آرتور هیز: افزایش نقدینگی دلار باعث افزایش قیمت بیت کوین خواهد شد

توسط مبین حسینی
|
5 آذر 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
آرتور هیز: افزایش نقدینگی دلار باعث افزایش قیمت بیت کوین خواهد شد

آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX نسبت به بیت کوین بسیار خوش‌بین است. او با انتشاری نموداری مربوط به نقدینگی دلار در ایکس (توییتر) گفت که حواستان پرت نشود، افزایش نقدینگی باعث رشد قیمت بیت کوین خواهد شد.

این نمودار تغییرات خالص موجودی‌های RRP و TGA را نشان می‌دهد، که نشان‌دهنده ارتباط احتمالی بین افزایش نقدینگی دلار و قیمت بیت کوین است.

در همین حال، dharmafi، تحلیلگر رمزارز نیز در همین زمینه دیدگاه خود را به اشتراک گذاشت. او بر RRP شصت و پنج میلیارد دلاری و موجودی TGA سی و پنج میلیارد دلاری، با افزایش قابل توجه نقدینگی خالص 106 میلیارد دلاری از 21 نوامبر تأکید کرد.

همانطور که هیز تاکید کرد، افزایش نقدینگی نشان‌دهنده پویایی در حال تغییر در بازارهای مالی است. سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به بیت کوین، با مشاهده تزریق نقدینگی، می‌توانند منتظر اثرات بالقوه آن را بر بازار ارزهای دیجیتال باشند.

در حالی که یکی از بنیانگذاران BitMEX ارتباط بین نقدینگی دلار و قیمت بیت کوین را مطرح کرد، داده‌های دارمافی تأثیر افزایش نقدینگی را تقویت می‌کند. افزایش 106 میلیارد دلاری نقدینگی خالص از 21 نوامبر سؤالاتی را در مورد تأثیرات بالقوه بر طبقات مختلف دارایی، از جمله ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است.

در همین حال، جانت یلن، وزیر خزانه‌داری آمریکا و بدبین به بیت کوین، اخیراً در نشست وزرای دارایی G20 و روسای بانک مرکزی به صرافی‌های ارزهای دیجیتال هشدار داد که از قانون پیروی کنند.

یلن بر اهمیت انطباق در صنعت ارزهای دیجیتال و بر لزوم پیروی از مقررات برای فعالیت در سیستم مالی ایالات متحده تاکید کرد.

اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر