تحلیل قیمت اتریوم | تحلیل تکنیکال اتریوم

توسط کارن آهنگری
|
22 تیر 1400
|
زمان مطالعه:  3 دقیقه

 

ارز دیجیتال اتریوم به عنوان بزرگترین و مهم ترین آلت کوین همواره مورد توجه است . از این رو همواره باید تحلیل اتریوم که شامل تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال اتریوم است مورد توجه قرار گیرد. در آکادمی بیت پین به تحلیل اتریوم در بازه زمانی هفتگی (۲۱ تیر) می‌پردازیم. برای آگهی از پیش‌بینی وضعیت این ارز دیجیتال در هفته‌ی پیش‌رو، پیشنهاد می‌کنیم این تحلیل را با دقت مطالعه کنید.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم در تایم فریم هفتگی

در تایم فریم هفتگی تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم، خط روند پرقدرتی دیده می‌شود که قیمت اتریوم چندین‌بار با این خط برخورد داشته و واکنش نشان داده است که در آخرین تلاش برای افزایش قیمت، اتریوم در سطح ۴۳۸۰ دلار با برخورد به این خط برگشت‌خورده و به محدوده قیمتی ۲۰۰۰ دلار بازگشته است و هم‌اکنون روی قیمت ۲۱۰۰ دلار معامله می‌شود. همانطور که گفته شد حمایت معتبری روی سطح ۲۳۶/. فیبوناچی که برابر باقیمت ۱۷۴۱ دلار می‌شود، وجود داره که در صورت از دست رفتن این سطح حمایتی، سطح معتبر دیگری روی قیمت ۱۴۰۰ دلار وجود دارد که می‌توان انتظار برگشت از این سطح را داشت.

تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم در تایم فریم هفتگی

این نمودار تزئینی است.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  تحلیل تکنیکال اتریوم تایم فریم سه روزه

  می‌توان گفت که ارز دیجیتال اتریوم بعد از برخورد با سقف کانال افزایشی از سطح ۴۳۸۰ دلار برگشت‌خورده و توانایی شکست این محدوده را نداشته و قیمت را وارد فاز اصلاحی کرده است. هم اکنون قیمت بر روی محدوده حمایتی و خط روند صعودی در تایم فریم سه روزه خود قرارگرفته است که در صورت از دست رفتن این خط روند معتبر، حمایت بعدی این رمزارز در محدوده قیمتی ۱۷۰۰ دلار قرارگرفته که فیبوناچی ۲۳۶/. نیز بر روی همین محدوده قرار دارد، بنابراین در صورت برخورد قیمتی با این محدوده حمایتی می‌توان انتظار برگشت قیمتی و حمایت از این محدوده را داشت. همچنین در صورت حفظ این خط روند معتبر قیمت همچنان توانایی صعود به قیمت‌های بالاتر را دارد.

  تحلیل قیمت اتریوم در تایم فریم روزانه

  در تایم فریم روزانه تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم، قیمت این ارز دیجیتال روند نزولی خود را شکسته است و بعد از بازگشت قیمتی به همان منطقه، در حال رشد به سمت بالا است. بعد از رشد خود به فیبو ۶۱٫۸ واکنش نشان داده و در حال اصلاح تا محدوده ۲۱۰۰ است. بعد از برخورد به این حمایت در حال نوسان و کف‌سازی درهمان رنج قیمتی است. انتظار می‌رود پس از اتمام بازه رنج، اتریوم بازه‌های ۲۴۰۰ و در صورت شکست، بازه‌های ۲۷۰۰ را شاهد باشیم.

  تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

  ارز دیجیتال اتریوم یک آلت کوین باارزش است.

  تحلیل اتریوم تایم فریم چهار ساعته

  در تایم فریم ۴ ساعته اتریوم به سقف مثلث خود برخورده کرده است و نتوانسته که این روند را بشکاند. بعد از برخورد به سقف مثلث خود، الگوی سه سرباز سیاه (۳ black soldiers) را می‌بینیم که نشانه بازگشت قیمت به سطوح قیمتی پایین است. همچنین واگرایی (HD-) در RSI را شاهد هستیم که این بازگشت را تثبیت می‌کند. انتظار اصلاح تا محدوده ۲۱۰۰ را انتظار داریم. درصورت شکست محدوده‌های ۲۰۵۰ و در صورت بازگشت محدوده‌های ۲۱۶۰ قابل‌دسترسی است.

  خبر قیمت ارز دیجیتال اتریوم

  بسیاری از تریدرهای ارز دیجیتال عقیده‌دارند، اتریوم آینده ارزهای دیجیتال را شکل خواهد داد.

  خبر: کاهش شدید گس ارز دیجیتال اتریوم در سال ۲۰۲۱

  در تاریخ ۸ جولای، گس اتریوم به‌شدت کاهش یافت و به کمترین میزان خود در یک سال گذشته رسیده است. قیمت گس اتریوم، در حال حاضر در پایین‌ترین سطح در سال ۲۰۲۱ است اما هنوز هم بیش از ۵۰۰ درصد بالاتر از قیمت سال گذشته است. مطابق نمودار، در ژوئن سال ۲۰۲۰، متوسط هزینه معامله حدود ۰٫۶۰ دلار بوده است. ارز دیجیتال اتریوم در حال حاضر، به‌طور متوسط ۲٫۳۵ دلار، برای انتقال توکن‌های ERC-20 هزینه دریافت می‌کند. میانگین قیمت مبادله توکن یونی سواپ (Uniswap) در حدود ۷٫۲۳ دلار، و برای معامله سریع‌تر، در حدود ۱۲٫۲۴ دلار است.

  • با توجه به اینکه این تحلیل تکنیکال و مشاهده نمودار و قیمت لحظه ای اتریوم بازتابی از ابزار تکنیکال سایت تریدینگ ویوو است، مسئولیت استفاده از آن به عهده کاربران می باشد. صرافی ارز دیجیتال بیت پین مسئولیت و پیشنهادی در قبال استفاده از این تحلیل ندارد.
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر