5 روش سریع و آسان برای دریافت وام فوری آنلاین

توسط عارفه رهبری
|
23 مهر 1402
|
زمان مطالعه:  6 دقیقه
دریافت وام فوری آنلاین

وام فوری آنلاین را می‌توان با پنج روش بدون ضامن، با وثیقه، با چک، با رمزارز و بدون هیچ ضمانتی دریافت کرد؛ اما چگونه؟

این روزها به‌خاطر نوسان شدید قیمت، گاهی نیاز فوری به وام پیدا می‌کنیم؛ وامی که بتوان در سریع‌ترین زمان ممکن و با کم‌ترین مدرک دریافتش کرد. این در حالی است که برای دریافت وام از بانک‌ها باید پروسه طولانی و پیچیده‌ای را طی کرد؛ از ثبت درخواست گرفته تا دریافت وام، باید چندین بار به بانک مراجعه کرد و مدارک زیادی نظیر ضامن، وثیقه، فیش حقوقی و غیره را ارائه داد. این پروسه گاهی بیش از یک ماه به طول می‌انجامد.

پس چه وامی را می‌توان به‌صورت فوری دریافت کرد؟ پیش‌ازاین، در مقاله «۱۹ پلتفرم وام دهی آنلاین ایرانی» پلتفرم‌هایی را که می‌توان از آن‌ها وام گرفت، معرفی کردیم. اکنون در این مقاله می‌خواهیم درباره روش‌های دریافت وام فوری آنلاین صحبت کنیم و سریع‌ترین آن را به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

روش‌های دریافت وام فوری آنلاین

همان‌طور که گفتیم، دریافت وام به‌صورت فوری از طریق پنج روش بدون ضامن، با وثیقه، چک یا رمزارز و حتی بدون هیچ ضمانتی امکان‌پذیر است. در زیر نحوه دریافت وام با هر 5 روش را توضیح می‌دهیم:

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  دریافت وام بدون ضامن

  زمانی که سخن از وام به میان می‌آید، به دنبال آن بحث ضامن نیز مطرح می‌شود. در واقع، تا چندی پیش دریافت وام بدون ضامن ممکن نبود. در حال حاضر، بسیاری از بانک‌ها همچنان این روند را در پیش گرفته‌اند. حداقل یک ضامن برای دریافت وام‌های با مبلغ کم و دو ضامن برای مبالغ بالا نیاز است. این در حالی است که یافتن این ضامن‌ها برای برخی از افراد دشوار به نظر می‌رسد؛ چرا که اغلب ضامن‌ها از پرداخت به‌موقع اقساط وام توسط متقاضی مطمئن نیستند و نمی‌خواهند خود را وارد جریانات امور مالی سایر افراد کنند.

  وام بدون ضامن

  در چنین شرایطی، یافتن وامی که نیاز به ضامن نداشته باشد، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما آیا چنین وامی وجود دارد؟ بله، خوشبختانه بانک‌های خصوصی و پلتفرم‌های وام‌دهی آنلاین قدمی بزرگی در این راستا برداشته‌اند و وام‌های فوری آنلاین بدون ضامن ارائه می‌دهند.

  برای دریافت چنین وامی باید به پلتفرم‌هایی که این نوع وام را ارائه می‌دهند، مراجعه کنید. همان‌طور که گفتیم در مقاله پلتفرم‌های وام‌دهی آنلاین ایرانی، به طور کامل راجع به پلتفرم‌هایی که وام بدون ضامن ارائه می‌دهند صحبت کردیم. دیجی پی، بیت لون، کیپا، ونسی، اسنپ پی و غیره از جمله این پلتفرم‌ها هستند. در این پلتفرم‌ها نیازی به ارائه ضامن نیست و از سایر روش‌ها مثل چک، سفته یا رمزارز می‌توان برای دریافت وام اقدام کرد. در ادامه بیشتر راجع به این روش‌ها توضیح می‌دهیم.

