کاربردهای IDO نهنگ سفید چیست؟ چه چیزهایی در مورد نهنگ سفید می‌دانید؟

تاریخ انتشار: 18 خرداد 1401 | آخرین به‌روزرسانی: 11 تیر 1402
زمان مطالعه:  6 دقیقه
معرفی IDO نهنگ سفید

در دنیای ارزهای دیجیتال سازوکارهای زیادی دیده می‌شود که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. برای اینکه شبکه بلاکچین بتواند کارهای خود را به نتیجه برساند، حتما باید از قابلیت‌های مختلفی که در این بخش وجود دارد استفاده نماید. نهنگ سفید نمونه‌ای از این سازوکارها است که نقش بسیاری مهمی در بلاکچین ایفا می‌کند. برای این که بدانید نهنگ سفید چیست و چه کارایی دارد،‌ حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

شناخت اولیه نهنگ سفید

شبکه ترا یکی از بلاکچین‌های معروف است که پروژه‌های متعددی روی آن لانچ شده است. با این حال امروزه شاهد آن هستیم که راه‌اندازی توکن‌های جدید با چالش‌های خاصی مواجه می‌شود که باید برای رفع آن‌ها فکری اساسی کرد. نهنگ سفید برای این که این دسته از مسائل از بین بروند،‌ راه‌های جدیدی را توسعه داده است که می‌توان از آن استفاده کرد. در واقع نهنگ سفید عاملی است؛ که روش ایجاد توکن جدید را متحول کرده است. با توجه به این‌که بوت استرپ کردن نقدینگی‌ها نیز از اهمیت خاصی برخوردار است،‌ این کار نیز توسط نهنگ سفید به بهترین حالت ممکن صورت می‌گیرد. این مدل راه‌اندازی توکن که جذابیت‌های بسیار زیادی دارد را THE BOOTSWAP می‌نامند.

اکنون که می‌دانید نهنگ سفید چیست، حتما باید از کارایی ویژه آن نیز مطلع باشید تا بتوانید به نحو احسن از آن استفاده کنید. ایجاد توکن‌های جدید روی شبکه ترا نشان می‌دهد که بسیاری از پروژه‌ها قصد دارند روی این شبکه قرار بگیرند. از همین‌رو امروزه شاهد آن هستیم که وجود نهنگ سفید توانسته تغییرات مثبت زیادی را به وجود بیاورد. بر اساس آمارهایی که تا به حال منتشر شده است، تعداد ارزهایی که از مکانیزم نهنگ سفید بهره می‌برند بسیار زیاد شده است. از همین‌رو شما هم می‌توانید در این مورد بهترین عملکرد ممکن را داشته باشید.

حتما بخوانید: نقدینگی چیست؟ | آشنایی کامل با این مفهوم اقتصادی

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  مزایای مدل نهنگ سفید در بلاکچین چیست؟

  با توجه به اهمیت بالای نهنگ سفید، وجود آن می‌تواند تاثیرات مثبت زیادی داشته باشد که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. درست از زمانی که اجرای نهنگ سفید آغاز شد،‌ شاهد آن هستیم که بسیاری از توکن‌ها بدون هیچ مشکلی راه‌اندازی شده‌اند و بهترین عملکرد ممکن را از خود ثبت کرده‌اند. یکی از مشکلاتی که در ایجاد توکن وجود دارد ایجاد حرکت‌های پامپ است که معمولا دارندگان اولیه توکن از آن نفع می‌برند.

  با این حال معمولا کسانی که می‌خواهند به تازگی این ارز را خریداری کنند از این پامپ، جا می‌مانند و بخش زیادی از سود خود را از این طریق از دست می‌دهند.

  مورد دیگری که باید به آن دقت کنید این است که در عرضه اولیه‌ها بخش زیادی از توکن‌ها توسط ربات‌ها جمع‌آوری می‌شود. در این شرایط نیز فرد نمی‌تواند تصمیم‌گیری درستی داشته باشد که به همین جهت مشکلات متعددی برای آن ایجاد خواهد شد. با توجه به مشکلاتی که در این بخش وجود دارد،‌ نهنگ سفید با مکانیزم خاص خود وارد عمل می‌شود و تمام آسیب‌‌های احتمالی را کنار می‌گذارد. اکنون که می‌دانیم نهنگ سفید چیست، بهتر است که اطلاعات دقیق‌تری درباره نحوه عملکرد آن پیدا کنیم.

  ارتباط بین نهنگ سفید و BOOTSWAP

  BOOTSWAP در واقع یک روش است که تیم نهنگ سفید برای اجرای پروتکل‌های خود از آن استفاده می‌کند. با توجه به مطالبی که تا به حال شرح داده شد، تیم نهنگ سفید تصمیم گرفته است که از آخرین کد LBP استفاده کند. این کد در واقع توسط تیم حرفه‌ای Stroport راه‌اندازی شده است که مزایای بسیار زیادی در آن دیده می‌شود. LBP در واقع کاری که می‌کند این است که ایجاد توکن‌ها را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد. هدف اصلی این کد این است که مانع فعالیت‌های بیش از حد ربات‌ها در خرید اولیه شود.

  در واقع با وجود این کد فعالیت ربات‌ها به تاخیر می‌افتد که در نتیجه این تاخیر فرصت برای سایر خریداران نیز فراهم خواهد شد. این مکانیزم سعی می‌کند که در ابتدا قیمت بالایی را برای توکن‌ها مشخص کند تا از این طریق بتواند مانع فعالیت‌ ربات‌ها شود. خوشبختانه فرایند بوت اسواپ باعث شده است که تیم نهنگ سفید نیز به بخش بزرگی از اهداف خود دست پیدا کنند.

  با توجه به ارتباط نزدیکی که بین نهنگ سفید و BOOTSWAP وجود دارد، مسلما آینده درخشانی در انتظار نهنگ سفید خواهد بود.

  نقش LBP‌ در نهنگ سفید چیست؟

  برای این که بدانید نقش LBP در نهنگ سفید چیست، قبل از هر چیز باید نگاه ویژه‌ای به شرایط آن داشته باشید. در حال حاضر LBP بیشتر به عنوان راهی برای جذب سرمایه به کار می‌رود که نقش بسیار مهمی در جذب سرمایه دارد. این کار با استفاده از تغییر دادن نسبت‌ها در استخر صورت می‌گیرد. در این روش در ابتدای کار نسبت‌ها به صورت نامتناسب شکل می‌گیرند که باید به آن دقت کافی را داشته باشید. زمانی که نسبت توکن‌ها در حالت استاندارد نیست، هنوز استخر نقدینگی، در شرایط ایده آل خود قرار نگرفته است.

  وقتی که توکن‌های اضافی در این بخش فروخته می‌شوند، استخر دوباره به حالت تعادل خود برمی‌گردد. در آخر این فرایند نیز شاهد آن هستیم که سرمایه کل استخر افزایش پیدا می‌کند. با توجه به علمکردی که در تیم نهنگ سفید دیده می‌شود،‌ مسلما این شرایط نیز می‌تواند به شکل متفاوتی تغییر کند. به طور کلی در این استخرهای نقدینگی، استیبل کوین‌ها نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند.استیبل کوین به ارز دیجیتالی گفته می‌شود که ارزش آن همیشه ثابت باقی می‌ماند. با توجه به تاثیرات ویژه LBP، امروزه شاهد آن هستیم که رشد زیادی در این بخش به وجود آمده است.

  مزایای نهنگ سفید برای سرمایه‌گذاران خرد

  احتمالا تا به حال از خود پرسیده باشید که مزایای نهنگ سفید چیست و چگونه به سرمایه‌گذاران خرد کمک می‌کند. کاری که نهنگ سفید انجام می‌دهد این است که توکن‌ها را به صورت منصفانه در بین خریداران توزیع می‌کند. در واقع می‌توان این گونه نتیجه گرفت که نهنگ سفید قصد ایجاد یک ساختار عدالت محور را دارد. برای اینکه این فرایند به بهترین شکل ممکن انجام شود‌، شاهد آن هستیم که واریز توکن‌های WHALE آغاز شده است. در ابتدای این فرایند تعداد کل توکن‌های انتخاب شده ۱۰۰ میلیون عدد است که تاثیر بسیار بزرگی روی بازار ایجاد می‌کند.

  معرفی IDO نهنگ سفید

  نتیجه این کارها، کنترل درست و حرفه‌ای ربات‌ها است. تجربه این موضوع را اثبات کرده است که ربات‌ها در بسیاری از عرضه‌های اولیه فعال بوده‌اند. با این حال به شما توصیه می‌کنیم حتما از سازوکار نهنگ سفید اطلاع پیدا کنید. بدون شک تیم نهنگ سفید خدمت بسیار بزرگی به سرمایه‌گذاران خرد کرده‌اند که با ایجاد یک ساختار درست و منسجم امکان سو استفاده از بین رفته است. معمولا تیم نهنگ سفید همواره تلاش می‌کند تا زمینه سودآوری را برای سرمایه‌گذاران مختلف به وجود بیاورد.

  تاثیرات نهنگ سفید بر بلاکچین

  با توجه به اینکه اکنون می‌دانید نهنگ سفید چیست،‌ حتما باید شناخت خوبی از آن پیدا کرده باشید. به طور کلی تیم نهنگ سفید اهداف مختلفی را برای خود مشخص کرده است که برای رسیدن به هر کدام آن‌ها تلاش می‌کند. نهنگ سفید تمام تلاش خود را به کار بسته است تا ICO یا همان عرضه اولیه توکن‌ها را به نحو احسن سازماندهی کند. با توجه به شرایط خاصی که در بلاکچین‌های امروزی حاکم است، وجود نهنگ سفید به عنوان یک راهکار مورد استفاده قرار می‌گیرد. احتمال دارد که از خود پرسیده باشید که سایر مزایای نهنگ سفید چیست؟ طبق بررسی‌هایی که در این راستا صورت گرفته است، پروژه نهنگ سفید از جهات مختلفی روی بلاکچین اثر می‌گذارد.

  به طور مثال، در استخرهای نقدینگی می‌توان برنامه‌های نهنگ سفید را مشاهده کرد. با توجه به شرایط خاصی که در استخرهای نقدینگی وجود دارد، حتما باید راه مناسبی برای تقسیم عادلانه توکن‌ها وجود داشته باشد. بر همین اساس امروزه شاهد آن هستیم که وجود نهنگ سفید می‌تواند از هر نظر حائز اهمیت باشد. بدون شک اگر تمامی ساختارهای نهنگ سفید اجرا شود، شاهد یک انقلاب بزرگ در صنعت بلاکچین خواهیم بود. توزیع عادلانه توکن‌ها با کمک نهنگ سفید از هر زمان دیگری آسان‌تر شده است که شما می‌توانید از آ‌ن بهره ببرید.

  گفتار پایانی!

  زمانی که یک توکن به تازگی می‌‌خواهد در بلاکچین ایجاد شود،‌ باید حتما مراحل مختلفی برای آن طی شود. با این حال معمولا هر پروژه قبل از عرضه توکن‌ها یک زمان مشخص را برای آن اعلام می‌کند. برای این که توزیع توکن‌ها به شکل عادلانه بین کاربران صورت بگیرد، تیم نهنگ سفید دست به کار شده است. نهنگ سفید به صورت ویژه فعالیت‌های ربات‌ها را کنترل کرده و مانع از آسیب زدن آن‌ها می‌شود. در این مطلب به صورت کامل گفتیم که نهنگ سفید چیست و چه کاربردی دارد. مسلما با گسترش فعالیت نهنگ سفید شرایط بهتری را در بازار شاهد خواهیم بود.

  سوالات متداول

  •  نهنگ سفید به چه معناست؟

  نهنگ سفید یک تیم متخصص در زمینه بلاکچین است که سازوکارهای جدیدی را به این فضا اضافه کرده‌اند.

  • مزایای نهنگ سفید چیست؟

  اقدامات انجام شده توسط نهنگ سفید باعث شده است که عرضه‌های اولیه حالت منصفانه‌ای پیدا کند و همه کاربران بتوانند به راحتی ارز مورد نیاز خود را بخرند.

  • نهنگ سفید روی چه بلاکچینی فعال است؟

  در حال حاضر نهنگ سفید فعالیت‌های خود را روی بلاکچین ترا انجام می‌دهد. به همین جهت تمامی توکن‌های ترا می‌توانند از نهنگ سفید بهره‌مند شوند.

  تیم محتوا بیت‌پین

  تیم محتوا بیت‌پین

  تدوین و بررسی مطالب حوزه کریپتو و خلق مقالات کاربردی در حوزه ارزهای دیجیتال.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  راهنمای کامل آموزش بازی همستر کامبت و ایردراپ Hamster Kombat

  مدتی بعد از لیست شدن و موفقیت نات کوین، نوبت به بازی کریپتوی ...

  آموزش کامل بازی TapSwap‌ + ترفندهای سکه رایگان در بازی تپ سواپ

  ارز دیجیتال تپ سواپ چیست؟ نحوه استخراج ارز دیجیتال تپ سواپ ( ...

  همه‌چیز درباره بازی Wcoin و آموزش نحوه استخراج W-Coin

  همه‌چیز از نات کوین شروع شد! بازی تلگرامی که سبک Tap to Earn ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر