ایردراپ بزرگ بیت کوین در بیت پین

تاریخ: 11 آبان 1402
زمان مطالعه:  1 دقیقه
ایردارپ 10 میلیون ساتوشی در بیت پین

بیت پینی عزیز!

جایزه و ایردراپ جدید و بزرگ بیت پین را از دست ندهید! بیت پین بار دیگر ایردراپ جذاب و هیجان‌انگیزی را راه‌اندازی کرده که در آن جایزه‌های گوناگونی را در بخش بیت پین لند خود برای کاربرانش در نظر گرفته است.

تا ۳۰ آبان با انجام هر ۵ میلیون تومان معامله در بازار بیت کوین/تومان یک امتیاز و با معامله هر ۵۰ تتر در بازار بیت کوین/تتر هم یک امتیاز برای شرکت در ایردراپ هفتگی ۱۰ میلیون ساتوشی بیت‌پین دریافت می‌کنید.

ایردراپ‌ها در ۳ مرحله برگزار می‌شود:

 • ایردراپ اول: ایردراپ ۲ میلیون ساتوشی بین افرادی که در بازه زمانی 13 تا 18 آبان ماه در این ایردراپ شرکت کنند. جایزه این هفته 21 آبان ماه محاسبه و واریز می‌شود.
 • ایردراپ دوم: ایردراپ ۳ میلیون ساتوشی بین افرادی که در بازه زمانی 19 تا 24 آبان ماه امتیاز در این ایردراپ شرکت کنند. جایزه این هفته 28 آبان ماه محاسبه و واریز می‌شود.
 • ایردراپ سوم: ایردراپ ۵ میلیون ساتوشی بین افرادی که در بازه زمانی 25 تا 30 آبان ماه در این ایردراپ شرکت کنند. جایزه این هفته 6 آذر ماه محاسبه و واریز می‌شود.

تمامی کسانی که در این ایردراپ شرکت کنند، جایزه دریافت خواهند کرد. بدیهی است که افراد با امتیاز بیشتر، جایزه بیشتری نیز دریافت می‌کنند. امیدواریم با شرکت در این ایردراپ شانس دریافت رایگان 10 میلیون ساتوشی را داشته باشید.

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کمپین پین‌فینیتی به پایان رسید؛ تاریخ قرعه‌کشی و اعلام برندگان

بیت‌پینی عزیز؛ کمپین پین‌فینیتی با کلی جوایز هیجان‌انگیز در ...

ادغام سه رمزارز AGIX, FET و OCEAN و تبدیل به ASI

بیت پینی عزیز؛ با توجه به اطلاعیه جدید پروژه Superintelligen ...

نهمین ماهنامه دامیننس؛ نات کوین، روایتی از انگشتان بی‌قرار

طبق روال هر ماه، ماهنامه دامیننس این ماه برای شما کاربران عز ...

دیدگاه‌ها 2 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
 1. محمدرضا حمیره
  محمدرضا حمیره | 19 آبان 1402

  باسلام. بنده در تاریخهای ۱۸ و ۱۹ هم مبلغ ۵ تومان خرید کردم اما باز نکرد، و پاداشی بمن تعلق نگرفت. چرا؟؟ لطفا پیگیری فرمایید

  • مبین حسینی
   مبین حسینی | 19 آبان 1402

   سلام محمدرضا عزیز
   لطفا شماره تلفنی که با اون در بیت‌پین ثبت‌نام کردین رو ارسال بفرمایید، پیگیری می‌کنم و بهتون خبر میدم.
   ضمن اینکه بهتره با پشتیبانی تلفنی یا آنلاین در ارتباط باشین، احتمالا پاسخ رو سریع‌تر دریافت می‌کنین.