مأموریت‌ جدید بیت‌پین لند؛ دعوت دوست و دریافت 3000 ساتوشی

تاریخ: 22 آبان 1402
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
جایزه دعوت دوست به بیت پین

بیت پینی عزیز!

بیت پین لند ماموریت جدیدی را فعال کرده است. از امروز تا ۳۰ آبان با دعوت هر دوست به بیت پین، علاوه بر دریافت 30 درصد کارمزد معاملات دوست خود، ۰.۰۰۰۰۳ بیت‌کوین (3000 ساتوشی) جایزه بگیرید. چنانچه دوستانتان با کد دعوت شما به طور کامل در بیت پین ثبت‌نام کنند و به انجام معامله بپردازند، علاوه بر درآمد دائمی که از کارمزد معاملاتشان کسب خواهید کرد، بی‌نهایت ساتوشی رایگان هم دریافت می‌کنید.

توجه داشته باشید که دعوت کامل دوست به معنای احراز هویت پایه و انجام معامله است.

علاوه‌براین، اگر در این بازه زمانی، شما یا دوستانتان، بیت‌کوین معامله کنید، در ایردراپ ۱۰ میلیون ساتوشی هم شرکت داده می‌شوید. در واقع، با یک تیر دو نشان خواهید زد.

برای دریافت این جایزه نیازی به زدن دکمه دریافت جایزه نیست و بلافاصله پس از ثبت‌نام دوستانتان و انجام معامله توسط آن‌ها، ساتوشی‌های شما به صورت خودکار به کیف پول شما واریز می‌شود.

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

رمزارز پیکسل ورس (PIXFI) به بیت پین اضافه شد!

بیت‌پینی‌های عزیز، ارز دیجیتال پیکسل ورس (Pixelverse) با نما ...

اطلاعیه؛ تغییر نام رمزارز GAL به G

بیت‌پینی عزیز؛ ⚠️ با توجه به اطلاعیه منتشر شده درخصوص تغییر ...

اطلاعیه؛ تغییر نام رمزارز RNDR به RENDER

بیت‌پینی عزیز؛ ⚠️ با توجه به اطلاعیه منتشر شده درخصوص تغییر ...

دیدگاه‌ها 1 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. مرادبخش رنجبردهانی
    مرادبخش رنجبردهانی | 4 آذر 1402

    من خیلی خیلی خیلی راضی هستم من موفقیت رو از بیت پین میبینم دیدگاه جهان با بودن ارز دیجیتال بیت پین آینده ساز، روشنایی تشکیل میشه ❤❤❤❤❤👍👍👍👍👏👏👏👏🥰🥰🥰🥰👌👌👌🤗🤗🤗🙏🙏🙏🙏😍😍😍😍