر، آنها را ارتقا داده و تبدیل به گربه‌های پیشرفته‌تری کنید.
  • ارتقا گربه‌های بازی کار بسیار آسانی است. تنها نیاز است که گربه‌های هم‌سطح را بر روی یکدیگر انداخته و آنها را افزایش دهید. برای مثال، گربه‌های سطح یک را با یکدیگر ترکیب کرده و گربه‌های سطح دوم را تولید می‌کنید و این فرایند برای سطح‌های بالاتر نیز تکرار می‌شود.
  • با تولید هر گربه مقداری از توکن‌های شما خرج می‌شود که پس از بزرگ کردن و ارتقا گربه‌ها علاوه بر بازگشت آن، مقدار بیشتری نیز دریافت خواهید کرد.
  • در نتیجه، هر چه گربه‌های بیشتر و سطح بالاتری داشته باشید، سودآوری شما و میزان سکه‌های که جمع‌آوری می‌کنید بیشتر است.

  بخش‌های مختلف بازی Catizen

  • فروشگاه: مطابق تصویر زیر، در سمت چپ، اولین گزینه مربوط به بخش خرید بازی کتیزن است. در این بخش با اتصال کیف پول تلگرامی خود (یکی از کیف پول‌های  ادغام شده با تلگرام مانند تون کیپر) و با ارز دیجیتال TON می‌توانید توکن‌های درون برنامه‌ای این بازی را به مقدار دلخواه خریداری کنید.

  فروشگاه در بازی کتیزن

  • کسب پاداش (Earn): در این بخش، توسط بازی برای شما مأموریت‌هایی تعبیه شده است که با انجام موفقیت‌آمیز هر کدام مقدار از توکن FISH یا vKitty دریافت می‌کنید. این مأموریت‌ها می‌توانند دنبال‌کردن شبکه‌های اجتماعی بازی و تسک‌های روزانه بازی باشند.

  Earn در Catizen

  • بخش Feed: در این بخش به‌راحتی می‌توانید گربه‌هایی را ارتقا داده و غذاهای مربوط به آنها را خریداری کنید. با ارتقا هر گربه، علاوه بر افزایش سرعت آنها، سود بیشتری نیز در بازی دریافت خواهید کرد.

  بخش Feed

  • بخش دعوت از دوستان (Invite): بازی کتیزن به کاربرانی که دوستان خود را به بازی دعوت کنند، جوایزی قابل‌توجهی اهدا می‌کند. در این بخش با دعوت دوستان خود به بازی، مقداری از توکن‌های درون برنامه‌ای را پاداش خواهید گرفت.

  دعوت دوست به کتیزن

  • بخش بوست (Boost): در بالای جایگاه گربه‌ها، عکس موشکی دیده می‌شود که بخش بوست بازی نام دارد. در این بخش با تراکنش‌های تعیین شده از سوی بازی در کیف پول یا پرداخت مقداری توکن vKitty، سرعت رشد و اهدا گربه‌های جدید افزایش می‌یابد.

  بخش بوست در کتیزن

  • بخش ماهیگیری (Fishing): پس از انجام چندین تسک و دریافت توکن FISH که اهمیت بسیار بالایی در بازی دارد، بخش ماهیگیری در دسترس قرار می‌گیرد. در این بخش، با پرتاب طناب ماهیگیری و کسب انواع ماهی و جانداران دریایی مختلف، توکن‌های زیادی جایزه دریافت خواهید کرد.

  بخش Fishing در کتیزن

  چگونه تعداد گربه‌ها را در بازی بالا ببریم؟

  چگونگی بالابردن تعداد گربه‌ها در بازی کتیزن، همیشه در ارتقا گربه‌ها و مدیریت آنها خلاصه می‌شود. برای‌آنکه با افزایش گربه‌ها بتوانید همیشه سکه‌های بیشتری را جمع‌آوری کنید، باید علاوه بر ارتقا سطح گربه‌های موجود، گربه‌های جدیدتری را ایجاد و آنها را نیز افزایش دهید.

   در واقع، هر چه گربه‌هایی با لول یا سطح بالاتری داشته باشید، پول دریافتی شما در بازی افزایش‌یافته و حتی هنگام تولید گربه‌های جدید، می‌توانید گربه‌های خاص‌تری را دریافت کنید. گزینه‌هایی مانند بوست و افزایش سرعت گربه‌ها نیز می‌تواند در فرایند افزایش تعداد گربه‌های شما مفید باشند.

  روش‌های افزایش درآمد در بازی کتیزن

  روش‌های مختلفی در بازی کتیزن برای افزایش درآمد تعبیه شده است که تکرار کردن آنها می‌تواند ایردراپ بیشتری را برای هر کاربران ایجاد کند. اگر کاربر این بازی هستید و قصد افزایش درآمد خود را دارید، موارد زیر را در بازی تکرار کرده و فعالیت خود را افزایش دهید.

