معرفی ۱۰ مورد از بهترین ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال رایگان و پولی ۲۰۲۴

تاریخ انتشار: 24 دی 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 3 بهمن 1402
زمان مطالعه:  12 دقیقه
ربات سیگنال ارز دیجیتال

پس از هیاهوی پیرامون راه‌اندازی ChatGPT و ایجاد سیستم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای هر کاربرد در دنیای امروزی، بازار ربات سیگنال ارز دیجیتال به‌شدت داغ شده است که برخی از آنها رایگان و برخی پولی هستند. در این مقاله سعی داریم برای آشنایی بیشتر با این ابزارها، ۱۰ تا از بهترین ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال را معرفی کنیم و به بررسی آنها بپردازیم.

اگر شما نیز بارها درباره این ربات‌ها و ابزارهای تریدینگ مبتنی بر هوش مصنوعی شنیده‌اید و کنجکاو هستید که واقعاً این ربات‌ها چگونه کار می‌کنند، این مقاله برای شما بسیار مفید خواهد بود و پس از مطالعه آن متوجه خواهید شد که استفاده از این ابزارها برای شما مناسب است یا خیر. قبل از معرفی این ابزارها، ابتدا باید بپذیرید که هرگونه سیستم معاملاتی، ابزار، تحلیل و نگاه اقتصادی در هر بازاری، هیچگاه توانایی پیش‌بینی ۱۰۰ درصدی آینده را نخواهد داشت و تنها برای آموزش بهتر استراتژی و مدیریت معاملات می‌تواند کاربردی باشد.

بهترین ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال رایگان و پولی

تا زمان‌نگارش این مقاله، تعداد کثیری از ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال رایگان و پولی موجود شده است که در کنار آسان‌سازی ترید با انجام معاملات خودکار، می‌توانند برای مقاصد آموزشی برای مبتدیان و یا ترکیب چندین استراتژی خاص توسط حرفه‌ای‌ها بدون نیاز به زبان برنامه‌نویسی مورداستفاده قرار گیرند. این ربات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، با اتصال به صرافی‌های متمرکز و سایر پلتفرم‌ها معاملاتی، امکانات متعددی را برای کاربران فراهم می‌کنند که ارائه سیگنال ارز دیجیتال، تنها بخشی از آنها را شامل می‌شود. در واقع از این ابزارها، به‌قصد مدیریت سرمایه نیز می‌توان بهره برد و بازدهی سیستم معاملاتی یا سرمایه‌گذاری را به‌صورت قابل‌توجهی افزایش داد.

بهترین ربات های سیگنال ارز دیجیتال رایگان و پولی

فراموش نکنید که بهتر است برای استفاده بهینه‌تر از هر ربات معرفی شده در زیر، از استراتژی و چارچوب معاملاتی خود نیز کمک بگیرید؛ بنابراین، توصیه می‌کنیم ابتدا از تمامی استراتژی‌های ارائه شده توسط هر پلتفرم، بک تست گرفته و سپس استفاده کنید.
تمامی پلتفرم‌های ذکر شده در زیر از بهترین و جدیدترین ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال بوده و برای کاربران فارسی نیز در کنار فعالان خارجی قابل‌دسترسی و استفاده هستند. در بخش توضیحات هر پلتفرم، ویژگی‌های اصلی آن درج می‌شود تا در کنار شناخت نسبی از ساختار هر ربات، از رایگان یا پولی بودن آنها نیز اطلاع کسب کنید.

ربات ترید Cryptohopper

ربات ترید Cryptohopper، به گفته بسیاری از کاربران به‌عنوان بهترین ربات ترید در سال ۲۰۲۴، شناخته می‌شود و در کنار آنکه محیط کاربردی بسیار ساده و روانی دارد، امکانات فوق‌العاده‌ای نیز در آن تعبیه شده است. هر کاربردی که در معاملات ارز دیجیتال در ذهن داشته باشید، در ربات ترید CryptoHopper، مهیا شده است. این امکانات اعم از معاملات خودکار در صرافی‌ها، پیپر تریدینگ یا ترید آزمایشی، قابلیت آربیتراژ خودکار و کپی‌تریدینگ هستند و دسترسی به آن برای کاربران ارز دیجیتال بسیار آسان و کاربردی خواهد بود.

ربات ترید Cryptohopper

از دلایل اصلی محبوبیت این ربات سیگنال ارز دیجیتال، راحتی و استفاده زیاد آن برای هر فعال ارز دیجیتال چه مبتدی و چه‌بسا حرفه‌ای است. اگر مبتدی هستید و تجربه‌ای در ارزهای دیجیتال ندارید، این ربات معامله‌گر، بخش مجزایی برای آموزش مفاهیم پایه بازار در قسمت آکادمی خود تهیه کرده و می‌توانید با استفاده از آن مهارت خود را ارتقا دهید. اگر تریدری حرفه‌ای هستید، این ربات در کنار انجام معاملات خودکار و قابلیت اتصال به اکثر صرافی‌ها، برای شما امکان استفاده از ۱۳۰ هزار اندیکاتور و ابزار پیشرفته را به صورت رایگان فراهم کرده و دیگر نیازی به مراجعه به سایت‌های دیگر ندارید.

ربات ترید Shrimpy

ربات ترید Shrimpy، به‌عنوان ربات ترید و ابزاری برای مدیریت پورتفولیو شناخته شده است که بسیاری از فعالان بازار مالی از این ربات در بازار ارز دیجیتال استفاده می‌کنند. در این برنامه بسیار کاربردی، شما قادر خواهید بود معاملات خودکار و استراتژی شخصی خود را پیاده‌سازی کرده و حتی از کپی‌تریدینگ و بک تست سیستم معاملاتی خود بهره ببرید. برخلاف سایر پلتفرم‌های معاملاتی، پلتفرم Shrimpy، به سرمایه‌گذاران رمزارزها اجازه می‌دهد تا از سبدهای اجتماعی برای کپی‌کردن از تریدرهای برجسته، بحث در مورد استراتژی‌های مختلف و خودکارسازی سبد خود استفاده کنند. در کنار تمامی قابلیت‌های بالا، امکان استفاده از کلیدهای API این پلتفرم نیز دسترس است و کاربران می‌توانند از امکانات این پلتفرم برای انجام معاملات خودکار در زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف استفاده کنند.

ربات ترید Shrimpy

لازم به ذکر است که بخش زیادی از امور قابل‌استفاده در این پلتفرم، پولی است و باید اشتراکی برای بهره‌بردن از آن‌ها تهیه کنید. اکانت پریمیوم این پلتفرم، ماهانه ۱۹ دلار است.

ربات ترید TradeSanta

ربات ترید TradeSanta، پلتفرمی مبتنی بر فضای ابری برای ارائه معاملات خودکار ارز دیجیتال به‌صورت دمو و بازار زنده است که نرم‌افزار آن در تمامی پلتفرم‌ها امروزی مانند اندروید و IOS در دسترس قرار گرفته است. در این پلتفرم، به‌راحتی قادر خواهید بود، استراتژی معاملاتی خود را تنظیم و معاملات خودکار ارز دیجیتال را با اتصال به صرافی‌ها ممکن کنید. در این برنامه بسیار کاربردی گوشی همراه، با وجود انجام معاملات خودکار ارز دیجیتال و سیگنال‌های معاملاتی، قابلیت DCA ارزهای دیجیتال نیز در دسترس قرار گرفته تا پکیج کاملی از امکانات را فراهم کند.
امکانات ارائه شده توسط این پلتفرم هوش مصنوعی، تماماً پولی بوده و برای دسترسی و ثبت‌نام در آن، نیاز به خرید اکانت پریمیوم دارید. اکانت‌های اشتراکی این پلتفرم از ۲۵ دلار شروع شده و به ۷۵ دلار به‌صورت ماهانه می‌رسد.

ربات ترید TradeSanta

پلتفرم 3Commas

پلتفرم 3Commas، تا به امروز تحت عنوان بهترین ربات تریدینگ مبتنی بر هوش مصنوعی شناخته شده و بسیاری از کاربران به دلیل امکانات بسیار کاربردی آن در دنیای ترید ارزهای دیجیتال آن را پیشنهاد و نسخه‌های اشتراکی آن را نیز تهیه می‌کنند. این پلتفرم، تمامی ابزارهای موردنیاز برای ترید، اعم از اندیکاتور، اسیلاتور، سیگنال‌های ارز دیجیتال و کپی‌تریدینگ را در کنار ارائه استراتژی‌های معاملاتی مختلف برای شما در یک فضای بسیار کاربرپسند فراهم کرده است و حتی می‌توانید در طول انجام تریدهای خودکار، از استراتژی‌ها مختلف به‌صورت دستی نیز استفاده کنید.
این پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی، امکان اتصال به بسیاری از صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال را دارا است و شما تنها برای معامله هر ارز دیجیتالی که علاقه‌مندید، دستورات را تنظیم کرده و معاملات خود را به‌صورت خودکار طبق هر استراتژی دلخواه اجرا می‌کنید.

پلتفرم 3Commas

این پلتفرم به‌صورت رایگان و اشتراکی موجود است و برای استفاده روزانه از ربات‌های آن، نیاز به خرید نسخه پولی برنامه خواهید داشت. حساب‌های پرو و فوق حرفه‌ای این پلتفرم، به ترتیب ۳۷ و ۵۹ دلار به‌صورت ماهانه تنظیم شده‌اند.

ربات ترید Mizar

از دیگر ربات‌های سیگنال بسیار معروف و شناخته شده، می‌توان به پلتفرم Mizar اشاره کرد که در کنار قابلیت ترید خودکار در صرافی‌های متمرکز، امکان استفاده از فضای غیرمتمرکز دیفای را نیز مهیا کرده است. با استفاده از Mizar، به‌راحتی قادر به انجام هرگونه معامله خودکار در صرافی‌های غیرمتمرکز و سایر پلتفرم‌های حوزه دیفای خواهید بود و دیگری نیازی به اتلاف وقت برای تنظیم سفارش نیست. این پلتفرم، در کنار قابلیت انجام معاملات مختلف در اکانت‌های پولی و رایگان، قابلیت DCA، ترید هوشمند با برنامه شخصی شما، ترید دمو و بخش اعلان توکن‌های جدید لیست شده در تمام صرافی‌ها را برای شما فراهم کرده و با استفاده از این پلتفرم، دستیار هوش مصنوعی قدرتمندی را در اختیار خواهید داشت.

این پلتفرم، هیچ‌گونه اشتراکی را برای کاربران در نظر نگرفته است و تمامی امکانات آن رایگان‌اند. بااین‌حال، این پلتفرم با ربات‌های ترید، از حجم معاملاتی شما در هر موقعیت، نزدیک به ۰٫۰۷۵درصد به‌عنوان کارمزد کم می‌کند. این پلتفرم معاملاتی، دارای توکن بومی اختصاصی خود بوده و برای کاهش سطوح کارمزد، می‌توانید با استیک توکن بومی MZR در کنار کسب سود، کارمزد کمتری در معاملات خود بپردازید. سطوح کارمزدی پلتفرم Mizar در هر بخش معاملاتی مانند اسپات، فیوچرز و سایر بازارها کمی متفاوت است و توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی آن مراجعه کنید.

ربات سیگنال SignalStack

ربات ترید و سیگنال SignalStack را می‌توان به‌جرئت از نوآورانه‌ترین پلتفرم‌های هوش مصنوعی در ترید بازار ارز دیجیتال محسوب کرد که در کنار ارائه امکانات حول معاملات هرگونه رمزارز، برای بازارهای سنتی نیز قابل‌استفاده است. پلتفرم سیگنال SignalStack، با ایجاد هشدار یا آلارم توسط تریدینگ ویو یا بازار معاملاتی صرافی که استفاده می‌کنید، فعال می‌شود و تنها کافی است که با هر گونه استراتژی و حتی سیگنال‌های رایگان، تنظیمات مربوطه به کلیدهای هشدار را با لینک پلتفرم همگام‌سازی کنید.

ربات سیگنال SignalStack

این پلتفرم جذاب به شما امکان کپی‌تریدینگ، استفاده از پرتفولیو تریدرها یا سرمایه‌گذاران حرفه‌ای و ترید آزمایشی را در کنار ۲۵ سیگنال رایگان ارائه خواهد داد. لازم به ذکر است که بسیاری از امکانات این پلتفرم رایگان خواهد بود، اما، پس از ۲۵ سیگنال ارائه شده، در جهت استفاده از سیگنال‌های ارز دیجیتال بیشتر، باید اکانت پریمیوم این برنامه را خریداری کنید. پس از اتمام، محدودیت‌های پلن رایگان این پلتفرم، اکانت‌های پریمیوم این پلتفرم از ۷۸ دلار آغاز خواهند شد.

پلتفرم Tickeron

پلتفرم Tickeron را می‌توان از دیگر ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال و سایر بازارهای مالی به شمار آورد که امکانات منحصربه‌فردی را در کنار پلتفرمی به‌شدت روان مبتنی بر هوش مصنوعی دارا است. در این پلتفرم به‌راحتی قادر به انجام معاملات ارز دیجیتال به‌صورت خودکار خواهید بود و الگوریتم‌های هوش مصنوعی این نرم‌افزار، انواع موقعیت‌های معاملاتی را برای شما در نمودار مشخص می‌کند. این پلتفرم هوش مصنوعی، در کنار قابلیت‌های بالا، مجهز به حساب‌های مجازی (VAs) است که به کاربران اجازه می‌دهد تا میزان حجم معاملات و استراتژی‌های مختلف خود در آن شبیه‌سازی کرده و نتیجه نهایی حاصل از سبک معاملاتی یا سرمایه‌گذاری خود را بررسی کنند.

بسیاری از امکانات این ربات هوش مصنوعی برای ترید پولی است و برای استفاده از آنها بایستی اکانت یا اشتراک پریمیوم تهیه کنید. پایه‌ترین اشتراک این پلتفرم هوش مصنوعی از ۲۰ دلار آغاز خواهد شد.

پلتفرم Quadency

پلتفرم Quadency از دیگر ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال به شمار می‌رود که با وجود امکانات بسیار پیشرفته در ارائه معاملات خودکار، قابلیت ترید در دیفای، DCA و هزاران استراتژی معاملاتی، کاملاً رایگان بوده و بسیاری از فعالان امروزی ارز دیجیتال از آن استفاده می‌کنند. این پلتفرم تمامی امکانات حوزه بازارهای مالی اعم از ترید مبتنی بر هوش مصنوعی و مدیریت سبد سرمایه‌گذاری را در کنار هزاران استراتژی معاملاتی در محیط نرم‌افزاری خود جای‌داده و می‌توانید آنها را در بیش از ۴۰۰۰ جفت‌ارز پشتیبانی شده، پیاده‌سازی کنید.

پلتفرم Quadency

در کنار ربات‌های متعدد هوش مصنوعی در این پلتفرم، برای انجام معاملات خودکار طبق استراتژی انتخابی، می‌توانید ربات اختصاصی خود را ساخته و استراتژی شخصی خود را در آن پیاده‌سازی کنید. بدین صورت هر زمان که شما دستور دهید، جفت‌ارز موردنظر شما در صرافی، معامله یا مدیریت می‌شود.

ربات ترید Pionex

پلتفرم Pionex از دیگر ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال است که به‌صورت رایگان امکانات خود را در اختیار عموم فعالان حوزه ارز دیجیتال قرار می‌دهد و برای استفاده از این پلتفرم، تنها نیاز به باز کردن اکانت یا حساب کاربری دارید. این پلتفرم، در واقع سایت ارائه‌دهنده خریدوفروش ارز دیجیتال است که در امکان استفاده از ربات‌های ترید نیز به‌صورت رایگان برای کاربران فراهم شده است. پلتفرم Pionix، در ازای هر موقعیت معاملاتی خودکار که توسط ربات‌ها ارائه می‌دهد، درصدی به‌عنوان کارمزد دریافت خواهد کرد. میزان کارمزد این ربات‌های ترید، در بازار اسپات به نسبت حجم معاملاتی ۰٫۰۵ درصد و در بازارهای اهرمی ۱درصد است.

توجه داشته باشید که برای ثبت‌نام و استفاده از قابلیت‌ها در این پلتفرم، باید احراز هویت کنید و این پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال، بخشی از امکانات خود را برای کاربرانی که احراز هویت نکرده باشند، در دسترس قرار نخواهد داد. بااین‌وجود، بدون احراز هویت پیشرفته نیز امکان استفاده از ربات‌های ترید وجود دارد.

پلتفرم Coinrule

پلتفرم CoinRule، از دیگر سایت‌های معتبر ارائه‌دهنده ربات‌های ترید و سیگنال ارزهای دیجیتال است که به دو صورت رایگان و اشتراک پریمیوم، امکانات خود را برای تریدرهای ارزهای دیجیتال و هر گونه بازار سنتی دیگر مانند، سهام، فارکس و… فراهم می‌کند. این پلتفرم هوش مصنوعی، مجهز به بیش از ۱۵۰ استراتژی محبوب ترید ارزهای دیجیتال، به همراه تنوع زیادی از ربات‌های ترید خودکار بوده و با ارائه بخش کپی تردینگ، امکان استفاده از موقعیت‌های معاملاتی تریدهای حرفه‌ای را برای مبتدیان ممکن می‌سازد.

اگر به‌صورت رایگان قصد استفاده از این پلتفرم را دارید، تنها دسترسی اتصال به یک صرافی را به همراه هفت استراتژی معاملاتی خواهید داشت. باقی امکانات این پلتفرم تنها با حساب‌های پولی قابل‌دسترسی خواهد بود که دارای چهار پلن مختلف قیمتی با شروع از ۱۵ دلار است.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  مولفه‌های انتخاب بهترین ربات سیگنال ارز دیجیتال

  پس از آنکه با بهترین ربات‌های ترید و سیگنال ارز دیجیتال آشنا شدید، وقت آن رسیده است که به مولفه‌های اصلی برای انتخاب این پلتفرم‌ها بپردازیم. نکاتی که در این بخش به آنها اشاره می‌کنیم، برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل و معضل باید موردتوجه قرار گیرد تا خطری متوجه استفاده شما نباشد.

  • همیشه قبل از واریز دارایی به این ربات‌ها، از قانونی‌بودن فعالیت آنها اطلاع کسب کنید.
  • بسیاری از ربات‌های ترید، در بخش‌های مجزای پلتفرم معاملاتی، کارمزد متغیری دارند. قبل از نصب ربات یا استفاده از میزان کارمزد نهایی اطلاع کسب کنید.
  • توصیه می‌کنیم همیشه لیست صرافی‌های قابل پشتیبانی این ربات‌ها را در سایت رسمی آنها مطالعه کنید.
  • نظرات کاربران بسیار مهم است. همیشه از نظرات کاربران این پلتفرم‌ها برای استفاده بهتر، بهره ببرید.
  • برخی از پلتفرم‌ها، دارای افزونه در مرورگر و برخی دارای نرم‌افزار در سیستم‌‌های عامل‌ مختلف هستند. نسخه‌ای را نصب کنید که صرافی یا پلتفرم معاملاتی خود را در آن استفاده می‌کنید.
  • تنها از پلتفرم‌هایی استفاده کنید که برنامه یا سایتی معتبر و تأییدشده از سمت منابع رسمی را دارند.

  مزایا و معایب استفاده از ربات سیگنال

  ربات‌های ترید و سیگنال ارز دیجیتال، در کنار آنکه شاید برای مبتدیان در جهت آموزش و آشنایی با استراتژی‌های مختلف مفید باشند، دارایی معایب و مزایای خاص خود خواهند بود و هیچگاه نمی‌توان ادعا کرد که پیش‌بینی بازار با هر ابزاری برای همیشه موفق عمل می‌کند. شاید با استفاده از این پلتفرم‌های معاملاتی، انعطاف‌پذیری بهتری در کنترل احساسات، پیاده‌سازی استراتژی، آموزش و نظم‌دهی به تریدهای خود داشته باشید، اما، تریدهای خودکار مطمئناً همیشه با ضرر همراه خواهند بود و باید بپذیریم که ابتدایی‌ترین مفاهیم بازارهای مالی برای همه فعالان بازار مالی ضروری است. بااین‌وجود، بهتر است به‌صورت اجمالی مزایا و معایب ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال را به‌صورت تفکیک شده در زیر بررسی کنیم تا کمی در تصمیم‌گیری‌های شما کمک‌کننده باشد:

  مزایا

  • آموزش مفاهیم ابتدایی ترید و معامله‌گری به مبتدیان
  • قابلیت یادگیری پلن‌های معاملاتی در کمترین زمان
  • ارائه سیگنال‌های ارز دیجیتال رایگان
  • مدیریت پرتفولیو و ابزارهای متعدد برای بهبود سرمایه‌گذاری
  • دارابودن قابلیت‌های مربوط به ترید آزمایشی

  معایب

  • احتمال بسیار بالا در ضررهای سنگین به‌واسطه تریدهای خودکار
  • وجود پلتفرم‌ها یا برنامه‌های کلاهبرداری بسیار زیاد در این حوزه
  • کارمزد بسیار سنگین برخی از ربات‌های ترید و سیگنال
  • دارابودن KYC در بعضی از ربات‌های ترید
  • پشتیبانی‌نکردن از صرافی‌های متعدد در برخی پلتفرم‌ها

  نکات مهم در استفاده از ربات سیگنال ارز دیجیتال

  اکنون که نکات مهم قبلی در انتخاب این پلتفرم‌ها دقت کرده‌اید، بایستی به نکات زیر نیز در استفاده بهینه و بدون خطر از ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال دقت داشته باشید تا منجر به ضرر یا مشکلات دیگری برای شما نشوند. تمامی نکات بررسی شده در زیر را به ترتیب در استفاده از ربات ترید خود اعمال کرده و با درنظرگرفتن دو بخش نکات انتخاب و استفاده از ربات‌های سیگنال، از این پلتفرم‌های معاملاتی هوشمند در کنار فعالیت خود بهره ببرید.

  • مطمئن باشید که تریدهای خودکار به دلیل ناآشنایی شما با استراتژی، همیشه منجر به ضرر خواهند شد. حتماً از استراتژی‌های معاملاتی بهینه استفاده کنید.
  • قبل استفاده از هر استراتژی، به‌خوبی جزئیات آن را بررسی کنید که در زمان استفاده بتوانید در تایم فریم و دارایی پایه مناسبی پیاده‌سازی کنید.
  • هیچگاه مبلغی سنگینی را به این پلتفرم‌ها واریز نکنید. برخی از این پلتفرم‌ها دارای حساب‌های خاص خود هستند و کسب اطمینان از قانونی‌بودن آنها اولویت خواهد داشت.
  • در زمان استفاده از استراتژی، همیشه مبلغ کارمزدی که باید در هر ترید پرداخت کنید را محاسبه کنید.
  • قبل از انجام هر معامله به‌صورت خودکار، از این استراتژی‌ها در تریدینگ ویو بک تست بگیرید.
  • فراموش نکنید که این ربات‌ها را به صرافی‌هایی که از آنها استفاده می‌کنید، متصل کنید. پس از اتصال، از انتخاب درست صرافی خود و دارایی پایه‌ای که قصد انجام معامله دارید، اطمینان کسب کنید.
  • اگر از بخش کپی ترید استفاده می‌کنید، عملکرد فرد ارائه‌دهنده استراتژی و موقعیت‌های معاملاتی را زیر نظر بگیرید.
  • یادتان نرود که هیچ تضمینی از سودآوری از سوی این ربات‌ها وجود ندارد. پس، توصیه می‌شود که تا جای ممکن خودتان تصمیم بگیرید.

  سؤالات متداول

  • آیا ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال قابل‌اطمینان هستند؟

  تا به امروز ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال، بسیار گسترده و دارای تنوعی زیادی هستند، اما می‌توان گفت که همهٔ آنها قابل‌اطمینان نخواهند بود. بهتر است قبل از استفاده از هر ربات، به‌خوبی دربارهٔ آنها تحقیق کرده و نظر کاربران را در سایت‌ها مطالعه کنید.

  • آیا ممکن است سیگنال‌های ربات اشتباه باشد؟

  بله امکان سیگنال‌های اشتباه از سوی ربات‌های ترید نیز بسیار معمول است و بازارهای مالی به دلیل پویایی و کارآمدی خود، امکان پیش‌بینی را نخواهند داشت.

  • بهترین ربات سیگنال ارز دیجیتال برای ایرانی‌ها کدام است؟

  با ذکر تنوع بسیار زیاد ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال، بهترین پلتفرم‌ها باید به نسبت استفاده شما و نیازی که در طول روز برای ترید دارید، انتخاب شوند. بااین‌وجود، طبق نظر کاربران، تا به امروز پلتفرم‌ها Cryptohopper، Mizar و Quadency در بین کاربران ایرانی و خارجی استفاده زیادی دارند.

  • آیا استفاده از ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال رایگان است؟

  ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال، تا به اکنون در انواع مختلفی از رایگان و پولی در دسترس عموم فعالان بازارند. لازم به ذکر است که بیشتر ربات‌های سیگنال ارز دیجیتال رایگان، کارمزدی در ازای هر معامله از شما دریافت می‌کنند که بسته به پلتفرم، کمی متغیر خواهد بود.

  شبنم توایی

  شبنم توایی

  علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  بهترین جایگزین نات کوین برای کسانی که آن را از دست دادند!

  موفقیت عظیم نات کوین (Notcoin) در هفته‌های اخیر، موج عظیمی د ...

  ارز دیجیتال بهتر است یا بورس؟ مقایسه بورس و ارز دیجیتال

  امروزه جو بازارهای مالی و کسب سود از طریق این بازارها، به‌ان ...

  هر آنچه باید دررابطه‌با تجارت با ارز دیجیتال بدانید!

  اگر قصد دارید به دنیای تجارت با ارز دیجیتال قدم بگذارید، قبل ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر