تریلیوم (TLM) چیست؟ همه چیز درباره‌ی ارز دیجیتال بازی Alien Worlds

0 2,569

در این دنیای دیجیتالی که هر روز شاهد پیشرفت علم و تکنولوژی هستیم اصلا بعید نیست که با بازی‌های دیجیتالی بتوانیم کسب درآمد کنیم. در این مقاله قصد داریم در مورد یک بازی دیجیتالی و ارز دیجیتال اختصاصی آن بپردازیم که پس از مدتی فعالیت در آن بتوانید به راحتی کسب درآمد داشته باشید.

خرید تریلیوم

تریلیوم (TLM) چیست؟

در سال ۲۰۲۱ پروژه‌های بلاک چینی بسیاری راه اندازی و یا توسعه یافتند. در سال‌های قبل بسیاری از افراد به حوزه بلاک چین و اتفاقاتی که می‌تواند به واسطه این تکنولوژی صورت گیرد، نگرش مثبتی نداشتند اما در حال حاضر شاهد صنایع بسیاری هستیم که به فناوری بلاک چین منتقل شده اند. صنعت بازی نیز از این امر مستثنی نبوده و در یکی دو سال اخیر بازی‌های زیادی بر روی بلاک چین ایجاد شده اند. یکی از این بازی‌ها بازی Alien Worlds معروف به سرزمین بیگانگان است. این بازی پلتفرمی است که در حوزه دیفای و NFTها ساخته و بر بستر یک دنیای مجازی طراحی شده است. در این بازی می‌توان بین سیاره‌های مختلف جا به جا شد و کاوشگری کرد. همچنین می‌توان سیاره‌ای را خریداری کرد تا بتوان ارز دیجیتال تریلیوم را استخراج یا ماین کرد. با این کار کاربر می‌تواند درآمد ثابت کسب کند. حتی کاربر می‌تواند سیاره خود را به کاربر دیگر اجاره دهد و از این طریق نیز کسب درآمد داشته باشد. زمانی که سیاره‌ای خریداری می‌شود، مدیریت آن با کاربری است که آن را خریداری کرده و وی می‌تواند رهبران دیگر را نیز در سیاره خود منصوب کند. در نتیجه این افراد می‌توانند در تصمیم گیری‌های سیاره نقش داشته باشند. به هر حال بازی Alien Worlds نه تنها یک بازی سرگرم کننده بلکه روشی برای درآمدزایی افراد علاقه‌مند در این حوزه خواهد بود.

یک راه درآمدساز دیگر این بازی، استیک کردن ارز دیجیتال تریلیوم (TLM) است. بدین صورت که در ازای استیکینگ آن کاربر می‌تواند پاداش دریافت کند. در هنگام استخراج TLM نیز ممکن است کاربر کارت‌هایی که در واقع نوعی NFT هستند را دریافت کند. NFT‌ها در این بازی زمین‌ها، سیاره‌ها، اسلحه‌ها و موارد دیگر هستند. در این بازی پاداش‌ها از طریق ارز دیجیتال TLM پرداخت می‌شوند. این توکن از استانداردهای BEP20، ERC20 و WAX پشتیبانی می‌کند. این رمزارز در حال حاضر (۱۹ دسامبر ۲۰۲۱) با قیمت ۰.۲۱۶۳ در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

نماد اختصاری تریلیوم

نماد اختصاری یک ارز دیجیتال نمادی است که رمزارز با آن نماد در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار می‌گیرد. نماد اختصاری تریلیوم، TLM است که فقط کافیست با تایپ این نماد در نوار مربوط به جستجوی رمزارزها در هر صرافی، آن را جستجو کنید. در صورت بالا آمدن اطلاعاتی مانند قیمت‌های خرید، فروش، نمودارهای مربوط به روند قیمتی و اطلاعات بسیار دیگر متوجه خواهید شد این رمزارز در آن صرافی مورد قبول واقع شده و در لیست رمزارزها جهت معامله وجود دارد.

تریلیوم (TLM) توسط چه تیمی ساخته شده است؟

شرکت داداکو (Dacoco GmBH) مستقر در سوییس تصمیم به راه اندازی بازی Alien Worlds کرد. این شرکت بر روی پروژه‌های مرتبط با برنامه‌های غیرمتمرکز کار می‌کند. طبق اکانت لینکدین این شرکت، نام سه نفر جهت تاسیس این بازی معرفی شده است. رابرت الن (Robert Allen) که مدیریت این شرکت را برعهده دارد و بیش از ۲۵ سال در این حوزه فعالیت داشته است. وی فردی مشاور و کارآفرین است که در حال حاضر بر روی فناوری بلاک چین و توسعه Alien Worlds متمرکز است. ساروجینی مکنا (Sarojini McKenna) و مایکل جیمز یتس (Michael James Yeates) نیز از هم بنیانگذاران و مدیران اجرایی این شرکت هستند.

تریلیوم (TLM) توسط چه تیمی ساخته شده است؟

هدف از ساخت تریلیوم (TLM)

در واقع هدف اصلی بازی Alien Worlds، شبیه‌سازی یک اقتصاد در سطح جهانی است. این بازی بازیکنانی دارد که برای افزایش قدرت باید در انتخاب مشاورات ۶ سیاره غیرمتمرکز در رای گیری شرکت کنند. بنابراین کسانی که ارز دیجیتال تریلیوم دارند می‌توانند در رای گیری مشارکت کنند و این بدان معنی است که دارندگان این رمزارز در قیمت‌گذاری آن سهیم هستند.

کاربردهای تریلیوم (TLM)

این توکن دارای کاربردهای مختلفی است که به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • دارندگان تریلیوم می‌توانند این رمزارز را برای مشارکت در حاکمیت سیاره تهیه کنند.
 • همچنین می‌توانند آن را در یک سیاره برای شرکت در استخراج TLM و NFT درگیر کنند.
 • از این توکن برای خرید و ارتقای دارایی‌ها جهت شرکت در مسابقه‌ها و جنگ‌ها استفاده می‌شود.
 • کاربران فعال می‌توانند رمزارز تریلیوم را به عنوان پاداش مشارکت جهت توسعه اکوسیستم کسب کنند.
 • انتقال TLM بین BSC، WAX و اتریوم نیز از دیگر کاربردهای توکن تریلیوم است.

تریلیوم (TLM) چگونه کار می‌کند؟

Alien Worlds یک بازی بر روی بلاک چین است. هدف در این بازی رفتن به جهان‌های دیگر برای استخراج تریلیوم، یک ماده معدنی ارزشمند در بازی است. در حین بازی، بازیکنان حتی NFTهای دیگر نیز غیر از TLM به دست خواهند آورد. هر NFT در این بازی دارای هدف خاصی است که می‌تواند به کاربر در بهبود کارایی استخراج کمک کند. بازیکنان می‌توانند برای استخراج بیشتر، به روزرسانی و ارتقا و موارد دیگر از ارز دیجیتال TLM استفاده کنند. برای شروع این بازی می‌بایست وارد حساب WAX شد. سپس یک نام کاربری و یک شخصیت زن یا مرد انتخاب می‌شود. سپس سیاره یا زمین برای استخراج انتخاب می‌شود. این سیاره یا زمین دائمی نیست و بعدها می‌توان آن را تغییر داد. پس از انجام این اقدامات کاربر در Mining Hub خواهد بود. با بررسی حساب WAX کاربر متوجه NFTهای خود در قالب یک آواتار و یک بیل خواهد شد. پس از مشاهده آن‌ها کاربر می‌تواند به مرکز ماینینگ رفته و شروع به استخراج کند. با گذشت زمان مقداری TLM به عنوان پاداش استخراج به کاربر بازی ارائه می‌گردد و ممکن است پس از اتمام استخراج NFT رایگان نیز پاداش بگیرد. از TLM برای دستیابی به NFTها، شرکت در حاکمیت سیاره و همچنین تبدیل شدن کاربر بازی به یک نامزد در Planet DAOs استفاده می‌شود.

خرید تریلیوم

مزایای تریلیوم (TLM)

 • بازی‌های بر بستر بلاک چین پتانسیل همه گیری در آینده را دارند.
 • این پروژه، پروژه معرفی شده توسط بایننس است.

معایب تریلیوم (TLM)

 • یکی از معایب این توکن می‌تواند عرضه زیاد آن باشد.

نحوه استخراج یا تولید تریلیوم (TLM)

نحوه ایجاد ارز دیجیتال TLM بدین صورت است که کاربر با ایجاد حساب و خرید سیاره یا زمین آیتم‌هایی به دست می‌آورد که می‌تواند شروع به استخراج TLM کرده و همچنین به بازیکنانی در این بازی شروع به استیک کردن می‌کنند، پاداش‌های TLM و NFT داده می‌شود.

بهترین کیف پول‌های تریلیوم (TLM)

بهترین کیف پول‌های تریلیوم (TLM)

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که قصد نگهداری یا معامله ارز دیجیتال TLM را دارید، باید کیف پولی ایمن را انتخاب کنید. این کیف پول بهتر است امکان کنترل کلید خصوصی را برای کاربران فراهم کند. در زیر برخی از کیف پول‌های معتبر و ایمن ارز دیجیتال TLM را به شما معرفی می‌کنیم.

انواع کیف پول سخت افزاری تریلیوم

 • کیف پول ترزور (Trezor)
 • کیف پول لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)

انواع کیف پول موبایلی و دسکتاپ تریلیوم

معماری شبکه تریلیوم (TLM)

پروتکل Alien Worldsو توکن TLM بر روی شبکه اتریوم، بایننس اسمارت چین و WAX اجرا می‌شود. بلاک چین BSC از استیکینگ پشتیبانی کرده و به هولدرهای توکن تریلیوم امکان استیک کردن توکن را می‌دهد. ویژگی غیر متمرکز بودن به برنامه‌های دیگر امکان اتصال به عملگرهای روی زنجیره را فراهم کرده تا بتوان فعالیت‌های زیر را به درستی پیاده‌سازی کرد:

 • امکان ایجاد مسابقات توسط کاربران با استخراج در پروتکل Alien worlds
 • اتصال سرورهای سایر بازی‌ها مانند Minecraft به روند بازی Alien Worlds و پاداش‌های آن.

مقایسه تریلیوم (TLM) با بیت کوین (BTC)

این مقایسه بین ارزهای دیجیتال تریلیوم (TLM) و بیت کوین (BTC) به شما کمک می‌کند ارزش بالقوه TLM در آینده را بر اساس ارزش فعلی بیت کوین (BTC) و یا بالعکس تعیین کنید.

قیمت اکنون TLM، ۰.۲۱ است. در مقابل قیمت بیت کوین ۴۷.۱۱۵ دلار در حال حاضر (۱۹ دسامبر۲۰۲۱) است. عرضه توکن‌های TLM، ۱۰ میلیارد است که تا کنون ۹۱۴ میلیون از آن در حال گردش است. عرضه توکن‌های بیت کوین ۲۱ میلیون است. رتبه TLM، ۲۹۹ بازار و بیت کوین اولین رتبه در بازار ارزهای دیجیتال را دارد.

پیش بینی وضعیت آینده تریلیوم (TLM)

از آن جا که بازی Alien Worlds، به تازگی راه اندازی شده است و اطلاعات زیادی در خصوص آن در دسترس نیست اما می‌توان گفت در همین مدت کم نیز توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. اینکه کاربری بازی دیجیتالی انجام دهد و بتواند از همین طریق کسب درآمد داشته باشد، ایده بسیار جالبی است که می‌تواند محبوبیت زیادی در جامعه به دست آورد. این پروژه برای گیمرها بسیار مناسب و هیجان‌انگیز خواهد بود. آینده ارز دیجیتال TLM بستگی به بازیکن‌های بازی Alien Worlds دارد. هر چه تعداد کاربران این پلتفرم بیشتر باشد در نهایت قیمت و ارزش TLM نیز افزایش می‌یابد.

گفتار پایانی!

امروزه بازی‌های بلاک‌چینی بسیاری راه اندازی شده‌اند که صنعت گیمینگ جهانی را متحول کرده اند. بازی Alien Worlds نیز یکی از این بازی هاست که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد. این بازی غیر از بعد سرگرمی، در امور مالی دیفای و توکن‌های NFT نیز فعالیت دارد. رعایت اصول مدیریت سرمایه و سپس تحقیق و بررسی و در نهایت تحلیل‌های درست باعث می‌شود تا انتخاب‌ها و فرصت‌های خوبی در حوزه رمزارزها و بازی‌های دیجیتالی به وجود آید که پروژه تریلیوم نیز از این امر مستثنی نیست.

خرید تریلیوم

سوالات متداول!

 • بهترین کیف پول‌ها برای نگهداری ارز دیجیتال TLM کدام‌ها هستند؟

این توکن به غیر از کیف پول اختصاصی خود به نام WAX، با انواع کیف پول‌های تراست ولت (Trust Wallet)، مای اتر ولت (MyEtherWallet)، کیف پول‌های سخت افزاری لجر (Ledger) و ترزور (Trezor) و کیف پول‌های دیگر سازگار است.

 • ارز دیجیتال TLM در چه صرافی‌هایی لیست شده است؟

این رمزارز در صرافی بیت پین و کوکوین لیست شده است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x