کاردانو پتانسیل زیادی برای حضور فعال در آینده دارد

توسط مبین حسینی
|
21 شهریور 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
کاردانو پتانسیل زیادی برای حضور فعال در آینده دارد

هاشوشی، تحلیلگر معروف کریپتو، در مصاحبه اخیر خود گفت که کاردانو همچنان یک پروژه پیشرو در فضای کریپتو است. به گفته او، در حالی که پذیرش و رشد این بلاک چین کند بوده است، اما پتانسیل زندگی در آینده را دارد.

هاشوشی اظهار داشت که اگرچه کاردانو ممکن است فقط برای تعداد کمی از کاربران در فضای کریپتو جذاب باشد، اما رویکرد متفاوت آن برای حل مشکلات باعث محبوبیت آن در برخی از محافل رمزارزی شده است. این تحلیلگر اشاره کرد که کاردانو مشکلات طراحی را بسیار بهتر از بسیاری از پروژه‌های دیگر مانند سولانا و الگوراند حل کرده است.

هاشوشی ضمن اذعان به اینکه این پروژه تصمیمات خوب و بد زیادی گرفته است، گفت:

این پروژه در موقعیت خوبی برای احیا قرار دارد. به گفته وی، در صورت بهتر شدن شرایط، احیای مجدد کاردانو امکان‌پذیر است.

علاوه بر این، تحلیلگر اشاره کرد که تاخیر در راه‌اندازی قابلیت‌های قرارداد هوشمند آن بر پذیرش شبکه و قیمت توکن تأثیر می‌گذارد. با این وجود، هاشوشی گفت که این پروژه برای آینده ساخته شده است و شکاف‌های موجود در اکوسیستم کریپتو را پر خواهد کرد.

این تحلیلگر بر این باور است که موارد استفاده بیشتر و نقدینگی می‌تواند قیمت توکن را فراتر از بالاترین سقف قیمتی قبلی برساند. برخلاف قبل، هاشوشی گفت که پامپ قیمت در آینده، با انگیزه سودمندی و کارایی این شبکه خواهد بود و نه گمانه‌زنی – چیزی که در چرخه‌های قبلی تجربه کردیم.

اخیراً، شبکه کاردانو Hydra را معرفی کرده است، یک راه حل مقیاس‌پذیری لایه دو، برای افزایش ظرفیت پردازش تراکنش‌های بلاک چین. به همین ترتیب، این بلاک چین ویژگی‌های متعددی را نیز اضافه کرده است، از جمله گزینه‌هایی که به کاربران بدون تجربه برنامه‌نویسی قبلی اجازه می‌دهد قراردادهای هوشمند را در شبکه ایجاد کنند.

در همین حال، قیمت ADA، در میان جو نزولی حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال، به کاهش ادامه می‌دهد. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، این توکن در یک سال گذشته 52 درصد نزول داشته است.

توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها 1 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. Rosha
    Rosha | 21 شهریور 1402

    این رمز ارز عالیه. مخصوصاً برای سرمایه گذاری بلند مدت.