  دریافت وام با وثیقه

  روش دیگری که می‌توان از طریق آن وام فوری آنلاین دریافت کرد، وام با وثیقه است. برخی از بانک‌ها و پلتفرم‌ها به‌جای ضامن، درخواست وثیقه می‌کنند. نسبت به مبلغ وام درخواستی، باید مبلغی را به‌عنوان وثیقه ارائه دهید. زمانی که اقساط وام را به طور کامل پرداخت کردید، این وثیقه به‌صورت تمام‌وکمال، به شما بازگردانده می‌شود.

  دریافت وام با وثیقه

  به‌عنوان‌مثال، در برخی مواقع، برای دریافت وام ۴۰ میلیونی نیاز به ارائه وثیقه ۲۰ میلیونی خواهید داشت. پس از این‌که وام را دریافت و اقساط را پرداخت کردید، می‌توانید ۲۰ میلیون وثیقه‌گذاری شده خود را پس بگیرید.

  در حقیقت، وثیقه در اینجا نقش ضامن را ایفا می‌کند؛ با این تفاوت که دیگر نیازی به حضور اشخاص ثالث ندارید. البته پلتفرم‌هایی هستند که برای ارائه وام فوری آنلاین احتیاجی به وثیقه ندارند و از روش‌های دیگری استفاده می‌کنند.

  دریافت وام با رمزارز

  دریافت وام با رمزارز جدیدترین روشی است که به‌تازگی روی کار آمده و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. ازآنجایی‌که محبوبیت ارزهای دیجیتال روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند، افراد زیادی اقدام به خرید ارز دیجیتال و سرمایه‌گذاری می‌کنند. گاهی ارزهای دیجیتالی را می‌خرند که آینده بسیار روشنی دارند و احتمال افزایش ارزش آن‌ها بسیار بالاست.

  دریافت وام با رمزارز

  زمانی که چنین سرمایه‌گذاری انجام می‌شود، معمولاً فروختن آن‌ها و تبدیلشان به ریال، بدون این‌که به ارزش پیش‌بینی شده برسند، حیف است. بااین‌حال، ممکن است نیاز فوری به پول ریالی پیدا کنید. در چنین شرایطی چاره چیست؟

  خبر خوبی برای شما داریم؛ پلتفرم‌هایی وجود دارند که وام با رمزارز ارائه می‌دهند. به عبارت بهتر، درصورتی‌که رمزارزهای خود را به‌عنوان وثیقه ارائه دهید، وام ریالی دریافت می‌کنید. باوجود این، دیگر لازم نیست که رمزارزهای خود را بفروشید و به کمک این روش می‌توانید نه‌تنها رمزارزهای خود را حفظ کنید، بلکه وام ریالی هم بگیرید.

  به‌عنوان‌مثال، صرافی ارز دیجیتال بیت پین یکی از معروف‌ترین پلتفرم‌هایی است که امکان دریافت وام ۱۰۰ میلیون با ۱۵ نوع رمزارز متفاوت را تحت عنوان «بیت لون» ارائه می‌دهد. در این سرویس رمزارزهای شما ضامن وامتان می‌شوند. درصورتی‌که رمزارز‌هایی نظیر بیت کوین، تتر، اتریوم، دای، دوج کوین، شیبا و غیره را به‌عنوان وثیقه ارائه دهید، می‌توانید وامی تا ۱۰۰ میلیون تومان دریافت کنید. به دلیل این‌که رمزارزهای شما به‌نوعی ضامن وام شناخته می‌شوند و قیمت آن‌ها به‌شدت نوسانی است، میزان وثیقه ۱.۲ الی ۲ برابر وام تومانی در نظر گرفته شده است. در مقاله «آموزش دریافت وام با تتر، بیت کوین، شیبا و اتریوم» نحوه انجام این وام را توضیح داده‌ایم.

  دریافت وام با چک یا سفته

  اگر به دنبال جایی هستید که با چک تضمینی یا سفته، وام بدهد، باید بگوییم که این امکان در پلتفرم‌هایی نظیر ازکی‌وام، قسطا، بالون، قسطیکو و غیره وجود دارد.

  دریافت وام با چک یا سفته

  از طریق این پلتفرم‌ها می‌توانید بدون نیاز به ضامن یا وثیقه و تنها با چک و سفته اقدام به دریافت وام کنید. در اغلب مواقع، چک یا سفته باید به نام خود متقاضی باشد و نمی‌توان از دسته‌چک فرد دیگری استفاده کرد. این مورد نیز جزو روش‌های دریافت وام فوری آنلاین به شمار می‌رود که طرف‌داران خاص خود را دارد.

  دریافت وام بدون هیچ ضمانتی

  ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که نتوانید هیچ یک از موارد بالا، یعنی ضامن، وثیقه، چک و رمزارز را ارائه دهید. در این صورت می‌توانید به پلتفرم‌هایی که وامی بدون هیچ ضمانتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند، مراجعه کنید.

  معمولاً وام‌های بدون ضمانت، مناسب خرید کالا هستند. پلتفرم‌هایی نظیر اسنپ پی یا تالی که این نوع وام را به ارمغان می‌آورند، اغلب خرید اقساطی کالا از طرف قراردادهای خود را میسر می‌کنند. به‌عبارت‌دیگر، فروشگاه‌های گوناگون اما محدودی را مشخص می‌کنند و شما تنها می‌توانید از آن‌ها کالای موردنیازتان را بخرید.

  به‌عنوان‌مثال، اگر به اسنپ پی سری بزنید، لیستی از فروشگاه‌ها به شما نمایش داده می‌شود. با انتخاب یکی از آن‌ها و خرید محصول موردنظرتان، مبلغ آن از حساب اعتباری که خود اسنپ پی به شما تخصیص داده، کاسته می‌شود. بازپرداخت آن را نیز باید به‌صورت اقساطی و در ۴ ماه انجام دهید.

  سریع‌ترین روش دریافت وام آنلاین بدون ضامن

  در بالا روش‌هایی که می‌توان از طریق آن‌ها وام فوری آنلاین دریافت کرد، معرفی کردیم. هر یک از روش‌ها می‌توانند برای اشخاص خاصی مناسب باشند. آن‌هایی که می‌خواهند وام بدون ضامن بگیرند، می‌توانند از چهار روش گفته شده در این مقاله برای دریافت وام موردنظرشان بهره ببرند.

  اما سوالی که اینجا مطرح می‌شود، این است که کدام یک از روش‌های گفته شده سریع‌ترین راه ممکن برای دریافت وام فوری آنلاین بدون ضامن است؟

  هر پلتفرم وام‌دهی، قوانین خاصی برای خود دارد. برخی از آن‌ها چندین روز صرف بررسی شرایط و مدارک متقاضیان کرده و سپس وام را ارائه می‌دهند؛ اما برخی دیگر فقط چند دقیقه به طول می‌انجامد. برای مثال، دریافت وام ارز دیجیتال از بیت پین به‌صورت آنی انجام می‌شود و در عرض چند دقیقه می‌توان وام ریالی را دریافت کرد.

  بااین‌حال، بهتر است که پیش از اقدام، پلتفرم‌های مختلف را مورد بررسی قرار داده و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

  گفتار پایانی

  دریافت وام فوری آنلاین بدون ضامن یکی از مهم‌ترین خواسته کاربران آنلاین است؛ آن‌هایی که از مراجعه حضوری به بانک‌ها فراری‌اند و می‌خواهند کارهای خود را کاملاً به صورت آنلاین انجام دهند، می‌توانند به دریافت وام از پلتفرم‌های آنلاین مختلف اقدام کنند. پلتفرم‌ها اغلب به 5 روش اقدام به ارائه وام می‌کنند؛ بدون ضامن، با وثیقه، با رمزارز، با چک یا بدون هیچ ضمانتی. اگر شما نیز خواهان چنین وام‌هایی هستید، توصیه می‌کنیم به پلتفرم‌های معرفی شده مراجعه کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن وام خود را دریافت کنید.

  هر یک روش‌ها، ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند و برای افراد خاصی مناسب‌اند. برای همین لازم است که هر متقاضی وام پیش از اقدام، شرایط موردنیاز برای دریافت وام را بررسی کرده و ایدئال‌ترین گزینه را انتخاب کند. به نظر شما کدام یک از روش‌ها بهترین راه دریافت وام آنلاین هستند؟ نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک گذارید.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها 12 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. نوید غنچه
   نوید غنچه | 10 آذر 1402

   وام‌ ویپاد ام که همش پیامک میدن بدون ضامن تا فلان مبلغ وام دریافت کنین ….من ثبت نام کردم کارت بانک پاسارگاد هم آنلاین درخواست دادم و کارتم هم اومد ولی وام هاش از یک میلیون شروع میشه وقتی شما اون یک میلیون رو گرفتی و بازپرداخت انجام شده دفعه بعد میتونی ۲ میلیون بگیری……یعنی مثلا تا بخواد به مبلغ ۵۰ میلیون برسه ۳ سال طول میکشه تا اون گزینه برای آدم فعال بشه . در کل همه این وام ها وقتی واردش میشیم می‌بینیم اصلا اینجوری که توضیح داده شده نیست . حتی اون وام های اعتبار خرید کالا هم بیشترش دیگه جوابگو نیستن اصلا

  2. نوید غنچه
   نوید غنچه | 10 آذر 1402

   سلام اون گزینه های وام با چک و سفته هم دوتا ایراد داره یک اینکه اون مدل وام هم برای خرید کالا هست یعنی اعتبار خرید به شما میده پولی داخل کارتتون واریز نمیشه . دوم اینکه سفته را هم برداشتن دیگه فقط چک قبول میکنن

  3. کیوان سلیمانی
   کیوان سلیمانی | 8 آذر 1402

   سلام کیوان هستم 10 میلیون وام فوری باسفته میخواستم باید به کجا مرامعه کنم تازه از شهرستان اومدم تهران یه کار نگهبانی پیدا کردم مشغول کار شدم تا حقوق بگیرم باید یه جوری هزینه های اولیه را داشته باشم خدا خیرت بده راهنمایی کنید

  4. جواد علیپور
   جواد علیپور | 13 آبان 1402

   سلام لطفا راهنمایی کنید از چه راهی می توانم پنجاه میلیون وام دریافت کنم سفته هم می توانم بدهم فیشه حقوقی هم دارم کارمند یه شرکت خصوصی هستم چک هم می توانم بدم ولی به نامه خودم نیست چک جدید با ثبت تو سامانه در بانک ملی هم حساب دارم یارانه هم به همین حساب ریخته می شود بانک صادرات هم همینطور حقوق دریافت میکنم تا سقف شیش هفت میلیون هم می توانم قسط بدم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 14 آبان 1402

    سلام جواد عزیز
    بهتره با هرکدوم از وام‌دهنده‌ها جداگونه مشورت کنین و شرایط رو بسنجین، که مناسب‌ترین وام رو که با شرایط شما همخونی داره رو پیدا کنین.

  5. رضا
   رضا | 11 آبان 1402

   من 4ماهه بانک ملت حساب باز کردم موقع وام که شده توی فرابانک با فیش حقوقی که درخواست دادم اعلام کرده که شرایط پرداخت ندارید چون حقوقتون کمه الکی نگید وام آسان در ضمن من 14سال سابقه کار دارم فیش حقوقی من کمه برای 50میلیون

  6. سوسن سلامی
   سوسن سلامی | 3 آبان 1402

   سلام من به ۵ میلیون تومن وام فوری نیاز دارم از کجا باید اقدام کنم لطفا راهنمایی کنین خیلی لنگم

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 3 آبان 1402

    درود سوسن عزیز
    در این مقاله، 19 پلتفرم وام‌دهی آنلاین رو معرفی کردیم، بسته به شرایط خودتون می‌تونین وامی که مناسب شما هست رو تهیه کنین.

  7. محمدرضا گراوند
   محمدرضا گراوند | 1 آبان 1402

   سلام من یک معلول هستم برای دریافت وام جهت خرید پزشکی کدوم روش را انتخاب بکنم با تشکر گراوند

   • مبین حسینی
    مبین حسینی | 2 آبان 1402

    سلام محمدرضا عزیز
    بسته به شرایط خودتون، وامی رو باید پیدا کنید که با شرایط بازپرداخت، وثیقه و…، منتاسب شما باشه.
    برای راهنمایی بهتر می‌تونید از بانک، بیمه و پزشک هم مشورت بگیرید.

  8. حامد کازرونی
   حامد کازرونی | 25 مهر 1402

   عااالی