  روش‌های افزایش درآمد در بازی کتیزن

  1. بهترین بخش برای افزایش درآمد در بازی کتیزن، مختص به قسمت Earn است. در این بخش با انجام مأموریت‌ها و تسک‌های روزانه، مقدار مناسبی از توکن FISH دریافت می‌کنید که برای ارتقا گربه‌ها و انجام ماهیگیری به آن نیاز دارید.
  2. به‌صورت روزانه با اتصال کیف پول و انجام تراکنش، این بازی به شما بوست رایگانی اهدا می‌کند که می‌تواند در فرایند افزایش گربه‌ها و در نتیجه درآمد شما تأثیر زیادی بگذارد.
  3. دعوت از دوستان را می‌توانیم از بهترین راه‌های افزایش درآمد در بازی کتیزن محسوب کنیم. با هر دعوت از دوستان و فعالیت آنها در بازی، کتیزن به شما مقداری مناسبی از توکن‌های خود را اهدا می‌کند که در افزایش درآمد شما تأثیر می‌گذارد.
  4. با افزایش فعالیت شما در بازی، بخش دیگری به نام استخراج یا Mine قابل‌دسترسی می‌شود که می‌توانید توکن‌های خود را در آن قرار داده و کسب سود کنید.
  5. افزایش درآمد، کسب سکه‌های جدید و گربه‌های سطح بالاتر، به میزان زیادی به فعالیت شما بستگی دارد. پس از دریافت مقدار زیادی توکن Fish، امکان انجام خودکار مدیریت گربه‌ها با گزینه Auto وجود دارد.
  6. تراکنش‌های روزانه بلاک چینی و انجام مکرر این بازی متاورسی برای افزایش درآمد بسیار ضروری است. بخش مهمی از این فرایند به اتصال کیف پول تلگرامی شما به بازی و انجام مأموریت‌ها بستگی دارد.

  کلام پایانی

  بازی کتیزن با فراهم‌کردن فضایی جذاب از دنیای گربه‌ها و همکاری با بلاک چین تون نتورک، تا به امروز موفق به کسب بیش از 20 میلیون کاربر شده است. در این مقاله سعی کردیم که به آموزش انجام بازی کتیزن و کسب درآمد از آن بپردازیم. امیدواریم که بهترین نتایج را از این بازی کسب کنید.

  آیا بازی کتیزن را شروع خواهید کرد؟ کدام بازی تلگرامی را بیشتر ترجیح می‌دهید؟

  سؤالات متداول

  • ایردراپ کتیزن چه زمانی انجام می‌شود؟

  ایردراپ بازی تلگرامی کتیزن، به گفته تیم توسعه‌دهنده و بینانگذار آن، در نیمه دوم سال کنونی (2024) انجام می‌پذیرد. با این وجود، همچنان تاریخ دقیقی برای این رویداد اعلام نشده است.

  • آیا کتیزن معتبر است؟

  بله کتیزن بازی تلگرامی کاملاً معتبری بوده و همکاری با بنیاد بلاک چینی تون، تأکیدی بر این موضوع دارد. با این حال، مانند هر بات تلگرامی با وجود معتبر بودن بازی، هر کاربر نیازمند رعایت نکات امنیتی و حریم خصوصی است.

  • آیا بازی کتیزن می‌تواند سودده باشد؟

  بازی کتیزن از نظر اعتبار و بنیاد پشتیبان، پروژه معتبر و مستعدی به نظر می‌رسد. با این حال، تا زمانی که تیم پروژه نقشه راه و نحوه توزیع توکن‌های خود را اعلام نکرده‌اند، تخمین سوددهی آن برای هر کاربر کمی دشوار است.

  محمد رجبی

  محمد رجبی

  من چند سالی هست که محقق بیت کوین‌ام و فکر می‌کنم بیت کوین، تنها تلاش موفق بشر برای دستیابی به آزادی مالی خواهد بود.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  بازی dogs؛ از محاسبه سابقه فعالیت در تلگرام تا استخراج توکن

  بازی Dogs، همانند بازی همستر یا نات کوین، بازی جدید تلگرامی ...

  آموزش صفر تا صد بازی میم فای کوین؛ از استخراج تا دریافت ایردراپ

  بازی میم فای کوین، از سری بازی‌های محبوب تلگرامی است که به‌ت ...

  آموزش صفر تا صد بازی تلگرامی ایکس بلست

  بازی ایکس بلست، تا به امروز از سری بازی‌های محبوب بر بستر تل ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر